שיחת משתמש:85.64.63.210

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

תודה[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לערך קארין פאלק, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, כובש המלפפונים - שיחה 16:29, 8 בספטמבר 2017 (IDT)

להירשם[עריכת קוד מקור]

התרומה שלך לויקיפדיה הכרחיות נשמח אם תירשם למען יוכל להקל עלינו ולא להתחשב בך כאנונימי מין השורה הלל יערישיחה • י"ט באלול ה'תשע"ז • 17:09, 10 בספטמבר 2017 (IDT)

הזמנה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
שלום,

תרומתך לאתר ויקיפדיה ניכרת, ועל כן, חבל שעבודתך נעשית בצורה אנונימית. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך, ותאפשר לך לערוך ולפעול בדפי ויקיפדיה בצורה טובה ונוחה יותר (פרטים בוויקיפדיה:למה ליצור חשבון?). כאשר אנו עוקבים אחר השינויים האחרונים שנעשו בדפי האתר, שינוי שמבצעים משתמשים שאינם רשומים מיד מדליק אצלנו נורה אדומה מחשש להשחתות, שכן רוב המשחיתים אינם טורחים להירשם.

ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. כדי להירשם, ניתן להיכנס לדף ההרשמה.

בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 21:04, 10 בספטמבר 2017 (IDT)

ננסי אודל[עריכת קוד מקור]

אודה לך אם תביט בגרסאות בבין גרסאות בדף "ננסי אודל" שיצרת. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 02:05, 11 בספטמבר 2017 (IDT)

תודה על כתיבת הערכים[עריכת קוד מקור]

אנא הקפד על רווחים בין המילים וכשאתה מביא לינק, כתוב בבקשה את תיאור הלינק, אתה יכול לראות כיצד הדבר נעשה בערכים אחרים. צחי לרנר - שיחה 14:04, 13 בספטמבר 2017 (IDT)

לנה גרק[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך. כשאתה מביא לינק עליך לתאר את הקישור כמו בשאר ערכים הלל יערישיחה • כ"ב באלול ה'תשע"ז • 17:53, 13 בספטמבר 2017 (IDT)

הזמנה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
שלום,

תרומתך לאתר ויקיפדיה ניכרת, ועל כן, חבל שעבודתך נעשית בצורה אנונימית. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך, ותאפשר לך לערוך ולפעול בדפי ויקיפדיה בצורה טובה ונוחה יותר (פרטים בוויקיפדיה:למה ליצור חשבון?). כאשר אנו עוקבים אחר השינויים האחרונים שנעשו בדפי האתר, שינוי שמבצעים משתמשים שאינם רשומים מיד מדליק אצלנו נורה אדומה מחשש להשחתות, שכן רוב המשחיתים אינם טורחים להירשם.

ההרשמה אינה עולה דבר, ואינה מסכנת את פרטיותך. כדי להירשם, ניתן להיכנס לדף ההרשמה.

בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 20:05, 13 בספטמבר 2017 (IDT)

תקשיב, אתה יוצר די הרבה ערכים (25 ערכים חדשים ב-7 ימים זה המון), אך רובם באיכות די ירודה, הן מבחינת התוכן והן מבחינת הצורה, וזה חבל... אני מציע לך בחום: (א) ליצור חשבון בויקיפדיה (ב) למצוא לעצמך חונך/ת בחממה שלנו, שיסייע לך בעבודתך. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 20:05, 13 בספטמבר 2017 (IDT)
85.64.63.210, אודה לך אם תגיב להודעותיי. יוניון ג'ק - שיחה 10:44, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

עד שתנהל דיאלוג עם הכותבים בדף שיחתך. כפי שכתב יוניון לעיל, אתה מעלה ערכים רבים אך באיכות ירודה. אתה תהיה מוכרח לשפר את איכות הכתיבה שלך, אחרת לא תוכל להמשיך לכתוב כאן. לתגובתך אודה. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ז 14:37, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

ביקשו ממני לכתוב ערכים באיכות יותר טובה ואכן אשתדל לעשות זאת, כמו כן גם אמרו לי שאני שם קישור אז לכתוב מהו התוכן שנמצא בקישור וגם זאת אעשה, למה חסמת אותי? 85.64.63.210 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום
כדי שתגיב. עד עכשיו לא הגבת. חסרים קישורים פנימיים בערכים שלך, הקישורים החיצוניים שאתה מוסיף לא מופיעים כהלכה - צריך להופיע שם האתר, שם הכותרת, שם הכותב ותאריך. אתה לא משתמש בתבנית {{אישיות}}. הערכים קצרים מאד והכתיבה נראית רשלנית. אני משחררת אותך מחסימה, ומבקשת: במקום לעלות שני ערכים בינוניים, תעלה ערך אחד טוב. שים לב לעריכות שעושים אחריך משתמשים שונים. אני אעקוב אחרי הערכים שלך ואבדוק אם יש מגמת שיפור. אתה יכול לבקש בויקיפדיה:חממה חונך. כמו כן, יעזור מאד אם תרשם לויקיפדיה. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ז 17:00, 14 בספטמבר 2017 (IDT)
אתה עדיין מעלה ערכים גרועים ולא נשמע שאתה מנסה להשתפר בנקודות שציינת ושציין יוניון. אני שוב מבקשת שתיצור שם משתמש כדי שתוכל בקלות יותר לעקוב אחר הערכים שלך והעריכות של עורכים אחריך. אחרת - אצטרך לחסום אותך שוב. לתגובתך אודה. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ז 20:05, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

אולי הם קצרים מדי אבל הם אינם גרועים, הם מנוסחים לפי דעתי בצורה שמתאימה לויקיפדיה ובעלי חשיבות אנציקלופדית. אני משתדל להוסיף כמה שיותר תוכן כדי שהערכים לא יהיו קצרים ומתומצתים או בעלי הגדרה מילונית בלבד אך לא תמיד זה יוצא וגם לא תמיד זה אפשרי, כמו כן ישנם ערכים שנבנים בשלבים ולא בבת אחת, אני מבין שישנם עורכים שמשחיתים את ויקיפדיה ולכן קיימת אפשרות של חסימה אך אין זהו המקרה, אני בסך הכול רוצה לתרום לויקיפדיה וחבל מאוד שאת מתנהלת בצורה כזאת. 85.64.63.210 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

הם גרועים. הם קצרים מאד, ולקויים גם מבחינה לשונית וגם מבחינה טכנית. כל ערך שאתה מעלה עורכים אחריך. אין טעם ביצירת עוד ועוד ערכים קצרים. זה לא מועיל, זה לא תורם לויקיפדיה וזה חסר טעם. אתה מבזבז את זמנם של העורכים שנאלצים לעבור אחריך. • צִבְיָהשיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ז 20:12, 14 בספטמבר 2017 (IDT)
ואתה ממשיך לקשר לויקיפדיות בשפות זרות בצורה שגויה. יוניון ג'ק - שיחה 01:01, 15 בספטמבר 2017 (IDT)

בינוויקי[עריכת קוד מקור]

אתה שב ומקשר ערכים בויקיפדיה העברית לויקיפדיות זרות בצורה שגוייה. אנא קרא בעיון את דף העזרה הבא: עזרה:בינוויקי, בפרט - בפסקה "ויקינתונים". יוניון ג'ק - שיחה 19:50, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

כמות לעומת איכות[עריכת קוד מקור]

תקשיב, יצרת כמעט 30 ערכים בפרק זמן קצר מאוד, כולם קצרצרים, רובם ללא מקורות, וכמעט כולם זכו ל-1-2 עריכות בלבד ממך. לא זו הדרך לכתוב אנציקלופדיה מקצועית ורצינית. אני מציע לך להימנע בזמן הקרוב מיצירת ערכים חדשים באיכות ירודה, ובמקום זאת להשקיע את זמנך בשיפור הערכים שכבר יצרת. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 20:11, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

אלקה סומר[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום 85.64.63.210,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אלקה סומר" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:אלקה סומר" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך ובפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין - האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב - האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן - ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר).
  • לשון - האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה - רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 12:50, 16 בספטמבר 2017 (IDT)

לאלמוני: אתה ממשיך ויוצר ערכים חדשים באיכות ירודה. בערך אלקה סומר:
  • לא קישרת לבינוויקי
  • לא השתמשת בתבנית {{אישיות}}
  • לא צירפת אף קישור/מקור לערך
  • הערך עצמו קצר מאוד (כתבת בתקציר העריכה שתרגמת את הערך באנגלית, ובכן - בויקיפדיה האנגלית הערך גדול פי 8.7 מהערך שאתה יצרת).
בנוסף, אתה ממשיך להתעלם מהודעותיי. צר לי, אך נאלצתי להעביר את הערך למרחב הטיוטה. אני מבקש ממך למצוא חונך בחממה שידריך אותך כיצד לשפר את הערך הזה, בטרם יושב למרחב הערכים. יוניון ג'ק - שיחה 12:51, 16 בספטמבר 2017 (IDT)

קטגוריות[עריכת קוד מקור]

שים לב, חלק מהקטגוריות החדשות שיצרת נמחקו. הסיבה לכך היא שבויקיפדיה לא מקובל ליצור קטגוריות המכילות פחות מ-5 ערכים. לתשומת ליבך. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 18:08, 16 בספטמבר 2017 (IDT)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

חסמתי אותך משום שהמשכת להעלות ערכים בינוניים גם לאחר הפניות בדף שיחתך. אתה מוזמן לפתוח חשבון בויקיפדיה, ולבקש מאחד החונכים בויקיפדיה:חממה לחנוך אותך. אתה מוזמן לפנות אלי בדף השיחה כשתפתח שם משתמש. תודה. • צִבְיָהשיחה • כ"ו באלול ה'תשע"ז 16:30, 17 בספטמבר 2017 (IDT)

העלתי רק ערך אחד שבו ניסיתי להשתפר.
כאמור, אתה מוזמן לפתוח חשבון משתמש. אי אפשר להתנהל מולך כהלכה כשאתה כותב מכתובת אנונימית. זה לא עולה כסף, וזה לוקח בדיוק דקה. • צִבְיָהשיחה • כ"ו באלול ה'תשע"ז 16:32, 17 בספטמבר 2017 (IDT)
אם אני מעוניין כרגע לכתוב מבלי להירשם יש לי זכות לעשות זאת ומאז שהעבירו את הערך האחרון שכתבתי לטויטה לא העליתי ערכים חדשים וניסיתי אך ורק לשפר את הטיוטה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת
יש לך זכות כל עוד אתה תורם. פנו אליך מספר פעמים אך לא נראה שיפור. • צִבְיָהשיחה • כ"ו באלול ה'תשע"ז 16:39, 17 בספטמבר 2017 (IDT)

אם שמת לב ביקשו ממני לא לעשות קישור לויקיפדיות זרות ואכן הפסקתי לעשות זאת, את הערך האחרון שכתבתי פשוט ניסיתי לתרגם לפי הסטנדרטים המקובלים בויקיפדיה ואף הוספתי קישורים רלוונטיים לערכים שבהם היה חסר קישורים, אני מבקש ממך לבטל את החסימה.

חסימה היא הדרך הראויה לטפל במשתמשים שפועלים בדרך שפעלת. טוב מאוד שנחסמת. גילגמש שיחה 16:47, 17 בספטמבר 2017 (IDT)

בסדר, לא אוסיף עוד ערכים למרחב הערכים אוסיף ערכים רק כטיוטה. אני מבטיח שלא אוסיף עוד ערכים חדשים, אפשר בבקשה לבטל את החסימה שלי.

אוקיי. אשחרר אותך מהחסימה ואעקוב אחרי העריכות שלך. אבל זו הזדמנות אחרונה בהחלט. • צִבְיָהשיחה • ד' בתשרי ה'תשע"ח 12:11, 24 בספטמבר 2017 (IDT)