שיחת משתמש:Amire80/גנזך תשס"ח תמוז-אלול

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שינדלר היה צ'כי[עריכת קוד מקור]

אמנם היה גרמני על פי מוצאו, אבל נחשב כצ'כי. גאלוס - שיחה

לעניין השואה הוא מוכר כגרמני ושאר הערך עליו מתאר אותו בעיקר כגרמני. חוץ מזה, חבל הסודטים נמצא בצ'כיה, אבל רבים מתושביו גרמנים אתניים (לפחות כך היה פעם).
תקן אותי אם אני טועה. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ב' בתמוז ה'תשס"ח • 23:00, 4 ביולי 2008 (IDT)

כתיבה[עריכת קוד מקור]

היי אמיר,

מה דעתך על עריכתי ([1]) אני חושב שככה יותר טוב, לא? פשוט שמתי לב שאתה עורך עשרות ערכים, אז אם הנוסח מוצא חן בעיניך, תמשיך ככה. אם לא, אז תשחזר בחזרה כדי שתיהיה אחידות. גילגמש שיחה 12:51, 5 ביולי 2008 (IDT)

מקובל עליי. אתה מוזמן להצטרף לאסם בנושא. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ב' בתמוז ה'תשס"ח • 12:52, 5 ביולי 2008 (IDT)
לא, תודה. אין לי זמן לאסם. גילגמש שיחה 13:02, 5 ביולי 2008 (IDT)

EFF[עריכת קוד מקור]

עוד לא כתבת את הערך ואני כבר מתנגד לשם, זה לא "קרן החזית האלקטרונית"? הידרו - שיחה 16:53, 7 ביולי 2008 (IDT)

תודה על המעקב :)
אני באמת לא הייתי בטוח בקשר לשם. אשקול את "חזית" בחיוב. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ד' בתמוז ה'תשס"ח • 17:45, 7 ביולי 2008 (IDT)
בעצם, אני גם לא בטוח בקשר ל"קרן". במקרה של FSF אני נוטה חזק ל"מוסד" ולא ל"קרן", אבל עוד לא החלטתי בקשר ל-EFF. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ד' בתמוז ה'תשס"ח • 17:46, 7 ביולי 2008 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

אמיר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת יום הולדתה החמישי של ויקיפדיה העברית שחל מחר - הטילדה הרביעית יוצאת בגיליון חדש!

אריה ענבר בראיון בלעדי עם בובות קש, חשיפת בחירתו של הזוכה בבחירות לחבר הנאמנים, ההצבעה ששברה את שיא הנמנעים בכל הזמנים, ומחקר חדש שמראה שעריכות מרובות בדפי שיחה, מגדילות את הסיכוי להיבחר למפעיל מערכת.

כל זה ועוד הרבה יותר בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:00, 7 ביולי 2008 (IDT)

בוררות לגבי קיטרוג ערכי התוכנות[עריכת קוד מקור]

ביומיים האחרונים עבדתי על יצירת תתי הקטגוריות החסרים לערכי התוכנות - יצרתי תתי-קטגוריות מתאימים היכן שצריך, כגון "תוכנות גרפיות", "תוכנות מערכת", "תוכנות מסרים מידיים", וכדומה אשר מתבססים על תתי הקטגוריות הקיימים בויקיפדיות בשפות המקבילות, במקום המצב שהיה קיים בו כל מאות ערכי התוכנות הופיעו תחת קטגוריית "תוכנות". במהלך העבודה המשתמש הידרו פנה אליי בדף השיחה שלי וטען שחלק גדול מהעריכות שלי שגוי (טענה כללית ולא מפורטת) ומשום כך עליי לחדול מהמשך הקיטרוג עד אשר הוא יעבור על כל הקטגוריות שיצרתי והוא יטפל בהם. כפי שציינתי בדף השיחה שלי הקיטרוג שלי התבסס ברובו על הקיטרוג הקיים בויקיפדיות בשפות המקבילות ולכן הוא לא שגוי מיסודו. ייתכן שניתן יהיה במקרים מסויימים לתרגם חלק מהשמות של תתי-הקטגוריות בצורה טובה יותר לשפה העברית - אבל בכל מקרה יהיה הרבה יותר קל לעשות זאת כאשר אסיים את הקיטרוג הראשוני. אני מבקש שתינתן לי האפשרות לסיים את הקיטרוג הראשוני (לא נשאר עוד הרבה) וכאשר אסיים את הקיטרוג הראשוני אני אציג את הקיטרוג בפני הקהילה באמצעות הודעה במזנון בה אבקש משאר הויקיפדים להציע תיקונים אפשריים. ברק - שיחה 06:41, 9 ביולי 2008 (IDT)

שינויים משמעותיים בקטגור (ולא קטרוג) רצוי מאוד להציג לפני ביצועם, לא אחריו. ‏odedee שיחה 07:12, 9 ביולי 2008 (IDT)
תודה על הפנייה, עניתי בשיחת משתמש:ברק. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 09:41, 9 ביולי 2008 (IDT)
אני מבקש אישור לסיים את עבודת הקטגור של ערכי התוכנות הגרפיות בלבד. ברק - שיחה 22:47, 9 ביולי 2008 (IDT)
מה שנמצא שם עכשיו בסדר גמור, אז נראה לי שקיבלת אישור :) --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ז' בתמוז ה'תשס"ח • 23:05, 9 ביולי 2008 (IDT)
תודה ברק - שיחה 23:56, 9 ביולי 2008 (IDT)
ראה ויקיפדיה:מזנון#סידור תתי הקטגוריות של התוכנות. ברק - שיחה 01:03, 10 ביולי 2008 (IDT)

En[עריכת קוד מקור]

לפי בדיקתי, הבוט כן תומך בקישורי אינטרוויקי כאלה. ‏– rotemlissשיחה 12:57, 9 ביולי 2008 (IDT)

מוזר קצת, אבל בסדר. לא ממש משנה, זה אחד הדברים הכי לא חשובים בנושא הזה.
יותר מעניין אותי לדאוג שהתיקון שהפעלת ברישיות ובעיות קידוד (כמו חוק קירכהוף) יפעל יותר ובאופן אוטומטי. אני יכול לבקש את זה ממך, אבל הבעיה קיימת בכל הוויקיפדיות, אז אני צריך לומר למפעילי הבוטים מוויקיפדיות אחרות שיעשו את זה. אמרתי כבר לשניים ולא קיבלתי תגובה. די מעצבן שאין ביניהם דף תיאום מסודר. (או שיש ולא מצאתי אותו.)
איך קוראים לפונקציה שאתה מפעיל כדי לתקן את הבעיות האלה של הרישיות והקידוד? --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 13:05, 9 ביולי 2008 (IDT)
הפעלתי את זה מסקריפט שכתבתי ולא מסקריפט מוכן, אבל גם standardize_interwiki.py יעשה את העבודה. בנוגע לשינויים - כשהבוטים מבצעים עריכה (כלומר, כשדרוש שינוי כלשהו באינטרוויקי), הם גם מתקנים אוטומטית את הפורמט של האינטרוויקי. ‏– rotemlissשיחה 13:46, 9 ביולי 2008 (IDT)

בקשת שחרור חסימה[עריכת קוד מקור]

--אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 16:44, 9 ביולי 2008 (IDT)

הממ... איפה אתה גר? יכול להיות שיש לך רשת אלחוטית שאחד השכנים שלך "רכב" עליה? וכך ניצל את ה-IP שלך לעריכה הזדונית ההיא? (מצטער שאני מנצל את חסימתך ככה, אבל אני חייב לדעת מי היא אותה "נאקה בולגרית".) הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (9.07.2008 16:49)
האם אתה גולש מקמפוס כלשהו? אם כן מה כתובת האי פי שלו? (אתה לא חייב לענות זה יעזור לסימון הכתובת כמשותפת) הידרו - שיחה 16:50, 9 ביולי 2008 (IDT)
לא מתוך הקמפוס, אבל מחובר דרך האוני' העברית. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 16:52, 9 ביולי 2008 (IDT)
...וגר בחיפה, אבל זה כנראה לא חשוב. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 16:53, 9 ביולי 2008 (IDT)
...וזו לא רשת אלחוטית.
הכתובת שלי היא 132.64.35.185 לפי http://whatismyip.com/ (אני מקווה שזה אמין.) --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 16:54, 9 ביולי 2008 (IDT)
מה מחזיר לך ifconfig ? הידרו - שיחה 16:57, 9 ביולי 2008 (IDT)
זה נכון, זה נכון: http://samspade.org/whois/132.64.35.185 . --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 16:58, 9 ביולי 2008 (IDT)
שחררתי ותיקנתי את החסימה המקורית כך שתימנע חסימה אוטומטית נוספת. ‏– rotemlissשיחה 17:01, 9 ביולי 2008 (IDT)
תודה. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 17:06, 9 ביולי 2008 (IDT)
מצטער על אי הנעימות הזמנית. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 17:08, 9 ביולי 2008 (IDT)
קורה, לא נורא. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ו' בתמוז ה'תשס"ח • 17:12, 9 ביולי 2008 (IDT)

רעיון - בוט בינוויקי דור ב'[עריכת קוד מקור]

לעתים אני נתקל בערכים בעברית שאין להם עדיין בינוויקי, אבל ברור שיום אחד הוא יכתב, וגם ברור איך יקראו לו באנגלית. דוגמא: זוהר פרסקו. הרעיון: לשים בו תבנית שתראה נגיד כך: {{אין בינוויקי|תאריך=~~~~~|סוג=ישראל - מוזיקה|אנגלית=Zohar Fresco}}. הבוט יחפש את הערך בוויקיפדיה האנגלית כל 3 חדשים (נגיד) ואם הערך כבר נכתב יוסיף את הבינויקים הרלוונטיים, ושלום על ישראל. מה דעתך? אפשרי? כדאי? איתמר ק. - שיחה 00:16, 13 ביולי 2008 (IDT)

רעיון מצוין. משהו כזה הסתובב לי בראש, אבל אתה ניסחת את זה בצורה קצרה ופשוטה.
אוסיף את זה לדף מטלות במיזם בינוויקי. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י' בתמוז ה'תשס"ח • 00:22, 13 ביולי 2008 (IDT)
אני בדר"כ מוסיף בהערה מוסתרת, וכאשר יש יותר מאפשרות אחת, אני נוהג לתת שם של ערך בו שקשור קשר הדוק, מתוך ההנחה שאפשר יהיה לבדוק אם הקישור שם הכחיל. דניאל צבישיחה 01:06, י' בתמוז ה'תשס"ח (13.07.08)
גם אני שם לפעמים הערה. ההצעה של איתמר לא לגמרי טריוויאלית, אבל בהחלט אפשרית. אפשר לדון על זה בדף השיחה של המיזם. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י' בתמוז ה'תשס"ח • 01:11, 13 ביולי 2008 (IDT)


אלכסנדר הלב[עריכת קוד מקור]

ראיתי שמתקיים דיון על הכתיבה הנכונה של הלב בדיון הפונטיקה הבלארוסית בויקיאנגלית. האם כבר ניתן לסכם את תוצאות הדיון שם ולהפוך את הערך חלב להלב?--Mikej007 - שיחה 09:27, 17 ביולי 2008 (IDT)

זה לא ממש קשור. שם יש שאלה מדעית - מהו הצליל הנכון על פי IPA, כדי לכתוב את זה בערך על השפה - האם זה h או ɤ, וכנראה שצודק מי שאומר שזה ɤ.
הדיון כאן הוא לא אם זה ה' או לא - ברור שזה ה' בכל מקרה. הבעיה היא שהכתיבה הנפוצה בעברית היא "חלב". זה מטומטם, וזו אשמתם של העיתונאים, אבל זו עובדה. ר' ויקיפדיה:מתן שם לערך.
אתה יכול להעלות את זה לדיון בויקיפדיה:ערכים במחלוקת. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ד בתמוז ה'תשס"ח • 09:43, 17 ביולי 2008 (IDT)

עוד שאלה קטנה, יחד עם בקשה ליעוץ/עזרה. אני די חדש בעניינים כאן ולכן איני יודע איך הדברים עובדים. בעניין של הלב יש את משתמש:ברוקולי שמתעקש לבטל כל עריכה שאני עושה, אפילו אם היא על סמך דיון שעושים בערך, בלי לנמק בנימוק של זה "בניגוד למדיניות". פניתי אליו בכדי שיחדל מכך ואם יעשה שינוי שלפחות ינמק את העניין [[[שיחת משתמש:ברוקולי#אלכסנדר חלב|השיחה שלי איתו]]], אך הוא מסרב ועתה גם מסרב לדון איתי בעניין. מה עלי לעשות במקרה כזה?--Mikej007 - שיחה 14:00, 18 ביולי 2008 (IDT)

אני בעיקר ממליץ לך לא להיכנס למלחמות עריכה בגוף הערך. עדיף שהערך יהיה כמה שעות עם שם לא לגמרי מדויק משתתנהל מלחמת עריכה.
כמו שכבר אמרתי, אם אתה לא מרוצה מתוצאות הדיון בדף השיחה של הערך, אתה יכול לפנות לויקיפדיה:ערכים במחלוקת. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ז בתמוז ה'תשס"ח • 13:21, 20 ביולי 2008 (IDT)

דפים ללא קישורי שפה[עריכת קוד מקור]

אני מנסה לשפר את המצב בתחום זה, אך מאוד מפריע לי שיש הרבה דפים כאלו שמתגלים כפירושונים.

האם ניתן לייצר רשימה של דפים ללא קישורי שפה שלא תכלול פירושונים כלל?

מצאתי אצלך רשימה של ערכים ללא קישורי שפה, אך הרשימה איננה מעודכנת. שמחתי למשל שמצאתי משלוח מנות גם בשפות אחרות, אך התברר שהערך, הגם שמופיע ברשימה כבר אותר. כך גם לגבי הערך אוזו 12 האם ניתן להכין רשימה כזו באונליין?

תודה --Yoavd - שיחה 16:55, 17 ביולי 2008 (IDT)

תודה רבה על הרצון לעזור, קודם כל.
דפים שהם פירושונים אמורים להגיע לרשימה נפרדת. אם גילית דף פירושונים ברשימה הכללית, זה כנראה באג בתוכנת החיפוש שכתבתי ואשמח אם תתן לי דוגמאות כדי שאוכל לתקן את זה.
דפים שהם כן פירושונים לעתים קרובות לא צריכים בינוויקי כלל, וכדאי לסמן אותם בהתאם. ר' הסבר כאן: ויקיפדיה:דפים ללא בינוויקי/פירושונים.
להכין רשימה באונליין בעייתי. ר' הסבר כאן: ויקיפדיה:דפים ללא בינוויקי#פרטים טכניים על הסקריפט. מי שמוסיף קישור לדף שאין בו קישור אמור גם להוריד אותו ידנית מהרשימה, אבל לא כולם עושים את זה. (זה לא אסון, וצריך לשמוח שיש מי שבכלל טורח להוסיף קישורים.) אם אתה ממציא משהו טוב יותר, ספר לי.
אני מעדכן את הרשימה בערך פעם בחודש, כשעולה דאמפ חדש לאתר http://download.wikimedia.org. אם נוסף קישור לדף בזמן הזה לפני שעלה הדאמפ, אז הדף אמור לצאת מהרשימה עם העדכון. אם אתה רואה שזה לא קורה, דווח לי ואתקן את זה. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • ט"ו בתמוז ה'תשס"ח • 12:55, 18 ביולי 2008 (IDT)
שלום, הנה כמה דוגמאות לפירושונים שלא מצוינים ככאלה, אך אין להם בינויקי (ולכן מטרידים את מי שמנסה לשפר את המצב): אוג,אווארים,אוויה,אווירון,אוטאנס,אוטומט ועוד. --Yoavd - שיחה 16:05, 20 ביולי 2008 (IDT)
תודה רבה על הדיווח. אבדוק ואתקן. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ז בתמוז ה'תשס"ח • 16:08, 20 ביולי 2008 (IDT)

הבוקר ניסיתי את הקישור שהבאת, אבל לצערי מצאתי כל מיני בעיות: לדוגמא, אתה מביא את הערך כולכית מצויה כערך חסר בינויקי בשעה שיש לו קישור לויקיפדיות אחרות לפחות שנה אחורה. כנ"ל כיסוי הדם, כלבא שבוע, כרת,לואי מארי דה קאפארלי (כבר לפני שנה היו בינויקי) . האם ייתכן שאתה בודק אם יש קישור לשפה האנגלית ורק אז אתה מתייחס לזה בתור בינויקי?

לפחות הוספתי בינויקי לערכים כיפת ברזל, כלב רועים אסיאתי,לבורנט --Yoavd - שיחה 08:45, 21 ביולי 2008 (IDT)

כן. המערכת שלי לא מתעלמת לגמרי לקישורים לשפות אחרות, אבל אם אין קישור לאנגלית, הערך נכנס לרשימה. יש לי תכנון להכניס בזה שיפורים יותר חכמים. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ח בתמוז ה'תשס"ח • 09:08, 21 ביולי 2008 (IDT)

ברצלונה[עריכת קוד מקור]

במענה לתמיהתך. ברי"אשיחה • י"ט בתמוז ה'תשס"ח • 23:56, 21 ביולי 2008 (IDT)

שמעתי. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ט בתמוז ה'תשס"ח • 07:00, 22 ביולי 2008 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, יש לי שאלה וקיוויתי שאולי תוכל לעזור, כחובב שועלים לוהטים בעצמך. שמתי לב שגיבוי הסימניות בשועל 3 הוא קובץ Json. אתה יודע אולי מה הדרך המומלצת לפתוח קבצים כאלו? תודה, דורית 17:10, 22 ביולי 2008 (IDT)

אני הכי אוהב לפתוח קבצים כאלה ב-vi או ב-Notepad++.
אם את רוצה לשחזר, אז זה תחת Bookmarks->Organize bookmarks->Import and backup.
חוץ מזה, json זה בכלל פרוטוקול תקשורת, ודי מעניין ששומרים אותו בקובץ, אבל מוזילה מתקדמים וזה סבבה.
יש משהו שלא כיסיתי? --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • י"ט בתמוז ה'תשס"ח • 17:33, 22 ביולי 2008 (IDT)
אני יודעת איך לשחזר, אני גם שומרת לי קבצי גיבוי מדי פעם ליתר ביטחון. ככה זה כשיש יותר מדי סימניות. קצת מתסכל הניהול סימניות של ה-FF החדש, במיוחד כשהתוספים הראויים בעניין טרם עודכנו. תודה על העזרה! דורית 18:30, 22 ביולי 2008 (IDT)

קדיתא[עריכת קוד מקור]

לפני שאתה מוסיף את קדיתא למועצה האזורית מרום הגליל, אתה לא חושב שכדאי לוודא איתם שזה מקובל עליהם? עידושיחה 21:45, 22 ביולי 2008 (IDT)

דברים כאלה מתאימים לדפי שיחה של ערכים.
עניתי בשיחה:מועצה אזורית מרום הגליל. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ' בתמוז ה'תשס"ח • 21:58, 22 ביולי 2008 (IDT)
מצטער, ניסיתי לכתוב משהו מתוחכם, אבל אני עייף מדי, וזה לא יצא טוב. אגיב שם. עידושיחה 22:03, 22 ביולי 2008 (IDT)
אני כבר התרגלתי לכך שדברים שנכתבים באינטרנט בכלל ובוויקיפדיה בפרט עלולים להיות מובנים לא נכון, אז לא באמת חשבתי שרצית לפגוע בי. למעשה התכוננתי לכך שאני הולך לקבל כתום בעיניים בגלל הערך שיצרתי, אבל מישהו אחר עלול להיפגע, ובדיוק בגלל זה רצוי לכתוב דברים בדף שיחה של ערך - זה גם יותר רלוונטי וגם מפחית את הסיכוי שזה יתפרש באופן אישי ולא רצוי. (הרי לא חשוב מי כותב, אלא מה.)
בחברות, אחי :) --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ' בתמוז ה'תשס"ח • 22:14, 22 ביולי 2008 (IDT)

עזרה ל-DONIGOX21[עריכת קוד מקור]

אני מבקש עזרה אני מעונין לכתוב ערך לספרים הבאים "השחר של גאיה ושל עקדת תמר אחד של נעמי רגן והשני כלומר השחר של גאיה הוא של סגיאת אמת ההיפ תוכל לעזור לי בתודה DONIGOX21

הוספת קישורים לשמות הספרים בערכים על הסופרות. מה שנותר זה ללחוץ על הקישור האדום, לכתוב את הערך ולשמור אותו. אני לא יכול לעזור לך עם התוכן, כי לא קראתי את הספרים, אבל אם אתה צריך עזרה בעיצוב הערך או בשאלות טכניות, אתה יכול לפנות אליי.
אציין שהתיקון שלך באנה קרנינה היה טוב מאד. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ' בתמוז ה'תשס"ח • 17:02, 23 ביולי 2008 (IDT)

דפים ללא קישורי שפה[עריכת קוד מקור]

שלום, מהרשימה המעודכנת שלך נתקלתי היום גם בערך שהוא פירושונים: נבי שועייב --Yoavd - שיחה 17:25, 23 ביולי 2008 (IDT)

הוא הפך לפירושונים רק לפני כמה ימים. הנתונים ברשימה נלקחים מעותק של מסד הנתונים מה-30 ביוני. עדכון של נתונים כאלה מוויקיפדיה מקוונת מעמיס מאד, ולכן אני עושה את זה פעם בחודש מעותק סטטי. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ' בתמוז ה'תשס"ח • 17:50, 23 ביולי 2008 (IDT)
מצוין. בכל אופן הוספתי היום כמה ערכים עם בינויקי אבל העבודה סיזיפית .... --Yoavd - שיחה 21:13, 23 ביולי 2008 (IDT)

ויקיפדיה:איך להקים אסם/תבניות מידע בערכים/קצרמרים[עריכת קוד מקור]

היי אמיר. עיין שם.

  • אתה מוזמן לתרום את חלקך הצנוע לביעור
  • מה נעשה עם הקצרמרים ברשימה הראשונה לאחר שנבדקו? צריך לסמן אותם באיזו דרך שלא יצוצו לנו בריצות הבאות. אני מבין שיש לכם כבר אלגוריתם שלם על זה... חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"א בתמוז ה'תשס"ח • 19:41, 23 ביולי 2008 (IDT)
למה שלא יצוצו? הם עדיין קצרמרים שצריך להאריך אותם. אולי לא הבנתי משהו.
אפשר אולי להפוך את הרשימה לנוחה יותר על ידי חלוקתה לפי נושאים והרי הקצרמרים כבר מסווגים. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ"א בתמוז ה'תשס"ח • 08:35, 24 ביולי 2008 (IDT)
לא הבהרתי עצמי מספיק טוב. קח למשל את אולן בטור. למרות שהוא גדול מ-5,000 בתים הוא עדיין קצרמר. אם נריץ שוב את השאילתא שלנו, הוא יופיע שוב, ואת זה אני רוצה למנוע, שהרי כבר בדקנו אותו. חשבתי שבמסגרת הטיפול בקצרמרים הוספתם כל מיני פרמטרים שיפשרו לנו לסמן אותו שלא יופיע לנו שוב. כמובן שלעולם הוא עדיין יהיה מסווג כקצרמר. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ב בתמוז ה'תשס"ח • 18:10, 24 ביולי 2008 (IDT)
אולי אתה מתבלבל - אני מטפל בעיקר בבינוויקי, לא בקצרמרים. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ"ב בתמוז ה'תשס"ח • 18:33, 24 ביולי 2008 (IDT)
בסדר. ידעתי על הבינוויקי, וחשבתי שגם קצרמרים. אגב בינוויקי, ראה מה כתבתי הרגע ליוני וגם בשיחה של קוסטלו. הבוטים ממש נפלים בזיהוי ובעדכון. גם אתה חש בכך? חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • כ"ב בתמוז ה'תשס"ח •
אני חש שההתנהלות בנושא הזה מאד לא מושלמת, אבל לא יודע למה בדיוק אתה מתכוון ב"על הפנים" ואשמח מאד עם תתן לי דוגמאות.
עם מפעילי הבוטים מוויקיפדיות לא קל לתקשר ולהגיע לתוצאות.
אני משתדל לשפר את המצב דווקא ידנית עם כלים משלי וגישה אחרת ולא עם הבוטים שכולם משתמשים בהם (interwiki.py). הכלים שלי הם בכלל לא בוטים, אלא סקריפטים שרצים על דאמפ, והעבודה של התיקון כולה ידנית. אני מרוצה מהתוצאות שלי - זה איטי, אבל איכותי. לאט לאט הכלים משתפרים. זה כבר הגיע לשלב שאני זקוק לעזרה מוויקיפדיות אחרות, אבל גם זה לאט לאט מגיע. --אמיר א. אהרוניבואו לתקן קישורי בינוויקי! • כ"ב בתמוז ה'תשס"ח • 19:11, 24 ביולי 2008 (IDT)

Enterprise Service Bus[עריכת קוד מקור]

תודה על הערתך. אני ממשיך לעבוד על הערך אבל קצב איטי בגלל חוסר זמן. Avi rosenthal ‏ 08:31, 24 ביולי 2008 (IDT)

אם כבר נפגשנו[עריכת קוד מקור]

בשיחה: אלכסנדר דונסקוי, אז התחלתי בשדרוג של ולדימיר פוטין (גם כי מגיע לו, וגם כי טוב לשמור על קשרים בצמרת). נחרדתי מהקישורים האדומים. כמובן שאני יכול לכתוב על כל אחד מהם קצרמר של שורה כמו שעשיתי בראש ממשלת רוסיה וויקטור צ'רנומירדין, שהאדמימות שלהם ממש הפריעה לי בעיניים, אבל זה צחוק מהעבודה. האם תוכל לעבוד על יבגני פרימקוב, סרגיי קיריינקו, סרגיי סטפשין, יורי לוז'קוב, סרגיי לברוב, גנאדי טימצ'נקו, ולדימיר יקונין, יורי קובלצ'וק, סרגיי צ'מזוב, והמעניין מכולם לטעמי ולדיסלב סורקוב? אם לא תרצה או לא תוכל אבין, אבל זה יהיה ממש נחמד אם על פרימקוב, למשל, שהוא חשוב ומשפיע יהיה סוף סוף ערך בוויקיפדיה שלא לדבר על כל יתר הרשימה המכובדת ששולטת בחצי העולם (וכנראה רוצה עוד). ממה שאני זוכר בדף המשתמש שלך, יש לך תכנית בכיוון. אשמח לשתף פעולה. אלמוג*הצטרפו למיזם המדינות* 13:43, 27 ביולי 2008 (IDT)

100%. יש לי בדף משתמש רשימה של פוליטיקאים רוסים שאני מתכוון לכתוב עליהם, וכמה מאלה שמנית כבר מופיעים בה. אוסיף עוד כמה. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ד בתמוז ה'תשס"ח · 14:14, 27 ביולי 2008 (IDT)
נחמד מאוד! תודה! אם יתחשק לך לעבור על פוטין אחרי שאסיים, אשמח לעין קצת יותר "מקצועית". אני מתרגם ערך נוראי ומבולבל מאנגלית, ומנסה למצוא סימוכין בעברית לכל פיסקה באנגלית. לפחות ברמת הנסיון התיאורטי זו עבודה מעניינת, אם כי מתישה. דובר רוסית שיציץ, יעבור על התעתיקים, יראה אם אכן הצלחתי לנפות את הטפל מהעיקר, וששום דבר חשוב באמת לא נשכח, יוכל להיות דבר מצויין. כמובן שאיני יכול לתת לך שיעורי בית... תודה בכל אופן. אלמוג*הצטרפו למיזם המדינות* 15:38, 27 ביולי 2008 (IDT)

ולדימיר פוטין[עריכת קוד מקור]

סיימתי העבודה, אשמח להערותיך. המדובר בערך ארוך, אך חשוב שיעבור עליו אדם החשוף לתקשורת הרוסית, כשם שאני מעריך שאתה חשוף, ובעל הבנה גדולה משלי בנושא. אלמוג*הצטרפו למיזם המדינות* 07:19, 30 ביולי 2008 (IDT)

תודה, אנסה בסופ"ש. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ז בתמוז ה'תשס"ח · 11:30, 30 ביולי 2008 (IDT)
סתם שאלה, בלי איזה כוונה מיוחדת - למה קישרת לאנציקלופדיה ברוסית שברור שאינה מוסיפה מעבר למה שכתוב בערך שלנו, המפורט והארוך יותר? וחוץ מזה, יצא בסדר או לא? אלמוג*הצטרפו למיזם המדינות* 20:41, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
תיקנתי את הקישור שיפנה לגרסה המלאה של הערך ברוסית. גם אם אתה לא קורא רוסית, תוכל עכשיו לראות שהוא הרבה יותר ארוך. גם בגרסתו הקצרה הוא לא רק מוסיף מידע, אלא גם מהווה מקור אמין לאימות המידע שכן כתוב.
גם במצבו הנוכחי הערך לא רע, אבל אני עוד רחוק מלסיים את המעבר על כולו.
תודה על ההתעניינות! --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ב' באב ה'תשס"ח · 22:40, 2 באוגוסט 2008 (IDT)

מקור לנתונים שמחקת על שלזית[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:שלזית. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ז בתמוז ה'תשס"ח · 12:39, 30 ביולי 2008 (IDT)

הטוויילייט סינגרס[עריכת קוד מקור]

היי אמיר. כתבתי קצת על הלהקה, ואני אשמח אם אתה (בתור היחיד פה שמכיר/מתעניין בה) תעבור על הערך ותשפץ אותו קצת. אני לא מרגיש שאני מכיר אותה מספיק כדי לכתוב על סגנון מוזיקלי, אז אם תוסיף משהו על זה, זה בכלל יהיה מצויין. יום טוב, אלוןשיחה 12:41, 31 ביולי 2008 (IDT)

ואללה שיחקת אותה. אבדוק. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ח בתמוז ה'תשס"ח · 13:25, 31 ביולי 2008 (IDT)
בוצע בוצע. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · א' באב ה'תשס"ח · 00:42, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
אתה בסדר אתה. כמה שאלות - גרג דולי או גרג דאלי? למה וויגז ולא ויגז, אין איזה כלל כזה שלא מכפילים ו' בתחילת מילה? ואולי עדיף סינגרז, אבל זה לא ממש חשוב. תודה, אלוןשיחה 10:15, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
דולי או דאלי - אני תוהה בעצמי כבר זמן רב. אנסה לברר.
אפגן וויגז - כי נראה שזה, להפתעתי, הכי נפוץ, כמו שכתבתי בתקציר העריכה. ניסיתי את "ויגס", "וויגס", "ויגז" ו""וויגז", והאחרון מנצח בגדול בגוגל. כך זה מופיע גם במומה ובוואלה. לי זה לא ממש משנה.
סינגרז או סינגרס - לא כל כך משנה לי. במומה זה סינגרז. שאלתי את אלדד. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · א' באב ה'תשס"ח · 11:36, 2 באוגוסט 2008 (IDT)
תודה. ורק להבהרה, שאלתי סתם מסקרנות, ממש לא משנה לי איך כל אחד מהשמות יכתב. אלוןשיחה 08:25, 4 באוגוסט 2008 (IDT)
גם לי לא, הלכתי לפי מומה ואלדד. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ג' באב ה'תשס"ח · 08:34, 4 באוגוסט 2008 (IDT)
אם בא לך לעבור על עוד ערך, יש את The Gutter Twins. אם אתה חושב שעדיף שם בעברית, תעביר. (ואם אני מציק לך, תגיד). אלוןשיחה 16:03, 9 באוגוסט 2008 (IDT)
אתה מציק?! אתה חוסך לי מלא עבודה - אני התכוונתי לכתוב את זה לקראת ההופעה :)
אשמח לפגוש אותך, אם אתה מגיע.
אבדוק את זה, תודה. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ח' באב ה'תשס"ח · 16:08, 9 באוגוסט 2008 (IDT)
אני בהחלט מתכוון להגיע, כבר הזמנתי כרטיסים (ונראה לי שאפשר לסמוך עליהם שלא יבטלו), וזה יהיה נחמד להיפגש שם. תכננתי לכתוב גם על Low, אבל אין לי ממש חשק לזה כרגע. ראיתי שזה ברשימת המטלות שלך, אז אני מקווה שיהיה ערך בזמן הקרוב... אלוןשיחה 21:29, 19 באוגוסט 2008 (IDT)

כיכר העיר[עריכת קוד מקור]

שלום,

בעקבות התגובה שלך הורדתי את הקטע בדברי אליו הגבת, כי הוא אל היה עיקר הדברים, ותגובתך הראתה לי שזה עלול לגלוש למקום שיאפיל על העיקר.

הרשתי לעצמי גם להוריד את דבריך, שכן הם התייחסו למשוה שכבר לא כתוב, וזה עלול לבלבל את הקורא שלא יבין למה אתה מגיב. אני מקווה שאתה לא נפגע מזה.

מה שכן, תבנית ה"לכו לכתבו ערכים" לא היתה במקום. יש פה נושא קשה ורגיש, ואי אפשר לנפנף אותו ככה. הוא לא יעבור. צריך ללבן אותו בעדינות ובכבוד וביישוב, אבל בלי לנפנף אותו ולטייח אותו. זה רק יגביר את תחושות התסכול. emanשיחה 16:39, 2 באוגוסט 2008 (IDT)

אני חושב שמדובר בפתפותי ביצים, אבל יש לי ערכים לכתוב, אז שיהיה. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · א' באב ה'תשס"ח · 16:46, 2 באוגוסט 2008 (IDT)

Shalom![עריכת קוד מקור]

Hi amir. Shmuel Yakov - שיחה 22:01, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

Hello. Can i help? --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ה' באב ה'תשס"ח · 22:05, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

שיחת מדיה ויקי:Anontalkpagetext[עריכת קוד מקור]

לא רצית להציע שם משהו? דניאל ב. 22:12, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

רציתי ועדיין רוצה. זה אצלי ברשימת מטלות. תודה על התזכורת. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ה' באב ה'תשס"ח · 22:14, 5 באוגוסט 2008 (IDT)
בבקשה. דניאל ב. 22:15, 5 באוגוסט 2008 (IDT)

אימייל[עריכת קוד מקור]

נשלח. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 15:02, 6 באוגוסט 2008 (IDT)

ראה נא[עריכת קוד מקור]

את שאלתי בשיחה:קרן החזית האלקטרונית. ‏odedee שיחה 20:37, 6 באוגוסט 2008 (IDT)

דירוג האיכות של ויקיפדיה העברית[עריכת קוד מקור]

ראיתי איפשהו את הרעיון שלך להעלאה של דירוג האיכות, והתחלתי לעבוד על זה. 6 מתוך ה-29 שיש שם לא יהיו שם בעדכון הבא ע11 - שיחה 12:19, 9 באוגוסט 2008 (IDT)

תודה רבה! --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ח' באב ה'תשס"ח · 14:26, 9 באוגוסט 2008 (IDT)

עזרה בתרגום רשימה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, הייתי רוצה להכניס לערך שכתבתי רשימה של ספרים נחמדים שמצאתי בוויקיפדיה הספרדית. הבעיה היא שאני לא יודע איך לתרגם ולתעתק את הרשימה מספרדית לעברית. אני מכיר את המילים, אבל מפחד ליפול בתעתיק ובשאר הדברים. אולי בכלל לא צריך לתעתק? אני לא יודע. בכל מקרה, מוכן לעזור? מדובר ברשימה הזו:

הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (9.08.2008 20:34)

בטוח לא צריך לתעתק, כי מי שמסוגל לקרוא אותם בוודאי לא צריך תעתיק של שמותיהם לעברית. גם לא צריך קישורים פנימיים לשמות המחברים. ובכלל, לא מי יודע מה רצוי להכניס לערך רשימה של ספרים אם לא קראת אותם בעצמך אבל אני משאיר את זה לשיקולך.
אם במקרה כן יש לך משהו מהספרים הללו, אשמח אם תביא לי לדפדף במפגש - אני לא מתעניין בספורט, אבל בקטלוניה יודעים להדפיס ספרים שנעים להחזיק ולדפדף.
פורסה ברסה ... או משהו :) --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט' באב ה'תשס"ח · 20:45, 9 באוגוסט 2008 (IDT)
מה עם שמות המחברים? ונראה לי שזה "ד'אלה בארסה". תודה על התשובה בכל אופן. הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (9.08.2008 20:47)
ר' ויקיפדיה:ביבליוגרפיה. בדוגמאות שיש שם על ספרים לועזיים שם המחבר כתוב בלועזית.
אולי יש גם "ד'אלה בארסה" אבל המורה לימדה אותנו "פורסה ברסה" :) --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט' באב ה'תשס"ח · 21:00, 9 באוגוסט 2008 (IDT)
אם אנו כבר משוחחים, האם בקטלאנית מתעתקים J > ז'? יש לא מעט Juanים בהיסטוריה של ברצלונה, ואני מאוד מקווה שכולם "חואן" ולא חלק ז'ואן חלק חואן... הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (10.08.2008 14:57)
J בקטלאנית אכן אמור להיות ז'.
אם זה Juan, אז כנראה שמדובר בשם הספרדי "חואן", ואם זה Joan, אז כנראה שמדובר בשם הקטלאני "ז'ואן", כמו ז'ואן מירו. (כולם כמובן מגיעים מיוחנן שלנו.)
קורה ששמו של אותו אדם קטלאני ייכתב פעם ככה ופעם ככה ואז יש לבחור את מה שמוכר יותר לקוראי עברית. אם לא כתבו עליו הרבה בעברית, אז אני באופן טבעי נוטה לז'ואן, אבל כל מקרה לגופו. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט' באב ה'תשס"ח · 15:08, 10 באוגוסט 2008 (IDT)
...והרשה לי לנחש - מאמצע שנות השבעים פאום התחילו להופיע יותר Joan-ים? או שאני מגזים בתאוריות הקשר שלי? --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט' באב ה'תשס"ח · 15:09, 10 באוגוסט 2008 (IDT)
זה לא ניחוש, זה מאוד הגיוני. הרי השלטון המדכא של פרנקו הסתיים בעשור הזה, ולכן החואנים יכלו לקרוא לעצמם ז'ואן כמו בעבר/מחדש. וכן, יש יותר ז'ואנים בתקופה האחרונה. תגיד, יש לך ספר לימוד ספרדית טוב למתחילים? הגיע הזמן שאקח את השפה הזאתי שלב אחד הלאה (כרגע אני מכיר משפטים בודדים וכמה מילים). הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (10.08.2008 15:19)
ספרדית או קטלאנית? :)
יש לי כמה מכל אחת מהן, אביא לך למפגש.
אני לא קשור לספורט, אבל כשהיה המשחק כדורסל של ברצלונה נ' מכבי לפני כמה חודשים, שמעתי את המאמן מלהם (או אולי את הקפטן?), אומר איזה חצי משפט בקטלאנית ברדיו :) (ואולי התבלבלתי עכשיו בקבוצות לגמרי.) --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט' באב ה'תשס"ח · 15:32, 10 באוגוסט 2008 (IDT)
עוד שאלה: אנשי קטלוניה (וכל שאר שמות התואר שקשורים למדינה, כמו מאכלים ולאום) הם קטלאנים או קטלונים? בערך קטלוניה הביטוי "קטלאני" מופיע פעמיים. הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (12.08.2008 15:03)
אני קורא לאנשים "קטלאנים". כל גם נקראות הקטגוריות. ר' למשל מנואל דה פדרולו.
אני לא ממש יודע מה נכון, כי העיתונים לא עקביים בזה. אאל"ט, רמי סערי כותב בתרגומים שלו "קטלאני", ואת דעתו אני מכבד (אגב, אני ממליץ מאד על הספר "כיכר היהלום" של מרסה רודורדה שהוא תירגם, עכשיו בחנויות.)
למרות שבכתב אני מקפיד על "קטלאני", בדיבור לעתים קרובות מחליק לי "קטלוני", במיוחד אם לא מדובר באנשים, אף על פי שזה קצת דפוק - מבחינה הגיונית, אין סיבה שיהיה הבדל בין שם התואר של האנשים לבין שם התואר של דברים אחרים מהארץ הזאת - אם כותבים "סופר קטלאני", אז הגיוני שיכתבו גם "יין קטלאני" ולא "יין קטלוני". (ועוד המלצה: "קאווה" - cava, יין תוסס קטלאני. אם אתה רואה במסעדה, תזמין. זה יותר טעים - לטעמי, לפחות - משפמניה ולא כל כך יקר.)
אולי כדאי לשאול את האקדמיה ללשון... --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"א באב ה'תשס"ח · 17:29, 12 באוגוסט 2008 (IDT)

תחבורה ציבורית למפגש[עריכת קוד מקור]

Здравствуйте Amир.
בעניין הגעה למפגש הוויקיפדים בתחבורה ציבורית - האם ידוע לך איזה קו אוטובוס מגיע לטכניון, ומאיפה הוא יוצא? תודה, דני. ‏Danny-w‏ 10:28, 12 באוגוסט 2008 (IDT)

מאיזה תחנת אוטובוס\רכבת ? הידרו - שיחה 10:32, 12 באוגוסט 2008 (IDT)
אני אכתוב בקרוב את הכל בדף המפגש. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"א באב ה'תשס"ח · 10:40, 12 באוגוסט 2008 (IDT)
אני מגיע מכיוון ת"א ברכבת. השאלה: איפה צריך לרדת ואיזה קו לקחת. תודה, דני. ‏Danny-w‏ 10:43, 12 באוגוסט 2008 (IDT)
לבאים מדרום הכי מומלץ קו 11 (ראה מפה), איני יודע היכן המפגש בתוך הטכניון אבל אם נקודת היעד היא השער שלו אז גם כל אוטובוס שמגיע לכיכר\מרכז זיו יכול לעזור. הידרו - שיחה 15:49, 12 באוגוסט 2008 (IDT)

סקריפט בדיקת חוסר בכותרת הערות שוליים[עריכת קוד מקור]

היו לנו מאות ערכים ללא כותרת הערות שוליים, מה שגורם כמובן לכך שלא רואים אותן. פעמיים תקנו, והן חזרו בקצב של 100 בחודש! לבקשתי כתב רותם סקריפט המתריע על חסרון הכותרת וברירת המחדל היתה חזרה לערך לתיקון. בתקופה זו הצטברה רק הערה אחת. לאחר שהפכנו לבקשתך את ההערה, הצטברה בממוצע אחת ביום! היום יוני הוציא לי רשימה ויש 14. זה די ברור, לא קוראים את ההערה אלא רק מקישים אנטר. אני מבקש מרותם להחזיר את המצב לקדמותו, ומבקש שלא תעשה מזה עניין. האנציקלופדיה מזדבלת בלי זה, ושנינו רוצים את טובתה. חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • י"ט באב ה'תשס"ח • 01:44, 20 באוגוסט 2008 (IDT)

(לומר בקול של פולנייה:) בסדר, אז אני אסבול!
העולם מוזר ומטריד. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ט באב ה'תשס"ח · 08:48, 20 באוגוסט 2008 (IDT)

שלחתי[עריכת קוד מקור]

לך דואל. דרור - שיחה 22:16, 23 באוגוסט 2008 (IDT)

הרצאה[עריכת קוד מקור]

אני מניח שתתן הרצאה במפגש? דרור - שיחה 14:29, 26 באוגוסט 2008 (IDT)

כתבתי בדף המפגש שאני מוכן להרצות על תוכנה חופשית או על בינוויקי, מה שיעורר יותר עניין. אף אחד לא הגיב. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ה באב ה'תשס"ח · 14:30, 26 באוגוסט 2008 (IDT)
ראה הדף כעת. (אני בונה גם על תרומה כספית קלה) דרור - שיחה 14:54, 26 באוגוסט 2008 (IDT)
ההרצאה - מקובל עליי.
תרומה כספית - ממני? כנראה שאביא משהו. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ה באב ה'תשס"ח · 14:59, 26 באוגוסט 2008 (IDT)

דואלים[עריכת קוד מקור]

קיבלת את הדואל שלי? אני צריך התייחסות. דרור - שיחה 00:04, 28 באוגוסט 2008 (IDT)

גם אני רוצה יחס. הידרו - שיחה 00:31, 31 באוגוסט 2008 (IDT)
עוד אחד. הידרו - שיחה 13:18, 3 בספטמבר 2008 (IDT)

מיקום המפגש[עריכת קוד מקור]

אנא פרסם מידע איפה זה בתוך הטכניון, ואיך מגיעים לבניין. דרור - שיחה 19:06, 28 באוגוסט 2008 (IDT)

בקרוב. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ח באב ה'תשס"ח · 19:09, 28 באוגוסט 2008 (IDT)


הנסיך איגור[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר

מויקינגליש

After briefly considering Lev Mey's The Tsar's Bride as a subject (later taken up in 1898 by Nikolay Rimsky-Korsakov, his 9th opera), Borodin began looking for a new project for his first opera. Vladimir Stasov, critic and advisor to The Mighty Handful, suggested The Lay of Igor's Host, a 12th century epic prose poem, and sent Borodin a scenario for a 3 Act opera on April 30, 1869.[1] Initially, Borodin found the proposition intriguing, but daunting:

"Your outline is so complete that everything seems clear to me and suits me perfectly. But will I manage to carry out my own task to the end? Bah! As they say here, 'He who is afraid of the wolf doesn't go into the woods!' So I shall give it a try..."[2]

—Aleksandr Borodin, reply to Stasov's proposal ראה מקורות שם

תודה, אבל זה לא עוזר הרבה לצטט את ויקיאנגלית בדף השיחה שלי, כי הבא שירצה לחפש מקור לא ילך לכאן. צריך לצטט את המקור החיצוני בגוף הערך. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ל' באב ה'תשס"ח · 12:11, 31 באוגוסט 2008 (IDT)

היי אמיר,[עריכת קוד מקור]

בהמשך לשיחתנו במגדל ספאסקי, אולי תהיה מוכן לתרגם את תבנית קרמלין מהערך הרוסי או האנגלי לפי הפורמט של תבנית:הכיכר האדומה. אני כמובן יכול לעשות גם, אבל אני מניח שעבודה שלך תהיה יותר מדוייקת. התבנית תיתן לאנשים כיוון לעבודהץ כמובן תוך עיצובה בהיקף שיתאים לעניין של הקורא העברי. אה? ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 23:39, 31 באוגוסט 2008 (IDT)

באמת התכוונתי לעשות את זה, ולכן שאלתי את מה ששאלתי בשיחה:הקרמלין (בטח ראית).
אם אין לאף אחד תשובה בקרוב, אז אעשה כראות עיניי. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · א' באלול ה'תשס"ח · 06:21, 1 בספטמבר 2008 (IDT)
וואלה? לא, דוקא לא שמתי לב. אם בהזדמנות הזו תשפר גם את הערך הקרמלין עצמו שנמצא לכל הדעות במצב קשה, המורשת העולמית תודה לך. ‏Ori‏ • שיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 06:46, 1 בספטמבר 2008 (IDT)

דואלים 2[עריכת קוד מקור]

אהלן, קיבלת את המייל שלי? Jobnikon - שיחה 22:48, 3 בספטמבר 2008 (IDT)

מפגש[עריכת קוד מקור]

אמיר,

האם אישור כניסה סודרו? מה המצב? דוד א. - שיחה 12:19, 4 בספטמבר 2008 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, אני זקוקה לעזרה של בעלי ידע בשפה הרוסית וחובבי בינויקי. התוכל לנסות לבדוק עבורי בויקירוסית את גזימורו-זאבודסקי (נפה), קירינסקי (נפה), בלייסקיי (נפה), טונגירו-אולקמינסקיי (נפה), טונגוקוצ'נסקיי (נפה) ונוביה צ'רה? כל אלו נכתבו על ידי אותו משתמש, שבעבר הועלה ספק באשר לתרומותיו. יש לבחון במידה ויש בינויקי אם הם לא נוצרו על ידי אותו משתמש בויקיפדיה אחרת (יש לפחות ערך אחד כזה בויקי אנגלית). אם ישנם ערכים בויקירוסית (אני לצערי לא הצלחתי למצוא, אך ידיעותי ברוסית מוגבלות עד מאד), התוכל לבדוק את אמינות התוכן? תודה ושבת שלום, דורית 20:15, 5 בספטמבר 2008 (IDT)

תודה על השאלה.
נפות בשמות האלה אכן קיימות. לא מצאתי עוד בינוויקי חוץ ממה שיש כבר.
מוזר שהערכים נוצרו מלכתחילה, אבל משהם קיימים צריך לתחזק אותם. הוספתי לי לרשימת מטלות לשפר אותם. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ו' באלול ה'תשס"ח · 14:22, 6 בספטמבר 2008 (IDT)

מקהלת הצבא האדום[עריכת קוד מקור]

נסיתי לחפש תמונה חופשית לערך הזה וראיתי שבכל האינטרויקי אין (חוץ מתמונה חשודה באספרנטו). התוכל בתור דובר רוסית לנסות? הידרו - שיחה 14:51, 6 בספטמבר 2008 (IDT)

התמונה באספרנטו אכן חשודה מאד.
קשה לי לחשוב על מקור חופשי לתמונה של זה.
מה שכן, טוב שהפנית את תשומת לבי לזה - נדמה לי שכדאי לשנות לערך את השם ולעשות בו כמה תיקונים. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ז' באלול ה'תשס"ח · 22:45, 6 בספטמבר 2008 (IDT)
ערך כלבבי (אם כי טרם קראתיו). אמיר, אם תוכל להוסיף גם קטעים שלהם לקישורים החיצוניים - אשמח מאוד :) אלדדשיחה 22:57, 6 בספטמבר 2008 (IDT)
אמיר, הצצתי עכשיו בתמונה שבערך האספרנטי. אני מניח שהאספרנטו שבפיך מספיקה כדי להבין את תוכן הפירוט בעניין הלגיטימיות של התמונה בערך. אם לא, אשמח לתרגם (על רגל אחת: הם כותבים שאין כל תמונה חופשית ידועה, התמונה הנוכחית היא ברזולוציה לא מספקת [כלומר, נמוכה], ושהיא משרתת את הערך הנוכחי בלבד). אלדדשיחה 23:00, 6 בספטמבר 2008 (IDT)

Ringraziamenti per il benvenuto + un piccolo favore se puoi, naturalmente verà rincambiato.[עריכת קוד מקור]

Buongiorno e Shalom dalla Calabria. ti ringrazio per il benvenuto nella wikipedia ebraica. Appena arriverà il dizionario italiano-ebraico tenterò di mettermi all'opera (se posso). Ti scrivo se puoi farmi un favore, che poi naturalmente verrà ricambiato con altri due favori come dice la Bibbia, dunque se non ti chiedo troppo saresti così gentile da tradurre dall'inglese in ebraico gli articoli di Martin Weinek o Vainek a seconda della pronuncia. Di Kaspar Capparoni , che è anche un personaggio della serie Kommissar Rex, che a quanto vedo è ben seguito in Israele e infine di Fritz Muliar che è un attore ebreo austriaco, anche lui nella vecchia edizione del Commissario Rex. Ebbene se mi aiuterai in questo, io sarò a tua disposizione nella Wikipedia italiana se avrai bisogno di qualche consulto su qualche articolo in materia biografica e geografica, naturalmente io ti tradurrò qualcosa anche nelle edizioni dialettali italiane (spec. siciliane e napolentane perché sono di lingua madre) se la cosa si può fare fammi sapere subito. Io manterrò le mie promesse, parola di uomo d'onore! Nell'attesa di una tua certa risposta ti ringrazio in anticipo e ti invio i saluti da Campora San Giovanni, il mio paesino dove vivo e lavoro. Con questo concludo, grazie assai--Lodewijk Vadacchino - שיחה 17:02, 10 בספטמבר 2008 (IDT)

P.s. Tengo a precisare che grazie a Rai International, ben presto (probablimente nell'immediato inverno) arriveranno i nuovi episodi della serie. Grazie ancora per la pazienza rabbinica che hai. Shalom--Lodewijk Vadacchino - שיחה 17:02, 10 בספטמבר 2008 (IDT)
Risposta
Ciao, Lodewijk!
Mi piace molto parlare con te in Italiano. La ultimo anno ho studiato la lingua catalana, e fa molto tempo no ho scritto in italiano; scusami se faccio errori.
Io proverò tradurre gli articoli di quegli attori, e anche il articolo di Campora San Giovanni - perché no? :) Già tradussi il articolo di Deià (in ebraico: דיה) a Maiorca per richiesta da la suo cittadino... --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"א באלול ה'תשס"ח · 17:12, 11 בספטמבר 2008 (IDT)
Ti ringrazio in anticipo, ti comunico che se vuoi tradotto qualcosa in siciliano e napoletano,fai pure basti che tratti di biografia o geografia, infatti nella wikipedia italiana sono biografo e geografo.grazie ancora in anticipo--Lodewijk Vadacchino - שיחה 15:09, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

מפעיל מערכת[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר,

בהתבוננות לאחור על הדיון בעניין מינויך למפעיל מערכת מדצמבר 2007, ולאור המשך פעילותך הבולטת והמועילה בוויקיפדיה בתקופה שחלפה מאז, החלטנו למנות אותך למפעיל מערכת. אנחנו משוכנעים שתרומתך החיובית והמוצלחת למיזם רק תגדל. אנא קרא בעיון רב את ויקיפדיה:מפעיל מערכת ואת הדפים המקושרים ממנו, ואז בצע כמה פעולות ניסיון ביכולותיך החדשות. בהצלחה! ‏Harel‏ • שיחה 13:15, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

מזל טוב! נוי - שיחה 13:16, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה אמירוס! איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 13:16, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בס"ד קולולולולולולולולו. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 13:21, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
איזה יופי! מזל טוב, אמיר, וברכות לראוי לתפקיד! אלדדשיחה 13:22, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה. סקרלטשיחה 13:23, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
מזל טוב, ובהצלחה! Poxsi - שיחה 13:27, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
הגיע הזמן. בהצלחה, אלוןשיחה 13:29, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה דוד א. - שיחה 13:36, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

בהצלחה. שנילישיחה 13:37, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

מזל"ט ובהצלחה בתפקיד החדש! עמרישיחה 13:56, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה רבה! אורי שיחה 14:00, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
(אפשר להמשיך את מדרגות הברכות למעלה :)
אוי.
תודה.
הפתעה.
אנסה לא לאכזב. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ב באלול ה'תשס"ח · 13:39, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
מזל טוב ובהצלחה! לא תאכזב. נינצ'ה - שיחה - פתרו את החידה, אם תוכלו. 14:13, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
מזל טוב אמיר. שמחתי בשמחתך. Geagea - שיחה 14:51, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה רבה! שמעון - השאירו הודעה 14:57, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
כנ"ל! הללשיחה • י"ב באלול ה'תשס"ח • 15:24, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
מזל טוב ובהצלחה! בברכה, MathKnight הגותי 15:25, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
מצטרף לברכות איתןשיחה 16:08, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
ברכות ברכות ברכות :) טבעת-זרם - שיחה 17:38, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה מוטי - שיחה 17:45, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
הרבה בהצלחה בתפקיד. דרור - שיחה 14:44, 14 בספטמבר 2008 (IDT)
מזל טוב ובהצלחה! ‏– rotemlissשיחה 20:35, 14 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה, חבוב! Face-smile.svg אביעדוס - שיחה 00:59, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
מאחלת לך הגשמת החזון שהצגת בזמנו המורה - שיחה 01:05, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
איזה קטע, לא ידעתי שיש לי חזון. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט"ז באלול ה'תשס"ח · 01:07, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
אני זוכרת נאום ארוך בנושא פרוייקט מיון מאמרים חסרי קישורי בינוויקי. המורה - שיחה 01:10, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
אה. טוב. זאת הכוונה. אני עובד על זה במרץ וקצת קשה לראות את זה, כי זה חוצה שפות ופרויקטים. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט"ז באלול ה'תשס"ח · 08:50, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
בהצלחה! בברכה, ינבושד • י"ח באלול ה'תשס"ח.

הצבעה[עריכת קוד מקור]

אמיר, חבל ראש בקיר; פתח דיון/הצבעה עקרונית וזהו. אביעדוס - שיחה 00:59, 16 בספטמבר 2008 (IDT)

תודה על העידוד :)
אני שונא הצבעות, ועל זה בכלל אי אפשר לערוך הצבעה עקרונית. אני אקים בסגנון en:WP:RFD לדיונים כאלה.
חבל שזה מגיע למלחמות שחזורים, זאת בכלל לא הכוונה שלי. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט"ז באלול ה'תשס"ח · 01:07, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
בסדר, תקים במה כזאת. זה שקול לדיון במזנון (ואולי אף מוטב). גם אני די סולד מהצבעות, אבל לעתים קשה להימנע מהן. אביעדוס - שיחה 01:11, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
כן, אני רוצה משהו ממוקד יותר מהמזנון.
אני לא כותב במזנון כבר זמן רב ומציץ אליו לקריאה רק מדי פעם. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · ט"ז באלול ה'תשס"ח · 08:48, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
פרלמנט? דף הצבעה ספציפי על ויקיפדיה:הפניה? אביעדוס - שיחה 17:00, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
אני לא סובל את כל הרעיון של הפרלמנט. אני קורא די הרבה שפות ומשוטט בהרבה ויקיפדיות ולא מכיר עוד ויקיפדיה שיש בה "מוסד" משונה שכזה שבו ספירת קולות שרירותית גוברת על שכל ישר וחיפוש הדבר הנכון. (זה מקרה נדיר שחבל לי שבעברית אין אותיות ראשיות - ר' Right Thing.)
דף הצבעה ספציפי על מחיקת הפניות - כן, כנראה שנחוץ לנו כזה, ומכיוון שנראה שאני היחיד שממש איכפת לו מזה, אני אצטרך לקחת על עצמי ליצור אותו, אם כי אני לא מבטיח שאעשה זאת היום ממש. הסתדרנו בלעדיו הרבה שנים ונסתדר עוד כמה ימים (או שבועות). עבודה בוויקיפדיה זה עניין של השראה, ועכשיו ההשראה שלי נמצאת במחוזות אחרים.
אני חייב לציין שדף ייחודי כזה אני מכיר רק באנגלית; אבל בכל הוויקיפדיות האחרות שאת שפתן אני מבין כן יש מדיניות מנומקת היטב מדוע עדיף לא למחוק הפניות אם יש ספק הכי קטן שהן מועילות.
מה לעשות שאצלנו לא אוהבים ללמוד מנסיון של אחרים אלא מעדיפים להמציא את הגלגל, ועוד לעשות אותו בצורה מרובעת? --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ז באלול ה'תשס"ח · 19:04, 16 בספטמבר 2008 (IDT)
מה לעשות, באמת? :( בסדר, אז נפתח כזה. וסתם ככה, תראה כאן; כ"כ נכון.. :/
וחוץ מזה, בוא להביע דעתך בנושא ויקיפדיה:מזנון#תבניות עלייך, ישראל#תבניות. אביעדוס - שיחה 22:56, 21 בספטמבר 2008 (IDT)

הפניות[עריכת קוד מקור]

תגיד, מה עם רענון נוהלי ההפניות? רק היום מישהו כתב ערך על מוסיקה תכניתית - פשוט בגלל שהדף לא היה קיים כהפניה לערך מוזיקה תוכניתית... פשוט נורא. אביעדוס - שיחה 19:32, 23 בספטמבר 2008 (IDT)

"מוזיקה" בזי"ו ו"תוכנית" בו"ו זה אכן הכתיב המקובל בוויקיפדיה. זה בסדר שלא ידעת את זה עד עכשיו ומהיום כנראה תזכור. אף על פי כן נראה לי סביר בהחלט שתהיה הפניה מ"מוסיקה תכניתית". (אני, אגב, לא כל כך מרוצה מהכתיב של "תוכנית" בו"ו, כי הכתיב "תכנית" מקובל למדי וכי בודק האיות של פיירפוקס לא מקבל את זה כברירת מחדל, אבל זה לא באמת נורא.)
לגבי רענון יסודי של נהלי ההפניות - זה נחוץ מאד מאד לוויקיפדיה העברית, אבל קודם אני בעצמי צריך רענון מוויכוחים דביליים כמו זה שניהלתי בנושא הזה לא מזמן.
עוד יגררו אותי לפרלמנט כל השטות הזאת באיזה שהוא שלב, וזה בכלל יהיה סיוט... --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ד באלול ה'תשס"ח · 11:47, 24 בספטמבר 2008 (IDT)
חבוב, אני מכיר את כללי הכתיב הוויקיפדים.. :) לא אני כתבתי את הערך. רק שלשיטתי, האידיאל הוא לכסות כל צורת כתיב קבילה כהפניה. חשבתי שזה תואם את הפילוסופיה שלך, וזכור לי שרצית לרענן את מדיניות ההפניות.. אביעדוס - שיחה 16:07, 24 בספטמבר 2008 (IDT)

בעיות טכניות בבינוויקים[עריכת קוד מקור]

בהמשך לשיחתנו בנושא הבעיות הטכניות, נתקלתי בבעיה ממש מעניינת. בוא תראה את זה: [[2]] --טבעת-זרם - שיחה 18:13, 18 בספטמבר 2008 (IDT)

אתה עשית את זה? חמוד, אם כי הגודל הופך את זה לטיפה לא שימושי.
זו דוגמה מעולם הביולוגיה. שם יש המון בעיות שאני פשוט לא מסוגל לתקן, כי אני מבין סינית יותר טוב מהגדרות של ממלכות, מינים וסוגים וויקיפדיות שונות ממיינות את הערכים האלה בצורה שונה. ניסיתי כמה פעמים לגייס איזה ביולוג שיעזור בזה ולא הצלחתי. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ט באלול ה'תשס"ח · 00:29, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
זה הבוט עשה :). כשהתמונה אצלי במחשב אני משחק עם רמת הזום, ואז הגודל ממש לא מפריע. אם יש איזשהו אתר של תמונות, שלא פוגע באיכות ומאפשר לבצע זום בלי הרבה מאמץ - אז אני אשמח לארגן בו תמונות של עוד ועוד קונפליקטים, ויהיה הרבה יותר קל לפתור אותם. אתה חושב שאפשר לשלב את זה בפעילות הבינוויקי ? --טבעת-זרם - שיחה 01:59, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
כל החצים האלה לא עוזרים לי הרבה.
בזמן האחרון אני מתעסק בעיקר בקישורים כפולים מכמה ערכים, שמִתּרגמים להתנגשויות. כפי שכבר ראית, לרוב זה גם אומר שיש בעיות לא רק בעברית. מה שאני עושה - עובר על כל מה שיכול להיות קשור ומכין ידנית רשימה לפי הנושא של התוכן האמיתי של כל ערך בכל שפה. החלק המודגש הוא לב העניין ואי-אפשר לעשות אותו בעזרת בוט.
אם היה לי בוט שלוקח את הרשימה הזאת ובכוח מפיץ אותה לכל הוויקיפדיות, זה היה טוב. עוד יותר טוב היה אם היו סוף סוף מפעילים את ההרחבה החדשה של בינוויקי. (בוא לתמוך בַּבַּקָּשָׁה: mediazilla:15607.) --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ט באלול ה'תשס"ח · 10:35, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
בכל שפה ושפה המידע מחולק בצורה שונה בין ערכים שונים. בעוד שקישור בין ערכים מקבילים הוא חשוב (לדוגמא, הקישור בין משרד הרווחה והשירותים החברתיים לבין en:Welfare and Social Services Ministry (Israel)), אבל אני לא רואה פסול בקישור נוסף בין ערכים קרובים (לדוגמא, קישור מהערך על משרד העבודה והרווחה הישן, אל אותו הערך באנגלית, אך בלי קישור חוזר מאנגלית לערך הישן). הפסול היחיד בקישורי בינוויקי קרובים הוא הבילבול שהם יוצרים אצל הבוטים (שלרוב רצים במצב אוטונומי, שיודע רק לדווח על הבעיות). השיטה החדשה תאפשר, בתקווה, ניהול קל ונוח יותר של הקישורים בין הערכים המקבילים, ובלי בוטים.. במיוחד לאור השיטה החדשה, יהיה אפשר לבצע קישור חד-כיווני בין ערך מסוים לערכים קרובים בשפות אחרות, ולא יהיה בכך שום פסול. --טבעת-זרם - שיחה 13:13, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
אני לא אוהב קישורים חד כיווניים והדוגמה של המשרדים מראה למה: אם יש הצדקה שיהיו שני ערכים על זה אצלנו, אז יש הצדקה שיהיו על זה שני ערכים גם באנגלית. זה כמובן אידיאלזים, אבל לכך אני שואף. אם קהילות לשוניות מתעקשות על מבנה ערכים שונה, צריך למצוא לכך פתרונות טכניים יצירתיים יותר ומתואמים בין כל הלשונות.
לקחתי על עצמי תפקיד של מתאם בין לשוני כזה, ולא פשוט לעשות את זה לבד - מחד, הנחיצות של זה ברורה (לפחות לי), ומאידך יש המון דעות שונות וכמובן שפשוט אין זמן להספיק לעשות לבד את כל מה שנחוץ... --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · י"ט באלול ה'תשס"ח · 14:08, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
איך יצרת תמונה כזו? עוזי ו. - שיחה 13:22, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
הבוט יצר את התמונה. אני רק השתמשתי בהגדרה interwiki_graph = True. מידע נוסף תוכל למצוא ב-meta:Interwiki graphs ובקוד של interwiki.py מתוך הקובץ הבא: [3]. אם אתה צריך, אני אשמח להפיק לך תרשימים נוספים. --טבעת-זרם - שיחה 15:11, 19 בספטמבר 2008 (IDT)
אני מתעניין רק בחלק שמתרגם את הגרף הלוגי (רשימה של "x מקושר ל-y") לדיאגרמה. עוזי ו. - שיחה 15:43, 19 בספטמבר 2008 (IDT)

חסימת האוניברסיטה העברית[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, אני חסמתי את האוניברסיטה למשך שעתים ולאחר מכן שחררתי אותה בכוונה לחסום ל20 דקות, ברשותך אני משחרר את החסימה לשעתיים ומחליף בחסימה ל20 דקות. כל טוב ויום טוב מתניה שיחה 14:42, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

אתה כנראה יודע מה אתה עושה, אז יש לך כמובן אישור.
זו חוסם את כל האוניברסיטה? אני גם מחובר דרכה ואין לי בעיה לגלוש. --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ה באלול ה'תשס"ח · 14:43, 25 בספטמבר 2008 (IDT)
תודה לשניכם, זו הסיבה שביקשתי הגנה על הערך ולא חסימה, מקווה שאחרי 20 דקות יירגע. tomtom - שיחה 14:45, 25 בספטמבר 2008 (IDT)
תודה אמיר. זה לא חוסם את כולה, אבל נראה לי שלא כדאי לדון בצורה פומבית במי נחסם בדיוק. מתניה שיחה 14:46, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

עדי מטיילת בפארק עם כלבתה[עריכת קוד מקור]

זה לא כמו השינוי האחרון בערך מחמוד עבאס. אני הייתי שם ניסויים או אזהרה לפני החסימה. דרור - שיחה 16:26, 25 בספטמבר 2008 (IDT)

ארבע השחתות, שתי אזהרות, חסימה לשעתיים, נראה לי לא נורא. או שאני טועה? --אמיר א. אהרוני · בואו לתקן קישורי בינוויקי! · כ"ו באלול ה'תשס"ח · 10:38, 26 בספטמבר 2008 (IDT)