דרגון בול - דמויות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
יש לערוך ערך זה. הסיבה היא: ויקיזציה, ניסוחים בעייתיים, חסרה פסקת פתיחה.
אתם מוזמנים לסייע ולערוך את הערך. אם לדעתכם אין צורך בעריכת הערך, ניתן להסיר את התבנית. ייתכן שתמצאו פירוט בדף השיחה.
יש לערוך ערך זה. הסיבה היא: ויקיזציה, ניסוחים בעייתיים, חסרה פסקת פתיחה.
אתם מוזמנים לסייע ולערוך את הערך. אם לדעתכם אין צורך בעריכת הערך, ניתן להסיר את התבנית. ייתכן שתמצאו פירוט בדף השיחה.

ערך זה מרכז את כל דמויות זיכיון המדיה דרגון בול בסדרות, בסרטים ובמשחקי הווידאו.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • סון גוקו: גיבור הסדרה, טוב לב ובעל כישורי לחימה מדהימים. גוקו הוא בנו של בארדוק ואחיו הקטן של ראדיץ ובנה של ג'ינה. גוקו הוא בן לגזע הסאיינים אשר הגיע לכדור הארץ בחללית מכוכב וג'יטה המושמד במטרה להשמיד את כל היצורים החיים על הכוכב אך מכיוון שכשהיה תינוק קיבל מכה חזקה בראשו, הוא איבד את הזיכרון והפך לאדם שהוא היום. גוקו הוא טיפוס שמח וילדותי (שני הדברים היחידים שהוא פוחד מהם זה זריקות, ומאשתו צ'יצ'י ובמיוחד משילוב שלהם כפי שראו בדרגון בול GT), ושני הדברים שהוא הכי אוהב זה: קרבות עם לוחמים חזקים, ולאכול. גוקו הוא אביהם של גוטן וגוהאן, בעלה של צ'יצ'י, וסבא לפאן. גוקו דומה לגוטן במראהו ובאישיותו, והוא תמיד צעד אחד לפני וג'יטה. הלוחם הכי חזק ביקום 7, הקרב הכי מפורסם שלו הוא הקרב נגד קיד בו כאשר השתמש ב"גנקי דאמה(ספיריט בומב)", אותו למד מהמלך קאי הצפוני, והשתמש במתקפה זו רק פעמים אחדות כנגד אויבים מסוימים. בסאגת קרב האלים הפך לסופר סאיין גוד בזכות האנרגיות של גוטן, גוהאן, מקיטה, טראנקס והעובר שברחמה של וידל (פאן שעוד לא נולדה), שכן היה צורך ב-6 סאיינים. שמו המקורי הוא קאקארוטו, נגזרת של המילה Carrot (גזר), ורמת הכוח שלו כשנולד הייתה נמוכה מאוד. השם גוקו ניתן לו על ידי האיש הזקן שאימץ אותו לאחר שנחת על כדור הארץ, סבא גוהאן.

גוקו מסוגל להפוך לסופר סאיין 1, 2, 3, ו-4 (הקיים רק בGT), גוד, בלו, אולטרה אינסטינקט, מאסטר אולטרה אינסטינקט, ולאוזארו (בדרגון בול הרגיל, ולאוזארו זהוב בג'יטי, שזה פילר)

 • בולמה: בתו של דוקטור בריף, ראש תאגיד קפסולה. היא גאונה, מפתחת (היא המציאה את רדאר הדרגון בול), אגואיסטית וגאוותנית. נישאה לווג'יטה והקימה עמו משפחה, אמם של טראנקס וברה. הדמות הראשונה שגוקו פוגש לאחר מות סבו המאמץ גוהאן, ובזכותה גוקו יצא לעולם הגדול בחיפוש אחר הדרגון בול. קנתה לאנדרואיד 17 ספינה כי הוא ניצח בטורניר העוצמה והשאיר את יקום 7 חיי.
 • שנרון: דרקון שמגשים משאלות לאחר שאוספים שבעה כדורים מכושפים ומשחררים אותו מהם. הדרקון נוצר על-ידי נמקי בשם קאמי (גוד).
 • קאמי/גוד: הוא חיזר ממוצא נאמקי שתפקידו היה להיות שומר של כדור הארץ יחד עם מיסטר פופו העוזר שלו, עד למיזוג עם פיקולו.
 • מיסטר פופו: הוא העוזר של קאמי (השומר של כדור הארץ).
 • סון גוטן בנם השני של גוקו וצ'יצ'י אחיו הקטן של גוהאן ודוד של פאן, גוטן הוא הדמות שהפכה לסופר סאיין בגיל הכי צעיר בסדרה(גיל 7). דומה במיוחד במראה ובהתנהגות לאביו גוקו. גוטן הוא האחרון שהחזיק בעננה (קינטאון). לא פגש את גוקו עד שהיה בן 7 משום שאביו היה בעולם המתים לאחר שמת בקרב עם סל. לגוטן יש חיבור עם בעלי חיים כמו אביו. חברו הטוב של טראנקס ושותפו למיזוג, אך לעיתים מנוצל על ידו ונגרר למעשיו. שינוי הצורה המיוחס לו הוא סופר סאיין והמהלך המיוחס לו הוא "קהמהאהמהאה".
 • מאסטר רושי: לוחם ותיק ומאסטר אמנויות לחימה. מכונה "מאסטר הצבים" (קאמה סנין) ותלמידו של מוטאיטו. בן יותר מ-300 שנים. בין תלמידיו נכללים גוקו, קרילין, יאמצ'ה ואוקס קינג/גיומאו (לשעבר) וסון גוהאן (סביו המאמץ של גוקו). מאסטר רושי היה לתלמידו של מאסטר מוטאיטו שלכד את המלך פיקולו והחזיר את השלום בעולם. יריבו של מאסטר שן/צורו סנין המלמד את אמנות העגור בעוד מאסטר רושי מלמד את אומנות הצב. שינוי הצורה המיוחס לו זה ה"באף" שנותן לו שרירים חזקים. למסטאר רושי יש המון מהלכים אנרגטיים שהמציא במהלך שנותיו (אחד מהם הוא ה"קהמהאהמהאה" שלקח לו 50 שנים לפתחו) וחלקם למד מהמאסטר שלו.
 • קרירין: חבר ילדות של גוקו והחבר הטוב ביותר שלו. מתחתן בהמשך הסדרה עם אנדרואיד 18 ולאחר כמה זמן נולדה להם ילדה בשם מארון. למד אצל מאסטר רושי במקביל עם גוקו. חסר אף. המהלך המיוחס אליו הוא קיאנזאן (הצלחת המעופפת) וסולאר פלאש (מכת שמש שהומצא על ידי טיינשינהאן). בהמשך הוא פיתח סולאר פלאש חזק יותר אשר הוא קורא לו סולאר פלאש פי 100.
 • אנדרואיד 18: אחת האנדרואידים שתקפו בדרגון בול Z את לוחמי ה-Z. לאחר הקרב עם סל, קרירין ביקש משנרון (הדרקון של כדורי הדרגון בול בכדור הארץ) שיוציא את תוכנת ההרס מגופם (אנדרואידים 17 ו-18) במקום להפוך אותם לבני אנוש רגילים מפני שמשאלה זו הייתה בלתי אפשרית ולכן הם עדיין אנדרואידים (על-אנושיים) רק שהם לא משמידים יותר בני אנוש. אשתו של קרילין ואמא של מארון. משתתפת בטורניר העוצמה.
 • מארון:בתם של אנדרואיד 18 וקרירין.
 • אנדרואיד 17: אחד האנדרואידים שתקפו בדרגון בול Z את לוחמי ה-Z. לאחר המשאלה של קרילין הוצאה מתוכו תוכנת ההרס ולכן הוא עדיין אנדרואיד (על-אנושי) שלא תוקף בני אדם חפים מפשע. ששומר על חיות ויערות באי ענקי. גוקו רצה ש-17 ישתתף בטורניר העוצמה כי הוא ממש חזק אך הוא סירב. לבסוף הסכים כי הרגיש חייב לקרילין על המשאלה שביקש עבורו ועבור 18. התגלה כלוחם אסטרטגי בטורניר העוצמה. הקריב את עצמו למען גוקו ווג'יטה אך לאחר מכן התברר כי הוא עדיין חי ונמצא על הזירה. נשאר אחרון על הזירה של טורניר העוצמה וביקש מהסופר דרגון בול שכל היקומים שנמחקו יחזרו לחיים.
 • יאג'ירובה: יאג'ירובה הוא רונין (סמוראי ללא אדון) שצד בהרים. יאג'ירובה הוא בעל תיאבון גדול, שמנמן, נמוך קומה, עצלן, וגס רוח, שמתחמת לסיעה ללוחמי הזי בלחימה . הוא מבלה את רוב זמנו במגדל של קורין. בדרך כלל הוא השליח שמביא את השקית עם שעועיות הקסם\סנזו ללוחמי הזי.
 • יאמצ'ה: לוחם וידידו של גוקו. החבר הראשון של בולמה. גנב לשעבר באזור המדברי וחברו הטוב של פואר, במהלך הסדרה מתלווה לגוקו וחברתו ואף לומד תחת מאסטר רושי, היה לשחקן בייסבול למשך זמן קצר באנימה. המהלך המיוחס אליו הוא הרוגה פופו קן - אגרוף ניב הזאב (Wolf Fang Fist).
 • פריזה\פאריז: חייזר מרושע מגזע בני קולד, בנו של המלך קולד ואחיו של קולר. פריזה הובס לראשונה על ידי גוקו הסופר סאיין, לאחר הקרב עם גוקו הסופר סאיין גופו נחתך לשני חלקים אך שוחזר כאשר החליפו את עבריו החסרים בחלקי רובות. הובס שוב על ידי טראנקס העתידי הסופר סאיין שהצליח לחסל אותו ואת אביו באופן מלא עם חרבו, בסדרת דרגון בול סופר הוא חוזר עוצמתי הרבה יותר מבעבר ומראה את צורתו החדשה (גולדן פריזה) אך מובס על ידי גוקו ווג'יטה הסופר סאיין בלו. לאחר מכן הוחזר לחיים על ידי באבא כדי שיוכל להשתתף בטורניר העוצמה.
 • הכוח המיוחד של גיניו: הלוחמים החזקים ביותר של פריזה אוהבים לעשות פוזות לאכול שוקולד ולשחק אבן נייר ומספריים. כל השמות של חברי הצוות מבוססים על שמות של מוצרי חלב. וכל חברי הצוות מתו על ידי וג'יטה. אקירה טוריאמה יצר אותם כפארודיה על סדרה שהבן שלו אהב ”סופר סנטאי” סדרה שהבתה השראה לפאוור ריינג'רס. חברי הצוות הם:
 • קפטן גיניו:המנהיג של הצוות וגם הכי חזק שם הוא גדול וסגול ובעל קרניים ליכולת המיוחדת שלו קוראים שינוי צורה אם הוא מול יצור חי כולשהוא וצועק שינוי צורה הוא מחליף גוף איתו הוא גילה את היכולת הזאת בבית הספר כשהחליף גוף עם הילד המקובל בכיתה ועכב כך נהיה פופולרי עד שהשלים עם עצמו והחליף חזרה לגוף הקודם שלו כי הבין שכוח עדיף על עושר ופופולריות.
 • ג'יס:הוא השני שהצטרף לקבוצה מכונה ”המגמה האדומה” בעל עור אדום ושיער ארוך ולבן למתקפה המיוחדת שלו קוראים כדור מגרסה מין כדור אנרגיה אדום ועוצמתי שהוא זורק לעבר היריב הוא פיתח את המתקפה כשהיה משחק בייסבול בליגה הגלקטית הקטנה.
 • בארטר:הכי גבוה בצוות. מכונה ”ההוריקן הכחול” מי שהוא הכי מתחבר איתו בצוות הוא ג'יס. בעל עור כחול ומחוספס עיניים אדומות וניבים היכולת המיוחדת שלו זה מהירות הוא פיתח את המהירות הזאת כשהיה ילד אימו הייתה מתעללת בו ומרביצה לו אם לא עשה את מטלות הבית מהר ככל האפשר. בארטר הוא הראשון שהגיעה למהירת האור בסדרה,
 • ריקום:בעל הכי הרבה פוזות בקבוצה הוא דומה לבן אדם ג'ינג'י ושרירי מוסיף את המילה ריקום לכל מתקפה היכולת המיוחדת שלו היא הסיבולת הגבוה שלו הוא התחיל להתאמן בריקוד מגיל צעיר ומשם הסיבולת הגדולה שלו והפוזות הרבות,
 • גולדו:הכי חלש בקבוצה נמוך ירוק ובעל עיניים במקום אוזניים. יש לו יכולות על חושיות יכולת טלקינסיז ויכולת לעצור את הזמן אם הוא עוצר את הנשימה הוא נולד עם היכולות האלו וכשהיה קטן ביצע עם הכוחות האלו גנבות ומעשי קונדס.
 • טיינשינהאן: אדם בעל שלוש ונכשיו לאדם האנושי הכי חזק על כדור הארץ, חברו הכי טוב ושותפו לאימונים הוא שיאצו. בעבורו היה מתנקש והאויבה של הגיבורים. לאחר שנהפך לתלמיד של מאסטר רושי עקב הפסד בטורניר הבודוקיי לגוקו תחת המאסטר היריב נהפך לחברים יחד עם שיאצו.
 • שיאצו: לוחם, חבר ושותפו של טינשנהאן לאימונים. תחילה היה יריב של הגיבורים ולאחר מכן הפך לידידם ביחד עם טינשנהאן. מבוסס על ערפד מהמיתולוגיה הסינית אשר לא מתבגר ולכן גודלו הוא כשל ילד קטן, הוא גם לא מרבה לדבר. למרות כוחו הפיזי שהיה פעם חלש ובסדרת האנימה דרגון בול פלוס כוחו התעלה על עצמו
 • פיקולו/מא ג'וניור: בנו של המלך הנאמקי המלך פיקולו. היה בהתחלה יריבו של גוקו, אבל בהמשך הסדרה נהפך לחבר שלו. היה המאמן הראשון של גוהאן. במהלך הסדרה מתמזג עם נייל וקאמי (קאמי הוא השומר של כדור הארץ והוא החצי הטוב של המלך פיקולו המקורי בעוד החצי הרע הוא המלך פיקולו) כאשר אימן את גוהאן בזי פיקולו היה גדול ממנו ב־4 שנים בלבד, המהלך המיוחס לו הוא אנגלית:ספיישל בים קאנון עברית:קרן השטן המשפדת יפנית:מאקאנקוסאפו
 • גוהאן: בנם הבכור של גוקו וצ'יצ'י. הצעיר ביותר בסדרה שהפך לסופר סאיין 2. גוהאן גילה את מצב הסופר סאיין 2 בקרב שלו נגד סל שאותו ניצח בקרב באמצעות הקאמהאמהא ביד אחת כשהיה בן 11. בסיום הסדרה גוהאן המשיך להתאמן והוא הלוחם הכי חזק בכדור הארץ בסוף דרגון בול Z. התחתן עם וידל בתו של מר שטן/הרקיול ואביה של פאן. איבד את כוחו בדרגון בול סופר אך מצליח להשיבו ואף מתחזק יותר מבעבר בהמשך הסדרה. שינוי הצורה המיוחס לו הוא מצב "מיסטיק" והמהלך המיוחס לו הוא מאסנקו שלמד מפיקולו.
 • מקיטה: הסאייני השני הכי חזק ביקום השביעי. בתחילה ניסה להשתמש בדרגון בול ולהשמיד את כדור הארץ, בהמשך מצטרף לחבורת לוחמי הזי ומקים משפחה עם בולמה ובנו הבכור טראנקס ובתו הקטנה היא ברה. אביו המלך וג'יטה היה למלך כל הסאיינים ווג'יטה בעצמו הוא נסיכם. לוג'יטה גאווה גדולה במיוחד והוא רגיש מאוד לפגיעה בה, וג'יטה ביחד עם גוקו הם שני הלוחמים הכי חזקים בכדור הארץ ומהחזקים ביקום, הוא הגיע לצורות סופר סאיין 1 2 סופר סאיין גוד, סופר סאיין בלו וסופר סאיין בלו אבולושן(על פי המנגה ובסרט דרגון בול סופר: ברולי), המהלכים המיוחדים שלו הם פיינל פלאש, הגאליק גאן ומתקפת המפץ הגדול (Big Bang Attack)
 • טראנקס העתידי: בנם של בולמה ווג'יטה. בא מקו זמן אחר כדי להזהיר את לוחמי ה-Z מפני האנדרואידים, יש לו חרב שחיסלה את פריזה, בדרגון בול סופר הוא חוזר כדי לבקש עזרה מגוקו ווג'יטה כדי שיעזרו לו להביס יריב חדש וחזק ביותר, גוקו בלאק/זאמאסו. המהלך המיוחס לו הוא פיינל פלאש.
 • טראנקס: בנם של בולמה ווג'יטה ואחיה הגדול של ברה, פזיז, חברו הטוב ביותר של גוטן ושותפו למיזוג, הפך לסופר סאיין שני הכי צעיר בסדרה. הוא חצי סאייני. שינוי הצורה המיוחס לו סופר סאיין. בדרגון בול זי טראנקס מופיע עם שיער בצבע אפרפר סגול ובדרגון בול סופר הוא מופיע כששערו בצבע כחול.
 • ברה: בתם הקטנה של בולמה ווג'יטה ואחותו הקטנה של טראנקס. ברה נולדה 39 שעות לפני טורניר העוצמה בזכות וויס ויכולותיו המיוחדות שיש לו בתור מלאך.
 • צ'יצ'י: אשתו של גוקו ואמם של גוהאן וגוטן סבתא לפאן ובתו של אוקס קינג/גיומאו. רוצה שגוקו ימצא עבודה וירוויח כסף.
 • אוקס קינג/גיומאו: אביה של צ'יצ'י, סבם של גוהאן וגוטן, חמו של גוקו וסבא רבא של פאן. תלמיד לשעבר של מאסטר רושי.
 • פאן: בתם של גוהאן ווידל, אחיינית של גוטן, נכדתם של גוקו, צ'יצ'י ומר שטן/הרקיול. גילתה את יכולת התעופה בגיל הכי צעיר בסדרה.
 • וידל: בתו של מר שטן, אימה של פאן, אשתו של גוהאן וגיסתו של גוטן. עבדה עם משטרת עיר השטן בצעירותה, למדה בתיכון הכוכב הכתום יחד עם גוהאן, בצעירותה היא הייתה לוחמת חזקה יחסית לבת אנוש.
 • מאג'ין בו: מפלצת שנוצרה על ידי המכשף ביבידי לפני אלפי שנים, יצור ורוד וילדותי (כי הוא שאב את מלך האלים) וחזק מאוד. נכלא על ידי ביבידי בכדור לאחר שהוא לא הצליח לשלוט עליו, נהפך לטוב שאוהב לאכול ומתגורר אצל שטן. בסאגת הישרדות היקום מגויס על ידי סון גוקו לטורניר העוצמה כלוחם העשירי והאחרון בצוות של יקום 7, אבל מוחלף על ידי פריזה לאחר שנרדם למשך הרבה זמן כמה שעות לפני טורניר העוצמה.
 • מר שטן/הרקיול: אביה של וידל. השם האמיתי שלו הוא מארק. הוא הדמות המפורסמת ביותר בכדור הארץ, אדם גדול ממדים ושחצן ביותר שמתיימר להיות האיש החזק ביותר עלי אדמות. אנשי כדור הארץ מעריצים אותו משום שבטוחים שהוא זה שהציל אותם מידי סל, בוג'אק (בסרט "בוג'אק משוחרר") מאג'ין בו ואל ההרס בירוס. במהרה נהפך לעשיר ומפורסם, המאסטר שלו נהרג על ידי טאו פאי פאי (המתנקש) אחיו של מאסטר שן, המאסטר של טיינשינהאן ושיאצו.
 • ג'אקו: סייר גלקטי עסוק במיוחד ששומר על היקום שלו מפושעים כמו "ברפמן" וחבר של בולמה. ג'אקו לרוב ידוע בתור לוחם פחדן שלא אוהב להתערב בין דברים שיגרמו לו למות כמו פריזה.
 • דמויות ממוזגות: דמויות שהתמזגו לאחת, והם: וג'יטו (גוקו ווג'יטה בעזרת עגילי הפוטארה) גוג'יטה (גוקו ווג'טה בעזרת ריקוד המיזוג, הופיע בסרט מיזוג חדש נולד) גוטנקס (גוטן וטראנקס בעזרת ריקוד המיזוג) זאמאס הממוזג (זאמאס ובלאק בעזרת עגילי הפוטרה) קפלה (קייל וקאוליפלה בעזרת עגילי הפוטרה)קאיו הקשיש (קאיו והמכשפה באבא בעזרת עגילי הפוטרה) וקיביטוקאי (קאיושין וקיביטו בעזרת עגילי הפוטרה).
 • קאיו הקשיש: קאיושין הזקן, בין יותר מ15 דורות של אלי קאיושין שנקלע בתוך חרב הזי על ידי אויב חזק (אל ההרס בירוס) שחיי באותה תקופה, בעל נטייה "לסטיות". קאיו הקשיש לרוב נוהג להעיר לקאיושין ולקיביטו שהם לא לומדים מספיק על היקום שלהם.
 • קיביטו: הוא העוזר והתלמד של הקאיו שין, שעתיד להחליף אותו בתפקיד.
 • היט: מתנקש שקט רב עוצמה שהשתתף בטורניר בין יקום 6 ו7 של שאמפה, בעל יכולת לעצור את הזמן ולהשתמש בו כרצונו לעשירית השנייה. היט לפי דבריו של שאמפה הוא הלוחם הכי חזק ביקום 6, הוא אפילו הצליח להביס את וג'יטה סופר סאיין בלו אך גוקו ששמע מהמלך הגלקטי שהיט משתמש בקפיצות זמן הוא הבין איך להתמודד נגד היט. היט נהנה מהקרבות שלו נגד גוקו על פי שהוא חייך אליו בנוסף היט אומר שהוא התחזק בהרבה מהקרב שלו נגד גוקו. אחרי הקרב גוקו אומר להיט שילחם איתו בהזדמנות אחרת כי היט לא השתמש בכל הכוח שלו בטורניר מכיוון שהטכניקות הקטלניות שלו יכולות להרוג את גוקו והוא נאלץ לא להשתמש בהם בטורניר מכיוון שהרג נוגד את החוקים. היט בנוסף גם אכפתי ומנומס לאחרים יחסית למראה הרציני שלו, כשהוא הציל את קוליפלה שכמעט נפלה מהזירה או שגוקו ויתר לו מספר פעמים והיט החזיר לו בתמורה אך היט אומנם לא נראה כי הוא מכבד את האלים על פי ששאמפה נתן לו הוראת בטורניר נגד יקום 7 והיט התעלם ממנו. לבסוף ג'ירן הפיל את היט מהזירה, מה שהקשה על יקום 6.
 • קאבה: נער סאייני טוב לב ואמיץ מיקום 6 שהשתתף בטורניר בין יקום 6 ו7 והוא בין החזקים ביקום שלו. כשגוקו ווג'יטה פגשו אותו הוא ישר קם וזיהה שהם סאיינים כמוהו, גוקו ווג'יטה מגלים שהסאיינים של יקום 6 שונים: הם טובי לב, נלחמים ברוע, אין להם זנב וגרים בכוכב סלט. קאבה נחשב לשווה בכוחו של וג'יטה בצורה הרגילה שלו, הוא עוד עושה את טכניקת ה"גאליק גאן" של וג'יטה. וג'יטה אומר לקאבה שיהפוך לסופר סאיין אך קאבה אומר שהוא לא יכול ומבקש ממנו שילמד אותו. וג'יטה מתעצבן והופך לסופר סאיין תוקף באכזריות את קאבה ומאיים עליו שאם הוא יכנע אז הוא יגיע לכוכב סלט ויהרוג את המשפחה שלו. קאבה מתעצבן והופך לסופר סאיין ותוקף את וג'יטה אך קאבה מגלה שוג'יטה עשה את כל זה כדי ללמד אותו להפוך לסופר סאיין. אחרי הטורניר נראה כי קאבה מעריץ את וג'יטה וקורא לו "מאסטר". בטורניר העוצמה קאבה הצליח להשיג גם את הסופר סאייה 2 כשנלחם נגד מונה אך הפסיד לפריזה, שהקשה על יקום 6.
 • אוטה מאגטה: איש פח מגלקסיה במערכת 66950 שהשתתף בטורניר בין יקום 6 ל-7 והוא בין החזקים ביקום שלו. אוטה מאגטה הוא רובוט מגזע שנקרא אנשי המתכת שנלחם נגד וג'יטה כסופר סאיין. וג'יטה הודה שיחסית לרובוט הוא חזק ונתן קרב רציני לוג'יטה. בסוף הקרב וג'יטה קרה למאגטה "חתיכת גרוטאה" וככה מאגטה הפסיד, וויס אומר כי לאנשי המתכת יש לב רגיש מאוד שהעלבון הכי קטן יכול לגרום להם לבכות ולהפסיק להילחם. נראה כי למאגטה יש קשר טוב עם בוטאמו על זה שבוטאמו ניחם את מאגטה כשהוא בכה וכשהם שיתפו פעולה בתחרות העוצמה בסאגת הישרדות היקום נגד יקום 7. בטורניר העוצמה מאגטה התגבר על החולשה שלו לעלבונות על ידי זה שבוטאמו כיסה לו את האוזניים וככה הוא לא יכול לשמוע את העלבונות של וג'יטה. בוטאמו קורא לזה "בוטה מאגטה הבלתי מנוצח".
 • פרוסט: פרוסט הוא המקביל של פריזה מיקום 6 שהשתתף בטורניר בין יקום 6 ו7 ונחשב לאחד החזקים ביקום שלו. פרוסט נהג להילחם יחד עם קאבה בכוחות הרשע. כשגוקו נלחם נגד פרוסט הוא נדהם לראות כי פרוסט הוא טוב לב ואמיץ בניגוד לפריזה. לפרוסט יש את ההתפתחויות של פריזה והשתמש בהם נגד גוקו אך הם לא הועילו נגד הסופר סאיין שלו. זה היה נדמה כאילו הקרב שייך לגוקו אך פרוסט הנחית לגוקו אגרוף וגוקו איבד את ההכרה. אחרי זה הוא נלחם נגד פיקולו ואת אותו התהליך פיקולו איבד את ההכרה ופרוסט ניצח. ג'אקו טען כי פרוסט השתמש בכלי נשק בקרב וצדק וואדוס סיפרה לכולם כי פרוסט הוא בעצם נוכל רשע ורק גורם למלחמות ביקום 6. קאבה נראה כי הוא מאוכזב מפרוסט. ווג'יטה רצה לנקום בו אז הוא מבקש שלא יפסלו טכנית את פרוסט ומבקש מפיקולו שייכנע בשבילו כדי שיוכל להתמודד מולו ווג'יטה מנצח בקלות את פרוסט. נמחק כאשר ניסה לנקום בפריזה על ידי זנו.
 • בוטאמו: דב צהוב שהשתתף בטורניר בין יקום 6 ו7 ונחשב לאחד החזקים ביקום שלו. בוטאמו הוא הראשון שנלחם בטורניר נגד גוקו. נראה כי לבוטאמו יש גוף שאי אפשר להזיק לו אך גוקו הבין את החוקים וכל מה שהוא היה צריך זה להעיף את בוטאמו מהזירה וככה הוא ניצח אך גוקו אומר כי אם זה היה קרב אמיתי הוא היה מפסיד נגד הגוף הבלתי פגיע שלו. נראה כי לבוטאמו יש קשר טוב עם מאגטה על זה שבוטאמו ניחם את מאגטה כשהוא בכה וכשהם שיתפו פעולה בתחרות הבייסבול נגד יקום 7 וגם כן בטורניר העוצמה.
 • לורד זנו: מלך היקומים. היצור הכי חזק שיש. יכול להשמיד את כל היקומים בין רגע. השמיד 6 יקומים מתוך 18 היקומים המקוריים מכיוון שיום אחד קם בבוקר עם מצב רוח עצבני. זנו העתידי מציר הזמן של טראנקס מופיע בכדור הארץ אחרי שגוקו קרא לו באמצעות הכפתור שהעניק לו, הורג את זאמאס העתידי אשר הפך את עצמו לכל יקום 7 ובכך משמיד את כל היקום. גוקו מביא אותו להווה כדי שיהיה חבר של זנו מהווה.
 • גוקו בלאק: גוקו בלאק הוא כפיל מרושע של גוקו שהשליט אימה הרס וחורבן ביקום של טראנקס העתידי, מה שמאלץ אותו לחזור לציר הזמן של ההווה כדי לבקש עזרה מלוחמי הZ. מאוחר יותר מתברר כי בלאק הוא גרסה של "קאיש" בשם "זאמאס" מציר זמן מסוים שבו החליף גופים בינו ובין סון גוקו באמצעות הסופר דרגון בולו והשמיד את גוקו שהיה בגופו של זאמאס, לאחר מכן הוא איחד כוחות עם זאמאס מציר זמן נוסף על מנת להשמיד את האנושות. בנוסף לכוחותיו האלוהיים, לבלאק יש את כל היכולות שיש לסאיאניים דוגמת התחזקות תוך כדי קרב ולאחר פציעה אנושה, ויכול להפוך לסופר סאיין רוז העוצמתי ביותר שהביס את גוקו וכמעט והרג את ווג'יטה במצב סופר סאיין בלו. בלאק אף הצליח ליצור חרמש מהאנרגיה שלו ומשתמש בו נגד גוקו ווג'יטה לקח חלק במיזוג "זאמאס הממוזג".
 • זאמאס העתידי: קאיושין מתלמד לשעבר מיקום 10 שחושב שלבני תמותה אין סיבה לחיות כי הם מרושעים, קיבל גוף בן אלמוות מהסופר דרגון בול, אויבו של גוקו ומשמיד האנושות העתידית ביקום 7 יחד עם בלאק (שמהווה כגרסה נוספת של עצמו מציר זמן חלופי). חבר במיזוג ההרסני "זאמאס הממוזג" כאשר החבר השני הוא בלאק.
 • זאמאס מההווה: מתלמד של הקאיו שין של יקום 10 גוואסו, שטען כי לבני התמותה אין סיבה לחיות וכי על מנת לעשות צדק, יש להכחידם, אך לפני שהספיק לממש את תוכניתו הוא חוסל על ידי בירוס.
 • זאמאס הממוזג: מיד לאחר שטראנקס ביצע את טכניקת "המאפובה" על זאמאס הציע לבלאק להתמזג באמצעות עגילי הפוטרה, הם התמזגו וכתוצאה מכך נוצר לוחם רב עוצמה שאפילו לגוקו ולווגיטה במצב סופר סאיין בלו לא הצליחו להביס אותו, הדרך היחידה שהם יכלו לנצח הייתה מיזוג בין גוקו לווגיטה באמצעות עגילי הפוטרה, הם התמזגו ונוצר הלוחם "ווגיטו בלו", ווגיטו היה יותר חזק מזאמאס הממוזג אך רגע לפני שהוא חיסל אותו הם הופרדו מכיוון שבזבזו יותר מידי אנרגיה. לבסוף טראנקס בעזרת האנרגיה של כולם חתך את זאמאס, זאמאס הפך ליקום עצמו וחיסל את כל בני התמותה ששרדו על כדור הארץ לבסוף גוקו קרא ללורד זנו באמצעות כפתור שקורא לו וזנו חיסל את כל יקום 7 וכך הרג את זאמאס.
 • וג'יטו: ווג'יטו הוא המיזוג בין גוקו לוג'יטה בעזרת עגילי הפוטרה. הוא נראה לראשונה בדרגון בול Z כאשר גוקו ווג'יטה לא הצליחו להביס את סופר בוו והתמזגו לוג'יטו אך לאחר שנכנסו לביתנו של סופר בוו הם נפרדו (עבר שעה מאז שהם התמזגו). בדרגון בול סופר וג'יטו חזר לאחר שגוקו ווג'טה לא הצליחו לנצח את זאמאס הממוזג ולפי המנגה וג'יטו בלו התעלה מעל אל ההרס בירוס. המהלך המיוחד והחזק ביותר שלו הוא פיינל קהמהאהמהאה. עד עכשיו ראו את וג'יטו הופך לסופר סאיין וסופר סאיין בלו.
 • טופו: מנהיג לוחמי הגאווה והצדק ביקום 11, ואל ההרס הבא של יקומו. טופו הוא אחד הלוחמים החזקים ביותר של טורניר העוצמה. בתחרות הראווה לפני הטורניר טופו הציע להילחם בגוקו כאשר ראה בו רוע ורצה לחסל אותו עקב חובתו כלוחם צדק. אך בזמן הקרב גוקו הצליח להתעלות על כוחו של טופו אבל טופו הסתיר את כוחו נגד גוקו. כאשר נלחם נגד פריזה וכמעט הפסיד הוא גילה את כוחו האמיתי (הכוח של אל ההרס) והועף על ידי וג'יטה מהזירה. המתקפה המאפיינת אותו היא "הבזק צדק".
 • ג'ירן: אחד מלוחמי הגאווה של יקום 11 ונחשב ללוחם הכי חזק ביקום שלו ופרט לכך גם כן בטורניר העוצמה. גוקו נחוש להילחם בג'ירן כי נדהם מכוחו העצום, כאשר ראה את ג'ירן מצליח להביס את קייל במצב הסופר סאיין האגדי שלה ביד אחד. לפי גוקו, ג'ירן הוא הלוחם הכי מסוכן לכל הלוחמים בטורניר העוצמה. נאמר שהוא בן התמותה שהתעלה בכוחו על אל ההרס של היקום שלו. אבל גוקו במשך הטורניר, פיתח צורה חדשה (אולטרה אינסטינקט) שהשתווה לכוחו של ג'ירן, עד שנגמרה לגוקו האנרגיה. בנוסף, ג'ירן הביס את היט ובזמן הקרב גילו שלג'ירן יש את הכוח להתעלות על הזמן עצמו.
 • דיספו: לוחם סופר מהיר ביקום 11, השלישי הכי חזק ביקום 11, ואחד מלוחמי הגאווה. דיספו נראה כמו בירוס אך נראה כי הם לא מאותו הגזע כי שאמפה לא ידע מי זה הוא רק אמר שהוא ובירוס דומים. בטורניר העוצמה דיספו הצליח לתת קרב רציני מאוד להיט בגלל היותו "מהיר" היט בקושי הצליח להתמודד מולו ומול קונשי עד שבא גוקו ועזר לו. דיספו בטוח מאוד בעצמו. הועף מהזירה על ידי פריזה יחד עם גוהאן.
 • באזיל: זאב אדום, האח הצעיר של לבנדר וברגמו וחבר בשלישיית הסכנה של יקום 9. אוהב לשחק עם היריבים שלו לפני שהוא נכנס לעוצמה מלאה. בניגוד לגישה האכזרית והאלימה שהפגין במהלך מאבקו עם בו, באזיל מציג מידה רבה של יראת כבוד וחיבה כלפי אחיו הגדולים ונראה שהוא מתעלם בעיקר ממואיטו וסידרה, בעודו מתעב את רו. היכולות המיוחדות שלו הן לירות פרצי אנרגיה מרגליו והוא משתמש רק ברגליו כדי להילחם.
 • לבנדר: זאב זהוב, האח האמצעי של באזיל וברגמו וחבר בשלישיית הסכנה של יקום 9. נלחם בצורה לא הוגנת ובנוסף יש לו גם אופי סדיסטי ופסיכוטי כפי שהוא נראה מצחקק בזמן שלגוהאן כואב מהרעל, ואפילו מגחך כשגוהאן פוגע בו. עם זאת, אכפת לו מהאחים שלו בדומה לבאזיל, ומיד נכנס לזירה כדי לעזור לברגמו מתי שגוקו הביס אותו. כמו כן בדומה לבאזיל, הוא מתעב את רו ונראה שלא אכפת לו מסדרה וממואיטו. היכולות המיוחדות שלו הן נשיפת רעל, מכת רעל וגלי אנרגיה של רעל.
 • ברגמו: זאב כחול, האח הבכור של באזיל ולבנדר וחבר בשלישיית הסכנה של יקום 9. בעל אופי לגלגני ומתנשא וזה התבטא בכך שאמר לבאזיל להמשיך לשחק עם אויבו. למרות זאת ברגמו מראה כבוד לגוהאן בזמן הקרב עם לבנדר שמחשיב אותו בתור יריב ראוי אחרי שנלחם בעזרת כל חושיו מלבד חוש הראיה שלו. בנוסף לכך ברגמו מראה כבוד רב לאלים ולממונים עליו ואפילו מראה כבוד וקשר הדדי לאחיו. היכולות המיוחדות שלו הן מחיצה ו"צורת ענק".
 • נינק: לוחם חזק ושרירי מיקום 4 אשר משתתף בטורניר העוצמה. נינק מביע הערכה כלפי לוחמים חזקים כפי שהוא שיבח את הכוח של גוקו תוך כדי ניסיון להוציא אותו מהטורניר. הוא גם היה אדיש למדי בנוגע להדחתו שלו ולקבל את כישלונו. נראה גם שלנינק יש תחושה עמוקה של חברות, כאשר הוא מנחם את חברי הצוות העצובים. היכולת המיוחדת שלו היא חיבוק דוב.
 • שוסה: אדם זאב ירוק מיקום 4 אשר משתתף בטורניר העוצמה. בעוד הוא יכול ללעוג לאויביו במהלך הקרב, ניתן להניח כי הוא כמו נינק, יכול לנחם חברי צוות מדוכאים ולתת תחושה חברית. הוא גם הרגיש אחריות חזקה לקחת חלק בטורניר העוצמה כיוון שהוא נראה מתייפח ומתנצל על זה שהפסיד לזוג הלוחם מיקום 7. היכולת המיוחדת שלו היא העמדת פני מת.
 • מג'ורה: שועל ירוק מיקום 4 אשר איבד את ראייתו לפני זמן רב ומפצה על כך בחוש ריח מפותח. מג'ורה הוא לכאורה רגוע ושקול אמנם יש לו גאווה שהופכת אותו פחות סובלני לפרובוקציות.
 • גנוס: לוחם מיקום 4 אשר משתתף בטורניר העוצמה. הוא נאמן מאוד ומכבד מאוד את אלוהי היקום שלו, במיוחד קוויטלה, מדווח על כל מידע שהוא יכול לאסוף אליו כמרגל שלו. הוא גם מתוחכם ואינטליגנטי, כפי שהוא דן לגבי פריזה אם יכול להיות איום פוטנציאלי ליקום 4 ומייעץ לקוויטלה לא לקחת את יקום 7 כיקום חלש. במהלך הקרב, הוא הוכיח שיש לו תחושה גבוהה מאוד של זהירות מכיוון שהוא נסוג במהירות מן המאבק שלו נגד גוקו לאחר שגוקו מצליח להדוף שלו את המתקפה שלו עם טיפה קושי. הוא מראה כי הוא מעריך את חבריו כפי שמוצג כאשר הוא תקף את מאסטר רושי על שניצח שני חבריו לקבוצה. במהלך הקרב שלו נגד רושי, גנוס לא הראה ברציפות כל כבוד לזקן בלבד על בסיס הגיל המתקדם שלו, אף על פי שהוא מודה כי מאסטר רושי היה פעם לוחם חזק. אשר, הוא נראה להאמין כי ברגע אדם הגיע לגיל מסוים, אין להם ערך והם פשוט בדרך. גישה זו הובילה לתבוסה שלו כי מאסטר רושי בקלות חיסל אותו, התבוסה הזאת הותירה אותו בייאוש הכישלון שלו. היכולות המיוחדות שלו הן "גדילה", התקפות חשמל ושינוי צורה לציפור
 • גוג'יטה גוג'יטה הופיע לראשונה בדרגון בול זי מיזוג מושלם הסרט בקרב נגד ג'נמבה גוג'יטה היא המיזוג של גוקו ווג'יטה עם ריקוד המיזוג הופיע גם בסרט דרגון בול סופר ברולי בצורת הסופר סאיין וצורת הסופר סאיין בלו שעושה אותו יותר חזק ויותר מהיר. המתקפת "גדילה" - על פי קוויטלה, גנוס תמיד מתחזק כל שנייה וכל דקה בטורניר של אנשים חזקים והוא מתחזק כשבהתחלה מאסטר רושי העיף את גנוס ממש בקלות ובסוף הקרב מאסטר רושי נאלץ להשתמש בכל הכוח שלו נגד גנוס ורושי כמעט מת מה שמראה שגנוס באמת התחזק בקרב שלו נגד מאסטר רושי ועל פי מאסטר רושי בסופו של דבר גנוס יכול להיות אויב בעייתי לגוקו ולשאר. אך לא ידוע הרבה על המתקפת "גדילה" של גנוס ואם יש לו גבול מסוים שהוא מפסיק להתחזק או שהוא רק ממשיך וממשיך להתחזק שבסופו של דבר הוא יכול להגיע אפילו לכח של אלי ההרס.
 • ריבריאן (בריאן דה סאטו): לוחמת וחברה בקמיקזת כדורי האש של יקום 2 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. היא מאמינה שאהבה ואושר הן הרגשות החשובים ביותר. יש לה גם סובלנות נמוכה כלפי עלבונות. לבריאן יש התנהגות רגועה מאוד ולא פשוט להפחיד אותה כפי שניתן לראות. למרות השינוי הפיזי שלה והתוקפנות הגוברת, בריאן נשארה מרוכזת. עם זאת, בריאן היא נחושה מאוד לגבי נוכחות, כאשר היא הייתה מוטרדת על ידי אנדרואיד 17 שהפריע לביצועי הטרנספורמציה שלה. בריאן מראה ערכים לחבריה לקבוצה כפי שהיא נראית כאשר היא זועמת על 17 לאחר שהוא חיסל את קאקונסה וויקל מהטורניר. היכולות המיוחדות שלה הן שינוי צורה לריבריאן שמחזק אותה באופן משמעותי, תותח היופי, אור האהבה וכדור אנרגיה.
 • קוליפלה: סאיינית נקבה מיקום 6, בעלת פוטנציאל גבוהה במיוחד שאומנה על ידי קאבה להתפתח לסופר סאייה תמורת זה שהיא תשתתף בטורניר. כשזה קרה היא הצליחה להשיג את צורת הסופר סאייה 2 בשנייה ולפי דבריו של גוקו היא תצליח להשיג גם את הצורה של הסופר סאייה 3 בסוף הטורניר אך היא לא מוכנה עדיין לסופר סאייה בלו. לקוליפלה יש קשר טוב עם התלמידה שלה קייל והיא נוהגת לרוב לנחם אותה כשהיא חסרת ביטחון אך היא התלהבה מהקרב שלה נגד גוקו והיא התעלמה ממנה מה שגרם לקייל להתעצבן ולתקוף את גוקו. לקחה חלק במיזוג "קפולה".
 • קייל: סייאנית ביישנית, שקטה וחסרת ביטחון מיקום 6. קייל היא מקבילתו של ברולי הסופר סאייה האגדי. על פי וג'יטה זה יכול להיות הצורה האמיתית של הסאיינים. לקייל יש קשר טוב עם המורה שלה קוליפלה (וכנראה גם עם קאבה מכיוון שהיא הפכה לצורה הזאת רק כשהוא העליב אותה ולא קוליפלה) שמנחמת אותה כל פעם שהיא עצובה. לקחה חלק במיזוק "קפולה".
 • רוזי (סו רואז): לוחמת וחברה בקמיקזת כדורי האש של יקום 2 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. נראה שלסו רואז קל מאוד כפי שהיא נלחמה בגוקו ומחייכת בשובבות באותו זמן. עם זאת, לאחר שקאקונסה הובסה, סו רואז לקחה את הדברים יותר ברצינות ונשבעה לנקום על ידי כך שהיא תביס את גוקו. היא גם בטוחה למדי בעוצמתה כפי שהייתה בטוחה שהביסה את גוקו. היכולות המיוחדות שלה הן שינוי צורה לרוזי שמחזק אותה באופן משמעותי, אגרוף יצ'הינה ואור האהבה.
 • קאקונסה (סאנקה קו): לוחמת וחברה בקמיקזת כדורי האש של יקום 2 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. נראה שלסנקה קו קל מאוד ותנוחותיה כרוכות בקריצתה, והיא עשתה את סימן V באצבעותיה כאשר היקום שלה הוצג. כקאקונסה היא מאוד אגרסיבית ופראית כפי שניתן לראות כאשר היא הותקפה באכזריות על ידי אנדרואיד 17, אבל היא עדיין חביבה על היקום שלה כפי שנראה כאשר היא חיבקה את ויקל עבור העזרה שלה מפני נפילה מהזירה. היא כעסה כאשר ויקאל נפלה ונשבעה לנקום בשמה. מדי פעם היא מדברת בניב קנזאיבן. היכולות המיוחדות שלה הן שינוי צורה לקאקונסה שמחזק אותה באופן משמעותי, תכונות חייתיות ואור האהבה.
 • ליליבאו: לוחמת עם כנפיים מיקום 10 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. כפי שמוצג במהלך הקרב שלה עם באזיל, נראה שליליבאו מאבדת ריכוז בקלות רבה מדי; לאחר שננזפה על ידי רומשי על נפילה מחוץ לזירה, היא מודה שהיא שכחה איך לטוס עם הכנפיים שלה. היכולות המיוחדות שלה הן תעופה והסתערות.
 • ניגרישי: לוחם משודרג מיקום 3. ניגרישי בנה במיוחד לטורניר העוצמה את נריראמה כקלף סודי שלהם כדי שהם ינצחו אך נריראמה הובס בקלות על ידי היט ובאזיל. ניגרישי גם על פי הא, הקאיושין של יקום 3 הוא הלוחם הכי משודרג והטוב ביותר שלהם והם מצפים ממנו להרבה, אבל בטורניר העוצמה ניגרישי הובס בקלות על ידי קאבה בצורתו הרגילה ובמכה אחת בלבד יחד עם מוריסאם שהובס בקלות גם כן על ידי קאבה. אבל נראה שניגרישי הוא לא הלוחם הכי חזק של יקום 3 כי מאג'י קאיו הצליח ממש להקשות על גוקו כסופר סאייה מה שככל הנראה היה ניגרישי מפסיד בקלות גם לגוקו בצורתו הרגילה. היכולת המיוחדת שלו היא טכנולוגיית הסוואה.
 • נריראמה: רובוט חום ענקי מיקום 3 אשר משתתף בטורניר העוצמה. אם לשפוט לפי התכנות שלו לנריראמה יש רק רצון אחד: לזכות בטורניר העוצמה ולהימנע מנפילה מהזירה בכל מחיר. כמו מוסקו אל ההרס של יקום 3, שאינו מדבר כלל ומתקשר רק על ידי צפצוף בגוונים של 8 סיביות, לנריראמה יש דיאלוג מוגבל מאוד, ונראה כי אינו מסוגל לומר דבר מלבד שמו, המילים "אישור", " טעינה מלאה "או צעקות בעת ביצוע ההתקפות שלו. לכן ניגרישי בדרך כלל מדבר על נריראמה מטעם כאשר אינטראקציה עם אחרים. היכולות המיוחדות שלו הן מוד הישרדות, ציפורני ברזל ותותח אנרגיה.
 • נאפאפה: לוחם סומו ורוד מיקום 10 אשר משתתף בטורניר העוצמה. נאפאפה נוטה לצעוק "דוסקוי" ו "גוטוואנדסו" בעת לחימה, כמו מתאבקי סומו אחרים. הוא מוצג כלוחם מלוכלך ומשתמש בקייל כשק חבטות עבור מדיופ חברו לקבוצה.
 • ויקל: לוחמת מיקום 2 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. ויקל מדברת בצורה מנומסת כלפי חבריה לקבוצה, תוך שימוש בשפה גבוהה ובכבוד. היא גם הוכיחה להיות נחמדה מאוד לקמיקזת כדורי האש ולצוות שלה, במיוחד לקאקונסה, כפי שהיא קוראת לה "האלוהית / גברת קאקונסה". היכולת המיוחדת שלה היא תעופה.
 • וואון: דינוזאור כתום, אחד מלוחמי הגאווה של יקום 11 אשר משתתף בטורניר העוצמה. שניות ספורות לפני שהוא נפל מחוץ לזירה לאחר תוכניתו לרסן את קייל המשתוללת, הוא הוכיח תועלת ונלחם באומץ נגדה. היכולת המיוחדת שלו היא שוט הצדק.
 • הופ: חתולה סגולה מיקום 9 אשר משתתפת בטורניר העוצמה. בעלת טפרים אדומים וארוכים ביד השמאלית שלה. הופ היא אגרסיבית למדי עבור אויביה, כפי שהיא מראה רגעים של סדיזם על ידי כך שהיא מעליבה את וג'יטה שהיא תשרוט את פניו.
 • צ'אפיל: דרקון אפור מיקום 9 אשר משתתף בטורניר העוצמה. צ'אפיל מאוד בטוח ונינוח בשל יכולות ההגנה שלו ועצם זה שיש לו עור מברזל, היכולת המיוחדת שלו היא נשימת אש.
 • הייסופ: לוחם מיקום 9 אשר משתתף בטורניר העוצמה. הייסופ נראה רציני מאוד כשהוא נלחם בוג'יטה, מה שאומר שהוא לוקח את הטורניר ברצינות רבה כפי שהוא יודע שגורל היקום שלו נמצא בסכנה. היכולת המיוחדת שלו היא "אפס מוחלט".
 • אורגנו: לוחם מיקום 9 אשר משתתף בטורניר העוצמה. נראה שלאורגנו ולהייסופ יש ידידות קרובה והוא הוכיח את עצמו בטכניקת החוטים שלו כאשר תפס את וג'יטה. היכולת המיוחדת שלו היא "טכניקת החוטים".
 • מדיופ: לוחם מיקום 10 אשר משתתף בטורניר העוצמה. מדיופ נלחם מלוכלך כפי שהוא ונאפאפה מייסרים את קייל ומשתמשים בה כשק האגרוף שלהם. לאחר שראה את השתוללותה של קייל, הוא היה מבוהל בעליל לפני שנפגע מאחת מההתקפות שלה. היכולת המיוחדת שלו היא התקפה מיסטית.
 • הרמילה: לוחם מיקום 2 אשר משתתף בטורניר העוצמה. בדומה לשותף הקרב שלו פראם, הוא נעשה שקול וזריז כדי להפוך את החסרונות למלכודת, והוא יודע מתי להודות בתבוסתו, כך שהוא יכול להשתמש ביכולתו שוב. היכולת המיוחדת שלו היא פגיעות צלף וגלי אנרגיה משוכפלים.
 • פראם: לוחם מיקום 2 אשר משתתף בטורניר העוצמה. נעזר בשותף שלו הרמילה כדי לפגוע באויביו. היכולת המיוחדת שלו היא השתקפות. ללא הרמילה פראם לא היה מסוגל להילחם בגוקו ווג'יטה כי אין לו מתקפות משלו אז הוא נאלץ לברוח עד שדר. רוטה תפס אותו.
 • ג'יום: לוחם מיקום 10 אשר משתתף בטורניר העוצמה. נראה שג'יום קצת פזיז ויותר מדי בטוח נגד אויביו, היכולות המיוחדות שלו הן גלי אנרגיה מהפה, נשימת אש ותעופה.
 • דאמון: לוחם מיקום 4 אשר משתתף בטורניר העוצמה. דאמון הוא לוחם דמויי יתוש קטן וחזק.
 • גאמיראסיס: לוחם מיקום 4 אשר משתתף בטורניר העוצמה. גאמיראסיס הוא בלתי נראה.
 • מאג'י קיאו: יצור מים משודרג מיקום 3, בעל יכולת לשנות את צורות הגוף שלו לאיך שהוא רוצה והוא יכול להתחדש ברגע. מאג'י קיאו לא נראה כמו מישהו שלוקח כל כך הרבה דברים ברצינות על פי שהוא רק עשה את עצמו "מובס" בנוסף הוא גם היה מאוד סקרן לבדוק את הכוח האמיתי של ג'ירן. מאג'י קיאו הוא הלוחם הכי חזק של יקום 3 או השני הכי חזק (עדיין לא ראינו את כוחו של פפרוני) שהצליח להביס בקלות את דיספו שגרם לג'ירן להתערב, ומכאן שג'ירן ראה בו אויב ראוי יחסית לכוח שלו.
 • מונה: אישה שמנמנה מיקום 4 שנלחמה נגד קאבה. מונה ידועה בתור מישהי שחצנית במיוחד שאתגרה את כל 3 הסאיינים שיתקפו אותה יחד. עם זאת, היא הצליחה להביס בקלות את קאבה כסופר סאייה וכמעט הדיחה אותו. מונה גם די מתעצבנת בקלות כשוג'יטה הציל את קאבה או כשקאבה אמר שהוא מספיק כדי להביס אותה וידועה בתור מישהי מלוכלכת, שהעליבה והשפילה את קאבה ואיימה עליו כשהיא תסיים איתו היא תפגע במאסטר שלו וג'יטה ובחברות הסאיינות שלו קייל וקוליפלה שגרם לקאבה להתעצבן ולהפוך לסופר סאייה 2 שהביס אותה בקלות.
 • קאסרל: הגנרל של יקום 11 ושל לוחמי הגאווה, בעל יכולת ליצור כלי נשק מהאנרגיה שלו. קאסרל ידוע בתור מישהו טוב לב שלא ידע אם כדי ללכת לטורניר העוצמה בגלל החשש שיקרה משהו נוראי ליקום שלו ולאנשים כשהוא לא יהיה אך טופו הרגיע אותו בזה ששכר לוחמי גאווה מתחילים שישמרו על היקום כשהוא לא יהיה. עם זאת, בנוגע לקרבות קאסרל הופך להיות הרבה יותר רציני ובטוח מאוד ביכולות שלו ולא היה אכפת לו להכאיב לקוליפלה, הוא אמר שבתור גיבור זה פוגע בו אבל אין לו ברירה מה שמראה שקאסרל יעשה הכל בשביל היקום שלו. היכולות המיוחדות שלו זה ליצור כלי נשק מהאנרגיה שלו. בינתיים מה שידוע לנו זה: ג'סטיק סאייבר (חיתוך צדק), ג'סטיק בומבר (פצצת צדק) ויריית פצצת עשן מהארגיה שלו.
 • אובוני: לוחם מיקום 10. בטורניר העוצמה אובוני אתגר את גוהאן מכיוון שראה בו אויב ראוי בנוסף אובוני הוא גם מכבד את גוהאן והיה אסיר תודה פגש אותו אך הוא נאלץ להילחם נגדו בכל מחיר מאחר שהוא זה שנושא את הגורל של יקום 10, בסוף הקרב אובוני הפסיד מהקאמהאמאה של גוהאן ומתברר שלאובוני היה גם משפחה שגרם לגוהאן לרחם עליו ועל יקום 10. אובוני הוא הלוחם הכי חזק ביקום 10, שהצליח לתת קרב רציני לגוהאן בצורתו האולטימטיבית ועל פי שגוואס האמין שאובוני יוכל להציל את יקום 10 על פי שהיה רק שניים יחד עם רובאלט.
 • פאפרוני: לוחם שנראה כמו דוקטור סגול מיקום 3. עד כה לא ידוע לנו כלל על הכוח האמיתי של פפרוני או הוא עצמו מה שידוע זה שהוא זה שמחליט ומפקד על כל הרובוטים והלוחמים ביקום 3 וסוג של המנהיג שלהם שאפשר כנראה להסיק מסקנה מזה שפפרוני יכול להיות הלוחם הכי חזק של יקום 3. כשהציגו את פפרוני לראשונה הוא היה נראה ממש בטוח בעצמו וביקום שלו. השתלב עם קויצ'יארטור (בולארטור, קויטסקאי ופאנצ'יה) והפך לאנילאזה.
 • ד"ר רוטה: לוחם מיקום 6,ניסה להעיף את פראם מהזירה עד שלבסוף וג'יטה העיף אותו ביחד עם פראם מחוץ לזירה.
 • טופר: לוחם מיקום 11,שינוי הצורה הוא שיש לו ראש של דלעת מרובעת, עף על ידי אנדרואיד 18 מהזירה.
 • אנילאזה: שילוב של פאפרוני, בולארטור, קויטסקאי ופאנצ'יה מיקום 3. אנילאזה הוא לוחם מאוד חזק שמתמודד עם אנדרואיד 17, אנדרואיד 18, גוהאן, גוקו וג'יטה ופריזה. בסופו של דבר אנרואיד 17 עולה על נקודת התורפה של אנילאזה, פוגע בה והלוחמים שנשארו מיקום 7 מנצחים אותו.
 • ברולי: סאייני לא נודע שנולד עם כוח עצום שגדול יותר מוג'יטה התינוק ולכן המלך וג'יטה מתוך קנאה שלח את ברולי לכוכב נידח כדי שימות. אביו פראגוס גידל אותו בכוכב זה ואימן אותו להיות הלוחם האולטימטיבי כדי לנקום במלך וג'יטה. ברולי מתעצם ככל שהקרב בינו ובין גוקו וג'יטה נמשך עד כדי כך שהובס רק על ידי גוג'יטה (מיזוג של גוקו ווג'יטה) כסופר סאיין בלו ובנוסף גוקו משער כי כוחו הנוכחי של ברולי מעבר לעוצמתו של בירוס.
 • פאראגוס: אביו של ברולי, שנשלח לכוכב ואמפה הנידח כדי שימות שם על ידי המלך וג'יטה מתוך קנאה בפוטנציאל של ברולי. פאראגוס גידל ואימן את ברולי להיות הלוחם האולטימטיבי כחלק מהנקמה שלו במלך וג'יטה. הוא וברולי גויסו על ידי פריזה כדי להילחם מול גוקו ווג'יטה. נהרג על ידי פריזה כדי לגרום לברולי להפוך לסופר סאיין.
 • מורו: מכשף רב עוצמה דמוי תיש שאיים על יקום 7 כעשרה מיליון שנים לפני הסדרה. הוא ברח מהכלא של הפטרול הגלקטי כדי להגשים משאלה מכדורי הדרגון בול הנאמקים למטרה לא ידועה. מורו מסוגל להתחזק כאשר הוא "אוכל" את האנרגיה של יצורים חיים (גנקי) וכתוצאה מכך מאות כוכבי לכת נמחקו על ידו לפני שננעל על ידי הקאיושין הגדול.
 • גראנולה: צלף אשר הוא השורד היחיד מהגזע הסריליאני שהוכחד על ידי פריזה והצבא הסאייני שלו ובעקבות כך הוא אובססיבי לנקום בהם. ביקש באמצעות כדורי הדרגון בול הסריליאנים להיות העוצמתי ביותר ביקום. עובד עבור ההיטרס בתור צייד ראשי
 • אוב: ילד עני שהוא גילגולו הטוב לב של בו המרושע. סון גוקו מאמין כי הוא זה שירש אותו כשומר כדור הארץ. במהלך הקרב הסופי מול מורו, אוב תרם אנרגיה לגוקו בלי ידיעתו שהייתה כה חזקה שהוא הצליח באמצעותה להביס את מורו אחת ולתמיד. מחזיק בתוכו את הכוחות האלוהיים של דאיקאיושין.

דמויות מסרטי ומסדרות צד ורשת[עריכת קוד מקור | עריכה]

טורלאס - סאיין שפעם היה חבר בצבא הסאיינים תחת כוח פריזה, אבל הוא פרש ויצא אל הקוסמוס כדי לכבוש לעצמו כוכבי לכת עם קבוצת העוזרים שלו הידועה כ-חיל המוחצים של טורלס,מת בסוף הסרט "דרגון בול עץ העוצמה" על ידי גוקו. בסופר דרגון בול הירוס חזר בסאגת יצירת היקום כדי לנקום בגוקו וקיבל בצורה מסתורית הילה מרושעת ואדומה שמחזקת אותו. לאחר מכן בסאגת מלחמת החלל והזמן החדשה בתוך היקום המזויף שפו יצר התחזק אף יותר וקיבל צורה מרושעת ומסתורית כנגד קאמבר ומקיטה עד שמקיטה מביס אותו ואת קאמבר ואומר לו בסופה לשמור על הגאווה הסאיינית שלו ולהמשיך להתחזק. חוזר בסאגת הקאישונית הגדולה של הזמן בשביל להשתתף בטורניר החלל והזמן שאיוס יצרה.

היקומים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ישנם 18 יקומים בסך הכל. מסופר כי זנו קם בוקר אחד עצבני והחליט להרוס שישה מהם, וכך נותרו 12 יקומים. לכל יקום יש יקום תאום, שני יקומים הם תאומים כאשר סכום מספרם הוא 13. במהלך טורניר העוצמה בסאגת הישרדות היקום, זנו מחק את כל היקומים שהשתתפו, חוץ מהיקום המנצח, יקום 7. אז נשארו 5 יקומים במולטיוורס. בסוף הטורניר, אנדרואיד 17 ביקש מסופר שנרון להחזיר את כל היקומים שנמחקו וכך כל 13 היקומים (7 היקומים שנמחקו בטורניר ועוד 6 היקומים שזנו מחק כיוון שהיה עצבני) חזרו.

אלי הקאיו העליונים[עריכת קוד מקור | עריכה]

אלי הקאיו העליונים, הידועים גם בשם "קאיושינים" (ביפנית: 界王神) או "אלי הבריאה", הם שינג'ינים אשר להם החובה האולטימטיבית להגן על המעמד של היקום שלהם. תפקידם הוא לברוא ולמלא את כוכבי הלכת בחיים, מבלי להתערב במעשים של בני התמותה אותם הם בראו. הם הניגוד של אלי ההרס, בעוד אלי ההרס הורסים כוכבי לכת וגזעים המעמידים בסכנה את רמת בני התמותה ביקום, אלי הקאיו יוצרים ובוראים חיים, וכך האיזון נשמר. משום כך, אלי ההרס ואלי הקאיו קשורים ישותית, אם אל הרס ימות, גם הקאיו העליון שאליו הוא קשור ימות, וההפך. בניגוד לאלי ההרס ובדומה למלאכים, אלי הקאיו העליונים בכל היקומים הם מאותו הגזע, ונולדו באופן טבעי בתור אלים.

 • אנט: הקאיו העליון של יקום 1. אל יעיל ומוצלח מאוד, בעקבות מאמציו, היקום שלו הוא בעל רמת בני התמותה הגבוהה ביותר. על אף מעמדו הגבוהה ביחס לשאר האלים, הוא אינו מתנשא כלל.
 • פל: הקאיו העליון של יקום 2. בטוח מאוד בכוחו של היקום שלו, ומאמין כי יקומו הוא החזק מכולם. מסתמך יותר מידי על כוח והוא יכול להתעמת עם כל מי שמתנגד לעמדותיו. שלא כמו אלים רבים, פל ביחסים טובים עם האלה התאומה שלו, הלס.
 • אה: הקאיו העליון של יקום 3. מאמין כי צורות חיים מכניות עדיפות על צורות חיים רגילות. רואה את היקום של מתקדם מבחינה אינטלקטואלית אך הוא אינו מתנשא בכך, אלא אם הוא משוחח עם מישהו שחושב בדיוק ההפך.
 • קורו: הקאיו העליון של יקום 4. גאה מאוד ובעל השקפה מסוימת על האופן שבו אלים צריכים לפעול והוא חושב שזה מביש שהאלים רבים ביניהם על דברים שטותיים. יש לו הסתייגות כאשר זה מגיע למצבים של רמאות כדי לנצח.
 • אוגמה: הקאיו העליונה של יקום 5. אלה עדינה המעריכה איזון של ידע וכוח. אוגמה גאה בעבודתה, כפי שהיא מבינה את החסרונות שלה, את האל התאום שלה ואת היקום שלה בגלל ההוקרה של זנו בעבודתם הטובה כאלים.
 • פווה: הקאיו העליון של יקום 6. עצבני וקל להסיח את דעתו, הוא עצלן למדי ונוהג לחזור על עצמו עם אותו משפט. ברגע שהוא עצבני ולחוץ, הוא מקבל אופי מאוד קולני ותחרותי, שאמפה טען היא זהו אופיו האמיתי ואין סיבה להתייחס לכך.
 • אלי הקאיו של יקום 7:
  • שין: הקאיו העליון המזרחי של יקום 7, והיחיד שנותר בחיים לאחר שמאג'ין בו תקף את עולם הקאיו, ולכן משמש למעשה כקאיו הגדול של יקום 7. הוא רגוע וחושב בצורה הגיונית במצבי לחץ. אף על פי שהוא יודע הרבה על היקום שלו, הוא עדיין בור במקצת ולא יודע דברים שידועים לאלי קאיו ואלי הרס רבים אחרים. לשין יש עוזר בשם קיביטו, והם אף התמזגו לזמן מה במהלך עלילת דרגון בול Z.
  • קאיו עליון צפוני: הקאיו העליון שאחראי על החלק הצפוני של יקום 7. שמו אינו ידוע. נהרג לפני 5 מיליון שנה על ידי קיד בו.
  • קאיו עליון מערבי: הקאיו העליון שאחראית על החלק המערבי של יקום 7. שמה אינו ידוע. נהרגה לפני 5 מיליון שנה על ידי קיד בו.
  • קאיו עליון דרומי: הקאיו העליון שאחראי על החלק הדרומי של יקום 7. שמו אינו ידוע, אך ידוע כי היה החזק ביותר מבין אלי הקאיו, והצליח להדוף את התקפתו של קיד בו. בסופו של דבר נבלע על ידו.
  • הקאיו העליון הגדול: הקאיו העליון שאחראי על כל יקום 7, וארבעת הקאיושינים הקודמים כפופים לו. לאחר שאולטרה בו (קיד בו לאחר שבלע את הקאיו הדרומי) ניסה להרוג את שין, התייצב הקאיו הגדול כנגדו והצליח להחזיק מעמד כנגדו, עד שנבלע. כתוצאה מכך, בו הפך ליצור שמן המזכיר במראהו החיצוני ובאופיו הילדותי את הקאיו הגדול, וזו למעשה הצורה של בו שגוקו וחבריו פוגשים לראשונה במאנגה. במהלך סאגת "מורו אוכל העולמות" במאנגה של דרגון בול סופר, הקאיו הגדול הצליח להתגשם דרך גופו של מאג'ין בו, במטרה ללחום במורו.
  • קאיו הקשיש: קאיו זקן שחי לפני 15 מיליון שנה, נכלא על ידי אל ההרס בירוס בתוך חרב ה-Z, ונשאר כלוא שם עד ששוחרר כאשר גוהאן, שהתאמן על כוכב הקאיושינים, שבר את חרב ה-Z. עוזר לגוהאן לממש את פוטנציאל הכוח שלו, ולעיתים קרובות מלווה את שין. ילדותי, סוטה מין וחובב מגזינים פורנוגרפיים, בדומה למאסטר רושי.
 • איל: הקאיו העליון של יקום 8. אוהב לתכנן תוכניות ולבצע אותם בצורה הטובה ביותר שאפשר. בדומה לאנט, אוגמה ולאוג, הוא מרגיש הקלה כאשר זנו מודיע כי היקום שלו אינו צריך להשתתף בטורניר וזה כשלעצמו מעיד כי הוא גאה בעבודה שהוא עושה ביקום שלו.
 • רו: הקאיו העליון של יקום 9. בעל אופי גס, אנוכי וחומרני לעומת שאר אלי הקאיו העליונים. לוקח כל הזדמנות לזלזל באחרים, הוא נתעב שכן הוא מוכן לעשות כל דבר כדי לנצח. הוא רואה את עצמו במעמד גבוה יותר ביחס לשאר אלי הקאיו העליונים, ומוצא שפגישות איתם הן למעשה בזבוז של זמנו.
 • גוואס: הקאיו העליון של יקום 10. בתור קאיו עליון, הוא מכבד את כל היצורים החיים, טובים ורעים. הוא יוצר חיים ולא מתערב ישירות במעשים של בני התמותה, אלא נשאר נייטרלי. מאמין כי רק לאלי ההרס מותר לשפוט ולהשמיד את בני התמותה בעוד התפקיד של הקאיו העליון הוא רק לצפות ולייעץ.
 • קאי: הקאיו העליון של יקום 11. בעל חוש צדק חזק ומעריך את החיים, מטפל ברוב המקרים עם רוגע בלתי פוסק. הוא טוב לב ולוקח הכל בצורה חיובית אך עם זאת, הוא מאוד יהיר ואינו יכול להיות סתגלתני ומוצג לפעמים כמישהו הפועל באופן שיטתי ובעייתי.
 • אוג: הקאיו העליון של יקום 12. תמיד אומר דברים מוסריים. אף על פי שהיקום שלו ברמה מאוד גבוהה, הוא תמיד שואף לעלות אפילו יותר. הוא גאה מאוד במעמדו כקאי עליון, וגאה בעבודה שהוא עושה ביקום שלו.

אלי ההרס[עריכת קוד מקור | עריכה]

אלי ההרס הם בדרך כלל היצורים השניים בחוזקם ביקום שלהם, מיד לאחר המלאכים. תפקידם הוא להשמיד ולהרוס כוכבי לכת, גזעים ואיומים שונים המעמידים בסכנה את רמת בני התמותה של היקום שלהם. הם הניגוד של אלי הקאיו, בעוד אלי הקאיו יוצרים ובוראים חיים בכוכבי הלכת, אלי ההרס הורסים אותם וזאת כדי לשמור על איזון. משום כך, אלי ההרס ואלי הקאיו קשורים ישותית, אם קאיו עליון ימות, גם אל ההרס שאליו הוא קשור ימות, וההפך. שלא כמו המלאכים ואלי הקאיו השייכים לאותו המין, אלי ההרס נבדלים זה מזה בגזע אליו הם משתייכים והם הפכו לאלים לאחר שהיו בני תמותה בעצמם לפני כן.

 • איוון: אל ההרס של יקום 1. אל הרס מאוד מוצלח ומבצע את תפקידו כראוי. יש לו תשוקה חזקה, התלהבות וקל מאוד להכעיס אותו, למרות המראה הרגוע שלו.
 • הלס: אלת ההרס של יקום 2. הנקבה היחידה שנמצאת בתפקיד של אל הרס.
 • מולה: אל ההרס של יקום 3. נמצא בתוך הרובוט שלו, מוסקו, ומתקשר עם אחרים באמצעות צלילים אותם המלאך שלו מתרגם. לא ידוע הרבה על אישיותו, אך לפני שהוא נמחק ביחד עם היקום, הוא יצא מחליפת הרובוט שלו והודה למלאך שלו על כל העזרה, והראה כי יש לו כבוד לקמפרי.
 • קיטלה: אל ההרס של יקום 4. עצלן במיוחד, שלא כמו אלי ההרס האחרים, הוא אינו מתאמן או מבצע את תפקידו, אלא מעדיף לשבת לשחק במשחקי וידאו ולאכול ג'אנק פוד. הוא די אינטליגנטי, ערמומי ומניפולטיבי ומוכן לעשות הכל כדי לנצח, גם אם זה אומר לרמות. חסר חמלה כלפי אחרים.
 • שאמפה: אל ההרס של יקום 6. תחרותי וחמום-מוח, ובעל יריבות מרה עם מקבילו מיקום 7, בירוס.
 • בירוס: אל ההרס של יקום 7. אל הרס חזק, בעל אופי ילדותי אך יכול להפוך לבוגר כהרף עין, אוהב אוכל (בעיקר של כדור הארץ) ונוהג לישון למשך עשרות שנים. אוהב להציג דומיננטיות, ודורש לקבל כל מה שהוא רוצה מבלי לחשוב יותר מידי על איך זה ישפיע על אחרים. הוא מזכיר מראהו תכונותיו את אנוביס (המיתולוגיה המצרית) שממנו הגיעה ההשראה לדמות.
 • ליקר: אל ההרס של יקום 8. למרות המראה הנוקשה שלו, הוא די עליז ואוהב להתרברב בעליונותו. חי כדי להרוס פגמים בבריאות של הקאי העליון וכל דבר אחר המוריד את רמת בני התמותה ביקום שלו. יש לו הערכה כלפי האהבה של היקום השני, והוא בעל מידה של מוסר.
 • סידרה: אל ההרס של יקום 9. חושב יותר מידי וחסר החלטיות, ולכן לא הורס כמעט דבר. סידרה מאוד פסיבי ורגוע ביחס לשאר האלים. הוא אינו שופט ומביע את דעתו על ההתנהגות של בני התמותה כאשר הוא משמיד אותם.
 • רומסשי: אל ההרס של יקום 10. אל עצלן יחסית ולא אוהב להרוס כוכבי לכת, משום שהוא מוצא שזה כרוך ביותר מידי כאב. למרות האגו שלו ואופיו המוגזם והנלהב, רומסשי גם יכול להיות רציני. נמצא ביחסים טובים עם האל התאום שלו, גוואס.
 • בלמוד: אל ההרס של יקום 11. בעוד שכל שאר אלי ההרס בשאר היקומים הם הישויות השניות בחוזקן (מיד לאחר המלאכים), בלמוד הוא השלישי בחוזקו, ג'ירן חזק יותר ממנו. הוא אינו סולח לרעים, ומרוצה מאוד מן הלוחמים ביקום שלו. נמצא ביחסים טובים עם האל התאום שלו, קאי.
 • ג'ין: אל ההרס של יקום 12. אל מוכשר מאוד המבצע את תפקידו ללא אפליה או היסוס. נראה מאוד בטוח וגאה בעצמו. על פי מעשיו ואופן פעולתו, ניתן להבין כי הוא חכם ומסוגל להסיק מסקנות נכונות.

המלאכים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המלאכים הם יצורים בעלי מעמד גבוה בהיררכיה של המולטיוורס. נראים אנושיים עם עור בעל גוון כחול בהיר, שיער לבן, והילה כחולה המקיפה את צווארם, למעט דאישינקן, שהילתו צפה בצורה אנכית מאחורי ראשו. הדפוסים על בגדיהם זהים לאלו של אלי ההרס אותם הם משרתים. תפקידם של המלאכים הוא להנחות וללמד את אלי ההרס לשלוט בכוחם, ולוודא כי הם מבצעים את תפקידם כראוי, כמו כן גם לשרת אותם בתור המשגיחים האישיים שלהם. במקרה של דאישינקן, תפקידו הוא לשרת ולייעץ לזנו בלבד.

 • דאישינקן: אביהם של שישה מתוך שנים עשר המלאכים, וויס, ואדוס, מארקריטה, קורן, קוס ומרטינו. משרת את זנו. כוחו האמיתי אינו ידוע, אך לפי האנימה הוא בין החמישה הכי חזקים במולטיוורס, ולפי המאנגה הוא החזק מכולם. לפיכך, הוא הישות השנייה החזקה ביותר שקיימת, מיד לאחר לורד זנו ובכך הוא ניצב מעל שלוש הישויות החזקות האחרות.
 • אוואמו: המלאך של יקום 1. המורה של איוון, והישות החזקה ביותר ביקום 1. רמת הכוח הגבוהה שלו מאפשרת לו לחוש בהכל.
 • סור: המלאך של יקום 2. המורה של הלס והישות החזקה ביותר ביקום 2. בעל אישיות רצינית ואוהב לראות את עצמו כאינטליגנט יותר מאחרים. למרות קשיחותו, יש לו חיבה מסוימת ליקום שלו.
 • קמפרי: המלאך של יקום 3. המורה של מולה והישות החזקה ביותר ביקום 3. אל ההרס אותו הוא מדריך מדבר רק באמצעות צלילים אלקטרוניים, וזוהי חובתו לתרגם את מה שהוא אומר. בניגוד להרבה מלאכים אחרים המגלים אדישות כלפי סביבתם, קמפארי מראה עניין בנעשה ביקום שלו.
 • קוניק: המלאך של יקום 4. המורה של קיטלה והישות החזקה ביותר ביקום 4. מוכשר ובעל תובנה. בעל אישיות מורכבת ובדרך כלל נשאר אדיש לפעולות שמתרחשות סביבו.
 • קוקטייל: המלאך של יקום 5. המורה של ערק והישות החזקה ביותר ביקום 5. לומד הרבה משני האלים של היקום שלו. בניגוד לרוב המלאכים האחרים, קוקטייל הזדעזע מהמחיקה של היקומים בטורניר העוצמה, דבר המעיד כי אכפת לו מאחרים בניגוד לשאר המלאכים.
 • ואדוס: המלאכית של יקום 6. המורה של שאמפה והישות החזקה ביותר ביקום 6. אחותו הגדולה של וויס. מכינה לשאמפה ארוחות בריאות ודואגת לעודף המשקל שלו אך למרות מאמציה הוא לא מקשיב לה ואף מעליב אותה.
 • וויס: המלאך של יקום 7. המורה של בירוס והישות החזקה ביותר ביקום 7. בעל אופי נשי על אף שהוא מוצג כזכר. אחיה הקטן של ואדוס. לפי יוצר הסדרה, וויס חזק מבירוס פי 1.5. החיה את פריזה בסוף טורניר העוצמה (אחרי שהם ניצחו)
 • קורן: המלאך של יקום 8. המורה של ליקר והישות החזקה ביותר ביקום 8. אסרטיבי ולא מתבייש להביע את דעותיו ומתעקש שדעותיו ונקודת מבטו הן הטובות ביותר.
 • מואיטו: המלאך של יקום 9. המורה של סידרה והישות החזקה ביותר ביקום 9. כמעט ואינו מדבר, רק מחייך בנקודות מסוימות. נגעל מהאלים של היקום שלו. בדרך כלל בעל מבט קר בעיניו.
 • קוס: המלאכית של יקום 10. המורה של רומסשי והישות החזקה ביותר ביקום 10. מייעצת לאלי היקום שלה בנוגע להבחנה בין טוב ורע. כנראה המלאכית הצעירה ביותר מבין כל המלאכים.
 • מארקריטה: המלאכית של יקום 11. המורה של בלמוד והישות החזקה ביותר ביקום 11. תמיד מתלוננת לאלי היקום שלה שהם לא קפדניים מספיק ומדברת בדרכה המיוחדת.
 • מרטינו: המלאכית של יקום 12. המורה של ג'ין והישות החזקה ביותר ביקום 12. כיוון שהיא נמצאת בסביבה של אלים מצוינים, אין לה יותר מידי מה לעשות. אך עם זאת, היא תמיד חושבת על איך לשפר את רמת האלים של היקום שלה אפילו יותר.
 • מאקורה: מלאכית שעד כה הופיעה במאנגה בלבד. היא דומה לשאר המלאכים מבחינה חיצונית, אך לא ידוע דבר על אישיותה או על כוחה.
 • מרוס: הופיע בתחילה במאנגה בתור הסוכן הטוב ביותר של הפטרול הגלקטי, אשר ביקש את עזרתם של גוקו ווג'יטה לעצור את מורו. במהלך ההופעות שלו מספר דמויות כמו גוקו ווג'יטה במקביל חשדו כי מרוס מסתיר את כוחו האמיתי והוא לא מה שהוא מנסה להציג את עצמו. לקח תחתיו את גוקו ואימן אותו לשלוט באולטרה אינסטינקט ובעקבות כך שמרוס כמעט וחשף את מלוא עוצמתו, וויס עצר את האימונים ולקח אותו והכיסוי של מרוס נחשף בתור מלאך מתלמד שחי עם בני התמותה כדי ללמוד על היקום. בקרב הסופי מול מורו, מרוס השתמש בכוחותיו המלאכיים ובעקבות כך נמחק מקיום בגלל שהוא הפר את הטאבו שלמלאך אסור להילחם או להתערב בענייני בני התמותה. בסוף הסאגה של מורו מרוס הוחזר לחיים על ידי שין אבל דאישינקן הפך את מרוס לבן תמותה רגיל שללא כוחותיו המלאכיים.