שיחת משתמש:איתמראשפר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, איתמראשפר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 13:55, 5 באוקטובר 2019 (IDT)

כניסה למלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום, נעלתי את הערך מעמד הר סיני בעקבות כניסה למלחמת עריכה וסדרת עריכות ושחזורים בערך. נא לא לערוך את הערך מבלי שתהיה הסכמה בדף השיחה. חזרה על פעילות זו של מלחמת עריכה עם עורכים אחרים בערך זה או ערכים אחרים עלולה להוביל לחסימתך. ערן - שיחה 13:23, 14 באוקטובר 2019 (IDT)

ערן האם לא עדיף לחסום את מי שמוחק עדכונים עובדתיים מהערך - ללא הסכמה בדף השיחה, תוך התחמקות מדיון רציני, בנסיון להציג אג׳נדה דתית שנויה במחלוקת כאמת היסטורית? האם לפני שחסמת את הערך קראת את הדיון בדף השיחה והתרשמת שדוד שי מעלה נימוקים כבדי משקל?איתמראשפר - שיחה 17:46, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
אכן קראתי את הדיון בשיחה:מעמד הר סיני לפני שהפעלתי הגנה על הערך. אם אין הסכמה על שינוי בתוכן ערך מקבעים אותו לגרסה היציבה שלפני מלחמת העריכה, וממשיכים את הדיון בדף השיחה עד להגעה לניסוח מוסכם בדף השיחה או לרוב משמעותי בו. ערן - שיחה 13:46, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
ערן כעורך מתחיל שמחתי להוסיף הערה שהיא גם נכונה עובדתית, גם רלוונטית לנושא, וגם היתה חסרה בטקסט המקורי של הערך. בתגובה העריכה שלי נמחקה בטענה המופרכת שהיא מיותרת לדעת האדון הנכבד דוד שי. הצעתי בדף השיחה ניסוח אחר, שלא קיבל אף התנגדות במשך יומיים, אז עדכנתי את הערך - זו מלחמת עריכה? לאחר מכן מר שי התחיל במלחמת עריכה, בכך שמחק בעקביות את ההערה בלי נימוקים ענייניים ובלי להתייחס לדיון שניסיתי לנהל בדף השיחה.איתמראשפר - שיחה 17:46, 14 באוקטובר 2019 (IDT)

המבול[עריכת קוד מקור]

כבר היית בסרט הזה. בוא תדון בדף השיחה אם הגיאולוג הזה צודק, לא היה שם דיון מאז 2014... אבל אתה לא יכול לחזור על עריכה שמשתמש אחר כבר ביטל Face-sad.svg נילס אנדרסן - שיחה 15:27, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

תיוג עורכים לדיונים[עריכת קוד מקור]

שלום איתמר.

האופן המקובל לבקשת חוות נוספות בדיונים הוא באמצעות תיוג ויקיפדיה:בעלי ידע מהתחום או התחומים הרלוונטיים או באמצעות הפניה ניטרלית בוק:לוח מודעות. תיוג סלקטיבי כמו בעריכה הזו[1] פותח פתח לכל אחד לתייג ויקיפדים שהוא 'מעריך את דעתם' - כי היא קרובה לדעתו, ואם הוא מצליח זה לרוב גורר תגובת נגד. ובכלל, ויקיפדיה לא אמורה להיות שדה קרב ולדעתי לא צריך לפתוח כל דיון ב'הקפצה רועשת' ובטח שלא בכותרות פרובוקטיביות כמו "ושוב, צנזורה דתית בויקיפדיה. מה נסגר??" מאחר שדוד שי הוא ששחזר אותך, למה שלא תפתח דיון וחכה שיציג בו את עמדתו? אולי אחד מכם ישכנע את השני? אם הוא יבחר לא להגיב תוכל לחזור על העריכה. בברכה, גנדלף - 11:56, 19/11/19

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

עקב מלחמת העריכה בערך הוצאת זרע לבטלה חסמתי אותך לשלושה ימים. נא לנהל דיונים בדף השיחה ולא באמצעות שחזורים חוזרים. Uziel302 - שיחה 01:35, 20 בנובמבר 2019 (IST)