שיחת משתמש:UserFlash

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, UserFlash, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 22:35, 20 ביוני 2020 (IDT)

גארי ניומן[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום UserFlash,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "גארי ניומן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:UserFlash/‏גארי ניומן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 22:38, 20 ביוני 2020 (IDT)

לשם ההבהרה, הערך במצבו הנוכחי היה כזה המוגדר אצלנו "אולטרה קצרמר" וככזה, לא ניתן היה לשמרו במרחב הערכים. בהנחה שיש חשיבות אנציקלופדית לנשוא הערך, אנא עבה את התוכן לפני כל ניסיון נוסף להעביר אותו למרחב הערכים. בברכת שבוע טוב ומוצלח, Ldorfmanשיחה 23:22, 20 ביוני 2020 (IDT)

נשמח להכיר אותך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום UserFlash,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:UserFlash". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, חברסודי - שיחה 13:18, 22 ביוני 2020 (IDT)

שתי הערות[עריכת קוד מקור]

שלום,

ראשית, אין להעביר ערכים ללא דיון. כלל זה תקף גם לערכים שכתבת בעצמך. שנית, יש להוסיף הגדרה נוספת שבאה בסוגריים בנוסף לשמו של אדם רק אם יש ערך זהה עם שם דומה ויש חשש שהקורא יתבלבל בין שני הערכים וגם כדי לאפשר כתיבה על שני נושאים עם שם זהה. אם אין ערך נוסף ששמו זהה לערך הנבחר אין להוסיף לו מגדיר כלשהו בסוגריים. החזרתי את הערך שאת שמו שינית לשמו המקורי לפני השינוי. גילגמש שיחה 11:34, 24 ביוני 2020 (IDT)

ערכים[עריכת קוד מקור]

ברוך או ברוכה הבאים לויקיפדיה. תודה על כתיבת הערכים גארי ניומן וGo West, שהיו חסרים פה. שמתי לב שיש תבנית מקורות על הערך של גארי ניומן וכדאי לך לקרוא את ויקיפדיה:ביבליוגרפיה ולהעביר חלק מההערות שוליים או המקורות באנגלית לתוך הערך. טל (רונאלדיניו המלךשיחה) 22:06, 25 ביוני 2020 (IDT)

Cutting Crew[עריכת קוד מקור]

שלום,

יצרת ערך על הלהקה הזו. משתמש אחר חשב שהוא אינו בשל, והעביר אותו לטיוטה, שאותה תוכל לערוך עד שתהיה ראויה. הבעיה המרכזית היא שהטבלאות באנגלית. אל תשיב את הערך למרחב הערכים לפני שתטפל בבעיות. שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 16:09, 12 ביולי 2020 (IDT)

חוליו סזאר[עריכת קוד מקור]

שלום. עפ"י ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים/כדורגלנים, השחקן אינו עומד בקריטריונים ליצירת ערכי כדורגלנים. במקום לסמן את הערך למחיקה, החזרתי את המצב לקדמותו (דף הפניה). עמרישיחה 01:13, 16 ביולי 2020 (IDT)

כאמור, השחקן לא עומד בקריטריונים. העברתי את הערך שיצרת למרחב המשתמש שלך. אין ליצור אותו פעם נוספת בטרם יעמוד השחקן בקריטריונים. עמרישיחה 20:52, 20 ביולי 2020 (IDT)