לדלג לתוכן

חוש-חש הבלש – הבדלי גרסאות

נוספו 3,901 בתים ,  לפני 5 שנים
מ
שוחזר מעריכות של 94.230.86.154 (שיחה) לעריכה האחרונה של KotzBot
מ (שוחזר מעריכות של 94.230.86.154 (שיחה) לעריכה האחרונה של KotzBot)
 
===[[חוש חש והחושחשים]] (Gadget and the Gadgetinis)===
הסדרה הייתה בת שתי עונות ו-52 פרקים, ושודרה בערוץ [[YTV]] ב[[צרפת]] ו[[ערוץ ג'טיקס]] ב[[קנדה]] ו[[ישראל]] בין השנים [[2003]]-[[2001]]. זו הייתה סדרת הבת היחידה ששודרה בישראל וגם בגרסה עברית. את שיר הפתיחה בגרסה העברית ביצע [[קובי אשל]].
סדרה בת של חוש חש הבלש ששודרה בישראל בעברית בשנת [[2003]], חוש חש משתמש ברובוטים שקרן בנתה שנקראים "החושחשים"
 
חוש-חש פרש מעולם הבלשות ועכשיו הוא חבר וסגן הארגון "WOMP" - הארגון העולמי של כוחות העל. לחוש-חש הושתלו מספר גאדג'טים חדשים בגופו, ביניהם [[קסדה]] אדומה עם מדחף הליקופטר. הוא נעזר בקרן, שעכשיו בוגרת יותר, וברובוטים שלו שקרן בנתה, פידג'ט (Fidget) הכתום ודיג'ט (Digit) הכחול, המכונים "החושחשים". בדרכם במשימה הם נמצאים בקשר עם קרן, שמחליפה את מוח שעכשיו הוא המנקה של בית הארגון "WOMP". המפקח שפמון הוא עכשיו ה[[עצומה|מלשינון]] של הארגון ומוחלף בקולונל שפמצ'יק (Nosehair){{הבהרה|בגרסה העברית קוראים לו קולונל שפמצ'יק או משופמי?}}, לשעבר חבר בליגיון החוץ הצרפתי.
===[[חוש-חש הבלש (סדרת אנימציה, 2015)|חוש חש הבלש ב-2015]]===
 
החל משנת 2012, מתוכנן ריבוט באנימציית תלת-מימד ל"חוש חש הבלש", הסדרה תופק על ידי החברות "Teletoon" ו-"DHX Media" ותשודר בערוץ [[Cartoon Network]] האמריקאי בשנת 2015. סדרה זו משודרת כעת ב[[ערוץ הילדים]].
הסדרה הייתה שונה בהרבה משלוש סדרות הבת האחרות ובכלל מהסדרה המקורית:
* חוש-חש, שעכשיו נקרא הסגן חוש-חש, הוא לא הגיבור הראשי, ועובד בתחום חדש.
* יש שני גיבורים ראשיים - הרובוטים פידג'ט ודיג'ט המכונים "החושחשים".
* קרן מחליפה את מוח, אשר לוקח רק בחלק מהפרקים תפקיד של עוזר.
* בדרכם במשימה, פידג'ט ודיג'ט נמצאים בקשר עם קרן כל הזמן.
* לפידג'ט ודיג'ט יש תכונת רגשות. למשל, בְּפרק בו מוח מלטף את פידג'ט, הוא עושה פרצוף נבוך, ודיג'ט מחייך.
* בסדרה המקורית, לא נמצאות בבית של חוש-חש תמונות של מוח ושל המפקח שפמון, ואילו בסדרה הזו מופיעות תמונות שלהם בביתו של חוש-חש. בסדרה שני פרקים בהם השניים, כל אחד לחוד, הוא הדמות המרכזית.
* לא בכל הפרקים האויב המרכזי הוא ד"ר רשע.
* חוש-חש כמעט לא משתמש בגאדג'טים שלו, למעט אלה הנחוצים לעבודתו הנוכחית.
* הפרק היחיד בו נראה "חוש-חש" נלחם הוא פרק 6, "בלש אחד יותר מדי" (One Too Many Gadgets), אך בעצם זהו מתחזה [[אדום]] [[אישון|אישונים]]. חוש-חש האמיתי מעולם לא נלחם באויב באף אחד מהפרקים. גם ה[[פרצוף|פרצופים]] המרושעים וה[[ערמומיות|ערמומיים]] של המתחזה מעולם לא נעשו על ידי חוש-חש, פרט לפרק בו הוא הפך ל[[ערפד]] ומתנהג באופן [[תוקפנות|תוקפני]].
* הפרק בו חוש-חש נמצא בתא כלא לצד [[מומיה]] הוא הפרק היחיד שבו כפות ידיו של חוש-חש נראות, ובעצם גם המקום היחיד בו דמותו של חוש-חש הבלש מופיעה עם כפות הידיים החשופות.
* גם המראה של חוש-חש שונה מהסדרה המקורית: צבע כובעו וצבע מעילו הוא [[אפור כהה]], וכפפותיו הן [[צהוב]]ות. ברוב הפרקים הוא חובש [[משקפי שמש]] [[ירוק]]ות. בפרק בו חוש-חש הפך לערפד, שיניו היו חדות וצבע אישוניו היה [[סגול]] [[שזיף]].
 
===[[חוש-חש הבלש (סדרת אנימציהטלוויזיה, 2015)|חוש חש הבלש ב-2015]]===
החל משנת 2012, מתוכנן ריבוט באנימציית תלת-מימד ל"חוש חש הבלש", בגרסה חדשה זו ישתמשו הדמויות באמצעים יותר טכנולוגים ובג'אדג'טים חדשים, ובגרסה זו יצטרף טאלון, האחיין המרושע של ד"ר רשע. הסדרה תופק על ידי החברות "Teletoon" ו-"DHX Media" ותשודר בערוץ [[Cartoon Network]] האמריקאי בשנת 2015. סדרה זו משודרת כעת ב[[ערוץ הילדים]].
 
== קישורים חיצוניים ==
98,584

עריכות