שיחת משתמש:יעקב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

/ארכיון 1-ינואר - אוקטובר 2006
/ארכיון 2-נובמבר 2006 - נובמבר 2007
/ארכיון 3-נובמבר 2007 - מרץ 2008
/ארכיון 4- מרץ 2008 - אפריל 2009

אל תכעס[עריכת קוד מקור]

כל כך מהר עוזבים?. הרי הערך שוחזר ושוכתב בסוף. אז בגלל שהעידו רבים וטובים שמעשהו של תומר מוצדק, אתה צריך לעזוב?. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - מדברים הרבה? - למה אני אוהב את ויקיפדיה? 18:35, 25 ביוני 2009 (IDT)[תגובה]

אמנם אינני יכול לדבר בשם יעקב, או כל גמל אחר, אבל הקש שהיה שובר את גבי במקרה שלו הוא ההתייחסות המזלזלת לעצם פתיחת הדיון בבירורים, ולא הדעות שהובעו בו. יש מין כלל ויקיפדי (שמופעל, כמקובל במקומותינו, באופן סלקטיבי ומגמתי) שאומר שאם אינך יכול להצביע על נזק קונקרטי שנגרם ברגע זה ממש, אז אין בעיה. חוסר הגינות עקרוני (של אדם או כללים) אינו ניתן לפתרון בתנאים האלה. גרוע מזה, כביכול אינו זקוק לפתרון. כך משתרשת הסכמה שבשתיקה לכל סוג של עוול. אם לבחור דוגמא שאינה קשורה, מחה מי שמחה בדף בחירת המפעילים על כך שדעת הרוב אינה חייבת להשמע (לדעתי המצב הקיים הוא הנכון, והוא מחוייב המציאות). המוחה הושתק, בטענה המקוממת שבפועל, בדרך כלל דווקא כן נשמעת דעת הרוב. הרי זה נימוק שאין הדעת סובלת - מה איכפת לך אם החוק מרשה לי להכנס אליך הביתה ולשבור את כל הצלחות, אם בפועל אינני מממש את ה"זכות" הזו? תן תודה על צלחותיך השלמות, ושתוק.
יעקב, אל תשתוק. עוזי ו. - שיחה 21:45, 25 ביוני 2009 (IDT)[תגובה]
דברים כדרבנות. אכן, יעקב היקר, אל תשתוק, אבל אל תפרוש!. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - מדברים הרבה? - למה אני אוהב את ויקיפדיה? 21:58, 25 ביוני 2009 (IDT)[תגובה]

אם תראה את ההודעה הזאת[עריכת קוד מקור]

גיליתי את הערך שכתבת על רוברט שפיצר. חבל שפרשת, כמעט אין כאן ויקיפדים המכירים את "צמרת" הג'נדרולוגים של עולם הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה. כתבתי ו\או תרגמתי כמה ערכים על החבר'ה האלה... אם תחזור לויקיפדיה דע שאשמח לעבוד איתך בעבודה משותפת על ערכים אלה. ‏Ben-Natan‏ • שיחה 15:29, 26 בספטמבר 2014 (IDT)[תגובה]

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום יעקב, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:סיקור מות סטלין ב"על המשמר".

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:25, 23 ביוני 2017 (IDT)[תגובה]

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום יעקב,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

מאחר שכעת פחות מעריכותיך ינוטרו, מומלץ מאוד לקרוא את המדריכים החשובים הבאים, למקרה שלא יצא לך לעשות זאת עד כה: ויקיפדיה:לשון, איכותם של מקורות.

בברכה, GHA - שיחה 10:38, 10 בנובמבר 2021 (IST)[תגובה]

הונחה תבנית חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

לתשומת לבך הונחה תבנית החשיבות על הערך אבו עלי סעדיה הלוי אבן חסן . - Crocodile2020 ‏• שיחה 16:49, 11 באפריל 2022 (IDT)[תגובה]

תודה על ההודעה. יעקב - שיחה 19:05, 11 באפריל 2022 (IDT)[תגובה]