ויקיפדיה:תמונה מומלצת/הוספה למומלצות/דיונים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
דף זה מיועד אך ורק לדיונים אודות תמונות מומלצות
לפני המלצה על תמונה כלשהי יש לקרוא את הקריטריונים לקביעת תמונה מומלצת

הוספת תמונות מומלצות חדשות:

מומלצים קודמים:

סטטיסטיקות:

קיצור דרך: וק:תמד

נהלים[עריכת קוד מקור]

 • על התמונות המוצעות לעמוד בקריטריונים הנדרשים.
 • ההחלטה מתקבלת ברוב של 60% עם לפחות 4 המלצות חיוביות.
 • רק אחראי המיזם יקבעו את תוצאות ההחלטה ויארכבו את הדיון. ההחלטה תתקבל בקונצנזוס בקרב אחראי המיזם.
 • כל משתמש רשום רשאי להצביע. קולותיהם של הטרולים ובובות הקש לא נספרים. משתמש שמקבל תשלום עבור כתיבתו לא יכול לקחת חלק בהצבעה זו. ראו פרטים בויקיפדיה:עריכה בתשלום.
 • תקופת ההצבעה תארך בין 10-5 ימים. כל הצבעה שתיעשה לאחר 10 ימים מיום שהתמונה הועלתה לדיון לא תיחשב. הדיון לא ייסגר לפני עבור חמישה ימים מיום העלאת התמונה לדיון.
 • מומלץ שמעלה התמונה לדיון (ומקורה בוויקישיתוף) יוסיף לה לאחר מכן את התבנית בדוגמה: {{Assessments|hewiki=1|hewiki-nom=ארכיון 11 # קירגיזי}} שפירושו שהתמונה מומלצת בוויקיפדיה העברית. ראו דוגמה בקובץ:Kyrgyzstan - Kyrgyz person in the market at Karakol.jpg.

דיונים[עריכת קוד מקור]

תקופת ההצבעה:

ההצבעות מטה מתייחסות לתמונות אשר תוצגנה בחודש פברואר 2016:

הצבעות:

זיגפריד[עריכת קוד מקור]

זיגפריד קוטל את פפניר, איורו של ארתור רקהאם לאופרה של ריכרד וגנר, זיגפריד, האופרה השלישית במחזור טבעת הניבלונגים. טבעת הניבלונגים היא טטרלוגיה אפית המבוססת באופן רופף על "שירת הניבלונגים", על אגדות גרמניות פגאניות ועל המיתולוגיה הנורדית.

איור של צייר מפורסם ליצירה בעלת חשיבות עולמית. Corvus-TAU - שיחה 20:47, 23 בנובמבר 2015 (IST)

בזיליקת גבירתנו של השלום ביאמוסוקרו[עריכת קוד מקור]

בזיליקת גבירתנו של השלום ביאמוסוקרו היא כנסייה רומית-קתולית, הכנסיה הגדולה בעולם. היא שוכנת ביאמוסוקרו עיר הבירה של חוף השנהב באפריקה. בזיליקה זו נבנתה על ידי פליקס הופואה-בואני, נשיאה הראשון של חוף השנהב, ונחנכה ב- 1990 על ידי האפיפיור יוחנן פאולוס השני. הבזיליקה תוכננה בהשראת בזיליקת פטרוס הקדוש שבקריית הוותיקן.

טוקוס צהוב-מקור דרומי[עריכת קוד מקור]

טוקוס צהוב-מקור דרומי הוא עוף ממשפחת הקלאוניים המצוי בדרומה של אפריקה. הוא מאופיין במקור בצבע צהוב עז וגדול מאוד ביחס לגופו. בתקופת הקינון, נבנה קן הטוקוסים מסביב לנקבה. היא נשארת כלואה בו למשך תקופת הדגירה וזמן מה לאחר בקיעת הביצים, והזכר מביא לה ולגוזלים מזון. רק לאחר שהגוזלים גדלים מעט, היא פורצת את הקן החוצה. הטוקוסים ניזונים בעיקר מחרקים, עכבישים ונדלים.

סימון סימונס[עריכת קוד מקור]

סימון סימונס בהופעה של אפיקה, להקת מטאל סימפוני מהולנד. סימונס היא סולנית הלהקה וכותבת חלק מהשירים שלה. בנוסף להיותה זמרת עוסקת סימונס באופנה, איפור וטיפוח גוף. היא ידועה ביופייה הרב ושיערה הג'ינג'י הארוך.

ברוס דיקינסון[עריכת קוד מקור]

ברוס דיקינסון הוא זמר מטאל, סולנה של להקת ההבי מטאל הבריטית איירון מיידן, מהמובילות של תנועת הגל החדש של הרוק הכבד הבריטי שהחלה את דרכה במהלך שנות השבעים. בנוסף להיותו זמר, דיקינסון פעיל במפלגה השמרנית, עוסק בספרות וכתיבה, בהטסת בואינג 757 ובהנחיית תוכנית רדיו.

אגדת רוק, במבט קצת שונה. Corvus,(שיחה) 23:39, 26 בנובמבר 2015 (IST)

 • Symbol support vote.svg בעד (שימנשמע?) מה, אין? 08:41, 27 בנובמבר 2015 (IST)
 • Symbol support vote.svg בעדMathKnight (שיחה) 16:43, 27 בנובמבר 2015 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד סליחה, אבל זה לא נראה תמונה של זמר, זה נראה שהוא נואם או משהו. אליסף · שיחה 16:53, 28 בנובמבר 2015 (IST)
  • כן, כי הוא נואם. זה הרעיון - ברוס הוא לא רק זמר, הוא גם פעיל פוליטית, טייס ועוד. Corvus,(שיחה) 16:56, 28 בנובמבר 2015 (IST)

דיין, יפה, שמחוני[עריכת קוד מקור]

מימין לשמאל:מפקד חטיבה 9 אברהם יפה, הרמטכ"ל משה דיין ומפקד פיקוד הדרום אסף שמחוני. צילום ממסדר ניצחון בתום מלחמת סיני, 1956. שמחוני נהרג בהתרסקות מטוס בלילה שלאחר סיום המבצע. דיין ויפה בהמשך הפכו לחברי כנסת.

היסטוריה וזה. Corvus,(שיחה) 16:18, 28 בנובמבר 2015 (IST)