ויקיפדיה:תמונה מומלצת/הוספה למומלצות/דיונים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
דף זה מיועד אך ורק לדיונים אודות תמונות מומלצות
לפני המלצה על תמונה כלשהי יש לקרוא את הקריטריונים לקביעת תמונה מומלצת

הוספת תמונות מומלצות חדשות:

מומלצים קודמים:

סטטיסטיקות:

נהלים[עריכת קוד מקור]

 • על התמונות המוצעות לעמוד בקריטריונים הנדרשים. תמונה ברישיון שימוש הוגן, אינה יכולה להיות תמונה מומלצת.
 • ההחלטה מתקבלת ברוב של 60% עם לפחות 4 המלצות חיוביות.
 • רק אחראי המיזם יקבעו את תוצאות ההחלטה ויארכבו את הדיון. ההחלטה תתקבל בקונצנזוס בקרב אחראי המיזם.
 • כל משתמש רשום רשאי להצביע. קולותיהם של הטרולים ובובות הקש לא נספרים. משתמש שמקבל תשלום עבור כתיבתו לא יכול לקחת חלק בהצבעה זו. ראו פרטים בויקיפדיה:עריכה בתשלום.
 • משך ההצבעה הוא בין חמישה לעשרה ימים. כל הצבעה שתיעשה לאחר 10 ימים מיום שהתמונה הועלתה לדיון לא תיחשב. הדיון לא ייסגר לפני עבור חמישה ימים מיום העלאת התמונה לדיון.
 • מומלץ שמעלה התמונה לדיון (ומקורה בוויקישיתוף) יוסיף לה לאחר מכן את התבנית בדוגמה: {{Assessments|hewiki=1|hewiki-nom=ארכיון 11 # קירגיזי}} שפירושו שהתמונה מומלצת בוויקיפדיה העברית. ראו דוגמה בקובץ:Kyrgyzstan - Kyrgyz person in the market at Karakol.jpg.

מספר דגשים[עריכת קוד מקור]

חברים יקרים. בזמן האחרון עלו כמה נקודות שהיו לא ברורות, ולכן ארצה לחדד אותם.

 • כל משתמש רשאי להציע עד 2 תמונות בשבוע.
 • במידה ומציעים אופציה א וב, רק אחת מהן תוכל להבחר. אם שתי התמונות יפות הייתי מציעה להציע את שתיהן בנפרד בהפרש זמן אחת מהשניה. חבל לפספס תמונות יפות כך...
 • על הדיונים להתנהל עניינית על התמונה עצמה. במידה ורוצים לאסור על סוגים מסויימים של תמונות יש להציע את זה בדף השיחה.
 • על הדיון להשאר תרבותי! תגובות מבזות, או ארסיות אמחק, והקול לא יספר.

אני מודה לכל מי שמשתתף במיזם. הוא משגשג ופורח בזכותכם. תודה רבה Face-smile.svg דריה - שיחה 09:38, 5 ביולי 2016 (IDT)


דיונים[עריכת קוד מקור]

תקופת ההצבעה:

ההצבעות מטה מתייחסות לתמונות אשר תוצגנה בחודש דצמבר 2016:

הצבעות:

קשת רובינסון[עריכת קוד מקור]

קולאז'[עריכת קוד מקור]

Robinson Arch2.JPGReconstruction model of Ancient Jerusalem in Museum of David Castle.jpg

הנה קולאז' של שתי התמונות, כפי שביקשו קודם לכן. תודה לMikey641. המקיסט --- על דא ועל הא 08:56, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעד חזק --מינוזיג - שיחה 16:55, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בן עדריאלשיחה • י"ח באב ה'תשע"ו 18:30, 21 באוגוסט 2016 (IDT)
  צריך כיתוב. בן עדריאלשיחה • כ' באב ה'תשע"ו 18:30, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
  כן, משום מה לא הצלחתי להוסיף אותו. זה אמור להיות אותו כיתוב כמו בשתי התמונות הקודמות (הן ודאי בארכיון אני גם לא מוצא אותן. דריה, תוכלי לעזור בזה בבקשה?), רק בהתחלה קולאז של.... אנסה להוסיף שוב.המקיסט --- על דא ועל הא 18:36, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
מציע להעלות את ההצבעה מחדש כדי שכולם ייראו (בתחתית הדף) ויצביעו בהתאם מינוזיג - שיחה 18:44, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
אעשה זאת. אבל קודם, שתי שאלות: א'. אוכל לעשות זאת גם עם שתי התמונות (כי נראה שהתמונה השנייה, של השחזור, זכתה להצבעות בעד רבות)? ב'. כפי שרשמתי גם קודם, לא הצלחתי להוסיף את הכיתוב. המקיסט --- על דא ועל הא 21:05, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד BAswim - שיחה 01:28, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • באמת שעדיף רק את השחזור, בלי התמונה של השרידים. כרגע אני Symbol oppose vote.svg נגד, זה פשוט לא נראה טוב ביחד. נתנאל - שיחה - קפצו לי 23:53, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol comment vote.svg הערה יש לשמור את שתי התמונות כקובץ אחד, ולא כטבלה עם קוד ויקי מסובך, אחרת אי-אפשר יהיה להציגה בתבנית תמונת היום. ‏ MathKnight (שיחה) 00:02, 25 באוגוסט 2016 (IDT)


ביל גייטס[עריכת קוד מקור]

אפשרות א'[עריכת קוד מקור]

ביל גייטס הוא יזם, מתכנת ונדבן אמריקאי, שכיהן כיו"ר מועצת המנהלים של מיקרוסופט, חברת התוכנה שהקים יחד עם פול אלן. במהלך שנותיו במיקרוסופט החזיק בתפקיד המנכ"ל ואדריכל התוכנה הראשי של החברה. נחשב, בדומה לסטיב ג'ובס, לאחד מהאבות של המחשב האישי.

המקיסט --- על דא ועל הא 09:38, 18 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעד Corvus-TAU - שיחה 11:19, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד (שימנשמע?) מה, אין? 11:51, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד בתמונות דיוקן אמור להופיע משהו קצת מעבר לתיעוד הטכני של האדם. בשביל זה מספיקה תמונת פספורט. איזו אמירה על האדם, המקצוע. אין שום דבר מזה בתמונה הזו, וגם מבחינה טכנית היא לא מעולה במיוחד. • צִבְיָהשיחה • י"ד באב ה'תשע"ו 19:37, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד כמו צביה. רק אסתייג: התמונה מאחוריו הולמת אותו כמו תמונת ירושלים מאחורי טדי קולק. ביקורת - שיחה 19:40, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
צִבְיָה, ביקורת, אם אשפר את הטקסט, תצביעו בעד, או שהתמונה לדעתכם לא איכותית עד כדי כך שבכל מקרה תצביעו נגד? המקיסט --- על דא ועל הא 20:25, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
האחרון. • צִבְיָהשיחה • י"ד באב ה'תשע"ו 21:14, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
הטקסט מעולה. לא דיברנו עליו כלל. ביקורת - שיחה 21:49, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
צביה כתבה "...איזו אמירה על האדם, המקצוע" (התכוונת לאמירה כזו בתמונה עצמה?). הבנתי. טוב, זכותכם. המקיסט --- על דא ועל הא 23:23, 18 באוגוסט 2016 (IDT)
אמירה מצד הצילום. דיברתי על התמונה, לא על הטקסט. • צִבְיָהשיחה • ט"ו באב ה'תשע"ו 10:41, 19 באוגוסט 2016 (IDT)
כן, הבנתי. אם אמצא תמונה טובה אחרת שלו, אציע כאפשרות נוספת.המקיסט --- על דא ועל הא 10:52, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

אפשרות ב'[עריכת קוד מקור]

ביל גייטס וסטיב ג'ובס בריאיון משותף שנערך בקליפורניה בשנת 2007. ביל גייטס הוא יזם, מתכנת ונדבן אמריקאי, שכיהן כיו"ר מועצת המנהלים של מיקרוסופט, חברת התוכנה שהקים יחד עם פול אלן. במהלך שנותיו במיקרוסופט החזיק בתפקיד המנכ"ל ואדריכל התוכנה הראשי של החברה. נחשב, בדומה לסטיב ג'ובס, אשר ייסד יחד עם סטיב ווזניאק את חברת אפל, לאחד מהאבות של המחשב האישי.

תמונה אפשרית נוספת, אם מישהו ימצא בה עניין (החלפתי מתמונת הדיוקן הקודמת ששמתי כאפשרות ב'). אם יש למישהו רעיון איך לשפר את הטקסט כך שיתייחס באופן זהה לסטיב ג'ובס ולביל גייטס (הרי שניהם מופיעים יחד בתמונה הזו), הוא מוזמן לשנות את הכתוב בהתאם.המקיסט --- על דא ועל הא 12:32, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol oppose vote.svg נגד רעיון מעולה אך תמונה זו לא מוצלחת כי הברך תופסת נפח גדול מדי. היא נחמדה כתמונה באלבום משפחתי. BAswim - שיחה 01:40, 24 באוגוסט 2016 (IDT)

לבן-החזה[עריכת קוד מקור]

שלדג לבן-החזה בעמק החולה. נמנה עם משפחת השלדגיים שמסדרת הכחלאים. שמם העברי חודש על ידי ביאליק, והוא הלחם המילים שָׁלָה + דָּג. בניגוד למיני שלדגיים אחרים, לבן החזה מצוי גם באזורים שאינם בקרבת מקווי מים, לבן החזה נפוץ ביותר בצפון הארץ ובמרכז, והחל משנות ה-80 נחזה גם באזורים חקלאיים בנגב. לבן-החזה ניזון ממגוון גדול של טרף: רכיכות, חרקים, דגים, זוחלים, מכרסמים, דו-חיים ואף מציפורים קטנות.

תמונה יפה שצולמה בעמק החולה. מינוזיג - שיחה 00:51, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

ערפילית[עריכת קוד מקור]

ערפילית היא ענן בין-כוכבי של גז ואבק. המונח "ערפילית" (nebula) שימש במקור כשם לקבוצה של עצמים שמימיים, אשר כללה, בין השאר, גם גלקסיות, אך כיום זה לא מקובל. מבחינים במספר סוגי ערפיליות: ערפיליות פליטה, ערפיליות החזרה, ערפיליות בליעה. ערפילית סופרנובה זוהי תוצאה של התפוצצות סופרנובה - קריסה כבידתית של כוכב מאסיבי, כאשר השכבות החיצוניות של הכוכב מועפות לכל כיוון במהירות אדירה. בתמונה ערפילית NGC 604 שצולמה באמצעות טלסקופ החלל האבל.

מינוזיג - שיחה 01:01, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

הוספתי.מינוזיג - שיחה 16:31, 19 באוגוסט 2016 (IDT)

זיגמונד פרויד[עריכת קוד מקור]

זיגמונד פרויד היה חוקר בתחום הפסיכולוגיה ונוירולוג אוסטרי יהודי. פרויד הוא אבי הפסיכואנליזה, בין ההוגים החשובים ביותר בתחום תורת האישיות ואחד המדענים הבולטים במאה העשרים. מודל הנפש הפרוידיאני והמודל הפסיכוסקסואלי אשר פיתחו על ידו נחשבים למודלים מרכזיים וחשובים בפסיכואנליזה עד היום.

תמונה מפורסמת של איש מפורסם, שחור לבן, חוקר ידוע. היסטוריה, פסיכולוגיה. Corvus-TAU - שיחה 18:45, 21 באוגוסט 2016 (IDT)

מלחמת אופיום[עריכת קוד מקור]

ספינת קרב בריטית מחסלת ג'ונקות סיניות במהלך מלחמת האופיום הראשונה, ציור משנת 1843. המלחמה שנחשבת לתחילת האימפריאליזם האירופאי בסין התנהלה בין בריטניה לשושלת צ'ינג בין 1839 ל-1842. המלחמה פרצה בעקבות התנגדותו של הממשל הסיני ליבוא של אופיום, שגרם לבעיה דמוגרפית בסין. המלחמה הסתיימה בתבוסתם של הסינים ובחתימה על חוזה נאנקינג שאיפשר לסוחרים בריטים לסחור חופשי בסין, סיפח לבריטניה את הונג קונג והתיר לבריטים לקבל בעלות על חמישה נמלים בסין: גואנגג'ואו, אמוי, פוצ'ו, שאנגחאי ונינגפו.

עוד היסטוריה. Corvus‏,(Nevermore)‏ 22:03, 21 באוגוסט 2016 (IDT)

מגדל פיזה[עריכת קוד מקור]

המגדל הנטוי של פיזה הוא מגדל הניצב בפיאצה דיי מיראקולי, בפיזה שבאיטליה. המגדל, הידוע בעיקר בשל נטייתו בזווית, הוא מגדל הפעמונים של הקתדרלה בעיר והוא אחד המבנים הידועים באיטליה ואחת מאטרקציות התיירות הידועות שלה: הוא מופיע ברשימת האתרים הפופולריים באיטליה במקום החמישי, ובתחילת המאה ה-21 ביקרו בו כשני מיליון תיירים בשנה. בניית המגדל נמשכה 200 שנים, שכן הוא החל לנטות כבר בעת הבנייה, והדבר גרם לעיכובים של עשרות שנים במהלך הבנייה. השיפוע נגרם על ידי הקרקע הבלתי יציבה, שאינה מתאימה למבנים גבוהים. פני הקרקע הם בגובה של פחות משני מטרים מעל פני הים, והרכב הקרקע הוא שכבות של חול וטין.

מגדל היסטורי ומפורסם במיוחד.המקיסט --- על דא ועל הא 22:39, 21 באוגוסט 2016 (IDT)

דררה[עריכת קוד מקור]

דררת קרמר על ענף. דררת קרמר המוכרת גם בשם דררה ירוקה או דררה מצויה, היא מין תוכי טרופי החי בלהקות בתפוצה טבעית ביערות ויערות שיחים במערב אפריקה ובדרום מזרח אסיה ותת-היבשת ההודית ובמרכז אסיה. המין התיישב דרך קבע בארץ ישראל, ונחשב באזור מין פולש. הם משתלטים על קיני עופות אחרים ונטפלים לחיות אחרות, אותם הם עלולים לפצוע עם מקורם.

משתמשון - שיחה 07:26, 22 באוגוסט 2016 (IDT)

ברווז[עריכת קוד מקור]

נקבת ברווז עצים אוסטרלי. ברווז עצים אוסטרלי או ברווז הרעמה הוא עוף מים ממשפחת הברווזיים החי רק באוסטרליה והוא המין היחיד שנותר בסוגו, לאחר היכחדות קרובו הניו זילנדי הגדול - ברווז פינץ'. למרות השם הוא איננו קרוב לברווז העצים מצפון אמריקה. ברווז זה מזכיר במראהו אווז קטן והוא מגיע לאורך 45-51 ס"מ והוא בעל נוצות אפורות בהירות על הבטן עם חזה מנוקד בלבן וצוואר וראש חומים אצל שני המינים.

משתמשון - שיחה 07:26, 22 באוגוסט 2016 (IDT)

רמזור[עריכת קוד מקור]

הרמזור הראשון בכיכר פוטסדאם, בשנת 1924. ב-20 באוקטובר 1920 הוקם בכיכר פוטסדאם אחד הרמזורים הראשונים באירופה הקונטיננטלית, שני רק לרמזור שהוקם בשטפנפלאץ שבהמבורג שנתיים קודם לכן. הרמזור הוקם במטרה לשטר את עומס התנועה האדיר שעבר במקום, ואשר הלך וגדל במהירות. כבר בשנת 1900 עברו בכיכר מדי יום יותר מ-100,000 איש, למעלה מ-20,000 מכוניות, כרכרות רתומות לסוסים, עגלות נגררות בידי אדם ואלפי אופניים.

בקבוק קליין[עריכת קוד מקור]

בקבוק קליין, מוטבע במרחב התלת-ממדי. בקבוק קליין הוא משטח קומפקטי לא אוריינטבילי, זאת אומרת שיש לו צד אחד בלבד. למרות שהמשטח הוא דו-ממדי, ודומה למישור בסביבה הקרובה של כל נקודה, הוא אינו ניתן לשיכון במרחב האוקלידי התלת-ממדי, אלא רק במרחב בעל ארבעה ממדים או יותר.

בית העיר תל אביב[עריכת קוד מקור]

בית העיר תל אביב-יפו הוא מבנה היסטורי הניצב בכיכר ביאליק בתל אביב. המבנה שהוקם ב-1925 היה אמור לשמש כבית מלון, אך מיד בסיום הקמתו נשכר על ידי עיריית תל אביב. הבניין שימש במשך כ-40 שנים כבית העירייה, עד שעברה למשכנה הנוכחי בכיכר רבין. בשנת 2003 נכלל מתחם ביאליק בו שוכן הבניין בתוך האזורים המוכרזים של העיר הלבנה, שהוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. בית העירייה הישן שופץ ושומר, וכיום שוכן בו "בית העיר" - מוזיאון ומרכז לתולדות העיר תל אביב.

מבנה חשוב ויפה, שמש, מזרקה, כלב. נתנאל - שיחה - המקפצה 16:39, 22 באוגוסט 2016 (IDT)

צורת הדף[עריכת קוד מקור]

העמוד הראשון בתלמוד הבבלי במהדורת וילנא, בתחילת מסכת ברכות. הטקסט במרכז הוא הגמרא ומסביב - דברי הפרשנים המרכזיים: בצד אחד פירוש רש"י ובצד האחר התוספות. בעוד התלמוד כתוב בגופן מרובע, הפרשנים כתובים בכתב רש"י. פורמט זה מקובל כבר למעלה מ-500 שנה - מאז דפוס שונצינו, ומכונה בפשטות בפי הלומדים "צורת הדף".

לאמצע זמן חורף. נתנאל - שיחה - המקפצה 18:14, 22 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעד (שימנשמע?) מה, אין? 18:17, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
 • GA candidate.svg בעד חלש הנושא מעניין, אבל התמונה לא נראית מיוחדת/מושכת את העין כדי שתהיה מומלצת.המקיסט --- על דא ועל הא 18:18, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד תצלום לא איכותי. מבקר המדינה - שיחה 18:28, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
 • אני בעד הרעיון הכללי של להמליץ על תמונת דף, אבל מאמין שאפשר להשיג תצלום איכותי יותר. ‏ Amitayzl - שיחה 18:44, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד בגלל חשיבות הנושא. ‏ MathKnight (שיחה) 23:32, 22 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד במקרה הזה יש לדון על הנושא, לא על התמונה. האיכות שלה סבירה. זה שזה ישן זה דווקא מתקשר עם הטקסט. • צִבְיָהשיחה • י"ט באב ה'תשע"ו 02:27, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעדOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:21, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעדדוד שי - שיחה 08:07, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד - בגלל שניתקו אותנו מהתלמוד בחינוך הממלכתי. לא חסרה בטקסט המילה גמרא? Liad Malone - שיחה 16:13, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד מנחם.אל - שיחה 16:44, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד BAswim - שיחה 01:44, 24 באוגוסט 2016 (IDT)

משה דיין[עריכת קוד מקור]

קריקטורה של משה דיין שצייר יואל בוכוולד ב-1967 לאחר מלחמת ששת הימים. משה דיין (1915 - 1981) היה הרמטכ"ל הרביעי של צה"ל, עליו פיקד בעת מלחמת סיני, חבר הכנסת, שר החקלאות, שר הביטחון במהלך מלחמת ששת הימים, מלחמת ההתשה ומלחמת יום הכיפורים ושר החוץ. קריקטורה זו ממחישה את דימויו הציבורי כמחולל הניצחון במלחמת ששת הימים.

מבקר המדינה - שיחה 00:36, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

פיל לבן[עריכת קוד מקור]

פיל לבן מהמין פיל סוואנה אפריקני בפארק הלאומי קרוגר שבדרום אפריקה. הפיל הלבן שלמעשה מתאפיין בעור ורוד, הוא מוטציה גנטית של לבקנות המתרחשת בקרב הפיליים - בעיקר אצל הפיל האסייתי - ונדירה מאוד בקרב הפיל האפריקני. לפילים הלבנים יש מעמד מקודש במדינות אסייתיות כדוגמת הודו, תאילנד ובורמה, ובשל כך אסור לעבוד בהם ורק מלכים מסוגלים לשאת בעלות אחזקתם הגבוהה. על בסיס זה נוצר הביטוי פיל לבן שנועד לתאר דבר יקר שעלות החזקתו גבוהה מאוד ואינו מביא תועלת לבעליו.

מנחם.אל - שיחה 13:04, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

נמל אשדוד[עריכת קוד מקור]

תצלום אוויר של נמל אשדוד. נמל אשדוד הוא הנמל הגדול בישראל מבחינת מספר אוניות המטען שעוברות דרכו והיקף שינוע המטענים. הוא פועל לצד שני הנמלים המסחריים האחרים בישראל - נמל חיפה ונמל אילת. הנמל ממוקם בצפון-מערב העיר אשדוד, לחוף הים התיכון, במישור החוף הדרומי של ישראל, ומשמש גם למעבר סחורות עבור ירדן.

מבקר המדינה - שיחה 19:16, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol oppose vote.svg נגד צבעים בעייתיים. • צִבְיָהשיחה • י"ט באב ה'תשע"ו 20:30, 23 באוגוסט 2016 (IDT)
תוכלי להרחיב קצת? נתנאל - שיחה - קפצו לי 23:49, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

דגל המרד הערבי[עריכת קוד מקור]

דגל המרד הערבי הוא הדגל שהניפו הערבים במהלך המרד הערבי כנגד האימפריה העות'מאנית במהלך מלחמת העולם הראשונה. עוצב בידי מארק סייקס, דיפלומט בריטי, במטרה לקדם תודעה כלל-ערבית. הדגל השפיע רבות על עיצובם של דגליהן הלאומיים של מדינות ערב אשר קמו לאחר סיומה של המלחמה. צבעיו, שהפכו להיות צבעי הלאומיות הכלל-ערבית מייצגים את ח'ליפויות בית עבאס (שחור), בית אומיה (לבן), השושלת הפאטמית (ירוק) והמשולש האדום את השושלת ההאשמית.

קטע היסטוריה מעניין. למעשה דגלים ולאומיות כלל-ערבית היא השלכה של תרגיל תעמולה של בריטניה. Corvus-TAU - שיחה 20:26, 24 באוגוסט 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעד לאחר ששיניתי את הצבעתי.המקיסט --- על דא ועל הא 20:30, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד כי דגל מדינת ישראל יותר ניטרלי. • צִבְיָהשיחה • כ' באב ה'תשע"ו 21:39, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד נתנאל - שיחה - קפצו לי 23:57, 24 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעדAmitayzl - שיחה 00:35, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד BAswim - שיחה 00:50, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעדOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:36, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד רדיומן - שיחה 09:29, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד לא ידעתי...מעניין. --מינוזיג - שיחה 17:07, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד (שימנשמע?) מה, אין? 17:10, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד מכוער, גדול מדי ומעודד אלמות. גם ככה אני נגד תמונות של דגלים אבל מפתיע שחושבים להציע דגל כזה פה. משתמשון - שיחה 17:16, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol oppose vote.svg נגד, המידע והטקסט טובים ומעניינים, אבל דגל SVG הוא לא בגדר תמונה מומלצת. אני מעדיף תמונה היסטורית במקום. ‏ MathKnight (שיחה) 20:53, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
  • בעיה היא שצילום צבע לא היה קיים בתקופת המרד. ולכן כל הרעיון של צבעים לא יועבר כמו שצריך. Corvus‏,(Nevermore)‏ 21:53, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
   • אני מוכן גם לקבל צביעה מלאכותית של הדגל בצילום ההיסטורי. ‏ MathKnight (שיחה) 21:57, 25 באוגוסט 2016 (IDT)

אנטילופה הודית[עריכת קוד מקור]

אנטילופה הודית (שם מדעי: Antilope cervicapra, שם עממי באנגלית: Blackbuck) היא מין יחיד בסוגו של אנטילופה בתת-משפחת הצבאיים החיה בדרום אסיה. האנטילופה ההודית היא בין היונקים המהירים בעולם לטווח רחוק יחד עם הדלגן, והאנטילוקפרה האמריקנית, ובין היונקים המהירים ביותר אחרי הברדלס. כאשר פרט יבחין בסכנה הוא יקפוץ לגובה רב, וירוץ בדילוגים גבוהים כדי לאותת לשאר על טורף; לאחר מכן העדר יפתח בריצה מהירה של 80 קמ"ש (ללא זינוקים נוספים). בנוסף, בולטת האנטילופה ההודית בקרניה המסולסלות בצורת V.
 • Symbol support vote.svg בעד, בעל חיים ששווה להכיר. ‏ MathKnight (שיחה) 21:00, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד המקיסט --- על דא ועל הא 21:19, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד חזק. אגב, ברקע ניתן לראות נקבות של סמבר. מנחם.אל - שיחה 21:33, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
  נראה לי גם זמן מתאים לכתוב את הערך הזה מחדש (הוא מהראשונים שלי) יאללה לעבודה... מנחם.אל - שיחה 21:37, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד מבקר המדינה - שיחה 21:45, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד BAswim - שיחה 22:34, 25 באוגוסט 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד חזק אחת האנטילופות האבהובות עליי. ואגב, הכי מזוהה עם המילה אנטילופה. יישר כוח לך ולמנחם שכותב מחדש ושיעמיד את הערך בסוף להמלצה. משתמשון - שיחה 23:23, 25 באוגוסט 2016 (IDT)

מפלי ניאגרה[עריכת קוד מקור]

מפלי ניאגרה הם מפלי מים בגבול שבין ארצות הברית לקנדה. הם מחולקים למפלים האמריקאיים והמפלים הקנדיים, שנקראים גם "מפלי הפרסה". מקור שמם של המפלים במילה אירוקווית שפירושה "רעם המים". המפלים מצויים כחצי שעת נסיעה מהעיר באפלו בצד האמריקני וכשעה וחצי נסיעה מהעיר טורונטו בצד הקנדי.

המקיסט --- על דא ועל הא 21:27, 25 באוגוסט 2016 (IDT)