ויקיפדיה:תמונה מומלצת/הוספה למומלצות/דיונים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
דף זה מיועד אך ורק לדיונים אודות תמונות מומלצות
לפני המלצה על תמונה כלשהי יש לקרוא את הקריטריונים לקביעת תמונה מומלצת

הוספת תמונות מומלצות חדשות:

מומלצים קודמים:

סטטיסטיקות:

קיצור דרך: וק:תמד

נהלים[עריכת קוד מקור]

 • על התמונות המוצעות לעמוד בקריטריונים הנדרשים. תמונה ברישיון שימוש הוגן, אינה יכולה להיות תמונה מומלצת.
 • ההחלטה מתקבלת ברוב של 60% עם לפחות 4 המלצות חיוביות.
 • רק אחראי המיזם יקבעו את תוצאות ההחלטה ויארכבו את הדיון. ההחלטה תתקבל בקונצנזוס בקרב אחראי המיזם.
 • כל משתמש רשום רשאי להצביע. קולותיהם של הטרולים ובובות הקש לא נספרים. משתמש שמקבל תשלום עבור כתיבתו לא יכול לקחת חלק בהצבעה זו. ראו פרטים בויקיפדיה:עריכה בתשלום.
 • תקופת ההצבעה תארך בין 10-5 ימים. כל הצבעה שתיעשה לאחר 10 ימים מיום שהתמונה הועלתה לדיון לא תיחשב. הדיון לא ייסגר לפני עבור חמישה ימים מיום העלאת התמונה לדיון.
 • מומלץ שמעלה התמונה לדיון (ומקורה בוויקישיתוף) יוסיף לה לאחר מכן את התבנית בדוגמה: {{Assessments|hewiki=1|hewiki-nom=ארכיון 11 # קירגיזי}} שפירושו שהתמונה מומלצת בוויקיפדיה העברית. ראו דוגמה בקובץ:Kyrgyzstan - Kyrgyz person in the market at Karakol.jpg.

דיונים[עריכת קוד מקור]

תקופת ההצבעה:

ההצבעות מטה מתייחסות לתמונות אשר תוצגנה בחודש אפריל 2016:

הצבעות:


צלף יפני ו-M24[עריכת קוד מקור]

צלף של צבא יפן יורה ברובה צלפים רמינגטון M24 במטווח. ה-M24 הוא רובה צלפים בריחי צבאי המבוסס על הרמינגטון מודל 700 הידוע באמינותו ודיוקו בטווחים של עד 800 מטר. ה-M24 משרת במספר צבאות בעולם, בהם צבא ארצות הברית וצה"ל.
 • Symbol support vote.svg בעדMathKnight-at-TAU שיחה 13:01, 1 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol support vote.svg בעד (שימנשמע?) מה, אין? 16:30, 1 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד תמונה לא מעניינת, ובקנ"מ הזה אפילו משמ לא ברורה. הסבר לא מעניין (אולי חוץ מלבעלי פטיש לכלי נשק). eman שיחה 19:04, 1 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד כשראיתי בתקציר העריכה צלף, חשבתי על הצמח צלף. אבל זה לא זה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:32, 1 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד רוב התצלום מטושטש. בנימין - שיחה 09:21, 2 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד כמו קודמי. BAswim - שיחה 09:58, 2 בפברואר 2016 (IST)
 • Symbol oppose vote.svg נגד הצילום ברובו מטושטש כי הצלם כיוון שמה שהחייל רואה, ולא החייל עצמו, יהיה הנושא. אלא שהצלם שכח לארגן נושא בפרונט, וכל מה שרואים זה אדמה לא מעניינת. • צִבְיָהשיחה • כ"ד בשבט ה'תשע"ו 17:07, 3 בפברואר 2016 (IST)

בנו של אדם[עריכת קוד מקור]

בנו של האדם הוא ציור סוריאליסטי של האומן הבלגי רנה מגריט. התמונה היא פורטרט של גבר הלבוש בחליפה וכובע באולר שפניו מוסתרות על ידי תפוח ירוק. סוריאליזם פיגורטיבי מאופיין על ידי כך שהאובייקטים מצוירים לרוב בדיוק רב, אך מיקומם ויחסיהם עם אובייקטים אחרים אינו מציאותי.

איך זה לא מומלץ? Corvus-TAU - שיחה 15:27, 1 בפברואר 2016 (IST)

התיאטרון הרומי בטבריה[עריכת קוד מקור]

התיאטרון הרומי בטבריה, שוכן בחלקה הדרומי של טבריה באזור הפארק הארכאולוגי של העיר לרגלי הר ברניקי. התיאטרון נבנה על ידי הורדוס אנטיפס כחלק מבניית העיר טבריה בשנת 20 לספירה. חשיבות האתר הוא בהיות טבריה עיר יהודית, דבר המצביע על הפתיחות התרבותית של יהודי העיר. בתמונה צילום אוויר של האתר.

שונר[עריכת קוד מקור]

שונר צפוני הוא שונר במשפחת החתוליים, הדומה במידה רבה לשונר קנדי. מין זה נפוץ בעיקר ביערות וערבות סיביר הצפוניות. השונר הצפוני ניזון בעיקר מציד של בעלי חיים קטנים ובינוניים, כגון מכרסמים ושועלים.

כי אין דבר כזה יותר מדי חתולים. Corvus‏,(Nevermore)‏ 12:35, 5 בפברואר 2016 (IST)

קפיברה[עריכת קוד מקור]

קפיברה (שם מדעי: Hydrochoerus) ועליה ציפור מהמין Machetornis rixosa בארגנטינה. הקפיברה היא המכרסם הגדול בעולם ומשקלה יכול להגיע ל66 ק"ג - כמו סוס פוני. מכרסם גדול זה מצוי באמריקה הדרומית ברחבי ביצות וצמחיה מימית והם צמחוניים לחלוטין.

משתמשון - שיחה 21:27, 6 בפברואר 2016 (IST)

תוכי ים[עריכת קוד מקור]

תוכי ים אטלנטי באיסלנד. תוכי הים זה הוא המין היחיד מסוגו המצוי באוקיינוס האטלנטי. אורכו כ-29 ס"מ, ומשקלו כ-490 גרם. תחום הרבייה שלו מתפרש על פני איסלנד, גרינלנד, נורווגיה, האיים הבריטיים, חלקים מקנדה ומארצות הברית (שם תחום תפוצתו מגיע עד מיין בדרום), ניופאונדלנד ואיים נוספים בצפון האוקיינוס האטלנטי.

משתמשון - שיחה 21:27, 6 בפברואר 2016 (IST)

סלע ירח[עריכת קוד מקור]

האסטרונאוטגאולוג האריסון שמיט בוחן סלע גדול במהלך משימת אפולו 17 על הירח. סלע ירח הוא מונח המתאר סלע שנוצר על הירח, ובהשאלה משמש הביטוי לתיאור כל סוג של חומר שמקורו בלבנה ושנאסף במהלך חקר הירח. רוב סלעי הירח שנמצאים כיום בכדור הארץ מקורם בתוכנית אפולו, שבמהלכה נאספו והוחזרו 382 ק"ג של דגימות סלעי ירח. בנוסף תוכנית לונה הרובוטית של ברית המועצות החזירה דגימות במשקל 326 גרם, ו-30 ק"ג נוספים הם מטאוריטים ממקור ירחי.

אליסף · שיחה 10:15, 7 בפברואר 2016 (IST)

יעקב חודורוב[עריכת קוד מקור]

תבליט המציג את יעקב חודורוב בכניסה לאצטדיון הברפלד בראשון לציון.
חודורוב היה שוער ומאמן כדורגל ישראלי, הנחשב לגדול שוערי ישראל ולסמל בנבחרת ישראל ובקבוצות הפועל תל אביב והפועל רמת גן.

אלון מזרחי[עריכת קוד מקור]

אלון מזרחי חוגג כיבוש שער, במשחק כדורגל חופים, בתנועת ה"אווירון" האופיינית לו.
מזרחי, כדורגלן עבר ישראלי, הוא מלך השערים בכל הזמנים של הכדורגל הישראלי ומכוכבי הליגה הישראלית בשנות ה-90 של המאה ה-20.