שיחה:כולנו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

"כולנו כחלונים"[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף שיחת משתמש:meronim

שלום עמוס. יש חשיבות רבה להצגת הסמליל בערכי ארגונים, אבל שדה הסמליל מיועד רק לסמליל הרשמי. אין להכניס לשם באנרים אחרים המזוהים עם הארגון, וודאי שלא יצירות היתוליות כאלו.[1] תודה וחנוכה שמח. בברכה, גנדלף - 00:47, 18/12/14

היי גנדלף, תודה על תשומת הלב, אך מדובר כמובן בסמליל הרשמי של המפלגה (כפי שמופיע בתיאור הקובץ). אתה מוזמן להסתכל בדף הפייסבוק הרשמי של המפלגה או באתר הרשמי של המפלגה, שם אגב עוד מופיע תיקון הגרסה הקדומת של הלוגו (דמויות רבות ולא אחת, וללא הכיתוב "כחלונים") שמהר מאוד [נעלמה כלא הייתה על אף שהופיעה בדף הרשמי. אכן נעשה ניסיון למזער נזקים תקשורתיים, אך אנחנו כויקיפדים צריכים להקפיד על האמת. אם אתה סבור שהסמלילים הללו הינם בגדר "יצירות היתוליות" אני מציע שיחה צפוצה עם אודי פרידן ;). שוב תודה על תשומת הלב וחג שמח! ‏עמוס (Meronim)‏
- סוף העברה
מצטער, אבל עם כל הכבוד לכך שכרגע זו תמונת הנושא בפייסבוק, הקישור שסיפקת בעצמך מראה שבדף הבית מופיע באנר אחר. לכן לדעתי אין להציג את תמונת הנושא מהפייסבוק כסמליל הרשמי. בברכה, גנדלף - 01:26, 18/12/14


"מפלגת מרכז-ימין"[עריכת קוד מקור]

האם כחלון מגדיר את מפלגתו כמפלגת מרכז-ימין? אמנם שהרי כחלון הגיע מהימין, ויכול להשתיך לזרמו המתון (ע"ע "אני מהליכוד שיודע להחזיר שטחים"), אך אינני סבור שהמפלגה הזו מיועדת לציבור הנוטה ימינה אלא לציבור המצוי במרכז הפוליטי באופן כללי, בדומה למפלגתו של יאיר לפיד "יש עתיד". Archwayh - שיחה 16:09, 20 בדצמבר 2014 (IST)

אולי כדאי למחוק את אפיון המפלגה בינתיים. כרגע לא ברור בכלל מה המצע של המפלגה הזאת. גילגמש שיחה 16:32, 20 בדצמבר 2014 (IST)
הם חדשים בשטח וייתכן שעוד לא גיבשו מצע. אולי יעשו את זה אחרי שיבדקו בסקרים איזה מצע משתלם יותר. בברכה. ליש - שיחה 16:42, 20 בדצמבר 2014 (IST)
אם כך אז מוטב למחוק את האיפיון "מרכז-ימין" ולהתמקד במה שבוודאות במצע המפלגה: הנושא החברתי-כלכלי. Archwayh - שיחה 22:11, 20 בדצמבר 2014 (IST)
מה זה "נושא חברתי-כלכלי"? הטענה ש"חברתי" זה בהכרח פעולה סוציאליסטית שגויה. התומכים בקפיטליזם, אפילו בקפיטליזם קיצוני, יטענו שזאת הדרך לרווחה. בלי קשר לשאלת אמיתות הטענה, זה לא מפריע לה להיות טענה "חברתית-כלכלית". גילגמש שיחה 22:45, 20 בדצמבר 2014 (IST)
מסכים. להסיר כל אזכור לדעתה של המפלגה, עד לפרסום מצעה. שמזןשיחה • א' בטבת ה'תשע"ה • 15:23, 23 בדצמבר 2014 (IST)

ניסיתי לשנות למפלגת מרכז, אבל שינו בחזרה למרכז-ימין. לא ברור לי על-סמך מה "הימין" בא, מאחר והמפלגה מורכבת מאנשים שהיו בעברם בצד הימני ובצד השמאלי של המפה הפוליטית (מבחינת הסכסוך ומבחינת כלכלה)Dark uzi13 - שיחה 16:53, 17 בינואר 2015 (IST)

גם לדעתי אין הצדקה לאפיון ימין-מרכז, והסרתי אותו. אוסיף שבחזון המפלגה[2] אין שום רמז לעמדותיה על ציר הימין-שמאל. אם הייתי חייב לבחור, הייתי מתייגה כ"מרכז", כי לדברי כחלון אין לו בעייה לשבת עם כל ראש ממשלה. בברכה, גנדלף - 01:57, 18/01/15

קישור[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב. מדוע למפלגות אחרות יש קישור לוועדת הבחירות המרכזית לכנסת וכאן לא? בכבוד, רפאל גורי Rafael Guri - שיחה 06:23, 4 בפברואר 2015 (IST)

שינוי שם ל-כולנו (מפלגה)[עריכת קוד מקור]

צילום מסך מטוויטר, גוגל ואתר מפלגת כולנו

לדעתי כדאי לשנות את שם הערך ל-כולנו (מפלגה), השם הנוכחי הוא שם הרשימה לכנסת, אבל שם המפלגה הוא "כולנו". כמו כן, אני מאמין שהשם המוצע יותר אלגנטי ויותר תואם לאנציקלופדיה. נ.ב. הערך כולנו כבר תפוס כדף פירושונים. אם היה ניתן להשתמש בו, זה היה מצויין – אסף (Sokuya)שיחה 16:01, 12 ביוני 2017 (IDT)

- הועבר מהדף ויקיפדיה:מזנון#שינוי שם ל-כולנו (מפלגה)

כדי שלא יהיה ספק לגבי מקום ההחלטה, מועבר למזנון. אנא הביעו את דעתכם האם יש לשנות את השמות כפי שהם מופיעות בשדה "כותרת" באתר רשם המפלגות או כפי שמופיע באתרי המפלגות ובתקשורת? – אסף (Sokuya)שיחה 01:24, 20 ביוני 2017 (IDT)

לא הבנתי למה הועבר למזנון. נרו יאירשיחה • כ"ו בסיוון ה'תשע"ז • 13:32, 20 ביוני 2017 (IDT)
כי הדיון עבר לעסוק בשאלה כללית יותר בנוגע לאתר רשם המפלגות. דבר שנוגע לכל מפלגה באשר היא (גם בעתיד). ובעיקר בגלל שהוטל ספק במקום הדיון, אז כדי שלא יהיה ספק. – אסף (Sokuya)שיחה 16:44, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • (Symbol support vote.svg בעד) הולכים אחרי השם השכיח, בלי להשגיח בשם הרשמי. עוזי ו. - שיחה 02:14, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • (Symbol support vote.svg בעד) אם הערך הזה יישאר בשם כולנו בראשות משה כחלון, אין מנוס מלשנות את הערך על יש עתיד לשם יש עתיד – בראשות יאיר לפיד ואת הערך על הליכוד להליכוד – תנועה לאומית ליברלית. זה אחד לאחד אותו דבר - אלה השמות תחת השדה "כותרת" ברשם המפלגות, בדיוק כמו ה"שם" של מפלגת כולנו. יוניון ג'ק - אתה מסכים לשינוי שאני מציע? ואם לא - למה מפלגת כולנו שונה מיש עתיד בהקשר הזה? טוסברהינדי (שיחה) 02:16, 20 ביוני 2017 (IDT)
  כל החכמים הגדולים שהצביעו נגד קוט דיוואר ובעד ההשארה של השם הנ"ל... זה פשוט אותו הדבר! המפלגה ביקשה לקרוא לה כך והשם הנפוץ הוא לא זה. אני נגד שינוי השם. אופק ~ דברו איתי ~ חברים של כולם בעולם 07:27, 20 ביוני 2017 (IDT)
  טוסברהינדי, אני מסכים לשינוי שאתה מציע. כולנו לא שונה מיש עתיד או מהליכוד או מכל מפלגה אחרת. שמות כל הערכים אודות המפלגות (מפלגות, לא סיעות ולא רשימות) צריכים להיות השמות הרשמיים בלבד - על פי אתר רשם המפלגות. כל שאר הכינויים והקיצורים - צריכים להיות הפניות בלבד. בגלל זה הצעתי שהדיון יעבור למזנון. יוניון ג'ק - שיחה 08:52, 20 ביוני 2017 (IDT)
  יוניון ג'ק - אז רק לוודא: אתה בעד השמות יש עתיד – בראשות יאיר לפיד, הליכוד – תנועה לאומית ליברלית והבית היהודי, מיסודה של המפד"ל – המפלגה הדתית לאומית המזרחי הפועל המזרחי בארץ ישראל? אתה מודע לעובדה שזה אפילו לא שדה שנקרא "שם" אצל רשם המפלגות, אלא "כותרת"? ואתה מודע לעובדה שבמקרה של מפלגות מדף תהיה לנו בעייה אמיתית? אתה באמת חושב שהבית היהודי, מיסודה של המפד"ל – המפלגה הדתית לאומית המזרחי הפועל המזרחי בארץ ישראל הוא שם ערך לגיטימי?
  השאלה האם זה שם לגיטימי או לא - צריכה להיות מופנת לבנט, לא אליי. יוניון ג'ק - שיחה 09:39, 20 ביוני 2017 (IDT)
  Ofek j - אתה טועה ומטעה. זה ממש לא השם בו המפלגה מבקשת להיקרא. זו הכותרת שלה אצל רשם המפלגות. המפלגה רוצה להיקרא "כולנו", וזה ניכר באתר האינטרנט שלה ובכל הפרסומים שלה. טוסברהינדי (שיחה) 09:29, 20 ביוני 2017 (IDT)
  טוסברהינדי, באתר רשם המפלגות ניתן לעיין בפרטי כל מפלגה, שם מצורפים קבצים ובהם מסמכים רשמיים, דו"חות כספיים, מסמכי רישום מפלגה וכד'. ניתן למצוא שם את השמות הרשמיים (מבחינה משפטית) של כל מפלגה ומפלגה. אם תבדוק - תגלה ש"כותרת" ו-"שם" כל מפלגה הם היינו הך. יוניון ג'ק - שיחה 09:37, 20 ביוני 2017 (IDT)
  יוניון ג'ק השם המשפטי הוא לא "השם שהם רוצים שיקראו להם" אלא השם המשפטי. יש הרבה אנשים עם שני שמות פרטיים שמעדיפים שיקראו להם רק באחד מהם אז השם המשפטי (בת.ז.) כולל שני שמות אך השם שהם משתמשים בו הוא השם שהם רוצים שיקראו להם בו. לכן אני בעד השם הרווח ולא השם אצל רשם העמותות. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:43, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד שינוי השם. Shannen - שיחה 07:23, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד. שם הערך צריך להיות השם הנפוץ של שם המפלגה קרי כולנו, הבית היהודי וכו'. Geagea - שיחה 09:46, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד שינוי השם. אנחנו הולכים במקרים רבים לפי השם המקובל בציבור - לערך על בזק לא קוראים "בזק החברה הישראלית לתקשורת" ולערך HOT לא קוראים הוט מערכות תקשורת (וטוב שכך). Eladti - שיחה 09:53, 20 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד ניב - שיחה 10:10, 21 ביוני 2017 (IDT)
 • (Symbol support vote.svg בעד) יחד עם זה שאני מסכים עם טענתו המהותית של דוד שי, הרי שדבריו של עוזי ו. מבטאים את הפרקטיקה המקובלת אצלנו ואיני רואה סיבה לחרוג ממנה. Symbol support vote.svg בעד שינוי השם. עמית - שיחה 22:10, 21 ביוני 2017 (IDT)
 • הלכתי להצביע בעד שינוי השם, עד שראיתי מה כתוב באתר הכנסת. כאן. זה לא מביא לידי מחשבה שנייה? Tmima5 - שיחה 18:13, 22 ביוני 2017 (IDT)
  אין מחלוקת שזה השם הרשמי, ואין הפתעה בכך שהשם שבאתר הכנסת הוא השם הרשמי. ראובן מ. - שיחה 19:46, 22 ביוני 2017 (IDT)
  Tmima5 לא. משום שכפי שיוניון ג'ק חזר ואמר כמה פעמים. יש הבדל בין המושגים: מפלגה, סיעה ורשימה לכנסת. מה שהבאת בקישור הוא שמות הסיעות ולא המפלגות. קישורי ה-PDF שיוניון ג'ק הביא בהתחלה מראות את טפסי הרישום של המפלגה אצל רשם המפלגות יחד עם השם שבו הם נרשמו, זה אם כבר המקור שצריך לבלבל אותך. ולא מה שאת הבאת. המקור שאת הבאת לא מציין או מסביר את שם המפלגה, רק את שם הסיעה. – אסף (Sokuya)שיחה 19:54, 22 ביוני 2017 (IDT)
  שוב, אני לא חושב שיש מחלוקת על העובדות הרלבנטיות, וחבל להאריך בעניין. שם המפלגה הרשמי הוא "כולנו בראשות משה כחלון" (זה כנראה גם שם הסיעה, אם זה מעניין מישהו), אבל השם השכיח בכתובים הוא "כולנו". ראובן מ. - שיחה 20:05, 22 ביוני 2017 (IDT)
  (א) בשבילי, "כולנו" תמיד היה ותמיד יהיה שם של עיתון ילדים... (ב) על פי מדיניות ויקיפדיה - אין שום דרישה ששמות ערכים יהיו השכיחים ביותר. כן יש דרישה ששמות הערכים יהיו: ניתנים לזיהוי, ניטראליים, מדוייקים, תמציתיים ואחידים. יוניון ג'ק - שיחה 22:01, 22 ביוני 2017 (IDT)
  אנחנו יכולים לכתוב ערך על צביקה פיק (ולא צבי פיק) או על מוטה גור (ולא מרדכי גור) - כי כך מקובל ושכיח. אבל אנחנו לא נכתוב ערך על ביבי, אלא על בנימין נתניהו, כי זה השם הרשמי של ראש הממשלה. נראה לי שגם ערך על מפלגה (או סיעה, זה היינו הך מבחינת השם) צריך לקבל את השם הרשמי. וגם אני, אסף, זכאית לכך שלא יעוותו את המין שלי כפי שהוא מצויין רשמית בתעודה הזהות - נקבה... Tmima5 - שיחה 00:50, 23 ביוני 2017 (IDT)
  ההשוואה לא נכונה, את משווה בין שמות של אנשים לשמות של מפלגות. כפי שניתן לראות בתמונה שצירפתי המפלגה מציגה את עצמה בשם "כולנו" בכל מקום. אכן הסתירה היחידה היה בקישור שהביא יוניון ג'ק בטפסי ההרשמה ברשם המפלגות וקיימת סתירה בנתונים. לכן יש תפקיד לקהילה להפעיל כאן שיקול דעת ולבחון את הדברים. הקישור שאת הבאת לא תומך בכך, וסיעת המחנה הציוני היא לא העבודה ולא התנועה ולא מפלגת הירוקים, אז זה לא היינו הך. ושוב לגבי השם הרשמי יש סתירה בנתונים ומחלוקת. – אסף (Sokuya)שיחה 00:58, 23 ביוני 2017 (IDT)
  אין טעם להחזיר את הדיון אחורה. ראה למעלה דבריו של ראובן מ.. אנחנו כבר יודעים מהו השם הרשמי. הדיון הוא האם להשאיר אותו בשם הערך או להחליפו בשם המקובל, השכיח. הבאתי דוגמאות לשתי התופעות בויקיפדיה: שימוש בערכים בשם מקובל ושימוש בשם רשמי. אנשים או מפלגות - בויקיפדיה הם ערכים, שמות. אישית, נראה לי שאין ברירה אלא להשאיר את השם הרשמי, ואני נגד השינוי. Tmima5 - שיחה 10:25, 24 ביוני 2017 (IDT)
  אם את נגד השינוי, אז את גם בעד שינוי הערך על הליכוד לשם הליכוד – תנועה לאומית ליברלית ושינוי הערך על הבית היהודי לשם הבית היהודי, מיסודה של המפד"ל – המפלגה הדתית לאומית המזרחי הפועל המזרחי בארץ ישראל. אי אפשר לקבל מצב של איפה ואיפה. טוסברהינדי (שיחה) 11:48, 24 ביוני 2017 (IDT)*
  אני בעד השמות שמופיעים ברשימת הסיעות של הכנסת. חוזרת על הקישור. מכיוון שהכנסת אימצה את השמות האלו שהם מעין שילוב של שם המפלגה אצל רשם המפלגות והשם המקובל - גם לנו זה צריך להתאים. ואם הן מתפלגות אחר כך (או מתאחדות) כמו למשל סיעת היחיד של אורלי לוי, ניתן לסיעות הנוספות את השם שלהן. ולכן: "הליכוד", "הבית היהודי בראשות נפתלי בנט" וכו'. Tmima5 - שיחה 12:38, 24 ביוני 2017 (IDT)
  Tmima5 את עושה סלט בעובדות. זה בסדר להיות נגד השינוי, אבל אל תעוותי את העובדות. שם הסיעה הוא לא שם המפלגה. שם המפלגה הרשמי הוא לא ה"כותרת" באתר רשם המפלגות. זה לא להחזיר את הדיון לאחור, זה עובדות. וכן יש כמה עובדות שמתנגשות כמו הטפסים המשפטיים שהביא יוניון ג'ק לעומת מקורות שאני הבאתי. אז מפעילים שיקול דעת. אבל לא מעוותים עובדות. תודה. – אסף (Sokuya)שיחה 13:53, 24 ביוני 2017 (IDT)
  אסף, אם תחזור על הטענות האלה שוב ושוב זה לא יהפוך אותן ליותר נכונות. הבנו את עמדתך, ואני לא רואה כאן מישהו שמקבל אותה. אולי יש לנו סיבות טובות, ואולי סתם מתחשק לכולנו (בראשות משה כחלון) לנסוע בנתיב השמאלי. כך או כך, עברנו הלאה. ראובן מ. - שיחה 14:54, 24 ביוני 2017 (IDT)
  אתה יכול להקריא את התגובה הזאת גם כלפי עצמך. זכותכם לתמוך ולהתנגד על פי שיקול דעתכם, זה כל הרעיון של הדיון. אבל אין צורך לעוות עובדות. – אסף (Sokuya)שיחה 16:05, 24 ביוני 2017 (IDT)
  Symbol oppose vote.svg נגד השינוי. טיעוניו החוזרים ונשנים של בר-הפלוגתא שלי ונימוסיו לא הצליחו לשכנע אותי Tmima5 - שיחה 11:34, 25 ביוני 2017 (IDT)
  Tmima5, על פי התובנה שלך מדף זה את מציעה לשנות גם "הבית היהודי בראשות נפתלי בנט" ו- "התאחדות הספרדים שומרי תורה – תנועת ש”ס"? Geagea - שיחה 13:07, 25 ביוני 2017 (IDT)
כן, Geagea . אני חושבת שכדאי בשמות רשמיים להסתמך על מקור אחד מחייב, והמקור של הסיעות בכנסת נראה לי מקור טוב ועדכני. אתה חושב שהערך כפי שהוא היום: "מפלגת ש"ס" יותר טוב? אז למה לא "מפלגת הליכוד"? או "מפלגת המחנה הציוני"? בכל מקרה, מחוץ להפניות כמובן, כדאי לקבל את הצעתו של יורי לגבי תזכורת השם המלא בפתיח. Tmima5 - שיחה 15:42, 25 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד שינוי השם. אם רוצים אפשר להשאיר את השם המלא בפתיח אבל שם הערך צריך להיות השם בו מוכרת המפלגה בציבור. יורי - שיחה 15:06, 24 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד שינוי השם, הצעתו של יורי נראית לי הנכונה ביותר. בר - שיחה 21:16, 24 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד השינוי. Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 22:49, 24 ביוני 2017 (IDT)
 • (Symbol support vote.svg בעד) כמו עוזי ‏«kotz» «שיחה» 08:30, 25 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד--‏Mikey641שיחה 14:23, 25 ביוני 2017 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד כמו עוזי, כך נאה וכך גם מקובל. ראובן מ. - שיחה 16:16, 25 ביוני 2017 (IDT)
- סוף העברה

סיכום: 15 Symbol support vote.svg בעד לעומת 3 Symbol oppose vote.svg נגד קבלת ההצעה לשינוי השם. – אסף (Sokuya)שיחה 20:42, 26 ביוני 2017 (IDT)

העברה מבקשות מפעילים[עריכת קוד מקור]

ההצבעה עסקה בשינוי השם לכולנו (מפלגה) (ראה כותרת הדיון), מדוע אתה מבקש להעביר למפלגת כולנו? דוד שי - שיחה 19:32, 28 ביוני 2017 (IDT)
כי ההפניה הזאת קיימת ומאחר וצריך לדרוס בכל מקרה אחת מההפניות אז זאת שלא כוללת סוגריים עדיפה. אדגים זאת כך Kulano (Political Party) או Kulano Party – אסף (Sokuya)שיחה 12:21, 29 ביוני 2017 (IDT)
דוד שי, מציע להמתין עם ההעברה עד לאחר הצבעת המחלוקת. יוניון ג'ק - שיחה 16:13, 29 ביוני 2017 (IDT)
יוניון ג'ק הייתה הצבעה במזנון די חד משמעית, מדוע צריך הצבעת מחלוקת? מדוע אתה צריך את הצבעת המחלוקת (אתה פתחת אותה)? זה לצאת נגד החלטת הקהילה. יש ליישם את תוצאות ההצבעה, ללא עיכוב נוסף. – אסף (Sokuya)שיחה 17:06, 29 ביוני 2017 (IDT)
במזנון מתקיימים דיונים, לא הצבעות. מי שרוצה ליישם מיידית את בקשתו של אסף - יכול ומוזמן לעשות זאת. אבל צריך לקחת בחשבון שיתכן והעבודה תהיה לחינם, במידה ותוצאת ההצבעה תהיה שונה. יוניון ג'ק - שיחה 17:45, 29 ביוני 2017 (IDT)
אתה לא יכול לפתוח הצבעת מחלוקת על הצבעה שהרגע הסתיימה ברוב מוחץ. ההצבעה הייתה לשינוי שם, על זה היה הדיון. על איזה מדיניות אתה מדבר? גם הצבעת המחלוקת שלך היא לא על מדיניות. זהו צעד פסול מאוד. – אסף (Sokuya)שיחה 18:18, 29 ביוני 2017 (IDT)
לא השתמשתי במילה "מדיניות" באף אחת מההודעות הקודמות שלי כאן. אתה כנראה מתבלבל. יוניון ג'ק - שיחה 18:47, 29 ביוני 2017 (IDT)
תראה, הייתה הצבעה בדף השיחה, ביקשת להרחיב את הפורום ולעבור למזנון, הדיון הועבר למזנון והשתתפו בו כ-20 ויקיפדים, הצביעו והוחלט לשנות את השם. אתה לא יכול לפתוח כעת הצבעת מחלוקת כי אתה לא שבע מתוצאות ההצבעה. הקהילה אמרה את דברה. אני אבקש ממפעיל לבדוק את התהליך שהתבצע כאן ואת חוקיותו. – אסף (Sokuya)שיחה 20:21, 29 ביוני 2017 (IDT)
אין הצבעות במזנון ובדפי שיחה, חשוב להדגיש זאת אם אינך מודע לכך. כך שאין כאן הכרעה פורמלית. אבל אפשר לומר שהתקבלה החלטה במזנון כמעט בקונצנזוס. במצב כזה פתיחת הצבעת מחלוקת היא מהלך תמוה וחסר היגיון, אולי עד כדי חוסר לגיטימיות. ראובן מ. - שיחה 20:27, 29 ביוני 2017 (IDT)
- סוף העברה

העברתי את שם הערך בהתאם להסכמה הגורפת בדיון, אני מתנגדת לעודף המשפטיזציה והפורמליות שיוניון ג'ק מכניס אותנו אליו שוב ושוב, כשאין כל צורך אמיתי. גם דף הצבעת המחלוקת יימחק על ידי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 02:57, 30 ביוני 2017 (IDT)

האם כולנו היא מפלגת מרכז?[עריכת קוד מקור]

בכל חור בארץ תקועה פרסומת על אוטובוס של ״הימין השפוי״ של כחלון. כותבערכים - שיחה 21:45, 31 במרץ 2019 (IDT)

הנה הסימוכין: כחלון הציג את רשימת כולנו: "אנחנו המפלגה הימנית הלאומית היחידה". אז מה הם אם לא מפלגת ימין. צריך להשאיר קישור לערך מפלגת ימין פוליטי בישראל בלבד. בורה בורה - שיחה 04:21, 1 באפריל 2019 (IDT)
אתם בטוחים שאתם מתווכחים? בברכה אגלי טל - שיחה 09:13, 1 באפריל 2019 (IDT)
כן! בגרסה שלו הוא הסיר את העובדה לגמרי. וכך היה כתוב: "...היא מפלגה כלכלית חברתית שהוקמה על ידי משה כחלון..." בורה בורה - שיחה 14:45, 1 באפריל 2019 (IDT)
טוב, האמת היא שהעדפתי שלא תיכתב העמדה שלה כלל מאשר שהיא תתוייג כמרכז. קצת קשה לי לכתוב שהם ״מפלגת ימין״ כשאין להם ממש עניין בנושא המדיני. אבל מרכז הם בטוח לא. כותבערכים - שיחה 15:36, 1 באפריל 2019 (IDT)

רלונטיות[עריכת קוד מקור]

כדאי להוסיף כי המפלגה כבר לא רלוונטית (לפי דברי היו"ר פולקמן)

תאריך פירוק?[עריכת קוד מקור]

אם מבחינת ויקיפדיה היא עדיין מפלגה קיימת ולא מפלגת עבר, למה מצוין תאריך הפירוק שלא היה? Cyrus10 - שיחה 12:47, 24 באוגוסט 2019 (IDT)

הסרתי. דוד שי - שיחה 13:22, 24 באוגוסט 2019 (IDT)