שיחת משתמש:פישאנדיון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, פישאנדיון, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
רותם 18:00, 12 באפריל 2007 (IDT)

תבנית:האלף בית הערבי[עריכת קוד מקור]

שלום, אם רצונך למחוק דף שהתייתר אל תרוקן אותו מתוכן, כי הוא נשאר כך (אם כי ריק). במקום זאת יש לסמנו ב{{מחק}}. תודה, ‏odedee שיחה 08:07, 26 באפריל 2007 (IDT)

שגרירות אירלנד[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שגרירות אירלנד שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ערן 14:30, 3 במאי 2007 (IDT)

בא (אות)[עריכת קוד מקור]

שלום, לגבי התמונה שהעלית - עדיף להשתמש בטבלה/תבנית לשם אחידות. ראה התבנית שיצרתי בערך הנ"ל. אודה לך אם תוכל להשלים את החסר בתבנית (מעולם לא למדתי ערבית). רצוי להשתמש בתבנית גם בשאר האותיות הערביות. תודה, ‏Yonidebest Ω Talk 00:53, 18 באוגוסט 2007 (IDT)

المليك الحكيم[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי את שאלתך בבדף השיחה של פקמן והיות ואני חושבת שהמשל המפורסם של ג'ובראן ח'ליל ג'ובראן ראוי לערך אני מציעה לך לכתבו תחילה בארגז החול שלך. אתה יכול לבקש לקבל את התוכן המחוק לארגז החול ולשכתבו כך שתוכל להעביר את הערך למרחב הערכים. בברכה, יסמין 19:02, 22 באוקטובר 2007 (IST)

אינה נכתבת כ־באא'[עריכת קוד מקור]

אולי אינה נהגית כ־באא', אבל אני אינני היחיד שכותב באא'. שמו של הדבר הזה, לדוגמה, אינו נהגה "מסגד", אבל לא רבים יהיו האנשים שיסכימו ששמו אינו נכתב בצורה "מסגד". המתעתקשיחה 22:49, 27 באוקטובר 2007 (IST)

ערכי אותיות ערביות[עריכת קוד מקור]

שלום יהונתן, תודה על תרומתך ביצירת ערכי אותיות ערביות. ברשותך, כמה הערות כלליות, על מנת להביא את הערכים לרמה אנציקלופדית נאותה:

 • אין טעם סתם לציין "אות מקבילה" אנגלית (ובעצם - אות לטינית) - אלא אם מצורף הסבר על הקשר (אם יש קשר). למשל, אם אתה משווה לעברית משום ששתיהן שפות שמיות - כדאי (ומאוד מעניין) להשוות את השתלשלותן מהפרוטו-שמית.
 • לכל האותיות העבריות כבר יש ערכים, לכן כדאי לכתוב למשל ב ולא סתם ב'.
 • אין טעם לכתוב כיצד האות נראית ותו לא - אנו רואים זאת בשם הערך. שוב, אם יש הסבר מעניין שקשור להתפתחות צורת האות, או להשתנותה במקומות שונים בתוך מילים - את זה כדאי לפרט.
 • צרף לכל ערך "בינויקי" - קישור לערך בויקיפדיה האנגלית ואחרות (וכמובן בערבית!) - כדאי גם לקרוא את הערכים המקבילים באנגלית ובערבית ולהרחיב את הערכים אצלנו במידע שתמצא שם.

ככלל, אני ממליצה לך לקרוא ערכי אותיות עבריות ולטיניות שכבר כתובים אצלנו כדי לקבל מושג על סוג המידע שכדאי לכלול בערך. אשמח לענות על שאלות אם יהיו! בברכה, גברת תרדשיחה 11:16, 20 בדצמבר 2007 (IST)


ג'וספה לינץ'[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה הפתיעו אותי 14:41, 6 בינואר 2008 (IST)

טיפול דחוף[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף תבנית:לטיפול דחוף אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה.

בברכה, ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 17:05, 9 בינואר 2008 (IST)

מוחמד כנעאן[עריכת קוד מקור]

כאשר אתה כותב ערך על חבר-כנסת, אנא אל תעתיק רשימות של מאתר הכנסת ותדביק אותן, בתוספת משפט מקשר, בערך. מעבר לזה שפעולה שכזו מפירה זכויות יוצרים היא אינה מוסיפה רבות לערך, היות ורוב הפרטים חשובים אמנם אך "יבשים". כאשר אתה רוצה להוסיף פרטים שמקורם באתר חיצוני, יש לשכתב אותם לפני הכתיבה בוויקיפדיה, ראה לדוגמא את הערך גדעון סער. בברכה, יסמין 16:43, 10 בינואר 2008 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:הפיגוע בנחל תלם". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, סקרלטשיחה הפתיעו אותי 15:59, 12 בינואר 2008 (IST)

תבנית עריכה[עריכת קוד מקור]

אנא אל תסיר תבנית {{עריכה}} מערך שכתבת. תתייעץ קודם עם הוויקיפד ששם אותה. ‏Gridge ۩ שיחה 16:01, 12 בינואר 2008 (IST).

שולה קשת[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "[[{{{1}}}]]". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה,‏ PRRP שו"ת 09:19, 8 ביוני 2008 (IDT)

תמונה:199463-5.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום. מה מקור תמונה זו? תודה, ‏ PRRP שו"ת 08:49, 9 ביוני 2008 (IDT)

שלום שוב. מקובל להמשיך שיחה בדף שבו נפתחה. אינך יכול להעלות לשרת תמונה של וואלה. זו הפרה של זכויות יוצרים. ‏ PRRP שו"ת 08:56, 9 ביוני 2008 (IDT)

אותיות שמש וירח[עריכת קוד מקור]

אנא כתוב את רצף האותיות על פי סדרן באלפבית הערבי. אלדדשיחה 13:46, 13 ביוני 2008 (IDT)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:טרנטה". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ‏Yonidebest Ω Talk‏ 21:56, 17 ביוני 2008 (IDT)

מועדון הכדורגל זתיסו[עריכת קוד מקור]

העברתי את הערך לדף משנה שלך מכיוון שהוא אינו עומד בסטנדרטים של ויקיפדיה. זה מזכיר לי דף אקראי ב-ONE. הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (29.07.2008 00:30)

באותו אופן העברתי גם את משתמש:פישאנדיון/אסטנה (כדורגל). יש לסדר את הכתוב בו כך שיתאים לאנציקלופדיה. הגמל התימני (צריכים עזרה בגרפיקה?) (3.08.2008 19:53)

תבנית הכדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי, האם אכפת לך שאמחק אותה במחיקה מהירה ולא אמתין לדיון בן שבוע? איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 16:12, 30 ביולי 2008 (IDT)

אם בא לךמשתמש:פישאנדיוןשיחה 16:12, 29 ביולי 2008 (IDT)
בא לי, אבל אני לא עושה בוויקיפדיה מה שבא לי. האם אתה באמת חושב שיש מקום לתבניות כאלה? לדעתי לא. אפשר להגיע בקלות מהשחקן לערך על הקבוצה ומשם לסגל. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 16:15, 30 ביולי 2008 (IDT)

קאנאוהה[עריכת קוד מקור]

שלום פישאנדיון. אנא הסתכל על העריכה שלי בערך. עודף קישורים פנימיים מקשה על קריאת הטקסט השוטפת, לכן הסרתי את אלו מביניהם שהיו פחות חשובים. מעבר לכך, מדוע הסתפקת בקצרמר (ולא בכל הערך האנגלי)? אולי אשלהב אותך להמשיך בעבודה? :) ירוןשיחה 23:02, 12 בספטמבר 2008 (IDT)

היי ירון תודה רבה על העריכה כי באמת רציתי להוריד את הקישורים. בקשר לקצמרים: אני פשוט רוצה לגמור את כל התבנית של הוואי ואז אולי להמשיך בעבודה משתמש:פישאנדיוןשיחה 23:56, 12 בספטמבר 2008 (IDT)
אין בעד מה. אני אשמח אם בסוף העבודה אכן תעשה זאת, כך נצא כולנו מורווחים פי כמה. ירוןשיחה 14:13, 13 בספטמבר 2008 (IDT)

tichon[עריכת קוד מקור]

beit sefer tichon is masculine

מחוז הונולולו[עריכת קוד מקור]

העברתי את הערך למשתמש:פישאנדיון/מחוז הונולולו בגלל טעות עובדתית שגיליתי במקרה. מצויינת בתבנית השכתוב שבערך. אנא בדוק מהימנות המידע לפני החזרתו למרחב הערכים 19:58, 24 באוקטובר 2008 (IST)

שמעון פרס[עריכת קוד מקור]

ההצבעה הסתיימה לפני כעשרה חודשים. עידושיחה 13:18, 21 בנובמבר 2008 (IST)

תבנית:כלי רכב[עריכת קוד מקור]

למה אתה מוחק את השדות שלא מלאת? זה לא יאפשר לבאים אחריך להשלים נתונים שהשמטת. למשל נתת את מימדי הרכב בערך במקום בתבנית. מי שרוצה לתקן לא יודע מה השדות החסרים. להזכירך, שדות שאינם ממולאים אינם מוצגים אך זמינים לעורכים הבאים. אנא תקן, והקפד על כך בעריכות הבאות. תודה. חגי אדלרשיחההשתמשת כבר בבוט אכלוס הקטגוריות? • ט"ז בכסלו ה'תשס"ט • 18:21, 12 בדצמבר 2008 (IST)

מהערך שאני לקחתי ממילא לא היו את הנתונים בתיבה ולכן הכנסתי אותם בערך, אבל תודה על ההערה. פישאנדיון - שיחה 18:23, 12 בדצמבר 2008 (IST)
אתה יכול להעתיק עכשיו מפיג'ו 107... אגב, את הבינוויקי לאנגלית צריך לשים ראשון ובאות CAPITAL, אחרת הוא לא עובד. חגי אדלרשיחההשתמשת כבר בבוט אכלוס הקטגוריות? • ט"ז בכסלו ה'תשס"ט • 18:58, 12 בדצמבר 2008 (IST)

מחוזות תימן[עריכת קוד מקור]

ראיתי שאתה מתעסק איתם. למה שלא תכניס כבר בהם תבנית:עיר עם נתוני המחוז? ראה למשל דוגמה באומבריה. חגי אדלרשיחההשתמשת כבר בבוט אכלוס הקטגוריות? • כ"א בכסלו ה'תשס"ט • 21:45, 17 בדצמבר 2008 (IST)

אם זה יקרה זה יקח הרבה זמן כי יש לי מלא עבודות בויקיפדיה ובבצפר. אז אחרי שאני אגמור את העבודות בויקיפדיה אני אעבוד על פרויקטים חדשים ויש סיכוי שזה יהיה אחד מהם, אך בכל זאת יש בעיה בנושא זה בגלל שבויקיאנגליש אין כ"כ הרבה מידע על המחוזות פישאנדיון - שיחה 21:48, 17 בדצמבר 2008 (IST)
טוב, עשיתי לבד. בצעדה רק שמתי תבנית. חגי אדלרשיחההשתמשת כבר בבוט אכלוס הקטגוריות? • כ"ב בכסלו ה'תשס"ט • 20:57, 18 בדצמבר 2008 (IST)
אוקי תודה רבה, אני עוד מעט אכתוב את הערך (-: פישאנדיון - שיחה 21:52, 18 בדצמבר 2008 (IST)

בינוויקי[עריכת קוד מקור]

אנא שאתה יוצר ערכים השתדל לשים את הבינוויקי האנגלי ראשון, כך הוחלט בעבר. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 16:39, 19/12/08

בנוסף שאתה מוסיף תבנית אין צורך לרשום {{תבנית:מחוזות הולנד}} מספיק {{מחוזות הולנד}} ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 16:45, 19/12/08
יהונתן, נא להקפיד על בינוויקי נכון... בסמל פנמה לא הוספת את הקישור לויקינגליש בכלל... • עודד (Damzow)שיחהויקיגמד זה מאמץ ערכים יתומים 11:32, 16 בינואר 2009 (IST)

Tnx[עריכת קוד מקור]

many thanks for this--Mardetanha - שיחה 23:47, 26 בדצמבר 2008 (IST)
I glad to see that someone appreciating my work here (-: פישאנדיון - שיחה 00:00, 27 בדצמבר 2008 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יון שלום, המשתמש חגי אדלר מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לרגל השנה האזרחית החדשה – הטילדה הרביעית יוצאת בגיליון חדש!

בלעדי: סקר מפעילי מערכת ראשון מסוגו, ויקיפדיה ניידת לגלישה בטלפון שלכם, שופט שכותב את גזרי הדין בעזרת סיאנס ועלילותיה של תמרה ומצלמתה מעבר לים.

כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית! מנעים הזמן הרשמי בממ"ד שלכם!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 01:21, 2 בינואר 2009 (IST)

נום[עריכת קוד מקור]

ראיתי שניסית להכניס מפה בתבנית עיר. הנקודה המציינת את מיקום העיר כמובן לא הופיעה. ראה את השינוי הזה המבהיר כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. חגי אדלרשיחהל-115 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י' בטבת ה'תשס"ט • 05:46, 6 בינואר 2009 (IST)

קאוואסאקי[עריכת קוד מקור]

פיספסתי משהו? כי אני שחזרתי תוספות של אנונימי בגלל ה{בעבודה}. התכוונת לחגי? שכחת להיכנס לחשבון?, מה קורה פה בדיוק?. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 13:57, 13 במרץ 2009 (IST)

אתה בסדר, אבל יש עוד מישהו ששינה את הערך תחת התבנית בעבודה זה הרס לי את הפסקה על הדמוגרפיה פישאנדיון - שיחה 14:01, 13 במרץ 2009 (IST)
אוקיי, אתה יכול כמובן, אם אתה לא יודע, לשחזר כל העריכות שלדעתך שגויות/הורסות. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 14:02, 13 במרץ 2009 (IST)
אוקי (המשתמש האנונימי זה היה אני, פשוט התנתק לי בטעות) פישאנדיון - שיחה 14:03, 13 במרץ 2009 (IST)
יפה, זה מה ששאלתי אותך מקודם. בכל אופן, תודה לך על ההשקעה. רק שים לב, שחגי הוא מומחה לתבניות ותוכל ללמוד אולי, מהעריכות שלו. (לא בדקתי אותן לעומק, רק אני אומר סתם באופן כללי). הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 14:07, 13 במרץ 2009 (IST)
סוכם שאיתן מדרג ומכניס לטבלה. אנא תן לו את הכבוד הזה. אני מוחק אותך. תודה. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ז באדר ה'תשס"ט • 16:03, 13 במרץ 2009 (IST)

الحروف الشمسية والقمرية[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הפפניה שיצרת. אנחנו לא נוהגים ליצור הפניות משפות אחרות לעברית (פרט למקרים חריגים). כאן ויקיפדיה העברית. עמרישיחה 14:49, 12 באפריל 2009 (IDT)

מחוזות סיישל[עריכת קוד מקור]

ראיתי שיש לך דף בויקי-צרפתית. התחלתי במחוזות סיישל - משתמש:דוד55/מחוזות. ידע שלי בצרפתית הינו דל ביותר אך אני חושב שלחלק גדול בהשמות יש תוכן שרצוי לתרגם. גם לא בטוח שתעתיק שעשיתי נכון. האם תוכל לעזור? דוד א. - שיחה 15:11, 12 באפריל 2009 (IDT)

היי דוד, הידע שלי בצרפתית הוא לא ברמה גבוהה כך שאני אוכל לעזור בתרגום רק ברמה של כמה הערות כמו:
 • ברוב המילים בצרפתית לא שומעים את האות האחורנה ואני לא ממליץ לכתוב אותן בתרגום (טקמקה-->טקמק)
 • בשמות כגון Grand'Anse Praslin יש לתרגם כ"גרנדאנס פרסלין" כי את זוג המילים גרנד ואנס מבטאים כמילה אחת ללא רווח.
 • המילה Les נשמעת בדיוק כמו Le (במקום לס-->לה)
 • יש מילים שאפשר לכתוב את פירוש שמם במקום לכתוב אותן כמו שהן נשמעות כגון:Baie (מפרץ) , Grande (נהדר), Rue (רחוב) וכו...

וזהו, ס"ך הצלחת די טוב (-: פישאנדיון - שיחה 15:28, 12 באפריל 2009 (IDT)

תודה דוד א. - שיחה 16:06, 12 באפריל 2009 (IDT)

סיומת אינטרנט[עריכת קוד מקור]

ראה השינוי שלי [1]. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 23:28, 12 באפריל 2009 (IDT)

קובץ:Jordan Israel Locator.PNG[עריכת קוד מקור]

שלום,
המפה אינה משוייכת לשום ערך, אנא דאג לשבצה, לסמנה למחיקה או לחילופין להעבירה לויקישיתוף • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 16:31, 4 במאי 2009 (IDT)

תחליט[עריכת קוד מקור]

פישאנדיון שלום, תחליט - מתי נחגוג לך את יום ההולדת ב-8 בספטמבר או ב-ג' בתשרי ? אין לנו תקציב לשתי עוגות וירטואליות קריצהΔΜΫ‏ • שיחה • 11:28‏, 05/05/2009 • י"א באייר ה'תשס"ט

אז הולכים על 8 בספטמבר ואז נוותר על ג' בתשרי ? או שלהפך ? ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 05:23‏, 12/05/2009 • י"ח באייר ה'תשס"ט
שיהיה ב8 בספטמבר (: פישאנדיון - שיחה 09:30, 12 במאי 2009 (IDT)

מחוזות יפן[עריכת קוד מקור]

שלום. ראיתי שאתה הקמת את תבנית:מחוזות יפן. לדעתי מדובר בחבלי ארץ ולא במחוזות. אין לכם מעמד מנהלי/משפטי. מעמד זה יש למרכיבים (תת-מחוזות לשיטתך) שלכם - כ-50 במפסר. לדעתי צריך לשנות שם התבנית ל "חבלי יפן". מה דעתך? דוד א. - שיחה 09:30, 15 במאי 2009 (IDT)

לדעתי אתה צודק ולכן שינתי. אנא שנה זאת גם בערך "יפן" פישאנדיון - שיחה 16:33, 15 במאי 2009 (IDT)
אין בעיה. אטפל בהשלמות. דוד א. - שיחה 16:39, 15 במאי 2009 (IDT)

תרגומי המנונים[עריכת קוד מקור]

שלום,

בהמנון ליכטנשטיין והמנון מלטה תרגמת את מילות ההמנון מאנגלית. התרגום שלך הראה על אי הבנה מספקת של הנקרא, או שליטה בלתי מספקת בעברית. אנא, אם אינך מבין את ההמנון, או שלא תתרגמו או שתיוועץ באחרים. אתה מוזמן להפנות את תשומת לבי למקרים כאלה, ואשמח לעזור (כפי שעשיתי בשני מקרים אלה). ‏Harel‏ • שיחה 19:58, 22 במאי 2009 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יון שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת תרגיל העורף הגדול, הטילדה יוצאת בגיליון חדש!

הקשר עם האקדמיה מתהדק, הבוט של DMY יוצא לחופשה ודיוני מחיקה מייצרים משוררים. מי שרוצה להעניק ערך ויקיפדי כמתנה לשמעון פרס, עכשיו הוא סוף סוף יכול!

על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 16:48, 1 ביוני 2009 (IDT)

תודה על התרשים[עריכת קוד מקור]

יש תיקון קטן בסדנה. ‏Ori‏ • PTT‏ 16:59, 22 ביולי 2009 (IDT)

אורי טועה, אנא החזר את הגירסה הקודמת. תודה. עידושיחה 17:05, 22 ביולי 2009 (IDT)

תרגום תמונות[עריכת קוד מקור]

בקשר לתרגום קובץ:Bassai Temple of Apollo Plan-he.PNG כאשר קיימת גירסה וקטורית לתמונות עדיף לתרגם את הגירסה הווקטורית ולא לתרגם את קובץ ה-PNG. יותר קל לתרגם ועדיף לשימוש. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 20:51, 24/07/09

דרך אגב, תודה על העזרה שלך בסדנה. מעריכים זאת MT0 - שיחה 14:18, 26 ביולי 2009 (IDT)

נעים מאד[עריכת קוד מקור]

שלום פישאנדיון. אני שמח לראות את הפעילות הרבה שלך בסדנה. אולי תרצה לקחת חלק ביצירת סמליל לסדנה ובחירתו. להתראות בסדנה, • רוליג - שיחה 16:14, 27 ביולי 2009 (IDT)

היי, שאלה שלי תסתכל בשיחת תבנית:משימות מעבורת החלל דיסקברי. תודה ‏Ori‏ • PTT‏ 21:57, 15 באוגוסט 2009 (IDT)

מאמרי הSTS[עריכת קוד מקור]

שלום, ראיתי שהכנת כמה מאמרי STS ורציתי לעזור, אין לי כ"כ זמן להכין כ"כ הרבה מאמרים אבל הכנתי תוכנה שמתרגמת אוטומטית קטעים מהמאמר בוויקפדיה האנגלית לעברית. הלינק כאן: http://ngis.dreamhosters.com/STSConverter.zip התוכנה מתרגמת רק את הINFOBOX והMission Parameters, כרגע היא לא מתרגמת את התאריך ולא מוסיפה דברים לשורה הראשית אבל כשיהיה לי זמן אני אעדכן את זה ואשלח לך אם אתה רוצה.
הוראות לשימוש: העתק מהעריכה של הוויקפדיה האנגלית את הINFOBOX של המשימה (בלי התגיות של הINFOBOX {{ }} עצמם) לתיבת הטקסט הראשונה, את הMission Parameters לתיבה השניה (כולל ה==Mission Parameters==) ומלא בתיבה האחרונה את מספר הSTS ולחץ Convert. צריך לשנות בקובץ קונפיג את המספרים של המשימה רק פעם ראשונה ואז אחרי כל פעם אתה מכין מאמר תלחץ Save וזה יעדכן אוטומטית. אם אתה רוצה להשתמש אבל יש לך בעיות או לא מבין משהו אל תהסס לפנות אליי, להגיב לדבר כזה יש לי זמן.
עוד משהו: התוכנה דורשת .net framework 3.5, אם יש לך בעיה עם זה תגיד לי ואני אשנה את זה ל.net framework 2 שאני מניח שלמחשב שלך יש. תודה רבה. KimiSan - שיחה 12:28, 16 באוגוסט 2009 (IDT)

 • אה כן, וראיתי שיש בעיה עם הרווחים בין הSections, אם תשתמש בתוכנה תוכל פשוט להוסיף אותם אבל אני אנסה לתקן את זה כשאוכל KimiSan - שיחה 12:31, 16 באוגוסט 2009 (IDT)
תודה רבה, אני אשתמש בתוכנה (: פישאנדיון - שיחה - חסרים רק 25!! 12:35, 16 באוגוסט 2009 (IDT)
וכמו שנראה לי שראית, לא תקנתי את הטעויות בConvert הרגילים, (כמו ה"אנדבוור") אלא רק בFull Conversion, מקווה לסדר את הכל בקרוב, מקווה שיעזור KimiSan - שיחה 14:22, 16 באוגוסט 2009 (IDT)
 • טוב, סידרתי את העניין הזה, העלאתי את זה לכאן: http://ngis.dreamhosters.com/stsconverter/release.html (תלחץ launch או install, באינטרנט אקספלורר) והגירסא הזאת תעדכן את עצמה אוטומטית אם אשנה משהו כך שלא תצטרך להוריד שוב שום דבר. תודה KimiSan - שיחה 14:43, 16 באוגוסט 2009 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

על התמיכה בהסתדרות. הוא כרגע מומלץ. Ranbar - שיחה 16:25, 17 באוגוסט 2009 (IDT)

מקום שגוי[עריכת קוד מקור]

שלום,

כתבת את בקשתך להערות לגבי הערך שכתבת בכיכר העיר. ובכן, זה לא המקום המיועד לכך. המקום הנכון הוא ויקיפדיה:ביקורת עמיתים. אמנם, זהו דף נידח יותר ויתכן שבאמת כדאי לאחד בין הדפים, אך בינתיים שם מקום הפניה שלך. גילגמש שיחה ביקרת כבר במיזם היובל? 15:42, 23 באוגוסט 2009 (IDT)

לא ידעתי על קיום המקום. תודה רבה וסליחה, פישאנדיון - שיחה - פישאנדיון רוצה אותך! - חסרים רק 25!! 16:19, 23 באוגוסט 2009 (IDT)
האמת היא שזה באמת מקום קצת נסתר. אולי עלית פה על משהו וכדאי לאחד בין כיכר העיר לביקורת עמיתים. אולי תציע את זה בכיכר העיר. גילגמש שיחה ביקרת כבר במיזם היובל? 16:33, 23 באוגוסט 2009 (IDT)
אוקי, נראה איך זה יתפתח פישאנדיון - שיחה - פישאנדיון רוצה אותך! - חסרים רק 25!! 16:49, 23 באוגוסט 2009 (IDT)

מוכן לעזור[עריכת קוד מקור]

אני מוכן להרחיב את העזרה שלי בתרגום, הבעיה רק שאני כותב צעיר מאוד ולא מנוסה: אז אני מציע שאני אתרגם כמיטב יכולתי ואתה תעבור על עבודתי. לא חייבים לפרוש דבר איתי ונגיע להסכם שמאפשר המשך עבודה. חבל שיש רצון יש דרך. לורד פרנקנשטיין - שיחה 18:25, 4 בספטמבר 2009 (IDT)

עקב יציאתי לחופשה[עריכת קוד מקור]

אני מקדים ואומר לך כבר היום מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ליום הולדתך ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 11:17‏, 06/09/2009 • י"ז באלול ה'תשס"ט

תודה רבה! (: פישאנדיון - שיחה - פישאנדיון רוצה אותך! - חסרים רק 25!! 23:36, 6 בספטמבר 2009 (IDT)
גם אני יוצא לחופשת ויקי הלילה (נסיעת עבודה) ואשר על כן, מצטרף אני הקטן ומוסיף בשולי דבריו של מו"ר DMY. מזל טוב! עד 120 לפחות! ‏עמיחישיחה 21:41, 7 בספטמבר 2009 (IDT)
רגע לפני הסוף הנני מתייצב לאחל לך המוני המונים בכמויות דשנות של מזל טוב מהסוג המשובח ביותר (טרי טרי רק הרגע יצא מהרשת) אז מזל טוב Face-smile.svg ג'וגיגון - שיחה 23:46, 7 בספטמבר 2009 (IDT)
באיחור :) מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! MT0 - שיחה 00:06, 11 בספטמבר 2009 (IDT)

תודה לכולם! פישאנדיון - שיחה - פישאנדיון רוצה אותך! - חסרים רק 25!! 00:38, 12 בספטמבר 2009 (IDT)

ההיסטוריה של ההיסטוריה[עריכת קוד מקור]

ברשותך אמשיך בתהליך התרגום מאנגלית אולי אוסיף מדנית (אף פעם לא הייתי טוב בהצלבות תרגומים). אם הדבר לא יראה לך אתה ראשי למחוק לערוך וכו' לורד פרנקנשטיין - שיחה 20:50, 14 בספטמבר 2009 (IDT)

נותרו עוד ארבעה ימים למועד הגשת הגרסאות האחרונות[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
שים לב כי נותרו עוד ארבעה ימים להצגת הגרסאות האחרונות לשיפוט במסגרת התחרות. • עודד (Damzow)שיחהמשתמש זה הוא מובחר! 12:00, 27 בספטמבר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יון שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

חגיגות היובל מתקרבות ובאות, DMY מפשפש בארכיונים, תמרה באלבום התמונות ואדעולם יוצא לחפש את השבטים האבודים. על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 21:51, 4 בנובמבר 2009 (IST)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום שימי, אמור לי בבקשה, איזה קבוצת כדורגל אתה אוהד?אהובה זילברשץ-שמשוני - שיחה 20:43, 3 בדצמבר 2009 (IST)

היי אהובה! קוראים לי יהונתן (אבל שימי זה גם שם יפה) ואת יכולה לנחש איזה קבוצה אני אוהד לפי דף המשתמש שלי. בהצלחה בויקיפדיה! פישאנדיון - שיחה 09:30, 4 בדצמבר 2009 (IST)

1994 בישראל[עריכת קוד מקור]

את הכותרת קישורים חיצוניים לדעתי צריך להחליף בינתיים ב"ראו גם" מכיוון שזוהי רשימת קישורים פנימיים ולא חיצוניים. YevgeniTalk to me 17:26, 9 בדצמבר 2009 (IST)

לא סיימתי זה יתחלק לשאר הכותרות ותחת קישורים חיצוניים יהיו קישורים אחרים, סתם שמתי את זה שם כי זה בסוף העמוד (בשלבו הסופי הוא יראה כמו הערך 2006 בישראל) פישאנדיון - שיחה 20:57, 9 בדצמבר 2009 (IST)
ConstructionClock.svg

שלום פישאנדיון,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "1994 בישראל" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:53, 10 במרץ 2010 (IST)

שימי תבורי[עריכת קוד מקור]

לאור דבריך פה, כדאי שתפנה לפה, ותבקש לשנות את שם המשתמש שלך למשתמש: שימי תבורי. עידושיחה 20:28, 10 בינואר 2010 (IST)

לאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טוב אני משנה את השם בחתימה פישאנדיון - שיחה 10:23, 11 בינואר 2010 (IST)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.. SMirC-congrats.svg MT0 - שיחה 21:08, 11 בינואר 2010 (IST)

רושם[עריכת קוד מקור]

פישאנדיון, אם מישהו נתן לך את הרושם שהעלאת קצרמרים מועילה למישהו, הרי שהוא הטעה אותך. היא לא. ‏Gridge ۩ שיחה 00:35, 14 בינואר 2010 (IST).

Gridge, אם מישהו נתן לך את הרושם שיש לי כוח להתווכח אם מישהו ב12 ו40 בלילה, הרי שהוא הטעה אותך. הוא לא. לדעתי הערך חשוב ובבקשה אל תגיב כי אין לי כוח לריב איתך אם זה נחוץ או לא שימי תבורי - שיחה - בגלל זה אני שימי תבורי 00:40, 14 בינואר 2010 (IST)

חתימה ודף משתמש[עריכת קוד מקור]

שני דברים בבקשה:

 • אנא שנה את חתימתך, שכן זו הטעיה של מי שקורא את הדיונים ואף גובל בהתחזות כיוון שאחרי הכל אינך שימי תבורי.
 • הסמל של מכבי חיפה שנמצא בדף השיחה הזה הוא תחת שימוש הוגן, ולפיכך לא ניתן לעשות בו שימוש מחוץ לערך על הקבוצה.

תודה מראש. קוריצהשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 00:48, 14 בינואר 2010 (IST)

שניתי. סליחה, לא ידעתי פישאנדיון - שיחה 00:51, 14 בינואר 2010 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

יון שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הוויקיפדיה העברית חצתה את סף המאה אלף ערכים והטילדה הרביעית מגיבה! הרצאות היובל, תאוריות קשר, ארכאולוגיה, גותיקה וסוף סוף תשובה לשאלה מי הוויקיפד הפופולרי ביותר, כל זאת ועוד בגיליון החגיגי!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:38, 16 בפברואר 2010 (IST)

2006 בישראל[עריכת קוד מקור]

אהלן. שים לב שתבנית העבודה שם מתחילה להתיישן. לא הייתי מנדנד כל כך מוקדם, פשוט במקרה יש משהו שצריך להעיף משם - את "סרט חתונה" מפסקת "קולנוע" - הוא אמנם הופק, אך לא יצא לאקרנים אלא רק ב-2009 (וגם אז לא חושב ששווה לציין זאת). זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 00:57, 8 במרץ 2010 (IST)

צודק שכחתי מזה לגמרי, אני מסיים ומוריד את התבנית פישאנדיון - שיחה 15:04, 8 במרץ 2010 (IST)


קאפפנברג (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא ראה תיקוניו של הראל בערך, ובאופן כללי ראה ויקיפדיה: כללים לתעתיק מגרמנית. עידושיחה 19:17, 19 ביוני 2010 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום, המשתמש טוקיוני מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
HatildaHarviit-chrom.png


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, טוקיוני 23:55, 30 באוגוסט 2010 (IDT)

יום הולדת שמח![עריכת קוד מקור]

יום הולדת שמח ושנה טובה! ‏עמיחישיחה 01:51, 8 בספטמבר 2010 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! אליסף · TRUE BLOOD · שיחה 21:08, 9 בספטמבר 2010 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! באיחור, גם ממני ‏dMy‏ • שיחה • 20:41‏, 20/09/2010 • י"ג בתשרי ה'תשע"א

פיטר גריפין[עריכת קוד מקור]

הערך פיטר גריפין נכתב ע"י פישאנדיון (שכחתי להתחבר) 109.64.146.222 17:03, 7 במרץ 2011 (IST)

בס"ד ברוך השב. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 17:04, 7 במרץ 2011 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:דפני ליף". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, • חיים 7עלי • י' באב ה'תשע"א • 02:43, 10 באוגוסט 2011 (IDT)

מזל טוב[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! --כיכר השבתשיחהשָׁמוֹר וְזָכוֹר אַ גוּטֶען וואַך 15:43, 8 בספטמבר 2011 (IDT)

מזל טוב!Ewan2 - שיחה 21:43, 8 בספטמבר 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ו מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! }. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 09:09, 9 בספטמבר 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ALC • י"ב באלול ה'תשע"א • 06:16, 11 בספטמבר 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! ‏עמיחישיחה 15:01, 11 בספטמבר 2011 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:51, 14 בנובמבר 2011 (IST)

משתמש:פישאנדיון/עונת 2009/10 בליגת העל[עריכת קוד מקור]

שלום. העברתי את הערך שהתחלת לכתוב לארגז החול שלך. לתשומת לבך: לא מקובל אצלנו לכתוב ערכים עצמאיים על עונות של ליגות. אני מציע לך לוותר על הערך ולא להשקיע זמן נוסף בהמשך כתיבתו, מאחר ורבים הסיכויים שאם תחזיר אותו למרחב הערכים הוא יימחק. Lostam - שיחה 13:55, 21 במרץ 2012 (IST)

פישאנדיון בשפות שונות[עריכת קוד מקור]

תוסיף אחד בלטינית Face-smile.svg Ebranibשיחהפורטל:פופ 18:06, 22 במרץ 2012 (IST)

אנא עזור להשיק את הויקימסע העברי[עריכת קוד מקור]

Wikivoyage-logo-he.png

שלום פישאנדיון,

במהלך החודשים האחרונים אני ועוד מספר משתמשים נוספים מנסים בכוחות משותפים לקדם את השקת המהדורה העברית של ויקימסע. על מנת לעשות זאת אנו נדרשים להרחיב את ויקימסע כך שיכלול כמות מינימאלית של 200 ערכים שונים לכל הפחות.

למרות שחלק ניכר מאותם 200 הערכים נכתבו כבר לאורך השנים בוויקיטיול (והועתקו משם בהתאם לתנאי הרישיון של ויקיטיול), כ-50 ערכים נוספים עדיין חסרים על מנת להשלים את המלאכה. בשל ההבנה כי שלושה עורכים לבדם לא יצליחו ליצור בכוחות עצמם 50 ערכים במצב סביר ובתוך פרק זמן סביר, החלטנו לנסות ולנקוט בשיטה שונה במקצת כדי להגיע אל המטרה:

בשבוע האחרון יצרנו בשיתוף פעולה 50 קצרמרים ל-50 ערכי היעדים התיירותיים שערכיהם בויקיפדיה העברית הנם בין ערכי היעדים התיירותיים הנצפים ביותר. במקביל התחלנו גם להרחיב בהדרגה ובמידה משמעותית את אותם הערכים. בנוסף לכך, הכנו רשימה של העורכים (הכוללת גם אותך) שביצעו את התוספות הרבות ביותר לאורך השנים לערכים המקבילים בוויקיפדיה העברית, ואשר (כך אנו מקווים) הם בעלי ידע רב באותו הנושא.

אנו נעריך כל עזרה שתוכל לספק במאמץ המשותף לכתוב חלק או את כל אחד מהערכים שלהלן בוויקימסע העברי, אשר את ערכיהם פיתחת רבות בעבר בוויקיפדיה העברית:

וכך לעזור לנו רבות בהפיכת ויקימסע למיזם איכותי וראוי להשקה.

בתודה מראש,

WikiJunkie - שיחה 17:12, 8 במרץ 2013 (IST)

מזל טוב![עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! --The Turtle Ninja - שיחה - א-נ-י-מ-צ-י-ה-! 17:08, 8 בספטמבר 2013 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! ותחזור אלינו! --Guycn2 - שיחה 17:59, 8 בספטמבר 2013 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! חסר כינוישיחה • כ"ה באלול ה'תשע"ה • 00:14, 9 בספטמבר 2015 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! בריאות ויושר. AdiN - שיחה 22:08, 8 בספטמבר 2016 (IDT)
מזל טוב ליום הולדתך! קלונימוס - שיחה 22:09, 9 בספטמבר 2017 (IDT)

מזל טוב (2020)[עריכת קוד מקור]

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! דוגקון דוגקוןשיחה 19:35, 7 בספטמבר 2020 (IDT)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Diamond Magazine מגזין יהלוםשיחה 18:01, 9 בספטמבר 2020 (IDT)