שיחת משתמש:פתטי42

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום פתטי42, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה, • חיים 7שיחה • 00:53, 30 בספטמבר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  סינון[עריכת קוד מקור]

  שלום פתטי42, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
  ערכת את הערך האח הגדול עונה 11 מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון, אתרוג או נטפרי). עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף ישמר כפי שהוא הוצג לך כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף או שנמנעה ממך העריכה עקב כך. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה, עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד אתה משתמש באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות ← עריכה ← "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא". ניתן לקרוא עוד בעזרה:מסנן אינטרנט.
  בברכה, • חיים 7שיחה • 00:55, 30 בספטמבר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  הזמר במסכה[עריכת קוד מקור]

  היי. תוכל לבדוק את העריכות האלה? תודה רבה. GHA - שיחה 11:52, 11 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  בדקתי את העריכות הן תקינות פתטי42 - שיחה 19:13, 12 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  לא הודיתי לך, אז תודה Face-smile.svg GHA - שיחה 14:32, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  התנצלות[עריכת קוד מקור]

  על השחזור, הוא בוצע בטעות. אגב:

  Crystal Clear app Login Manager.svg
  שלום פתטי42,

  תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
  באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:פתטי42". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

  בברכה, דרדקשיחה • כ' בכסלו ה'תשפ"ב • 14:20, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  אין בעיה

  תודה רבה על הביקורת. לשאלתך אני יותר מתענין בתוכניות מציאות כגון הזמר במסכה, והישרדות. נטפוויקס - שיחה 15:05, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  הזמר במסכה[עריכת קוד מקור]

  שלום רב

  שמתי לב שבזמן האחרון אתה עורך את דף הויקיפדיה של הזמר במסכה ועושה בו שינוים ללא כל הסכמה ואני מנחש שעל פי טעמך האישי ואבקש שתפסיק.

  אתה ממשיך לערוך על פי רצונך האישי וללא סיבה, עוד פעם אחת ואבקש שיחסמו אותך Bibas ofek (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם 00:00, 10 בינואר 2000 (IST)תגובה[תגובה]

  אין בעיה

  רק תגיד לי מתי עשיתי את זה ומה עשיתי. זה רק כדי להבין מהטעויות שלי. נטפוויקס - שיחה 19:12, 6 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  פשוט אל תערוך ללא הסכמה.

  איך אני משיג הסכמה? נטפוויקס - שיחה 12:57, 8 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  קים בן שמעון[עריכת קוד מקור]

  שלום. ערך זה נמחק לפני מספר חודשים כיוון שלא הובהרה חשיבותו האנציקלופדית. לפי הכללים אי אפשר ליצור אותו מחדש ללא דיון שחזור בדף השיחה בין מציגים שינוי נסיבות מהותי מאז המחיקה. תודה, Dovno - שיחה 22:23, 18 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

  קישורים[עריכת קוד מקור]

  אהלן, שים לב שאתה מקשר הרבה פעמים לאישיים שאין להם חשיבות או נמחקו כמו ג'וזי זירה או אורן אסידו וחבל שאתה עושה זאת וכל פעם מבטילם את העריכות האלה שים לב. King G.Aשיחה 17:05, 10 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  אני אשים לב

  תודה על ההערה 2A00:A040:187:102D:F42C:8886:23E2:58CB 16:23, 13 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  אני אשים לב, והמשתמש שהגיב בהודעה הקודמת זה אני מהמשתמש השני שלי. פתטי42 - שיחה 16:26, 13 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  יול שנהר[עריכת קוד מקור]

  Urgent stamp hebrew no exclamation mark.png
  שלום פתטי42,

  אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך יול שנהר שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.

  דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך. אם לא תובהר חשיבות, הערך יִמָּחֵק, ואם בסוף הדיון לא כל המשתתפים ישתכנעו בחשיבותו, עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתקבע האם להשאיר את הערך, או למחוק אותו.

  בכדי להבהיר את חשיבות הערך, ניתן לשפר את התוכן בערך כך שישקף טוב יותר את חשיבות הנושא שעליו נכתב, תוך שימוש במקורות איכותיים שתומכים בחשיבותו.

  בנוסף כדאי להציג את הטענות התומכות בחשיבות הערך בדיון החשיבות המתנהל בדף השיחה של הערך עצמו, על בסיס – ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית ו-ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים.

  לקבלת עזרה, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

  david7031שיחה • ז' באדר א' ה'תשפ"ב • 15:08, 8 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  יול שנהר[עריכת קוד מקור]

  Tournesol.png
  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יול שנהר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
  מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

  בברכה, דגש - שיחה 15:10, 8 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  הזמר במסכה (תוכנית טלוויזיה בלגית)‎[עריכת קוד מקור]

  לא מקובל לרשום חבר 1....--‏Yoavd‏ • שיחה 09:28, 20 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  עדן בן זקן[עריכת קוד מקור]

  שים לב אתה נוהג להוסיף מידע ללא שום מקורות וגם מידע שלפעמים אינו נכון כלל.. נא הקפד על לשים מידע נכון ובדיקת מקורות. King G.Aשיחה 15:26, 2 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  הזמר במסכה (תוכנית טלוויזיה בריטית)[עריכת קוד מקור]

  תיקנתי הפרמטרים - אתה רשמת כיתוב וצריך להיות הערה. --‏Yoavd‏ • שיחה 13:04, 19 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]

  לייה גיל[עריכת קוד מקור]

  מחקתי את הערך שאותו ניסית להעלות. זה הועלה בצורה לא תקינה ולא מובן מה ניסית ליצור. אני מציע שתקרא את המדריכים לכתיבה. בהצלחה,--היידן 20:08, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  ראיתי שהעלת את הערך פעם נוספת. מומלץ לשים {{בעבודה}} או ליצור אותו במרחב טיוטה, כדי שעורכים אחרים ישימו לב שבכוונתך להרחיבו. נספח אקטיבי - שיחה 20:15, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  העברתי את הערך שהעלית למרחב הטיוטה. אנא סיים לעבוד על הטיוטה ואז ניתן יהיה להעבירה למרחב הערכים. הנה כאן - טיוטה:לייה גיל.--היידן 20:17, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הישרדות מנילה[עריכת קוד מקור]

  שלום פתטי42,

  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך "הישרדות מנילה" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים, והועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה: טיוטה:הישרדות מנילה, מומלץ לשפרו כדי שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:הישרדות מנילה. רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

  המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

  ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

  כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

  תודה ובהצלחה!

  כ.אלון - שיחה 19:58, 10 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הסבר להעברת הדף, והבעיות שדורשות תיקון


  הסבר[עריכת קוד מקור]

  לא בשל למרחב הערכים-ניסוח קלוקל , מידע לא קוהרנטי, חסר תוכן ממשי כ.אלון - שיחה 19:58, 10 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הונחה תבנית חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

  Urgent stamp hebrew no exclamation mark.png
  שלום פתטי42,

  אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך אלה איילון שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.

  דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך. אם לא תובהר חשיבות, הערך יִמָּחֵק, ואם בסוף הדיון לא כל המשתתפים ישתכנעו בחשיבותו, עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתקבע האם להשאיר את הערך, או למחוק אותו.

  בכדי להבהיר את חשיבות הערך, ניתן לשפר את התוכן בערך כך שישקף טוב יותר את חשיבות הנושא שעליו נכתב, תוך שימוש במקורות איכותיים שתומכים בחשיבותו.

  בנוסף כדאי להציג את הטענות התומכות בחשיבות הערך בדיון החשיבות המתנהל בדף השיחה של הערך עצמו, על בסיס – ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית ו-ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים.

  לקבלת עזרה, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

  . - Crocodile2020 ‏• שיחה 16:52, 11 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  על ערך נוסף שכתבת הונחה תבנית חשיבות לייה גיל. - Crocodile2020 ‏• שיחה 17:07, 11 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  קובץ:ג'קי-אזולאי.jpeg[עריכת קוד מקור]

  Control copyright icon.svg

  שלום לך,

  העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
  לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

  תודה, Ldorfmanשיחה 02:55, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  לגבי תמונתה של ג'קי אזולאי[עריכת קוד מקור]

  Control copyright icon.svg
  שלום,

  העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

  על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

  אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, Ldorfmanשיחה 02:57, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  אם אכתוב את צלם התמונה זה יהיה בסדר? פתטי42 - שיחה 09:58, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הונחה תבנית חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

  Urgent stamp hebrew no exclamation mark.png
  שלום פתטי42,

  אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך נטע ברזני שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.

  דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך. אם לא תובהר חשיבות, הערך יִמָּחֵק, ואם בסוף הדיון לא כל המשתתפים ישתכנעו בחשיבותו, עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתקבע האם להשאיר את הערך, או למחוק אותו.

  בכדי להבהיר את חשיבות הערך, ניתן לשפר את התוכן בערך כך שישקף טוב יותר את חשיבות הנושא שעליו נכתב, תוך שימוש במקורות איכותיים שתומכים בחשיבותו.

  בנוסף כדאי להציג את הטענות התומכות בחשיבות הערך בדיון החשיבות המתנהל בדף השיחה של הערך עצמו, על בסיס – ויקיפדיה:חשיבות אנציקלופדית ו-ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים.

  לקבלת עזרה, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

  . - Crocodile2020 ‏• שיחה 01:01, 27 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  קובץ:-עציון-e1498470962655.jpg[עריכת קוד מקור]

  Duep-Logo 2009-05.svg
  שלום,

  העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

  תודה, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:08, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  סליחה, היא ללא זכויות יוצרים, אבל זה בגלל שלא הייתי מודע לחוקים סליחה פתטי42 - שיחה 13:40, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  אז למחוק? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:44, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  כן, שוב סליחה פתטי42 - שיחה 15:54, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  כוכב עם חתיכת לב![עריכת קוד מקור]

  Wikilove2 new.png כוכב המסורים
  על שאתה משקיע בכל ליבך בערכי תרבות פופולרית; מעדכן, מוסיף ומשפר אותם עד שהם מגיעים לרמתם המפורטת והמדויקת ביותר. ― מקף‏ 12:07, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  לעיתים אני סבור שאפשר היה לפרט פחות, אבל חשוב לי שתדע שאני מאוד מעריך את ההשקעה והמסירות שלך🙏― מקף‏ 12:08, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
  מסכים מאוד. אם כבר מתדיינים לגבי "ויקיפדיה א'" ו"ויקיפדיה ב'", הנה דוגמה לכך שערכים ב"ויקיפדיה ב'" יכולים להיות איכותיים, אמינים ומעניינים. תאו הארגמן - שיחה 12:16, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  תודה רבה! ריגשתם מאוד! אני חושב (אישית) שצריך לפרט כמה שיותר. פתטי42 - שיחה 12:30, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  ← | טיוטה:הזמר במסכה (תוכנית טלוויזיה אוסטרית)[עריכת קוד מקור]

  היי, אני נאלץ להעביר לטיוטה בשל בעיות סגנון, עיצוב (למשל, עימוד), והיעדרם של מקורות. ― מקף‏ 17:04, 23 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  כולם מדברים איתי על (שיר)[עריכת קוד מקור]

  שלום פתטי42,

  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך "כולם מדברים איתי על (שיר)" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים, והועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה: טיוטה:כולם מדברים איתי על (שיר), מומלץ לשפרו כדי שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:כולם מדברים איתי על (שיר). רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

  המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

  ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

  כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

  תודה ובהצלחה!

  התו השמיניהבה נשוחחדיווח על טעויות 11:46, 1 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הסבר להעברת הדף, והבעיות שדורשות תיקון


  הסבר[עריכת קוד מקור]

  לא בשל למרחב הערכים התו השמיניהבה נשוחחדיווח על טעויות 11:46, 1 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

  הודא נקאש[עריכת קוד מקור]

  שלום פתטי42,

  תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך "הודא נקאש" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים, והועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה: טיוטה:הודא נקאש, מומלץ לשפרו כדי שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:הודא נקאש. רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

  המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

  ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

  כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

  תודה ובהצלחה!
  --היידן 12:28, 15 באוגוסט 2022 (IDT)תגובה[תגובה]