שיחת משתמש:פתטי42

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
שלום פתטי42, וברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
לסיוע נוסף
דפי עזרה
קבלת ייעוץ
עקרונות וקווים מנחים
כללי התנהגות בדפי שיחה

בברכה, • חיים 7שיחה • 00:53, 30 בספטמבר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

שלום פתטי42, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
ערכת את הערך האח הגדול עונה 11 מאינטרנט בעל סינון (כדוגמת רימון, אתרוג או נטפרי). עקב בעיה ידועה, לאחר עריכה בעורך החזותי, תוכן הדף ישמר כפי שהוא הוצג לך כך שהתוכן שהוסתר ממך נמחק מהדף או שנמנעה ממך העריכה עקב כך. מאחר שוויקיפדיה לא מעוניינת במחיקה זו, אם ברצונך להמשיך לתרום לוויקיפדיה, עליך להקפיד לערוך בעריכת קוד מקור בלבד, כל עוד אתה משתמש באינטרנט מסונן. ניתן לעשות זאת באמצעות העדפות ← עריכה ← "ביטול זמני של העורך החזותי בזמן שהוא בגרסת בטא". ניתן לקרוא עוד בעזרה:מסנן אינטרנט.
בברכה, • חיים 7שיחה • 00:55, 30 בספטמבר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

הזמר במסכה[עריכת קוד מקור]

היי. תוכל לבדוק את העריכות האלה? תודה רבה. GHA - שיחה 11:52, 11 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

בדקתי את העריכות הן תקינות פתטי42 - שיחה 19:13, 12 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

לא הודיתי לך, אז תודה GHA - שיחה 14:32, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

על השחזור, הוא בוצע בטעות. אגב:

שלום פתטי42,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:פתטי42". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, דרדקשיחה • כ' בכסלו ה'תשפ"ב • 14:20, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

אין בעיה

תודה רבה על הביקורת. לשאלתך אני יותר מתענין בתוכניות מציאות כגון הזמר במסכה, והישרדות. נטפוויקס - שיחה 15:05, 24 בנובמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

הזמר במסכה[עריכת קוד מקור]

שלום רב

שמתי לב שבזמן האחרון אתה עורך את דף הויקיפדיה של הזמר במסכה ועושה בו שינוים ללא כל הסכמה ואני מנחש שעל פי טעמך האישי ואבקש שתפסיק.

אתה ממשיך לערוך על פי רצונך האישי וללא סיבה, עוד פעם אחת ואבקש שיחסמו אותך Bibas ofek (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם 00:00, 10 בינואר 2000 (IST)תגובה[תגובה]

אין בעיה

רק תגיד לי מתי עשיתי את זה ומה עשיתי. זה רק כדי להבין מהטעויות שלי. נטפוויקס - שיחה 19:12, 6 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

פשוט אל תערוך ללא הסכמה.

איך אני משיג הסכמה? נטפוויקס - שיחה 12:57, 8 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

קים בן שמעון[עריכת קוד מקור]

שלום. ערך זה נמחק לפני מספר חודשים כיוון שלא הובהרה חשיבותו האנציקלופדית. לפי הכללים אי אפשר ליצור אותו מחדש ללא דיון שחזור בדף השיחה בין מציגים שינוי נסיבות מהותי מאז המחיקה. תודה, Dovno - שיחה 22:23, 18 בדצמבר 2021 (IST)תגובה[תגובה]

אהלן, שים לב שאתה מקשר הרבה פעמים לאישיים שאין להם חשיבות או נמחקו כמו ג'וזי זירה או אורן אסידו וחבל שאתה עושה זאת וכל פעם מבטילם את העריכות האלה שים לב. King G.Aשיחה 17:05, 10 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

אני אשים לב

תודה על ההערה 2A00:A040:187:102D:F42C:8886:23E2:58CB 16:23, 13 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

אני אשים לב, והמשתמש שהגיב בהודעה הקודמת זה אני מהמשתמש השני שלי. פתטי42 - שיחה 16:26, 13 בינואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

שלום פתטי42,

אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך יול שנהר שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.
דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך.
אם לא תובהר חשיבות, הערך יימחק; אם כן תוצג "הבהרת חשיבות" שתשכנע חלק מהמשתתפים, הערך לא ימחק מיד, אך עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתכריע.

*אם התהליך אינו מובן לך למרות שקראת את דפי ההסבר המצורפים לעיל, ולמרות ששאלת בדף שיחת הערך, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

david7031שיחה • ז' באדר א' ה'תשפ"ב • 15:08, 8 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יול שנהר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף, אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, דגש - שיחה 15:10, 8 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

לא מקובל לרשום חבר 1....--‏Yoavd‏ • שיחה 09:28, 20 בפברואר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

עדן בן זקן[עריכת קוד מקור]

שים לב אתה נוהג להוסיף מידע ללא שום מקורות וגם מידע שלפעמים אינו נכון כלל.. נא הקפד על לשים מידע נכון ובדיקת מקורות. King G.Aשיחה 15:26, 2 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]

תיקנתי הפרמטרים - אתה רשמת כיתוב וצריך להיות הערה. --‏Yoavd‏ • שיחה 13:04, 19 במרץ 2022 (IST)תגובה[תגובה]

מחקתי את הערך שאותו ניסית להעלות. זה הועלה בצורה לא תקינה ולא מובן מה ניסית ליצור. אני מציע שתקרא את המדריכים לכתיבה. בהצלחה,--היידן 20:08, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

ראיתי שהעלת את הערך פעם נוספת. מומלץ לשים {{בעבודה}} או ליצור אותו במרחב טיוטה, כדי שעורכים אחרים ישימו לב שבכוונתך להרחיבו. נספח אקטיבי - שיחה 20:15, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
העברתי את הערך שהעלית למרחב הטיוטה. אנא סיים לעבוד על הטיוטה ואז ניתן יהיה להעבירה למרחב הערכים. הנה כאן - טיוטה:לייה גיל.--היידן 20:17, 5 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

הישרדות מנילה[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. נמצא שהערך "הישרדות מנילה" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים. הוא הועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה, בתקווה שישופר כך שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. הטיוטה זמינה בכתובת הבאה: טיוטה:הישרדות מנילה.ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:הישרדות מנילה. רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

תודה ובהצלחה!

כ.אלון - שיחה 19:58, 10 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

הסבר להעברת הדף, והבעיות שדורשות תיקון


הונחה תבנית חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך אלה איילון שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.
דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך.
אם לא תובהר חשיבות, הערך יימחק; אם כן תוצג "הבהרת חשיבות" שתשכנע חלק מהמשתתפים, הערך לא ימחק מיד, אך עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתכריע.

*אם התהליך אינו מובן לך למרות שקראת את דפי ההסבר המצורפים לעיל, ולמרות ששאלת בדף שיחת הערך, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

. - Crocodile2020 ‏• שיחה 16:52, 11 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

על ערך נוסף שכתבת הונחה תבנית חשיבות לייה גיל. - Crocodile2020 ‏• שיחה 17:07, 11 באפריל 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

שלום לך,

העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, Ldorfmanשיחה 02:55, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, Ldorfmanשיחה 02:57, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

אם אכתוב את צלם התמונה זה יהיה בסדר? פתטי42 - שיחה 09:58, 14 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

הונחה תבנית חשיבות על ערך שכתבת[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך נטע ברזני שערכת, ולא השתכנע בכך שיש לו חשיבות אנציקלופדית. על כן, נפתח דיון העוסק בחשיבותו של הערך.
דיון החשיבות אורך שבוע ימים מרגע הנחת תבנית החשיבות על דף הערך.
אם לא תובהר חשיבות, הערך יימחק; אם כן תוצג "הבהרת חשיבות" שתשכנע חלק מהמשתתפים, הערך לא ימחק מיד, אך עשויה להיפתח הצבעת מחיקה שתכריע.

*אם התהליך אינו מובן לך למרות שקראת את דפי ההסבר המצורפים לעיל, ולמרות ששאלת בדף שיחת הערך, כדאי לפנות לדלפק הייעוץ.

. - Crocodile2020 ‏• שיחה 01:01, 27 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

תודה, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 12:08, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

סליחה, היא ללא זכויות יוצרים, אבל זה בגלל שלא הייתי מודע לחוקים סליחה פתטי42 - שיחה 13:40, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

אז למחוק? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 15:44, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

כן, שוב סליחה פתטי42 - שיחה 15:54, 29 במאי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

כוכב עם חתיכת לב![עריכת קוד מקור]

כוכב המסורים
על שאתה משקיע בכל ליבך בערכי תרבות פופולרית; מעדכן, מוסיף ומשפר אותם עד שהם מגיעים לרמתם המפורטת והמדויקת ביותר. ― מקף‏ 12:07, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
לעיתים אני סבור שאפשר היה לפרט פחות, אבל חשוב לי שתדע שאני מאוד מעריך את ההשקעה והמסירות שלך🙏― מקף‏ 12:08, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]
מסכים מאוד. אם כבר מתדיינים לגבי "ויקיפדיה א'" ו"ויקיפדיה ב'", הנה דוגמה לכך שערכים ב"ויקיפדיה ב'" יכולים להיות איכותיים, אמינים ומעניינים. תאו הארגמן - שיחה 12:16, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

תודה רבה! ריגשתם מאוד! אני חושב (אישית) שצריך לפרט כמה שיותר. פתטי42 - שיחה 12:30, 21 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

היי, אני נאלץ להעביר לטיוטה בשל בעיות סגנון, עיצוב (למשל, עימוד), והיעדרם של מקורות. ― מקף‏ 17:04, 23 ביוני 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

כולם מדברים איתי על (שיר)[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. נמצא שהערך "כולם מדברים איתי על (שיר)" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים. הוא הועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה, בתקווה שישופר כך שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. הטיוטה זמינה בכתובת הבאה: טיוטה:כולם מדברים איתי על (שיר).ייתכן שחלק מהבעיות בגינן הערך עדיין לא מתאים מוסברות בדף השיחה שיחת טיוטה:כולם מדברים איתי על (שיר). רצוי להמשיך את הדיון שם להבהרת נקודות בהן נדרש שיפור, דיון בהמשך העבודה, או ערעור על שיקול הדעת בהעברה.

המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

תודה ובהצלחה!

התו השמיניהבה נשוחחדיווח על טעויות 11:46, 1 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

הסבר להעברת הדף, והבעיות שדורשות תיקון

הסבר[עריכת קוד מקור]

לא בשל למרחב הערכים התו השמיניהבה נשוחחדיווח על טעויות 11:46, 1 ביולי 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

הודא נקאש[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. נמצא שהערך "הודא נקאש" שיצרת לא מתאים במצבו הנוכחי למרחב הערכים. הוא הועבר למרחב טיוטה להמשך העבודה, בתקווה שישופר כך שניתן יהיה להחזירו אל מרחב הערכים. הטיוטה זמינה בכתובת הבאה: טיוטה:הודא נקאש.

המלצה: יש לקרוא את הטיוטה בעין ביקורתית תוך שימת לב להערות בדף השיחה, למצוא ערכים טובים על נושאים דומים בוויקיפדיה ולנסות לעצב את הטיוטה לפי דוגמתם בצורה ובתוכן. חשוב לוודא שאין שגיאות כתיב, בעיות לשוניות, ניסוחים לא ברורים או תרגום מכונה. יש לוודא שהתוכן מגובה במקורות אמינים (באמצעות הערות שוליים). הערך צריך לנקוט נקודת מבט נייטרלית ולהכיל עובדות, ללא סופרלטיבים ודעות אישיות.

ויקיפדיה היא מיזם שיתופי, בה דברים נעשים בהסכמה. ניתן להיעזר ב"ידידים הוויקיפדים" להתייעצות ועזרה עם החונך שלך. כמו כן יש לנו "ייעוץ לשוני", מדריכי הסגנון וויקיפדיה:מדריך לכתיבת ערכים.

כאשר הטיוטה מוכנה למרחב הערכים, מומלץ לפתוח דיון חדש בדף "ויקיפדיה:העברת דפי טיוטה".

תודה ובהצלחה!
--היידן 12:28, 15 באוגוסט 2022 (IDT)תגובה[תגובה]

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

שלום פתטי42,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

מאחר שכעת פחות מעריכותיך ינוטרו, מומלץ מאוד לקרוא את המדריכים החשובים הבאים, אם לא עשית זאת עד כה: ויקיפדיה:לשון, איכותם של מקורות.

בברכה,
בהצלחה! תאו הארגמן - שיחה 08:11, 27 בדצמבר 2022 (IST)תגובה[תגובה]

הזמר במסכה[עריכת קוד מקור]

אתה כל הזמן משנה את שם הפרק לשם לא נכון למרות שהסברתי כבר שזה לא נכון. אין לחזור על עריכה ששוחזרה. דבר זה עלול להוביל לחסימה Goren9 - שיחה 09:50, 5 בפברואר 2023 (IST)תגובה[תגובה]

השם שכתבתי הוא השם האמיתי של הפרק (בדקתי ב-12+ וגם בטלוויזיה)... פתטי42 - שיחה 14:45, 5 בפברואר 2023 (IST)תגובה[תגובה]

הישרדות מנילה / גיא שיקר[עריכת קוד מקור]

היי מה קורה ? ראיתי ששחזרת אותי מעולה אבל שים לב האנונימי הסיר פרטים על המתמודד "גיא שיקר" כך שאין פרטים עליו גיל מאיפה וגם אין את הצבע הירוק של השבט אין כלום תוכל לראות את הערך ולעבור עליו יותר טוב בבקשה  ? King G.Aשיחה 14:19, 14 בפברואר 2023 (IST)תגובה[תגובה]

בכיף, אעבור על הערך פתטי42 - שיחה 14:24, 14 בפברואר 2023 (IST)תגובה[תגובה]

הזמר במסכה (תוכנית טלוויזיה בלגית)[עריכת קוד מקור]

שלום משתמש:פתטי42. מדוע ביטלת את עריכתי? זה המונח בו נעשה שימוש בתוכנית והוא הנכון. מלבד זאת, החזרת למצב הקודם שבו "קיווי" הפנה לדף פירושונים. ‏Virant‏ (שיחה) 20:49, 15 באפריל 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

משתמש:פתטי42 נא להגיב. ‏Virant‏ (שיחה) 10:08, 18 באפריל 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
אני מצטער, לא הבנתי נכון.
שיניתי את הקישור לקיווי (פרי). פתטי42 - שיחה 12:34, 18 באפריל 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
ראיתי. לא מפריע לי שיישאר כך, למרות שבפועל התיקון שביטלת הוא הנכון, ובכל מקום ההתייחסות לדמות היא כאל ״סקיווי״ (בדף השיחה של הערך קישרתי שתי דוגמאות, והנה דוגמה שלישית, בערך המקביל בוויקיפדיה באנגלית: The Masked Singer (Belgian season 3).
מבחינתי העיקר שלא יהיו הפניות לדפי פירושונים. שים לב שבכל פעם שאתה מקשר לדף פירושונים, נפתח לך חלון שמציין זאת (״האם תרצה להפוך את הקישור הזה למדויק יותר? קישרת לדף ... שאינו דף תוכן אלא רשימת נושאים בעלי שמות דומים.״), והקישור מופיע עם רקע צהוב. כך לגבי קיווי (שתיקנת) וכך גם לגבי כריש, כלה, גמד, שרוך ועוד כמה מונחים בערכים האחרים שכתבת (בהם כבר טיפלתי). ‏Virant‏ (שיחה) 12:52, 18 באפריל 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

ניצול רציחות וודסבורו![עריכת קוד מקור]

ניצול רציחות וודסבורו!
על כל פועליך בזיכיון ובדמויות הבדיוניות של "צעקה", ועל הערך "קייסי בקר". אני מכתיר אותך כניצול וודסבורו מפני גוסטפייס! כל הכבוד המשך כך! סידני פרסקוט - שיחה 23:48, 1 בספטמבר 2023 (IDT)תגובה[תגובה]
כל הכבוד המשך כך! סידני פרסקוט - שיחה 14:09, 4 בספטמבר 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

כינוי חבור - לא תמיד[עריכת קוד מקור]

היי,
ברשותך, הארה קטנה בנושא ניסוח: בעריכתך בערך "האח הגדול" כתבת "תעודת זהותו". הביטוי הוא "תעודת זהות" ואם אתה רוצה, אז "תעודת הזהות שלו". "תעודת זהותו" נשמע עברית גבוהה מדי, ומשונה במקצת (אם כי מצאתי היקרויות שלו ברשת). לעומת זאת, חיפשתי "תעודת הזהות שלו", ומצאתי לא מעט היקרויות - גם באתרים רשמיים. כדאי לזכור שלא תמיד מקובל להשתמש בכינוי החבור - לפעמים עדיף פשוט להוסיף "שלו", "שלה" וכו', כדי לשמור על הצירוף הכבול בצורתו הבסיסית. אלדדשיחה 00:26, 7 בספטמבר 2023 (IDT)תגובה[תגובה]

ארז דה דרזנר[עריכת קוד מקור]

שלום רב, העברתי את הערך לטיוטה. נדרשת הצבעת שיחזור לפי הנהלים, היות והערך נמחק בהצבעת מחיקה.--היידן 19:06, 21 בספטמבר 2023 (IDT)תגובה[תגובה]