שיחת משתמש:Jon taragerien

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דלתי פתוחה לכולם בכל נושא.

יצירת חוזרת של ערכים[עריכת קוד מקור]

אנא הפסק את מלחמות העריכה בערכי השירים של מירי מסיקה. אם אתה סבור שיש לשנות את המצב ולהפוך את ההפניות לערכים נפרדים, אנא נהל על כך דיון בדף השיחה של הערך והשג תמיכה רחבה לנושא. Eladti - שיחה 13:29, 27 ביולי 2017 (IDT)

ניהלנו דיון בנושא וישנה תמיכה רחבה נגד איחוד הערכים. זה רון18 וחבריו שמוחקים ערכים למרות שישנם מתנגדים לכך. הם פועלים בחוסר הוגנות. Jon taragerien - שיחה 13:52, 27 ביולי 2017 (IDT)
כשכתבתי "אנא נהל על כך דיון" לא התכוונתי להגיד "אנא כתוב את עמדתך ומיד אחר כך תוכל לשחזר". שחזור נוסף של הערכים, לפני סוף הדיון יוביל לחסימתך. Eladti - שיחה 14:02, 27 ביולי 2017 (IDT)
שים לב לתגובה שלי לדבריך בשיחה:לשם (שיר). אשמח לנהל איתך דיון בנושא כל עוד לא תמשיך לשחזר את הערך בלי הסכמה של רוב העורכים (אני לא היחיד שקובע, אני רק מבצע את ההחלטות שהתקבלו). רון18 - שיחה 14:09, 27 ביולי 2017 (IDT)
אתם פשוט לא הוגנים ופועלים בניגוד גמור לנהלים של ויקיפדיה ובניגוד גמור לכל הגיון. אם ישנו ערך קיים ששוקלים לאחד אותו עם ערך אחר, צריך להתקיים דיון והערך נותר על כנו כל עוד לא הוכרע הדיון בנושא, מה עוד שאם ישנם מתנגדים לאיחוד הערך אז האיחוד מבוטל. אני דורש החלטה אובייקטיבית בנושא. Jon taragerien - שיחה 14:33, 27 ביולי 2017 (IDT)
התקיים דיון על הערך הזה וכבר מספר פעמים בעבר על ערכים דומים. הערך לא נמחק עד שהסתיים הדיון וגם ניתנה תקופה מסוימת שהיה ניתן עוד להוסיף מידע לערך. כמו בכל דבר, עצם זה שיש מתנגדים למשהו לא הופך אותם להיות צודקים, הולכים לפי הרוב ובמקרה הזה הרוב החליט חד משמעית על איחוד והשארת הפניה לערך על האלבום. אם זה לא מוצא חן בעינייך אתה יכול לבקש המשך דיון בדף השיחה של הערך אבל נכון לכרגע אל תשחזר את הערך וגם אל תצפה שהתוצאות ישתנו בהמשך. הערך הזה באופן ברור לא עומד בקריטריונים וכל עוד לא חל שינוי בתוכן שבו ההפניה תישאר שם. חוזר ואומר, אתה מוזמן לפתוח דיון חדש בדף שיחה של הערך כי הדיון שמתקיים פה הוא בעיקר בין שנינו ולא יצא מזה יותר מדי. רון18 - שיחה 14:39, 27 ביולי 2017 (IDT)

אירוויזיון 2019[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "אירוויזיון 2019". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: יפורט בפסקה הבאה.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:42, 9 בנובמבר 2018 (IST)
שלום לך. לצערי, בחרת להפר מספר כללי ויקיפדיה, וחזרת על מעשיך לאחר אזהרה. בתור צעד ראשון, חסמתי אותך לחמש דקות, בתקווה שתחזור למסלול הישר, ותוכל לדבר על הבעיות בדפי השיחה, כמקובל, במקום לריב. יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:44, 9 בנובמבר 2018 (IST)

עינת רותם קליש[עריכת קוד מקור]

אין שום סיבה שתוריד קישורים בתור דף העמוד, זה פשוט להרוס את הדף. גיל כתב - שיחה 15:48, 29 בנובמבר 2018 (IST)

זה שהיא נתמכה ע"י מפלגת העבודה במרוץ לראשות עיריית חיפה לא עושה אותה חברת מפלגת העבודה. יכול להיות שהייתה חברת מפלגת העבודה בעבר, אך כיום היא משתייכת למפלגה עצמאית והיא רצה לראשות עיריית חיפה תחת מפלגה עצמאית. אם יש לך מידע מבוסס אודות השתייכותה למפלגת העבודה כיום אנא ציין זאת בערך, כל עוד אין מקור לכך, הנ"ל הינו פרט שגוי. jon taragerien - שיחה 17:36, 29 בנובמבר 2018 (IST)

שוב מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

הפעם בערך בנימין נתניהו. אתה מוזמן לקרוא את דף השיחה שם. אם תמשיך איאלץ לפנות למפעילים. נרו יאירשיחה • ו' בטבת ה'תשע"ט • 13:19, 14 בדצמבר 2018 (IST)

נחסמת ליום[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

בהינתן שהוזהרת וחזור והובהרת ואף נחסמת ושוב הובהרת כי לא נסבול כניסה למלחמת עריכה ויהי מה, ומאחר וניכר ממעשיך חוסר רצון מובהק לשתף פעולה עם העורכים ו/או עם הנהלים - נאלצתי לחסום אותך ליום. יסוד קיומנו כמיזם הוא שיתוף פעולה, ובהיעדרה הרי שאבוי לנו. מיותר לציין כי אם יזוהה כי המסר לא הופנם מצידך, נבטל את אפשרותך לתרום למיזם - ללא הגבלת זמן. eli - שיחה 13:54, 14 בדצמבר 2018 (IST)

פספוסים[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "פספוסים". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

משתמש:Jon taragerien/ביורן צד-ברזל[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Jon taragerien,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "ביורן צד-ברזל" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Jon taragerien/‏ביורן צד-ברזל". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

יחסי החוץ של ישראל[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף יחסי החוץ של ישראל בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, Assayas - שיחה 13:34, 31 באוקטובר 2020 (IST)