ויקיפדיה:ציטוט יומי/הוספת ציטוט יומי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
דף זה מיועד אך ורק לדיונים אודות ציטוטים יומיים
לפני המלצה על ציטוט יומי כלשהו יש לקרוא את הקריטריונים לקביעת ציטוט יומי

הוספת ציטוטים יומיים חדשים:

מומלצים קודמים:

נהלים[עריכת קוד מקור]

לפני שציטוט כלשהו יתווסף לציטוטים היומיים יש להציע אותו ולהעמידו לדיון בעמוד ההצעות.

  • הציטוט צריך להיות בשפה העברית, אולם ניתן לצטט גם את שפת המקור (ובלבד שזה הטקסט המקורי שנכתב על ידי המצוטט, ולא תרגום שלו, לדוגמא - ציטוט בשפת מקור של סופוקלס יהיה ביוונית עתיקה ולא התרגום לאנגלית)
  • ההחלטה מתקבלת ברוב של 60% עם לפחות 4 המלצות חיוביות.
  • רק אחראי המיזם יקבעו את תוצאות ההחלטה ויארכבו את הדיון. ההחלטה תתקבל בקונצנזוס ככל האפשר. אחראי המיזם יכול לפסול ציטוט, אף אם יש לו רוב, אם המקור אינו מספק או התרגום נראה שגוי.
  • לאחר שמתקבלת החלטה, יש לציין זאת בתחתית הדיון.
  • אם לא התקבלה שום החלטה, והדיון נתקל בסחבת, השאירו את ההצעה. אל תמחקו. כעבור כמה זמן היא תועבר לארכיון על ידי אחראי המיזם.
  • כדי להצביע Symbol support vote.svg בעד - יש להקליד: *{{בעד}} ובשביל Symbol oppose vote.svg נגד - *{{נגד}}. תבניות אלה יוסיפו את הסימן והכיתוב המתאימים. ניתן להוסיף נימוק קצר במילים אחדות, וחובה לחתום באמצעות ~~~~ (חתימה בדרך אחרת אינה מקובלת).
  • ביקורת לציטוט צריכה להיות עניינית. הצבעות המתנגדות עקרונית למיזם או לציטוט מסוג מסוים, כמו גם הצבעות התומכות באופן לא ענייני בציטוט מסוים, לא תיספרנה במניין הקולות.
  • הסרת המלצה תידון בדף ההמלצות הרגיל אך תחת כותרת חדשה "הסרת המלצות" וההצבעה תהיה הפוכה - יידרשו 60% בעד הסרת ההמלצה ולפחות ארבעה ממליצים להסיר. ציטוט שהוסר - לא יוצג שנית בעתיד.
  • אחראי המיזם רשאי, על פי שיקול דעתו, לפסול כל ציטוט שיש לגביו חשד שלא נאמר על ידי אומרו, או חשד להפרת זכויות יוצרים. משתמש המתנגד להחלטה זו רשאי להעמיד את הציטוט להצבעת בחירה מחודשת. משתמש הסבור כי ציטוט אינו מדויק או מפר זכויות יוצרים, מוזמן לפנות לאחראי המיזם בדף שיחתו.

הסרת המלצה / הצגת בעיות בציטוט נבחר[עריכת קוד מקור]

נוהל רגיל[עריכת קוד מקור]

כל משתמש, בכל עת, יכול להעלות הערות/תהיות/ביקורת/הארות לציטוט נבחר, ולבקש תיקון הנוסח, או הסרת ההמלצה מציטוט נבחר. הדיון יערך בדף זה. בראש הדיון יש לקשר לתבנית הציטוט הנבחר עליו מגיבים (אין צורך לקשר לדף הארכיון, אחראי המיזם יארכב את הדיון במקום לאחר שיסתיים).

נוהל חירום[עריכת קוד מקור]

כל משתמש, בכל עת, יכול להעלות הערות/תהיות/ביקורת/הארות לציטוט נבחר, ולבקש תיקון הנוסח, או הסרת ההמלצה מציטוט נבחר שאמור להופיע בימים הקרובים או למחרת, או בחודש הקרוב. הדיון יערך בדף זה. בראש הדיון יש לקשר לתבנית הציטוט הנבחר עליו מגיבים, ולתייג את אחראי המיזם (בציון {{א|deror_avi}} (אין צורך לקשר לדף הארכיון, אחראי המיזם יארכב את הדיון במקום לאחר שיסתיים). במקרה זה, יש לנמק את הטעות, ואם יש בה בסיס, אחראי המיזם יחליף את הציטוט שאמור להופיע בטרם יופיע, והדיון יתקיים מאוחר יותר (ותהא הצבעת הסרת ציטוט במידת הצורך).


ניתן להציע ציטוטים יומיים ולהצביע כאן - דיונים