שיחת משתמש:אורי פרקש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

עריכה בדף זה היא בכפוף לערכי חירות האדם, כבוד האדם וחופש הביטוי.
1. כל אדם זכאי לכתוב כאן על כל נושא.
2. יש להקפיד על כבודו של כל אדם, בין אם הוא משתמש בוויקיפדיה ובין אם לאו.
3. אין בכוחו של חופש הביטוי לאפשר עבירה על סעיפים 1 ו-2.

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אורי פרקש, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
--כיכר השבת - שיחה 14:35, 20 ביולי 2011 (IDT)

הערך אהוד ברק[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, גילגמש שיחה 20:31, 13 בנובמבר 2015 (IST)

אהוד ברק אינו ראש הממשלה, את התואר ראש הממשלה יש לכתוב רק למי שהוא ראש הממשלה, כפי שנכתב לנתניהו ולא לרבין או פרס או שרון וכו'... בפסקה "תפקידים בולטים" נכתב שהוא היה ואני מדגיש היה ראש הממשלה, אך הוא אינו עוד ראש הממשלה. כפי שלא נכתב על זלמן שז"ר שר החינוך, אלא על נפתלי בנט, כך על אהוד ברק אין לכתוב בפסקת הכותרת ראש ממשלת ישראל, אשמח אם תכנס לערכים יצחק רבין שמעון פרס ובנימין נתניהו ותראה שרק אצל נתניהו יש לכתוב ראש הממשלה, כל עוד הוא מכהן.

איך חותמים?[עריכת קוד מקור]

שלום אורי פרקש. נהוג בדפי השיחה, בסיום כתיבת הטקסט לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה
החתימה מציגה ומקשרת באופן אוטומטי לדף המשתמש והשיחה שלך וכן מציגה את התאריך והשעה של שמירת דף השיחה. כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, לשימושך Face-smile.svg אסף (Sokuya) - שיחה 23:25, 23 באוקטובר 2016 (IDT)

סמל רפובליקת סהרה הערבית הדמוקרטית[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום אורי פרקש,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "סמל רפובליקת סהרה הערבית הדמוקרטית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:אורי פרקש/‏סמל רפובליקת סהרה הערבית הדמוקרטית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! - אינו בנוי כערך, מלא בכותרות שבלוניות ריקות, ולא כתוב באופן אנציקלופדי. אנא שפר אותו במרחב המשתמש, ויהיה ניתן להעבירו בחזרה למרחב הערכים כשיהיה מוכן. ‏TMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 19:24, 19 בנובמבר 2016 (IST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

הפרלמנט של כורדיסטן העיראקית[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום אורי פרקש,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הפרלמנט של כורדיסטן העיראקית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:אורי פרקש/‏הפרלמנט של כורדיסטן העיראקית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

הערך לא כלל מידע - אם בכוונתך לערוך אותו, עשה זאת במרחב המשתמש, וכשיהיה מוכן תוכל להעבירו בחזרה. ‏TMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 14:53, 28 בפברואר 2017 (IST)

בזמן שהערך הועבר לארגז החול, המשכתי וערכתי אותו כך שנוצר (אינני יודע איך) ערך נוסף בשם הפרלמנט של כורדיסטן העיראקית. ערך זה הוא ערך מלא, מעוצב ומעודכן. האם ניתן למחוק את הערך שבארגז החול?

אורי פרקש - שיחה 17:44, 28 בפברואר 2017 (IST)

דיוקן נשיא ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום. אנחנו לא מתיימרים לייצג את הבית הלבן ובטח לא את המדיה שלהם. טובת קוראי ויקיפדיה היא שעומדת לנגד עיננו וככזו אני חושב שהתמונה הנוכחית עונה על הקרטריונים. יותר ברורה באיכות ויותר טובה בגודל. eli - שיחה 21:59, 21 בדצמבר 2017 (IST)

  • אני חושב שאפשר להתפשר על התמונה הזאת: שהיא גם תקריב וגם קצת יותר רשמי
Official Portrait of President Donald Trump (cropped).jpg

אורי פרקש - שיחה 22:02, 21 בדצמבר 2017 (IST)

  • אני לא חושב שצריך להיות מייצגים של הבית הלבן, אבל מדובר בתמונה רשמית של נשיא ארה"ב, ובה לדעתי ראוי להשתמש כאינצקלופדיה. אורי פרקש - שיחה 22:05, 21 בדצמבר 2017 (IST)

משתמש:אורי פרקש/חוק ישראלי[עריכת קוד מקור]

העברתי לשם את התבנית שיצרת. בטרם מעלים תבנית יש לדון ולאשר אותה בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים. תודה. בורה בורה - שיחה 00:51, 3 במרץ 2018 (IST)

הבית היהודי[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף הבית היהודי בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, נרו יאירשיחה • ט' בניסן ה'תשע"ח • 02:15, 25 במרץ 2018 (IDT)

משרד החוץ[עריכת קוד מקור]

חירבת את הערך, אז בבקשה תחזיר אותו למצבו הקודם. BAswim - שיחה 01:07, 21 במאי 2018 (IDT)

מה רצית לעשות? BAswim - שיחה 01:09, 21 במאי 2018 (IDT)
ניסיתי להחליף בטבלה אחרת, וכנראה שהייתה לי בעיה בטבלה, אז החזרתי את הטבלה הקודמת וגם שם הייתה לי טעות איכשהו, תיקנתי עכשיו.- אורי פרקש - שיחה 07:08, 21 במאי 2018 (IDT)
כנראה שהייתה לי בעיה בטיוטה, בכל מקרה עכשיו החלפתי לטבלה שרציתי להוסיף. --אורי פרקש - שיחה 09:19, 21 במאי 2018 (IDT)

ניסויים[עריכת קוד מקור]

אפשר להשתמש בתצוגה מקדימה, ואפשר ליצור את הטבלה בדף טיוטה ואחר כך להעתיקה אל הערך. הימנע בבקשה מלהוסיף עריכות גדולות לערך ולשחזרן בזה אחר זה. זה מטריד את עוקבי הדף לחינם. • דגש חזקשיחה • ט' בסיוון ה'תשע"ח • 17:22, 23 במאי 2018 (IDT)

אני יודע, אבל כשאני מעביר טבלה מהטיוטה אל הערך היא לא מועברת נכון ונוצרת שגיאה ממש מוזרה, אין לי מושג למה.--אורי פרקש - שיחה 17:25, 23 במאי 2018 (IDT)
דבר ראשון - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם., שנית- תעביר אותה בעריכת קוד מקור במקום בעורך חזותי. • דגש חזקשיחה • ט' בסיוון ה'תשע"ח • 17:26, 23 במאי 2018 (IDT)
עכשיו הבנתי, צודק. אכפת לך אם אני אעביר כמה טבלאות מחדש עם עריכת קוד מקור, יש עוד כמה תקלות? --אורי פרקש - שיחה 17:27, 23 במאי 2018 (IDT)

ראש ממשלת בריטניה[עריכת קוד מקור]

היי אורי. קודם כל תודה על העיצוב מחדש של הטבלה. מזמן רציתי למצוא מישהו שידע לעשות את זה כך, אני לא כל כך מצוי בנושא של הגדרת הצבעים. שתי שאלות: 1. ראיתי ששינית את המספור של ראשי הממשלה כך שמי שכיהן ביותר מתקופת כהונה אחת, המספור של הכהונה השנייה ומעלה מופיע בסוגריים. זו מבחינתי שיטת המספור הנכונה, כך גם קיים ברשימות בעלי תפקידי פוליטיים במדינת אחרות, כולל ראש ממשלת ישראל. הבעיה היא שבערכים אודות ראשי ממשלת בריטניה עצמם מופיע מספור לפי כהונה ולא לפי ראש ממשלה, לדוגמא, וינסטון צ'רצ'יל מופיע בערך אודותיו כראש הממשלה ה-61 וה-63. לפיכך, יש צורך לשנות את המספור בערכים. אם אין בכוונתך לעשות זאת, אני לוקח זאת על עצמי. 2. ראיתי שהפכת את התמונות של המלכים מדיוקן שלהם לסמל בריטניה - למה? Itaygur - שיחה 22:19, 13 באוקטובר 2018 (IDT)

היי, קודם כל תודה, אני שמח שיש הערכה לדברים האלה. לגבי המספור תכננתי להמשיך בעבודה ולשנות את המספור, אבל אם אתה מוכן לעשות את זה אני יותר מאשמח. לגבי התמונות, זה הנוהג בוויקיפדיה האנגלית (לא רק בטבלה של ראש ממשלת בריטניה), ואין לזה הרבה משמעות מעבר לאסתטיקה ולכך שהטבלה עוסקת בראש הממשלה ולא במלך. באופן כללי הטבלה מעוצבת בסגנון האנגלי (שהוא האסתטי ביותר שיש בדרך כלל) עם שינויים קלים. אורי פרקש - שיחה 22:32, 13 באוקטובר 2018 (IDT)
בסדר, אני אבצע את השינויים בערכים על ראשי הממשלה. לגבי תמונות המלכים ראיתי למה התכוונת, אבל האם לדעתך אם כן יהיו תמונות המלכים זה יגרע משהו? אני חושב שזה לא מזיק. מה דעתך? Itaygur - שיחה 22:46, 13 באוקטובר 2018 (IDT)
להזכירך, מדובר בכל זאת על "ממשלת הוד מלכותו/מלכותה"... Itaygur - שיחה 22:50, 13 באוקטובר 2018 (IDT)
אני הייתי משאיר ככה מסיבות אסתטיות. אם שמים דיוקן של מישהו צריך להראות את התמונה בבירור, ואז צריך להגדיל אותה וזה כבר מרחיב את השורות. הדיוקנאות של ראשי הממשלה הם 70px, זה די מינימום, ואם למשל נשים דיוקן של אדוארד השמיני (שמלך פחות משנה) נרחיב יותר מדי את השורה של סטנלי בולדווין. זו רק דוגמה. לכן אני הייתי משאיר במצב הנוכחי. אורי פרקש - שיחה 22:53, 13 באוקטובר 2018 (IDT)
מקובל. נשאיר זאת כך ואני אטפל בערכים על ראשי הממשלה. תודה ולילה טוב. Itaygur - שיחה 22:56, 13 באוקטובר 2018 (IDT)

דבר נוסף, בעריכה שביצעת, מחקת את תארי האצולה המלאים שלהם, ראה את הגירסה הקודמת לעריכה שלך. זה חשוב מאוד כי רובם היו מוכרים בתארים אלו. ניסיתי להחזיר את המצב לקדמותו ורק הסתבכתי. האם תוכל להחזיר את התארים הללו? תודה. Itaygur - שיחה 00:10, 14 באוקטובר 2018 (IDT)

תודה על העדכון. בנוסף, אם תוכל, תארי האצולה (דוכס, רוזן, מרקיז וכו'), צריכים לבוא לאחר השם. כלומר, רוברט וולפול, הרוזן הראשון מאורפורד, ולא ההיפך. למי שיש רק תואר סר, זה בסדר, תשאיר אותם לפני השם. ושוב תודה. Itaygur - שיחה 16:13, 15 באוקטובר 2018 (IDT)
אני חושב שמבחינת השפות כדאי להשאיר את המצב כפי שהוא, אחרת נוצר בלבול בין העברית והאנגלית. לא ברור באיזו שורה צריך להכניס את התואר (מתחת לעברית או מתחת לאנגלית). אורי פרקש - שיחה 16:54, 15 באוקטובר 2018 (IDT)
מתחת לעברית ומעל האנגלית.Itaygur - שיחה 17:15, 15 באוקטובר 2018 (IDT)

שיבוץ תמונות בערכים[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
משהתקבלה אצלנו תמונה חופשית של מנחם סבידור, החלפתי את כל המופעים של התמונה בה עשינו שימוש עד אז, בשימוש הוגן, בזו החופשית. כך, הגעתי גם לדף הטיוטה במרחב המשתמש שלך, "משתמש:אורי פרקש/טבלאות מנהיגים" וגם שם ביצעתי את ההחלפה. ראיתי שהטבלה שם מועתקת מזו שבערך "יושב ראש הכנסת" ולכן החלפתי אותה בזו המעודכנת מהערך (כולל התמונה החופשית בה אנו משתמשים מעתה). אין לי מושג מהו השימוש שלך בדף הטיוטה הזה, וזכותך לשמר בו טבלה ששונה מזו שבערך על יו"ר הכנסת. עם זאת, במרחב הערכים, פורמט הכתיבה אמור להיות אחיד ותקין. איננו משתמשים בשיבוץ תמונה בדרך הבאה: " [[קובץ:Yosef_Sprinzak.jpg|קישור=https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Yosef_Sprinzak.jpg|95x95 פיקסלים]] ".
אני מניח שהצורה של הפרופורציות הכפולות בצירוף המילה "פיקסלים" במקום הסימן "px", כמו גם התוספת של ה"קישור", נובעת משימוש בעורך החזותי. לא ידוע לי מדוע זהו הסגנון שם ואם הדבר ניתן לשינוי בפרק הזמן הקרוב, אבל לידיעתך, איננו מוסיפים את הקישור. לפיכך, הערך "יושב ראש הכנסת" לא כולל טקסט מיותר זה. בברכת ערב טוב, Ldorfmanשיחה 21:46, 9 בדצמבר 2018 (IST)

כוכב לבלתי נראה![עריכת קוד מקור]

Invisible Barnstar Hires.png כוכב בלתי נראה
שלום אורי היקר! אני מבקש להודות לך על תרומותיך הנרחבות בנושאי פוליטיקה ושלטון בישראל; אני נהנה מאוד לקרוא אותן. בברכה, כובש המלפפוניםשיחה 18:15, 29 בדצמבר 2018 (IST)

הטבלה החדשה בערך "מבקר המדינה"[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
מדוע ויתרת על עמודת "העיסוקים הקודמים" בעת החלפת הטבלה לזו שאתה עיצבת? זהו נתון שהייתי אומר שהוא חשוב מאוד עבור הקורא. מעבר לעניין המהותי, יש כאן עניין טכני של ביטול מידע מהותי מהגרסה היציבה, דבר שאינו מתקבל בברכה במחוזותינו. Ldorfmanשיחה 23:46, 1 בפברואר 2019 (IST)

שלום, החלטתי שלא להשאיר את העמודה הזו בטבלה החדשה משתי סיבות: א. היא תופסת מקום וממעמיסה נתונים; ב. על אודות כל מבקר ניתן לקרוא בערך שלו. אורי פרקש - שיחה 23:52, 1 בפברואר 2019 (IST)
ראשית, תמיד "בערך עליו" - לא "בערך שלו". זה עניין מהותי. הערך אינו "בבעלותו" של נשוא הערך ויתכן מצב בו יופיע מידע שאינו לרוחו. שנית, אמנם יש פה מקום שנתפס, אבל בטבלה בערך אודות מבקר המדינה, זהו פרט חשוב. אנשים שירצו להכיר את המבקרים, לא צריכים להכנס לכל ערך ולקרוא עליהם. ההבדל בין ערך זה לערכים אודות בעלי תפקידי אחרים, שגם בהם אתם מחליף טבלאות מהגרסה היציבה ללא כל דיון מקדים, הוא שממלאי התפקידים האחרים מוכרים יותר לציבור. פה, לרוב איננו זוכרים את הפרטים לגבי הביוגרפיה של כל אישיות שנבחרה לתפקיד, והרקע הקודם של המבקר דווקא חשוב מאוד לפעילותו ולהערכת פעילותו. אנא הוסף את הפרט הזה או, אם אתה באמת מתעקש, שחזר לטבלה הקודמת ואז אנא קיים דיון מסודר לקבלת החלטה בנושא והזמן אליו כותבים אחרים, טרם ביצוע ההחלפה. אנא תייג אותי כשיפתח הדיון. בתודה, Ldorfmanשיחה 00:01, 2 בפברואר 2019 (IST)
ראיתי את השינוי. תודה לך. רק עוד דבר אחד: אנא הקפד לכתוב את פרופורציות הצגת התמונות באופן המקובל אצלנו ("250px" בד"כ לתמונה בודדת) ולא באף פורמט אחר, שמקשה על העריכה ובמיוחד על ההבנה של כותבים חדשים. סופ"ש נעים. Ldorfmanשיחה 00:35, 2 בפברואר 2019 (IST)

תיקון תאריך בתמונה[עריכת קוד מקור]

הכנסת העשרים.png

שלום אורי,

תוכל לתקן את התאריך שמופיע בראש התמונה מ-2017 לשנת 2015, בה התקיימו הבחירות הקודמות?

תודה, דוד - שיחה 16:15, 8 באפריל 2019 (IDT)

אני כרגע בטירונות, לכן אתקן את הטעות בסוף השבוע הבא. מצטער על אי הנוחות אורי פרקש - שיחה 20:49, 8 באפריל 2019 (IDT)
אין בעיה, בהצלחה בצבא! דוד - שיחה 01:40, 9 באפריל 2019 (IDT)

משתמש:Sokuya[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין למה אתם משחזרים זה את זה כל הזמן. הגיע הזמן לשים לזה סוף. אולי תתכתבו ביניכם ותסדירו את הבעיות? --‏Yoavd‏ • שיחה 15:35, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

צבעי מפלגות[עריכת קוד מקור]

שלום, אני שם לב שפתחת מולי במלחמת עריכה רחבה מאוד. זה התחיל בשחזור שלך בערך הכנסת והתפתח לשחזור לרוחב של כמה וכמה ערכים, אפילו שחזור גרסאות יציבות. לכן ראשית אבקש ממך לחדול מכך. שנית, לגבי תקציר העריכה שלך בערך הבית היהודי ולמה הוא לא נכון. בדרך כלל מפלגה משתמשת במספר צבעים, אך יש צבע אחד לכותרת התבנית, צבע זה צריך להיות הצבע הדומיננטי של המפלגה ולא דווקא הלוגו. צבע הפונט בלוגו הוא לא צבע המפלגה. למשל הבית היהודי, צבע הבית היהודי הוא צבע ירוק. זה צבע שמאפיין את הציונות הדתית גם באיחוד מפלגות הימין וגם במפלגת ימינה (בגוון אחר). עקוב אחרי כרזות המפלגה בקמפיין בחירות וראה את הבולטות של הצבע הירוק. [1], [2], [3], [4], [5], [6] ועוד ועוד. כך שלמרות שהמילים ״הבית היהודי״ הם בכחול, הרקע הוא ירוק, אך אנחנו שמים לוגו עם רק שקוף והירוק הזה בא לידי ביטוי במגן דוד ובעיקר בשלטים, כך שהצבע הכחול הוא לא הדומיננטי. באופן דומה מפלגות אחרות כמו איחוד מפלגות הימין (ירוק), האיחוד הלאומי - תקומה (כתום שזה צבע ההתנתקות, אך מפלגת תקומה החזיקה בה עוד לפני המיתוג החדש). הצבע הכחול הוא צבע שבא לידי ביטוי אצל רוב המפלגות (כך גם נקודה אדומה), כולם עוקבים אחרי אותם כללי עיצוב. אך המפלגות משתמשות בצבע נוסף כדי לשמור על יחודיות. אם נלך לשיטתך ורוב צבעי המפלגות יהיו כחול, לא ניתן יהיה להבדיל בינהן בגרפים ותרשימים. לעיוורי צבעים גם ככה קשה להבדיל. זה נכון במיוחד לגבי כחול לבן וישראל ביתנו, יש עתיד. ישראל ביתנו השתמשה בלוגו הקודם שלה בגוון כחול-ירקרק, הדומה לטורקיז והצבע הזה חזר על עצמו בלוגו החדש, לכן זה צבע שמייחד אותה. כחול לבן יש תכלת בלוגו ואין שום סיבה ללכת דווקא על הכחול הליכודי שהם משתמשים בו. גם לימין החדש יש בלוגו את הצבע הליכודי. הצבעים שאתה בוחר הם פשוט לא נכונים. וגם חשוב לשמור על גוונים שונים כדי שיוכלו להבדיל בינהם. – אסף (Sokuya)שיחה 17:06, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

בעלת כמה נקודות נכונות, ובכל זאת נעשה שימוש בצבעים שאינם מופיעים בלוגו המפלגה (במקרה של כחול לבן) אני חושב שיש מקום לפתרון בעניין הזה ולא להתבסס על ויקיפדיה האנגלית אורי פרקש - שיחה 18:02, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

ובכל מקרה, במקרה של "ישראל ביתנו", הגוון הכהה הוא כהה מספיק על מנת שלא יווצר בלבול. מדובר גם בצבע בו מעשה השימוש הדומיננטי ביותר בכל הכרזות של המפלגה. בעניין איחוד מפלגות הימין השימוש בצבע הירוק לא יזיק. אני אתקן לקודים אחרים של צבעים שניתן להבדיל ביניהם ונסיים את הסאגה הזו. ואבקש שלא לשנות אותם. אורי פרקש - שיחה 18:15, 31 באוגוסט 2019 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלום, מאחר וגגם אני מתעניין בפוליטיקה (אפילו רוצה להיות נבחר ציבור אבל מרגיש שאני אופטימי מידי),אומנם מהזרם השמאלי של המפה אבל עדיין . אם זה בסדר מבחינתך ל"העתיק" לעצמי את הדף שלך משתמש:אורי פרקש/טבלאות פוליטיקה. אקבל גם תשוב תשובה שלילית. בברכה 90Desertboy - יום נעים - שיחה 14:37, 24 במרץ 2020 (IST)

בוודאי, מוזמן אורי פרקש - שיחה 16:21, 25 במרץ 2020 (IST)

תודה רבה (: 90Desertboy - יום נעים - שיחה 18:25, 25 במרץ 2020 (IST)