שיחת משתמש:שנילי/ארכיון12

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


תוכן עניינים

פוצ'ו[עריכת קוד מקור]

תודה רבה. הייתי באמצע כתיבת הערך והפסקתי לרגע, ואז הוא נמחק. עכשיו שיחזרתי את הערך, אני מקווה שהוא עומד בסטנדרטים. התמונה יצאה מעט גדול מדי, אבל ב"ממוזער" הוא קטנה מדי, נסיתי לשנות את זה בעזרת שינוי ה-px כמו שמופיע ב [עזרה:עיצוב תמונות] אך ללא הצלחה. האם את מוכנה לעזור\להסביר לי? המתלמד - שיחה 21:53, 30 בדצמבר 2010 (IST)

הבעיה העיקרית בערך שחשיבותו ומידת היותו מוכר מוטלת בספק. על מנת לאפשר לך לכתוב את הערך העברתי אותו למשתמש:המתלמד/פוצ'ו (משחק) - שים נא לב שאין לתת שם ערך מנוקד. שנילי - שיחה 21:58, 30 בדצמבר 2010 (IST)

העניין הוא שאנשים יקראו את הערך, אף אחד לא יקרא אותו אם הוא יהיה קבור אי שם. אני לא מבין למה הערך הוא לא חשוב בעיניך, הערך מדבר על משחק מסוים, והוא ראוי להיכתב כמו ערכים אחרים על משחקים ([כן לא שחור לבן] לדוגמה). כשאת מעבירה אותו למקום שהעברת אותו את בעצם דנה אותו לאבדון, איש לא יראה אותו כי הוא לא מופיע בחיפוש (יש ערך על סופר בשם פוצ'ו) ואי אפשר למצוא שום איזכור שלו אא"כ מישהו שלח לך את הקישור. אני יודע שאת הרבה יותר מנוסה ממני בזה, אבל כתבתי את הערך הזה לאחר מחשבה והשקעה רבה (וכמות לא מבטלת של משחקים ובקשות) ואני מבקש ששתחזירי אותו ואת דף הפירושונים שלו למקומם. ד"א, אניא חושב שאת שם הערך של של השם פוצ'ו כדאי לשנות לשמו המקורי של הסופר. המתלמד - שיחה 22:15, 30 בדצמבר 2010 (IST)

הערך אינו קבור. הוא לא קים כלל כערך אלא נמצא במה שקרוי מרחב המשתמש שלך. הוא נמצא במקום המאפשר לך להתנסות בכתיבת ערך, להביאו למצב שבו יש אולי סיכוי שיתאים להיות ערך אנציקלופדי. הסיבה העיקרית שאינו כזה - לא מצאתי בשום מקום מידע על קיומו. מי משחק בו? באיזה מסגרת? מדוע אין איזכור שלו בגוגל? ועוד משהו קטן - בפעם האחרונה שהסתכלתי במראה נשקף מולי גבר. שנילי - שיחה 22:31, 30 בדצמבר 2010 (IST)

יותר גרוע! אין שום בעיה בכתיבה של הערך, זה שהוא לא מוכר לא מונע ממנו להתפרסם (יש המון ערכים בויקיפדיה שרוב האנשים לא מכירים ולא יכירו). מי משחק בו? אנשים! הרבה! זה שהוא לא מופיע באינטרנט לא מעידה על כך שהוא לא קיים, אומנ זהו משחק לא מוכר, אבל אני לא חושב שזו סיבה למנוע ממנו להיות מוכר בהמשך.

אהה...אופס....סליחה :P המתלמד - שיחה 09:26, 2 בינואר 2011 (IST)

אני ממליץ שתקרא את הדף ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים, בפרט את הסעיף "בחירת מושגים". הוויקיפדיה אינה הכלי להפצת מידע על משחק עלום שאין איש מכיר. שנילי - שיחה 18:01, 2 בינואר 2011 (IST)

אני לא מבין, את בעצם רוה שאני אשלח לפה את כל האנשים שכן מכירים שיעידו על זה?

חוץ מזה, אולי זו סיבה טובה דווקא כן לפרסם. יום טוב המתלמד - שיחה 23:44, 6 בינואר 2011 (IST)

הדיון הזה לא מתקדם לשום מקום. המשחק לא נפוץ בהיקף שמצדיק ערך אנציקלופדי. 07:32, 7 בינואר 2011 (IST)

אני מכיר את הערך ואשמח אם הוא יהיה בויקיפדיה! שחקן פוצ'ו

אני דווקא חושב שכן, אני עצמי יודע על 7 מקומות שונים שבהם משחקים את המשחק. כמו כן ראיתי לאחרונה את הערך תלוי בבית ספר מסוים (שלא אני שלחתי אותו אליו).


שלום, אני שחקן פוצ'ו שמשחק במשחק כבר שנים רבות. הרבה זמן חיפשתי ערך למשחק בויקיפדיה ובמקומות אחרים ולשוא. כשראיתי את הערך כאן מאוד שמחתי, אבל אני מאוכזב מאוד מהעובדה שהוא לא מפורסם. אני אישית מכיר יותר מ-10 מקומות שונים שבהם משחקם את המשחק. והייתי שמח לראותאת הערך עולה לאתר בתור ערך רשמי. זהו נושא שראוי שיהיו ערכים עליו, גם אם אין אזכורים שלו במקומותאחרים ברשת. בתקווה..... יו טוב.

אני חושב שהצופים אמרו את דברם לא? המתלמד - שיחה 21:41, 17 במרץ 2011 (IST)

התייחסות כלשהי? המתלמד

לא השתכנעתי. שנילי - שיחה 22:26, 26 במרץ 2011 (IST)

בדקתי את מה שנאמר ע"י אחד המגיבים וגיליתי רשימה לא מבוטלת של בתי ספר (בעיקר במערכת החינוך הדתי ד"א) שבה משחקים את המשחק ואפילו בגרסא מיוחדת שאני לא מכיר, אמנם זה לא מופיע באינטרנט אלזה לא אומר כלום. אם זה לא מספיק אני מוכן לתת לך רשימה של מקמות שבהם משחקים את המשחק (עשרה יספיקו?) המתלמד - שיחה

בוקר טוב[עריכת קוד מקור]

הבנתי שהיה לך דין ודברים עם משתמש:אגסי בעקבות התבטאויותיו. האם תוכל לבדוק את ההתפתחויות בדף שיחתו? תודה ושבת שלום, חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 08:50, 31 בדצמבר 2010 (IST)

הערתי לו בעבר שאין לפרוע חשבונות אישים בדף המשתמש שלו. התנהלותו רחוקה מלהיות קולגיאלית, אבל גם ברוקולי צריך להוריד את סף הרגישות שלו ופשוט להתעלם. אם כך יקרה אפשר יהיה לבחון את העניין כשהדם אינו רותח. שנילי - שיחה 08:59, 31 בדצמבר 2010 (IST)

הבורר[עריכת קוד מקור]

תודה על ההגנה, תוכל לשחזר את גרסתו האחרונה? שבוע טוב, Rhone •‏ בקרו את פורטל גרמניה • 17:56, 8 בינואר 2011 (IST)

שלום שנילי, אני בד"כ עורך בוויקיפדיה באנגלית אך רציתי לתרום לערך של "הבורר" וגיליתי שנעלת אותו. לדעתי נעילה חלקית מועילה הרבה יותר. בעיקרון התג {{לשכתב}} היה מתאים שם כי משפטים מסויימים (כמו "ענבל תמיד שמה בשביל אבי") נשמעים כמו בייבי ערס שמספר לחברה שלו למה זה מרגש אותו :-) בכל מקרה, אודה אם תוכל לשנות את הנעילה לחלקית. Hearfourmewesique - שיחה 18:46, 24 בינואר 2011 (IST)
אודה לתשובה. Hearfourmewesique - שיחה 20:02, 29 בינואר 2011 (IST)

הערך: אבי בירן[עריכת קוד מקור]

בתחילת השבוע מחקת את הערך אבי בירן. אכן, הערך נכתב עלי אך יש בו ערך אקדמי מעבר לפירסום אישי שבעתיו מחקת. כמו כל אמן אחר אשר מקבל ערך (צורפים שונים ראו: ביאנקה אשל גרשוני, זמרים: רון שובל לדוגמא או כל אדריכל, סופר וכדומה) כל ערך כזה מהווה פרסום ליוצר. יצירות כאלו שקולות ליצירה שלי ולעיתים יצירותי ידועות אף יותר בשל היותן נאספות על ידי מוזיאונים ומפורסמות בספרים ועוד. יצירותי משמשות חוקרים רבים ואנשי אקדמיה לשם מחקר ולשם דוגמאות לאמנות יהודית פוסט מודרניסטית. בשל היותי מראשוני הזרם הנ"ל הוכרתי על ידי מוזיאון ישראל כמחדש בתחום על ידי קבלת הפרס היוקרתי ביותר בתחום היודאיקה. אינני רודף פרסום או מחפש רווח בכניסת הערך לויקיפדיה. את זה יש לי ממקורות אחרים ומהאינטרנט. כל שאני מחפש הוא הנגשה של יצירותי לתלמידים, סטודנטים והציבור הרחב המתעניין באמנות יהודית עכשוית. מכיוון שערכים רבים בויקיפדיה מאפשרים הפניות לאמנים ויוצרים בתחומים אני חושב שיש מקום לערך. (צורפים, אמנים ישראלים....) אנא שיקלו מחדש את החזרת הערך. תודהאבי בירן - שיחה 21:11, 15 בינואר 2011 (IST)

אני כרגע עם נגישות נמוכה לאינטרנט. אענה לך בהרחבה בסוף השבוע. שנילי - שיחה 22:00, 16 בינואר 2011 (IST)
אבי שלום, עד שיתפנה שנילי להשיב לך באופן מפורט - יעזור לך מאוד אם תוכל לציין (בלוויית סימוכין) מוזיאונים חשובים ומוכרים בינלאומית המחזיקים יצירה שלך באוסף הקבע שלהם, ו/או מוזיאון כנ"ל שארח תערוכת יחיד שלך. אלה תנאי סף בוויקיפדיה בכל הנוגע לציירים ופסלים, ואפשר להשתמש (אם לא יהיו התנגדויות) בקריטריונים אלה גם לתחום האמנות שלך. ביאנקה אשל גרשוני, למשל, עומדת בקריטריונים אלה. Magisterשיחה 22:51, 16 בינואר 2011 (IST)

הבורר[עריכת קוד מקור]

בבקשות מפעילים יש בקשה של משתמש רשום חדש להפוך את הגנת הערך לחלקית. לפי היומן אתה הגנת עליו באופן מלא. האם לדעתך ראוי להוריד בשלב זה את רמת ההגנה? Ranbar - שיחה 20:43, 25 בינואר 2011 (IST)

פעולתו של שנילי הייתה נכונה והרציונל עודנו בתוקף. משתמש רשום ובעל הוותק הנדרש הכניס תוכן בעייתי לערך זה, ולכן לא היה מנוס מהגנה מלאה. יש יסוד להאמין שהמשתמש החדש שפנה אליך קשור לאותו משתמש. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 21:16, 25 בינואר 2011 (IST)
כך שיערתי ועל כן לא פעלתי. Ranbar - שיחה 21:30, 25 בינואר 2011 (IST)
חיפה – זוהי פעם ראשונה ואחרונה שאני מזהיר אותך מפני האשמות שווא. אם אתה חושד במשהו, אתה מוזמן לערוך בדיקות אייפי ומה שתרצה. אין לי קשר לאף משתמש. חוץ מזה אני עדיין ממתין לתשובה של שנילי. Hearfourmewesique - שיחה 20:07, 29 בינואר 2011 (IST)

אני מבקש שתסיימו את הדיון בדף השיחה על רמת הפירוט הנדרשת. שנילי - שיחה 20:13, 29 בינואר 2011 (IST)

אני מבקש שתענה על שאלתי, ואין זו הפעם הראשונה. Hearfourmewesique - שיחה 20:24, 29 בינואר 2011 (IST)

מה שאלתך? שנילי - שיחה 21:56, 29 בינואר 2011 (IST)

אני משער כי הבלבול נובע משתי פסקאות הקרויות "הבורר" בדף זה, אז הנה קופי-פסטה מלמעלה:
שלום שנילי, אני בד"כ עורך בוויקיפדיה באנגלית אך רציתי לתרום לערך של "הבורר" וגיליתי שנעלת אותו. לדעתי נעילה חלקית מועילה הרבה יותר. בעיקרון התג {{לשכתב}} היה מתאים שם כי משפטים מסויימים (כמו "ענבל תמיד שמה בשביל אבי") נשמעים כמו בייבי ערס שמספר לחברה שלו למה זה מרגש אותו :-) בכל מקרה, אודה אם תוכל לשנות את הנעילה לחלקית.
ראיתי שאכן בוצע שכתוב רציני מאז. בכל מקרה, עונה שלישית עדיין צריכה תקציר ומקומות מסויימים דורשים הבהרה (למשל, אילוז הוא לא סתם שוטר – הדמות שלו מבוססת על היותו מושחת, קוקי היא קודם כל המאהבת של אבי ורק אח"כ שחקנית כושלת, ויש עוד דוגמאות). בכל מקרה, אינני רואה את ההצדקה להגנה מלאה. Hearfourmewesique - שיחה 01:08, 30 בינואר 2011 (IST)

כבר עניתי לעיל "אני מבקש שתסיימו את הדיון בדף השיחה על רמת הפירוט הנדרשת." שנילי - שיחה 07:04, 30 בינואר 2011 (IST)

מאחר ואין לזה כל קשר לשאלתי, אבקש (שוב) תשובה רלוונטית. Hearfourmewesique - שיחה 21:10, 30 בינואר 2011 (IST)

אני שואל שוב - מה שאלתך? עד כה הבעת דעות ולא ניסחת שאלה. שנילי - שיחה 06:55, 31 בינואר 2011 (IST)

מדוע אינך מגיב לדעה המובעת כאן, בצורה שכמעט תואמת שאלה? בסה"כ ביקשתי הבהרה לגבי נעילת הערך ועשיתי זאת על דף שיחתך מאחר ואתה מפעיל המערכת הרלוונטי, מדוע זה הפך לטירחה כה סבוכה? Hearfourmewesique - שיחה 22:01, 3 בפברואר 2011 (IST)

ההגנה הייתה למנוע מלחמת עריכה, לא עסקתי בתוכנה. הורדתי רמת הגנה בתקווה שלא תהיה שוב מלחמת עריכה. שנילי - שיחה 07:10, 7 בפברואר 2011 (IST)

כדאי שתשים לב[עריכת קוד מקור]

להיסטוריה של העריכות ששחזרתי, ולדף השיחה של המשתמש שביצע אותן. 79.177.199.120 16:50, 5 בפברואר 2011 (IST)

שמתי לב ולא הבנתי את בקשתך. שנילי - שיחה 16:53, 5 בפברואר 2011 (IST)
אתה שחזרת את העריכות שלי והחזרת מה שהוא עשה... הוא יצר הפניות מדף השיחה אל הערך - ממתי עושים ככה? והוא שוב הדביק את תוכן הערך הקיים במקום ההפניה, תראה את ההיסטוריה של פוקס קידס. 79.177.199.120 16:57, 5 בפברואר 2011 (IST)
המחשב שלי איטי, סדר את אשר שחזרתי. שנילי - שיחה 16:58, 5 בפברואר 2011 (IST)

אנא העבר[עריכת קוד מקור]

קובץ:Shoes brushing in Madrid.jpg לשיתוף. מתניה שיחה 17:35, 6 בפברואר 2011 (IST)

הבורר שוב[עריכת קוד מקור]

חשבתי שהורדת את רמת ההגנה מאחר וראית את הגרסה שכתבתי בארגז החול, אליה קישרתי בדף השיחה של הערך. האם ניתן לקבל הסבר מדוע החלטת להשאיר את הגרסה שחסר בה תקציר עונה 3 ונמצאים בה יותר פרטים טפלים מאשר חיוניים, וגם יש דמויות (כמו אשתו של ולדה או המרצה) שמופיעות אולי פעמיים בכל הסדרה בעוד שהדמויות/שחקנים שהוספתי, כמו וינר או פארוקי, מופיעים לאורך עונה שלמה או אפילו שתיים? אשמח לתשובה הפעם כי אני באמת מרגיש שהמאמץ שלי נזרק לזבל במחי יד (או לחצן, אם תרצה). אגב, אם משהו אינו ברור, אשמח להרחיב. Hearfourmewesique - שיחה 20:30, 13 בפברואר 2011 (IST)

כפי שהסברתי לך בעבר אני לא משמש כאן כבורר ולכן אין צורך שתסביר לי את עריכותיך. כל שאני עושה הוא למנוע מלחמת עריכה, ומכשזו מתלקחת אני מגן. אני ממליץ לך לדון עם בני הפלוגתא שלך ולהגיע לסיכום משותף. שנילי - שיחה 21:57, 13 בפברואר 2011 (IST)
כפי שניתן לראות כאן, אני מנסה לפתוח דיון עם המשתמש/ת ששחזר/ה אותי ללא הסברים, אך טרם קיבלתי תגובה הולמת. איך אני ממשיך הלאה? ואם כבר אנחנו בנושא, מדוע שחזרת את עריכתי בטענה כי הגרסה הישנה "יציבה"? נתתי את טיעוניי מספר פעמים, כנראה הגיע הזמן שמישהו יתחיל לשים לב לתוכנם. 21:28, 14 בפברואר 2011 (IST)

אנחנו מנסים לקיים כאן אנציקלופדיה. גם ערך על סדרת טלוויזיה נכלל בהגדרה זו. כאשר אתה קושר פלטת מתכת לדארת ואדר אין בכלל מקום לדיון. שנילי - שיחה 22:46, 14 בפברואר 2011 (IST)

בוא אפילו נעזוב שניה את העובדה שהדמות של יגאל הנאצי מבוססת על דארת' ויידר, את העובדה שבסצינת ההשתלה מנוגן המארש האימפריאלי ברקע או את העובדה שסצינת הסיום של עונה 3 – המאבק בין נדב ליגאל – הינה פארודיה בוטה ומפורטת של המאבק בין לוק לדארת', כולל לוחמת פנסי הרחוב שהיו להם את אותם הצבעים בדיוק שהיו לחרבות הלייזר במלחמת הכוכבים, וכולל, כמובן, את הציטוט "נדב, אני האבא שלך". אם אתה חושב שהוויקילינק אינו אנציקלופדי, פשוט תסיר אותו – למה למחוק את הכל? כמו שרשמתי לסקרלט – ביטוי מצויין שלא מצאתי לו תרגום: Don't throw out the baby with the bath water, שאומר (בערך) "אל תזרוק את העיקר יחד עם הטפל". אנציקלופדיה, נכון? Hearfourmewesique - שיחה 20:47, 15 בפברואר 2011 (IST)

ללא שום הסבר[עריכת קוד מקור]

מוחקים את הערך שלי זהו ערך חשוב מאוד שכן רוב הציבור כלל לא מודע למידע זה התוכן שונה מספר פעמים , קראתי את המדריך מספר פעמים ועקבתי אחר ההוראות אך עדיין - הערך נמחק אשמח לדעת מדוע, הערך קצר ואם נראה שיש בו תוכן שיווקי אשמח לדעת מהו , נתתי למספר אנשים לקרוא את הערך ולא מצאו בו כל ערך שיווקי תודה- אורן http://he.wikipedia.org/wiki/שיחת משתמש:Oren2000

שכתוב הערך[עריכת קוד מקור]

שלום רב, הערך נכתב מחדש ושונה נעזרתי בכותב ניטרלי, האם ישנה אפשרות להעביר לך את הערך לפני שאני מעלה אותו בכדי לקבל אישור סופי? תודה רבה, http://he.wikipedia.org/wiki/שיחת משתמש:Oren2000

עדיין לא מתאים לעלות כערך. שנילי - שיחה 06:53, 11 במרץ 2011 (IST)

רעידת האדמה והצונמי בסנדאי (2011)[עריכת קוד מקור]

לשנילי!

הערך שנמחק על ידך הוא רעידת האדמה והצונמי בסנדאי (2011) נכתב על ידי ולא על ידי משתמש אנונימי, (לא הייתי מחובר לכתובת ה-IP שלי) בכל אופן זהו ערך אקטואלי שמתרחש בדקות אלו ממש ויבואו עוד המוני ויקיפדים שיתרמו לו כמו הערך על השריפה בכרמל.

אם ביכולתך להעלות את הערך בחזרה אשמח...

שבת שלום ומבורכת!

תודה...

בתודה...

--כיכר השבת - שיחה 13:52, 11 במרץ 2011 (IST)

אני לא מוחק ערכים לפי זהות הכותב. כפי שכתבתי בהסבר למחיקה זו הייתה כפילות לפניך כבר נכתב ערך יותר מפורט לאותה עת - רעידת האדמה והצונמי בסנדאי (2011) שבנתיים גם שינה את שמו. שנילי - שיחה 17:34, 11 במרץ 2011 (IST)

אח"י חרב (סער 3)[עריכת קוד מקור]

האנונימי העלה גם ערך זה. חבל שהוא לא נרשם הוא כתב גם את הערך סער 1. הבנתי שאתה מתמצא בנושא חיל הים. אולי אתה תצליח לשכנע אותו להירשם. חבל על כל הערכים שהוא כותב והם נמחקים Hanay שיחה 19:02, 15 במרץ 2011 (IST)

שלום חנה, הצעת לו להירשם וכוח השיכנוע שלי לא עולה על שלך. לגבי מחיקת ערכים - אני מחקתי שני ערכים לא בגלל שהוא אנונימי אלא בגלל שהוא לא כתב דבר בערך בעצם. הפתיח הזכיר פחות או יותר את שם הספינה והדגם והסיומת את החימוש של כל הסדרה. באמצע העתיק פרק שלם מערך אחר המתאר קרב בו השתתפה הספינה. עכשיו העלה את הערך מחדש כשבו הפרק על הקרב קוצר ומפנה לערך הרחב - למעט מספר מילים אין שום דבר יחודי על הספינה עצמה, אין כל משמעות לערך כזה. ראי אח"י חרב (סער 3). אתן לו צ'אנס אולי יחול בו שיפור לפני שאמחוק אותו שוב. שנילי - שיחה 23:08, 15 במרץ 2011 (IST)
ברור לי שלא מחקת את הערכים בגלל היותו אנונימי, אבל לו הוא היה משתמש רשום ניתן היה במקום למחוק לעביר את הערך למרחב האישי שלו ולאפשר לו לעבוד על הערך. חשבתי בגלל ההכרות שלך עם הנושא, אולי תוכל לפנות אליו לא באמצעות תבנית אלא בפנייה אישית המסבירה לו את המחסור בערכים בויקיפדיה בנושא חיל הים, תוך מתן דוגמאות Hanay שיחה 09:08, 16 במרץ 2011 (IST)
מקבל. שנילי - שיחה 17:51, 16 במרץ 2011 (IST)

בקשות ממפעילים[עריכת קוד מקור]

שלום, אבקשך להחזיר את הפנייה שלנו למפעילים. מחקת אותה מבלי שהמפעילים ביצעו את עבודתם. ומבלי שהעברת את הפניה/תלונה/בקשה ממפעילים למקום אחר לטיפול. מי-נהר - שיחה 08:00, 16 במרץ 2011 (IST)

בכל הנושאים שמחקתי הדיונים התפזרו במספר דפים ולא נראה שמישהו מהמפעילים יבצע כל פעולה לפני שיהיה קונסנזוס ברור מה נדרש לעשות. בבקשות למפעילים אין מקום לדיונים כאלה. שנילי - שיחה 17:50, 16 במרץ 2011 (IST)
שלום שנילי, תודה לך על מחיקות הערכי ההבל. אולי כדאי גם, כאשר אם מוריד בקשה מוק:במ מבלי שבוצעה (כמו למשל עכשיו הסרת בקשה שלי ב"בקשות הגנה" מבלי שבוצעה), שתנמק למה לא בוצעה. חג שמח ושבוע טוב --בברכה, טישיו - שיחה 10:45, 20 במרץ 2011 (IST)

אתה צודק בעקרון, במקרה זה המשתמש נחסם ונראה לי שזה היה מובן מאליו שאין צורך שכן אתה ביקשת את חסימת המשתמש. תודה שנילי - שיחה 10:50, 20 במרץ 2011 (IST)

תודה, בוקר טוב, מזל טוב[עריכת קוד מקור]

תודה, בוקר טוב, מזל טוב. פומפריפוזה - שיחה 07:24, 4 באפריל 2011 (IDT)

תודה לך, עכשיו יתחיל הקרב, אלא שאני הולך לעבודה. שנילי - שיחה 07:24, 4 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב ליום הולדתך ![עריכת קוד מקור]

שנילי59.png

מזל טוב ליום הולדתך והמשך עבודה פורייה --Assayas - שיחה 08:41, 4 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב! קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 08:49, 4 באפריל 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! רחל - שיחה 08:54, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טווווווווווווווווווווווב סקרלט - שיחה 08:56, 4 באפריל 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! חוה - שיחה 09:01, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב בכל הערוצים. ‏עמיחישיחה 09:02, 4 באפריל 2011 (IDT)

תודה לכולכם. Face-smile.svg שנילי - שיחה 14:00, 4 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב!!! ‏sir kiss שיחה 14:49, 4 באפריל 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! חיוך אדום Rhone •‏ 14:50, 4 באפריל 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! Lostam - שיחה 14:52, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב! עידושיחה 15:50, 4 באפריל 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! מי-נהר - שיחה 17:08, 4 באפריל 2011 (IDT)
יום הולדת שמח! פרח יעל - שיחה 17:24, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב! אלדדשיחה 17:30, 4 באפריל 2011 (IDT)
ברכות גם ממני Hanay שיחה 17:34, 4 באפריל 2011 (IDT)
פרח פרח. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 18:03, 4 באפריל 2011 (IDT)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! עד 120 ‏dMy‏ • שיחה • 18:19‏, 04/04/2011 • א' בניסן ה'תשע"א

ושוב תודה. שנילי - שיחה 18:41, 4 באפריל 2011 (IDT)

מזל טוב, שתזכה לחגוג עוד הרבה קלאסיקאמריים. אביהושיחה 20:15, 4 באפריל 2011 (IDT)
אז מסתבר שבית החולים ליולדות פרויד היה מתנת יומולדת? עוד יותר כיף! המון מזל טוב! Ranbar - שיחה 20:58, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב, עד 120! דוד שי - שיחה 23:00, 4 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב, יום הולדת שמח!Ewan2 - שיחה 21:54, 5 באפריל 2011 (IDT)
מזל טוב :) אביעדוסשיחה ב' בניסן ה'תשע"א, 01:15, 6 באפריל 2011 (IDT)

חן חן שנילי - שיחה 07:24, 6 באפריל 2011 (IDT)

דוריס דיי[עריכת קוד מקור]

שחזרת את התיקון שלי על דוריס דיי, ואפילו לא טרחת לכתוב למה. על פי הכתוב בויקי האנגלית (והגרמנית) שם השיר הוא מספרדית (אולי איטלקית, אבל בטוח לא צרפתית). אנא שחזר את זה חזרה או למצער תסביר למה אתה חושב שמדובר בצרפתית.

שוחזר עם תוספת. שנילי - שיחה 08:30, 5 באפריל 2011 (IDT)
תודה. 94.230.91.67 18:19, 5 באפריל 2011 (IDT)

נאמן לסיכום[עריכת קוד מקור]

שלום שנילי ומזל טוב ליום הולדתך. אנא העבר את קובץ:Yizhar Hirschfeld1.jpg לשיתוף, על פי הסיכום בינינו :) מתניה שיחה 15:27, 5 באפריל 2011 (IDT)

אני מנסה להעביר דרך הלשונית "העברה לויקישיתוף" אבל זה לא קורה. אטען מחדש ישירות לשם. שנילי - שיחה 23:59, 5 באפריל 2011 (IDT)
תודה רבה על ההעברה. מתניה שיחה 08:39, 8 באפריל 2011 (IDT)

על דאטפת אטפוך[עריכת קוד מקור]

המשפט כתוב בזמן עתיד. 109.64.203.242 11:16, 8 באפריל 2011 (IDT)

אני לא שולט בארמית אבל עד כמה שאני מכיר את הביטוי וכן כל ההסברים בהמשך הערך וכן באתרים אחרים מדברים על כך שבעל הגולגולת כבר "הוצף" בעבר כעונש על מעשיו. שנילי - שיחה 11:28, 8 באפריל 2011 (IDT)
טוב. תודה. 109.64.203.242 11:32, 8 באפריל 2011 (IDT)
תרגום, "על שהצפת, הציפוך, וסוף מציפיך שיוצפו". עבר, הווה, עתיד, כפי שכתבו בערך. מתניה שיחה 11:35, 8 באפריל 2011 (IDT)
הכוונה היא שגלגל חוזר בעולם, ומה שאתה עושה לאחרים ייעשה לך. זאת אומרת, בשפה שלי, "חכה, חכה...". לא כל כך יפה, לדעתי. פומפריפוזה - שיחה 11:41, 8 באפריל 2011 (IDT)
אני מבין את זה לא כ "חכה, חכה", אלא כ"יש דין ויש דיין". מתניה שיחה 11:44, 8 באפריל 2011 (IDT)
גם אני.. זה לא *באמת* "חכה, חכה". אביעדוסשיחה ד' בניסן ה'תשע"א, 11:56, 8 באפריל 2011 (IDT)

או "לכל שבת יש מוצאי שבת" וגם על כך שר המשורר את שירו "חד גדיא, חד גדיא" אותו נשיר כולנו בקרוב. שנילי - שיחה 11:46, 8 באפריל 2011 (IDT)

אולי כדאי לשים בראש דפי הקהילה בויקיפדיה תבנית עם המשפט הזה. Hanay שיחה 11:51, 8 באפריל 2011 (IDT)

גולדפילד[עריכת קוד מקור]

על פניו נראה אינציקלופדי. תוכל לשחזר לארגז חול? ‏Setresetשיחה 20:58, 12 באפריל 2011 (IDT)

מושגים בתחום החברה האזרחית[עריכת קוד מקור]

שנילי שלום,

בהמשך להתייחסותך לערך ניהול חברתי, פניתי לפני שבוע להנהלת ויקיפדיה מטעם קבוצת ארגונים חברתיים שעורכת מילון בתחום של חברה אזרחית, מדובר בקבוצת המומחים המשמעותית בישראל בתחום הזה רצינו לשתף פעולה עם ויקיפדיה בנושא הזה

לא קיבלתי תשובה מעבר ל"פנייתך התקבלה"

אשמח לעצתך, גלי סמבירא גלי סמבירא - שיחה 12:44, 13 באפריל 2011 (IDT)

אין גוף המתקרא הנהלת הוויקיפדיה. אתם יכולים לפנות לעמותת וויקימדיה ישראל [[1]] שנילי - שיחה 23:38, 13 באפריל 2011 (IDT)
פניה לויקימדיה לא תשיג שיתוף פעולה בכתיבת ערכים. אפשר לפנות ולהציע הצעה בונה לקהילת הכותבים בויקיפדיה, דרך המזנון של ויקיפדיה. ‏Setresetשיחה 22:22, 14 באפריל 2011 (IDT)

מילון מושגים אינו צריך להיות חלק מהוויקיפדיה. עמותת וויקיפדיה עוסקת בין השאר בתוכן חופשי ולכן ראוי לבצע פרויקט זה איתה. שנילי - שיחה 01:21, 15 באפריל 2011 (IDT)

מזל שאתה כאן :)[עריכת קוד מקור]

Hanay שיחה 08:48, 16 באפריל 2011 (IDT)

תודה, לא ינום ולא ישן שומר ישראל. שנילי - שיחה 08:49, 16 באפריל 2011 (IDT)
כדאי שתשאר בשטח, לא נראה לי שנמאס לו. Hanay שיחה 08:55, 16 באפריל 2011 (IDT)
בוקר טוב. אתה יודע לחסום טווח?, טכנית זה עדיין חדש לי. לדעתי זה מה שצריך לעשות. --Assayas - שיחה 10:40, 16 באפריל 2011 (IDT)

חסמתי טווח אבל יש כנראה פירצה שלא מאפשרת לחסום את דף השיחה. שנילי - שיחה 11:23, 16 באפריל 2011 (IDT)

או.קיי תודה. --Assayas - שיחה 12:19, 16 באפריל 2011 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

? יוסישיחה 21:54, 16 באפריל 2011 (IDT)

סליחה אם בלבלתי. שחזרתי עריכה מיד אחריך וחשבתי בטעות שהתוכן ששחזרת זהה לזה שאני שחזרתי. לאחר שקראתי מה שאתה שחזרת, ההבנה שלי למצב השתנתה. פעמון האזהרה ומנורת הסכנה נכבו. חג שמח. יוסישיחה 22:08, 16 באפריל 2011 (IDT)

דעתך נחוצה[עריכת קוד מקור]

מכיוון שלפי מיטב זכרוני יש לך ידע בנושא, אשמח לשמוע דעתך בשלושת הנקודות שהועלו כאן. TVJunkie - שיחה 09:53, 17 באפריל 2011 (IDT)

קראת לי "טרול"?![עריכת קוד מקור]

אני הסברתי לאנונימי, בדף השיחה שלו, שאפילו אם הייתי מסכים עם דעותיו, לא זה המקום לכתוב אותן. אתה מחקת את דברי בטעון שאני טרול. לא נראה לי הקטע הזה. עִדּוֹ - שיחה 12:32, 22 באפריל 2011 (IDT)

אם הבנתי נכון באיזה דף מדובר, שנילי בהחלט לא התכוון אליך אלא למשתמש שכתבת אליו, שהרי ידוע כי אין טעם בפניות אל טרולים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 12:33, 22 באפריל 2011 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: מחקתי את דף השיחה ובכלל זה את דבריך. לא כי אתה הטרול אלא משתמש:האנציקלופדיסט הוא הטרול המנצל כל פרצה שהיא להפיץ את דעותיו הפוליטיות. שנילי - שיחה 12:36, 22 באפריל 2011 (IDT)
הכל טוב ויפה אבל מי שיפתח את יומן המחיקות יתקל בקביעה שעשוי להשתמע ממנה שאני טרול. אנא דאג להסדיר עניין זה. תודה. עִדּוֹ - שיחה 13:49, 22 באפריל 2011 (IDT)

נו באמת, על כך אמרו "יהי חלקי ממי שחושדים אותו ואין בו". אמחק את התקציר. שנילי - שיחה 14:09, 22 באפריל 2011 (IDT)

תודה. אני מעריך את זה. עִדּוֹ - שיחה 14:49, 22 באפריל 2011 (IDT)

תודה לאל[עריכת קוד מקור]

על הטווח. כמה אפשר כבר, זה נהיה סכיזופרני. אנדר-ויק 07:27, 23 באפריל 2011 (IDT)

הוא כנראה משתמש ב-WIFI של כל מיני שכנים שלו, כתובות קבועות שהוא חוזר אליהן מדי כמה ימים, כנראה אחרי שהטווח של טריפל סי נחסם כולו. למשל משתמש:109.186.57.207, שאותו צריך לחסום לזמן רב - את הכתובת של השכן הוא לא יכול לשנות. 79.178.210.83 08:11, 23 באפריל 2011 (IDT)

אח"י תרשיש (סער 4.5)[עריכת קוד מקור]

קצרמר שהועלה על ידי אנונימי, מחכה למגע ידך Face-smile.svg Hanay שיחה 17:50, 11 במאי 2011 (IDT)

סמל צבא־הגנה לישראל[עריכת קוד מקור]

שלום, ראה שיחה: צבא־הגנה לישראל – עיבוד סמל צה"ל. חזרתישיחה 15:17, 21 במאי 2011 (IDT)

קובץ:Paris October 2003Wild meat B 021.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום, תעביר לשיתוף בבקשה. מתניה שיחה 12:05, 29 במאי 2011 (IDT)

תודה רבה. מתניה שיחה 21:04, 29 במאי 2011 (IDT)

ידוע לך במקרה מאיזה ערך התמונה נמחקה? שנילי - שיחה 21:07, 29 במאי 2011 (IDT)

לא. עוד בקשה - קובץ:Hefziba pumping house.jpg. גם לשיתוף, ברשותך. מתניה שיחה 12:59, 10 ביוני 2011 (IDT)
וגם קובץ:Eucalyptus in Hefziba.jpg, קובץ:Hefziba steam engine.jpg, קובץ:Pump in Hefziba.jpg. מתניה שיחה 11:22, 12 ביוני 2011 (IDT)

אולי תסביר לי[עריכת קוד מקור]

למה שיחות המשתמש אצל משתמשים שנחסמו לצמיתות כמו שיחת משתמש:מוטי אינן חסומות ורק אצלי אתה מתעקש שגם שיחת המשתמש תהיה חסומה.שנתיים לא כתבתי וגם לא אכתוב (בלי נדר) דניאל ונטורה

אופס[עריכת קוד מקור]

חשבתי שמדובר בתקלדה. תודה על תיקון הטעות, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:58, 6 ביולי 2011 (IDT)

משתמש:נירמאור/אברהם בן שושן[עריכת קוד מקור]

שלום שנילי, ניר מאור, מנהל מוזיאון חיל הים בחיפה, נרשם לויקיפדיה ומנסה לכתוב מחדש את הערך על אברהם בן שושן. הוא זקוק לעזרה, זה נושא בתחום מומחיותך. הוא פנה אלי לעזרה, אבל.... בקשתי גם מגילגמש. אשמח אם תוכל לסייע לו. תודה. Hanay שיחה 17:49, 6 ביולי 2011 (IDT)

אני נמצא בקשר טלפוני עם ניר. אני לא בטוח שכדאי לעוט עליו עם הרבה משתמשים. עדיף שתהיה לו כתובת אחת לפי דעתי. גילגמש שיחה 17:51, 6 ביולי 2011 (IDT)
אין בעיה, חשבתי ששנילי יכול לעזור, בגלל הכרותו הרבה עם הנושא. Hanay שיחה 19:09, 6 ביולי 2011 (IDT)

עזרה[עריכת קוד מקור]

תגיד, אתה יודע מה פירוש העריכה הזו? האם היא נכונה, ומי שהוסיף את מה שהיה קודם השחית? כנ"ל לגבי העריכה שקודמת לה. לא ידעתי למי לפנות, אז אני מקווה שזה בסדר. תודה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 09:27, 9 ביולי 2011 (IDT)

הגם שראיתי פרקים רבים אני לא "שוחה בחומר". צר לי לא אוכל לסייע כאן שנילי - שיחה 21:24, 9 ביולי 2011 (IDT)

המוזיאון היהודי בפראג[עריכת קוד מקור]

ראשית, ברוך בואך לרשימת חבריי בפייס! זה ערך שכתבתי היום, אם מעניין אותך, אתה מוזמן לעבור עליו. אבירם - שיחה 18:43, 9 ביולי 2011 (IDT)

זה לא מעניין אותו. אל תפנה אליו. הוא מתעניין רק בחלליות. סקרלט - שיחה 19:21, 9 ביולי 2011 (IDT)
אציץ בו. סקרלטינה, מה לי ולחלליות? רק תיקנתי קצת. לעמת זאת מאיר גצל שפירא עניין אותי, אמא שלי (חנה) לכלכה את שמלת השבת שלה בגלל שהבן של שפירא נתן לה לרכב על האפניים שלו תמורת פרוסת עוגה בערב שבת לפני כשמונים שנה. סיפור אמיתי. שנילי - שיחה 20:26, 9 ביולי 2011 (IDT)
זה כולל גם אותך, סקרלט!. אבירם - שיחה 20:32, 9 ביולי 2011 (IDT)

שנילי, יש הצבעת מפעילים[עריכת קוד מקור]

בוויקיפדיה בירורים בענין של אורלינג. וזה כולל גם אותך ‏Ori‏ • PTT‏ 22:58, 11 ביולי 2011 (IDT)

משתמש:אריאל ר./ארגז חול/כרונולוגיה[עריכת קוד מקור]

שמתי את התבנית "למחיקה" כאן בטעות, האם יש דרך לשחזר את הדף. אריאל ר. - שיחה 18:31, 15 ביולי 2011 (IDT)

שיחזרתי. למיטב הבנתי לא שמת שם את תבנית המחיקה אלא בארגז חול אחר אותו ביקשת למחוק (בטעות? כי אז אשחזר גם אותו) והופיע בתוך ארגז החול השני ששנילי מחק. שבת שלום לשניכם, דורית 18:37, 15 ביולי 2011 (IDT)
לא צריך לשחזר את השני. תודה ושבת שלום! אריאל ר. - שיחה 18:50, 15 ביולי 2011 (IDT)

בורא מיני בשמים[עריכת קוד מקור]

תוכל להסביר למה מחקת את ההפניה החשובה הזו? - בברכה - רבנןשיחה • כ"ג בתמוז ה'תשע"א • 13:56, 25 ביולי 2011 (IDT)

כתוב בתבנית החיפוש "בורא מיני בשמים" והראשון ברשימה יופיע הערך "ברכות הנהנין" והשני ברכות הריח אין טעם להפניה. שנילי - שיחה 18:51, 25 ביולי 2011 (IDT)
אנחנו לא יוצרים הפניות מתוך הנחה שהקורא מתעקש לחפש במנוע החיפוש הפנימי. דניאל ב. תרמו ערך 19:18, 25 ביולי 2011 (IDT)
על פי אותו היגיון, אין גם טעם להפניות "תורכיה", "מדינת ישראל" וכן הלאה. שדדשכשיחה • כ"ג בתמוז ה'תשע"א • 19:25, 25 ביולי 2011 (IDT)

שיהיה. שנילי - שיחה 19:46, 25 ביולי 2011 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

שלחתי. תומר - שיחה 22:43, 28 ביולי 2011 (IDT)

עניתי. שנילי - שיחה 08:32, 29 ביולי 2011 (IDT)

המלצות לערכים חדשים לקריאה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, לבקשתך נוצרה המלצה לערכים חדשים שעשויים לעניין אותך. את הההמלצה ניתן למצוא במשתמש:ערן בוט/ביקורת עמיתים/שנילי. בהנאה, ערן בוט - שיחה 19:23, 13 באוגוסט 2011 (IDT)

הצבעות ונהלים[עריכת קוד מקור]

אם בארזים נפלה שלהבת... • חיים 7 • (שיחה) • ז' בחשוון ה'תשע"ב • 02:13, 4 בנובמבר 2011 (IST)

ההגנה על הערך קורבנות השלום[עריכת קוד מקור]

בערך בוצעו שינויים שהייתה להם התנגדות בדף השיחה כפי שהסברתי בויקיפדיה בקשות מפעילים. הדיון הוא בן מספר שעות ספורות וכעת יש "רוב" של רק 2 מול 3. איך ההגנה שלך על הערך מתיישבת עם הרשום בויקיפדיה:מלחמת עריכה. לפי איזו מדיניות בדיוק פעלת כשהגנת על הערך? יורי - שיחה 07:51, 6 בנובמבר 2011 (IST)

כשתחליטו על גרסה יציבה אשחרר ההגנה. שנילי - שיחה 07:52, 6 בנובמבר 2011 (IST)
ובינתיים בחרת לנעול את הערך בגרסה בת שעות ספורות שהפכה את כל הערך לחלוטין? יש את הגרסה מה-2 בנובמבר ויש את הגרסה מה-16 באוקטובר שהייתה יציבה במשך 10 ימים. אתה מוזמן לבחור. אני ממליץ על הגרסה מה-2 בנובמבר. למרות שיש כמה דברים שאני לא מסכים איתם לחלוטין, הגרסה הזו הושגה לאחר פשרות רבות בדף השיחה. יורי - שיחה 07:57, 6 בנובמבר 2011 (IST)
כאשר יורי שחזר את הערך, היה רוב של 3:1, שיורי צפצף עליו, וכעת הוא עוד בא בטענות. יש לשקול את חסימתו. בנוסף, ברוקולי, שהצטרף לדיון לאחר פנייתי למפעילים, לא הביע תמיכה מפורשת בגרסת יורי, אלא ציין "אינני רואה כל נחיתות במקורות שהביא יורי" - מקורת אלה נותרו בערך. גם אם נספור את ברוקולי, עדיין יש כאן רוב, שיש לכבדו, ולא לקבל את עמדת יורי על גרסה יציבה. דוד שי - שיחה 08:15, 6 בנובמבר 2011 (IST)
כאמור הדיון הוא בן מספר שעות בלבד. אם נלך לפי מדיניותו של דוד שי הרי שהמושג גרסה יציבה מאבד ממשמעותו שכן תמיד במלחמות עריכה נוצר רוב מקרי כזה או אחר. אבל לעזעזל אם זה, מה זה חשוב. זו בסה"כ המדיניות שאנו פועלים לפיה מאז ומעולם שנועדה למנוע סכסוכים מהסוג הזה בדיוק. זה לא כזה חשוב. יורי - שיחה 08:19, 6 בנובמבר 2011 (IST)
גרסה יציבה רלבנטית בוויכוח בין שניים, שבו יש תיקו. בוויכוח שבו נוצר רוב, יש לכבד את עמדת הרוב. יש לשים לב לזהירות שבה נקט eman, שהציג את עמדתו בדף השיחה, ורק לאחר שהמתין שעות אחדות וזכה לשני תומכים ומתנגד אחד, מימש את תוכניתו. זהירות זו לא הועילה לו אל מול הדורסנות של יורי. דוד שי - שיחה 08:29, 6 בנובמבר 2011 (IST)
השינויים שהוא ביצע לא נדונו בדיון המדובר. הם נדונו לפני כן והייתה להם התנגדות. דבריך על גרסה יציבה שיש לכבדה רק במצב שבו יש ויכוח בין שניים אינה נכונה, לא מקובלת ולא כתובה בשום מקום במדיניות. יורי - שיחה 08:47, 6 בנובמבר 2011 (IST)

החזרת ערך עלי עין[עריכת קוד מקור]

הערך נמחק בטענת הפרת זכויות יוצרים. הערך כולו נכתב בלשוני מלבד שם הספר והכותרת המשנית המופיעה בכריכה- אותם העתקתי מכריכת הספר. יתכן שאתרים נוספים עשו כך, ואף על פי כן אין בכך הפרת זכויות יוצרים. הייתי שוקלת שנית מחיקה של ערכים חדשים לפני בירור מעמיק יותר.

בערך שנמחק שני משפטים, מה מתוכם לא מועתק, משפט אחד? שנילי - שיחה

הערך על לזלי פיינברג הושחת על ידי חיים 7[עריכת קוד מקור]

אני כתבתי את הערך, האיש אינו מבין בתרבות ההומואית לסבית ושינה את זהותה המגדרית של מושא הערך מטעמים דתיים חשוכים, אבקשך להעמיד ערך זה למחיקה כי אין לו טעם לאחר העריכה הגזענית של חיים 7 השיח הנטרלי מבחינה מינית מקובל בכל הויקפדיות שאני מכיר וכשמדברים על לזלי פיינברג מתייחסים אליה תמיד בשאין יתרון לזכר או הנקבה. הערך כמו שהוא עכשיו לאחר ההשחתה של חיים 7 מבזה את לזלי פיינברג--Na71 - שיחה 16:45, 13 בנובמבר 2011 (IST)

המניע של חיים7 אינו מעניינינו. חבל גם שאתה חולק ציונים לדעותיו או פעולותיו. אני מציע שבמקום פעולת מחאה (בקשה למחיקת הערך) תפנה בלוח המודעות לעורכים נוספים שיביעו עמדתם כדי להגיע לדיון עניני כיצד הוא צריך להכתב. שנילי - שיחה 18:16, 13 בנובמבר 2011 (IST)

אם כך...[עריכת קוד מקור]

SegevAfriat - שיחה 06:30, 14 בנובמבר 2011 (IST)אני לא יודע מה מעמדך בין כותבי הויקיפדיה, ואני לא יודע מי שמך להחליט על חשיבותו של אדם זה או אחר. קראתי בעצמי את החוקים של ויקיפדיה בישראל לגבי ערכים חשובים ושאינם חשובים. הערך "אלישע בן דוד" העוסק בחייל אלישע נשוא הספר של רעיה בלטמן, חשוב דיו שיהווה ערך. עצם המחיקה של הערך על ידך היא דבר מכוער, מגעיל, ונראה כאילו אתה תהיה זה שיחליט מה חשוב מספיק ומה לא חשוב בשביל שיהיה לו ערך בויקיפדיה.

אם זה הדבר, אז כנראה שהשתקת הפיות המגעילה שלך, והמחיקה הזו, מבלי להתייעץ או לשאול, הצעד הדורסני וחסר הנימוס הזה, הביא אותי להבנה שאין לי מה לתרום לאתר הזה. אז אין בעיה- מחק את הערך, אני כבר לא אכתוב בויקיפדיה. תתבייש.

לא ראוי לתגובה. שנילי - שיחה 07:50, 14 בנובמבר 2011 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:39, 14 בנובמבר 2011 (IST)

לישע(ספר)[עריכת קוד מקור]

על שום מה מחקת את הערך על הספר אלישע? אני אשמח לדעתSegevAfriat - שיחה 23:57, 18 בנובמבר 2011 (IST)

הערך לא נמחק, רק השם ללא הרווח בין המילה אלישע לסוגריים. ראה אלישע (ספר). שנילי - שיחה 00:05, 19 בנובמבר 2011 (IST)

כרטיס חוסן[עריכת קוד מקור]

אשמח להסבר אודות ביטול התוספת של כרטיס אדי, המילים "נו באמת" אינם מספיקות,. ככלל עליך להבין שרעיון שני הכרטיסים דומה להפליא משום ששניהם מחייבים אדם לעניין מסויים לאחר שלא יהיה הדבר בשליטתו. הוי ארצי - שיחה 12:34, 20 בנובמבר 2011 (IST)

מדובר ברעיון שונה לחלוטין והנסיון להשוותו הוא דמגוגי ופוליטי. כרטיס אדי דומה לצוואה בחיים או לחילופין גט על תנאי. הוא אישי בין האדם למשפחתו ואין כאן מעורבות של שיקוליים מדיניים, ביטחוניים או פוליטיים אשר נמצאים בתחום ההחלטה של המוסדות המופקדים על כך. שנילי - שיחה 15:56, 20 בנובמבר 2011 (IST)
פיסקת ראו גם אמורה לכלול דברים דומים אך גם שונים, שכן לו לא היו שונים, לא היו הם שני ערכים אלא ערך אחד. לגופו של עניין שני הכרטיסים הם התחייבויות לעת מצוא ולזמן עתידי למרות שמטרותיהם שונות. כך או כך לא אכנס למלחמת עריכה בעניין. הוי ארצי - שיחה 22:46, 20 בנובמבר 2011 (IST)

טרול[עריכת קוד מקור]

מדובר בטרול האנציקלופדיסט. תגן גם על שאר הערכים ודפי השיחה. גילגמש שיחה 14:24, 21 בנובמבר 2011 (IST)

בן ציון זהר[עריכת קוד מקור]

שלום שנילי, פנית אלי בדף השיחה שלי בעניין מחיקת הערך. השבתי לך שם ולא ענית למרות שביצעת עריכות לאחר תשובתי. אני מבקש שתשחזר את הערך ואם ברצונך, אתה יכול לשים עליו תבנית חשיבות. הוא בוודאי לא מיועד למחיקה מהירה כפי שעשית. יש עוד הרבה צל"שניקים בוויקיפדיה (גם כאלו שלא נפלו בסמוך למעשה שבזכותו עוטרו), ששאר קורות חייהם לא מצדיקים ערך בוויקיפדיה. המסקנה היא שהם נמצאים בוויקיפדיה הודות לצל"ש. בברכה.אודי - שיחה 21:23, 26 בנובמבר 2011 (IST)

מצטער שלא שמתי לב שענית לי בדף שיחתך. הוחלט שחללי צה"ל בעלי עיטור העוז ראויים לערך, אין החלטה שכל בעלי עיטור העוז ראויים לכך. אם יש כאלה שאינם חללי צה"ל ולמרות זאת יש ערך שאינו מוצדק אף הם ראויים למחיקה. שנילי - שיחה 21:38, 26 בנובמבר 2011 (IST)
יש רבים ממעוטרי עיטור הגבורה ששרדו את הקרב בזכותו עוטרו ויש להם ערך בוויקיפדיה (למרות שלא עשו בשאר חייהם מעשים המצדיקים הכללה נפרדת בוויקיפדיה). כנ"ל מעוטרי עיטור העוז. לדוגמא: אהרן יואלי, אמיתי חסון, ועמיר יפה (מח"ט אינו עובר סף חשיבות). על אף אחד מהם אפילו לא נפתח דיון חשיבות. ההחלטה שלך על מחיקה מהירה היא שרירותית לחלוטין ולא עומדת בשום מבחן. נראה לי שאצטרך לפנות למדור הבירורים.אודי - שיחה 21:53, 26 בנובמבר 2011 (IST)
אכן הערכים על שלושת האנשים שציינת הם על הגבול של ערך אנציקלופדי, אם כי יואלי היה הטייס הראשון שהפיל מטוס סילון, אמיתי חסון היה מפקד בסיס בדרגת אל"מ ועמיר יפה היה דמות אישית ידועה בשריון ומח"ט. שנילי - שיחה 06:53, 27 בנובמבר 2011 (IST)
שלום שנילי, קראתי את בקשת אודי בוק:במ לשחזור הערך ונשתכנעתי, בניגוד אליך, שמדובר בדמות שייתכן מאוד ויש חשיבות מספקת בערך ולעניות דעתי יש מקום לדיון חשיבות. אי לכך שחזרתי הערך ואפתח מיד דיון חשיבות. בברכה ובתקווה שלא תכעס, ‏DGtal‏ 14:30, 27 בנובמבר 2011 (IST)

פצצות[עריכת קוד מקור]

שלום,

אם ההפניה בצורתה המתוקנת (חממות (משחק) אף היא שגויה, אז גם הפתיח בערך עצמו שגוי. Neuköln - ש 15:46, 12 בדצמבר 2011 (IST)

הדיון בדף השיחה על ההפניה מ"חממות" תקף גם ל"פצצות". הפניה כזו היא שימת מכשול לפני המעיין שנילי - שיחה 15:59, 12 בדצמבר 2011 (IST)
הדיון שם לא היה על הפניה אלא על שם הערך. אין כאן שום מכשול בפני מעיינים כי זאת הפניה ישירה לחיפוש ולא קישור מתוך ערכים. למעשה גם אין שימוש אחר לשם הזה כי אסור הקישור מצורת רבים ליחיד. Neuköln - ש 16:04, 12 בדצמבר 2011 (IST)
יש שם התייחסות של חנה להפניה מ"חממות" קורא שאינו בקיא בהלכות ויקיפדיה ויחפש פצצות במובנן הרגיל יובל למקום הלא נכון. שנילי - שיחה 16:08, 12 בדצמבר 2011 (IST)
היא דיברה על שם הערך ולא על הפניה אבל זה לא העניין. אני מציע לעשות הפנייה מפצצות (משחק) וכך לפחות מי שמחפש מתיבת החיפוש באתר יקבל השלמה אוטומטית. אחרת אנחנו מפספסים את שמו האחר של המשחק. Neuköln - ש 16:11, 12 בדצמבר 2011 (IST)

אוקי. שנילי - שיחה 16:14, 12 בדצמבר 2011 (IST)

למה מחקת את הערך של ניר בן זאב?[עריכת קוד מקור]

אני יודע שהאדם פושע אך עדיין הוא זכאי לערך, האם היית מוחק את הערך אל קפונה או גק המרטש? השאר את הבחירה האם הערך ראוי או לא לגולשים אשר "יצביעו ברגליהם" .... Itanir - שיחה 17:46, 12 בדצמבר 2011 (IST)

צחקנו, נהיננו וחבל לבזבז הומור נפלא זה על הוויקיפדיה, מקום הערך בהיכל התהילה של האיןציקלופדיה. שנילי - שיחה 19:18, 12 בדצמבר 2011 (IST)

אופטיקאי[עריכת קוד מקור]

מחקת את הערך ללא התייחסות לדבריי אלא התייחסות לדבריו של דניאל ב. שהתעלם ממני והתנהג בצורה ילדותית. אני מבקש לבטל את המחיקה ולפתוח דיון חשיבות. רועישיחה 11:00, 17 בדצמבר 2011 (IST)

המחיקה לא הייתה בגלל חשיבות או אי-חשיבות אלא בגלל {{הז"י}} שלא קיבלה מענה הולם. שנילי - שיחה 12:11, 17 בדצמבר 2011 (IST)
דניאל ב. טען כי הערך הז"י אך הוא טעה! הערך לא הפר זכויות יוצרים כלל וכלל. ראי כאן. רועישיחה 12:49, 17 בדצמבר 2011 (IST)

דניאל הוא מפעיל, אם ישתכנע שאתה צודק הוא יכול לשחזר את הערך. דון עימו. שנילי - שיחה 12:51, 17 בדצמבר 2011 (IST)

מה לעשות, כבודו לא מוכן לדון. הוא אמר לפנות למפעילים אחרים. כנראה שמפעיל בויקיפדיה הוא כן אלוהים. וואו, המקום הזה מדכא. רועישיחה 13:01, 17 בדצמבר 2011 (IST)
תפנה לדורית. שנילי - שיחה 13:10, 17 בדצמבר 2011 (IST)
ראוי להעמיד את הדברים על דיוקם. דניאל ניהל עם רועי דיון בנושא בשלושה דפי שיחה שונים, ונואש לאחר שרועי רק חזר שוב ושוב על דבריו וסירב לנקוט בפעולות הדרושות לתיקון הערך. דניאל תרמו ערך 15:02, 17 בדצמבר 2011 (IST)

קובץ:.facebook -317005113.jpg[עריכת קוד מקור]

בנוהל, בבקשה. תודה מתניה שיחה 08:05, 19 בדצמבר 2011 (IST)

במהלך השבוע (איך אומרים בטטה באנגלית? Face-smile.svg) שנילי - שיחה 13:54, 19 בדצמבר 2011 (IST)
לא עובדת העברה דרך ה TUSC. הוא מודיע לי שהאימות נכשל וכאשר אני מנסה להרשם מחדש הוא מודיע לי שאני כבר מאומת. שנילי - שיחה 07:57, 22 בדצמבר 2011 (IST)
מוזר, אולי תנסה שוב בהזדמנות. מתניה שיחה 09:01, 22 בדצמבר 2011 (IST)

עוצבת הסוס הדוהר[עריכת קוד מקור]

האם אתה יכול בבקשה להעביר את תוכן הערך שנמחק לדף משנה- משתמש:מבב/עוצבת הסוס הדוהר? תודה רבה מבב - שיחה 19:34, 21 בדצמבר 2011 (IST)

בבקשה. שנילי - שיחה 22:38, 21 בדצמבר 2011 (IST)
תודה רבה מבב - שיחה 22:55, 21 בדצמבר 2011 (IST)
אגב, האם את יכולה גם להעביר את תוכן הערך המחוק- משה גפן לדף המשנה - משתמש:מבב/משה גפן? אני צריך את תוכן הערך! תודה --מבב - שיחה 22:55, 21 בדצמבר 2011 (IST)
ממש תודה! חיפשתי כבר הרבה זמן שמישהוא יעשה את זה! תודה --מבב - שיחה 23:11, 21 בדצמבר 2011 (IST)

שיחה:משה גפן[עריכת קוד מקור]

היי שנילי. ראיתי שהעברת גם את דף השיחה של הערך שנמחק לדף השיחה של המשתמש שביקש לשחזרו אל ארגז החול שלו. אולם להבנתי דף השיחה אמור להשאר כדי שאפשר יהיה לראות שהיה דיון חשיבות שלאחריו הערך נמחק ומה הוא הכיל. נראה לי שזה נעשה אוטומטית. בברכה, Itzuvitשיחהויקיפדיה בצבע 23:27, 21 בדצמבר 2011 (IST)

אמנם כך מקובל אבל לא הכרחי וזה לא נעשה אוטומטית, אם המשתמש יעביר את הערך חזרה למרחב הערכים במצב משופר שיצדיק קיומו אדאג שדף השיחה יעבור, אם יעבור במצב אחר ימחק שוב. שנילי - שיחה 07:20, 22 בדצמבר 2011 (IST)
אוקי. תודה על המענה וחג שמייח. :) Itzuvitשיחהויקיפדיה בצבע 08:40, 22 בדצמבר 2011 (IST)

פועלי העולם התאחדו[עריכת קוד מקור]

שלום. הערכים על כלי ומכשירי עבודה אצלנו במצב מחפיר. למרות שאיני מחשיב עצמי כמומחה (או מומחית), מתוך תחושת בושה גיהצתי קצת את מקדחה וריתוך, ומסיבות של הז"י ובושה עמוקה אף יותר כתבתי מחדש את ריתוך נקודות. אין לנו מלחציים (שלא לדבר על פלייר פטנט), אין לנו מסמררת(גר') (לפחות יש "מסמרת") ושולחן העבודה זו הפניה לשולחן עבודה (מחשב). כרסומת זה קצרמר, מחרטה זו לא שמחה גדולה, הלחמה זה קצרמר, וערכים רבים אחרים חסרים או פגומים. ראיתי שעברת וניקית קצת אחרי, ומכאן הסקתי שיש לך הבנה ועניין בתחום, אז באתי להיוועץ אם יש לך רעיון מה אפשר לעשות. מיזמים זה נחמד, אבל לי אישית לא מתאים להריץ מיזם. אם לך עצמך לא מתאים לעסוק בזה, ידוע לך אולי מי יכול לסייע? תודה - קיפודנחש - שיחה 22:40, 25 בדצמבר 2011 (IST)

התחום הטכנולוגי הבסיסי אכן חסר אצלנו, כפי שהבנת אני מבין בתחום אלא שאני מעדיף לעסוק בתחומים רחוקים מהידע הפורמלי או העיסוקים בחיי היומיום שלי. לא פגשתי כאן במשך השנים מישהו שהנושא קרוב ללבו. כדאי לפרסם פניה בלוח המודעות. שנילי - שיחה 07:18, 26 בדצמבר 2011 (IST)

עופר לוי[עריכת קוד מקור]

יפה עשית. עדיין כדאי לנקות את הערך עוד. Nachum - שיחה 13:52, 29 בדצמבר 2011 (IST)