שיחה:נועה קירל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ביקורת

על הזמרת יש המון ביקורת שהייתה בערך ומשום מה נמחקה. יש מקום לכתוב על הביקורת אם זה הגיע לדיונים בועדות הכנסת

חשיבות

האם יש תקדים לכך שזמר מקבל ערך בעקבות שני סינגלים עם צפיות רבות יחסית ביוטיוב? זכורני שזמר צריך להוציא לפחות אלבום אחד כדי שיהיה לו חשיבות לערך. עלי לציין שהערך יכול להיות תת פסקה מעניינת בערכים סחר בילדים ופדופיליה. • צִבְיָהשיחה • י"ט בכסלו ה'תשע"ו 23:31, 1 בדצמבר 2015 (IST)

את מגיבה מהרגש, ובחרת להיות שופטת ומבקרת תרבות. ההיסטריה סביב הזמרת היא עצומה, החשיבות שלה היא ברורה והיא נובעת מההתעניינות האדירה בה ובתופעה, ההתענינות של התקשורת הישראלית מובנת. אין בישראל כיום נערה או נער שאינו יודע מי זו נועה קירל, היא סוג של מיילי סיירוס הישראלית. היא קיבלה ערך בויקיפדיה בעברית בגיל 16 ובויקפדיה באנגלית בגיל 14. זה נכון שבכדי להחשב זמר ולקבל ערך בויקיפדיה צריך להוציא אלבום אחד לפחות, אבל בסדר גודל כמו שלה מספיק סינגל. תמיד יש יוצא מן הכלל וקירל היא כזו מכל הבחינות לטוב ולרע. BAswim - שיחה 00:29, 2 בדצמבר 2015 (IST)
היה רעש סביבה, אבל כל אדם שיוציא קליפ מהסוג הזה בגיל הזה יצור רעש. היום, בעידן האינטרנט, כל שערורייה זוטא הופכת להיות דרמה, שנשכחת מיד עם בוא הדרמה הבאה בתור. לא נתקלתי ביותר מדי אזכורים עליה מעבר לכתבות שנעשו בעקבות הקליפ המדובר (ויש את ההשתתפות שלה בריאליטי פושרז, עדיין לא מספיק).
למרות שלא התרשמתי במיוחד ממנה, אני לא שוללת שהיא יכולה להיות מיילי סיירוס ההבאה. הכל יכול להיות, ואת זה נדע רק בעתיד. כרגע - אין בה שום דבר מיוחד מלבד שערוריית רשת חולפת. תן לה עוד שנה שנתיים. • צִבְיָהשיחה • כ' בכסלו ה'תשע"ו 00:47, 2 בדצמבר 2015 (IST)
אגב, ההשוואה לסיירוס לא נכונה, משום שהנ"ל בגיל שהזכרת כבר ככבה בסדרה. כך או כך, טעמי המוזיקלי והביקורת שיש לי על התופעה לא קשור לכך שאני חושבת שאובייקטיבית, היא לא עוברת את הסף. לא שמתי תבנית חשיבות הן בגלל שהערך בעבודה והן בגלל שאין לי זכות הצבעה. • צִבְיָהשיחה • כ' בכסלו ה'תשע"ו 00:50, 2 בדצמבר 2015 (IST)
כבר הסינגל הראשון שלה זכה להצלחה מסחררת ללא "סינגל הפרובוקציה", אז מן הסתם מדובר בנערה זמרת רקדנית מאוד מוכשרת, שאפתנית שסביבה יש המון אנשים שמעוניינים בהצלחתה. BAswim - שיחה 02:42, 2 בדצמבר 2015 (IST)
אני נוטה להשתכנע מדבריו של BAswim. דיברנו לא פעם על כך שהקריטריונים לגבי זמרים שדורשים הוצאת אלבום מסחרי נראים במציאות של ימינו ארכאיים במקצת, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות ויוטיוב. זמר שמוציא כמה סינגלים שזוכים למיליוני צפיות ביוטיוב חשוב לא פחות אם לא יותר מזמר שמוציא אלבום שמוכר 10,000 עותקים. אני לא שמעתי על קירל, אבל אם היא כ"כ פופלרית בקרב ילדים ובני נוער אז זה מצדיק חשיבות אנציקלופדית. זה גם המקום להזכיר שהקווים המנחים הם הכלל, אך תמיד יש מקום להפעלת שיקול דעת ולקביעה מהו היוצא מן הכלל. Lostam - שיחה 00:43, 3 בדצמבר 2015 (IST)
הכללים האלה התקבלו לפני למעלה מעשור. נראה שצריך לחשוב על כללים חדשים. אעלה את זה לדיון במזנון. ניכר שהכלל הזה, שהיה טוב לזמנו, לא מתאים יותר וזה רק גורם לבזבוז זמן בדיוני חשיבות. גילגמש שיחה 01:06, 3 בדצמבר 2015 (IST)
הכלל הזה מכסה לפחות 95% מהזמרים והלהקות הבולטים, גם אם לא מתחילת דרכם. האם יש כלל יותר טוב? מספר צפיות ביוטיוב שיכול להיות תוצאה של מניפולציות? ‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 01:29, 3 בדצמבר 2015 (IST)
אני רוצה לחזק את דבריו של Uziel302 - מספר צפיות ביוטיוב ניתן לזייף, ולכן צריך להיזהר כאן. יוניון ג'ק - שיחה 09:33, 3 בדצמבר 2015 (IST)
BAswim, אתה טוען שהסינגל הראשון שלה זכה ל"הצלחה מסחררת". האם תוכל להרחיב על סמך מה אתה מבסס את הטענה הזו? מהי "הצלחה מסחררת" של סינגל? האם ידוע לך כמה עותקים של הסינגל נמכרו? כמה פעמים הסינגל שודר בתחנות הרדיו? לאילו מצעדי פזמונים השיר נכנס, ולאיזה מקום הגיע? האם ידוע לך כמה פעמים הקליפ הוקרן בטלוויזיה? יוניון ג'ק - שיחה 09:33, 3 בדצמבר 2015 (IST)
אגב, לגבי הפופולריות שלה - בעוונותיי צפיתי מרוב שעמום בפרק הראשון של פושרז, סדרה בה היא משתתפת. הסדרה עוקבת אחריה מופיעה במועדון של בני נוער מחוצקנים. לא נראה שמישהו שם מזהה אותה. כך או כך, קשה לאמוד פופולריות של מישהו.
לגבי הסינגלים - לא נראה שזה פרץ את גבולות היוטיוב. למיטב הבנתי הם לא הושמעו בשום תחנת רדיו. • צִבְיָהשיחה • כ"א בכסלו ה'תשע"ו 23:56, 3 בדצמבר 2015 (IST)
גם לדעתי אין חשיבות: אין אלבום, השתתפות בתוכנית היא לא משהו שמקנה חשיבות. לא השתכנעתי לעניין הפרסום, אם יש איזשהו קליפ בולט (הכתבות מהאתרים היותר רציניים עוסקות בקליפ) אולי הערך צריך להיות על הקליפ. לעניין הכללים אני מסכימה עם עוזיאל. אופק כחול - ביבר הזכוכית 13:20, 5 בדצמבר 2015 (IST)
שלושת הקליפים שהיא הוציאה זכו להשמעות וצפיות רבות. הפרסום העצום שלה, שהולך וגדל מקנה לה חשיבות. BAswim - שיחה 13:27, 5 בדצמבר 2015 (IST)
הערך גבולי, הסינגל שלה לפי דבריה בפייסבוק שלה כן הושמע ברדיו רדיוס 100FM. היא הכוכבת של סידרת הריאלטי פושרד 2 שמשודרת בהוט [1] ומסוקרת בתקשורת. יש לה מעל 68 אלף עוקבים באינסטגרם, שזה לא מעט לישראלים ומעיד על פופולריות רבה. אגסי - שיחה 15:51, 5 בדצמבר 2015 (IST)
אגסי, זו תוכנית ריאליטי די זוטרה, והיא כוכבת לצד עוד כמה כוכבים זאטוטים. BAswim, לדעתי אין לה עתיד גדול כזמרת פשוט כי אין לה קול גדול מספיק והיא לא מוכשרת באופן יוצא דופן. אני מתארת לעצמי שהיא תופעה חולפת. אבל ימים יגידו. הערך הזה לא בדיוק ימוטט את האינטרנט. • צִבְיָהשיחה • כ"ה בכסלו ה'תשע"ו 16:45, 7 בדצמבר 2015 (IST)

מחד גיסא, הטענה ש"אין לה קול גדול מספיק והיא לא מוכשרת באופן יוצא דופן" - בהיותה סובייקטיבית - אינה יכולה להכריע את גורלו של הערך. לדעתי האישית למדונה אין קול גדול מספיק והיא לא מוכשרת באופן יוצא דופן. אבל לא הייתי מציע למחוק את הערך עליה. מאידך גיסא, עדיף לבסס חשיבות על נימוקים שאינם קשורים למספר הצפיות ביוטיוב - נתון שכפי שהעירו לפניי ניתן לנפח באופן מלאכותי. אם הנימוק הרציני היחיד שיישאר פה הוא מספר הצפיות אתמוך במחיקה. Dvh - שיחה 16:50, 7 בדצמבר 2015 (IST)

בודאי שלא הבאתי את זה כנימוק, שהרי כפי שכתבת זה סובייקטיבי לחלוטין (אם כי אני לא היחידה שטוענת את זה...). זה לגבי הסיכויים שפתאום היא תהפוך להיות מיילי סיירוס בעתיד הרחוק. • צִבְיָהשיחה • כ"ה בכסלו ה'תשע"ו 17:03, 7 בדצמבר 2015 (IST)
אם כבר מביעים את דעתנו האישית על האיכויות שלה, אני חושב אחרת מצביה. היא לא זמרת גדולה, אבל שרה בסדר גמור. השירה שלה בהחלט סבירה ושירת ההיפ-הופ שלה נשמעת לי לא פחות טובה מזו של כל מיני "ראפרים" ואמני היפ-הופ ישראלים בוגרים, שהראפ שלהם נשמע רע ולא מצליח לשבת על שום ביט. כישוריה בריקוד לעומת זאת, נראים הרבה יותר מרשימים. השילוב בין שניהם הוא מה שעושה זמרת פופ בז'אנר הזה למוצלחת יותר או פחות. זה בא בחבילה אחת ונראה לי שהכוכבת המיועדת מצליחה לספק אותה. מה שמטעה הוא המראה הבוגר והמיניות המודגשת. שניהם גורמים לנו לשכוח שמדובר בסה"כ בנערה בת 14 ולכן הכישרון הזה עוד עשוי להתפתח, בהנחה שההשקעה המאסיבית של כל המעורבים בפרויקט הזה עוד תימשך. אני מסכים עם אלה שאמרו שהקריטריונים לזמרים כבר לא כל כך רלונטיים לתקופתנו וצריך לחשוב על קריטריונים חדשים. מה לעשות, מוסיקה פופולרית כבר לא יוצאת לאור היום כפי שיצאה פעם, אלבום מסודר תחת מטריה כוללת של אחת מחברות תקליטים הקיימות בשוק, שהיה ניתן למנות אותן על אצבעות של כף יד אחת. היום זה לא ממש עובד כך. אני רק יכול להניח שבקצב הזה קירל תקליט שירים נוספים, שאולי יצאו כ"אלבום" שלם. אפשר למחוק את הערך עכשיו, אבל אני מהמר שמהר מאד נשחזר אותו. משום כך אני תומך בחשיבות. Liad Malone - שיחה 17:14, 7 בדצמבר 2015 (IST)
אפשר לחכות חצי שנה, אם נראה שזה גל חולף נמחוק אז. אין צורך למהר. אני מסכימה שהקריטריונים השתנו, כיום אלבום הוא רק מעטפת לסינגלים ולקליפים כמו שאנו רואים את ההיסטריה סביב Hello של אדל. אפרופו הלוו, הערך דורש השלמה. יעלי 1 - שיחה 19:07, 7 בדצמבר 2015 (IST)
הצד השני של המטבע הוא: אם נראה שזה לא גל חולף נשחזר אז, אין צורך למהר. השאלה היא איזה מהצדדים נכון יותר כאן. Liad Malone - שיחה 19:30, 7 בדצמבר 2015 (IST)
שניים תמכו בחשיבות (אחד מהם אתה) כך שאו כמו שהצעתי או הצבעת מחיקה. ממנה אני חושבת שכדאי להימנע בשלב הזה. יעלי 1 - שיחה 19:38, 7 בדצמבר 2015 (IST)

חשיבות 2016

קראית את הערך וקראתי את דיון החשיבות הקודם ןלא ממש מצאתי היכן טמונה החשיבות. ילדה קטנה, שבעזרת שתיים וחצי פרובוקציות בשקל זכתה בכמה כותרות. חמשת השירים שלה (כן, כל הקריירה שלה מסתכמת ב-5 שירים) לא פרצו, ככל הנראה את מחסום היוטיוב. לנתוני צפיות ביוטיוב יש להתייחס בחשדנות רבה, במיוחד שכל מה שיש בערך הזה זה אך ורק נתוני צפיות. הייתי מעלה לדיון מחיקה, אבל מכיוון שחלף זמן, ניתן לה עוד שבוע - מי יודע, אולי עד אז היא תפתח קריירה אמיתית Eladti - שיחה 00:28, 24 ביולי 2016 (IDT)

מדובר בזמרת לכל דבר. יש לה שירים שהושמעו בMTV music ובנוסף, שירים שזכו להכרה. אתה רוצה להגיד לי שהערבים נוהרים לקלפיות עם יותר חשיבות אנציקלופדית מנועה קירל?! יש לה חשיבות אנציקלופדית. אור/1Orשיחה • 00:30, 24 ביולי 2016 (IDT)
  1. בערך לא מוזכר שום דבר לגבי הופעה ה-MTV. אם אכן הופיעה שם, את מוזמן להוסיף את המידע לערך, בצירוף סימוכין, כמובן.
  2. העובדה שבויקיפדיה יש ערכים גרועים, לא מצדיקה את הוספתם של ערכים גרועים נוספים. בדיון החשיבות הנוכחי השאלה היא מה החשיבות של הערך "נועה קירל", העובדה שיש ערך אחר שאיננו ממין העניין, עדיין לא מבהירה מה חשיבות של הערך הנוכחי. (ולשאלתך, לדעתי, גם את הערך על הערבים הנוהרים היה צריך למחוק) Eladti - שיחה 00:37, 24 ביולי 2016 (IDT)
תראה, אני שומע המון זמן mtv (אפילו עכשיו, לדוגמה) ואני יכול להגיד לך ש"קילר" הופיע שם הרבה. אני גם חושב שרק אתה, אבל לא בטוח. אפשר להניח עשרות תבניות חשיבות על ערכים ולמחוק אותם, זה יעזור במשהו? במקרה הנוכחי לא, מדובר אמנם בילדה, אבל בילדה שעשתה המון בחיים שלה מבחינת פרסום, ומן הראוי שיהיה לה ערך בוויקיפדיה. אור/1Orשיחה • 00:39, 24 ביולי 2016 (IDT)
סטטיסטיקת הצפיות בערך מדברת בעד עצמה! "רק" 3235 צפיות בשבוע האחרון וקרוב ל-54 אלף צפיות בערך מאז שנכתב (228 ימים). היום שבוא קראו ערך זה הכי פחות עמד על 93 צפיות! הציבור לא טועה. כתיבת הערכים נועדה בשביל שהציבור יקרא. מדובר בתופעה מעניינת ביותר. למען ההשוואה, בשבוע האחרון לריטה 445 צפיות, קרן פלס 586 צפיות, נדב גדג' 339 צפיות, דקלה 744 צפיות, ליאור נרקיס 343 צפיות, שרית חדד 1,125 צפיות ואייל גולן 2,605 צפיות, משאירה את כולם מאחור. BAswim - שיחה 09:39, 24 ביולי 2016 (IDT)
בדיון החשיבות הזה אני כבר יכול לומר בוודאות וממקור ראשון שמדובר בזמרת מאוד מוכרת ומצליחה בקרב בני הנוער, מספר אחת בתחום בשנה האחרונה. אין ילד או נערה שלא מכירים את שמה ואת השירים שלה. הסינגלים שלה מושמעים ברדיו וב-MTV ישראל ללא הרף, והצפיות ביוטיוב הן במספרים מאוד גדולים. דיברנו כבר בעבר, כולל בדיון קודם בדף שיחה זה, שהכללים שנקבעו לגבי זמרים הם במידה רבה ארכאיים ולא מתאימים למציאות שהשתנתה. אז אפשר להשתמש בהם ככלל אצבע, אבל בהחלט יש מקום לחרוג מהם במקרים מתאימים, וזה מקרה מתאים לכך. Lostam - שיחה 09:49, 24 ביולי 2016 (IDT)
הנתונים שהביא BAswim מעניינים מאד ובהחלט משהו שיש לקחת בחשבון. אני גם מקבל את עדותו של Lostam לגבי הפופולאריות - הבעיה היחידה היא , שכל הדברים הוא כתב בדף השיחה לא מופיעים בערך. כל מה שיש בו זה נתוני צפיות ביוטיוב. אם היא כל כך מפורסמת, בודאי נעשו עליה כתבות שיכולים לשמש כמקורות לערך. Eladti - שיחה 13:20, 24 ביולי 2016 (IDT)
גם תומכת בחשיבות. ‏TMagen‏ • שיחהמה חדש במיזם ויקי נשים 18:06, 24 ביולי 2016 (IDT)
לא אוהב את סגנון השירה שלה ואת מה שהיא מוכרת, אבל אין ספק שחשיבות אנציקלופדית קיימת! ofek j ~ צרו קשר! ~ מקום מלבב בלב המדבר 10:11, 25 ביולי 2016 (IDT)
אם יש ודאות כל כך גדולה, בודאי תוכל גם להביא מקור או שניים שיתמכו בחשיבות Eladti - שיחה 12:08, 25 ביולי 2016 (IDT)
עדיין לא הבנת שידע אישי של משתמשים מוכרים ואמינים נחשב כאן? נרו יאירשיחה • כ' בתמוז ה'תשע"ו • 13:54, 26 ביולי 2016 (IDT)
מכיוון שמדובר באנציקלופדיה ולא בקומבינופדיה, התשובה היא לא. (במיוחד, שאם הדבר כל כך מפורסם כמו שטוענים, בודאי שאין בעיה להוכיח. Eladti - שיחה 17:21, 26 ביולי 2016 (IDT)
אז אתה לא מסכים, ואתה יכול לנסות לשנות את זה במזנון או בפרלמנט, אבל עד אז - זה המצב. כך מתנהלת ויקיפדיה העברית מאז ומעולם, כשיש עדויות של משתמשים ותיקים ואמינים. איך אתה רוצה למשל שיביאו הוכחה לטענה שכל בני הנוער מדברים עליה? סקר של מינה צמח? נרו יאירשיחה • כ' בתמוז ה'תשע"ו • 18:26, 26 ביולי 2016 (IDT)
יש לי רעיון מטורף- להביא כתבה שנעשתה עליה וסוקרת את התופעה. אתה חושב שזה יתפוס??? Eladti - שיחה 18:31, 26 ביולי 2016 (IDT)
כתבה כזאת מארגן בקלות כל יחצן בינוני, ולכן זה הרבה פחות מרגש אותי ממה שאומרים משתמשים ותיקים ואמינים. נרו יאירשיחה • כ' בתמוז ה'תשע"ו • 18:36, 26 ביולי 2016 (IDT)
הנה כתבה טריה ממאקו: מיטל שבח, ‏נועה קירל בשיר העצמה לנשים: "חצי משוגע", באתר ‏mako‏‏, ‏18 ביולי 2016‏ שם כתוב "אנחנו מקווים שכבר התרגלתם לעובדה שנועה קירל כוכבת פופ. תרצו או לא, רשימת ההישגים שלה ממשיכה להתארך, כמות הצפיות ביוטיוב ממשיכה לגדול וגם הקמפיינים לא איחרו להגיע. למעשה בימים אלו נועה קירל נמצאת בעיצומו של סיבוב הופעות,". אגב, בחשבון האינטסגרם שלה יש לה 167,000 עוקבים, שמעיד על פופולריות ענקית. אגסי - שיחה 18:44, 26 ביולי 2016 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

אני חושב שאחרי ההבהרה החשיבות אכן "ברורה" ומבוררת. ShiRשיחה • 22:42, 26 ביולי 2016 (IDT)

רק נשאר פרט שולי אחד-המקורות צריכים להופיע בערך עצמו ולא בדף השיחה. אחרי זה ניתן לברך על המוגמר ובא לציון גואל Eladti - שיחה 17:56, 27 ביולי 2016 (IDT)

דיווח על טעות

פרטי הדיווח

נועה קירל היא לא דוגמנית דווח על ידי: 80.178.19.14 00:46, 24 ביולי 2016 (IDT)

Done טופל אור/1Orשיחה • 00:47, 24 ביולי 2016 (IDT)


דיווח על טעות

פרטי הדיווח

"נועה קירל#קריירת משחק ודגמנות - עזבו את זה שכותבים דוגמנות ולא דגמנות, במשפט האחרון בפסקה רשום "שעיצבה בגדים בהשראת" בהשראת מי?" אי אפשר לערוך את הדף ולתקן. דווח על ידי: 79.180.221.186 13:59, 21 באוגוסט 2016 (IDT)

תודה על הדיווח! תיקנתי את הכותרת, אבל אין לי מושג בהשראת מי. ‏אור/1Orשיחהתרומות@ • 14:01, 21 באוגוסט 2016 (IDT)
לא בהשראת מי, אלא בהשראת מה. הוספתי על פי המקור. Liad Malone - שיחה 14:19, 21 באוגוסט 2016 (IDT)


קילר

לא כתוב כלום על הסינגל הראשון שלה "קילר" ברביב - שיחה 23:44, 1 באוקטובר 2016 (IDT)

צודק הורס4 - שיחה 23:43, 4 באוקטובר 2016 (IDT)

זה הסינגל השני, המידע עליו הוסר באוגוסט על ידי משתמש:Shooky123 ללא נימוק. החזרתי עכשיו.‏ Uziel302שיחה 12:24, 13 באוקטובר 2016 (IDT)
גם אני הייתי מסיר ועכשיו אני אערוך את הפסקה. ‏ אור/1Orשיחהתרומות@ • 12:28, 13 באוקטובר 2016 (IDT)

דיווח על טעות

פרטי הדיווח

נועה קירל התחילה מפרסומת

מקור: דווח על ידי: אורי 85.64.132.100 18:28, 8 באוקטובר 2016 (IDT)

אולי. אך פרסומה בא לה ככתוב בערך. יעלי - שיחה 08:31, 9 באוקטובר 2016 (IDT)גלגלצ

נראה לי שהשיר "כמו בריו" של אגם בוחבוט נכנס למצעד של גלגלצ כשהיא הייתה יותר צעירה מקירל הורס4 - שיחה 17:24, 10 באוקטובר 2016 (IDT)

אמת--80.246.137.134 09:13, 11 באוקטובר 2016 (IDT)


פארודיה בארץ נהדרת

ברור שהפראודיה של אגס קימל בארץ נהדרת הולכת על נועה קירל ישירות, יכול להיות שיש השראה מעוד זמרות בגיל 15, אבל ברור שהיא הדמות העיקרית קימל=קירל, אפילו גיא פינס יודע... https://www.youtube.com/watch?v=DPAOr85o78w, http://www.frogi.co.il/bidur-tv/19587.html, בכל מקרה ניתן לכתוב שהדמות מבוססת "בין השאר" על דמותה של נועה קירל. --פניקס - שיחה 08:57, 27 בפברואר 2017 (IST)

אז תכתוב "בין השאר". Liad Malone - שיחה 17:32, 27 בפברואר 2017 (IST)
מה החשיבות של זה? האם אצל כל האישים שזכו לחיקוי בארץ נהדרת יש אזכור לחיקוי שלהם? כרגע זה מופיע תחת הקריירה הטלוויזיונית שלה, כאילו שזה קשור אליה. אדם מה - שיחה 22:45, 30 באוגוסט 2017 (IDT)

האתר הרשמי של נועה קירל

עלה לנועה קירל אתר רשמי חדש noakirel.co.il

תודה. הוספתי. Liad Malone - שיחה 16:09, 4 במרץ 2017 (IST)

משוב מ-30 במרץ 2017: שכחתם לכתוב

שכחתם לכתוב שנועה וברק חזרו 93.173.23.137 16:01, 30 במרץ 2017 (IDT)

על זה ודאי תוכלי לקרוא בעיתון או באתרי רכילויות שונים. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, כך שלא "שכחנו". Ldorfmanשיחה 16:06, 30 במרץ 2017 (IDT)

למה לא כותבים על המשפחה שלה על ההורים שלה אחים שלה Maor00 - שיחה 22:36, 30 באוגוסט 2017 (IDT)

דיווח על טעות

פרטי הדיווח

הבעיה היא שנועה קירל היא בת 17 ולא 16 דווח על ידי: 79.177.182.187 07:59, 24 בפברואר 2018 (IST)

היא תהיה בת 17 בעוד כמה ימים , צריך סבלנות. דוד שי - שיחה 08:31, 24 בפברואר 2018 (IST)


שם משפחתה הקודם היה קירילקר, זה מופיע גם ביוטיוב בפרסומת שלה לקרליין עם אל יאנה תדהר, כתוב למטה את שם השחקניות נטיאל - שיחה 23:08, 9 בנובמבר 2018 (IST)

פורסםשקירל

תקלדה בערך. 2001:7C0:2041:1AA:0:0:0:DB 14:33, 24 בפברואר 2018 (IST)

תודה, טופל אופק כחול - ביבר הזכוכית 14:35, 24 בפברואר 2018 (IST)

גיל

צריך לשנות את כיתוב הגיל בתחתית התמונה. מאז אפריל 2001 עברו 16 שנים ו-10 חודשים, משמע אינה בת 16. ‏David Gross123 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

אנחנו מודדים את הגיל בשנים שלמות ומשנים אותו פעם בשנה, ביום ההולדת. דוד שי - שיחה 20:56, 26 בפברואר 2018 (IST)

18 Shjdjebe - שיחה 18:47, 8 בפברואר 2019 (IST)

בת כמה היא עכשיו

בת כמה ביא עכשיו? 84.111.163.19 18:16, 23 במרץ 2018 (IDT)

היא בת 17

היא גם שופטת בגוט טאלנט ישראל

היא גם שופטת בגוט טאלנט ישראל

עדכון ערך

גילוי נאות: עריכה זו נעשתה תמורת תשלום. Pinkdoron - שיחה 10:15, 28 ביוני 2018 (IDT)Pinkdoron

לעדכון לחצו כאן

דיווח על טעות

פרטי הדיווח

נועב קירל בגדול היא שחקנית ושנכנסים לפרומו שלה בעמוד מחיפוש רואים שהיא זמרת דווח על ידי: 82.80.63.50 22:24, 3 ביולי 2018 (IDT)

איפה הטעות? Uziel302 - שיחה 18:11, 13 ביולי 2018 (IDT)


שיר לדש של קירל

קירל הוציעה שיר חדש כדאי להוסיף? Idanmand - שיחה 18:20, 23 בספטמבר 2018 (IDT)

תכתבו באמת מאיפה היא התחילה!

תוסיפו שהיא הייתה באודישנים לבית ספר למוזיקה בגיל 10 ולא קיבלו אותה וגם ניסתה באקס פקטור ולא קיבלו אותה.... 89.138.241.130 15:31, 8 באוקטובר 2018 (IDT)

הוספתי שהיא לא התקבלה לבית ספר למוזיקה. לא מצאתי ברשת סימוכין לטענה שהיא "ניסתה באקס פקטור". אגסי - שיחה 15:12, 4 בינואר 2019 (IST)

דיווח שאורכב ב-08 במרץ 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

שכחתם לכתוב שהמנהל האישי שלה הוא דורון

שם הלידה שלה הוא נויה קירל

דיווח שאורכב ב-09 במאי 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

נועה קירל הוציאה שיר בשם חצוף

עידכנתי. תודה. יוני דוד - שיחה 21:32, 9 במאי 2019 (IDT)

דיווח שאורכב ב-24 ביוני 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: טופל

נועה לא בת 132....

השחתה שתוקנה. תודה. אלעדב. - שיחה 22:09, 21 ביוני 2019 (IDT)

דיווח שאורכב ב-24 ביוני 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: טופל

הגיל שלה...

טופל. אלעדב. - שיחה 22:09, 21 ביוני 2019 (IDT)

דיווח שאורכב ב-08 ביולי 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: שגוי

נועה קירל היא בגובה 1.55 מ’

לא רלוונטי, אולי אם הייתה שחקנית כדורסל. אלעדב. - שיחה 22:28, 7 ביולי 2019 (IDT)

דיווח שאורכב ב-09 ביולי 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

נועה קירל התחילה את השירה שלה ב2015 אבל באותו הזמן ברק שמיר לא היה חבר שלה וב2016 הם נהפכו להיות זוג .

דיווח שאורכב ב-17 ביולי 2019

דיווח מהדף ויקיפדיה:דיווח על טעויות

מצב טיפול: טופל

נכון ליולי 2019 הקליפ Drum עומד על כ-20 מליון צפיות.

טופל, אביהו - שיחה 10:30, 13 ביולי 2019 (IDT)

בית ספר למוסיקה

נועה מצלמת בימים אלו את בית ספר למוסיקה שבו היא מורה! 2A01:6500:A043:15FE:6306:C644:4D19:B2E9 16:53, 4 באוגוסט 2019 (IDT)

אמא שלי

נא לכתוה על השיר אמא שלי שהונועה הקליטה אותו במסגרת פרויקט שם עולם שבו היא מקשרת את זברון השואה לבני נוער צעירים 2A01:6500:A043:15FE:6306:C644:4D19:B2E9 16:55, 4 באוגוסט 2019 (IDT)

משוב מ-11 באוקטובר 2019

בן זוג לא מרגי 89.138.13.73 10:43, 11 באוקטובר 2019 (IDT)