שיחת משתמש:ייהליזיושמר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ייהליזיושמר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 17:32, 10 במרץ 2014 (IST)

יששכר דב בעריש טורנהיים[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יששכר דב בעריש טורנהיים שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים.

בברכה, Nurick - שיחה 18:15, 26 באפריל 2014 (IDT)

קובץ:6dorotfamily.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 00:03, 24 ביוני 2014 (IDT)

אין זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:סדנה לגרפיקה/יום הולדת 11". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימים ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, • אלעדכתבו ליה-סדנה • 15:33, 6 ביולי 2014 (IDT)

הסבר[עריכת קוד מקור]

ראה שיחה:ג'ק המרטש. ביקורת - שיחה 14:08, 10 בספטמבר 2014 (IDT)

פדרציות[עריכת קוד מקור]

העברתי את קטגוריה:פדרציות למשתמש:ייהליזיושמר/פדרציות. מה שיצרת זו רשימה ולא קטגוריה. להסבר נוסף ראה ויקיפדיה:קטגוריה. ‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 11:33, 18 במאי 2016 (IDT)

קובץ:United States.png[עריכת קוד מקור]

שלום, מחקתי את הקובץ שהועלה בניגוד לכללים. אנא עבור על ויקיפדיה:רישוי תמונות על מנת להכיר טוב יותר את הכללים בנושא. ערן - שיחה 20:29, 29 במאי 2016 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

לא ידעתי על כך ואני מצר ייהליזיושמר - שיחה 20:31, 13 ביולי 2016 (IDT)

סילנד[עריכת קוד מקור]

הי, ראיתי את הניסיונות שלך להכניס את סילנד לרשימות של מדינות חסרות הכרה כמו קוסובו ופלסטין. אני חושב שכרגע צריך לקבל את המצב הקיים בכל הויקיפדיות- הגדרת סילנד כמדינה לכאורה.מעבר להיותה קוריוז נחמד ועל אף שקיבלה הכרה דה פאקטו מגרמניה בגלל פרצה בחוק הבין לאומי (שזה קרוב יותר ממה שכל שאר המדינות ברשימה קיבלו להכרה ממשית), היא עדיין לא קבלה הכרה רשמית (דה יורה) מאף מדינה ממשית.נוסף על כך בניגוד לסומלילנד או למדינה האסלאמית, שעולות בשטחן על ישראל, מרבית אזרחי סילנד, כולל המלך לא מתגוררים דרך קבע בשטח הריבוני במדינה.--א.פ עריכות-שיחה 00:43, 24 ביולי 2016 (IDT)

ייהלי[עריכת קוד מקור]

שלום ייהלי,

אני מהכיתה שלך :). מי אני?

peledy - שיחה 12:38, 25 ביולי 2016 (IDT)

שלום אלמוג :) ייהליזיושמר - שיחה 17:34, 25 ביולי 2016 (IDT)

שלום ייהלי. אם לא ידעת, אחרי שרוצים לכתוב הודעה בצ'אט שכבר התחילו נהוג להוסיף נקודותיים כמו שאני עשיתי. אם כבר עשו, יש להוסיף עוד נקודותיים :). peledy - שיחה 00:34, 26 ביולי 2016 (IDT)

מדינה פדרטיבית[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ייהליזיושמר,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מדינה פדרטיבית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ייהליזיושמר/‏מדינה פדרטיבית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, וכאן ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 21:15, 29 ביולי 2016 (IDT)

קטגוריה:ערי בירה של מדינות פדרטיביות[עריכת קוד מקור]

לכל הפחות במקרים של מדינות ארצות הברית ומדינות אוסטרליה הקטגוריה הזו היא כפילות של קטגוריה:מדינות ארצות הברית: ערי בירה ושל קטגוריה:מדינות אוסטרליה: ערי בירה. אנא הסר את הקטגוריה במקרים האלו ובדוק אם אין כפילות במקרים דומים. Mbkv717שיחה • כ"ז בתמוז ה'תשע"ו • 20:57, 2 באוגוסט 2016 (IDT)

אבל ישנן עוד מדינות פדרטיביות וגם להן ערי בירה אז מדוע שלא נשאיר את הקטוגריה והקטגוריות שהזכרת יהפכו גם לחלק מהטגוריה של ערי הבירה במדינות הפדרטיביות ייהליזיושמר - שיחה 21:00, 2 באוגוסט 2016 (IDT)
זה מה שהצעתי - הקטגוריות שהזכרתי (ודומות להן), יקוטלגו בתוך הקטגוריה שיצרת. בכל מקרה של מדינה בלי קטגוריה משלה, היא תקוטלג בקטגוריית האם. Mbkv717שיחה • כ"ז בתמוז ה'תשע"ו • 21:02, 2 באוגוסט 2016 (IDT)
לדוגמה - אם אין קטגוריה לערי הבירה של מדינות אוסטריה, לשייך את קטגוריית מדינות אוסטריה לקטגוריית ערי בירה של מדינות פדרטיביות?ייהליזיושמר - שיחה 21:04, 2 באוגוסט 2016 (IDT)
לא (ואגב יש קטגוריה כזו באוסטריה). אני אדגים: במקרה של אוסטרליה יש את קטגוריה:מדינות אוסטרליה: ערי בירה, לכן למשל בריזביין תקוטלג בקטגוריה זו, ואילו הקטגוריה הנ"ל תקוטלג בקטגוריה:ערי בירה של מדינות פדרטיביות. בברזיל למשל אין קטגוריה ארצית, לכן למשל בלו הוריזונטה תקוטלג בקטגוריה:ערי בירה של מדינות פדרטיביות וזהו. Mbkv717שיחה • כ"ז בתמוז ה'תשע"ו • 21:16, 2 באוגוסט 2016 (IDT)
אני מציע שנשאיר גם את הערים שיש להן כבר קטגוריה ואלו שאין להן נוסיף את הקטגוריה של המדינות הפדרטיביות אליהן הן משתייכותייהליזיושמר - שיחה 21:18, 2 באוגוסט 2016 (IDT)
אני לא יודע איך אתה מבין את מה שאמרתי, אבל לזה לא התכוונתי. אין סיבה שמדינות פדרטיביות ישויכו לקטגוריה של בירות מדינות פדרטיבית. Mbkv717שיחה • כ"ז בתמוז ה'תשע"ו • 22:47, 2 באוגוסט 2016 (IDT)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

שלום,

תוסיף שאתה בן למשפחת ריבלין!!!!!

peledy - שיחה 13:15, 23 בספטמבר 2016 (IDT)

בסדר גמור peledy :-) ייהליזיושמר - שיחה 13:43, 23 בספטמבר 2016 (IDT)
רוצה להוסיף שאתה שמאלני? peledy - שיחה 13:44, 23 בספטמבר 2016 (IDT)

חזרה על עריכה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף מובלעת שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת את אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו ללא דיון בדף שיחה אינה מקובלת בוויקיפדיה.

תודה, --היידן 08:35, 16 באוקטובר 2016 (IDT)

קטגוריה:מדינות טרנסקונטיננטליות[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום ייהליזיושמר,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך קטגוריה:מדינות טרנסקונטיננטליות שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים ב[[שיחה::קטגוריה:מדינות טרנסקונטיננטליות|דף השיחה של הערך]].

בברכה, ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:19, 27 באוקטובר 2016 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

(Sorry for writing in English)

פיצול הערך ראש ממשלת ישראל[עריכת קוד מקור]

היי, ייהליזיושמר. פיצלת היום מתוך הערך ראש ממשלת ישראל את הערך החדש ראשי ממשלות ישראל. לתשומך ליבך: על פי מדיניות ויקיפדיה, יש להניח תבנית {{פיצול}} על הערך לפני ביצוע הפיצול, ולקיים דיון על כך בדף השיחה של הערך. את הפיצול בפועל יש לבצע רק כחלוף שבוע מתחילת הדיון, במידה ואין מתנגדים למהלך. מאחר ופעלת שלא על פי המדיניות המקובלת, הפיצול שביצעת שוחזר. יחד עם זאת, אם אתה עדיין סבור שיש לפצל את הערך, אנא פרט בדף השיחה של הערך את נימוקיך. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 19:12, 17 באפריל 2017 (IDT)

במידה ותניח תבנית פיצול, אשמח שתתייג אותי בדיון. – אסף (Sokuya)שיחה 03:22, 18 באפריל 2017 (IDT)
האם אני צריך להציב את התבנית בערך או בשיחה? ייהליזיושמר - שיחה 08:56, 18 באפריל 2017 (IDT)
זה לא מאוד משנה, למען האמת. אך מקובל להניח את התבנית בערך, ולא בדף השיחה. לשיקולך. יוניון ג'ק - שיחה 12:28, 18 באפריל 2017 (IDT)