שיחת משתמש:אלירן/ארכיון 3

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה מכיל דיונים שהסתיימו, ולכן אין לערוך דף זה. כל הרוצה להעיר הערה, אנא עשו זאת בדף השיחה שלי. הדיונים המוצגים בארכיון זה נערכו בין ה-6 בינואר 2008 ל-22 במרץ 2008, בין כ"ח בטבת ה'תשס"ח לט"ו באדר ב' ה'תשס"ח. קריאה נעימה Face-smile.svg אלירן d שיחה

הודעה[עריכת קוד מקור]

אלירן שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הטילדה הרביעית חוגגת יום הולדת שנה ויוצאת בגיליון חדש! איך הגיעה תמונה מוויקיפדיה לספר חשבון לילדי כיתה ו'? מי הישראלי שתרם הכי הרבה למבצע ההתרמה של קרן ויקימדיה? מה אומרים בוויקימילון על הטילדה? וממה נהנה כל-כך שנילי?

כל התשובות ועוד הרבה בגליון גליון מסכם שנה לרגל סוף שנת 2007!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 02:25, 1 בינואר 2008 (IST)

קרא בבקשה את הערך[עריכת קוד מקור]

דניאל רדקליף בוויקיפדיה העברית וענה על השאלה הבאה: האם המידע שהוא ממוצא יהודי שגוי? דב ט. 05:03, 6 בינואר 2008 (IST)

ודאי שהוא שגוי, כל מי שמכיר את הארי פוטר יסכים איתי, הרי שהארי פוטר עצמו הוא נוצרי. רדקליף השתתף לא מזמן בהצגה בה הוא שיחק ילד עם פיגור שכלי שמתאהב בסוסה. בהצגה הוא הופיע על הבמה בסצינת עירום למשך 10 דקות. ראיתי את התמונה של העירום המלא, ורדקליף אינו נימול והרשה לי לא הרחיב בקטע הזה :-) בערך היה מקור שבעיקרון היה אמור לאמת את העובדה, אבל הוא לא היה רציני מספיק. ירון הסכים איתי והוא זה שבכלל הוריד את המידע לפניי, ראה כאן. בברכה אלירן d שיחה 05:37, 6 בינואר 2008 (IST)
אדם יכול להיות ערל (לא-נימול) וגם נוצרי, וגם "ממוצא יהודי". אמו יהודייה ולכן הוא ממוצא יהודי, ללא כל קשר לדת (הוא גם יהודי בעיני ההלכה, אבל זה לא שייך). כמובן, גם דתו של הארי פוטר לא שייכת. דב ט. 05:39, 6 בינואר 2008 (IST)
כן עכשיו שמתי לב למה שרשום בפסקה "ביוגרפיה" אני מציע לפנות למי שכתב את המידע לפני שנקבע דברים, זה די מפתיע אותי כי זה ברור לכולם שהוא נוצרי. אלירן d שיחה 05:41, 6 בינואר 2008 (IST)
אין לי מושג לאיזה מקור הכוונה. ויקי באנגלית מביא את הג'ואיש כרוניקל, עיתון מכובד, כמקור לטענה שאמו יהודייה. ראה גם בראיון הזה [1] את דבריו שלו עצמו. דב ט. 05:47, 6 בינואר 2008 (IST)
לאחר עיון בגרסאות הקודמות נראה שאנונימי הוא זה שהוסיף את המידע לערך (לפני כשנתיים) ואלדד מיהר לשחזר בטענה להשחתה (אני חושב) ולאחר כ-10 דקות תמימות הוסיף שוב את המידע כשהוא מלווה במקור הזה, והוא נשאר שם עד שפתחתי את הדיון בדף השיחה. כשהאנונימי הוסיף את המידע הוא שם מקור נוסף שיאמת את דבריו: [2]. אם אימו יהודיה ואביו נוצרי, ישנה קביעה פורמלית (על-פי החוק או הדת) לדתו? אלירן d שיחה 05:58, 6 בינואר 2008 (IST)
הטענה גם מופיעה בכתבה שאליה מקשרת התבנית, על תרומת המשקפיים. לשאלתך, לפי ההלכה היהודית יהודי הוא מי שאמו יהודייה. החוק בבריטניה וברוב מדינות המערב אינו מתייחס כלל לסוגייה. על החוק בישראל ראה מיהו יהודי. (אם כי מסופקני אם רדקליף יממש את זכויותיו לפי חוק השבות). דב ט. 06:13, 6 בינואר 2008 (IST)
אוקי אז לסיכום: רדקליף הוא נוצרי מבחינת המנהגים וכל מה שכרוך בכך, אבל מוצאו הוא יהודי, יעני פיצול אישיות :-) מעניין אבל בסדר... צריך להחזיר את המידע לערך, אבל לנסח זאת כהוגן, לא לרשום שהוא יהודי, אלא שמוצאו הוא יהודי, אך הוא מתנהג כנוצרי לכל דבר. תודה לך דב שעזרת להבהיר את העניין. אלירן d שיחה 06:26, 6 בינואר 2008 (IST)
אני לא חושב שהוא נוצרי במיוחד. לא בערך ולא בידיעה לא נאמר שהוא עצמו יהודי. דב ט. 06:27, 6 בינואר 2008 (IST)
אני חושב שהעובדה שהוא ערל היא חותכת (משחק מיליםFace-smile.svg) אלירן d שיחה 06:30, 6 בינואר 2008 (IST)
למה, זו רק עוד אחת מתרי"ג מצוות. (בכל אופן, לא כל ערל הוא גם נוצרי. יש גם אנשים שהם פשוט חסרי דת). דב ט. 06:54, 6 בינואר 2008 (IST)

ידידה ויטל[עריכת קוד מקור]

שלום אלירן, נתחיל מזה שידידיה ויטל אכן מופיע בפתיח וגם ברור מאליו שמי שמשחק שם בתור "בוק" זהו ידידה ויטל ולכן אל תמחוק את הדמות. Tamirgur (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

שלום לך תמיר, אני פשוט לא האמנתי! זו ההפתעה שחמיצר דיבר עליה! כולם היו בטוחים שידידיה הוא דילן, אבל כנראה שדילן יהיה שחקן שיגיע בהופעת אורח בפרק 50 ולא יותר מזה, וצר לי על כך כי הוא יכול להיות דמות נפלאה, אבל נו טוב עד העונה הבאה :-) ואגב ראה את עזרה:חתימה. בברכה אלירן d שיחה 19:04, 11 בינואר 2008 (IST)

לאלירן - הפיג'מות[עריכת קוד מקור]

לכבוד העונה החמישית של הפיג'מות ישנו מבצע שבו ניתן לשלוח תסריט לפרק של הפיג'מות.

שם ישנו קטע וידיאו שבו רובי דואניס נותן טיפים איך לכתוב תסריט, אבל... איך אפשר לכתוב תסריט בלי להודיע על השינויים שיש בו?!?!

http://www.kidstv.co.il/programmes/pigamot_site/mivtza.asp

אגב, אם אתה רוצה אתה יכול לשלוח עד ל-7 בפברואר תסריט משלך. ביי מישהו מסוים 19:27, 20 בינואר 2008 (IST)

היי מישהו מסוים. אנחנו נוהגים להמשיך דיון מאיפה שהוא התחיל. הווו אתר מגניב במיוחד! 4 עונות הספיק להם הא אין להם יותר מה לכתוב, מבקשים עזרה שלנו. תודה רבה לך! חזור לבקר :) אלירן d שיחה 19:31, 20 בינואר 2008 (IST)

נסלי ברדה ונסראללה[עריכת קוד מקור]

תוכל להוסיף מקור לתוספת הייחודית והלא שגרתית הזו ? תודה, ‏DGtal‏ 12:10, 21 בינואר 2008 (IST)

קודם כל תודה שפנית אליי :) ואשמח אגב לדעת למה אליי ולא אל אחרים. ובאשר לשאלתך: מקור אינטרנטי אין למידע הזה, אבל... יש מצב שאני אצליח ליצור איתה קשר. אני מכיר מישהו שמכיר מישהו שעובד איתה בחדשות 10. אני חושב שאפילו דיברו על זה במהדורת החדשות של ערוץ 10 פעם אחת. צפה עוד היום לתשובה! אלירן d שיחה 15:23, 21 בינואר 2008 (IST)
פניתי אליך כי לפי דף הגרסאות הקודמות זו תוספת שלך, וממילא אתה הכתובת המתאימה לשאלה. ‏DGtal‏ 00:25, 22 בינואר 2008 (IST)
P satellite dish.svg משתמש זה הוא בעל ידע בתקשורת

אכן. אשמח אם תראה מה שכתבתי פה. אוקי אז חזרתי עם תשובה בפי: אמנם הפרט אינו שגרתי, אבל אכן היה דבר כזה. בעיקרון זו שמועה שנפוצה, אבל הפרט נמצא בארכיון של הרשות השנייה, זה היה בחדשות. אין הוכחות שנסראללה אמר את זה, כי כאמור זו שמועה. אך מכיוון שזה הגיע לחדשות אני לא חושב שיש להוריד את הפרט מן הערך, אלא לשנות במעט את הנוסח שיתאים לסיטואציה. שתדע לך שהיה מאוד קשה להשיג את המידע הזה... ועל הדרך קיבלתי את המספר טלפון של ניר פרידמן. אבל אל תדאג, אל תדאג. אני לא אתן לאורות הזרקורים לסנוור אותיקריצה ואם אתה רוצה חתימה, אל תתביש לבקש :) הנה אפילו בלי שתבקש -> אלירן d שיחה 00:45, 22 בינואר 2008 (IST)

אוואלה. מה דעתך על הערך עכשיו? אלירן d שיחה 00:49, 22 בינואר 2008 (IST)
אין לי דעה חד משמעית בנושא שהפנית אליו (וחבל שהדיון שם היה כמעט "מחטף" ולא פורסם, כצפוי מדיון שמשפיע על מאות ערכים). אם זו שמועה, גם אם היא הוזכרה כשמועה בחדשות (אגב, איפה? יש לי חברים בארכיון חדשות 10 שיכולים לבדוק), זה דבר שאין בו ממש. במקסימום אפשר לכתוב, לשיטתך, "לפי שמועה/מקור (ציון המקור המדוייק) נסראללה אמר...". הניסוח הנוכחי טוען שזה נאמר בוודאות, מה שוודאי לא מדוייק. ‏DGtal‏ 00:53, 22 בינואר 2008 (IST)

חיים גיל[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "חיים גיל" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ‏ costello • ‏ שיחה 12:26, 21 בינואר 2008 (IST)

קודם כל היי :) דבר שני, סיימתי לבקשתך. היה לי עוד משהו קטן לעשות שם אבל הערך פרח מזכרוני. תודה רבה לך שהזכרת :) האלמוני שיצר את הערך... אני מוכן להתערב שזה חיים גיל בכבודו ובעצמו, או מכר מאוד קרוב שלו. אני לא חושב שיש מישהו חוץ ממני וממכיריו שמכירים את הביוגרפיה שלו כ"כ טוב. אני לא יודע מהי חשיבותו של הערך, כך שאם אתה חושב שצריך למחוק, לך על זה. אלירן d שיחה 15:15, 21 בינואר 2008 (IST)

בטיפול[עריכת קוד מקור]

שלום אלירן, עדכנתי לפני כמה ימים את כתובת האתר הרשמי של בטיפול אך אתה מחקת אותה והשארת את הקישור ל-IMDB. מדוע? 212.117.132.21 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

שלום לך :) מי שהוריד את אתר הבית הוא אביעד, בטענה שהקישור לא תקין. פנה אליו בדף השיחה שלו ושאל אותו. ושלחתי לך הזמנה להירשם, למקרה שתרצה :) אלירן d שיחה 12:58, 24 בינואר 2008 (IST)

תיירי הנרי[עריכת קוד מקור]

שים לב שכבר שיחררתי את הערך וכדאי שתערוך אותו שם ולא בארגז החול שלי! ● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 17:52, 28 בינואר 2008 (IST)

עכשיו אתה אומר לי? י'פיתה! Face-smile.svg אלירן d שיחה 17:54, 28 בינואר 2008 (IST)
חשבתי שאתה יודע, בכל אופן, אפשר פשוט לעשות קופי פייסט למה שעשית עד עכשיו. (נ.ב התותחנים=כינוי של ארסנל) ● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 17:57, 28 בינואר 2008 (IST)
anyway הדגשתי לך שם כמה סוגריים לתשומת ליבך. אני מאמין שכשאסיים איתו הוא ירוץ אל רשימת ההמתנה והולה יש לנו מומלץ ראשון! חזק ואמץ! תגיד יש מצב אני בא לג'חנון יום שבת? אלירן d שיחה 18:00, 28 בינואר 2008 (IST)
רק אם אתה מכין מלאווח. ● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 18:02, 28 בינואר 2008 (IST)
יותר מידי בצק עושה עצירות. אלירן d שיחה 18:04, 28 בינואר 2008 (IST)


כמה הערות:

 • שאלת איזו נבחרת, זה ברור, נבחרת צרפת.
 • תפקיד ה"קיצוני" הוא תפקיד מוכר, ואין צורך לפרט עליו בערך של תיירי הנרי, אם כבר, צריך שיהיה עליו ערך נפרד שתעשה כך:"הנרי שובץ בתפקיד ה[[עמדות כדורגל#קיצוני|קיצוני]]. או ליתר דיוק: "ונגר שיבץ את הנרי בעמדת ה[[עמדות כדורגל#קיצוני|קיצוני שמאלי]]"
 • "מגני היריבה" הכוונה באופן כללי, שחקני הגנה של היריבות אותן יפגוש, לא של קבוצה מסויימת. אפשר להפוך ל"מגני הקבוצות שישחק נגדן".
 • היה לי משפט משובש באמת, כנראה מתוך בלבול ברגע שנכתב. הכוונה היא: "שנה לפני שחברו לקבוצה, דויד טרזגה, עשה כמוהו"
 • שוב הערת הקיצוני, אני אפנה אותך לעמדות כדורגל#קיצוני.
 • שאלת באיזה תפקיד. בתפקיד הקיצוני, כמובן.
 • השם המלא של לבאנטה הוא לבאנטה יוניון דפורטיבה, אך נוהגים להגיד בעברית רק לבאנטה.
 • הפכת את סמל הפאונד ליורו. אל תתבלבל בינם.
 • הוספת [[]] לדמויות חסרי חשיבות שלא שווים ערך ויקיפדי. אני מתכוון לאנשים כמו "קטלנו" ואחד ממאמניו בתקופת ילדותו.

● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 19:06, 28 בינואר 2008 (IST)

 • לי לפחות זה לא היה ברור, אז אולי רק לאנשים עם מעט משכל נמוך זו בעיה :) מה שתראה לנכון...
 • אני חושב שחשוב שהערך יהיה מובן גם לאלה שלא מבינים כ"כ בכדורגל, לכן אני מציע לפרט לפחות מה זה אומר.
 • עכשיו ראיתי שיש ערך בנושא אז בסדר תפנה :)
 • תעשה מה שנראה לך לנכון
אל תדאג ברגע שאסיים ואסיר את התבנית אתן לך ללטש אותו סופית ואז נראה מה נעשה. כל הכבוד! אלירן d שיחה 19:01, 28 בינואר 2008 (IST)
עדכנתי כמה דברים ברשימת ההערות והייתה התנגשות עריכה. אני מעריך את תגובותיך, ורואה בהם כביקורת בונה, וחושב גם שאתה צודק. בקשר לאובייקטיביות, אכן יש מילים טעונות, אבל זה בגדר המותר. בקשר למושגים שלא מובנים למי שלא מבין בכדורגל, בשביל זה יש קישורים פנימיים. ● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 19:06, 28 בינואר 2008 (IST)
ביקורת בונה? אני מצטער אם נשמעתי כמו מורה או משהו :) אני מרעיף עליך מחמאות. אלירן d שיחה 19:09, 28 בינואר 2008 (IST)
מה שאמרת מקודם זה ביקורת בונה, זו ביקורת מקובלת, חיובית ותורמת. אם משהו לא היה ברור לך, סימן שצריך לרשום אותו. אני מבקש שאם אתה כבר בשוונג ההגהה, גם תוסיף את מה שאמרתי לך לגבי כל הערה שלך (וטוב שעשית ככה, ממש כמו במבחן בחיבור). ● ۩ הגמל ۞ התימני ۩ ☻(שיחה) 19:11, 28 בינואר 2008 (IST)

קול ישראל בערבית[עריכת קוד מקור]

שלום אלירן. שחזרתי אותך, ראה את קול ישראל. יסמין 19:16, 30 בינואר 2008 (IST)

אפשר נימוק? קול ישראל היא תחנת רדיו. נ.ב: את עוקבת אחרי התרומות שלי ומשחזרת אותן או משהו? אלירן d שיחה 19:20, 30 בינואר 2008 (IST)
יש לכתוב הוא כי המילה קול נכתבת בזכר. גם אני עד לא מזמן חשבתי כמוך ומשתמש:Segal תיקן אותי. יסמין 19:22, 30 בינואר 2008 (IST)
אוקי ואם אני אקים תחנת רדיו ואקרא לה "סמי" אז היא עדיין תכתב בלשון זכר? לא! לא משנה מהו השם שלה, משנה שזוהי תחנת רדיו, ותחנה היא מילה בלשון נקבה, נראה מה אלדד יאמר. אלירן d שיחה 19:25, 30 בינואר 2008 (IST)
מתן את הדיבור שלך. יסמין 19:28, 30 בינואר 2008 (IST)
מאיפה לך לדעת שאני צועק? Face-smile.svg זה סתם נראה כאילו את מחפשת אותי. אלירן d שיחה 19:29, 30 בינואר 2008 (IST)
יתכן וטעיתי ויתכן וטעיתי בהסבר. לפי מה שאני הבנתי זו הדרך בה יש לכתוב. אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, אנו לא משחקים מחבואים קריצה. יסמין 19:31, 30 בינואר 2008 (IST)
(-: תחנת רדיו היא אכן מילה בנקבה. אבל "קול ישראל" התקבע בתור מושג בזכר ("קול ישראל משדר לאזור הצפון בגלים ..." ולא "קול ישראל משדרת לאזור הצפון..."). במשפט הפותח את הערך אפשר להשאיר "הוא" כאוגד ל"קול ישראל" - אחרי המילים "תחנת רדיו" כל השאר יהיה ממילא בנקבה. לעומת זאת, כאשר מדברים על "רשת", ברור שמדובר בנקבה: רשת ב' נקלטת בגלים... במקרה של "קול ישראל" אני מניח שהמילה "קול" נתנה את הטון קריצה. אלדדשיחה 19:35, 30 בינואר 2008 (IST)
הוספתי לאחר התנגשות עריכה: אוקי שכנעת אותי! מחר אקים את "רדיו קול סמי" קריצה אני לא חושב שאומרים "קול ישראל משדר" אלא "קול ישראל משדרים" כמעין התכוונות לאנשי הצוות המפעילים את התחנה. אבל אני מבין, זה כמו שיש את הג'ינגל "גלי צה"לללללללל זדגדש זדגדש מדברים מהשטח(Face-smile.svg)" כשמדברים מתכוון ל"גלים של צה"ל" אלירן d שיחה 19:44, 30 בינואר 2008 (IST)

Emergency![עריכת קוד מקור]

אלירן, אתה כל כך טיפש - בטח טינאייג'ר מהשכונות. אני מאוד מקווה שאין הרבה מיוצרי וויקיפדיה שדומים ולו במעט, לך או לבורותך. היה שלום, ואנא, פרוש בהקדם האפשרי לטובת הכלל. 24.193.196.150 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

שלום לך! אני מודה לך על המחמאות! אני חייב להודות, התרומה שלי לוויקיפדיה היא מעטה משל אחרים, דבר שאני רוצה לשנות וכמה שיותר מהר! והשאיפה האמיתית שלי היא ליצור ערך מומלץ, שיהיה לי לגאווה. אגב, אל תשכח לחתום בסוף כל הודעה, ראה עזרה:חתימה. אה ועוד משהו... אם תמשיך להתבטא בכזו צורה סביר להניח שיחסמו אותך. והרי זה לא דבר שאני או אתה רוצים, נכון? אני אשמח אם תכתוב ערך חדש, ותתרום לוויקיפדיה. יעריכו את זה כאן מאוד, ואני אפילו מזמין אותך להירשם. בברכה, אלירן d שיחה 05:29, 2 בפברואר 2008 (IST)
תגובתי לאלמונימי:

אלמונימי, אתה כל כך טיפש - בטח טינאייג'ר מהשכונות. אני מאוד מקווה שאין הרבה מיוצרי וויקיפדיה שדומים ולו במעט, לך או לבורותך. היה שלום, ואנא, פרוש בהקדם האפשרי לטובת הכלל. ואתה אלירן, הצלחתי להוסיפך למסנג'ר? נוי 18:50, 9 בפברואר 2008 (IST)

אני חושש שלא :) אבל הנה אני אוסיף אותך. אלירן d שיחה 20:15, 9 בפברואר 2008 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

קובץ:Gift.gif
ומה מאחורי וילון מספר 3?

בגלל שהיית כל כך חמוד ודאגת לי כשהייתי חולה, אני שולחת לך מתנה.. כמו בפייסבוק, ייקח לה ארבעה ימים להפתח. תודה!!! ‏Leia‏ 02:35, 8 בפברואר 2008 (IST)

וואיייי תודהההההה SMirC-congrats.svg הנה עכשיו גם לי גרמת להסמיק ולחייך :P עזבי שטויות, העיקר שאת בריאה :) נ.ב: יש לך שם... אמממ איך להגיד את זה בעדינות... מאמםםםם Face-smile.svg אלירן d שיחה 04:44, 8 בפברואר 2008 (IST)
קובץ:Bernd das Brot cup.jpg
לא לשכוח להוציא את הכפית
המתנה שלך גדלה קצת. שוקו חם! הוראות שימוש:לערבב היטב, להמתין 5 דקות ולשתות תוך כדי רעשים לא מנומסים. לא לסיים הכל, אני חושבת שמחר היא תגדל לגמרי ותהיה מוכנה לשימושך. ‏Leia‏ 19:57, 11 בפברואר 2008 (IST)
לכל מי שקורא את ההודעה הזאת - פשוט אין על ליאה! הוויקיפדית הכי שווה בוויקיפדיה! תודהההה. הוא נראה כה טעים. אני אשתה לרוויה :P תודה רבה רבה רבה רבה! גם לי למען האמת יש מתנה גדולה לתת לך, אבל ייקח לה זמן להגיע. בינתיים אני חושב שיש לי מתנה קטנה יותר לתת לך :) אלירן d שיחה 20:46, 11 בפברואר 2008 (IST)
אספקה חודשית של מנות קרב

בתאבון...

ולמשהו אחר לגמרי: תחרות העוגה המגעילה ביותר בויקיקומונס. אתה המצביע היחיד והבחירה היא בין: עיסת חומוס וטחינה, יוגורט וקוויאר, גרבר ורוד ועוגת עגבניות שרי. ‏Leia‏ 00:36, 13 בפברואר 2008 (IST)

מי אמר שאת ויקפדית הכי שווה? את לא מתביישת להגיד את זה? את כזאת ויקיפדית מושלמת!!!! יפה, חמודה ושאר ירקות (תודי שנבהלת כשהתחלת לקרוא את זה :)) ובכן, רוב העוגות שציינת מזכירות יותר נזלת עם עובש מאשר עוגות, אך לאחר התייעצות עם קונדיטורים בכירים, אני נאלץ לבחור בעיסת חומוס וטחינה כמגעילה ביותר :) אגב, מה שלום קורנפלקס? מה דעתך להתחיל ללמד אותו פיזיקה? הוא צריך להיות אוגר חכם! אלירן d שיחה 16:02, 13 בפברואר 2008 (IST)
אין חכם כבעל נסיון. הוא ילמד בבית הספר של החיים. ‏Leia‏ 18:55, 13 בפברואר 2008 (IST)
שייטעם את העיסת חומוס וטחינה, זה מספיק לחיים שלמים. אלירן d שיחה 18:57, 13 בפברואר 2008 (IST)
עיסת החומוס והטחינה* קריצה. יסמין 19:09, 13 בפברואר 2008 (IST)
נמצא פתרון לתעלומה - את אפית! אז דעי לך שזה ממש מגעיל. פויה. ועוד לשים תמונה של זה בקומונס. אין בושה בימינו. ‏Leia‏ 19:21, 13 בפברואר 2008 (IST)
אני חושב שלראות את זה אחר-כך צף בתוך האסלה יהיה יותר מגעיל Face-smile.svg אלירן d שיחה 19:31, 13 בפברואר 2008 (IST)
ואני חשבתי שזה כבר במצב הצבירה שאתה ציינת. טעות נפוצה. ‏Leia‏ 19:39, 13 בפברואר 2008 (IST)

ערכים על תחנות רדיו[עריכת קוד מקור]

היי אלירן. ראיתי שאת ה"תיקון" שעשיתי לתבנית:רדיו בישראל שחזרת, ועלו בי מספר תהיות בנוגע לשינויים שם: האם אתה בטוח שפירוויה רדיו פועל בלי רשיון (שכן לדעתי זכות רדיו לב המדינה להעביר בתדר שקיבל כל שידור שהוא רוצה)? האם לדעתך גל"צ וגלגלצ לא שייכות לרשות השידור (כי אני דווקא הבנתי שכן)? ועוד שאלה כללית: יש לך מושג אם רדיו לב המדינה פועל ברשיון בתדר 93.3FM ורדיו 99 בסביבות התדר 104FM? (אשמח אם לא תענה בשבת.) בברכה, ויקיפודשיחה 15:31, 8 בפברואר 2008 (IST)

הרשות השנייה לא מפקחת על פירוויה רדיו, שזה די מוזר, אני מסכים איתך, אבל אין אישור. דוגמה בטלוויזיה אתה יכול לראות, את ערוץ 9. שהוא, וערוץ 10 וערוץ 2 וערוץ 24 הם הערוצים המסחריים בטלוויזיה הישראלית. מוזיקה 24 מתנהל באופן עצמאי... אבל ערוץ 9 לא. והרשות השנייה לא אישרה עליו את הפיקוח... מעניין שלפירוויה רדיו ולערוץ 9 יש מכנה משותף - הם כלי תקשורת דוברי רוסית. גלי צה"ל וגלגלצ הן תחנות ממלכתיות כמו התחנות של קול ישראל וכו', אבל הן אינן שייכות לרשות השידור. אני אתן לך 3 רמזים למי הם שייכים:
 1. צה"ל
 2. צה"ל
 3. צה"ל
אני יודע! זה קשה לנחש. אבל רק תשובה אחת נכונה. רדיו לב המדינה אכן פועל ב-93.9FM ולגבי רדיו 99, לא שידוע לי אבל אבדוק תכף ומיד. (אני מקווה שלא שבת עכשיו, מקסימום אני אקרא לגוי שיקליד Face-smile.svg) אלירן d שיחה 15:39, 8 בפברואר 2008 (IST)
היי אלירן. באותו נושא, היות וראיתי שאתה מתעניין ברדיו, יש משהו שתוכל להוסיף לרדיו קול הים האדום? בברכה Poxsiשיחה 19:10, 8 בפברואר 2008 (IST)
שלום לך :) ראשית, אני שמח שפנית אליי :) שנית, חוששני שלא. אפשר להוסיף ששי גולדשטיין החל את דרכו הרדיפונית שם... אבל אין הרבה מה לפרט בנושא. בשירותו הצבאי הוא ניסה להתקבל לגלי צה"ל כדי שתהיה לו "קונטרה" להמשיך לתחנות אחרות, אך נדחה על-ידי גלי צה"ל. מי שמאזין לו כל בוקר יכול להבין שבעיה בולטת שיש לו היא הרי"ש המוזרה שיש לו. כתוצאה מכך, הוא אפילו לא שידר ברדיו קול הים האדום, הוא בסך-הכל הפיק פרומואים. והוא עבד שם כי הוא היה אילתי ומין הסתם, התעסוקה באילת לא שופעת (אלא אם כן חלומך הוא להיות חדרן במלון קריצה). אפשר להוסיף, אבל זה לא מי יודע מה רלוונטי. אם אתה רואה לנכון למחוק, עשה זאת. על אותו בסיס של הערך, אפשר גם לכתוב את רדיו אמצע הדרך, ולא עשינו זאת. אין ממש מידע אינציקלופדי בערך, אלא מידע שאפשר למצוא גם בספר טלפונים, כמובן בלי לפגוע בעבודתו המבורכת של שמופי. בברכה, אלירן d שיחה 19:39, 8 בפברואר 2008 (IST)
לא נורא, תודה בכל מקרה :) Poxsiשיחה 19:44, 8 בפברואר 2008 (IST)
ובכן אלירן, אני זורח מאושר שלא ענית לי בשבת קריצה.. בנוגע לצה"ל, אני לא לגמרי בטוח שהוא נחשב רשות משדרת. בתדר 106.4FM (שכנראה חשבתי בטעות ל-104FM) משדרת התחנה החינוכית "קול הנגב". כנראה שבשעות שלא הייתה פעילה שידרה את רדיו 99, זאת הסקתי לאחר שביום שישי חיפשתי רבות אחרי שידורי רדיו 99 בסביבות התדר 104FM ולא מצאתי (לפני חודש שמעתי מספר פעמים את רדיו 99 בסביבות 104FM עם טיונר אנלוגי ולא ידעתי בדיוק באיזה תדר מדובר, עכשיו חפשתי עם טיונר דיגיטלי וזה התירוץ היחיד שהגעתי אליו) אשמח אם בכל זאת תבדוק אם רדיו 99 משדר בתדר 105.3 שבו אני בטוח ששידרו פעם. בברכה, ויקיפודשיחה 19:17, 9 בפברואר 2008 (IST)
מצאתי התשובה: כנראה שהיה לרדיו 99 הסכם עם התחנות החינוכיות שבשעות שהן לא פועלות, יועברו שידורי רדיו 99. כשהייתי בביתי הדרומי קלטתי את רדיו 99 בתדר 106.4FM שהוא קול הנגב, וכשהייתי בצפון, קלטתי אותו בתדר 105.3FM שהוא קול הגליל העליון (או משהו כזה), שתיהן תחנות חינוכיות של קול ישראל. ויקיפודשיחה 19:36, 9 בפברואר 2008 (IST)
שלום שוב :) ובכן, רשות השידור הקמצנים האלה Face-smile.svg הקדישו תדר אחד לכל הרדיו החינוכי שלהם - 106FM... טוב אני לא מאשים אותם, בהנחה שהתדרים מאוד מוגבלים בארץ. אבל זה מאוד מפריע כאן בירושלים למשל, כי יש גם את רדיו הר הצופים, רדיו ל"י ורדיו קול כגן. כך שלשמוע אחת מהן בתדרים היא משימה לא קלה. ולכן אני שואל אותך: באיזה עידן אתה חי בדיוק?!?! Face-smile.svg היום לא שומעים יותר רדיו בתדרים, רק מי שנוסע ברכב. היום שומעים רדיו בג'יגה הרצים. יש אתר אחד שממש אהבתי, הוא משתמש בטכניקה מדהימה לאיכות השמיעה, אני כבר אביא לך קישור, תיכנס לקישור, ותתפנן על רדיו 99 אבל כמו שצריך. אם עד עכשיו לא שמעת רדיו דרך האינטרנט, אינך יודע מהי איכות שידור טובה, והגיע הזמן לגאול אותך מייסוריך :) באינטרנט אין הגבלת תחנות רדיו, אתה יכול לשמוע כל תחנת רדיו באשר היא. לי יש סרגל רדיו שמאפשר לי לזפזפ בין התחנות כמו ערוצי טלוויזיה, וככה אני מאזין לכל התחנות בארץ :) וכשאני אומר לכל התחנות... אני מתכוון לכל התחנות :) אלירן d שיחה 20:13, 9 בפברואר 2008 (IST)
תצחק אחי, אני פתחתי סרגל רדיו לפני ששמעת על רדיו אינטרנטי.. קריצה ויקיפודשיחה 23:04, 9 בפברואר 2008 (IST)

אה, ובכן, אתה יותר ממוזמן להוריד אותו. דרך אגב, סטרימינג לא פועל בג'יגה הרצים, אם כבר בKB per second.. ויקיפודשיחה 23:21, 9 בפברואר 2008 (IST)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: אני מצטער אבל אני משתמש באחד אחר :) הפופולרי ביותר באינטרנט, עוד מעט חוגג 100,000 הורדות. הוא ממש ממש שימושי, הוא מצליח לנגן לי את הרדיו למרות המחשב העמוס, יש לו שורת חיפוש שמאפשרת לי לחפש ישירות ליוטיוב נגיד, מכל אתר או ישירות לדפי זהב וכו' אני יכול לצפות דרכו במצלמות של התחנות, עוד שימושון ודברים מגניבים. ועוד דבר שימושי הוא הבקרה של המייל, שאני מנתב אותו אל תיבת המייל שלי וכשמגיעה אליי הודעה חדשה הוא מהבהב ואז אני ישר לוחץ ונכנס למייל. וכמובן עדכוני מזג האוויר, שאת זה יש גם אצלך Face-smile.svg אלירן d שיחה 23:25, 9 בפברואר 2008 (IST)

לומר את האמת, גמני לא משתמש בשלי אלא בזה.. ויקיפודשיחה 23:33, 9 בפברואר 2008 (IST)
Face-smile.svg אלירן d שיחה 23:35, 9 בפברואר 2008 (IST)

דפי שיחה[עריכת קוד מקור]

אלירן, אם ארצה לכתוב דף שיחה מומלץ אצליח, אבל אין לי כל עניין בזה ולא בא לי להשקיע בזה. אנא ממך להבא, אל תתקן הודעות שלא אתה כתבת. סקרלטשיחה הפתיעו אותי 13:49, 9 בפברואר 2008 (IST)

היי סקרלט. אני מצטער אם נפגעת , זו לא הייתה כוונתי :) פשוט, בשביל אלו שנכנסים לדף השיחה, אז שיהיה קישור לדיון ו... לא יודע. צודקת... קבלי את התנצלותי :) אלירן d שיחה 13:52, 9 בפברואר 2008 (IST)
אני לא חושבת שאסלח מהר מאוד... כפיצוי כתוב את הערך מירב מילר. סקרלטשיחה הפתיעו אותי 13:54, 9 בפברואר 2008 (IST)
לאלא יש לי דרך אחרת להתנצל, כבר תראי :) אלירן d שיחה 14:01, 9 בפברואר 2008 (IST)

איפה מכניסים את המטבעות?[עריכת קוד מקור]

ושים לב, זה שקל חדש. זהר דרוקמן - I♥Wiki

ברור מה זאת אומרת. אם היית מכניס לירה היית מקבל בירה. איזה ערך אתה רוצה? :) אלירן d שיחה 18:40, 9 בפברואר 2008 (IST)

לא ערך. ניסית להקליק על הלינק? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 18:50, 9 בפברואר 2008 (IST)
שמת שקל קיבלת תבנית :) בקר בארגז החול שלי שם בעוד כחצי שעה בערך. (אני יודע שהבטחתי... אבל שכחתי בכלל מקיומה של ויקיחדשות, מצטער) אלירן d שיחה 19:43, 9 בפברואר 2008 (IST)
נו, עברו 4 וחצי שעות. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 00:17, 10 בפברואר 2008 (IST)
טוב מה אתה רוצה, היה הישרדות. יאללה אני מתחיל עכשיו באמת. על האיחור המכונה תפצה אותך בטופי על חשבון הבית. אלירן d שיחה 00:44, 10 בפברואר 2008 (IST)

יירוט - רגע של[עריכת קוד מקור]

עברית :)
שים לב שלא אומרים "יירוט טיל" - אלא אם כן אתה מיירט את הטיל (כלומר, מפיל אותו במעופו או מפוצץ אותו באוויר). טיל יורים או משגרים.
עד כאן פינתנו בענייני טילאות Face-smile.svg. אלדדשיחה 18:46, 9 בפברואר 2008 (IST)

כן המפקד Face-smile.svg לא מאמין שאמרתי יירוט... אני חושב שזה מה שהיה רשום בכתבה, אבל אוקי, תודה :) אלירן d שיחה 19:46, 9 בפברואר 2008 (IST)
יכול בהחלט להיות שזו הייתה תקלדה - כתבת "ליירט טילים", ומן הסתם התכוונת "לירות טילים" :) (שלא נדע, בכל מקרה... Face-smile.svg). אלדדשיחה 01:43, 10 בפברואר 2008 (IST)
לא זו לא הייתה תקלדה, זה היה התקף הפיגוריזם שלי :) אלירן d שיחה 01:45, 10 בפברואר 2008 (IST)

אומנות - פירוש נוסף[עריכת קוד מקור]

הסרתי את התוספת הזו - התוכן בתבנית היה שגוי. ניסיתי לשנות לנוסח נכון, אבל התוצאה הייתה מורחבת מדי. ניתן להוסיף גרסה נכונה ולא רחבה מדי של התבנית, ואפשר לא - הפירוש הנוסף מוזכר מיד בתחילת הערך. תומר 21:05, 14 בפברואר 2008 (IST)

אני מסכים איתך שהניסוח היה שגוי, אבל לא ידעתי מה לעשות אחרת. אני חושב שמאוד כדאי לשים תבנית לפירוש נוסף, הערך הזה הוא קלאסי לתבנית הזאת (אפילו שהעניין מוזכר בתחילת הערך) אלירן d שיחה 09:30, 15 בפברואר 2008 (IST)

שלא יהיו לך תירוצים..[עריכת קוד מקור]

[3], [4], [5], מספיק בשביל התחלה? :) ‏Leia‏ 23:05, 14 בפברואר 2008 (IST)

מה קרה ליאה? התחלת לעבוד בסוכנות של סקרלט? :) בסדר, אנסה לכתוב אותו היום... עכשיו בעיקרון הדפדפן שלי נמצא על 2 טאבים, באחד יש לי נגן של רדיו תל-אביב, ובשני אני כותב את מה שאני כותב עכשיו. אם אני אפתח עוד אחת, הרדיו יפסיק לעבוד (הביצועים שלו הורגים אותי (קריצה) צריך לקחת אותו לטכנאי... אבל אין לי כוח) ועד שהוא כבר עובד, חבל להפסיק אותו... אז... בכל-אופן אני אכתוב את הערך (אנסה, לכי תדעי מה תהיה התוצאה) ו... מה שלומך יא מושלמת אחת? :) איך בילית אתמול? :) אלירן d שיחה 09:28, 15 בפברואר 2008 (IST)

למה אתה לא במסנג'ר כבר הרבה זמן? ۩ הגמל ۞ התימני ۩ (צריכים עזרה בגרפיקה?) 13:42, 15 בפברואר 2008 (IST)

כיייייי אני שומע רדיו תל-אביב. יש ספיישל לכבוד 25 שנה לאלבום הנמכר בעולם (של מייקל ג'קסון כמובן) ואם אכנס למסנג'ר סביר להניח שהמחשב לא יוכל לעמוד בעומס. ככה זה כשיש אקספלורר ומחשב איטי, הלא כן ליאה? :) אבל יודע מה? אם זה כל-כך חשוב לך, ואתה לא יכול לחיות בלעדיי, אתחבר Face-smile.svg אלירן d שיחה 13:46, 15 בפברואר 2008 (IST)
אני? בסוכנות של סקרלט? מה פתאום... היה אדיר אתמול, אני מחכה שהחמרמורת תעבור כליל בשביל לנקות את הבית. שבת שלום ! ‏Leia‏ 17:25, 15 בפברואר 2008 (IST)
מה? סקרלטשיחה הפתיעו אותי 17:26, 15 בפברואר 2008 (IST)
משלמים טוב בסוכנות שלך? ‏Leia‏ 17:28, 15 בפברואר 2008 (IST)
ברור. אנחנו משלמים מעל המצופה. סקרלטשיחה הפתיעו אותי 17:31, 15 בפברואר 2008 (IST)
מעל המצופה? ומה עם תנאים נלווים, פנסיה, ביטוח בריאות מקיף, רכב ? ‏Leia‏ 17:35, 15 בפברואר 2008 (IST)
אנחנו בהחלט מתחשבים בעובדים שלנו ומשתדלים להעניק להם בונוסים. מה הפלא שאלירן הראשון שחתם בסוכנות. סקרלטשיחה הפתיעו אותי 17:44, 15 בפברואר 2008 (IST)
איי שיט! איך עלית עליי שאני דוגמן הבית של קאסטרו? אלירן d שיחה 18:56, 15 בפברואר 2008 (IST)
אם כך, מה מידת החזיה? ‏Leia‏ 20:17, 15 בפברואר 2008 (IST)
אמממ הידע שלי במידות החזייה הוא מועט (קודם כל נלמד להוריד את הדבר המעצבן הזה) אבל מניסיון אני יודע שכמה שיותר גדול יותר טוב :) אלירן d שיחה 20:58, 15 בפברואר 2008 (IST)
הנגאובר ב5 בצהריים? בטח שתית מלא בלילה. ۩ הגמל ۞ התימני ۩ (צריכים עזרה בגרפיקה?) 21:12, 15 בפברואר 2008 (IST)
אם אתה לוקח בחשבון את השעה שחזרתי, ואת השעה שקמתי.. אמממ... עדיין שתיתי מלא. מצד שני הכאב ראש לא עבר עדיין אז אני חושבת שזה בכלל לא היה הנגאובר. אני קצת מצוננת גם. לא רוצה להיות חולה שוב :( ‏Leia‏ 02:56, 16 בפברואר 2008 (IST)
תגידי... את יודעת גם לבשל במקרה? ואת בלונדינית במקרה? פשוט... יש לי תחושה שאני מכיר אותך מאיפשהו. ושששש את לא תהיי חולה, הצינון יעבור. ומקסימום אם לא, אני אעשה לך שוב מרק ותה ואביא לך עד למיטה! אבל לא צריך כי את תהיי בסדר :) בפעם הבאה פחות אלכוהול! אלירן d שיחה 10:20, 16 בפברואר 2008 (IST)
אמממ, אין לי טלביזיה, לא ראיתי אפילו פרומו של התכנית... ‏Leia‏ 16:03, 16 בפברואר 2008 (IST)
אין לך טלוויזיה? מה הטעם לחיים? ובקיצור, יש שם מישהי שקוראים לה ליה, היא בת 26 ועם גנים רוסיים משובחים במיוחד. אז התחלתי לחשוד שאולי יש לנו ויקיפדית שורדת :) אבל רגע, לא ענית לי אם את בלונדינית או שחורדינית :) אלירן d שיחה 16:08, 16 בפברואר 2008 (IST)
החיים נהדרים ללא טלביזיה. והשם שלי עם א'. לא בלונדה ולא שחורדה. ‏Leia‏ 16:14, 16 בפברואר 2008 (IST)
ג'ינג'ית? :O אלירן d שיחה 16:16, 16 בפברואר 2008 (IST)
שיבה. איתי 18:48, 16 בפברואר 2008 (IST)
שו? אלירן d שיחה 18:49, 16 בפברואר 2008 (IST)
היא מאפירה, תכף היא תבוא ותספר לך. איתי 18:52, 16 בפברואר 2008 (IST)
איך אתה יודע? :) אלירן d שיחה 18:53, 16 בפברואר 2008 (IST)
ציפור קטנה לחשה לי (יצרתי לך עבודה נוספת למוצ"ש). איתי 18:56, 16 בפברואר 2008 (IST)
אני מתחבר למסנג'ר, שם תוכל להפסיק לרמוז :) אלירן d שיחה 18:59, 16 בפברואר 2008 (IST)
המסנג'ר מחובר במחשב השני, נדבר יותר מאוחר. שבוע טוב, איתי 19:00, 16 בפברואר 2008 (IST)
פחחחחחח. האמת שיחסית לשניכם אני בהחלט מקומטת, מאפירה ומעלת עובש. ‏Leia‏ 19:09, 16 בפברואר 2008 (IST)
הציפור לחשה לי שגם לאלירן יש כמה קמטים. ירושלמי, את יודעת. איתי 19:25, 16 בפברואר 2008 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: אם היית מקומטת, מאפירה ומעלת עובש, היית מתה מהאלכוהול :) את בת 26, מלאת שמחת חיים, ג'ינג'ית (?), צעירה, עם שכן מעצבן שמבקש ממך להנמיך את המוזיקה ואז את אומרת לו "אבל אדוני השכן, אני צריכה את זה כי אני עורכת מוזיקה לרדיו" אבל השכן המעצבן, מעצבן. אז הוא מבקש ממך עוד פעם, בטענה שהוא לא יכול לישון צהריים ואז את אומרת לו "אבל אתה לא מבין שאני שדרנית ברדיו ואני צריכה לערוך מוזיקה? מה איכפת לך? שים צמר גפן כבר!". אלירן d שיחה 19:28, 16 בפברואר 2008 (IST)
אלירן, החברה הלאומית לדרכים קוראת לך!
רק אתה יכול להעלות את מצב הרוח בצורה קיצונית כל כך. איתי 19:36, 16 בפברואר 2008 (IST)
יש לך רעיונות בשבילי? אלירן d שיחה 19:38, 16 בפברואר 2008 (IST)

לאלירן האם התכונת אלי?[עריכת קוד מקור]

לאלירן שלום בדף השיחה של סקלרט שאלתי אותה על קישורים בדף של פורים אתה הוספת שם "הם התעלמו ממני" האם התכוונת אלי?

אם כן אשמח להסבר

בהרצל 19:32, 18 בפברואר 2008 (IST)

לא, התכוונתי למפעילים שהתעלמו ממני בדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים (רשמתי שם בקשה). אין לי פיצול אישיות, זה בסדר Face-smile.svg אלירן d שיחה 19:34, 18 בפברואר 2008 (IST)

דבריך בדף השיחה לגבי הנגשת ויקיפדיה לדתיים[עריכת קוד מקור]

ההצהרה "גם אני שונא דתיים" פגעה במשתמש יצחק ויתכן שבמשתמשים דתיים אחרים. ראוי שתתנצל על דברים אלה ולא תנסה לעודד ביטוי שנאה שכאלה, שנפלטו גם מצד אדדו במתקפתו שעברה את גבול הטעם הטוב על הדתיים. בברכה, MathKnight הגותי 23:18, 26 בפברואר 2008 (IST)

מיד! אלירן d שיחה 23:40, 26 בפברואר 2008 (IST)
בס"ד מצטרפת לאביר, גם בי בתור לא דתייה הדיון זה פגע מאוד. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:47, 26 בפברואר 2008 (IST)
הגבתי שם, עם ליאת אדבר במסנג'ר. אלירן d שיחה 23:54, 26 בפברואר 2008 (IST)

אולי תכתוב כבר ?![עריכת קוד מקור]

את יצחק טוניק (מפקד גל"צ)? קריצה איתי - שיחה 20:17, 28 בפברואר 2008 (IST)

קודם כל אכתוב את אלירן לוי (מפקד גל"צ בעתיד). אלירן d שיחה 20:27, 28 בפברואר 2008 (IST)
או את אלירן לוי (חי בסרט). סתם סתם Face-smile.svg. אגב, יש לי בעוד שבועיים זימון למיונים לאשכול דוברות ומידע, אולי אגיע לגל"צ? עשה טובה, נסה לכתוב את טוניק. איתי - שיחה 20:31, 28 בפברואר 2008 (IST)
או את איתי צורף (חבר כנסת). אתה שואל אותי? מה זה אשכול דוברות? אמממ קצת לא נעים לי מהמלמדים, אני כבר חודש מבטיח להם שאני אכתוב את פייסבוק. רוצה נכתוב ביחד? אחרת, כדאי שתכיר חיה שמשקפת אותי טוב מאוד קריצה אלירן d שיחה 20:45, 28 בפברואר 2008 (IST)
תכניס חלק ממה שעבדת עליו לערך במרחב הערכים, ותרחיב לאט לאט. הערך יכול לחיות כמה ימים בתור קצרמר (למרות שמה שיש לך הוא לא קצרמר). ותתחבר כבר למסנג'ר ۩ הגמל ۞ התימני ۩ (צריכים עזרה בגרפיקה?) 15:22, 2 במרץ 2008 (IST)
אתה רציני? אני נהנה מכל רגע שהוא לא חופר לי בירושלמית מדוברת! Face-smile.svg איתי - שיחה 15:36, 2 במרץ 2008 (IST)
שלא יהיו לך תירוצים (אני מרגישה כאילו התחלתי מסורת): [6], [7], [8] (על האחרון יש מקום להרחיב), את השאר אני משאירה לך, בהצלחה :) Leia - שיחה 15:48, 2 במרץ 2008 (IST)
אני לא מאמין... בכוח לא תעזבו אותי עד שאכתוב אותו, הא? טוב בסדר. אבל יש את תוכנית הערב ברדיו תל אביב, כשהיא תיגמר אני אתחיל. אלירן d שיחה 16:33, 2 במרץ 2008 (IST)
מזל טוב!! שא ברכה Leia - שיחה 13:27, 12 במרץ 2008 (IST)
סתם קצרמר מפגר. אחרת הייתי מודיע לאיתי. הוא לא כמו ינון מגל ומירב מילר אני חייב לאמר. על טוניק לא מצאתי שום מידע שלא קשור בהיותו מפקד גל"צ באינטרנט. אני יודע שהוא ערך את העיתון "במחנה", אבל גם על זה אין פירוט. תודה רבה שאת מברכת אותי :) לא נראה לי שאני ראוי לכך... אלירן d שיחה 13:34, 12 במרץ 2008 (IST)
מברכת על כתיבת הערך. Leia - שיחה 13:36, 12 במרץ 2008 (IST)
טוב נו זה בגלל שאת מושלמת :) אלירן d שיחה 13:50, 12 במרץ 2008 (IST)

השחתות מושקעות[עריכת קוד מקור]

[9] מה שיפה, שיתכן מאד שההוא בכלל לא התכוון להשחית אלא ניסה ליצור משתמש או משהו, וקרא רק חלק לא רלוונטי מההוראות... מזמן טענתי שהביורוקרטיה כאן מקשה מאד על חדשים. יאירשיחה 15:31, 2 במרץ 2008 (IST)

כן, יכול להיות שהוא לא ניסה להשחית. ונתתי לו הוראות בדף השיחה, לא שיחזרתי והלכתי. אבל מה שהוא עשה הייתה התחכמות באיזשהו אופן, כי אח"כ מישהו שיגיע לשם יחשוב שמשתמש רשום חתם שם. המילה "השחתה" לא הייתה לעניין, אני מסכים. מצטער, אם כך. (ולא הבנתי כ"כ איך זה קשור לביורוקרטיה) בברכה, אלירן d שיחה 15:43, 2 במרץ 2008 (IST)
למעשה, בכלל לא התכוונתי להעיר לך: רציתי להסב את תשומת לבך לנושא, זה הכל, ואין על מה להצטער- אנונמיים לא מגיעים (בד"כ) לתקצירי העריכה, כך שגם לא פגעת בו. וב"ביורוקרטיה" התכוונתי לכל התהליכים המורכבים והמסובכים לפעמים שצריך לעבור כדי לעשות כאן משהו, ולטונות של דפי עזרה, הוראות ומדיניות שצריך לקרוא כדי לעשות את אותו משהו כמו שצריך. עלי זה הקשה מאד בתחילת דרכי כאן, ואין ספק שזה מבריח הרבה כותבים פוטנציאליים.
אני רוצה להדגיש שאני מודע לצורך בזה ואין לי הצעה יותר טובה; באתי לומר רק שצריך לגלות סובלנות כלפי 'מאותגרי ויקי', אפילו כשהם משחיתים. יאירשיחה 15:54, 2 במרץ 2008 (IST)
אני יודע, גם אני דוגל בשיטה הזאת. גם אני חושב שצריך להבין שלחדשים לוקח זמן להבין איך ויקי מתנהלת, ולנסות לראות את ויקי מנקודת המבט שלהם. אבל כפי שאמרת, אני לא חושב שהוא יגיע לתקציר, לכן לא הקדשתי תשומת לב רבה. אבל אני בכל זאת מצטער, כי אין שום סיבה שאני אקרא לעריכה השחתה, אם היא לא נתבצעה בזדון. אלירן d שיחה 16:48, 2 במרץ 2008 (IST)

חוש הומור בריא[עריכת קוד מקור]

?? Leia - שיחה 20:38, 2 במרץ 2008 (IST)

ידעתי שתשאלי :) לא יודע איך להסביר... זה פשוט הצחיק אותי... אבל, את יכולה לצחוק על זה גם את :) אני עברתי דברים גרועים בהרבה והדוגמה הזאת היא רק אחת מהן. האנונימים כל הזמן קוראים לי הומו מאיזושהי סיבה. ואין סיבה להתרגש מזה. הם ממש מצחיקים אותי, ואני מפיק מהם הנאה רבה. ויש כמה מהם שממש משקיעים בהשחתות שלהם, כמו האנונימי שהשחית את הדף שלך, ועל כן יבורכו. זה עדיף מסתם "גקעיגןלוי". וחוץ מזה, את ממילא מושלמת, אז מה זה מפריע לך? :)
נ"ב: זה בסדר אם אקרא לך מהיום ליברמן כשם חיבה? Face-smile.svg אלירן d שיחה 20:57, 2 במרץ 2008 (IST)
אל תטעה, לא נעלבתי ולא התרגשתי. פשוט, לא הבנתי ממה אתה כל כך משועשע. אגב השחתות, זו שעשעה אותי יותר. Leia - שיחה 21:05, 2 במרץ 2008 (IST)
אה כן? המשחיתים שלי נאמנים לי יותר. שימי לב לעריכה הזאת. איך הוא קרא לי הומו, אבל בתחכום ומקוריות! הוא המשחית מספר 1 שלי, תראי לי מישהו יותר מקורי ממנו. הוא ההשראה למשחיתים! לך קראו ליברמן, הייתי אומר שהמקוריות היא בינונית ומטה לעומת שלי. אלירן d שיחה 21:17, 2 במרץ 2008 (IST)
מה? הוא משחית את דף המשתמש שלי שוב ואתה מזמין אותו להרשם? כנראה שאתה ממש אוהב את ליברמן :) Leia - שיחה 20:44, 3 במרץ 2008 (IST)
אוי ואבוי לי. תאמיני לי שרק עכשיו שמתי לב. סליחה SMirC-congrats.svg תבקשי שיחסמו את המעצבן הקטן... אלירן d שיחה 20:49, 3 במרץ 2008 (IST)
שיחסמו? אין טעם, כל פעם אייפי שונה. חוצמזה שהוא עושה לעצמו שם רע מספיק ואני לא צריכה לבקש :) Leia - שיחה 20:52, 3 במרץ 2008 (IST)
אני חושב שהוא מסתלבט עלינו. אני בספק אם בכלל יש מדינה כזאת צ'כסולבניה. אולי הוא מנסה להתחיל עם הפיזיקאית המבוקשת שלנו? קריצה אלירן d שיחה 20:56, 3 במרץ 2008 (IST)
קשה לי להאמין, למרות שהתבנית ששמת אצלי עלולה לפתות את התמימים שביניהם. מה קורה עם המיזם, יחזור לפעילות? כל הכבוד לך! Leia - שיחה 21:06, 3 במרץ 2008 (IST)
מצטער על הדיליי. אממ אני מוכן לסדר לך את השרירים של פוטין, השאלה היא האם רפי איתן מדליק אותך יותר. כי אם כן, אני יכול לסדר לך את השיניים שלו :) בקשר למיזם - אני מקווה להחזיר אותו עוד היום לפעילות, ואני מתכנן בשבילו שיפורים. אבל מסתבר שללקט מידע בשביל 300 דפים לוקח קצת זמן, והייתי עסוק היום עד הצוואר. אם רק הייתה מישהי שהייתה יכולה לעשות עיסוי לגב המסכן שלי... אלירן d שיחה 21:28, 3 במרץ 2008 (IST)
הופה! חברינו היקר משתמש:Ozzy2008. Leia - שיחה 20:00, 4 במרץ 2008 (IST)
יאפ! אל תהיי כ"כ קשוחה איתו על ההתחלה. הוא ייראה ג'ינג'ית בת 26 צועקת עליו וייברח :) יכול להיות שאין לו כוונות זדון. אבל כנראה שמתבשל לנו טרול על הגריל. אעקוב אחריו ונראה איך מתקדם. אלירן d שיחה 20:22, 4 במרץ 2008 (IST)
בנתיים אתה עוקב אחריו לא משהו. אחרי שהוא קילל את שנינו מעל גבי דף המשתמש שלו, התנצלת בפניו על תוקפנותך כלפיו (??). אחר כך הוא שינה בדף המשתמש והחליט שהוא כבר לא שונא אותך אלא רק אותי. בכל מקרה, ביקשתי את חסימתו ומחיקת דף המשתמש. בנתיים נחסם לשעתיים, אם יטריד שוב אבקש לצמיתות. Leia - שיחה 21:44, 5 במרץ 2008 (IST)
אני לא מאמין... לא שמתי לב גם לזה :) anyway אני מתנהג יפה גם לאלו שלא מתנהגים אליי חזרה, לא מממקום של מזוכיזם, יותר בגלל שזה משעשע אותי :) עכשיו אני אבקש בבקשות ממפעילים לבדוק מה הוא רשם שם. (אם הוא רשם שאנחנו מאוהבים או משהו, זה פחות יפריע לי קריצה) אלירן d שיחה 23:36, 5 במרץ 2008 (IST)
עזוב, חבל על הזמן. סתם רשם שהוא שונא את שנינו ואנחנו נטפלים אליו וכו' וכו'. Leia - שיחה 23:40, 5 במרץ 2008 (IST)
אני חייב להודות שאני מתחיל לחבב את המשחיתים האלה מרגע לרגע. טוב, בהתחשב בכך שהוא רשם שאנחנו מאוהבים, יש תפנית בעלילה - פעם ראשונה שאנונימי לא הופך אותי לגיי... זה כבר משהו :) ואגב, הגעתי למסקנה שמהיום אני קורא לך ליברמן הפיזיקאי, יש התנגדות? אלירן d שיחה 23:56, 5 במרץ 2008 (IST)
בטח שיש. אני לא גבר ואני לא שמנה כמוהו. Leia - שיחה 23:53, 5 במרץ 2008 (IST)
חלילה. לרגע לא רציתי לחלל את נשיותך :) אבל רק שתדעי שאת יכולה לקרוא לי "פוטין השרירי" מתי שתרצי קריצה אלירן d שיחה 23:56, 5 במרץ 2008 (IST)

שעתיים וחצי?![עריכת קוד מקור]

למה אתה לא מחובר? דניאל ב. 04:22, 5 במרץ 2008 (IST)

הפסקתי לספור... אני יושב על המחשב מ-1 בלילה. סלח לי על הבוטות, אבל זה פשוט קריעת תחת. אני לא הולך לישון היום בגלל הדבר הזה והעיניים שלי שורפות. אין לי מושג איך המלמדים עשו את זה.... אבל זה מייאש. אתחבר מיד, תודה שאת מבקשת :) אלירן d שיחה 04:26, 5 במרץ 2008 (IST)

אלירן אתה יודע שאתה חכם באוד משהו זה מעוד מאנין שי אבידן - שיחה 16:30, 5 במרץ 2008 (IST)

תודה חמוד Face-smile.svg ברוך הבא לויקי.
אהמממ אם אבא אומר לך להיכנס למזנון, אל תקשיב לו קריצה אלירן d שיחה 16:51, 5 במרץ 2008 (IST)

פורים שמח שי אבידן - שיחה 20:20, 5 במרץ 2008 (IST)

גם לך Face-smile.svg אגב, יש לך כבר תחפושת? אתה ילד יום הולדת בפורים, אז אתה בטח מתחפש למשהו מיוחד Face-smile.svg אלירן d שיחה 20:25, 5 במרץ 2008 (IST)מי גילה את אמריקה שי אבידן - שיחה 20:27, 5 במרץ 2008 (IST)

אמריגו וספוצ'י, לדעתי הערך קצת כבד בשביל ילד בן 6, אבל אם אתה רוצה - קרא והחכם. אלירן d שיחה 20:34, 5 במרץ 2008 (IST)

אני מיתחפש למשהו כמו ספידרמן וסופרמן שי אבידן - שיחה 16:11, 6 במרץ 2008 (IST)

אתה לא רוצה להתחפש לדודה סקרלט? שמעתי שזה באופנה עכשיו. אלירן d שיחה 16:14, 6 במרץ 2008 (IST)
תצבע את השיער באדום ותציק לעמנואל, אני חושב שזה יהיה מספיק אותנטי. אלירן d שיחה 17:46, 7 במרץ 2008 (IST)

תגיד מה נירה לחה מתים לי לאחול פיצה לארוחת ערב ומלוח שי אבידן - שיחה 16:21, 6 במרץ 2008 (IST)

בהתחשב בכך שזה מה שאני אוכל לארוחת בוקר, אני מניח שאין בעיה. אפשר אפילו להוסיף פלאפל בצד. אלירן d שיחה 16:24, 6 במרץ 2008 (IST)

לו קול האמים בעולם הם חברים נחון שי אבידן - שיחה 16:58, 6 במרץ 2008 (IST)

אל תלך רחוק. גם בוויקיפדיה לא כולם חברים (לצערי). למשל במזנון כל הזמן רבים על סנדוויצ'ים... בפרלמנט רבים עם ראשי הממשלה והשרים. בקשר לחיים האמיתיים - רק ישראל ואיראן חברות, כל שאר המדינות נלחמות אחת בשניה. אלירן d שיחה 17:03, 6 במרץ 2008 (IST)

אתה בתוח שב מיזנון רבים גם אל פיצות שי אבידן - שיחה 07:54, 7 במרץ 2008 (IST)

אני חושב שהם רבים רק על גבינת מסקרפונה בציפוי שוקולד מתובלן בנגיעות שמנת מצופות בקרם סוכר. אלירן d שיחה 17:46, 7 במרץ 2008 (IST)

מתי יברחו בויקי לשבת וגם במיזנון בשבת יש חלה שי אבידן - שיחה 07:59, 7 במרץ 2008 (IST)

ודאי שמזנון יש חלות בשבת. אפילו עושים הדלקת נרות, כמו בגן. היום כלה של שבת הייתה ליאה. שבוע הבא אני אהיה חתן של שבת במזנון. ובעוד שבועיים אתה תהיה חתן. אני מקווה מאוד שהכנת נאום... אלירן d שיחה 17:46, 7 במרץ 2008 (IST)
ליאה לא כלה של אף אחד. ליאה נגד נישואים Leia - שיחה 18:42, 7 במרץ 2008 (IST)
[[לקחת זוגיות ולכלוא אותה בתוך חוזה, זה פשוט מופרך. והזוגות של היום נותנים לטבעת לשמור להם על הזוגיות ולוקחים אחד את השני כמובן מאליו, ואח"כ מתפלאים שכולם מתגרשים|גם אני נגד נישואים]], אבל don't tell him (אחחח תמיד רציתי לדבר באנגלית ליד ילדים קטנים שלא מבינים... נקמה קטנה להורים שלי). אלירן d שיחה 18:52, 7 במרץ 2008 (IST)

אים אתה חושב שאני היה חתן שבת באוד שבועים אז למה שלא ניקב שאני היה חתן שבת שי אבידן - שיחה 13:21, 8 במרץ 2008 (IST)

אים אתה חושב שאני בבית-ספר אל תאמין קי אני בגן ולפחות אני יעודה ליחתוב וליקרו שי אבידן - שיחה 13:29, 8 במרץ 2008 (IST)

אתה יודאה ליחטוב, את זה אני כבר יודאה. אלירן d שיחה 14:58, 8 במרץ 2008 (IST)

בקשר לאביה של נעמה![עריכת קוד מקור]

כן אני רציני כשהיא הייתה עדיין באיים הקאריביים הגיע אליה ההודעה שאביה נפטר. Ozzy2008 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

יש לך מקור בעניין? מאיפה נודע לך הדבר? אלירן d שיחה 20:51, 8 במרץ 2008 (IST)

לא אמרת לי מזל-טוב קי אתמול היה לי יום-הולדת שי אבידן - שיחה 16:17, 9 במרץ 2008 (IST)

מזל טוב שי! אליזבט שיחה 16:20, 9 במרץ 2008 (

תודה לך שי אבידן - שיחה 19:22, 10 במרץ 2008 (IST)

אוי לי... איך שכחתי את אחת מתרי"ג המצוות. מיד אכתוב. אהמ... היי אליזבט :) את מוזמנת להתארח בדף השיחה מתי שרק תרצי :) אני אכין לך מעמולים. אלירן d שיחה 17:50, 9 במרץ 2008 (IST)

אם אתה לא מאמין לי תרשום בגוגל "נעמה מהישרדות" או " אביה של נעמה מהישרדות" ותחפש שם את התוצאות ושם יש מודעה באתר וואלה שרשום שאביה של נעמה נפטר.Ozzy2008 - שיחה 17:12, 9 במרץ 2008 (IST)

אני לא אמרתי את זה בנימה של "אני לא מאמין לך", סתם ביקשתי מקור. הרי אתה יודע שאני לא יכול לצעוק עליך. הידידות העמוקה בינינו יצרה לי מצפון חדש שלא מאפשר לי לעשות את זה. אלירן d שיחה 17:50, 9 במרץ 2008 (IST)

מייל[עריכת קוד מקור]

עשה את דרכו אליך. Poxsiשיחה 19:18, 9 במרץ 2008 (IST)

יש! זאת פעם ראשונה שמישהו שולח אליי מייל :) אני ממש מתרגש :) אלירן d שיחה 19:22, 9 במרץ 2008 (IST)
ואני הראשון! :) Poxsiשיחה 19:24, 9 במרץ 2008 (IST)
הגבתי. אלירן d שיחה 19:38, 9 במרץ 2008 (IST)
הבנתי, לא נורא. המשך שבוע טוב!
נ.ב באימיילים לא ממש יעזור את תחתום "~~~~" :) Poxsiשיחה 19:43, 9 במרץ 2008 (IST)
כאילו דה! זה היה בצחוק Face-smile.svg אלירן d שיחה 19:44, 9 במרץ 2008 (IST)
Face-smile.svg, אוי טיפש שכמוני... Poxsiשיחה 19:45, 9 במרץ 2008 (IST)

אני מקנא:)[עריכת קוד מקור]

בס"ד

אלירן בוקר טוב, יש לך איזה משהו מקצורמר או טעון טיפוח יהודי כלשהו מהמבוקשים בשבילי? - אם תבקש, בלי נדר גם תקבל! אתה מוזמן לדף שיחתי. בברכה, יהודה מלאכי.U.D-דיבוריםהסבר פניך לחדש! וגם לותיק!*כמה חדשים קיבלת היום? • ג' באדר ב' ה'תשס"ח • 06:22, 10 במרץ 2008 (IST)

דבריך ברשימת ההמתנה[עריכת קוד מקור]

שלום, תוכל להוריד את דבריך או לנסחם מחדש, בדיון על הערך כוסית? הם על גבול (ואפילו אחרי הגבול) של הפרת כללי ההתנהגות בין חברי הקהילה ויש בהם זלזול לא מבוסס באנשים רבים. בברכה, Nir909‏ - שיחה 21:13, 10 במרץ 2008 (IST)

בוצע. מצטער על ההתפרעות החד-פעמית. אלירן d שיחה 22:19, 10 במרץ 2008 (IST)

נכון פעם חשבו שכדור-הארץ הוא שטוח 79.181.122.101 18:00, 11 במרץ 2008 (IST)

שי זה אתה? או שהכפתי ליורם ארבל הוויקיפדי? אלירן d שיחה 18:17, 11

מה זות אומרת או שהכפית ליורם ארבל הוויקיפדי? שי אבידן - שיחה 19:34, 12 במרץ 2008 (IST)

במרץ 2008 (IST)
טוב... בגלל שאני מוצא את עצמי משועמם למדי - אענה לך על השאלה. איני יודע לרכז לך כאן ערך שיסביר את התשובה באופן פחות עילג משלי, אבל כן, ככה מן הסתם חשבו פעם. תחשוב שאתה לא יודע איך אתה נראה מלמעלה, אבל אתה רואה את האדמה אל מולך. באופן הגיוני תחשוב שאתה עומד על אדמה שטוחה. אני לא יכול להגיד לך שחשבו על "קוביית הארץ" או "משולש הארץ", יותר קשה לדמיין כוכבים ומערכת שמש. הנושא אז לא ממש נחקר והידע האנושי בנושא היה דל מאוד. פעם אדם שהיה מומחה במדעי החלל, היה מומחה לא בגלל שלמד וחקר את הנושא; אלא סתם בגלל שקרא ספר של אריסטו. הידע האנושי התבסס על תיאוריות ועל מידע כתוב, שנתנו בו אמון מלא, מסיבת של היגיון אנושי. כמובן שהיום זה שונה, ועם הטכנולוגיה של שנות האלפיים רובוטים מתחילים לחקור חיים על מאדים ולווינים מביאים תמונות ממערכות שמש שנמצאות במרחקים של שנות אור. ומיום ליום מגלים דברים חדשים, כיאה כמעט לכל דבר שאלוקים ברא ולא טרח לפרט לנו. נו, אז איך אני בתור בייביסיטר? (אני צריך את הכסף) אלירן d שיחה 06:01, 12 במרץ 2008 (IST)
תוכל להתחבר. דניאל ב. 06:51, 12 במרץ 2008 (IST)
חיכיתי שתשאלי :) אלירן d שיחה 06:53, 12 במרץ 2008 (IST)

אתה יודע שביום רישון יש לסבה שלי אזכרה שי אבידן - שיחה 19:47, 12 במרץ 2008 (IST)

ויקיפדיה:ככר העיר[עריכת קוד מקור]

להערתך: "::אני מצטרף לדניאל צבי, ומבקש מדניאל ונטורה להפסיק ולנסות למשוך את תשומת ליבם של הוויקיפדים בדף זה. מריבות בוויקיפדיה, בייחוד בזמן האחרון, לא חסרות כלל. ועד שיש דף טהור כמו כיכר העיר, שאין בו ריב ומדון... חבל לחלל את זה. אני מבקש ממך שלא לנסות ולפתוח כאן דיונים שמטרתם להביא להר געש מתרפץ. לטובת הקהילה כולה, טוב שיש דף כמו כיכר העיר. והוא לא נועד לדיונים מסוג זה. "

חידוש מעניין דף טהור כמו כיכר העיר, שאין בו ריב ומדוןDaniel Ventura‏ 10:38, 13 במרץ 2008 (IST)

שלא תבין לא נכון דניאל :) לא אמרתי זאת בנימה נזפנית, אלא באמת כדי שלא תפתח דיונים כאלו בכיכר העיר. זו הייתה רק הערה, לא "נו נו נו". כן, בכיכר העיר יש לשם שינוי דיונים כיפיים. לא לונה-פארק, אבל לפחות לא רבים שם. גם לא ניסיתי לאמר שאתה מנסה לחלחל ריב לשם, פשוט עדיף לדעתי לא לפתוח דיונים מסוג זה. וזו לא פעם ראשונה שאתה עושה את זה. אז החלטתי להגיב ולאמר את דעתי. ושוב, לא לנזוף, אלא להביע דעה. אלירן d שיחה 16:22, 13 במרץ 2008 (IST)

תודה על תרומתך לוויקיפדיתנו![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות מלאה. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, אלירן d שיחה 06:07, 14 במרץ 2008 (IST)

אבוי לי... תוצאה של ניסוי בסקריפט חדש. תתעלמו. התרומה היחידה שלי לוויקיפדיה היא ברבור בדפי שיחה. אלירן d שיחה 06:09, 14 במרץ 2008 (IST)
צדקת, כבר התמכרתי לסקריפט הזה... לא יודע מה אני אעשה אם ניר ישלול אותו מאיתנו יאירשיחה 08:09, 14 במרץ 2008 (IST)
אבל מצד שני אני אהיה מסוגל להבין אותו. זה לא כ"כ נעים לקום ולראות ש"מסתערים" על הסקריפט הטוב שלך. אולי הוא רוצה לשמור את הייחודיות שלו רק לו. מעשה מבורך היה של דניאל שהחליט לשאול במקום לקחת בגסות. הסקריפט של ניר אכן שימושי, אך אם הוא יחליט שהוא מעדיף לא לחלוק בו - זוהי זכותו המלאה. אלירן d שיחה 09:47, 14 במרץ 2008 (IST)
אני מסכים לחלוטין. נראה.. יאירשיחה 09:49, 14 במרץ 2008 (IST)

ראית שמותר, נה? יאירשיחה 21:53, 15 במרץ 2008 (IST)

כן. בעיקרון מה שניסיתי עד עכשיו על ארגז חול הראה קצת שיבושים. למשל כל הכפתורים של הסקריפט משחזרים חוץ מהאזהרות (גם "ונדליזם" ו"הודעה"). אבל זה מספיק לצרכי ניטור. תודה רבה לערן על הסקריפט ולדניאלה על העזרה האדיבה. אלירן d שיחה 00:13, 16 במרץ 2008 (IST)

חגיגת[עריכת קוד מקור]

אנא נמק את המחיקה הכוללת של תוספותי. האם כל מה שכתבתי היה בלתי ראוי לפרסום? אנא עבור על כל השינויים, אולי חלק בהם היו בכל זאת ראויים לפרסום בויקיפדיה. 89.139.157.33 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

השיחה מתנהלת בשיחה:חגיגת. Leia - שיחה 22:42, 14 במרץ 2008 (IST)
הגבתי שם. תודה לליאה. אלירן d שיחה 22:45, 14 במרץ 2008 (IST)

אנסה שוב להוסיף את האינפורמציה החשובה לערך חגיגת בשפה יותר אנציקלופדית. אלה לא היפותיזות, תראו שאף אחד לא ינסה לסתור אותי. איזה אסמכתאות אפשר להביא כבר על תופעות לוואי או אופי הקפסולות, הרי לא נערך בנושא מחקר אקדמי. 89.139.157.33 (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

אם לא נערך מחקר - שמור את דעותיך לעצמך. מחקר עצמאי אסור בוויקי. עליך להביא מחקר של מישהו אחר. גילגמש שיחה 23:17, 14 במרץ 2008 (IST)
גילגמש כותב בדף השיחה שלי? במה זכיתי? Face-smile.svg אלירן d שיחה 23:21, 14 במרץ 2008 (IST)
סליחה? לא נערך מחקר אקדמי? שטויות במיץ. אנא הפסק להפריח הצהרות באוויר. Leia - שיחה 23:22, 14 במרץ 2008 (IST)
גם ליאה וגם גילגמש ביום אחד? Face-smile.svg ובקשר לערך - התוספת בכללותה לא הייתה אנציקלופדית. העובדה למשל שחגיגת נמכר בקפסולה בצבע כחול לא ראויה להיכנס לערך. נ"ב: יש לאמר אקדמאי אלירן d שיחה 23:27, 14 במרץ 2008

אלכתה אולי למוזאן החלל? שי אבידן - שיחה 09:53, 15 במרץ 2008 (IST)

אני מרצה בכיר שם. אלירן d שיחה 00:14, 16 במרץ 2008 (IST)

ואללה שי אבידן - שיחה 13:51, 21 במרץ 2008 (IST)

שאלה קטנה[עריכת קוד מקור]

שלום אלירן אתה בטח זוכר אותי, אתה אמרת שאינך יכול לצעוק עליי מפני שיצרנו ידידות גדולה, אז רציתי לשאול אותך בקשר לחסימתי.

האם מישהו יוכל לשחרר אותי מחסימתי ואני מבטיח שאני אתנצל לפני כל מי שחושב שהתייחסתי אליו רע ואני בחיים יותר לא אחזור על טעותי.

האם יש סיכוי לשחרר ידיד מחסימה ארוכה? תודה נ"ב: אתה זוכר אותי?

שלום שלום. אכן, נרקמה בינינו ידידות עמוקה ביותר. תשמע, עם כל ההתנצלויות החוזרות והנשנות שלך, האמון שאנשים נותנים בך לא קיים עוד. (והתעסקת עם ליאה, דבר האסור בתכלית האיסור Face-smile.svg) שמע עצה ידידותית; אני הייתי ממליץ לך לחכות שלושה חודשים עד תום תקופת החסימה. תחזור לכאן רענן, התנהג בצורה נאותה. והכל יהיה בסדר. כרגע לא נראה שיש צורך אמיתי בקיצור חסימתך, למרות שאתה ידיד נפש. אלירן d שיחה 20:19, 15 במרץ 2008 (IST)

מריהמן[עריכת קוד מקור]

תודה רבה לך! Poxsiשיחהבוא להרים בירה • 14:54, 18 במרץ 2008 (IST)

בגלל שגם אתה לקתת ערך בביקשתם קיבלתם. החלטתי להרים בירה לכבודך :) אלירן d שיחה 15:16, 18 במרץ 2008 (IST)
Face-smile.svg Poxsiשיחהבוא להרים בירה • 15:20, 18 במרץ 2008 (IST)
אתה מוזמן: :). Poxsiשיחהבוא להרים בירה • 23:02, 20 במרץ 2008 (IST)
אוף אני עליך! גוטה, גוטה. מיד שם :) אלירן d שיחה 00:19, 21 במרץ 2008 (IST)
ואתה המשתמש הראשון שהתבנית בדף המשתמש שלו. Face-smile.svg. Poxsiשיחהבוא להרים בירה • 00:22, 21 במרץ 2008 (IST)
יוהו! איזה כיף לי Face-smile.svg אגב, אני חייב להסביר למי שלא מבין. "אוף אני עליך", זה סוג של סלנג של אנשים (שיכורים מן הסתם) אמרו בנסיעה במונית הכסף, כנראה יצירה שלהם. ודידי הררי כנראה מאוד אוהב את זה. אז הוא אומר את זה בכל שידור. וזה נדבק לי לראש, וזה גם נראה לי מגניב. הסלנג אגב אומר את ההפך מ"נמאס לי ממך". לא יודע איך הוא הגיע לזה... אבל זה משעשע Face-smile.svg. אוף אני עליך פוקסי! אלירן d שיחה 00:30, 21 במרץ 2008 (IST)
Face-smile.svg Poxsiשיחהבוא להרים בירה • 00:31, 21 במרץ 2008 (IST)

אתה אגדה[עריכת קוד מקור]

ראה שיחת משתמש:PRRP#האושר של אלירן. יאירשיחה 18:21, 18 במרץ 2008 (IST)

לשאלתך אצל פררפ, הסקריפט לא משובש: "שחזור" משחזר עם תקציר עריכה "שוחזר מעריכה של" וכו', ו"ונדליזם" משחזר עם תקציר "שוחזר מהשחתה של" וכו'. הבדל ענק. "הודעה" בשני המקרים מוסיפה לתקציר גם הודעה שלך, כמו פה. אם תבטל יופיע null. תהנה! יאירשיחה 19:01, 19 במרץ 2008 (IST)
אוף אני עליך Face-smile.svg אלירן d שיחה 19:23, 19 במרץ 2008 (IST)

תבנית:יישובי נחל פרת[עריכת קוד מקור]

רק עכשיו שמתי לב, שלפני כחודש ערכת את התבנית הנ"ל, ומחקת את נווה יעקב מהרשימה. כתבת "כבר מזמן לא".

אז.. אם יורשה לי, מה "כבר מזמן לא", ולמה נווה יעקב אינה נמצאת על הגדה הדרומית של נחל פרת?

תודה רבה יפתחשיחה 18:46, 18 במרץ 2008 (IST)

אהלן יפתח! אוקי, אז אכן פעם השכונה נוה יעקב הוגדרה כיישוב, הנמצא שלא בתחומי ירושלים, אלא אחד מיישובי נחל פרת (יחד עם עלמון, רוב היישובים במטה בנימין וכו'). אבל ב1982 (!) הוקמה שכונת פסגת זאב, והיא הבדילה את נוה יעקב מיישובי נחל פרת, והפכה את היישוב לחלק מירושלים. פסגת זאב נמצאת בדיוק בין הגבעה הצרפתית לבין נוה יעקב, ולפני שהיא הייתה, לא היה מה שיחבר את נוה יעקב לירושלים. ולכן השכונה נחשבה לאזור מרוחק מירושלים והוגדרה כ"יישוב". נוה יעקב לא נחשב לאחד מיישובי נחל פרת מאז 1982! לכן התפלאתי לנוכח הטעות. אלירן d שיחה 10:27, 19 במרץ 2008 (IST)
אני יודע שנווה יעקב היא לא יישוב אלא שכונה בירושלים. אם תסתכל בהיסטוריה של התבנית, תוכל לראות שגם היה כתוב כך: נווה יעקב (שכונה בירושלים). נווה יעקב, נמצאת ממש על גדות נחל פרת, ולכן היא מתאימה לתבנית בתור יישוב על גדות נחל פרת.

אפשר אולי לכתוב את זה ככה: "ירושלים (נווה יעקב)" שזה יהיה הפוך ממה שעשיתי בהתחלה.

בקיצור, צריך להחליט. יפתחשיחה 17:37, 19 במרץ 2008 (IST)

אני זוכר שאחת המטרות להקמתה של פסגת זאב היה כדי להפריד את נוה יעקב מנחל פרת. אנסה למצוא עוד מידע באינטרנט לבקשתך. אלירן d שיחה 17:41, 19 במרץ 2008 (IST)
איך פסגת זאב קשורה? פסגת זאב דרומית לנווה יעקב, ונווה יעקב דרומי לנחל פרת. אני ביססתי את דבריי על נווה יעקב, מהערך נווה יעקב שבו כתוב במפורש שגבולה הצפוני של השכונה הוא נחל פרת (למען האמת, מעולם לא הייתי בנווה יעקב, או שמעתי, הכל מבוסס על הכתוב בערך, ועל המפה של Ymap. יפתחשיחה 22:22, 19 במרץ 2008 (IST)
אין לי כל-כך זמן להתעמק. אם ברצונך להחזיר, עשה זאת. יכול להיות שאתה צודק. למרות שלי ידוע אחרת. ובכלל, נוה יעקב מוגדרת כשכונה ולא כיישוב. נתון לשיקול דעתך. אלירן d שיחה 02:59, 20 במרץ 2008 (IST)

דרים ת'יאטר[עריכת קוד מקור]

שלום אלירן. הסרתי את קולך שכן ההצבעה עוד לא החלה - יש להמתין שלושה ימים. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:29, 21 במרץ 2008 (IST)

אופס. סליחה :) אלירן d שיחה 05:06, 22 במרץ 2008 (IST)

חתימתך ודף שיחתך[עריכת קוד מקור]

הידרו - שיחה 18:39, 22 במרץ 2008 (IST)

תוכן עניינים יש, פשוט לא כמו אצל כולם... לא יכול להיות שפספת אותו. לגבי החתימה; עיינתי בקישור שהבאת לי. ואין שם את סמל מזל מאזניים. וסמל מזל מאזניים מגניב :P אם תצליח למצוא לי, אשנה. אם לא... רק האקספלוררים יוכלו להתענג עליה כנראה. מצטער אבל הוא מאוד מיוחד ונדיר. אלירן d שיחה 19:18, 22 במרץ 2008 (IST)
, הבנתי איפה התוכן וזה ממש מוסתר. הידרו - שיחה 19:25, 22 במרץ 2008 (IST)
ראית מה זה. דף השיחה שלי מעביר הרפתקה לכל המבקרים :) ואת הסימן הדפדפן שלי לא קורא אם זה מה שאמור להיות סמל מזל מאזניים. אלירן d שיחה 19:29, 22 במרץ 2008 (IST)
יכול להיות שאתה משתמש באינטרנט אקספלורר 6? הידרו - שיחה 20:19, 22 במרץ 2008 (IST)
אני משתמש ב-7. אלירן d שיחה 20:34, 22 במרץ 2008 (IST)
נו, בשבע זה עובד(לא מושלם אבל עובד). הידרו - שיחה 20:38, 22 במרץ 2008 (IST)
זה מה שאני רואה: ♎ ריבוע. זה אמור להיות סמל מזל מאזניים? אלירן d שיחה 20:43, 22 במרץ 2008 (IST)
כן, אתה בטוח שאתה משתמש באקספלורר הכי חדש? הידרו - שיחה 21:02, 22 במרץ 2008 (IST)
יאפ. אלירן d שיחה 21:22, 22 במרץ 2008 (IST)