שיחת משתמש:נריה לוי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, נריה לוי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 07:46, 9 באוקטובר 2015 (IDT)

הקונגרס ה-115 של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום. אתה מזין מספרים לטבלה בערך זה בצורה שגויה ותוך עיוות צורת הטבלה. נא הפסק. תודה. יואב ר. - שיחה 01:25, 26 בדצמבר 2016 (IST)

נימוס[עריכת קוד מקור]

שחזרת עריכה שלי, לכאורה רק כדי לשחזר עריכה של קודמי. בלי קשר לעובדה שאתה פותח מלחמת עריכה, פגעת בעריכה שלי על לא עוול בכפי, וללא הסבר.
אנא הסבר את מעשיך או שתחזיר את המצב לקדמותו.
בכבוד, נדב ס.שיחה 20:55, 25 בפברואר 2017 (IST)

הפטרה[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף הפטרה מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם קוראים.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, בברכה: eli - שיחה 21:31, 25 בפברואר 2017 (IST)

אלי גודין, מה הייתה הבעיה בעריכה האחרונה שהוא ביצע בערך הפטרה? אפשר להתווכח על עריכות קודמות, ואכן התווכחתי עליהן. אבל העריכה הספציפית ששחזרת היתה תקינה, למיטב הבנתי. נדב ס.שיחה 00:46, 26 בפברואר 2017 (IST)
שלום לך. הכתיב הנכון, למיטב זכרוני, הוא ישעיה ולא ישעיהו. בברכה: eli - שיחה 02:22, 26 בפברואר 2017 (IST)
eli, אתה משחזר לפי משהו שהוא רק למיטב זכרונך?! או שזו דרך מנומסת לומר "אני צודק והוא טועה"?
מכל מקום, ידידי, צר לי להודיעך שאתה טועה. ישעיה וישעיהו הם שמות תיאופוריים, ואלו נוטים להתחלף ביניהם. כך, למשל, ירמיה וירמיהו או אליה ואליהו. אין לי פנאי מספיק ברגע זה, אבל אני יכול להראות שבתנ"ך זה מקובל כדבר פשוט ששני השמות מתחלפים זה עם זה ללא אבחנה.
בפרט, היות שבשאר הערך מופיע הכתיב 'ישעיהו', בכל ההיקרויות המתייחסות לספר בתנ"ך, רק ראוי שגם אלו שמופיעות בספר בראשית יוצגו כך. זו משמעות תקציר העריכה 'האחדה'.
זאת ועוד, יש כאן מלחמת עריכה בין מר לוי לבין XX-59-40, שפסעת לתוכה, בלי משים (ומסתבר שגם אני, גם אם לא שחזרתי שום דבר), והשחזור שלך רק מנציח עריכה שנויה במחלוקת.
לסיכום, הרשה לי להציע לך להבא זהירות רבה יותר בשחזוריך. בכבוד, נדב ס.שיחה 05:34, 26 בפברואר 2017 (IST)
למען הסדר הטוב, אין מלחמת עריכה, כי היה רק שחזור אחד. אני נגד תוספות בלי מקור שכוללות רק מיעוט האוכלוסיה (כמו התוספת - יש המוסיפים בהתחלה את הפסוק "בעת ההיא יובל שי ליהוה צבאות" בלי פירוט מי המוסיפים והאם זו התרשמות אישית או שיש לזה מקור, וכמו התוספת "יש מקהילות תימן בדורות האחרונים שאימצו את ההפטרה של שאר העדות" שוב בלי פירוט מי המוסיפים - למשל האם רק בוגרי בני עקיבא - והאם זו התרשמות אישית או שיש לזה מקור) אבל עזבתי את הנושא • איקס איקס - שיחה 09:39, 26 בפברואר 2017 (IST)

ישראל[עריכת קוד מקור]

לפי סימן 82 דבר המלך במועצה על פלשתינה (א"י) שעדיין בתוקף במדינת ישראל, כפי המפורט בערך שפה רשמית, בישראל ישנן שלוש שפות רשמיות, לא שתיים. כך גם כתבתי בעריכת הערך. העריכה שלך פשוט ביטלה את העריכה שלי, בלי הסבר מספק. הכצעקתה?

תודה, Itainathaniel - שיחה 11:57, 13 במרץ 2017 (IST)

מייק פנס- חזרה על עריכה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף מייק פנס שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, --היידן 15:19, 14 באפריל 2017 (IDT)

תרזה מיי[עריכת קוד מקור]

שלום נריה, השימוש בראשת נידון בהרחבה במזנון, בהיסטוריה של הערך היו ניסיונות לעשות את השינוי שעשית והן שוחזרו. לפני שמשנים משהו מסוג זה, כדאי לבדוק את הנושא בגרסאות קודמות. שחזרתי את העריכה שלך, אני מבקשת שלא תשנה שוב. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 06:31, 19 באפריל 2017 (IDT)

יעל וילנר[עריכת קוד מקור]

מה המקור לכך שהחלה לכהן ב-4 באוגוסט? ערמוני - שיחה 09:32, 16 באוגוסט 2017 (IDT)

עליך לספק מקור לכך שוילנר החלה לכהן ב-4 באוגוסט או שהיא בכלל מכהנת כיום בעליון. העובדה שג'ובראון פרש ב-4 באוגוסט לא מספיקה, משתי סיבות: קודם כל אין חובה ששופט שפרש יוחלף באותו יום. למשל, זילברטל פרש באפריל (אין מקור לתאריך מדויק), אבל מינץ וקרא נכנסו לתפקידם רק ביוני. שנית, גם אין שום מקור לכך שיוסף אלרון אמור להחליף את מרים נאור ולא את סלים ג'ובראן. ערמוני - שיחה 01:48, 17 באוגוסט 2017 (IDT)
ערמוני צודק. תוכל לראות בתקדין פסקי דין שלה מהמחוזי שניתנו לאחר 4 באוגוסט. eli - שיחה 14:35, 17 באוגוסט 2017 (IDT)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

הי נריה, האם היה דיון לגבי שינוי השם של ג'ים אינהוף? בויקיפדיה נהוג שיש דיון (בדף השיחה של הערך) על שינוי השם ואם יש הסכמה משנים. לא ראיתי שום דיון בדף השיחה או בויקיפדיה:ייעוץ לשוני. אנא שים לב למה שכתוב בויקיפדיה:מתן שם לערך#תיקון שמות שגויים ושינוי שם ערך. באם אתה משנה צריך לציין זאת בדף השיחה ולא רק בתקציר. בברכה אמא של גולן - שיחה 10:04, 26 בספטמבר 2017 (IDT)

תאריך לידה[עריכת קוד מקור]

מחקת תאריך לידה לועזי בערך, בטענה שהוא לא נצרך בערך על רב. התאריך נצרך, לידיעתך Nirvadel - שיחה 10:30, 14 במאי 2018 (IDT)

רוני ג'קסון[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תסביר לי מדוע הצבת בערך תבנית {{למחוק}}, שנועדה למחיקה מהירה. אני ממליץ לך לקרוא את ויקיפדיה:מדיניות המחיקה#נוהל מחיקה מהירה כדי לראות מהם הקריטריונים אצלנו למחיקה מהירה. נראה לי שיש לך מספיק ותק אצלנו כדי להכיר אותם. אתייג גם את יוצר הערך לתשומת לבו. הסיפור היה יכול להיגמר במחיקה גורפת ללא תשומת לב של כל אחד אחר, משום שמחיקה מהירה אף מופיעה ללא שם המבקש, ואם המפעיל התורן לא בודק לעומק - הוא מעביר יש למחיקה, אף בלא לראות את תוכן הערך. קובץ על ידשיחה ♦ 10:11, 23 במאי 2018 (IDT)

א בטבת[עריכת קוד מקור]

שלום. ביטלתי העריכה מכיוון שהוא מת הרבה לאחר שקיעת החמה. התאריך הוא ב בטבת. דגש - שיחה 23:18, 9 בדצמבר 2018 (IST)

הבחירות לכנסת העשרים ואחת[עריכת קוד מקור]

יש מחלוקת. לחץ על הקישור ותראה. גם אם אינך מצליח - אל תוריד את התבנית, כי אתה פשוט טועה. נרו יאירשיחה • ט' בשבט ה'תשע"ט • 22:33, 15 בינואר 2019 (IST)

המרת תאריכים בערכים אופיר סופר, עידית סילמן ויצחק פינדרוס[עריכת קוד מקור]

5nazirah.png


שלום נריה לוי, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה!

ערכת לאחרונה בוויקיפדיה והֵמַרת תאריך עברי ללועזי או להפך. תרגום זה (כאשר אין מקור אמין לתוצאה) עלול בסבירות גבוהה יחסית להיות שגוי מכיוון שמפנה התאריכים אינו זהה. מסיבה זו, בוטלה עריכתך. באפשרותך לקרוא על כך עוד בדף ויקיפדיה:המרת תאריכים.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
חסר תקנה :-)שיחה • ז' באייר ה'תשע"ט • 09:27, 12 במאי 2019 (IDT)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום נריה לוי,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:נריה לוי". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Chenspec - שיחה 09:43, 18 ביולי 2019 (IDT)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

שלום נריה לוי, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
שינית שם ערך ללא דיון מקדים. על פי מדיניות ויקיפדיה, יש לקיים קודם דיון בדף השיחה של הערך, ולהציב בדיון תבנית {{שינוי שם}}.

מכיוון שהליך זה לא נעשה, בוטלה ההעברה. נא הקפד לנהוג כך בעתיד.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:22, 30 באוגוסט 2019 (IDT)

ניר ברקת[עריכת קוד מקור]

5nazirah.png


שלום נריה לוי, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה!

ערכת את הערך ניר ברקת והֵמַרת תאריך עברי ללועזי או להפך. תרגום זה (כאשר אין מקור אמין לתוצאה) עלול בסבירות גבוהה יחסית להיות שגוי מכיוון שמפנה התאריכים אינו זהה. מסיבה זו, בוטלה עריכתך. באפשרותך לקרוא על כך עוד בדף ויקיפדיה:המרת תאריכים.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
דגש חזק - שיחה 15:25, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

ג'ורג' גוטלמן[עריכת קוד מקור]

היי נריה, מקווה ששלומך בטוב.

ביטלתי את העברה שלך בדף זה. בבקשה, דון על כך בדף השיחה. eli - שיחה 23:18, 5 בנובמבר 2019 (IST)

הבחירות לכנסת השמונה עשרה[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף הבחירות לכנסת השמונה עשרה אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים.

בברכה, שלום1234321אפצישיחה • ד' בטבת ה'תש"ף 06:11, 1 בינואר 2020 (IST)

הסיבה היא שלפי הפורמט המקובל אצלנו לערכי בחירות בישראל, אחוז ההצבעה מופיע בפסקת התוצאות ולא בתבנית. כך היה בכל הערכים של הבחירות בישראל עד היום. נריה לוי - שיחה 09:02, 1 בינואר 2020 (IST)
הטיעון הזה שגוי מיסודו. "הפורמט המקובל אצלנו לערכי בחירות" לא כלל אחוזי הצבעה בתבנית מהסיבה הפשוטה: לא היה בתבנית פרמטר כזה, עד שערן הכניס אותו לפני כיומיים. דגש חזק - שיחה 18:19, 1 בינואר 2020 (IST)

הבחירות לכנסת העשרים ושתיים[עריכת קוד מקור]

מה סיבת המחיקה? --‏Yoavd‏ • שיחה 07:19, 1 בינואר 2020 (IST)

יואב, כפי שכתבתי גם למעלה, בפורמט המקובל אצלנו לערכי בחירות בישראל, אחוז ההצבעה לא מופיע בתבנית אלא רק בפסקת תוצאות ההצבעה. כך היה בכל ערכי הבחירות בישראל שנכתבו כאן עד היום. נריה לוי - שיחה 09:06, 1 בינואר 2020 (IST)
כפי שכתבתי פסקה אחת למעלה. דגש חזק - שיחה 18:19, 1 בינואר 2020 (IST)