שיחת משתמש:Charlapg

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Charlapg, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 22:54, 12 באפריל 2009 (IDT)

יחזקאל[עריכת קוד מקור]

שלום,

לא מצאתי בדף אליו הפנת – ישראל המקדשית על פי יחזקאל – אזכור כלשהו של יחזקאל. האם התכוונת לקשר לדף פנימי כלשהו? חזרתי - שיחה 13:35, 13 באפריל 2009 (IDT) תשובה

באתר הפרטי שלי ישראל המקדשית נמצא מאמר נרחב ארץ ישראל על פי יחזקאל

הפנייה לאתר משפחת חרל"פ בערך דוד המלך ע"ה[עריכת קוד מקור]

כיוון שמשפחות רבות מאוד מיוחסות לדוד המלך, אין לעניות דעתי עניין בקישור לאתר של משפחה ספציפית מתוכן בערך זה. אני מציע שתכתוב ערך מסודר על משפחת חרל"פ ובו תקשר לדף שיצרת. ‏DGtal‏ 14:07, 23 באפריל 2009 (IDT)

משפחת חרלפ-דוד המלך[עריכת קוד מקור]

ישנן רק מספר משפחות מצןמצם מאוד שיש להן כתב יוחסין מסודר עד דוד המלך . אני מבקש להשאיר את שם משפחתינו בגלל החשיבות האמונה כי אולי יהיה פעם משיח בן דוד ,ולכן חשוב יהיה לבדוק מהיכן הוא בן דוד .

ישנו בתוך המאמר על נהר פרת . בכל אופן אני אכניס מאמר נפרד באתר שלי על נהר פרת על פי נבואת יחזקאל[עריכת קוד מקור]

צדקת באופן חלקי

אחרית הימים[עריכת קוד מקור]

חג שמח, לא עדיף להכניס את התוספת הזו לערך ספר ישעיהו במקום לערך על האיש ישעיהו? יוסישיחה 23:19, 28 באפריל 2009 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

העריכה שבצעת איננה מתאימה מבחינת תוכנה וסגנונה לוויקיפדיה. בנוסף, אתה מתבקש לא להפנות יותר לאתר http://www.gideon.022.co.il, שהוא אתר פוליטי אישי. ‏Ori‏ • PTT‏ 00:49, 24 ביוני 2009 (IDT)


Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
 • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
 • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
 • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
  01:15, 24 ביוני 2009 (IDT)

אני פונה אליך פעם אחרונה. אתה מתבקש לחדול מהעריכה המגמתית שאתה נוהג בה. עריכות אלה אינן אנציקלופדיות והן אינן מייצגות עמדות מקובלות. אם לא תחדל, איאלץ לחסום אותך. בברכה, ‏Ori‏ • PTT‏ 01:19, 24 ביוני 2009 (IDT)


כל אתר הוא אתר אישי . באנציקלופדיה אפשר להציג עמדות שונות וזהו איננו פשע . באתר שלי ישנם מאמרים ארוכים בכל נושא המבהירים את העריכה . לא מקובל עלי עמדתך להכניס את האתר לרשימה השחורה .

בוויקיפדיה יש כללים לעריכה. ויקיפדיה אינה במה להבעת דעות פוליטיות, והיא איננה משמשת כבמה להבעת דעות שחורגות באופן משמעותי מהמקובל. לגבי האתר שלך, זהו אתר פרטי בעל אוריינטציה פוליטית ברורה, והוא גם אתר חוטפני, כלומר, שאינו מאפשר חזרה לוויקיפדיה. בנסיבות אלה, אתה אינך רשאי להכניס כל תוכן שנראה לך. אנא פנה אל ויקיפדיה:נקודת מבט נייטרליתOri‏ • PTT‏ 01:30, 24 ביוני 2009 (IDT)

הסתכלתי בנקודת מבט ניטרלית.לא ראיתי כלל שהכנסתי איזה נקודת מבט פוליטית . בעקרון תרומתי לויקי היא בנושא המורשת הרוחנית היהודית . לא נכתב באף מקום כי גם הקישור חייב להיות נייטרלי ולהיפך , קישור בא להעשיר קטיגוריה או ערך .והוא היכול שיעירוידגיש דעה מסוימת . אבקשך שוב להסיר את התנגדותך לקישור לאתר שלי .אני אשאל את מנהלת האתר שלי איך חוזרים ממנו לויקי גדעון

האתר שלך אינו מציג נקודת מבט ניטראלית, והוא מציג עמדות לא מקובלות. מדובר באתר אישי ופוליטי. לא כל אתר מתאים להופיע כקישור מאנציקלופדיה, ולצערי אתר זה הוא אחד מהם. ‏Ori‏ • PTT‏ 01:43, 24 ביוני 2009 (IDT)

חשבתי שאתה אדם יותר מעמיק וגם עונה לעיניין . לא ראיתי איזשהן הגבלות מקצועיות על קישורים לאתרים . תכנס לאתר בבקשה באופן מושכל אל תתרשם מהכותרת ותכנס לאחת הכתבות העוסקות באחד הערכים שמחקת את הקישור כמו מגדר מעמד הכהונה תחת הנושא מקדש ירושלים בערך עצמו הוספתי משפטים ספורים בקישור הרלוונטי ישנה היתיחסות מפורטת . דרושה מצידך רק קצת סבלמות ופתיחות אנציקלופדית . גדעון

הדף הראשי דיי מסכם את הבעיה. בכל אופן, אני אסתכל על זה שוב מחר. בכל מקרה, אתה יכול לבקש גם מאחרים לבחון את העניין. לדוגמה שיחת משתמש:דוד שי ושיחת משתמש:Magister. שניהם ביורוקרטים, ואני בטוח שישמחו לענות. הם יהיו כאן מחר. רק תפנה אותם אל השיחה הזו, ותגיד שאני (Ori) שמתי את האתר שלך בספאם ליסט בהמשך לשיחה כאן. ‏Ori‏ • PTT‏ 01:59, 24 ביוני 2009 (IDT)

שלום ובוקר טוב העברתי פנייה לפי בקשתך למגיסטר ראיתי שיש לנו תחומי התעניות משותפים טורקיה ותעופה

עליית הרמבם להר הבית[עריכת קוד מקור]

שלום, פנייתך לברי"א נעשתה בדף המשתמש שלו, ולא בדף השיחה שלו, ועל כן מחקתי אותה. אגב, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף, ולכן חשוב להקפיד עליה. לגופו של עניין: במה מדובר? אביעדוסשיחה 23:08, 27 ביוני 2009 (IDT)

למרות זאת אענה לך: עליית הרמב"ם להר הבית, חשובה ככל שתהיה, אינה עניין הנוגע לקורות חייו. מכיוון שהיא כבר מוזכרת בערך על הכניסה להר הבית בהלכה, אין שום טעם להזכירה גם בערך על הרמב"ם. גם פסיקות של הרמב"ם בענייני ברכות ייכתבו בערך על הברכות ולא בערך על הרמב"ם. ברי"אשיחה • ו' בתמוז ה'תשס"ט • 23:41, 27 ביוני 2009 (IDT)

עליית הרמבם להר הבית כדבריו "ונכנסתי לבית הגדול והקדוש -תחת סכנה "היא פרק מהותי בקורות חייו ובמשנתו כאשר מתמצית כאן מסירותולשלמות התורה ולהגשמתה במציאות -קשה ככול שתהיה והיא איננה בכלל הלכה כאחת ההלכות שכתב וראה באתרי [1] שהוכנס על ידי הויקיפד אורי לרשימה השחורה של הקישורים

נחל גרר[עריכת קוד מקור]

שלום, שמתי לב שפנית למשתמש:Matani2005. הנ"ל לא ערך מזה ארבע שנים, הוא חסום לצמיתות בגלל הפרת זכויות יוצרים. עדיף שתציין את שאלותיך בדף השיחה של הערך. בברכה, ‏odedee שיחה 14:10, 3 במרץ 2010 (IST)

לצערי לא השאיר כל דואר אלקטרוני ויש לו טעויות בסיסיות בערך .לא רציתי לשנות מבלי להתיעץ !!

דמשק[עריכת קוד מקור]

שלום לך. ראיתי את עריכתך על דמשק במסורת היהודית. צריך לתאם אותה עם הפיסקה בהמשך הערך על יהודי דמשק. נוסף על כך, עשית את הכותרת באופן כזה ש"המסורת היהודית" הפכה לכותרת-על גם לתקופה הרומית וכו', ללא הצדקה. הורדתי את הכותרת בדרגה (על ידי השמטת = אחד מכל צד) וכעת השילוב סביר יותר. בברכה, עזר - שיחה 00:17, 1 ביוני 2010 (IDT)

עציון גבר[עריכת קוד מקור]

שלום, לפני למעלה משנה הוספת בערך זה פסקה על אחד הממצאים בתל ח'ליפה, ופרשנויות אודותיו. זמן קצר לאחר מכן הצבתי שם תבנית {{מקור}} שמשמעותה בקשה לתת אסמכתא לדברים. התבנית ניצבת שם עד היום ולא זכתה לתגובתך. אני מניח שאם הבאת דברים בשם אומריהם תוכל לספק את הפרטים הביבליוגרפיים, או קישור למקור ברשת, שמאששים את הציטוט. אנא עשה זאת. בברכה, אמנון שביטשיחה 21:06, 19 באוקטובר 2010 (IST)

כרתים#הקהילה היהודית[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. תודה על תרומתך לערך. מובאות מספרים איננו מציינים בגוף הערך אלא כהערת שוליים. ראה את התיקון שביצעתי. כמו כן אודה על ציון העמודים המדוייקים ולא 234 ואילך. לעניין טקיטוס והר אידא, אודה על הוספת מקור לדברים. תודה וערב טוב Assayas - שיחה 21:27, 12 בפברואר 2011 (IST)

מנחם מנדל מוויטבסק[עריכת קוד מקור]

מחקתי קישור שהוספת לערך - לא הבנתי מה הקשר למשפחת חרל"פ. אנא בדוק. --Yoavd - שיחה 14:07, 15 במאי 2011 (IDT)

חלק ממשפחת חרלפ - משפחת משיוב - הינם צאצאים של משה משקלוב שעלה עם מנחם מנדל מויטבסק בשנת התקל"ח \ על כך כתבתי באתר נסיכות בני דוד חרלפ וכן הכנסתי שיר שכתב מנחם מנדל והלחין . לידיעתך קיבלתי עשרות פניות לאתר זה בגלל שיר זה שלו להשתוקקות לשכינה .

נא החזר קישור זה בבקשה .

נילוס[עריכת קוד מקור]

עריכותך שוחזרו. נדרשים מקורות לטענות אלה (מה גם שרוב החוקרים מסכימים ש"נהר מצרים" הוא נחל אל עריש). דרור - שיחה 09:24, 30 בדצמבר 2012 (IST)

ארץ ישראל השלמה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ארץ ישראל השלמה. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, Assayas שיחה 09:36, 30 בדצמבר 2012 (IST)

בית דוד[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף בית דוד. הסיבה לכך היא: חלק שגוי והשאר לא קשור לנושא הערך. לדוגמה הטענה שמשפחה מסויימת ביהדות ספרד הגיעה לשם בתקופת בית ראשון קלושה. והייחוס דרך צאצאי בנות חסר משמעות כי כל העולם הוא מצאצאי דוד דרך בנותיו. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה,. בברכה, גנדלף - 23:36, 03/09/16

דגל ישראל[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך דגל ישראל שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

קובץ על ידשיחה ♦ 01:03, 25 בפברואר 2018 (IST)

גאוסופיה[עריכת קוד מקור]

שלום. הדף שהעלית הועבר לדף טיוטה; העלית אותו שוב למרחב הערכים בלי לתקנו, ועל כן אני מעבירו למרחב המשתמש שלך: משתמש:Charlapg/גאוסופיה. אני מזמין אותך להיעזר בחונכים בויקיפדיה:חממה בשיפור הערך. אל תחזיר אותו שוב מבלי להיעזר בעורכים מנוסים יותר, שכן הוא פשוט יימחק. בברכה, אביעדוסשיחה 00:55, 13 באפריל 2018 (IDT)

שלום לאביאדוס
לא ברורה הערותיך
ובכל מקרה
במי להיעזר ?Charlapg - שיחה 21:12, 22 באפריל 2018 (IDT)
שלום שלום. מה לא ברור? הדף הזה רחוק מלהיות ערך אנציקלופדי מסודר, ודרושה עוד עבודה רבה בטרם יוכל להיות מוצג לצד יתר הערכים באנציקלופדיה.
בדף ויקיפדיה:חממה ישנם שמות של מספר עורכים, שישמחו ללוות אותך. אביעדוסשיחה 00:18, 23 באפריל 2018 (IDT)

ובכן ואמרתם זבח פסח[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ובכן ואמרתם זבח פסח. הסיבה לכך היא: הצעות ניסוח אישיות לפיוט אינן אנציקלטופדיות לדעתי, ודאי אם הן באות ללא מקור. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, בן עדריאלשיחה • כ"ג בניסן ה'תשע"ט 13:38, 28 באפריל 2019 (IDT)

בקעת הורקניה[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך בקעת הורקניה שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

Wikiped201820 - שיחה 00:01, 17 בדצמבר 2019 (IST)

יהודה נבו[עריכת קוד מקור]

היי, בעקבות כך שאתה הכותב העיקרי של הערך יהודה נבו, אני חושב שכדאי שתביע דעתך על הדיון בדף השיחה של הערך. בברכה, Shaishyy - שיחה 21:29, 19 באפריל 2020 (IDT)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

היי, ממליץ לך למלא את דף המשתמש שלך בפרטים ביוגרפיים בסיסים על השכלתך האקדמית ועל תחומי עניין. הדבר יכול להוסיף אמינות לערכים שאתה כותב אשר נמצאים בלב עיסוקך והשכלתך. כמו כן, הייתי שמח אם תשלח לי מייל shaishk-at-gmail.com שם הפלטפורמה יותר נוחה לשיח. בברכה, Shaishyy - שיחה 10:21, 21 באפריל 2020 (IDT)

אפרים אליעזר צבי הירש חרלפ[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Charlapg,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "אפרים אליעזר צבי הירש חרלפ" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:אפרים אליעזר צבי הירש חרלפ" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

עמך הסליחה, עמד - שיחה 18:29, 2 ביוני 2020 (IDT)

בסיס תל נוף[עריכת קוד מקור]

היי, בעריכה הזאת שביצעת בערך, שחזרת (כנראה בשוגג) לא מעט עריכות קודמת.
מניח שרק התכוונת להוסיף את המשפט: "ההאנגר להרכבת מזל"ט זה תוכנן על ידי אדריכל גדעון חרלפ."
איני בטוח כמה המידע הזה מוסיף לערך על הבסיס... מילא אם היה זה בערך על ההאנגר עצמו, ניחא. אבל יש עוד המון העוסקים במלאכה; בבינוי, בלוגיסטיקה, בניהול... לעת עתה ביטלתי את העריכה. Matankic - שיחה 00:32, 6 באוגוסט 2020 (IDT)

נכון מאוד - אבל הפועל הראשי הוא האדריכל המתכנן Charlapg (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
אני מקבל את כוונתך להנציח ולתעד את תולדותיה של משפחת חרל"פ כאן בוויקיפדיה, אבל חשוב להפריד בין העיקר לטפל. העובדה הזאת לא רלוונטית לערך. אגב, כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, Matankic - שיחה 21:02, 13 באוגוסט 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Charlapg,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:50, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

בקעת חתרורים[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Charlapg,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "בקעת חתרורים" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:בקעת חתרורים" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Wikiped201820 - שיחה 21:26, 19 בדצמבר 2020 (IST)

חזר על עריכה בערך גיור[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אינך יכול לחזור על עריכה שיש לה התנגדות, ואני מצפה שדווקא במה שאתה עצמך כתבת תפעיל הרבה יותר ביקורת עצמית. המטרה אצלנו היא טובת הקורא, לא טובת הכותב. נרו יאירשיחה • י"א בשבט ה'תשפ"א • 20:12, 24 בינואר 2021 (IST)

חנוך בן פזי[עריכת קוד מקור]

העליתי פעמיים את הערך עבור פרופסור בבר אילן למחשבת ישראל שכתב ספרים ופורץ דרך בהגות מחשבת ישראל החדשה
  מי יעור לי להעלות אותו בחזרה ולהשיבו למקומות הראויCharlapg - שיחה 06:35, 29 בינואר 2021 (IST)

שלום Charlapg, נפתח אתמול דיון שחזור בדף השיחה של הערך. עליך להיעזר בסבלנות עד ל-4.2.21 בשעה שמונה בערב. נכון לעכשיו נראה שיש תמיכה לשחזר את הערך. אם משתמשים בעלי זכות הצבעה יביעו התנגדות, הדבר יגרור להצבעה. Matankic - שיחה 10:02, 29 בינואר 2021 (IST)

עריכתך בקעת הירדן[עריכת קוד מקור]

היי, שים לב שמחקת בטעות חלק נכבד מהערך. RimonLV - שיחה 11:29, 12 בפברואר 2021 (IST)

בקעת הירדן[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף בקעת הירדן. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, חנה Hanayשיחהנשר תחגוג ב-2023 מאה שנים להקמתה 11:29, 12 בפברואר 2021 (IST)

הערך-לעתיד הועבר לדף טיוטה להמשך העבודה עליו[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Charlapg,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "בקעת יריחו" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Charlapg/‏בקעת יריחו". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 19:30, 23 בפברואר 2021 (IST)

מצטער, אך הערך עדיין לא מנוסח בנוסח אנציקלופדי. פנה לאחד החונכים בחממה לעזרה נוספת. הערך עבר שוב לטיוטה. ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 19:23, 23 במרץ 2021 (IST)