שיחת משתמש:Emgaz

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Emgaz, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אביעדוסשיחה 17:25, 5 ביוני 2017 (IDT)

ביוכימיה קלינית[עריכת קוד מקור]

שלום עמנואל, ותודה על הערך שכתבת. שים לב לשינויים שערכתי בערך, מתוך ניסיון להתאים אותו לסטנדרט הערכים בויקיפדיה. כמו כן, ניסיתי לארגן את התוכן בערך כך שיהיה מסודר יותר לפי נושאים. • צִבְיָהשיחה • י"ב בסיוון ה'תשע"ז 19:00, 6 ביוני 2017 (IDT)

התכתבות כתרגיל בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום,

כנראה מצאנו סוף סוף הדרך להכניס תגובות בדף שיחה של משתמש בויקיפדיה

בברכה

Winerdov - שיחה 12:32, 12 ביוני 2017 (IDT)

היי[עריכת קוד מקור]

ראיתי שיש לך ידע רב במדעי החיים. יש סיכוי שתוכל לכתוב את הערך המאד חסר היסטופתולוגיה? (אנ')? אתה יכול לתרגם מאנגלית את כל הערך או חלקו. • צִבְיָהשיחה • כ"א בסיוון ה'תשע"ז 22:07, 15 ביוני 2017 (IDT)

טיוטה:מיקרוביולוגיה קלינית[עריכת קוד מקור]

שלום. הערך שכתבת הועבר לטיוטה, משום שהוא סובל מתרגמת. התוכן שכתבת לא נמחק, אלא הועבר לדף שלא מוצג במנוע החיפוש של ויקיפדיה או בגוגל. לאחר שתסיים לעבוד על הערך יהיה אפשר להעביר אותו למרחב הערכים. שים לב, אתה יכול להשתמש בתבנית {{בעבודה}} בראש הערכים במהלך עבודתך עליהם. • צִבְיָהשיחה • כ"ב בסיוון ה'תשע"ז 12:36, 16 ביוני 2017 (IDT)

מיקרוביולוגיה קלינית[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Emgaz,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מיקרוביולוגיה קלינית" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Emgaz/‏מיקרוביולוגיה קלינית". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! שמזן#שיחהערכי בראבו • 14:23, 16 ביוני 2017 (IDT)

התייעצות[עריכת קוד מקור]

שלום "משתמש:TZivyA" הייתי באמצע עריכה של : "מיקרוביולוגיה קלינית ', הצלחתי לשמור מספר פעמים עד שנחסמתי. כיצד אני ממשיך מכאן?? Emgaz - שיחה 15:21, 16 ביוני 2017 (IDT)

היי. השארתי לך הודעה בדף השיחה שלך כדי להודיע לך שהעברתי את הערך לטיוטה:מיקרוביולוגיה קלינית, משום שהערך לא היה בשל למרחב הערכים, אך אתה לא הגבת. כיוון שיצרת שוב ושוב את הערך במרחב הערכים חסמתי את האפשרות לערוך אותו שם. אנא, שים לב להודעות שמשאירים לך בדף השיחה ותגיב אליהן.
לאור דבריך, פתחתי עכשיו את האפשרות לערוך את הערך, ושמתי תבנית {{בעבודה}} בראשו כדי שמי שייכנס אליו יבין שלא מדובר בגרסה מושלמת, אלא שאתה באמצע לערוך אותו. הסיבה שאני ומשתמש אחר העברנו את הערך למרחב הטיוטה הייתה משום שנראה היה שסיימת לעבוד על הערך אבל מבחינת טקסט הוא היה לא טוב. • צִבְיָהשיחה • כ"ב בסיוון ה'תשע"ז 15:26, 16 ביוני 2017 (IDT)
שלום צביה
אני מודה לך על כל ההערות, עדיין אינני מנוסה בהתכתבות ולכן לא השבתי עד כה. מקווה שלהבא אוכל להשיב יותר לעניין ובזמן. אודה אם תעברי שוב על הטקסטים של הערכים מעבדה רפואית, ביוכימיה קלינית ומיקרוביולוגיה קלינית אני משפר אותם עם הזמן ומנסה לעמוד בסטנדרטים. ברור שהם עדיין לא לגמרי מושלמים/מוכנים. אשמח לקבל משוב ממך או מכל עורך אחר.
בברכה, Emgaz - שיחה 21:06, 18 ביוני 2017 (IDT)
היי. הערכים עצמם באופן עקרוני לא רעים בכלל, ודאי יחסית למשתמש חדש. אני אעבור אליהם כדי להתאים אותם מבחינת סגנון לויקיפדיה. בנוסף, ראיתי שלא סיימת לתרגם את מיקרוביולוגיה קלינית - החל מפסקה זו: מיקרוביולוגיה קלינית#מיקרוסקופייה התרגום הוא תרגום מכונה לא ערוך. האם בכוונתך לסיים את הערך?
כמה הערות טכניות: כשאתה מוסיף קישור פנימי, הקישור צריך להיות בצורת היחיד הבסיסית של המושג. לדוגמה, קישרת למושג סרולוגיות, כשלמעשה צריך לקשר למושג סרולוגיה (שדווקא קיים בויקיפדיה העברית). במידה ואתה מעוניין להשתמש בקישור פנימי אבל בהטייה אחרת, עושים זאת כך: [[סרולוגיה|סרולוגיות]]
בנוסף, קיימים בערכים הרבה קישורים אדומים באנגלית. לדוגמה, קישרת לערך Transmission electron microscopy, שלא קיים בעברית. אולם הערך מיקרוסקופ אלקטרונים חודר - דווקא כן קיים בעברית. בדרך כלל משתדלים לתרגם את המונחים לעברית, ורק במקרים נדירים משתמשים במונח האנגלי (שמות של חיידקים, וירוסים וכדומה נשארים באנגלית כמעט תמיד, כמו Helicobacter pylori). אם אתה לא בטוח אם קיים הערך בעברית, תנסה לחפש בגוגל את המונח עם המילה "ויקיפדיה". אם הערך לא קיים בויקיפדיה ואתה לא בטוח איך לתרגם אותו, תנסה לחפש בגוגל אם קיים אזכור של המונח בעברית. אפשר לנסות גם בויקיפדיה:ייעוץ לשוני.
אשמח לעזור לך בכל שאלה. עדיף לפנות אליי בדף השיחה שלי ולא שלך, כך הסיכוי שאראה את פנייתך גבוה יותר.
יום טוב! • צִבְיָהשיחה • כ"ה בסיוון ה'תשע"ז 10:59, 19 ביוני 2017 (IDT)
שלום צביה, יום טוב, תודה רבה!! מקבל כל הצעותיך בברכה .
לא הכל יכול לישם מיידית, בגלל היעדר ניסיון וכן לא תמיד יש לי את הזמן. אך בהחלט מתכוון להמשיך לערוך את כל הערכים שבהם התחלתי (לרבות [מיקרוביולוגיה קלינית], לשפרם ולתקן בהתאם לצורך.
בברכה
Emgaz - שיחה 11:55, 19 ביוני 2017 (IDT)
כל הכותבים כאן הגיעו חסרי ניסיון, לומדים עם הזמן. שים לב, כתבת לי בטעות בדף המשתמש, ולא בדף השיחה. דף השיחה שלי הוא כאן: שיחת משתמשת:TZivyA. הוא נראה קצת שונה מדף שיחה רגיל, אבל לדעתי קל יותר לשימוש. • צִבְיָהשיחה • כ"ה בסיוון ה'תשע"ז 12:06, 19 ביוני 2017 (IDT)

ורידי[עריכת קוד מקור]

היי,
בצירוף "דם ורידי", אין צורך להכפיל את ה-ו' במילה "ורידי". שם הערך צריך להיות "נטילת דם ורידי". אלדדשיחה 13:20, 19 ביוני 2017 (IDT)

שלום אלדד, תודה, מאחר והבנתי שאתה מקובל כעורך לשוני, מקבל הערתך, אתקן בעתיד.
בברכה
Emgaz - שיחה 13:46, 19 ביוני 2017 (IDT)
האם לא נוהגים לומר "לקיחת" דם? בבתי החולים יש "לוקחי דם", לא "נוטלי דם". כשחיפשתי בגוגל המונחים הנפוצים היו "לקיחת" דמים או "שאיבת" דמים. "נטילת" דמים כמעט ולא מופיע. לשיקולך. • צִבְיָהשיחה • כ"ה בסיוון ה'תשע"ז 13:53, 19 ביוני 2017 (IDT)
גם אני מכיר "לקיחת דם". אבל לא התערבתי בבחירת המילה לעיל, כי לא ידעתי, אולי בכל זאת מקובל כך בקופת חולים או בבתי החולים. נשמע לי מקובל יותר "לקיחת דם" (אבל, כאמור, לא ידוע לי מה המונח המקובל בברנז'ה). אלדדשיחה 14:42, 19 ביוני 2017 (IDT)
שלום צִבְיָה ו אלדד
אכן כל הללו המונחים מקובלים, בקרוב יצאו במסגרת משרד הבריאות הנחיות וספרי הדרכה חדשים שבהם המונח "נטילת דם ורידי" יהיה יותר שגור.
בברכה
Emgaz - שיחה 19:12, 19 ביוני 2017 (IDT)

עריכת ערך קיים וגמדאות[עריכת קוד מקור]

קרן

שלום קרן, תודה על השיעור השלישי, ותודה גם על העידוד. בהמשך לבקשתך בשיעורי בית ערכתי, הוספתי מפה ותמונה ושיפרתי ערך קיים גיאה. הרוב על בסיס מידע אישי, אני תושב המקום לשעבר.
אודה על הערות.
בברכה
Emgaz - שיחה 16:04, 23 ביוני 2017 (IDT)

שתי הערות לסדר היום[עריכת קוד מקור]

ראשית, תודה על הערכים המושקעים. שתי הערות:

1. נדרשת הגהה משמעותית בערכים. חלק מהמשפטים לא לגמרי מובנים, עשיתי הגהה חלקית על הערך מיקרוביולוגיה קלינית, אבל יש להגיה אותו עוד.

2. לדעתי (הענייה) יש פירוט יתר בערכים הללו, כמו לדוגמה באופן בו יש לקחת בדיקות תרבית. זה יחסית זניח בנושא הכללי של "מיקרוביולוגיה קלינית", לדעתי אפשר לפרט הרבה יותר בקצרה על הנושאים הללו שהם יותר פרקטיקה במהותם ולא באמת קשורים ישירות לנושא. • צִבְיָהשיחה • כ"ט בתמוז ה'תשע"ז 21:52, 23 ביולי 2017 (IDT)

נטילת דם ורידי[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "נטילת דם ורידי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, בקרה וייעוץשיחה • ב' בחשוון ה'תשע"ח • 11:03, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

חזרנו לעבודה, או שזה מעידה חד פעמית קריצה? יאללה, תמשיך לעבוד! בקרה וייעוץשיחה • י' בכסלו ה'תשע"ח • 16:09, 28 בנובמבר 2017 (IST)

מעבדה לבריאות הציבור[עריכת קוד מקור]

ראשית כל, תודה על כתיבת הערך. כיוון שהערך עדיין באמצע עבודה ומכמה בחינות נראה כמו אתר עבודה (בעיקר ה"לקריאה נוספת" והדוגמה לקישור שיש בקישורים חיצוניים), שמתי בראשו {{בעבודה}}. כשתסיים לעבוד על הערך אתה מוזמן להסיר אותה.

כמו כן 2 הערות קטנות: 1. בוויקיפדיה בעברית נהוג להשתמש ב{{הערה}} במקום ב<ref</ref>. זה גם יותר נוח, וגם מונע בעיות של כיווניות ימין-שמאל. 2. ב{{קישור כללי}} השדה "כתובת" מתכוון לכתובת אינטרנט של הקישור, והשדה "אתר" מתכוון לשם של האתר, כפי שיוצג לקורא ליד הקישור. כמו כן אין חובה למלא את שדה הכותב, אלא אם ידוע מי האיש/אנשים הספציפיים שכתבו את המאמר (למשל, מחברים של מאמר אקדמי או עיתונאי שכתב כתבה). כבר תיקנתי את הדברים בערך מעבדה לבריאות הציבור, אבל תדע להבא :) בהצלחה וכל הכבוד על ההשקעה, אוריאל, Orielno - שיחה 16:26, 27 בנובמבר 2017 (IST)

שתי הבבליות[עריכת קוד מקור]

הי, על הערך יש תבנית בעבודה. האם אתה עדיין עובד עליו? אמא של גולן - שיחה 10:32, 13 בדצמבר 2017 (IST)

הורדתי את התבנית לאור חוסר תגובה. גיא - פתרון למחיקה 09:18, 19 בפברואר 2018 (IST)

בטיחות במעבדה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Emgaz,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "בטיחות במעבדה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Emgaz/‏בטיחות במעבדה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 20:16, 22 בינואר 2018 (IST)

מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. לצערי נאלצתי למחוק את הערך שיצרת על עמנואל לוי, בהתאם לכללים שבויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים על חללי צה"ל. רק מעטים מתוך כל חללי צה"ל נכללים בוויקיפדיה, ולהנצחת האחרים משמשים אתר "נזכור את כולם" ואתרים נוספים. דוד שי - שיחה 04:17, 19 בפברואר 2018 (IST)

קטגוריה:צנחנים[עריכת קוד מקור]

הקטגוריה שיצרת ריקה. אם אתה לא מתכוון לאכלס אותה אז חבל שיצרת אותה. גיא - פתרון למחיקה 14:15, 19 בפברואר 2018 (IST)

בקשת שחזור הערך "עמנואל (מנו) לוי" שנמחק על ידכם[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף שיחת ויקיפדיה:בקשות ממפעילים

אבקש שחזור הערך "עמנואל (מנו) לוי שנמחק על ידכם, לפחות לרמה של טיוטה, אם לא לרמת הפרסום. נא לא להסתתר מאחורי הנחיות אדמיניסטרטיביות של ויקיפדיה. רס"ן עמנואל לוי ז"ל עשה למען מדינת ישראל מה שהרבה קצינים לרבות טייסים ונווטים לא עשו. אולם לא ניתן לפרט. אפשר לבדוק את הדבר עם מפקד חי האוויר בעבר, אלוף (מיל) עידו נחושתן, ועם הרמטכ"ל בעבר רב אלוף (מיל) גבי אשכנזי אני מאמין שמגיע לעמנואל לוי ז"ל מקום של כבוד יחד עם חללי צה"ל מכובדים אחרים שכן פורסמו בויקיפדיה. בברכה ד"ר עמנואל גזית Emgaz - שיחה 13:22, 20 בפברואר 2018 (IST)

שלום ד"ר גזית,
תוכנו של הערך לא נמחק, אלא הועבר לדף-המשתמש שלך, כך שהוא קיים בדף "משתמש:Emgaz/עמנואל (מנו) לוי". עם זאת, הוא אכן לא זמין במרחבי האנציקלופדיה אשר בהם הציבור עושה חיפוש. אנא שים לב לכך שהעברת הערך ממרחב הערכים נעשתה לפי כללי המיזם, המפורטים בדף "ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכים/צה"ל". לצערי, בין היתר מטעמי שקיפות, אנו, כעורכי ויקיפדיה העברית, נמנעים מלקיים "שיחות רקע" עם גורם כזה או אחר שאת תוכן דבריו לא נוכל לפרסם. קח בחשבון שוויקיפדיה אינה אתר הנצחה, אלא אנציקלופדיה הפועלת לפי הכללים שנקבעו ומפורטים בדף שציינתי. עם זאת, אנו ערים לעובדה שיתכן מצב בו יהיו יוצאי דופן, ומכאן שהיה ובעתיד ניתן יהיה לחשוף מידע נוסף אודות פועלו של עמנואל לוי ז"ל, יכול להיות שיהיה מקום לשקול פעם נוספת את עניין הוספת הערך אודותיו. אז, נוכל לעשות שימוש בדף אשר העברנו ל"מרחב המשתמש" שלך. בברכה, Ldorfmanשיחה 13:34, 20 בפברואר 2018 (IST)
- סוף העברה
שלום, כפי שדוד שי ביקש בויקיפדיה:בקשות ממפעילים#בקשות אחרות – אנא העתק את תוכן הערך ממשתמש:Emgaz/עמנואל (מנו) לוי למחשבך האישי, ולאחר מכן אשר מחיקת דף הטיוטה. תודה רבה, חזרתישיחה 14:26, 20 בפברואר 2018 (IST)
בעקבות הפרסום היום שחזרתי את הערך עמנואל לוי. אני מתנצל על הצער שגרמתי לך. דוד שי - שיחה 11:00, 22 במרץ 2018 (IST)

חתימה[עריכת קוד מקור]

הי ד"ר גזית, האם אתה מסתבך עם החתימה שלך? בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. אם אתה צריך עוד סיוע, אשמח לעזור. אמא של גולן - שיחה 18:08, 22 במרץ 2018 (IST)

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
תודה רבה לך על הערך עמנואל לוי על שיצרת אותו, ואף המשכת להעשיר אותו. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 18:45, 26 במרץ 2018 (IDT)

Emgaz/משלי ישוע[עריכת קוד מקור]

העברתי את הדף לשם משתמש:Emgaz/משלי ישוע, שהוא מקומו הנכון. שמזן#שיחהערכי בראבו • 15:08, 4 באפריל 2018 (IDT)

ישוע=> ישו[עריכת קוד מקור]

בויקיפדיה העברית הוחלט לקרוא לו בכל מרחב הערכים ישו. לא ישוע. יום טוב. • דגש חזק (מלפנים בקרה וייעוץ)שיחה • ל' בניסן ה'תשע"ח -טו' למט-מונים • 16:04, 15 באפריל 2018 (IDT)

ולכן שיחזרתי את עריכתך בערך משלי ישו.--כ.אלון - שיחה 18:05, 15 באפריל 2018 (IDT)
אני לא מבין את הרציונל שעומד מאחורי ההתעקשות שלך. העריכה תשוחזר, ואתה תחסם. לא חבל? • דגש חזק (מלפנים בקרה וייעוץ)שיחה • א' באייר ה'תשע"ח -טז' למט-מונים • 19:44, 15 באפריל 2018 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אינך עורך בבלוג אישי שלך, אלא במיזם שיתופי, והחלטות הקהילה מחייבות אותי, אותך ואת כולנו. בפיסקה הקודמת הובהר לך כי אין להשתמש בוויקיפדיה העברית בשם ישוע, אלא בישו. הצהרת כאן כי אינך מתכוון לציית לכלל זה. ובערך שיצרת קיימת את הצהרתך. אם לא תעבוד לפי הכללים שהוסברו לך, נאלץ בצער לבקש המהפעילים לחסום את יכולת העריכה שלך. זוהי אזהרה אחרונה בהחלט בטרם אפנה למפעילים. • דגש חזקשיחה • י' בסיוון ה'תשע"ח • 12:47, 24 במאי 2018 (IDT)

תודה דגש חזק על ההערה והאזהרה. לאור העובדה שאני משתמש בציטוטים מן הברית החדשה, שם שמו של ישו הוא ישוע, ולא סביר לשנות ציטוטים ממקורות ברי סמכא, האם יהיה מקובל שלהבא אכתוב כך: "ישו (המכונה ישוע בברית החדשה)"?? emgazEmgaz - שיחה 19:45, 27 במאי 2018 (IDT)
כשאתה מביא את הציטוט כלשונו, אתה רשאי לכתוב את השם כפי שהוא כתוב. כאשר אתה משתמש בלשונך, כתוב ישו. בלאו הכי יש קישורים פנימיים, ומי שיקליק על ישו, יראה את הייחוס לישוע. • דגש חזקשיחה • י"ג בסיוון ה'תשע"ח • 19:48, 27 במאי 2018 (IDT)
מקובל עלי Emgaz - שיחה 19:52, 27 במאי 2018 (IDT)

הוספת קטגוריות[עריכת קוד מקור]

שלום. לא מוסיפים קטגוריות לערכים כשהם עדיין במרחב המשתמש שלך. הוסף בבקשה נקודתיים לפני הקטגוריות שהוספת. • דגש חזקשיחה • כ"ח בסיוון ה'תשע"ח • 12:41, 11 ביוני 2018 (IDT)

תודה על ההערה אך לא הבנתי כיצד בדיוק? Emgaz - שיחה 12:51, 11 ביוני 2018 (IDT)
אני כבר עשיתי את זה, אבל לעתיד דע: אתה נכנס לערך בעריכת קוד מקור, ומוסיף נקודתיים בין הסוגריים הכפולות למילה קטגוריה. לדוגמא: [[קטגוריה:הברית החדשה]] תיהפך ל- [[:קטגוריה:הברית החדשה]]. • דגש חזקשיחה • כ"ח בסיוון ה'תשע"ח • 12:55, 11 ביוני 2018 (IDT)
הבנתי. רוב תודות Emgaz - שיחה 13:08, 11 ביוני 2018 (IDT)

Emgaz:בריאות הציבור[עריכת קוד מקור]

הי, נראה שאתה עובד על ערך זה, עם שם שגוי (במרחב הערכים ולא במרחב המשתמש שלך), בעוד שGuySh עובד על גרסה עם שם נכון בבריאות הציבור לאחר תיקון השם. אמא של גולן - שיחה 12:54, 2 ביולי 2018 (IDT)

שים לב שהערך עם השם השגוי שאתה עבדת עליו הועבר למשתמש:Emgaz/בריאות הציבור. אמא של גולן - שיחה 14:53, 2 ביולי 2018 (IDT)
שלום, ראיתי שהערך הועבר למרחב הערכים. שלוש הערות חשובות:
 1. הנחתי תבנית "לערוך" כי בערך יש הרבה מאוד שגיאות: "הסרת קישורים חיצוניים רבים בגוף הערך, קישורים פנימיים רבים לדפי פירושונים, טעויות תחביר, קישורים פנימיים שגויים, עיצוב פסקאות לא מתאים לוויקיפדיה.".
 2. יש בערך עשרות הערות שוליים המפנות לספרות חיצונית שלא זמינה באינטרנט. האם בדקת כל אחת מהן שהיא אכן תומכת במשפט אליו היא צמודה? (אם לא, יש להסיר את הערות השוליים).
 3. האם הערך תורגם מהיכן שהוא? (אם כן חייבים לציין זאת בתקצירי העריכה או בדף השיחה של הערך, כדי שנדע מה המקור).
תודה, Dovno - שיחה 10:28, 7 באוגוסט 2018 (IDT)
העברתי את המשך הדיון לדף השיחה של הערך. Dovno - שיחה 12:20, 7 באוגוסט 2018 (IDT)

תבנית:ברית חדשה[עריכת קוד מקור]

היי. שמתי לב שאתה כותב רבות על הברית החדשה, ורציתי להפנות את תשומת לבך לתבנית {{ברית חדשה}}, שמקלה את הציטוט, וכן מקשרת לטקסט המלא (בתקווה שבקרוב הטקסט בוויקיטקסט יהיה מלא, ואפשר יהיה לקשר לשם). אני ממליץ מאד להשתמש בה, במידת האפשר. נדב ס.שיחה 06:20, 2 בספטמבר 2018 (IDT)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב לעורך המתמיד!
אם איני טועה, כתבת לא מזמן את הערך ה-50 שלך! . תודה וברכה, Keren - WMIL - שיחה 15:40, 5 באוגוסט 2019 (IDT)