עונת 2018/2019 בליגה האירופית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הליגה האירופית 2018/2019
New Uefa europa league logo.png
מארחת האצטדיון הלאומי של באקו, באקו, אזרבייג'ן (משחק הגמר)
תאריך 28 ביוני - 30 באוגוסט 2018 (שלב המוקדמות) 20 בספטמבר 2018 - 29 במאי 2019 (שלב הבתים והנוקאאוט)
מספר משחקים 24
מספר שערים 65 (2.71 בממוצע למשחק)

עונת 2018/2019 בליגה האירופית היא העונה ה-48 של טורניר הכדורגל האירופאי השני בחשיבותו של אופ"א והפעם העשירית שהטורניר מתקיים במתכונתו הנוכחית. משחק הגמר של הליגה האירופית 2018/19 ייערך ב-29 במאי 2019 באצטדיון הלאומי של באקו, אזרבייג'ן.

שלוש קבוצות ישראליות החלו את השתתפותן במפעל: מכבי תל אביב (סגנית אלופת בליגת העל 2017/18) (הודחה בשלב הפלייאוף), בית"ר ירושלים (שהודחה בשלב המוקדמות) (סיימה במקום 3 בליגת העל 2017/18) והפועל חיפה (מחזיקת גביע המדינה 2017/18) (שהודחה אף היא בשלב המוקדמות). אליהן הצטרפה אלופת ליגת העל 2017/18 הפועל באר שבע (שהודחה בסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות).

לוח זמנים[עריכת קוד מקור | עריכה]

לוח הזמנים של האליפות יתקיים בהתאם לטבלה המצ"ב. כל ההגרלות ייערכו במשרדי אופ"א בעיר ניון, שווייץ, למעט אם נכתב אחרת[1].

שלב מחזור תאריך הגרלה מפגש ראשון מפגש שני
מוקדמות (מסלול ראשי) סיבוב הפרימייר 12 ביוני 2018 28 ביוני 2018 5 ביולי 2018
סיבוב המוקדמות הראשון 20 ביוני 2018 12 ביולי 2018 19 ביולי 2018
סיבוב המוקדמות השני 26 ביולי 2018 2 באוגוסט 2018
סיבוב המוקדמות השלישי 23 ביולי 2018 9 באוגוסט 2018 16 באוגוסט 2018
סיבוב המוקדמות הרביעי (פלייאוף) 4 באוגוסט 2018 23 באוגוסט 2018 30 באוגוסט 2018
מוקדמות (מסלול אלופות) סיבוב המוקדמות השני 19 ביוני 2018 26 ביולי 2018 2 באוגוסט 2018
סיבוב המוקדמות השלישי 23 ביולי 2018 9 באוגוסט 2018 16 באוגוסט 2018
סיבוב המוקדמות הרביעי (פלייאוף) 4 באוגוסט 2018 23 באוגוסט 2018 30 באוגוסט 2018
שלב הבתים מחזור 1 31 באוגוסט 2018
(מונקו)
20 בספטמבר 2018
מחזור 2 2 באוקטובר 2018
מחזור 3 25 באוקטובר 2018
מחזור 4 8 בנובמבר 2018
מחזור 5 29 בנובמבר 2018
מחזור 6 13 בדצמבר 2018
שלבי הנוקאאוט 32 קבוצות 17 בדצמבר 2018 14 בפברואר 2019 21 בפברואר 2019
שמינית הגמר 22 בפברואר 2019 7 במרץ 2019 14 במרץ 2019
רבע הגמר 15 במרץ 2019 11 באפריל 2019 18 באפריל 2019
חצי הגמר 19 באפריל 2019 2 במאי 2019 9 במאי 2019
הגמר 29 במאי 2019 באצטדיון הלאומי של באקו, באקו, אזרבייג'ן

המסלול הראשי / שלב מוקדמות[עריכת קוד מקור | עריכה]

שלב סיבוב המוקדמות המוקדם[עריכת קוד מקור | עריכה]

בשלב סיבוב זה ישחקו 14 קבוצות. המשחקים יתקיימו בשיטה של שני משחקים - בית וחוץ. המנצחת בסיכום הכולל של שני המפגשים עולה לשלב המוקדמות הראשון. ההגרלה נערכה ב-12 ביוני 2018.

שלב זה נועד להרחבת ההשתתפות לשלבי המוקדמות לקבוצות מליגות שונות ברחבי אירופה.

הקבוצות[עריכת קוד מקור | עריכה]

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
גיברלטרגיברלטר קולג' יורופה 1 - 6 קוסובוקוסובו פרישטינה 1 - 1 0 - 5
אנדורהאנדורה סנט ג'וליה 1 - 4 מלטהמלטה גזירה יונייטד 0 - 2 1 - 2
אנדורהאנדורה UE אנגורדני 3 - 2 סן מרינוסן מרינו פולגורה פאלצ'אנו 2 - 1 1 - 1
איי פארואיי פארו B36 טורסהאבן 2 - 2 (4 - 2 פ) גיברלטרגיברלטר סיינט ג'וזפס 1 - 1 1 - 1 (ה)
מלטהמלטה בירקירקארה 2 - 3 איי פארואיי פארו KI קלאקסוויק 1 - 1 1 - 2
סן מרינוסן מרינו טרה פיורי 3 - 1 ווילסווילס באלה טאון 3 - 0 0 - 1
ויילסויילס קפן דרואיד 1 - 2 ליטאליטא FK טראקאי 1 - 1 0 - 1

סיבוב המוקדמות הראשון[עריכת קוד מקור | עריכה]

בסיבוב המוקדמות הראשון המשחקים יתקיימו בשיטה של שני משחקים - בית וחוץ. המנצחת בסיכום הכולל של שני המפגשים תעלה לשלב המוקדמות השני. ההגרלה נערכה ב-20 ביוני 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
איסלנדאיסלנד שטיארנן 3 - 1 אסטוניהאסטוניה נומה קאליו 3 - 0 0 - 1
סלובקיהסלובקיה דונאיסקה סטרדה 3 - 2 גאורגיהגאורגיה דינמו טביליסי 1 - 1 2 - 1
לוקסמבורגלוקסמבורג יוניון לוקסמבורג 0 - 2 רומניהרומניה ויטורול קונסטנצה 0 - 2 0 - 0
אירלנדאירלנד דרי סיטי 2 - 3 בלארוסבלארוס דינמו מינסק 0 - 2 2 - 1
אירלנדאירלנד שמרוק רוברס 1 - 2 שוודיהשוודיה א.י.ק סולנה 0 - 1 1 - 1 (ה)
ארמניהארמניה בנאנטס 1 - 5 בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה FK סראייבו 1 - 2 0 - 3
מלטהמלטה באלזן 5 - 3 אזרבייג'ןאזרבייג'ן קשלה 4 - 1 1 - 2
פינלנדפינלנד אילב 1 - 3 בולגריהבולגריה סלביה סופיה 0 - 1 1 - 2
ליטאליטא סטומברס 1 - 2 קפריסיןקפריסין אפולון לימסול 1 - 0 0 - 2
גאורגיהגאורגיה סמטרדיה 0 - 3 קזחסטןקזחסטן טובול 0 - 1 0 - 2
איי פארואיי פארו B36 טורסהאבן 2 - 1 מונטנגרומונטנגרו טיטוגרד 0 - 0 2 - 1
ויילסויילס נומאדס 1 - 5 בלארוסבלארוס שחטיור סליהורסק 1 - 3 0 - 2
אנדורהאנדורה UE אנגורדני 1 - 10 קזחסטןקזחסטן קאיראט אלמטי 0 - 3 1 - 7
מקדוניהמקדוניה רבוטניצ'קי קומטל סקופיה 2 - 5 הונגריההונגריה בודפשט הונבד 2 - 1 0 - 4
איי פארואיי פארו KI קלאקסוויק 2 - 3 ליטאליטא ז'לגיריס וילנה 1 - 2 1 - 1
בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה שירוקי ברייג 3 - 3 (ש) סלובניהסלובניה דומז'אלה 2 - 2 1 - 1
אלבניהאלבניה פרטיזן טירנה 0 - 3 סלובניהסלובניה מריבור 0 - 1 0 - 2
פוליןפולין גורניק זאבז'ה 2 - 1 מולדובהמולדובה זאריה בלץ 1 - 0 1 - 1
פינלנדפינלנד לאהטי 0 - 3 איסלנדאיסלנד הפנרפיירדיר 0 - 3 0 - 0
מולדובהמולדובה פטרוקאב 2 - 3 קרואטיהקרואטיה אוסייק 1 - 1 1 - 2
מונטנגרומונטנגרו רודאר פלז'וולז'ה 0 - 6 סרביהסרביה פרטיזן בלגרד 0 - 3 0 - 3
לוקסמבורגלוקסמבורג פולה אש 0-0 (4-5פ) קוסובוקוסובו פרישטינה 0 - 0 0 - 0 (ה)
סקוטלנדסקוטלנד גלאזגו ריינג'רס 2 - 0 מקדוניהמקדוניה שקופי 2 - 0 0 - 0
אזרבייג'ןאזרבייג'ן נפטצ'י באקו 3 - 5 הונגריההונגריה אויפשט 3 - 1 0 - 4
סרביהסרביה ספרטק סובוטיצה 3 - 1 צפון אירלנדצפון אירלנד קולריין 1 - 1 2 - 0
לטביהלטביה ונטספילס 8 - 3 אלבניהאלבניה KS לופטטארי 5 - 0 3 - 3
קפריסיןקפריסין אנורתוסיס פמגוסטה 2 - 2 (ש) אלבניהאלבניה KF לאצ'י 2 - 1 0 - 1
בולגריהבולגריה צסק"א סופיה 1-1 (3-5פ) לטביהלטביה ריגה 1 - 0 0 - 1 (ה)
צפון אירלנדצפון אירלנד גלנבון 3 - 6 נורווגיהנורווגיה מולדה 2 - 1 1 - 5
אזרבייג'ןאזרבייג'ן גבאלה 1 - 2 לוקסמבורגלוקסמבורג פרוגרס ניידרקורן 0 - 2 1 - 0
מונטנגרומונטנגרו בודוצ'נוסט פודגוריצה 1 - 3 סלובקיהסלובקיה א.ס. טרנצ'ין 0 - 2 1 - 1
ארמניהארמניה פיוניק ירוואן 3 - 0 מקדוניהמקדוניה וארדאר סקופיה 1 - 0 2 - 0
צפון אירלנדצפון אירלנד קליפטונוויל 1 - 3 דנמרקדנמרק נורסאלנד 0 - 1 1 - 2
הונגריההונגריה פרנצווארוש 1 - 2 ישראלישראל מכבי תל אביב 1 - 1 0 - 1
מולדובהמולדובה מילסאמי אורחיי 2 - 9 סלובקיהסלובקיה סלובן ברטיסלאבה 2 - 4 0 - 5
סרביהסרביה ראדנסיקי NIS 5 - 0 מלטהמלטה גזירה יונייטד 4 - 0 1 - 0
סקוטלנדסקוטלנד היברניאן 12 - 5 איי פארואיי פארו NSI רובניק 6 - 1 6 - 4
פוליןפולין לך פוזנן 3 - 2 ארמניהארמניה גנדזאסר-קאפאן 2 - 0 1 - 2
סלובניהסלובניה רודאר ולנז'ה 10 - 0 סן מרינוסן מרינו טרה פיורי 7 - 0 3 - 0
גאורגיהגאורגיה צ'יחורה סצ'חרה 2 - 1 ישראלישראל בית"ר ירושלים 0 - 0 2 - 1
אסטוניהאסטוניה לבדיה טאלין 1 - 3 אירלנדאירלנד דאנדוק 0 - 1 1 - 2
ליכטנשטייןליכטנשטיין ואדוץ 3 - 3 (ש) בולגריהבולגריה לבסקי סופיה 1 - 0 2 - 3
איסלנדאיסלנד איי. בי. וי. 0 - 6 נורווגיהנורווגיה FK סרפסבורג 0 - 4 0 - 2
אסטוניהאסטוניה נרבה טרנס 1 - 5 בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה ז'לייזניצ'אר סרייבו 0 - 2 1 - 3
פינלנדפינלנד קופס 1 - 2 דנמרקדנמרק פ.צ. קופנהגן 0 - 1 1 - 1
ליטאליטא FK טראקאי 1 - 0 קזחסטןקזחסטן אירטיש 0 - 0 1 - 0
לטביהלטביה לייפז'ה 2 - 4 שוודיהשוודיה BK האקן 0 - 3 2 - 1

סיבוב המוקדמות השני[עריכת קוד מקור | עריכה]

בסיבוב המוקדמות השני ישתתפו כל הקבוצות שניצחו בשלב הראשון, אליהן יצטרפו 27 קבוצות. ההגרלה נערכה ב-20 ביוני 2018. המשחק הראשון יערך ב-26 ביולי, משחק הגומלין יערך ב-2 באוגוסט 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
הסיבוב הראשי
נורווגיהנורווגיה מולדה 5 - 0 אלבניהאלבניה FK לאצ'י 3 - 0 2 - 0
איטליהאיטליה אטלנטה 10 - 2 בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה FK סראייבו 2 - 2 8 - 0
ליטאליטא ז'לגיריס וילנה 2 - 1 ליכטנשטייןליכטנשטיין ואדוץ 1 - 0 1 - 1
קזחסטןקזחסטן קאיראט אלמטי 3 - 2 הולנדהולנד א.ז. אלקמאר 2 - 0 1 - 2
סקוטלנדסקוטלנד אברדין 2 - 4 אנגליהאנגליה ברנלי 1 - 1 1 - 3 (ה)
סרביהסרביה פרטיזן בלגרד 2 - 1 ליטאליטא FK טראקאי 1 - 0 1 - 1
מלטהמלטה באלזן 3 - 4 סלובקיהסלובקיה סלובן ברטיסלאבה 2 - 1 1 - 3
דנמרקדנמרק נורסאלנד 2 - 0 שוודיהשוודיה א.י.ק סולנה 1 - 0 1 - 0
סלובניהסלובניה רודאר ולנז'ה 0 - 6 רומניהרומניה סטיאווה בוקרשט 0 - 2 0 - 4
ישראלישראל הפועל חיפה 2 - 1 איסלנדאיסלנד הפנרפיירדיר 1 - 1 1 - 0
אירלנדאירלנד דאנדוק 0 - 4 קפריסיןקפריסין א.א.ק. לרנקה 0 - 0 0 - 4
פוליןפולין גורניק זאבז'ה 1 - 5 סלובקיהסלובקיה א.ס. טרנצ'ין 0 - 1 1 - 4
ישראלישראל מכבי תל אביב 4 - 2 סרביהסרביה ראדניסיקי NIS 2 - 0 2 - 2
בולגריהבולגריה צסק"א סופיה 6 - 1 אוסטריהאוסטריה אדמירה ואקר מודלינג 3 - 0 3 - 1
סרביהסרביה ספרטק סובוטיצה 3 - 2 צ'כיהצ'כיה ספרטה פראג 2 - 0 1 - 2
גרמניהגרמניה ר.ב. לייפציג 5 - 1 שוודיהשוודיה BK האקן 4 - 0 1 - 1
איסלנדאיסלנד שטיארנן 0 - 7 דנמרקדנמרק פ.צ. קופנהגן 0 - 2 0 - 5
רוסיהרוסיה אופה 1 - 1 (ש) סלובניהסלובניה דומז'אלה 0 - 0 1 - 1
קזחסטןקזחסטן טובול 2 - 2 (ש) ארמניהארמניה פיוניק ירוואן 2 - 1 0 - 1
פוליןפולין יאגיאלוניה ביאליסטוק 5 - 4 פורטוגלפורטוגל ריו אבה 1 - 0 4 - 4
אוסטריהאוסטריה ל.א.ס.ק. לינץ 6 - 1 נורווגיהנורווגיה לילסטרום 4 - 0 2 - 1
הונגריההונגריה בודפשט הונבד 1 - 2 לוקסמבורגלוקסמבורג פרוגרס ניידרקורן 1 - 0 0 - 2
קרואטיהקרואטיה אוסייק 1 - 2 סקוטלנדסקוטלנד גלאזגו ריינג'רס 0 - 1 1 - 1
איי פארואיי פארו B36 טורסהאבן 0 - 8 טורקיהטורקיה בשיקטש 0 - 2 0 - 6
סלובקיהסלובקיה דונאיסקה סטרדה 2 - 7 בלארוסבלארוס דינמו מינסק 1 - 3 1 - 4
לטביהלטביה ונטספילס 1 - 3 צרפתצרפת ז'ירונדן דה בורדו 0 - 1 1 - 2
בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה ז'לייזניצ'אר סרייבו 2 - 5 קפריסיןקפריסין אפולון לימסול 1 - 2 1 - 3
רומניהרומניה ויטורול קונסטנצה 3 - 5 הולנדהולנד ויטסה ארנהם 2 - 2 1 - 3
שווייץשווייץ סנט גאלן 2 - 2 (ש) נורווגיהנורווגיה FK סרפסבורג 2 - 1 0 - 1
בלארוסבלארוס דינמו ברסט 5 - 4 יווןיוון אטרומיטוס 4 - 3 1 - 1
ספרדספרד סביליה 7 - 1 הונגריההונגריה אויפשט 4 - 0 3 - 1
בלרוסבלרוס שחטיור סליהורסק 2 - 4 פוליןפולין לך פוזנן 1 - 1 1 - 3 (ה)
סקוטלנדסקוטלנד היברניאן 4 - 3 יווןיוון אסטרס טריפוליס 3 - 2 1 - 1
גאורגיהגאורגיה צ'יחורה סצ'חרה 0 - 2 סלובניהסלובניה מריבור 0 - 0 0 - 2
בלגיהבלגיה ראסינג גנק 9 - 1 לוקסמבורגלוקסמבורג פולה אש 5 - 0 4 - 1
שוודיהשוודיה יורגודן 2 - 3 אוקראינהאוקראינה מריופול 1 - 1 1 - 2 (ה)
קרואטיהקרואטיה היידוק ספליט 4 - 2 בולגריהבולגריה סלביה סופיה 1 - 0 3 - 2

סיבוב המוקדמות השלישי[עריכת קוד מקור | עריכה]

בסיבוב המוקדמות השלישי ישתתפו 37 הקבוצות שניצחו בשלב השני, אליהן יתווספו 13 קבוצות שהצטרפו בשלב זה ועוד שתי קבוצות שיפסידו בשלב 2 של מסלול הליגה במוקדמות עונת 2018/2019 בליגת האלופות. ההגרלה התקיימה ב-23 ביולי 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
הסיבוב הראשי
ארמניהארמניה פיוניק ירוואן 1 - 2 ישראלישראל מכבי תל אביב 0 - 0 1 - 2
בלארוסבלארוס דינמו מינסק 5 - 8 רוסיהרוסיה זניט סנט פטרבורג 4 - 0 1 - 8 (ה)
אוסטריהאוסטריה שטורם גראץ 0 - 7 קפריסיןקפריסין א.א.ק. לרנקה 0 - 2 0 - 5
נורווגיהנורווגיה FK סרפסבורג 2 - 1 קרואטיהקרואטיה רייקה 1 - 1 1 - 0
טורקיהטורקיה איסטנבול בשאקשהיר 0 - 1 אנגליהאנגליה ברנלי 0 - 0 0 - 1 (ה)
אוקראינהאוקראינה זוריה לוהנסק 3 - 3 (ש) פורטוגלפורטוגל בראגה 1 - 1 2 - 2
ישראלישראל הפועל חיפה 1 - 6 איטליהאיטליה אטלנטה 1 - 4 0 - 2
בלגיהבלגיה ראסינג גנק 4 - 1 פוליןפולין לך פוזנן 2 - 0 2 - 1
הולנדהולנד ויטסה ארנהם 0 - 2 שווייץשווייץ פ.צ. בזל 0 - 1 0 - 1
דנמרקדנמרק נורסאלנד 3 - 5 סרביהסרביה פרטיזן בלגרד 1 - 2 2 - 3
סקוטלנדסקוטלנד היברניאן 0 - 3 נורווגיהנורווגיה מולדה 0 - 0 0 - 3
קרואטיהקרואטיה היידוק ספליט 1 - 2 רומניהרומניה סטיאווה בוקרשט 0 - 0 1 - 2
ספרדספרד סביליה 6 - 0 ליטאליטא ז'לגיריס וילנה 1 - 0 5 - 0
צ'כיהצ'כיה סיגמה אולומוץ 4 - 1 קזחסטןקזחסטן קאיראט אלמטי 2 - 0 2 - 1
סלובקיהסלובקיה סלובן ברטיסלאבה 2 - 5 אוסטריהאוסטריה ראפיד וינה 2 - 1 0 - 4
אוקראינהאוקראינה מריופול 2 - 5 צרפתצרפת ז'ירונדן דה בורדו 1 - 3 1 - 2
בולגריהבולגריה צסק"א סופיה 2 - 4 דנמרקדנמרק פ.צ. קופנהגן 1 - 2 1 - 2
יווןיוון אולימפיאקוס 7 - 1 שווייץשווייץ לוצרן 4 - 0 3 - 1
סקוטלנדסקוטלנד גלאזגו ריינג'רס 3 - 1 סלובניהסלובניה מריבור 3 - 1 0 - 0
סלובקיהסלובקיה א.ס. טרנצ'ין 5 - 1 הולנדהולנד פיינורד 4 - 0 1 - 1
פוליןפולין יאגיאלוניה ביאליסטוק 1 - 4 בלגיהבלגיה גנט 0 - 1 1 - 3
סרביהסרביה ספרטק סובוטיצה 1 - 4 דנמרקדנמרק ברונדבי 0 - 2 1 - 2
רוסיהרוסיה אופה 4 - 3 לוקסמבורגלוקסמבורג פרוגרס ניידרקורן 2 - 1 2 - 2
טורקיהטורקיה בשיקטש 2 - 2 (ש) אוסטריהאוסטריה ל.א.ס.ק. לינץ 1 - 0 1 - 2
קפריסיןקפריסין אפולון לימסול 4 - 1 בלארוסבלארוס דינמו ברסט 4 - 0 0 - 1
גרמניהגרמניה ר.ב. לייפציג 4 - 2 רומניהרומניה קראיובה 3 - 1 1 - 1

שלב הפלייאוף[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה נערכה ב 6 באוגוסט 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
צ'כיהצ'כיה סיגמה אולומוץ 0 - 4 ספרדספרד סביליה 0 - 1 0 - 3
נורווגיהנורווגיה FK סרפסבורג 4 - 3 ישראלישראל מכבי תל אביב 3 - 1 1 - 2
בלגיהבלגיה גנט 0 - 2 צרפתצרפת ז'ירונדן דה בורדו 0 - 0 0 - 2
סרביהסרביה פרטיזן בלגרד 1 - 4 טורקיהטורקיה בשיקטש 1 - 1 0 - 3
אוסטריהאוסטריה ראפיד וינה 4 - 3 רומניהרומניה סטיאווה בוקרשט 3 - 1 1 - 2
שווייץשווייץ פ.צ. בזל 3 - 3 (ש) קפריסיןקפריסין אפולון לימסול 3 - 2 0 - 1
סקוטלנדסקוטלנד גלאזגו ריינג'רס 2 - 1 רוסיהרוסיה אופה 1 - 0 1 - 1
איטליהאיטליה אטלנטה 0 - 0 (3 - 4 פ) דנמרקדנמרק פ.צ. קופנהגן 0 - 0 0 - 0
רוסיהרוסיה זניט סנט פטרבורג 4 - 3 נורווגיהנורווגיה מולדה 3 - 1 1 - 2
סלובקיהסלובקיה א.ס. טרנצ'ין 1 - 4 קפריסיןקפריסין א.א.ק. לרנקה 1 - 1 0 - 3
בלגיהבלגיה ראסינג גנק 9 - 4 דנמרקדנמרק ברונדבי 5 - 2 4 - 2
יווןיוון אולימפיאקוס 4 - 1 אנגליהאנגליה ברנלי 3 - 1 1 - 1
אוקראינהאוקראינה זוריה לוהנסק 2 - 3 גרמניהגרמניה ר.ב. לייפציג 0 - 0 2 - 3

מסלול האלופות / שלב מוקדמות[עריכת קוד מקור | עריכה]

למסלול זה עוברות המפסידות במוקדמות של עונת 2018/2019 בליגת האלופות.

סיבוב המוקדמות השני[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה נערכה ב-19 ביוני 2018:[2]

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
ויילסויילס דה ניו סיינטס 3 - 2 גיברלטרגיברלטר לינקולן רד אימפס 2 - 1 1 - 1
גאורגיהגאורגיה טורפדו כותאיסי 7 - 0 איי פארואיי פארו ויקינגור גוטה 3 - 0 4 - 0
בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה זרינסקי מונסטר 3 - 2 מלטהמלטה ולטה 1 - 1 2 - 1
אנדורהאנדורה סנטה קולומה 1 - 3 איסלנדאיסלנד ואלור 1 - 0 0 - 3
מונטנגרומונטנגרו סוטייסקה ניקשיץ' 0 - 1 ארמניהארמניה אלשקרט 0 - 1 0 - 0
לוקסמבורגלוקסמבורג F91 דודלאנג' 3 - 2 קוסובוקוסובו דריטה 2 - 1 1 - 1
לטביהלטביה ספרטקס יורמאלה 9 - 0 סן מרינוסן מרינו לה פלוריטה 6 - 0 3 - 0
קפריסיןקפריסין אפואל ניקוסיה 5 - 2 אסטוניהאסטוניה פלורה טאלין 5 - 0 0 - 2
סלובניהסלובניה אולימפיה ליובליאנה 6 - 2 צפון אירלנדצפון אירלנד קרוסיידרס 5 - 1 1 - 1

אירלנדאירלנד קורק סיטי העפילה אוטומטית לשלב השלישי במסלול האלופות.

סיבוב מוקדמות שלישי[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה נערכה ב-26 ביולי 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
בולגריהבולגריה לודוגורץ ראזגרד 2 - 1 בוסניה והרצגובינהבוסניה והרצגובינה זרינסקי מונסטר 1 - 0 1 - 1
פוליןפולין לגיה ורשה 3 - 4 לוקסמבורגלוקסמבורג F91 דודלאנג' 1 - 2 2 - 2
ארמניהארמניה אלשקרט 0 - 7 רומניהרומניה קלוז' 0 - 2 0 - 5
סלובניהסלובניה אולימפיה ליובליאנה 7 - 1 פינלנדפינלנד ה.י.ק. הלסינקי 3 - 0 4 - 1
מולדובהמולדובה שריף טירספול 2 - 2 (ש) איסלנדאיסלנד ואלור 1 - 0 1 - 2
אירלנדאירלנד קורק סיטי 0 - 5 נורווגיהנורווגיה רוזנבורג 0 - 2 0 - 3
לטביהלטביה ספרטקס יורמאלה 0 - 1 ליטאליטא סודובה מריאמפולה 0 - 1 0 - 0
ווילסווילס דה ניו סיינטס 1 - 5 דנמרקדנמרק מיידטלנד 0 - 2 1 - 3
ישראלישראל הפועל באר שבע 3 - 5 קפריסיןקפריסין אפואל ניקוסיה 2 - 2 1 - 3
גאורגיהגאורגיה טורפדו כותאיסי 5 - 4 אלבניהאלבניה קוקסי 5 - 2 0 - 2

שלב הפלייאוף[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה נערכה ב-6 באוגוסט 2018.

קבוצה א' תוצאה קבוצה ב' סיבוב ראשון סיבוב שני
סלובניהסלובניה אולימפיה ליובליאנה 1 - 3 סלובקיהסלובקיה ספרטק טרנבה 0 - 2 1 - 1
קפריסיןקפריסין אפואל ניקוסיה 1 - 1 (1 - 2 פ) קזחסטןקזחסטן אסטנה 1 - 0 0 - 1
נורווגיהנורווגיה רוזנבורג 5 - 1 מקדוניהמקדוניה שקדניה 3 - 1 2 - 0
לוקסמבורגלוקסמבורג F91 דודלאנג' 5 - 2 רומניהרומניה קלוז' 2 - 0 3 - 2
ליטאליטא סודובה מריאמפולה 1 - 4 סקוטלנדסקוטלנד סלטיק 1 - 1 0 - 3
מולדובהמולדובה שריף טירספול 1 - 3 אזרבייג'ןאזרבייג'ן קרבאך 1 - 0 0 - 3
שוודיהשוודיה מאלמה 4 - 2 דנמרקדנמרק מיידטלנד 2 - 2 2 - 0
גאורגיהגאורגיה טורפדו כותאיסי 0 - 5 בולגריהבולגריה לודוגורץ ראזגרד 0 - 1 0 - 4

שלב הבתים[עריכת קוד מקור | עריכה]

ההגרלה נערכה ב-31 באוגוסט 2018. המשחק הראשון נערך ב-20 בספטמבר והמשחק הנועל את שלב הבתים צפוי להיערך ב-13 בדצמבר 2018.

בית א'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
גרמניהגרמניה באייר לברקוזן 5 3 1 1 11 8 3 10 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
שווייץשווייץ פ.צ. ציריך 5 3 0 2 6 5 1 9
קפריסיןקפריסין א.א.ק. לרנקה 5 1 2 2 5 7 2- 5
בולגריהבולגריה לודוגורץ ראזגרד 5 0 3 2 4 6 2- 3
בית ב'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
אוסטריהאוסטריה רד בול זלצבורג 5 5 0 0 15 5 10 15 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
סקוטלנדסקוטלנד סלטיק 5 3 0 2 5 6 1- 9
גרמניהגרמניה רד בול לייפציג 5 2 0 3 8 7 1 6
נורווגיהנורווגיה רוזנבורג 5 0 0 5 3 13 10- 0
בית ג'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
רוסיהרוסיה זניט סנט פטרבורג 5 3 2 0 6 3 3 11 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
צ'כיהצ'כיה סלביה פראג 5 2 1 2 2 3 1- 7
דנמרקדנמרק פ.צ. קופנהגן 5 1 2 2 3 4 1- 5
צרפתצרפת בורדו 5 1 1 3 5 6 3- 4
בית ד'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
קרואטיהקרואטיה דינמו זאגרב 5 4 1 0 11 3 8 13 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
טורקיהטורקיה פנרבחצ'ה 5 2 2 1 7 6 1 8
סלובקיהסלובקיה ספרטק טרנבה 5 1 1 3 3 7 1- 4
בלגיהבלגיה אנדרלכט 5 0 2 3 2 7 5- 2
בית ה'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
אנגליהאנגליה ארסנל 5 4 1 0 11 2 9 13 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
פורטוגלפורטוגל ספורטינג ליסבון 5 3 1 1 10 3 7 10
אוקראינהאוקראינה וורסקלה פולטבה 5 1 0 4 4 10 6- 3
אזרבייג'ןאזרבייג'ן קרבאך 5 1 0 4 2 12 10- 3
בית ו'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
ספרדספרד ריאל בטיס 5 3 2 0 7 2 5 11 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
איטליהאיטליה מילאן 5 3 1 1 11 6 5 10
יווןיוון אולימפיאקוס 5 2 1 2 8 5 3 7
לוקסמבורגלוקסמבורג F91 דודלאנג' 5 0 0 4 3 16 13- 0
בית ז'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
ספרדספרד ויאריאל 5 1 4 0 10 5 5 7 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
אוסטריהאוסטריה ראפיד וינה 5 2 1 2 5 9 4- 7
סקוטלנדסקוטלנד גלאזגו ריינג'רס 5 1 3 1 8 7 1 6
רוסיהרוסיה ספרטק מוסקבה 5 1 2 2 8 10 2- 5
בית ח'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
גרמניהגרמניה איינטרכט פרנקפורט 5 5 0 0 15 4 11 15 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
איטליהאיטליה לאציו 5 3 0 2 8 9 1- 9
קפריסיןקפריסין אפולון לימסול 5 1 1 7 5 9 2- 4
צרפתצרפת אולימפיק מרסיי 5 0 1 4 5 13 8- 1
בית ט'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
בלגיהבלגיה ראסינג גנק 5 2 2 1 10 8 2 8 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
טורקיהטורקיה בשיקטש 5 2 1 2 9 10 1- 7
שוודיהשוודיה מאלמה 5 1 3 1 6 6 0 6
נורווגיהנורווגיה FK סרפסבורג 5 1 2 2 8 9 1- 5
בית י'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
רוסיהרוסיה קרסנודאר 5 4 0 1 8 5 3 12 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
ספרדספרד סביליה 5 3 0 2 15 6 9 9
בלגיהבלגיה סטנדרד לייז' 5 3 0 2 7 9 2- 9
טורקיהטורקיה אקהיסאר בלדייספור 5 0 0 5 4 14 10- 0
בית יא'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
אוקראינהאוקראינה דינמו קייב 5 3 2 0 10 6 4 11 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
קזחסטןקזחסטן אסטנה 5 2 2 1 7 5 2 8
צרפתצרפת סטאד רן 5 2 0 3 5 8 3- 6
צ'כיהצ'כיה יבלונץ 5 0 2 3 5 8 3- 2
בית יב'
קבוצה משחקים ניצחונות תיקו הפסדים שערי זכות שערי חובה הפרש שערים נקודות העפלה
אנגליהאנגליה צ'לסי 5 5 0 0 10 1 9 15 מעפילות לשלבי הנוקאאוט
בלארוסבלארוס באטה בוריסוב 5 2 0 3 6 8 2- 6
הונגריההונגריה וידאוטון 5 2 0 3 3 5 2- 6
יווןיוון פאוק סלוניקי 5 1 0 4 4 9 5- 3

שלבי הנוקאאוט[עריכת קוד מקור | עריכה]

סטטיסטיקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

מלכי השערים[עריכת קוד מקור | עריכה]

עמדה שחקן קבוצה כמות שערים דקות במגרש
קשר אדלק אקינולה אקינימי ונטספילס 4 360
כתב מודגש מתייחס לשחקן שקבוצתו העפילה לשלב הבא ועודנו פעיל בקבוצה.
מקור
אתר הליגה האירופית

ראו גם[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]