החיים זה לא הכל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
החיים זה לא הכל
לוגו התוכנית
לוגו התוכנית
סוגה קומדיית מצבים
יוצרים דניאל לפין
כותבים דניאל לפין, עפר קניספל, חיים אידיסיס, גאיה וילדמן
בימוי עדי בנימינוב
שחקנים אבי קושניר
ענת וקסמן
עידן אלתרמן
יעל לבנטל
שלמה וישינסקי
נורית כהן
מוטי כץ
פלורנס בלוך
ליליאן ברטו
אביגיל לפין
רוני הרמן
פרסים תואר ״סדרה קומית מקורית״ לשנת 2005 בטקס ״פרסי מסך הזהב״
ארץ מקור ישראלישראל  ישראל
שפות עברית
מספר עונות 9
מספר פרקים 149
הפקה
מפיק סער יוגב ונעמי לבארי
חברת הפקה "בלאק שיפ הפקות סרטים בע"מ", אולפני הבירה ירושלים
אורך פרק 25 דקות
שידור
רשת שידור ערוץ 2: טלעד (עונות 1-4)
רשת (עונות 5–9) שידורים חוזרים:
yes קולנוע ישראלי
הוט קומדי סנטרל
רשת 13
תקופת שידור מקורית 2 ביולי 200120 בספטמבר 2011
קישורים חיצוניים
דף התוכנית ב-IMDb

החיים זה לא הכֹּל היא קומדיית מצבים ישראלית ששודרה בערוץ 2 על ידי טלעד ולאחר מכן על ידי רשת החל מ-2 ביולי 2001 ועד ל-20 בספטמבר 2011,[1] במשך 9 עונות ו-149 פרקים. כיום משודרת בשידורים חוזרים בערוץ 13 של רשת וב־HOT קומדי סנטרל וכמו כן גם בערוץ קולנוע ישראלי בחברת הלווין yes ובערוץ ערוץ E!.

הסדרה היא קומדיית מצבים משפחתית, מתמקדת בגדי (אבי קושניר) ובדפנה (ענת וקסמן) נוימן, בחייהם במסגרת משפחתית ובהבדלים שבין גברים לנשים. הסדרה זכתה להצלחה וקנתה לה קהל צופים נאמן ואף נחלה שבחים ממבקרים בעיתונות. הסדרה זכתה בפרס מסך הזהב ופרס האקדמיה לטלוויזיה בקטגורית השחקן הקומי, השחקנית הקומית והסדרה הקומית.

המנגינה המושמעת בפתיח הסדרה היא מתוך השיר "Send Me on My Way" (אנ') של להקת Rusted Root (אנ').

ראשיתה של הסדרה בשנת 2001, אז שודרה אצל זכיינית ערוץ 2 "טלעד". בעונתה הראשונה לא זכתה הסדרה לנתוני מדרוג (רייטינג) גבוהים, אך בעונה השנייה החלו לגדול אחוזי הצפייה בה. לאחר שידור העונה הרביעית (2005) תם הזיכיון של "טלעד" לשדר בערוץ 2. לפיכך, הובע ספק אם תשוב הסדרה ותשודר, אך הזכיינית "רשת" רכשה את הזכויות לסדרה והמשיכה בהפקת עונות נוספות. "רשת" הודיעה כי הפקת הסדרה הסתיימה אחרי העונה האחרונה, עם השלמת עשר שנות שידור ותשע עונות.

לקראת עליית העונה התשיעית והאחרונה של הסדרה הופק פרק מיוחד ("מעשה באישה מצחיקה") בו גדי מגיע לטיפול אצל פסיכולוג ונזכר בכל הרגעים הגדולים של הסדרה. פרק זה נכנס לעונה 9 וקיבל את המספר 0 כיוון שעלילתו מתרחשת בין העונות.

באוקטובר 2011 נודע כי הסדרה נמכרה לחברת ההפקות של סוני, והיא תשודר בארצות הברית בערוץ CBS. על פי אותה ידיעה, יוצר הסדרה, דניאל לפין, יכתוב גם את הגרסה האמריקאית ביחד עם התסריטאי האמריקאי מייק סייקוביץ' ("חברים", "חוקי המשחק"). ב-11 במאי 2013 נודע כי הפרק הראשון לא עבר את שלב הפיילוט ושידור הסדרה בארצות הברית בוטל.

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

עונה ראשונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 1–13 (13 פרקים)

גדי ודפנה נוימן הם זוג נשוי. דפנה (סטודנטית לתואר שני בתקשורת), רוצה להיכנס להיריון ואילו גדי עובד ככותב בתוכנית אירוח טלוויזיונית בכיכוב של בני קנובלר. במהלך העונה בולטים ניסיונות ההתערבות של הוריו של גדי, מאיר ובתיה נוימן, בחיי הנישואים של בנם. במקביל, מיקי ברנשטיין, שותפו של גדי, חווה כמה מערכות יחסים רבות תהפוכות, ולבסוף נשאר עם חברתו אורלי (שתהפוך להיות אשתו בסוף העונה השלישית) ולבסוף הוא נפרד ממנה. בסוף העונה נודע כי דפנה בהיריון וגם רחלי אחותו של גדי בהריון.

עונה זו היא היחידה בה מופיעים רחלי ואיתן האחים של גדי, וזו גם העונה היחידה בה הפרקים הוצגו מול קהל חי.

עונה שנייה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 14–27 (14 פרקים)

גדי נוימן מנסה לתמוך בדפנה ההרה, אך נתקל בקשיים. במקביל, הוא ממשיך לסבול מעולו של בני קנובלר. ידידו, מיקי, מתלבט בין אורלי לחברתו החדשה, סיגי (שלומית מנדל) שהיא גם החברה של דפנה מהאוניברסיטה. בסוף העונה נולדת בתם של גדי ודפנה, מיכל, כשאת השם בחר גדי בטעות עקב פירוש לא נכון. בבדיקת שפיר יצא שמין התינוק הוא בן אך התברר כטעות (של אחד למיליון).

עונה שלישית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 28–40 (13 פרקים)

גדי ודפנה נקלעים למשבר בנישואיהם ופונים לייעוץ זוגי. מיקי מנסה להשיב לחיקו את אורלי. בתחום המקצועי, סובלת תוכניתו של קנובלר מקשיים בגלל מספר צופים נמוך. עם סיום העונה נישאים מיקי ואורלי בשידור ישיר מהתוכנית של קנובלר (מה שמעלה את כמות הצופים) ואילו גדי ודפנה מחליטים על פרידה זמנית. בעונה זו הופיעו גם הוריה של דפנה רבקה ויחיאל המגולמים על ידי טוביה צפיר ורבקה מיכאלי.

עונה רביעית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 41–54 (14 פרקים)

גדי ודפנה הפרודים גרים דלת-מול-דלת ומתלבטים אם להתגרש. מיקי ואורלי, לעומתם, מתמודדים עם קשיי הנישואים ומתגלה גם שאורלי נשואה לגבר אחר. ניסיונם של הורי גדי לגשר בין גדי לדפנה אינם עולים יפה. בסוף העונה גדי ודפנה כמעט חוזרים אך בסוף מתגרשים ואילו בני קנובלר נישא לדוריס, אהובתו. מיקי ואורלי מגלים שהם לא נשואים ומסופר על הרצון של אורלי שיתחתנו נשואי בזק בקפריסין.

עונה חמישית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 54–68 (14 פרקים)
בעונה הזו יש כמה שינויים: גדי ודפנה גרושים, אורלי ומיקי נשואים, קנובלר נשוי לדוריס ומצטרפים דמויות חדשות: מיכל בת זוגו של גדי (מגולמת על ידי ליליאן ברטו), נועה הבת של מיכל (ששיחקה בעבר בתפקידי אורח,מגולמת על ידי אביגיל לפין) ואהוד טל הרקדן בן זוגה של דפנה (מגולם על ידי יובל סגל).

גדי ודפנה יוצאים לחיים חדשים בנפרד ומנהלים מערכות יחסים חדשות: גדי יוצא עם מיכל ומסתבך עם בתה נועה ואילו דפנה יוצאת עם אהוד המורה לריקוד. עם זאת, שניהם עדיין מעורבים זה בחייו של זה. מיקי ואורלי גרים בדירתם של גדי ודפנה, דוריס וקנובלר הנשואים הטריים עוברים לגור בדירתם של מיקי ואורלי. בסוף העונה נתפסים דפנה וגדי כשהם בוגדים בבני זוגם הנוכחיים.

עונה שישית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 68–86 (18 פרקים)

גדי עובר לגור יחד עם מיכל, בת זוגו, ועם נועה, בתה. דפנה, לעומת זאת, נפרדת מאהוד ואילו מיקי מחליט לנסוע להודו כדי "לחפש את עצמו", אך שב משם לחיות עם אורלי. עם זאת, העניין מסתבך מבחינתו כי בזמן שהיה בהודו מיקי חדש הופיע והוא מתקרב לחתונה עם אורלי. בסוף מיקי הישן זוכה למרות הכל באשתו. הוריו של גדי, מאיר ובתיה נוימן, מגלים כי הרב שחיתן אותם לא היה מוסמך ונישאים מחדש. בסוף העונה שודר פרק "מאחורי הקלעים".

עונה שביעית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 86–108 (22 פרקים)

בתחילת העונה מיקי ואורלי מתגוררים עם גדי ומיכל. באמצע העונה גדי ומיכל נפרדים - מיכל עוברת לגור עם דפנה ואילו נועה נשארת לגור עם גדי. בינתיים מיקי הישן ואורלי עוברים לגור עם מיקי החדש, שהתאהב בחזרה באורלי. במהלך העונה מיקי הישן מנצח שוב ואורלי נכנסת להריון (ובסוף העונה יולדת בן). במהלך העונה מפגינות גם דפנה וגם מיכל רצון בחידוש הקשר עם גדי, אך זה עומד להינשא לקרן, בת של חברי הוריו. בעת החופה, נלקחת קרן לאשפוז בבית־חולים פסיכיאטרי. במהלך העונה שודר הפרק המאה של התוכנית, שבויים מחדרי ההפקה של התוכנית, וכלל את צוות ההפקה, ובמסגרתו השתמשו השחקנים בשמותיהם האמיתיים.

עונה שמינית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 108–128 (20 פרקים)

בשל המצב הכלכלי, גדי ודפנה מחליטים לגור בדירתם הקודמת, כדי לחסוך לדפנה שכר דירה, ומודאגים מההשפעה שתהיה להתרחשויות על בתם מיכל. במקביל, מיקי ואורלי מגדלים את בנם התינוק ונותנים לו את השם גדי, נועה מתגייסת ומאיר ובתיה ממשיכים להתערב בחייהם של גדי ודפנה. בסוף העונה שוקלים גדי ודפנה האם לשוב לחיות כבעל ואישה או להיפרד זה מזו לנצח ומחליטים להטיל מטבע. העונה מסתיימת בהקפאת התמונה כשהמטבע באוויר.

עונה תשיעית[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרקים 128–149 (21 פרקים)

העונה התשיעית והאחרונה של הסדרה, שודרה החל מיום שלישי ה-17 במאי 2011. העונה התקיימה 5 שנים אחרי סוף העונה השמינית, כאשר באמצעות המטבע, גדי ודפנה מחליטים להיפרד סופית, ומצליחים לעמוד בהחלטתם 5 שנים (שעליהן "דילגו") ולאחר מכן חוזרים להיות מעורבים זה בחייו של זו. בעונה זו משתתפת בפעם הראשונה מיכל הבת של גדי, וגדי הבן של מיקי ואורלי, ובעונה זאת מופיעה נועה כחוזרת בתשובה אך בפרק האחרון של הסדרה היא יוצאת בשאלה. הסדרה מסתיימת בהחלטתם הסופית של גדי ודפנה לחזור.

פרק סיום הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרק 149
לכבוד שידור פרק הסיום של הסדרה, הפיקה "רשת" יום שידורים מיוחד שכלל ראיונות עם כוכבי הסדרה בתוכניות הבוקר. תוכנית מיוחדת בהשתתפות כוכבי הסדרה בשעשועון "אחד נגד 100" שודרה לפני הפרק, בהשתתפות עידן אלתרמן ויעל לבנטל ששיחקו במשחק הראשון ואבי קושניר וענת וקסמן ששיחקו במשחק השני. הפרק עצמו שודר באמצע ההשתתפות של אבי קושניר וענת וקסמן ובסיומו המשיכה התוכנית מהנקודה שהפסיקה.

שידור הסדרה[עריכת קוד מקור | עריכה]

הסדרה החלה את שידוריה ב-2 ביולי 2001 בזכיינית טלעד, בערוץ 2. לאחר סיום זיכיונה של טלעד, עברה הסדרה לשידור אצל הזכיינית "רשת" החל מה-11 בספטמבר 2006. פרק הסיום של העונה התשיעית והאחרונה שודר ב-20 בספטמבר 2011 והפך לפרק הנצפה ביותר של הסדרה, עם 32.6%.

עונה זכיינית שידור תאריכי שידור מקורי פרקים ממוצע צופים ממוצע רייטינג
1 טלעד יום שני, 2 ביולי 2001 יום שני, 22 באוקטובר 2001 13 206,000 9.3%
2 יום רביעי, 30 באוקטובר 2002 יום רביעי, 19 בפברואר 2003 14 464,900 21.0%
3 יום ראשון, 30 במאי 2004 יום שני, 30 באוגוסט 2004 13 400,300 18.4%
4 יום שבת, 9 ביולי 2005 יום שבת, 15 באוקטובר 2005 14 379,300 16.8%
5 רשת יום שני, 11 בספטמבר 2006 יום שלישי, 19 בדצמבר 2006 14 446,900 20.1%
6 יום שלישי, 23 באוקטובר 2007 יום רביעי, 9 בינואר 2008 18 453,700 20.0%
7 יום רביעי, 29 באוקטובר 2008 יום רביעי, 25 במרץ 2009 22 447,800 19.4%
8 יום ראשון, 7 בפברואר 2010 יום שלישי, 17 באוגוסט 2010 20 424,500 18.1%
9 יום שלישי, 17 במאי 2011 יום שלישי, 20 בספטמבר 2011 21 489,400 21.0%

נתוני הרייטינג באדיבותה של "הוועדה הישראלית למדרוג" ובהפקתה של חברת הרייטינג הישראלית "TNS טלגאל".

תאריכי שידור העונות ומספרי הפרקים מבוססים על רישומיה של "הרשות השנייה" כפי שהם מובאים באתרה.

שחקנים ודמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • גדי נוימן (אבי קושניר) - בן 38 בתחילת הסדרה, כותב בתוכנית האירוח "קנובלר" . גדי הוא אדם מיואש מעבודתו, ממהלך משפחתו ומחייו היומיומיים והשגרתיים. בנוסף הוא בן אדם ציני, מצחיק, שלילי ותחרותי המתואר על ידי חלק מדמויות הסדרה כאובססיבי. למרות שהוא חותר ליותר הוא מגיע למסקנה שהכי טוב לו כשרע לו ובכך מבליט את ניגודו לחברו הטוב מיקי. הוא אוהב התערבויות, אף על פי שבדרך כלל הוא מפסיד או מרמה. היה נשוי לדפנה מהעונה הראשונה עד סוף העונה הרביעית (במהלך העונה הרביעית גדי ודפנה היו בפרידה זמנית ובסופה החליטו להתגרש) ולהם בת משותפת בשם מיכל ('מיכלי'). החל מהעונה החמישית החל גדי לצאת עם בת זוג חדשה - מיכל זילברמן (מהעונה החמישית עד העונה השביעית) שאותה הכיר בהקשר לדירתו החדשה. הם נפרדו בגלל ענייני חתונה וריב שהוביל לזה. לפני אירועי העונה התשיעית, הוא התחתן עם אישה אחרת ובפרק הראשון של העונה התשיעית התגרש ממנה, ובסוף הסדרה חוזר לאשתו דפנה. נוהג לקרוא למיקי 'מטומטם' בקביעות ומיואש ממנו ומהתנהלות החיים היומיומית של מיקי אך למרות הכל הוא חברו הטוב ביותר והם עוברים הכל ביחד.
 • דפנה נוימן (רינגל) (ענת וקסמן) - בת 36 בתחילת הסדרה, אשתו של גדי (גרושתו מסוף עונה 4) ולהם בת משותפת בשם מיכל (מיכלי). סטודנטית שלא מצליחה לסיים לימודיה. חברתה הטובה ביותר היא דבי (לא מופיעה בסדרה אלא רק בשיחות טלפון). מנהלת מערכת יחסים מלאת אהבה אך גם מלאת ריבים וחיכוכים עם גדי, שבעונה הרביעית מקבלת תפנית כאשר הם נפרדים זמנית ובסופה מתגרשים. לפי הפרק הראשון בעונה התשיעית הייתה נשואה והתגרשה בפרק הראשון. בעונה התשיעית היא הופכת לדוקטור, ובסוף הסדרה חוזרת לבעלה גדי.
 • מיקי ברנשטיין (עידן אלתרמן) - בן 28 בתחילת הסדרה, עוזר בכתיבה לגדי, וגם חברו הטוב ביותר. מיקי הוא אדם תמים עד כדי טמטום אך עם שאיפות גדולות, וכך מבליט את ניגודו לגדי. מסתבך במערכות היחסים והוא אדם לחוץ מאוד ואובססיבי לאורלי, חברתו ובהמשך אשתו, ונאלץ ל'הגשים' את כל הפנטזיות והרצונות המוזרים של אורלי תוך כדי היקלעות למצבים אבסורדיים ולא הגיוניים. מתאהב בנשים שדוחות אותו, ואילו אלו שמתאהבות בו נדחות על ידו. הסדרה עוקבת אחר תהליך התבגרותו אל החיים האמיתיים. בעונה התשיעית הוא מנחה תוכנית טלוויזיה. נוהג להתפרץ לבית של גדי ולשתף אותו בחוויות ממערכת היחסים המוזרה שלו עם אורלי. בעל אופי היסטרי המונצח באמצעות צרחה קבועה: "קרה אסון!".
 • אורלי ברנשטיין (גטניור [עונה 1 פרק 13] / פרימו) (יעל לבנטל) - אשתו של מיקי מסוף העונה השלישית, שבתור חברתו נהגה להיפרד ממנו בקביעות מסיבות שונות. בהמשך היא מתחתנת עם מיקי ומנהלת אתו יחסים של תלות, שליטה ופחד כשמיקי נאלץ לרצותה תוך הסתבכות במצבים אבסורדיים. אורלי היא פרנואידית, חסרת ביטחון, לא החלטית ואף מתוארת על ידי חלק מהדמויות כמוזרה, וחיה למעשה בעולם משלה כאשר מיקי נאלץ לספוג את הפנטזיות והגחמות הלא מוסברות שלה. בסוף העונה השביעית יולדת בן, ובעונה התשיעית היא שיננית מצליחה. אורלי ומיקי נוהגים לכנות אחד את השנייה "בּוֹבֶּה".
 • בתיה נוימן (נוסבאום) (נורית כהן) - אמו של גדי, נשואה למאיר. מיואשת, ולא מרוצה מחייה. בתיה היא חטטנית, ממהרת להסיק מסקנות מיותרות, אובססיבית, שלילית ושתלטנית והנישואים שלה עם מאיר מבוססים בעיקר על ריבים ולעג אחד לשני. בתיה מתערבת באופן קבוע ואובססיבי למדי בחייו של גדי, ולאחר שגדי ודפנה נפרדו, פסגת שאיפותיה היא שהם יחזרו. בעונה התשיעית היא בבית אבות. משום מה, היא ומאיר נוהגים לקרוא למיקי ואורלי - מומי ורויטל.
 • מאיר נוימן (שלמה וישינסקי) - אביו של גדי, נשוי לבתיה. אדם המנסה להפגין את חוש ההומור שלו ללא הצלחה. מתקפל ליד אשתו, ועם זאת מרגיש הבוס במשפחה. ברוב הסיטואציות והפרקים מאיר לא קשור למה שקורה סביבו. אוהב לגלות תגליות מוזרות ומרגיש בכך חוקר ומדען. מאיר הוא אדם חיובי שאוהב את החיים אך נגרר לעיתים אחרי בתיה בהתערבויותיה בחייו של גדי. בעונה התשיעית בבית אבות, בנוסף מאיר הוא אדם תמים מאוד ולעיתים עד כדי טמטום, אך שאפתן ואופטימי מאוד. הוא ובתיה נוהגים לקרוא למיקי ואורלי - מומי ורויטל.
 • בני קנובלר (מוטי כץ) - מנחה בידור זול. תחמן, גס רוח וחסר רגישות. כשתוכניתו אינה מצליחה, נהיה חסר אונים ומסכן. בעונה התשיעית הוא מנכ"ל הערוץ. למרות יחסי חברות מסובכים עמם, הוא מזלזל ברשעות בגדי ובמיקי ומרבה לכנות אותם בכינויים מזלזלים ונוהג גם לזלזל בצורת עבודתם אך עדיין לא יכול בלעדיהם. הבדיחות שלו מבוססות רק על פרסים וחיקויים שלהם. החל מהעונה הרביעית, נשוי לדוריס.
 • דוריס קנובלר (פלורנס בלוך) (עונות 4–9) - אשתו של קנובלר מסוף העונה הרביעית, גסת רוח כמו בעלה ועובדת בחברת ביטוח.
 • מיכל זילברמן (ליליאן ברטו) (עונות 5–9) - בת זוגו של גדי בעונות החמישית עד השביעית אמא של נועה. בניגוד לשאר הדמויות הבוגרות היא מתאפיינת בחוסן נפשי וכלכלי והיא חסרת סבלנות לאנדרלמוסיה השוררת באופן קבוע בעקבות האובססיביות הנצחית של הדמויות הראשיות בחייו של גדי. מערכת יחסיה עם גדי מתאפיינת בקנאותה הרבה ליחסיו הקרובים שלו עם דפנה גרושתו; אך באופן אירוני לאחר שנפרדה מגדי היא עוברת לגור בדירה יחד עם דפנה, שתי קומות למעלה באותו בניין.
 • נועה זילברמן (אביגיל לפין) (עונות 5–9, אורחת בעונה ראשונה) - בתה של מיכל. צינית מאוד, מעט חצופה בשל גיל ההתבגרות ומרבה לסחוט ולתחמן אנשים כדי להשיג את מה שהיא רוצה. בעונה השמינית מתגייסת אך בעונה התשיעית חוזרת בתשובה ובסופה חזרה בשאלה.
 • מיכל "מיכלי" נוימן (רוני הרמן) (עונה 9) - בתם היחידה של גדי ודפנה

דמויות משניות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • אהוד טל (יובל סגל) (עונות 5–6) - רקדן, בן זוגה של דפנה. אדם חיובי שלוקח את החיים בקלילות. לא סיפר לדפנה שהוא נשוי בזמן שיצאו, אך אחרי זה עזב את אשתו כדי להיות איתה.
 • גליה (סטלה) רינגל (אביגיל אריאלי) (עונות 3, 6) - אחותה של דפנה, הייתה חברה בכת בוויסקונסין שחייבים להגיד בה רק את האמת בתמורה לחיי נצח, היחסים בין האחיות גרועים מאוד והן מקנאות אחת בשנייה. דפנה מגדירה את גליה שקרנית פתולוגית.
 • יחיאל (טוביה צפיר) ורבקה רינגל (רבקה מיכאלי) (עונה שלישית) - הוריה של דפנה. לא אמינים כל כך. יחיאל נוהג לקרוא לגדי "דרעק'לה" ומחשיב את זה לשם חיבה.
 • מושון "הגאון" (ארז שפריר) - מנהל הערוץ שבו התוכנית של קנובלר. אדם די מטורף שאיננו מסתפק בכלום.
 • מיקי "הגדול" (דביר בנדק) (עונות 6–8) - מאוהב באורלי וידיד שלה. אורלי ומיקי עברו לגור איתו ולבסוף עזב והשאיר אותם בדירתו. איש גס רוח שתמיד מאיים על מיקי. עבד כתסריטאי אצל קנובלר כשמיקי נסע להודו והמשיך עד לעונה השמינית.
 • רינה (אורנה בנאי) ויואב (צחי גראד) (עונה שלישית) - חברים של דפנה וגדי. רינה למדה עם דפנה בתיכון ויואב הוא בעלה של רינה. הם התגרשו ובפרק השני בו הם מופיעים מתברר שרינה בהיריון מיואב והם חוזרים.
 • סיגי שוסטר (שלומית מנדל) (עונה שנייה) - חברה של דפנה מהאוניברסיטה. דפנה שידכה אותה למיקי. לא החלטית אך הייתה בכמה פרקים מושא אהבתו של מיקי.
 • איתן נוימן (רמי חזקיהו) (עונה ראשונה) - אחיו של גדי, בעבר חזר בתשובה והפך לחרדי. השתתף רק בעונה הראשונה.
 • רחלי נוימן (אורנה רוטברג) (עונה ראשונה) - אחותו של גדי, נכנסה להריון מהומו כשדפנה נכנסה להריון. השתתפה רק בעונה הראשונה.
 • דבי קולמהולץ- דמות עלומה שאינה מופיעה פיזית. אחת מחברותיה הטובות של דפנה, דפנה תמיד מדברת עליה או מדברת איתה בטלפון.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ ערן בר-און, חיים שכאלה: "החיים זה לא הכל" מסתיימת, באתר ynet, 12 בספטמבר 2011