הבנים והבנות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
הבנים והבנות
סמליל התוכנית
סוגה שעשועון טלוויזיה
בימוי עדי פרוסט
מנחים עודד פז
שירן סנדל עונות 1–4
טום באום עונות 4–6
לירון רביבו עונה 6-5
דנה פרידר עונות 1–3
עומר דרור עונה 1
אסף הרץ עונה 1
טל מוסרי עונות 1–2
אביב בן אור עונות 2–3
דניאל מורשת עונה 3
מי-רן מנקס עונה 3
עדי הימלבלוי עונה 4
דוד שאול עונה 4
אגם בוחבוט עונה 6
משתתפים 10 בנים ו־10 בנות מרחבי הארץ (בגוף הערך)
זוכים קבוצת הבנות (עונה ראשונה)
קבוצת הבנים (עונה שנייה)
קבוצת הבנות (עונה שלישית)
קבוצת הבנות (עונה רביעית)
קבוצת הבנים (עונה חמישית)
פרסים הקבוצה הזוכה תשלוט על הערוץ למשך יום שלם, ובו היא תבחר מה לשדר, וגם תקבל תוכנית מיוחדת בהנחיית הקבוצה
ארץ מקור ישראל
מספר עונות 5
מספר פרקים 79
הפקה
חברת הפקה דורי מדיה דרסט
אורך פרק 26 דקות
שידור
רשת שידור ערוץ הילדים בפרטנר TV
תקופת שידור מקורית 27 ביוני 2013 – רץ

הבנים והבנות הוא שעשועון ישראלי המשודר בכל קיץ בערוץ הילדים החל משנת 2013. השעשועון עלה לאוויר שנה אחרי סיום התוכנית "מסע קיץ" שהייתה בעלת פורמט דומה.

סקירה כללית[עריכת קוד מקור | עריכה]

במהלך התוכנית מתגבשות שתי קבוצות ילדים: קבוצת בנים וקבוצת בנות. בכל פרק בתוכנית מבצעות שתי הקבוצות משימות שניתנות להם על ידי המנחים. המשימות מתקיימות בווילה, רוב המשימות מתקיימות בבריכת השחייה שבווילה. על כל משימה מקבלת הקבוצה הזוכה מספר "כפכפים" (נקודות) מסוים. בסוף השבוע, הקבוצה שהשיגה את מספר הנקודות הנמוך ביותר במהלך השבוע מועמדת להדחה. המשתתפים מהקבוצה היריבה בוחרים משתתף מהקבוצה המודחת, והמתמודד שקיבל את מספר הקולות הנמוך ביותר עוזב את התוכנית. לאחר כ-10 הדחות מתקיים פרק הגמר. בגמר מבצעות שתי הקבוצות משימות שונות. בסיום כל המשימות, הקבוצה שהשיגה את הניקוד הגבוה ביותר זוכה בתוכנית. היא זוכה בתואר "שליטי הקיץ" ובשליטה על הערוץ ליום שלם (בחירת התוכניות שישודרו ביום זה, ותוכנית מיוחדת לקבוצה המנצחת בהנחייתה). ישנו גם משחק בערוץ הילדים, ששמו "סמיילאיט" ובו שולחים הצופים מהבית זה לזה משפטים, ועליהם לבטא בצורה הטובה ביותר את המשפט בעזרת סמיילים, ולבחור מישהו לשלוח אליו את החידה. אם הוא עונה נכון, הקבוצה שהצופה בחר בתהליך ההרשמה תזוכה בנקודות, שיספרו לטובתה בפרק הגמר, וישפיעו על הסיכוי של הקבוצה לזכות בתואר "שליטי הקיץ". בעונה הרביעית (2016) יצא משחק בשם "שליטי הקיץ" (בנוי דומה ל"סמיילאיט"), גם בו יש נקודות שנספרות לטובת הקבוצות בגמר, רק שבמשחק זה עונים על 10 חידות שונות, חלקן בתמונות, חלקן בתור שאלה. מתמודד שענה נכון על כל השאלות מקבל סיכוי להופיע מאחורי הקלעים בפרק הגמר, וכן גובר סיכויה של הקבוצה שאליה נרשם לזכות בפרק הגמר של העונה. בעונה החמישית (2017) מתקיים משחק דומה, שנקרא "אתגר הכפכף".

עונה ראשונה (2013)[עריכת קוד מקור | עריכה]

שידור מקורי: 27 ביוני 2013 - 26 באוגוסט 2013

המנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשתתפים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המנצחים:הבנות

  מקום ראשון
  מקום שני
שם קבוצה הוצגו כ: הדחה/מקום בגמר
דנה גוסיס בנות רקדנית היפ הופ מקום ראשון
מישל פרוז'נסקי בנות רק נראית עדינה מקום ראשון
אושר בנות אוהדת מכבי חיפה מקום ראשון
ליפז חלפון בנות חזקות ברשת / אחותי שחתה הביתה מקום ראשון
קים אור אזולאי בנות לייק טו ספיק אינגליש מקום ראשון
עתליה נקר בנות אלופת הארץ בארובי מקום ראשון
יהודה בנים אוהב מאוד אייל גולן מקום שני
אליה בנים הבשלן של ארוחות שישי מקום שני
מטר בנים אוהב מאוד כדורגל מקום שני
רון אלגריסי בנים רקדן ברייקדאנס מקום שני
הראל שדה בנים יושב ראש מועצת התלמידים מקום שני
אושן בנים

לא בנוי לקשר

מקום שני

טופז חלפון בנות חזקות ברשת הדחה שמינית ואחרונה
הראל שדה בנים יו"ר מועצת התלמידים הדחה שביעית, שב לתוכנית בעזרת "כפכף הצלה"
עידן בנים לא יודע להסתדר עם בנות הדחה שישית
אדווה קסאי בנות מכורה לוואטסאפ הדחה חמישית
בן בנים רוצה להגיע ל-N.B.A הדחה רביעית
עתליה בנות אלופת הארץ באירובי הדחה שלישית, חזרה בכפכף הצלה
פלורי בנות אף פעם לא בוכה לא התקבלה לנבחרת הבנות
חן בנים מעריץ את טל מוסרי לא התקבל לנבחרת הבנים
אופק בנות טכנולוגית בטירוף לא התקבלה לנבחרת הבנות
הראל רבינוביץ בנים גולש ורוקר לא התקבל לנבחרת הבנים
התרחשויות בולטות
באחד מפרקי התוכנית התקיימה תחרות ליפ דאבים בין קבוצת הבנים לקבוצת הבנות. הקבוצה הזוכה בתחרות קיבלה מספר רב של "כפכפים" (נקודות). הבנים הכינו ליפ דאב לשיר "הופה" של עומר אדם והבנות ערכו ליפ דאב לשיר "Call Me Maybe" של קארלי ריי ג'פסן. התחרות נערכה בשני שלבים: בשלב הראשון הצביעו צופי התוכנית באתר ערוץ הילדים לליפ דאב האהוב עליהם. הליפ דאב שזכה למספר קולות רב יותר קיבל מספר מסוים של כפכפים. בשלב השני שפטה להקת סטארטאפ, שהופיעה באותו הפרק בתוכנית עם השיר "חוקים חדשים למשחק" מתוך אלבומם הראשון. בשלב השני ניתנו לקבוצה הזוכה יותר כפכפים משניתנו לקבוצה הזוכה בשלב הראשון, ולכן קבוצה שזוכה בשלב השני מנצחת בתחרות הליפ דאבים, אפילו אם היא לא זכתה בשלב הראשון. בשלב הראשון, זכתה קבוצת הבנות אך בשלב השני זכו קבוצת הבנים. לבסוף, הבנים זכו במשימה.
באחד מפרקי התוכנית התקיים ספיישל "גלגל הצלה לבנות". בפרק זה, ניתנה הזדמנות לאחת הבנות שהודחו בארבע ההדחות הראשונות (אופק, פלורי, עתליה ואדווה) לחזור אל קבוצת הבנות. בשלב הראשון של פרק גלגל ההצלה התבקשו צופי התוכנית להצביע למתמודדת אותה הם רוצים להחזיר לקבוצת הבנות. שתי המתמודדות שקיבלו את מספר הקולות הרב ביותר היו אדווה ועתליה, והן עלו לשלב הבא של גלגל ההצלה. בשלב השני, התקיים חידון על התוכנית. עתליה ענתה נכון על מספר השאלות הרב ביותר, וחזרה לקבוצת הבנות. מאז לא הודחה עתליה, וזכתה במקום הראשון בגמר עם קבוצת הבנות.
באחד מפרקי התוכנית התקיים ספיישל "גלגל הצלה לבנים". בפרק זה, ניתנה הזדמנות לאחד מהבנים שהודחו בחמש ההדחות הראשונות (הראל ר., חן, בן, עידן והראל ש.) לחזור לקבוצת הבנים. פורמט גלגל ההצלה היה פורמט "גלגל ההצלה לבנות". שני הבנים שעלו לשלב השני היו חן והראל ש. בשלב השני ניצח הראל ש., וחזר לקבוצת הבנים. מאז, הראל לא הודח, וזכה במקום השני בגמר עם קבוצת הבנים.
באחד מפרקי שבוע הרומנטיקה נערכה תחרות "נסיך הביצה" בין המשתתפים. בתחרות חולקו המשתתפים לזוגות וביצעו משימות הקשורות לרומנטיקה. בסיום השלב הראשון של התחרות הודחו הזוגות אושר ומטר והראל ועתליה. אל הגמר הגיעו הזוגות מישל ואושן שזכו במקום השלישי, דנה ורון זוכי המקום השני וקים ואליה זוכי התחרות שקיבלו כרטיס זוגי לסרט.

נושאים שבועיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

נושא שבועי הקבוצה המנצחת
חוזק בנות
רושם בנות
חוכמה בנות
אומץ בנות
מזל בנות
רומנטיקה בנות
גמר בנות

עונה שנייה (2014)[עריכת קוד מקור | עריכה]

שידור מקורי: 2 ביולי 2014 - 25 באוגוסט 2014

שיר פתיחה: I got U

מנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשתתפים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המנצחים:הבנים

  מקום ראשון
  מקום שני
שם קבוצה הוצגו כ: הדחה/מקום בגמר
תומר טליאס בנים שחקן נשמה מקום ראשון
שלבי וסר בנים סלב בפייסבוק מקום ראשון
עדי בוסקילה בנים גבר עם כבוד מקום ראשון
שקד רז בנות רואה את העולם בורוד מקום שני
ירח לין טוחולוב בנות שרה גם מחוץ למקלחת מקום שני
ירדן אמיתי בנות נולדתי כדי לנצח מקום שני
אנה זק בנות מדגמנת בשעות הפנאי הדחה שביעית, חזרה בכפכף הצלה, מקום שני
מיכאל גלנסקי בנים ככה זה בתל אביב הדחה שמינית ואחרונה
אנה זק בנות מדגמנת בשעות הפנאי הדחה שביעית, חזרה בכפכף הצלה
דניאל פחימה בנים בדרך להוליווד הדחה שישית בהפתעה
אנג'ל ברנס בנות omg! אני בטלוויזיה! הדחה חמישית
אוריאל פחימה בנים בדרך להוליווד הדחה רביעית
אביאל אינדפורקר בנים מכור לחדשות הדחה שלישית
ליפז קוליוק בנות היפ הופ זה החיים הדחה שנייה
מר בנות דרמה קווין הדחה ראשונה (תחילת שבוע)
שון לוין בנים יאאלה עפולה לא התקבל לנבחרת הבנים
איליי יום טוב בנות מכורה לשופינג לא התקבלה לנבחרת הבנות
התרחשויות בולטות
בעונה זו, בין משימה למשימה ישנם קטעי קישור של שירן סנדל ואביב בן אור. סיפור המסגרת של קטעי הקישור הוא ששירן המליצה על אביב בתור מנחה למפיקי הערוץ. בפרק הראשון של התוכנית, אביב התגלה כמנחה לא טוב ופוטר מהתוכנית יחד עם שירן, שהביאה אותו. שניהם היו אמורים לחזור לביתם, אך במקום לעשות זאת הם מתחבאים במחסן ומנסים לחזור להנחות את התוכנית בדרכים שונות.
בכל פרק של העונה יוצא אריק ארטיק (דמות שמגולמת בידי עודד פז) לחוף ים ועורך מספר משימות (כגון: מי מכניס יותר ענבים לפיו בבת אחת) בין בנים ובנות אקראיים שהוא פוגש על החוף. מי שמבצע את המשימות בצורה הטובה ביותר מזכה את הנבחרת של המין שלו ב-250 כפכפים.
בעונה זאת התקבלו לקבוצת הבנים דניאל ואוריאל פחימה, "כתבי השטח של גאליס".
בעונה זאת התקבלה לקבוצת הבנות ירח לין טוחולוב, שהשתתפה בעונה השנייה של התוכנית "בית ספר למוסיקה".
באחד מפרקי שבוע הרושם התקיימה משימת "כפכף הזהב", שבה ניתנים לקבוצה המנצחת 500 כפכפים. במשימה היו שלושה שלבים. כל שלב זיכה את הקבוצה המנצחת בו בנקודה אחת ומי שזוכה ברוב הנקודות במשימה מקבל את גביע הזהב. נושא המשימה היה הכנת מנת חומוס על פי מתכון. בשלב הראשון של המשימה, נתבקשו המתמודדים להעביר גרגירי חומוס מקערה אחת לשנייה בעזרת קשים לנשיפה. בסוף השלב הראשון, נשקלו קערות שתי הקבוצות. קערת הבנים שקלה יותר, ולכן הבנים זכו בשלב הראשון במשימה וקיבלו נקודה אחת. בשלב השני והשלישי שפט יונתן בשן, כוכב הסדרה "שוברי גלים". בשלבים אלו הכינו המתמודדים את מנת החומוס מהגרגירים שצברו במשימה הקודמת. בשלב השני, הקבוצה שהכינה את המנה היפה ביותר זכתה בנקודה על השלב ובשלב השלישי המנה הטעימה ביותר זיכתה את הקבוצה שהכינה אותה בנקודה. יונתן בשן החליט שהמנה של קבוצת הבנות יפה יותר, ולכן קבוצת הבנות קיבלו נקודה על השלב השני. בשלב השלישי, החליט בשן שמנת הבנות טעימה יותר וזיכה את הבנות בנקודה על השלב השלישי. המשימה הסתיימה בניצחון 1–2 של הבנות על הבנים, והבנות זכו בגביע הזהב וב-500 הכפכפים.
באחד מפרקי שבוע המונדיאל התקיימה משימת "כפכף הזהב". המשימה עסקה בריקודי סמבה, והקבוצה שרקדה טוב יותר קיבלה את הגביע. השופט במשימה היה השחקן דניאל גד, כוכב הסדרה "גאליס" שקבע שהבנות מקבלות את גביע הזהב.
באחד מפרקי שבוע האגדות התקיימה משימת "כפכף הזהב". במשימה התבקשו הבנים והבנות להכין מממתקים בלבד את בית הממתקים של עמי ותמי. הקבוצה שהכינה את בית הממתקים היפה ביותר זכתה. השופט במשימה היה אילן רוזנפלד, כוכב הפיג'מות שהתחפש למכשפה והחליט שהבנות זוכות במשימה ומקבלות 500 כפכפים.
באחד מפרקי שבוע הצבא התקיימה משימת "כפכף הזהב" שעסקה בבישול בסגנון קיצי. המשימה התחלקה לשלושה שלבים שהקבוצה שמנצחת בכל אחד מהם מקבלת נקודה. בשלב הראשון התבקשו המתמודדים להכין מנות שנראות יפות. בשלב זה, שפט ידידיה ויטל, כוכב הסדרה "השמיניה" שנקרא "קצין הלמדא הראשי" (מכיוון שמשימות השבוע קשורות לצבא ומאחר שהסדרה 'השמיניה' עוסקת בגלי מוח שנקראים למדא). ידידה ויטל קבע שהבנים מקבלים את הנקודה על השלב הראשון.
באחד מפרקי שבוע גיבורי העל התקיימה משימת "כפכף הזהב" שעסקה בקריוקי. המתמודדים היו צריכים לשיר תוך כדי שמתמודד מהקבוצה השנייה מנסה להפריע להם. אם המתמודד מתבלבל בשיר הוא נפסל. הקבוצה שהצליחה לצבור בסך הכל הכללי את הזמן הארוך ביותר (מחברים את הזמן ששר כל חבר בקבוצה) ניצחה במשימה. קבוצת הבנים הצליחה לשיר ארבע דקות וחמש שניות, וקבוצת הבנות הצליחה להחזיק מעמד חמש דקות וחמישים וחמש שניות. קבוצת הבנות זכתה במשימה ובגביע הזהב. באותה המשימה התארח שחר חסון, מנחה התוכנית הפרעת קשב. תפקידו היה להודיע כשאחד מחברי הקבוצה נפסל. באחד הסיבובים, הוא עזר לאחת הבנות להפריע לדניאל (ששר באותו הזמן את השיר "שגעת טרפת" של ליאור נרקיס) והצליח להפסיל אותו. מאחר ששחר עזר לבנות דניאל קיבל את מלוא הנקודות, דקה וחצי.
באחד מפרקי שבוע הג'ונגל התקיימה משימת "כפכף הזהב" שעסקה באוהלים. המתמודדים קיבלו תמונה של אוהל והיו צריכים להקים אוהל שנראה בדיוק כמוהו. אליאנה תדהר, כוכבת הסדרה "גאליס", שנקראה פקחית יער גאליס, קבעה כי האוהל של הבנות יותר דומה לזה שבתמונה ולכן הבנות זכו במשימה. באחד מפרקי שבוע הפוך דנה פרידר הודיעה שיהיה כפכף הצלה. בסוף אנה חזרה בכפכף הצלה וקיבלה את כרטיס הכניסה הראשון לגמר.

נושאים שבועיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

נושא שבועי הקבוצה המנצחת
רושם בנים
מונדיאל בנות
אגדות בנות
צבא בנים
גיבורי על בנות
ג׳ונגל בנים
הפוך בנים
גמר בנים

עונה שלישית (2015)[עריכת קוד מקור | עריכה]

שידור מקורי: 5 ביולי 2015 - 30 באוגוסט 2015

שיר פתיחה: The Nights

המנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשתתפים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המנצחים:הבנות

  מקום ראשון
  מקום שני
שם קבוצה הוצגו כ: הדחה/מקום בגמר
גל גברעם בנות לא רואה בעיינים מקום ראשון
נועה כהן בנות ברבי בנעלי עבודה מקום ראשון
סשה סבירדנקו בנות לא רק בלונדינית מקום ראשון
רותם סבג בנות בטוח בגמר/אחיות או לא להיות הדחה שביעית, חזרה בכפכף הצלה, מקום ראשון
אביעד חפיזוב בנים נולד לרקוד מקום שני
חיים טייב בנים הבראדרים תוצרת צרפת מקום שני
נתן טייב בנים הבראדרים תוצרת צרפת מקום שני
עומרי מזרחי בנים סלב באינסטוש מקום שני
רום פונס בנים חצי בראדר/חברים כמו אחים מקום שני
אבישג סמברג בנות חייבת לנצח הדחה תשיעית ואחרונה
מאיה סבג בנות אחיות או לא להיות הדחה שמינית
רותם סבג בנות אחיות או לא להיות הדחה שמינית, חזרה בכפכף הצלה
דניס פוליאנסקי בנים טנגו זה החיים הדחה שביעית
ליאור שרמן בנות בני עקיבא שולטטטת הדחה שישית
רוי סמו בנים חייב לתת 200 אחוז הדחה חמישית בהפתעה
דביר גיא בנים חברים כמו אחים הדחה רביעית
אלין כהן בנות ריקוד זה החיים הדחה שלישית
ארבל הורביץ בנות נסיכה של אבא הדחה שנייה
נועם זוהר בנים ביישן רק בהתחלות הדחה ראשונה
דניאל רטה בנים מים שקטים חודרים עמוק לא נכנס לנבחרת
צידקה אליהו בנות קיאקים זה החיים לא נכנסה לנבחרת
ענאל ברק בנות חברותית מאוד לא נכנסה לנבחרת
שחר בן חיון בנים הים זה החיים לא נכנס לנבחרת

אנחנו[עריכת קוד מקור | עריכה]

אנחנו היא תוכנית שלוקחת אותנו אל החיים האישיים של המתמודדים מחוץ למשחק: אל המתמודד שאתמול שחה הביתה, ואל מתמודד שעדיין במשחק. בכל תוכנית מציגים מתמודד מנבחרת הבנים ומתמודדת מנבחרת הבנות.

שבוע הבנים הבנות
1 נועם סשה
2 רוי ארבל
3 דביר אלין
4 חיים ונתן מאיה ורותם
5 אביעד ליאור
6 דניס נועה
7 רום אבישג
8 עמרי גל
התרחשויות בולטות
השנה בהבנים והבנות יש יתרון שבועי. בכל יום ראשון זכה ליתרון שבועי שתעזור לנצח.
העונה הזאת יש בכל יום רביעי יש תוכנית שבה מכירים את המתמודדים מקרוב: מתמודד ששחה ומתמודד שנשאר (לפעמים שני מודחים ולפעמים שניים שבמשחק).
גם בעונה זו יש קטעי קישור של אביב בן אור ושירן סנדל. סיפור הרקע בעונה זו מתרחש אחרי האירועים שקרו בעונה הקודמת. בעונה זו היו אמורים שירן ואביב להנחות את התוכנית ,אך אחרי דייט כושל הם נפרדו וכל אחד מהם נמצא על חוף אחר, בעונה זו כל אחד מהם פוגש חבר (דניאל מורשת ומי-רן מנקס) שעמו הם משתפים את התחושות וכמו כן הוחלט שבתוכנית הם יתחרו במשימה משותפת אשר תעניק כפכפים למין אותו הם מייצגים אם מישהו מהם ינצח (שירן לבנות ואביב לבנים).
לראשונה בתולדות הבנים והבנות (שבוע מסביב לעולם) הקבוצות שיתפו פעולה (בן ובת) במירוץ לכפכפון.
בשבוע מסביב לעולם הייתה הדחה כפולה בשתי הנבחרות, ובה אלין ודביר נאלצו לשחות כל הדרך הביתה.
בעונה זו נכנסו זוג תאומים ותאומות לנבחרות, התאומים קיבלו חסינות להדחה בשבוע לאחר שבוע הכניסה לתחרות.
באחד מפרקי שבוע הרושם הראשוני הגיע תובל שפיר ומרח לקים לבנות שזכו בפרס במשימת הקלושים.
באחד מפרקי שבוע האולימפיאדה התארחה מור פולנוהר ששפטה במשימת השחייה הצורנית וקבעה שהריקוד של הבנות יותר טוב.
באחד מפרקי שבוע האולימפיאדה התארחה סייפת ששפטה במשימת הסייף.
באחד מפרקי שבוע מסביב לעולם התארח טום באום ששפט במשימת המירוץ לכפכפון.
באחד מפרקי שבוע היום הולדת עשו לעודד פז יום הולדת והבנות ניצחו וחגגו והבנים היו משרתים שלהן ולאחר מכן היו צריכים להדיח אחד מהם.
באחד מפרקי שבוע היום הולדת התארח יניב פולישוק ושפט במשימה היומית.
באחד מפרקי שבוע האימה הגיעה אליאנה תדהר שהסיחה את דעתם של המתמודדים במשימת אפקט הפחד.
באחד מפרקי שבוע ההפוך הגיע עומר דרור ששפט במשימת הריקוד.
באחד מפרקי שבוע ערוץ הילדים הגיעו תירסקסואל (טל טירנגל ויורן דוידי) ששפטו במשימת ההנחיה.
בשבוע ערוץ הילדים הייתה הדחה כפולה בנבחרת הבנות
באחד מפרקי שבוע הסיכום התקיים פרק כפכף הצלה בו הגיעו כל המודחים של העונה (פרט לאבישג). באותו פרק חזרה רותם אל נבחרת הבנות וזכתה בכרטיס עלייה ישירות לגמר.

נושאים שבועיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

נושא שבועי קבוצה מנצחת יתרון שבועי
רושם ראשוני בנות אין
אולימפיאדה בנים בנות
מסביב לעולם הדחה כפולה משתי הנבחרות בנות
יום הולדת בנים אין
אימה בנים בנות
הפוך בנות בנות
ערוץ הילדים בנים בנים
סיכום בנים אין
גמר בנות אין

עונה רביעית (2016)[עריכת קוד מקור | עריכה]

שידור מקורי: 3 ביולי 2016 - 28 באוגוסט 2016

שיר פתיחה: "מי שליטי הקיץ" (ביצוע: להקת בויבנד)

המנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשתתפים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המנצחים:הבנות

  מקום ראשון
  מקום שני
שם קבוצה הוצגו כ: הדחה/מקום בגמר
אסתר קשביץ בנות הטברייניות מקום ראשון
הוד סרור בנות הטברייניות מקום ראשון
טיילור מלכוב בנות אינסטושית מקום ראשון
בר רזניק בנות סמיילי לב מקום ראשון
אשלי סנדרס בנות ‏ OMG! מקום ראשון {הגיעה בפרק השני בהפתעה}
שי אלקיים בנות שדרות על המפה מקום ראשון
עידן פרוינד בנים חיית במה מקום שני
ליאון רביץ בנים חי על הגל מקום שני
נדב קפלן בנים לא רק פנים יפות מקום שני
שקד מזוז בנים מחוספס עם לב רגיש מקום שני
דניאל חוגי בנים אחי זה הכי מקום שני
ערן בביוף בנים תמיד קולע הדחה תשיעית ואחרונה
מאיה בן הרוש בנות אלופת הארץ בקרטה הדחה שמינית
מיכאלה המר בנות באה בטוב הדחה שביעית
יהונתן חוגי בנים אחי זה הכי הדחה שישית (הדחה כפולה)
הראל זק בנים הנוער העובד והשולט הדחה חמישית (הדחה כפולה)
שי אלקיים בנות שדרות על המפה הדחה רביעית, חזרה בכפכף הצלה
עומר טישלר בנים שובר הלביבות הדחה שלישית בהפתעה (תחילת שבוע)
אבישג דוד בנות בת הים הקטנה הדחה שנייה
עמית רוטמן בנים ראש מועצת תלמידים הדחה ראשונה
טלאור זכריה בנות ריקוד זה החיים לא התקבלה לנבחרת הבנות
אריק שבוננקו בנים הוא רק רוצה לרקוד לא התקבל לנבחרת הבנים (הגיע בפרק השני)
הגר קינן בנות נולדה לרקוד לא התקבלה לנבחרת הבנות
דניאל חוגי בנים אחי זה הכי לא התקבל לנבחרת הבנים, חזר בכפכף הצלה
עדי שמעון בנות כמעט מפורסמת לא התקבלה לנבחרת הבנות
עומר אוחנה בנים ויקיפדיה אנושית לא התקבל לנבחרת הבנים

המשתתפים בתוכנית של גל ועדי

האורחים
שירה גולן הבנות
מתן הרוש הבנים
דנה זינגר הבנות
עידו בן אהרון הבנים
מורל לרר הבנות
נתנאל פרץ הבנים

אנחנו[עריכת קוד מקור | עריכה]

"אנחנו" היא תוכנית שמציגה את החיים האישיים של המתמודדים מחוץ למשחק, ובעונה הרביעית, בשבוע הראשון, הציגו גם את מי שלא התקבל לנבחרת שלו, מה שלא נעשה בשנה שעברה.

שבוע הבנים הבנות
1 יהונתן, דניאל, עמית, אריק ועומר הגר, טלאור ועדי
2 שקד אבישג
3 עומר טישלר שי
4 הראל ונדב בר
5 אין מיכאלה ואשלי
6 אין הוד, אסתר ומאיה
7 ערן טיילור
8 ליאון ועידן אין

ליפ דאב על הקרח[עריכת קוד מקור | עריכה]

בעונה זו של הבנים והבנות מתנהלת תחרות ליפדאבים של המתמודדים אשר הצטלמו בחלק מהקליפ בהיכל הקרח בחולון, צולמו מספר קליפים של ליפדאבים על הקרח שאת דיבוב השפתיים עשו זוג מהתוכנית (בן ובת) ובגמר התוכנית מכריזים על הקליפ המנצח. הקליפ המנצח הוא של טיילור וליאון וכל אחד מהם זכה בכניסה חינם להיכל הקרח בחולון לו ולחברים שלו.

שבוע הבנים הבנות שיר מיקום הקליפ
1 שקד הוד החיים שלנו תותים - חנן בן ארי פיינליסט
2 עידן שי כמו בריו - אגם בוחבוט פיינליסט
3 יונתן מאיה סלסולים - סטטיק ובן-אל תבורי פיינליסט
4 הראל אשלי אור - אליעד נחום פיינליסט
5 ערן אסתר יהיה בסדר - קפה שחור חזק פיינליסט
6 נדב בר היא רק רוצה לרקוד - עומר אדם ומשה פרץ פיינליסט
7 ליאון טיילור Golden boy - נדב גדג' זוכה
התרחשויות בולטות
בכל פרק של העונה יוצאים גל ועדי (מתמודדים מהבנים והבנות 2014 ו-2015) לחוף הים ועורכים מספר משימות (כמו: מי מוציא מהר יותר כפכף מקערה מלאה בקמח) בין בנים ובנות אקראיים שהם פוגשים על החוף. מי שמבצע את המשימות בצורה המהירה ביותר מזכה את הנבחרת של המין שלו ב-250 כפכפים.
בעונה הזו של הבנים והבנות מתנהלת תחרות ליפדאבים של המתמודדים, צולמו מספר קליפים של ליפדאבים על הקרח שאת דיבוב השפתיים עשו זוג מהתוכנית (בן ובת) ובגמר התוכנית מכריזים על הקליפ המנצח.
באחד מפרקי שבוע הרושם הראשוני במשימה שהכריעה על המתמודדים רשמית ב"הבנים והבנות" נותרו הזוג טלאור ושקד אחרונים במשימה, אבל הם לא הודחו מידית, וניתנה להם עוד הזדמנות להישאר בנבחרת, הם התחרו עם זוג חדש (אריק ואשלי) שהגיע לנבחרת במשימת אוכל, בסופה שקד ואשלי נכנסו לנבחרות שלהם.
גם בעונה הזאת יש בכל יום רביעי את התוכנית "אנחנו", והשנה בשבוע הראשון הציגו גם את מי שלא התקבל לנבחרת שלו, מה שלא נעשה בשנה שעברה.
גם העונה יש יתרון שבועי לאחת הקבוצות, והשנה גם הקבוצה שהפסידה מקבלת חיסרון שבועי שיקשה עליה במשימת פתיחת השבוע.
באחד מפרקי שבוע הסלולר במשימת ה"סנאפצ'ט" חזרו המתמודדים נועה (הבנים והבנות 2015) ומיכאל (הבנים והבנות 2014) לעזור למתמודדים במשימה שניתנה להם.
באחד מפרקי שבוע המחנאות במשימת היתרון השבועי הבנים ניצחו, אבל היתרון עצמו עבר לבנות, עקב שבפרק הוחלפו 2 מתמודדים בין הקבוצות וביניהם המתמודדים שהשתתפו במשימת היתרון השבועי ועקב כך, היתרון עבר לבנות, והחיסרון לבנים, ובנוסף בפרק, לראשונה בתולדות העונה, הבנות הצביעו לבנים שרצו שיישארו במשחק.
באחד מפרקי שבוע המחנאות, התארח טילטיל ושפט במשימה היומית.
באחד מפרקי שבוע הנופש, התארח עומר דרור ושפט במשימה היומית. המנצחים זכו בכפכף הזהב ובארוחה עם עומר דרור, המפסידות מלצרו לקבוצה המנצחת בארוחה. במשימה זו הבנים ניצחו.
באחד מפרקי שבוע האולימפיאדה, התארחו נועה קירל, מורן בוזובסקי (מאמנת מכבי תל אביב בהתעמלות אומנותית) וניקול זליקמן לשפוט במשימה היומית. במשימה 2 הקבוצות היו צריכות להכין ריקוד התעמלות אמנותית ולהציג אותו ובמשימה זו, ניצחו הבנים.
באחד מפרקי שבוע הרגשי, התארחה לירון ויצמן לשפוט במשימה היומית.
באחד מפרקי שבוע הרגשי, התארחו להקת בויובנד לשפוט במשימה היומית. במשימה זו הקבוצות רקדו ושרו קריוקי.
באחד מפרקי שבוע הסיכום התקיים פרק גלגל הצלה בו הגיעו כל המודחים של העונה (כולל אלו שלא התקבלו לנבחרות שלהם וחוץ מעומר טישלר, פרט לערן). באותו פרק חזרה שי אל נבחרת הבנות ודניאל חוגי חזר אל נבחרת הבנים.
באחד מפרקי שבוע הסיכום, שגיא ביטבוקס התארח לשפוט במשימה היומית.

נושאים שבועיים[עריכת קוד מקור | עריכה]

נושא שבועי קבוצה מנצחת יתרון שבועי
רושם ראשוני בנות אין
סלולר בנים בנים
מחנאות בנים בנות
נופש בנות בנות
אולימפיאדה בנים בנים
רגשי בנים בנים
סיכום בנות אין
גמר בנות אין

עונה חמישית (2017)[עריכת קוד מקור | עריכה]

שידור מקורי: 2 ביולי 2017 - 27 באוגוסט 2017

שיר פתיחה: "מי שליטי הקיץ" (ביצוע: להקת בויבנד)

המנחים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשתתפים[עריכת קוד מקור | עריכה]

  מקום ראשון
  מקום שני
שם קבוצה הוצגו כ: הדחה/מקום בגמר
עומר אורגד בנים ראש מועצת תלמידים מקום ראשון
דביר כמיסה בנים קללללל מקום ראשון
יונתן גישר בנים יפיל אתכם מהרגליים מקום ראשון
נדב צוקרמן בנים בא בטוב מקום ראשון
ליאל ויינשטיין בנות שוברת גלים מקום שני
פאטמה דינה בנות הגעתי לכאן כדי לנצח מקום שני
אודיל אליסון בנות טניס זה החיים מקום שני
לירז טורק בנות אל תיגעו לי בשיער מקום שני
ליאל נתן בנות מלכת השושנים מקום שני
אופק גינדי בנות אל תקרא לי סנובית מקום שני
יהלי ליכטר בנים שחקן נשמה הדחה תשיעית ואחרונה לפני הגמר
אופיר ברדה בנים כולם קוראים לי ברדה הדחה שמינית
רן דניאל בנים יעשה לכם מחיר הדחה שביעית
שיר מנדלסון בנים שובר את האינטרנט הדחה שישית
רומי אברג'יל בנות גירל פאוור הדחה חמישית
נועם נעים בנים יש לו ת'סוואג הדחה רביעית
מעיין סבהת בנות פייטרית בנשמה הדחה שלישית
יוליה בוגוסלבסקי בנות הזהב של השכונה הדחה שנייה
עופר ינר בנים מגדל חולדות הדחה ראשונה
נויאל אדרי בנות עוד תשמעו עליי לא התקבלה לנבחרת הבנות

עונה שישית (2018)[עריכת קוד מקור | עריכה]

בגמר העונה החמישית הכריז עודד פז על פתיחת ההרשמה לעונה השישית שתעלה בקיץ 2018.

בעונה זו תצטרף אגם בוחבוט להנחיית התוכנית ביחד עם לירון רביבו, עודד פז וטום באום . בין המשתתפים נמצאת זואי טלקר, אחותו הקטנה של הזמר בן אל תבורי.

בשונה מהעונות הקודמות, הסדרה תשודר ללקוחות פרטנר tv בלבד.

שיר פתיחה : ״מי שלטי הקיץ״ - אגם בוחבוט