שיחת משתמש:מפתח-רשימה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף תבנית:י"ד באדר ב'. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה,Uziel302 - שיחה 20:20, 15 במרץ 2014 (IST)

יצירת תבניות[עריכת קוד מקור]

על פי הכללים, לפני כל יצירת תבנית יש לדון ולקבל אישור בדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים. אנא אל תיצור תבניות חדשות ללא דיון ופתח דיון על התבניות שכבר יצרת, אחרת הן יימחקו. בריאן - שיחה 11:39, 7 בפברואר 2015 (IST)

האם תבנית ארנבאים שיצרת עברה דיון ואישור כנדרש? בריאן - שיחה 12:14, 23 במרץ 2016 (IST)
אתה מתבקש לעצור ברגע זה מהוספת התבנית ולענות כאן. בריאן - שיחה 13:20, 23 במרץ 2016 (IST)

שינוי דגלים בתבנית:בירות אירופה[עריכת קוד מקור]

שלום רב, שינית את הדגלים בתבנית הנ"ל מדגל המדינה לדגל העיר. שינוי כזה דורש דיון בדף השיחה של התבנית.
דבר שני, הוספת דגל נעשה על ידי תבנית {{דגל}}. אם בתבנית אין את הדגל שאתה רוצה, אתה יכול להוסיף אותו על ידי הקישור שנמצא בתבנית:דגל#חסר דגל?. אם אתה לא מצליח, אתה מוזמן לשאול אותי. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:19, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

על התבנית ארנבאים[עריכת קוד מקור]

התבניות מכילה יותר מדי קישורים אדומים. בדף באנגלית כתוב שבסדרת הארנבאים, ישנם 230 מינים - אין בויקיפדיה אפילו רבע מזה. לא חייבים למלא הכל אבל לפחות מעל חצי מהערכים (ולא סוגים. מינים) צריכים להיות כחולים. אם אתה רוצה גם לכתוב ערכים על הארנבים אז זה בסדר. סתם ככה זו תבנית מיותרת. משתמשון - שיחה 14:01, 24 במרץ 2016 (IST)

שליו[עריכת קוד מקור]

תודה על התוספת בשליו. לתשומת ליבך, חוץ מלהרחיב את תבנית המיון, גם מחקת בטעות את כל שאר התוכן של הערך. תיקנתי זאת, אבל אנא שים לב להבא שאתה משנה רק את מה שרצית. אתה יכול ללחוץ על "תצוגה מקדימה" לשם כך. אנא וודא כי כעת הערך נראה כפי שרצית. בתודה, Amitayzl - שיחה 22:30, 29 במרץ 2016 (IDT)

לא, זו לא טעות. לפני שערכתי את הערך נכתב בערך בו זמנית על הסוג Coturnix ועל קבוצה פוליפילטית שמכילה את השלווים האמריקניים וכמה חוגלות. עכשיו, בערך שליו כתוב רק על הסוג Coturnix והערך שלווים כותב על הקבוצה.ּ - שיחה 14:57, 30 במרץ 2016 (IDT)
כשאתה עושה עריכה דרמטית כזאת הוסף תקציר עריכה שמסביר אותה. אני ביטלתי שוב את העריכה מתוך הנחה שהמדובר בהשחתה, לפני שהגעתי לכאן וראיתי את ההסבר. אמיר מלכי-אור - שיחה 15:04, 30 במרץ 2016 (IDT)

לתשומת לבך[עריכת קוד מקור]

בהקשרל ליברלנד-ליברטניזם הוא אידיאולוגיה מנחה ולא צורת משטר,זה כמו לרשום שהמשטר בישראל הוא "ציונות",תודה על הנסיון להרחיב אבל נא לא לתקן מה שלא שבור--א.פ עריכות-שיחה 21:28, 31 במרץ 2016 (IDT)

שינוי שמו של ערך קיסריון[עריכת קוד מקור]

שלום לך, שחזרתי את עריכתך. אם אתה חושב שיש מקום לשנות את שמו הל הערך, יש לדום בכך בדף השיחה של הערך. לא מוחקים היסטוריית עריכות של ערך ומעתיקים את התוכן להפניה, כאילו התוכן נוצר על ידך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:57, 1 ביוני 2016 (IDT)

רבי אברהם בן הרמב"ם[עריכת קוד מקור]

שלום, הדרך בה ביצעת את העברת הערך איננה נכונה הן במישור הטכני והן במישור המהותי. במישור הטכני השימוש בהעתק הדבק גורם למעשה להיעלמות של רשימת העורכים שכתבו את הערך המקורי ןמי שייכנס לערך יחשוב שאתה יצרת אותו מאפס וכדי להעביר יש כפתור העברה (במקרה הזה יש להוסיף בקשה בוק:במ למחיקת גרסאות ישנות). ברמה המהותית השם ראב"ם נפוץ הרבה פחות מאשר ר' אברהם בן הרמב"ם. אם תרצה לשנות יש להמשיך את הדיון שכבר קיים בשיחה:אברהם בן הרמב"ם#שם הערך ולא לשנות דבר ללא הגעה להסכמות. ‏DGtal‏ - שיחה 08:49, 5 ביוני 2016 (IDT)

DGtal, ראה הערה דומה שהערתי למשתמש פסקה אחת למעלה. מפתח-רשימה, מצער לראות שלמרות ההסבר שניתן לך, עשית שוב את אותה טעות. אני מקווה ששני ההסברים מספיקים, וכי בכל שינוי שתרצה בעתיד לעשות בשם ערך, תפתח דיון בדף השיחה, תוסיף את התבנית {{שינוי שם}} ואם תהיה הסכמה, השינוי יכול להיעשות רק על ידי העברה ראה הסבר בדף עזרה:איך לשנות שם של דף. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:21, 5 ביוני 2016 (IDT)

בית דוד[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לערך בית דוד, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, Amitayzl - שיחה 12:18, 5 ביוני 2016 (IDT)

קרקל[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף קרקל. הסיבה לכך היא: carcal caracal ‏ הינו השם המדעי. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, בר הראל - שיחה - תרומות 18:20, 20 באוקטובר 2016 (IDT)

יש צדק בדבריך, אבל אני עשיתי עריכה כיוון שקודם נכתב כי לסוג carcal caracal משתייך המין carcal caracal (אומנם גם אפשר להבין זאת אחרת - זה לא נכתב באופן חד משמעי). עכשיו עשיתי עריכה נוספת, אני מקווה שכך יותר טוב. --ּ - שיחה 18:30, 20 באוקטובר 2016 (IDT)
מצויין. תודה Face-smile.svg בר הראלשיחה 22:02, 14 בנובמבר 2016 (IST)

השינויים שביצעת בערכים הקשורים למערב ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שינוי גורף בכמה ערכים דורש התייעצות, בייחוד עם הכותב המקורי של הערכים, ובוודאי שמחייב תקציר עריכה שלא ביצעת. שחזרתי את כל העריכות שלך. לפי דף השיחה שלך זה קורה לך לא מעט פעמים ולכן אני מבקש שתזהר להבא בעריכות שאתה מבצע. אביהושיחה 09:24, 29 באוקטובר 2016 (IDT)

ג'יימס הראשון, מלך אנגליה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ג'יימס הראשון, מלך אנגליה. הסיבה לכך היא: הוא היה גם וגם. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, בר הראלשיחה 22:00, 14 בנובמבר 2016 (IST)

בהמשך לתבנית, שם הערך הוא מלך אנגליה, מדוע לשנות לסקוטלנד? בר הראלשיחה 22:01, 14 בנובמבר 2016 (IST)

נאציזם[עריכת קוד מקור]

שלום. עריכתך הייתה שגויה. בגרמנית מבטאים זאת "נאזו". ‏Archway שיחה 14:40, 9 באפריל 2017 (IDT)

נשמח להכיר אותך טוב יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום מפתח-רשימה,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:מפתח-רשימה". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Ldorfmanשיחה 08:34, 19 במאי 2017 (IDT)

דגלים[עריכת קוד מקור]

אנא אל תוסיף דגל מדינה בתבנית חייל, היה דיון והוחלט לא להוסיף. ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 10:40, 15 ביוני 2017 (IDT)

הצבת גבולות[עריכת קוד מקור]

תודה לך שגילית עירנות ותיקנת השחתה/טעות גדולה ישנה שם. אגסי - שיחה 18:57, 26 בינואר 2018 (IST)

יש לי בקשה, כשאתה עושה תיקונים, תכתוב הסבר ב"תקציר העריכה", כדי שיבינו ולא יאשימו אותך בהשחתה. אגסי - שיחה 13:29, 28 בינואר 2018 (IST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:31, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

גאט פון אברהם[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף גאט פון אברהם. הסיבה לכך היא: מחיקת תוכן. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, יעלי - שיחה 04:03, 3 ביוני 2018 (IDT)

לא הייתה מחיקת תוכן, כי אותו תוכן הופיע פעמיים בערך, אני פשוט מחקתי אחת כדי להימנע מכפילות. --ּ - שיחה 07:55, 3 ביוני 2018 (IDT)

אירנה שווינסקה[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הוספת הדגלים למדינות שבהן היא נולדה ונפטרה. ריבוי דגלים כזה מסרבל את התבנית. מה שחשוב הוא דגל הלאום שלה והוא כבר קיים. אם אתה חושב שיש להוסיף את הדגלים הללו לתבנית יש לעשות דיון עקרוני במזנון כי זה ישפיע על אלפי ערכים. BAswim - שיחה 11:22, 2 ביולי 2018 (IDT)

שאול[עריכת קוד מקור]

שלום, האם 1079 לפנה״ס - שגוי? חזרתישיחה 08:31, 3 ביולי 2018 (IDT)

לא הייתי אומר שגוי, אבל בשום מקום לא כתוב ששאול מת בגיל 69 - לפחות לא בשום מקור שאני מכיר, אם אתה מכיר אשמח שתראה לי ותשנה חזרה. למעשה, על פי פשט הכתוב, יש להניח ששאול מת בגיל 3 ("בֶּן שָׁנָה שָׁאוּל בְּמָלְכוֹ וּשְׁתֵּי שָׁנִים מָלַךְ עַל יִשְׂרָאֵל" (ספר שמואל א', פרק י"ג, פסוק א')), אבל התיאור הזה לא מתיישב עם מה שנאמר על שאול (למשל, כתוב כי הוא היה "גָּבֹהַּ מִכָּל הָעָם", מה שלא מתאים לפעוט), ולכן וודאי ששאול לא באמת מת בגיל 3, ויש הסבר הגיוני יותר למה שקרה (אישית לי יש אחד, אבל לא בכך עסקינן). לכן אפשר להגיד ששנת הולדתו האמיתית של שאול לא כתובה בשום מקום, ולכן הסרתי את 1079 לפנה״ס (שאין לי מושג מאיפה הוא בא) מהתבנית. --ּ - שיחה 21:42, 3 ביולי 2018 (IDT)

ביטול עריכה[עריכת קוד מקור]

ביטלתי עריכתך בערך ארץ ישראל השלמה כי היא הפכה לפחות מובנת את שהיה כתוב, לדעתי. אני ממליץ לכתוב זאת באופן שיובן, תודה Nirvadel - שיחה 21:34, 3 ביולי 2018 (IDT)

אני לא מסכים איתך. להפך, עריכתי מדגישה את העובדה שמעולם עם ישראל לא שלט בכל גבולות ההבטחה, שזה מה שהפסקה אומרת. --ּ - שיחה 21:36, 3 ביולי 2018 (IDT)

אימפריאליזם[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אימפריאליזם. הסיבה לכך היא: כאמור: הקודם עדיף. נמרח פחות על המסך ותופס פחות מקום בצפייה מנייד. אין צורך ברשימה ארוכה שלידה הרבה שטח ריק לא מנוצל.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Dovno - שיחה 12:55, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

תה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף תה. הסיבה לכך היא: לפי הערך עליה, היא התחתנה עם צ'רלס רק ב-1662, אז היא עוד לא היתה אשתו ב-1650.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Dovno - שיחה 13:00, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

משתמש[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום מפתח-רשימה,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:מפתח-רשימה". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 16:01, 23 באוגוסט 2018 (IDT)

קודו גמלוני[עריכת קוד מקור]

הי, הכוונה של קאיוס הייתה שמבחינה חיצונית הקודו דומה יותר לאייל מאשר לצבי - דבר שנכון. בכל מקרה, שיניתי מעט כדי שיהיה יותר ברור והשארתי גם את מה שציינת אודות המשפחה. מנחם.אל - שיחה 20:27, 11 בפברואר 2019 (IST)

הבחירות לכנסת העשרים ואחת[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הבחירות לכנסת העשרים ואחת. הסיבה לכך היא: דנו על זה בדף השיחה של הערך על הבחירות וכך הוחלט. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אבגד - שיחה 20:50, 14 בפברואר 2019 (IST)

אמנם אתה פה כבר חמש שנים אבל מעולם לא קידמו אותך בברכה אז הנה:[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, מפתח-רשימה, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אבגד - שיחה 20:52, 14 בפברואר 2019 (IST)

הכנסיה האורתודוקסית הרוסית[עריכת קוד מקור]

כנסייה זו היא אוטוקפלית ולא הייתה כפופה גם קודם לפטריארך האקומני של קונסטנטינופול. היא כעת בסכסוך איתו וזהו העדכון. השינוי הוא לגבי הכנסייה האורתודוקסית של אוקראינה שהתפצלה. וזהו אכן הנושא לעדכון Ewan2 - שיחה 22:38, 11 במאי 2019 (IDT)

קוויבק[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום מפתח-רשימה,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:מפתח-רשימה". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:06, 6 ביוני 2019 (IDT)

הצפת ערכים בדגלים[עריכת קוד מקור]

שלום

אנא הפסק להציף ערכים בדגלים. מה שעשית בעריכה הזו בערך על חוסיין, היה מיותר ומזיק. אין צורך ב 4 דגלים זהים בתבנית. זה לא נותן לקורא כלום. emanשיחה 18:26, 23 ביוני 2019 (IDT)