ויקיפדיה:דלפק היעץ של הספרייה הלאומית

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
National Library of Israel Service counter IMG 4500.JPG
איתור מקורות
Gnome-help-openclipart.svg
ארכיונים
רשימת הארכיונים

1 - 2 - 3 - 4 - 5

דלפק היעץ של הספרייה הלאומית הוא דף המיועד לשאלות של קוראים ושל ויקיפדים הנוגעים ליעץ ולתמיכה בכתיבת ערכים. שאלות אלה יועברו לספרני היעץ של הספרייה הלאומית בירושלים, ויינתן להם מענה בתוך שבעה ימי עבודה, בהתאם לעומס הפניות בדלפק הייעוץ הפיזי, ובמספר הפניות בדלפק וירטואלי זה.

שלושה ימים לאחר מתן תשובה לפנייה, הפנייה תאורכב בארכיון.


הוספת שאלה חדשה
כותרת שאלה:

שימו לב: שאלות חדשות נמצאות בסוף דף זה, ולא בתחילתו.

אנה קלפהולץ[עריכת קוד מקור]

היי, אני מחפש פרטים על אדריכלית בשם אנה קלפהולץ (Anna Klapholtz) שתכננה את מרכז הכרמל בחיפה. כך ע"פ ספרם של גילברט וסוסנובסקי. תודה. Shannen - שיחה 12:15, 24 באוקטובר 2016 (IDT)

Shannen צר לי. בספרים ובמאמרים הנגישים לספרייה הלאומית לא נמצא חומר אודות אנה קלפהולץ. קיימים בספרייה כמה ספרים הסוקרים את ההיסטוריה האדריכלית של חיפה והנ"ל אינה מוזכרת בהם. בברכה צוות הספריה הלאומית של ישראל - שיחה 22:48, 25 ביוני 2017 (IDT)

דניאל פרסקי[עריכת קוד מקור]

יש הרבה תמונות שלו: [1] אפשר להעלות לפחות תמונה אחת טובה לשימוש חופשי? Ranbarשיחהבואו לתיאטרון - תהנו מהמזגן 16:32, 24 בספטמבר 2017 (IDT)

כתבה מעיתון "דבר השבוע"[עריכת קוד מקור]

בערך שושנה בורוכוב מוזכרת הכתבה של יהודה קורן, "אהובת הקצין האנגלי", מ"דבר השבוע", 28 בנובמבר 1986. הכתבה לא נמצאת ברשת למיטב ידיעתי (חיפשתי באתר "עיתונות יהודית היסטורית" – העיתון "דבר" סרוק שם עד סוף שנת 1983). קיבלתי מ"ספריית שער־ציון בית אריאלה" צילום מהכתבה השמורה אצלם על מקרופילם, אך אני מבין שאיני יכול להעלות סריקה של הכתבה לוויקיפדיה בגלל זכויות יוצרים, ואין בדיוק למי לפנות על מנת לקבל אישור OTRS. האם ביכולתכם לסייע? אולי תוכלו לסרוק את הכתבה הספציפית הזו ולהעלות לרשת/לאתר "עיתונות יהודית היסטורית"? תודה, חזרתישיחה 07:12, 2 באוקטובר 2017 (IDT)

השיר קרב הראל, רשימת הנופלים[עריכת קוד מקור]

בסוף השיר קרב הראל, ישנה רשימה של נופלים (הג'ינג'י, מוישה, מיכאל...). השאלה שלי היא האם ידועה זהותם של אותם לוחמים אשר מונצחים בשיר. בברכה, זאב קטןשיחה • ט"ו בתשרי ה'תשע"ח • 20:38, 5 באוקטובר 2017 (IDT)