האח הגדול עונה 12

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
האח הגדול עונה 12
האח הגדול
האח הגדול
מבוסס על האח הגדול הולנד
סוגה תוכנית מציאות
בימוי רועי עוז-פרבשטיין
מנחים גיא זו-ארץ
לירון ויצמן
פרסים מיליון ש"ח
ארץ מקור ישראלישראל ישראל
שפות עברית
תוכנית מקור עונה אחת עשרה
הפקה
אתר צילומים בית האח הגדול, קריית התקשורת נווה אילן
אורך פרק 90–120 דקות (ברוטו)
שידור
רשת שידור רשת 13
האח הגדול LIVE (ערוץ 26)
תקופת שידור מקורית 7 ביוני 2022 – הווה (4 שבועות ויום)

האח הגדול עונה 12 היא העונה השתים עשרה של תוכנית הריאליטי הישראלית "האח הגדול", והעונה השישית של התוכנית במצטבר שמשודרת ברשת 13. העונה משודרת החל מ-7 ביוני 2022. את העונה מנחים גיא זו-ארץ ולירון ויצמן. בתפקיד מנחות הפינה של התוכנית "פותחות עין" לוהקו הבלוגריות יובל כספית ועינב כהן, בפינה הבלוגריות נותנות ביקורות ל"לוקים" של הדיירים באותו שבוע.

על העונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

זאת העונה הרגילה מספר שתים עשרה במצטבר והעונה הרביעית הרגילה ברשת 13.

על אף היותה העונה הרגילה השתים עשרה שהופקה לתוכנית, היא משווקת בגופי השידור השונים בתור "עונה 4", בהתאם להיותה העונה הרגילה הרביעית של התוכנית במסגרת הזכיינית "רשת".

יומיים לפני תחילת העונה, עמרי, אחד הדיירים שהיה אמור להיכנס התגלה כחולה COVID-19. עקב כך, הוחלט שהוא יכנס ביום התשיעי לעונה.[1] ביום השלישי הצטרף דייר בהפתעה (שרון בניפוסי), ללא ידיעה מוקדמת שלו. ביום החמישי נכנסה דיירת בשם טליה עובדיה, בת זוגו לשעבר של אליאב, ללא ידיעה מוקדמת של השניים.[2]

מבנה ועיצוב הבית[עריכת קוד מקור | עריכה]

בית האח הגדול בקריית התקשורת נווה אילן עוצב מחדש גם בעונה זאת. את הבית עיצב שימרי גל נובק, שעיצב את הבית גם בעונה הקודמת. הקונספט הנבחר של הבית מקדש את הטבע עם חומרים כמו אבן, עץ מלא, טראצו, בטון, וכותנה, חומרים טבעיים שמובילים את העיצוב בבית. אלו שולבו במטרה לייצר עבור הדיירים סביבה חמה, ביתית, עוטפת ואותנטית.[3]

חדרי הבית:[4]
 • סלון
 • פינת אוכל
 • מטבח
 • נסט
 • חצר
 • חדר שינה
 • חדר ארונות
 • חדר אסיפת הדיירים
 • חדר עישון
 • חלל רחצה
 • חדר האח הגדול
 • חדרי משימות
 • המעלית

דיירי הבית[עריכת קוד מקור | עריכה]

רשימת 18 הדיירים שנכנסו לבית האח הגדול לפי סדר כניסתם:[5]

התרחשויות בולטות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • עקב המשימה הסודית הראשונה, לאחר הצבעת הצופים, הדייר שהכי התאים לדיאן היה נתנאל, דיאן ונתנאל נחשבו כדייר אחד עד להודעה חדשה.
 • יומיים לפני ערב פתיחת העונה, עמרי, דייר נוסף שהיה אמור להיכנס, נדבק בקורונה ולפיכך, כניסתו לבית נדחתה ליום ה-9.[1][6]
 • ביום ה-3 הצטרף בהפתעה דייר חדש מן המניין, שרון, עליו הוטלה משימה סודית.
 • ביום ה-5 הצטרפה דיירת חדשה מן המניין, טליה, אשר הייתה בעבר בת הזוג של אליאב.

שינויים באופן המשחק[עריכת קוד מקור | עריכה]

לראשונה, בבית האח הגדול יש מספר קומות ומעלית, חלקים אלו הוספו בנוסף אל חדר המשימות הקיים בקומה הראשונה.[דרוש מקור]

לראשונה בתוכנית בכל העולם, דייר נכנס לבית ללא ידיעה מוקדמת, שלושה ימים לאחר שידור הבכורה של העונה.[7]

לאחר כל הדחה של דייר, המודח בחר דייר שהוא רוצה שיהיה המודח הבא, מי שהמודח בוחר, נכנס אוטומטית לרשימת ההדחה של השבוע שאחרי.

משימות[עריכת קוד מקור | עריכה]

 • בן הזוג של דיאן – באופן של משימה סודית, האח הגדול ביקש מדיאן לבחור לאחר כל הכניסות שלושה דיירים רווקים בעזרת קאזם ודינה, דיאן בחרה באליאב, דניאל ונתנאל. לאחר מכן הלכו הרביעייה לחדר המשימות, שם נמצאת מעלית, הם עלו במעלית לקומה השמינית, אך המעלית נתקעה והרביעייה עצרו ב"חצי קומה". לאחר מכן לצופים ניתנה אפשרות להצביע מי הכי מתאים לדיאן. הצופים בחרו בנתנאל, ולפיכך, עד להודעה חדשה, דיאן ונתנאל מעמידים להדחה ביחד ואף מועמדים להדחה ביחד יחד כאילו היו כדייר אחד (בדומה לגילי וגיל מהעונה השביעית ולשמוליק וכוכב מהעונה השמינית).
 • חמישיית הגמר של שרון – באופן של משימה סודית, לאחר ששרון נכנס לבית, האח הגדול אמר לו שעד היום החמישי הוא צריך לבחור את חמישיית הגמר שלו. הוא בחר במרינה, דינה, קאזם, שרון ושרין, החמישייה קיבלו חסינות מההדחה הראשונה.
 • משימת ההיכרות – באמצע הסלון ממוקם טלפון נייד ענק (1.5 מטר), כל פעם שנשמע צלצול על הדיירים להגיע אל הטלפון. על המסך מוצגת תמונת מסך של אחד הדיירים, ומוצגת הודעת רמז על אירוע שהתרחש אצל הדייר שתמונת המסך שלו בעבר. על הדייר להחליט האם לפתוח את הרמז ובכך לחשוף את הדיירים למקרה עבר שקרה לו או לדחות את הרמז ולקבל פסילה. בנוסף, דינה ורחל קיבלו משימה, האח הגדול אמר כל פעם שאלה של כן ולא, למשל: מי בגד בבן/בת זוגו/זוגה, ודינה ורחל צריכים לנחש מי מהדיירים עשה את זה. אם בתום המשימה יצליחו הדיירים לא לעבור את מספר הפסילות המותרות יזכו בתקציב מותרות. מספר הפסילות הגבולי היה 5, והדיירים נפסלו 7 פעמים, והם הפסידו במשימה וקיבלו תקציב בסיסי.
 • משימת התנ"ך – במשימת התנ"ך, כל דייר הפך לדמות מהתנ"ך: בר - שלמה המלך[א], שרין ודינה - משה והסלע[ב], אליאב - שמשון, דיאן - דלילה[ג], אופק וטליה - אדם וחוה[ד], קאזם - הנחש[ה], אילנה, דניאל, דיאנה, מרינה, נתנאל, עמרי, ריוואה, שחף ושרון - בני ישראל[ו]. שרין ודינה הפסידו במשימה הסודית שהייתה המשימה האמיתית, עקב כך הדיירים הפסידו במשימה וקיבלו תקציב בסיסי.
 • מחלקים את הבית – הדיירים חולקו לזוגות, והצופים הצביעו מי הם אוהבים יותר מכל זוג. הזוגות היו: ריוואה ודניאל, מרינה ודינה, שרין ושרון, אילנה ודיאנה, קאזם ושחף, בר ואליאב, דיאן ונתנאל ואופק וטליה. האהובים מכל זוג היו: דניאל, מרינה, שרין, אילנה, שחף, אופק, אליאב ונתנאל. הלא אהובים מכל זוג היו: ריוואה, דינה, שרון, דיאנה, קאזם, טליה, בר ודיאן. חדר השינה חולק לשתיים: החלק של האהובים (קבוצת הלבבות) והחלק של הלא אהובים (קבוצת הלבבות השבורים). במשימה, קבוצת הלבבות השבורים לא יכלו לעמוד על הרצפה בחדר האח הגדול, בפינצ האוכל, במטבח, בסלון ובחצר והיו צריכים לעמוד ולהתקדם בעזרת לבבות שבורים. בדיון הראשון דיירי הלבבות השבורים הצטרכו לספר סיפורים מרגשים, והשניים שסיפורם היה הכי מרגש (בהתאמה לקטגוריה שכתובה על המסך) בעיניי דיירי הלבבות עבר לקבוצת הלבבות, מי שעברו הן דינה ובר. בדיון השני השניים שהיה להם את הדעה הכי נכונה (לדוגמה: מי הדייר שיצא אחרון מהבית) בעיניי דייר הלבבות יעברו לקבוצת הלבבות. בדיון השלישי האח הגדול נתן 3,000 שקלים, ודיאן וריוואה היו צריכות כל אחת לקנות בנפרד תמונות של משפחות הדיירים, דיירי הלבבות בחרו איזה קנייה תבחר, הקנייה של ריוואה נבחרה וריוואה עברה לקבוצת הלבבות, ובחרה שטליה תעבור יחד איתה. דיאן ושרון נשארו אחרונים בקבוצת ה"לבבות השבורים" ולכן קיבלו חסינות מההדחה השלישית (גם נתנאל קיבל חסינות בגלל שהוא ודיאן נחשבים כדייר אחד בבית). הדיירים קיבלו תקציב מותרות.
 • אמת או חובה – בסלון הבית יש בקבוק ענק. מדי פעם התנגן השיר 'אמת או חובה' והדיירים מתאספים סביב הבקבוק, הדייר שנעצר עליו פקק הענק צריך לבחור אם לספר אמת, או לבצע חובה ומקבל משימה בהתאם. קאזם הפך לשוקולית וצריך לדבר עם כולם שהוא פותח במחמאה. דינה ונמצאה לאורך כל המשימה בקופת רכבת ומכרה כרטיסים לדיירים שרוצים לעבור בין אזורים בבית. אילנה והייתה צריכה לדבר לאורך כל המשימה בחרוזים ובשירה תוך שהיא מתניידת ברכב קטן. נתנאל קיבל רדיו טייפ והיה צריך לדבר רק בראפ. דיאן ודניאל היו צריכים ללכת יחד לכל מקום, ואם היו נפרדים הם היו מקבלים זרם חשמלי. מרינה הייתה צריכה להגיע למתחם קריוקי בכל פעם שהתנגן השיר "בוא לריו" (יהודית רביץ) והייתה צריכה לשיר ביחד עם המנגינה. דינה התבקשה לבחור במספר דיירים לחצר הבית בה נמצאת מסיבת אלכוהול, היא בחרה בשרין, ריוואה, קאזם, שרון, מרינה, דניאל ושחף. שרון היה צריך לחקות מספר דיירים. אופק התבקש לכתוב מחזה של 3 דקות על מספר דיירים לבחירתו. אליאב היה צריך לבנות את ישיבת התקציב לבדו מתקציב מותרות ללא כל התיעצות עם דייר אחר.

הערות

 1. ^ שצריכה לשבת על כס המלכות כל המשימה ולקבל החלטות. בר הייתה צריכה להחליט מי יוותר על מיטתו: אופק או קאזם, או שהם יחלקו כל אחד חצי מיטה, היא החליטה שקאזם יוותר על מיטתו ויישן בתוך התיבה של משה בנהר.
 2. ^ בכל פעם שדייר היה שותה, שרין הכתה על דינה. בנוסף, שרין ודינה קיבלו את המשימה הסודית האמיתית, לגרום לבני ישראל לשבור את המשימה שלהם
 3. ^ שהייתה צריכה לגזור לשמשון, אליאב את השיער בלי שירגיש
 4. ^ נלקחו כל בגדיהם עד להודעה חדשה. היו צריכים לבחור: או לאכול עשרה תפוחים ירוקים מהעץ שהוקם בבית כדי שיקבלו 1,000 שקלים לתקציב השבועי, או לאכול עשרה תפוחים אדומים מהעץ כדי שבגדיהם יוחזרו אליהם.
 5. ^ נבחר להיות הנחש על ידי דיירי הבית. חילק לדיירי הבית מכות, עמרי קיבל את מכת בכורות, מה שאומר שעמרי יצטרך לעשות הכל ראשון באותו השבוע לאכול ראשון, ללכת לישון ראשון ולהיות מועמד להדחה ראשון, נתנאל ועמרי קיבלו את מכת ארבה והיו צריכים לאכול חגבים, דיאן קיבלה את מכת חושך ולא יכלה לקבל מסרים ממשפחתה וקרוביה עד להודעה חדשה.
 6. ^ בני ישראל היו צריכים ללכת יחד 40 קילומטר בהליכונים שפוזרו להם בחצר בשמש תמורת 2,000 שקלים לתקציב השבועי. ריוואה הייתה צריכה לפרוש מהמשימה עקב מצב רפואי.

טבלת הדחות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מקרא
חסינות
מועמדות אוטומטית להדחה, ללא כל הסתמכות על מס' העמדות מסוימות
שבוע
1
שבוע
2
שבוע
3
שבוע
4
שבוע
5
שבוע
6
שבוע
7
שבוע
8
שבוע
9
שבוע
10
שבוע
11
שבוע
12
שבוע
13
שבוע
14
שבוע
15
שבוע
16
שבוע
17
שבוע
18
הגמר מועמדות
להדחה
אופק ללא
הדחה
מועמד להדחה דיאן ונתנאל
שרון
אילנה
דיאנה
מועמד להדחה 3
אילנה ללא
הדחה
מועמדת להדחה דינה
ריוואה
דינה
ריוואה
מועמדת להדחה 4
אליאב ללא
הדחה
מועמד להדחה שרון
שרין
שרין
דיאנה
מועמד להדחה 2
בר ללא
הדחה
מועמדת להדחה שרון
שרין
שרין
שחף
מועמדת להדחה 3
דיאן ונתנאל ללא
הדחה
מועמדים להדחה טליה
ריוואה
ריוואה
קאזם
מועמדים להדחה 3
דינה ללא
הדחה
ניצלה מהדחה בר
שרון
בר
דיאנה
מועמדת להדחה 1
דניאל ללא
הדחה
ניצל מהדחה דיאנה
שרון
בר
ריוואה
מועמד להדחה 1
טליה ללא
הדחה
מועמדת להדחה דיאן ונתנאל
שרין
שרין
דיאנה
מועמדת להדחה 3
מרינה ללא
הדחה
ניצלה מהדחה דינה
ריוואה
אופק
ריוואה
מועמדת להדחה 1
קאזם ללא
הדחה
ניצל מהדחה עמרי בר
אופק
מועמד להדחה 2
ריוואה ללא
הדחה
מועמדת להדחה דיאן ונתנאל
שרון
דיאנה
אילנה
מועמדת להדחה 4
שחף ללא
הדחה
מועמד להדחה שרון
דיאנה
בר
דיאנה
מועמד להדחה 2
שרון ללא
הדחה
ניצל מהדחה בר
אופק
בר
אופק
מועמד להדחה 2
שרין ללא
הדחה
ניצלה מהדחה דיאן ונתנאל
אופק
בר
אופק
מועמדת להדחה 2
דיאנה ללא
הדחה
מועמדת להדחה דינה
ריוואה
אופק
ריוואה
הדחה
(יום 26)
2
עמרי טרם נכנס לבית ניצל מהדחה שרון
טליה
הדחה
(יום 19)
1
רחל ללא
הדחה
מועמדת להדחה הדחה
(יום 12)
1
הערות [א][ב] [ג][ד][ה] [ו] [ז] [ח]
רשימת מועמדים ראשונית אופק
אילנה
אליאב
בר
דיאן ונתנאל
דיאנה
דניאל
טליה
רחל
ריוואה
שחף
מועמדות להדחה אופק
אילנה
אליאב
בר
דיאן ונתנאל
דיאנה
טליה
רחל
ריוואה
שחף
אילנה
דיאן ונתנאל
עמרי
קאזם
ריוואה
שרון
אופק
אילנה
בר
דיאנה
טליה
ריוואה
שרין
כל הדיירים
כניסה לרשימת ההדחה הבאה[ט] ללא קאזם טליה אופק ללא
הדחה ללא הדחה רחל עמרי דיאנה
מקום חמישי

מקום רביעי

מקום שלישי

מקום שני

הזוכה

הערות

 1. ^ בשבוע הראשון, נכנסו גם שרון וגם טליה בנפרד מכניסת הדיירים.
 2. ^ בשבוע זה, הוחלט כי נתנאל ודיאן יפעלו כדייר אחד עד להודעה חדשה.
 3. ^ מרינה, דינה, קאזם, שרון ושרין קיבלו חסינות לאחר ששרון בחר אותם להיות חמישיית הגמר שלו כחלק ממשימה סודית.
 4. ^ בשבוע השני, נכנס דייר חדש, עמרי, לאחר שכניסתו לבית נדחתה בשבוע מערב הפתיחה בעקבות הידבקותו בנגיף הקורונה. עקב כניסתו המאוחרת, קיבל חסינות מההדחה הראשונה.
 5. ^ אילנה ודניאל נבחרו על ידי הדיירים לעלות למעלית, אחד מהם יעלה לקומה 6, ואחד יעלה לקומה 7. מי שיבחר לעלות לקומה 6 יקבל חסינות, ומי שיבחר לעלות לקומה 7 ישאר ברשימת ההדחה וגם יהיה ברשימת ההדחה הבאה, דניאל עלה לקומה 6 וקיבל חסינות, ואילנה עלתה לקומה 7 ונכנסה לרשימת ההדחה הבאה
 6. ^ במסגרת משימת התנ"ך, קאזם מטיל מכות על הדיירים. עמרי קיבל את מכת הבכורות, שמשמעותה היא שעמרי יהיה ראשון בכל דבר - אוכל ראשון, מעשן ראשון, הולך לישון ראשון, וגם מועמד להדחה ראשון. עמרי נכנס אוטומטית לרשימת ההדחה
 7. ^ במסגרת משימת החלוקה, שרון ודיאן ונתנאל קיבלו חסינות לאחר ששרון ודיאן נשארו אחרונים בקבוצת "הלא אהובים".
 8. ^ האח הגדול הציב בפני הדיירים דילמה: שבשבוע זה הדיירים יעמידו בהדחה פומבית, או שכל הבית יהיה מועמד להדחה באופן אוטומטי, הדיירים בחרו באופציה השנייה וכל הבית הועמד להדחה.
 9. ^ לאחר כל הדחה של דייר, המודח בחר דייר שהוא רוצה שיהיה המודח הבא, מי שהמודח בוחר, נכנס אוטומטית לרשימת ההדחה של השבוע שאחרי.

מספר העמדות להדחה לדייר[עריכת קוד מקור | עריכה]

שבוע 1 שבוע 2 שבוע 3 שבוע 4 שבוע 5 שבוע 6 שבוע 7 שבוע 8 שבוע 9 שבוע 10 שבוע 11 שבוע 12 שבוע 13 שבוע 14 שבוע 15 שבוע 16 שבוע 17 שבוע 18 הגמר סה"כ
אופק 2 5 1 8
אילנה 2 2
אליאב 0 0 0
בר 2 6 8
דיאן ונתנאל 4 4
דינה 3 1 4
דניאל 0 0 0
טליה 2 1 3
מרינה 0 0 0
קאזם 1 1 2
ריוואה 4 5 9
שחף 0 1 1
שרון 8 8
שרין 3 3 6
דיאנה 2 6 הודחה 8
עמרי טרם נכנס לבית 1 הודח 1
רחל הודחה 0

מדרוג[עריכת קוד מקור | עריכה]

שבוע פרק תאריך שידור
מקוריישראלישראל
נתוני צפייה[א] מקור
אחוזי צפייה[ב] מספר צופים[ג]
1 1 אירוע הכניסה! 7 ביוני 2022 21.4% 564,000 [8]
2 הדייר שלא יודע! 9 ביוני 2022 17.2% 438,000 [9]
3 האקסית נכנסת 11 ביוני 2022 17.3% 452,000 [10]
2 4 כשאליאב פגש את טליה 12 ביוני 2022 14.8% 421,000 [11]
5 הדייר שיפיל את כולם! 15 ביוני 2022 15.6% 395,000 [12]
6 המופע של דינה ורחל 16 ביוני 2022 14.9% 348,000 [13]
7 האהבה בסכנה 18 ביוני 2022 16.8% 440,000 [14]
3 8 הקרב על השוקו 19 ביוני 2022 15.5% 395,000 [15]
9 נקמתו של הנחש 22 ביוני 2022 15.2% 359,000 [16]
10 אסיפת הדיירים 23 ביוני 2022 16.6% 413,000 [17]
11 פרק הדחה 25 ביוני 2022 17.8% 439,000 [18]
4 12 מחלקים את הבית 26 ביוני 2022 16.9% 401,000 [19]
13 המשימה שחיברה את הבית 29 ביוני 2022 15.5% 397,000 [20]
14 הבגידה הגדולה 30 ביוני 2022 14.8% 353,000 [21]
15 משדר הדחה 2 ביולי 2022 17.9% 442,000 [22]
5 16 דרמה בשידור חי 3 ביולי 2022 14.8% 379,000 [23]
17 אמת או חובה 6 ביולי 2022
18 7 ביולי 2022
19 9 ביולי 2022
6 20 10 ביולי 2022
21 13 ביולי 2022
22 14 ביולי 2022
23 16 ביולי 2022
7 24 17 ביולי 2022
25 20 ביולי 2022
26 21 ביולי 2022
27 23 ביולי 2022
 1. ^ המדרוג נכתב על פי נתוני צפייה ראשוניים, כולל צפייה נדחית עד 2:00 בלילה
 2. ^ במגזר היהודי
 3. ^ באוכלוסייה הכללית

פותחים את הכל[עריכת קוד מקור | עריכה]

"פותחים את הכל" היא תוכנית ליווי של התוכנית המרכזית.

כמו בשאר עונות רשת של התוכנית, גם בעונה זו "חושפים את הכל" שודרה. בכל פרק דייר אחד או שתיים מספרים את סיפורם האישי. פרקי התוכנית משודרים פעם בשבוע לאחר הפרק של התוכנית עצמה.

מדרוג[עריכת קוד מקור | עריכה]

פרק תאריך שידור מקורי נתוני צפייה מקור
אחוזי צפייה מספר צופים
1 נתנאל 12 ביוני 2022 8.9% 240,000 [24]
2 ריוואה 26 ביוני 2022 לא ידוע
2 מרינה 3 ביולי 2022 8.3% 181,000 [25]

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ 1 2 האח הגדול 2022: דרמה בהפקה רגע לפני העונה החדשה, באתר אייס, 6 ביוני 2022
 2. ^ החברה של כוכב "האח הגדול" תהיה הדיירת שתכנס לבית בשבת!?, שמועה בידור
 3. ^ מערכת וואלה! בית ועיצוב‏, האח הגדול 2022: מאיפה הרהיטים שראיתם בבית האח?, באתר וואלה!‏, 7 ביוני 2022
 4. ^ בשיתוף רשת 13‏, האח הגדול | מעלית, חדרים סודיים וחדר מיוחד לאסיפת דיירים: הכירו את בית האח הגדול החדש, באתר וואלה!‏, 8 ביוני 2022
 5. ^ רשימת הדיירים של העונה השתים עשרה, אתר "רשת"
 6. ^ "האח הגדול": כל מה שצריך לדעת על הדייר החדש, באתר ישראל היום, 14 ביוני 2022
 7. ^ לראשונה בעולם: שרון בניפוסי הוא הדייר שייכנס בהפתעה לבית בשידור חי, אתר רשת 13
 8. ^ האח הגדול התפוצצה בהשקה, כך הושפעה מהדרות חדשות 13, אייס
 9. ^ רייטינג: האח הגדול שוב משאיר אבק לקשת 12?, באתר אייס, 10 ביוני 2022
 10. ^ רייטינג: האח הגדול ממשיכה להביס את קשת 12?, אייס
 11. ^ רייטינג: האח הגדול שוב הביסה את חתונה ממבט ראשון?, Ice
 12. ^ רייטינג: מאסטר שף חוטפת מהאח הגדול, מי ניצחה בפריים?, Ice
 13. ^ רייטינג: האח הגדול בדרך להוביל את רשת למהפך על קשת?, אייס
 14. ^ רייטינג: האח הגדול וחתונה ממבט ראשון צמודות מתמיד, Ice
 15. ^ רייטינג: האח הגדול שוב הצליחה לנצח את מאסטר שף?, Ice
 16. ^ רייטינג: האח הגדול שוב הצליחה להביס את חתונמי?, Ice
 17. ^ רייטינג: האח הגדול ממשיך לרסק את קשת 12, Ice
 18. ^ רייטינג: האח הגדול הופתעה על ידי קשת 12, Ice
 19. ^ רייטינג: דרמה ברצועת הפריים טיים, איזה ערוץ ניצח?, אייס
 20. ^ רייטינג: רשת 13 משיגה שני ניצחונות חשובים, אייס
 21. ^ רייטינג: האח הגדול משייטת לניצחון, קושמרו הציל את קשת, אייס
 22. ^ רייטינג: האח הגדול במשדר הדחה ששבר את קשת 12, אייס
 23. ^ רייטינג: האח הגדול הצליחה שוב להביס את מאסטר שף?, אייס
 24. ^ רייטינג: האח הגדול שוב הביסה את חתונה ממבט ראשון?, אייס
 25. ^ רייטינג: האח הגדול הצליחה שוב להביס את מאסטר שף?, אייס