שיחת משתמש:The Gargoyle King

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:Horns 123)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
"מי שבא, ברוך הבא!"

שלום לכל באי דף שיחתי, בבקשה לשמור על הנימוס המקובל בדפי השיחה, ולא להשאיר לי הודעות בשבת ובחגים, ואנסה להגיב במהירות.

ארכיונים

{{ארכיון ראשי}}

אפשר לשוחח איתי פה על:

  • עריכות שביצעתי
  • ערכים שפירסמתי
  • בעיות שגרמתי בלי כוונה בשיטוטיי
  • לפרוטוקול; אפשר לשוחח איתי כאן על כל דבר


The Gargoyle King ענה על ההודעה האחרונה בדף שיחתו בתאריך 18/11/2019 בשעה 22:44:23.

הוספת שיחה חדשה
כותרת השיחה:


שיחת משתמש:The Gargoyle King/הודעת עריכה

הנצחיים (סרט)[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, מסתבר שכבר נפגשנו בעבר בשם אחר. לא עברתי על שאר הערכים (שנוצרו הרבה בטרם עת, לדעתי) שיצרת היום, רק סקירה קצרה על "הנצחיים (סרט)" הראתה מידע שגוי בחלקו וכתוב בצורה חפוזה, טיפה לא-מקצועית ברובו. איו לי כלום במשותף עם הטפות מוסר, אבל בכל זאת - לא מדובר בכמה ערכים אתה כותב, אלא כמה מהם טובים. Quality tops Quantity.
אני עייף נורא אז אלך לישון, מקווה שעזרתי, ואם לא אז לפחות שלא השנאתי את עצמי על עוד מישהו - אני רק מנסה לעזור. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 23:45, 21 ביולי 2019 (IDT)

הסתכלתי על ערכים נוספים שיצרתי ורציתי דווקא להודות ולשבח. יכול להיות שבלעדיך היו נותרים חורים רציניים בויקיה הזאת. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 23:48, 21 ביולי 2019 (IDT)

בוקר טוב. קודם כל, תודה על המחמאה... שנית, אתה מדבר על מידע שגוי בחלקו וכתוב בצורה טיפה לא-מקצועית. תוכל להפנות אותי לחלקים עליהם אתה מדבר? דווקא השתדלתי והקפדתי ליצור את הערך מתוך צמידות למקבילו האנגלי, תוך כדי ניסוח המשפטים בצורה שתתאים לשפה העברית.
רק לצורך הבהרה ולמען הסר ספק: (מכיוון שכבר הבנתי שאתה יגע מכך שאתה מתבקש להשלים/לשכתב ערכים של ויקיפדים אחרים) אני רק מבקש שתראה לי היכן שגיתי ואיך אוכל לתקן זאת להבא. למשל בערך המדובר כאן, נאמר המשפט Feige said Marvel was interested in exploring the "ancient aliens kind of sci-fi trope" of the Eternals being the inspiration for myths and legends throughout the history of the Marvel Cinematic Universe; מכיוון שלא הבנתי איך לתרגם את החלק ancient aliens kind of sci-fi trope בצורה הגיונית ולא מעוותת, העדפתי להשמיט אותו ולכתוב בקצרה כי פייגי הצהיר שאולפני מארוול מעוניינים לחקור את "הנצחיים" מכיוון שהם היוו השראה למיתוסים ואגדות לאורך ההיסטוריה של היקום הקולנועי של מארוול. האם גם בניסוח זה שגיתי?
גם לי חשובה איכות הערכים שאני כותב ואני לרוב משתדל שהערכים שכתבתי יהיו מורחבים ומקיפים כמו אחיהם הלועזיים.
מלך הגרגוילים - נקודת המפגש 10:00, 22 ביולי 2019 (IDT)

שלום זה ישראל אטיאס[עריכת קוד מקור]

דף המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

רציתי להעיר על דף המשתמש שלך.... 77.138.28.116 17:24, 26 ביולי 2019 (IDT) מדוע אתה משנה לי את התוכן והתמונה שנכתב? שכרתי מישהו שיטפל לי בזה. התמונה צולמה על ידי והתוכן המחודש הינו נכון. יש לך מספר טלפון שאצור איתך קשר?

תיבת משתמש[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שיש לך תבנית משתמש שבא אתה מביא ציפיה שיהיה ספר שמיני בסדרת הארי פוטר, אך כבר כמה חודשים יש ספר כזה, האם תיבה זו שימושית עדיין? צבי מתן - שיחה 16:17, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

אין לי מושג... מלך הגרגוילים - נקודת המפגש 14:59, 27 באוגוסט 2019 (IDT)

יום הולדת שמח!!![עריכת קוד מקור]

מזל טוב! יוסף יצחק-שיחה, כ"א בחשוון ה'תש"ף. 19:39, 18 בנובמבר 2019 (IST)

מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Hello513 - שיחה 19:42, 18 בנובמבר 2019 (IST)
מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! Cumputer guy - שיחה 22:29, 18 בנובמבר 2019 (IST)
תודה רבה לשלושתכם. Face-smile.svg מלך הגרגוילים - נקודת המפגש 22:44, 18 בנובמבר 2019 (IST)