ויקיפדיה:תמונה מומלצת/המלצות קודמות/מאי 2015

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
תמונות מומלצות
2009       אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2010 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2011 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2012 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2013 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2014 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2015 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2016 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2017 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2018 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2019 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2020 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2021 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2022 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2023 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
מאי
1 במאי 2015
הפגנה נגד העסקת ילדים בתנאי עבדות, ניו יורק, כנראה במצעד אחד במאי, 1909 (השלטים באנגלית וביידיש)

הפגנה נגד העסקת ילדים בתנאי עבדות, ניו יורק, כנראה במצעד אחד במאי, 1909 (השלטים באנגלית וביידיש)


עריכה - תבנית - שיחה
2 במאי 2015
"חיילי הצבא האדום מניפים את הדגל הסובייטי מעל בניין הרייכסטאג" (1945), תצלום מאת יבגני חאלדיי המציג את הכיבוש הסובייטי של ברלין בתום מלחמת העולם השנייה.

"הנפת הדגל הסובייטי מעל בניין הרייכסטאג" (1945), תצלום מאת יבגני חאלדיי המציג את הכיבוש הסובייטי של ברלין בתום מלחמת העולם השנייה. לימים התברר כי התמונה מבוימת ומרוטשת.


עריכה - תבנית - שיחה
3 במאי 2015
El Tres de Mayo, by Francisco de Goya, from Prado in Google Earth.jpg

שלושה במאי 1808 הוא ציור שמן מעשי ידי האמן פרנסיסקו דה גויה, צייר חצר המלוכה בספרד. הציור מתאר הוצאה להורג המונית של ספרדים שבוצעה בידי הכוחות הצרפתיים בלילה שבין 2 במאי ל-3 במאי 1808, במהלך הכיבוש של חצי האי האיברי בידי צבא נפוליאון. זהו הציור הראשון שבו מוצגת סצנה ממוראות המלחמה, שנושאה אינו המנצחים אלא דווקא הקורבנות.


עריכה - תבנית - שיחה
4 במאי 2015
תרנגולת מהמין תרנגול בנקיבה.

תרנגולת מהמין תרנגול בנקיבה. תרנגול בנקיבה הוא אביו של תרנגול הבית שבוית ממנו לפני 5,000 שנה בקירוב והוא חי בטבע ביערות של דרום-מזרח אסיה והודו. כמרבית הפסיוניים, הנקבה הרבה יותר קטנה ומוסווית לעומת הזכר הגדול והצבעוני, והיא זו שמגדלת את האפרוחים.

עריכה - תבנית - שיחה
5 במאי 2015
אשכול גפן היין על ענף.

אשכול גפן היין על ענף. פריה של הגפן קרוי ענב וממנו עושים משקאות חריפים כמו יין וגם צימוקים. הגפן נמנית עם שבעת המינים והיין נחשב למשקה אותו ניסכו בבית המקדש. נוהגים לעשות עליו קידוש בשבתות וימים טובים. המקום בו מגדלים את הגפנים קרוי כרם והמקום בו מכינים יינות קרוי יקב.

עריכה - תבנית - שיחה
6 במאי 2015
מנהג בולט בל"ג בעומר הוא הדלקת מדורות לציון מפנה שחל לטובת צבאו של בר כוכבא במרד מול הרומאים.

מנהג בולט בל"ג בעומר הוא מנהג הדלקת המדורות לציון הילולתו של רבי שמעון בר יוחאי, או לזכר המשואות שהושאו כדי לבשר על המפנה שחל לטובת צבאו של בר כוכבא במרד נגד האימפריה הרומית.


עריכה - תבנית - שיחה
7 במאי 2015
מדורה

מדורה היא הדלקת אש מבוקרת בשטח חיצוני מצומצם, למטרות שונות. המדורה משמשת בעיקר לחימום הגוף ליושבים בחוץ בלילות קרים, לבישול מזון, לאיתות ולציון חגים שונים, כגון ל"ג בעומר בישראל או ליל גאי פוקס הנחוג ב-5 בנובמבר בבריטניה. חלק מהווי הפלמ"ח היה הקומזיץ, מפגש חברתי הנערך סביב מדורה, שכלל שירה בציבור, צ'יזבאטים ואכילת קרטושקעס - תפוחי אדמה שנאפים במדורה עצמה. אחר קום מדינת ישראל הפך הקומזיץ לפעילות נפוצה בתנועות הנוער.


עריכה - תבנית - שיחה
8 במאי 2015
האריסטוקרט הצרפתי אנטואן לבואזיה, יחד עם אשתו, בציור משנת 1788, מעשה ידיו של הצייר ז'אק-לואי דויד.

האריסטוקרט הצרפתי אנטואן לָבוּאַזיֶה יחד עם שותפתו לעבודה המדעית ואשתו, מארי-אן פִּירֶט פּוֹלז, בציור מעשה ידיו של הצייר ז'אק-לואי דויד משנת 1788. לבואזיה היה כימאי חשוב שניסח את חוק שימור החומר ונחשב לאבי הכימיה האנליטית. בהיותו גם גובה מס לאוצר המלך, הוכרז בימי המהפכה הצרפתית כ"אויב האומה" והוצא להורג בשנת 1794.


עריכה - תבנית - שיחה
9 במאי 2015
אצטרובלים של אשוחית מהמין Picea pungens.

אצטרובלים של אשוחית מהמין Picea pungens. האשוחיות הן עצים מחטניים הגדלים באזורי אקלים קרים וממוזגים וזרעיהם מכוסים בקליפה קשה שהיא האצטרובל. בניגוד לרוב עצי המחט, האשוחיות משירות את עליהן בחורף.

עריכה - תבנית - שיחה
10 במאי 2015
קדיה מולודובסקי וחתימתה ביידיש (1949).

בתצלום (מאת אפרים ארדה, 1949), קדיה מולודובסקי. בתחתית התצלום, חתימתה ביידיש. מולודובסקי הייתה משוררת וסופרת יידית. שירתה לפני השואה הייתה קלילה, היתולית ושמחה. אחרי השואה נטתה לכתוב על מראות השואה וברבים משיריה משתלבת נימה מורבידית. מולודובסקי התפרסמה מאוד בזכות שירי הילדים שלה, העוסקים בעולמם של ילדים יהודים עניים בוורשה של שנות ה-30. עם שיריה שתורגמו לעברית וזכו לפופולריות נמנים "הילדה איילת", "פתחו את השער" ו"גלגוליו של מעיל".

עריכה - תבנית - שיחה
11 במאי 2015
פרא, צבע פרוותו חום בהיר-אפרפר. צבעי בטנו, שולי פיו, אחוריו והצד הפנימי של רגליו הם לבנים.

פרא, המכונה גם חמור הבר האסיאני, הוא מין בתת-סוג חמור. הפרא דומה לקיאנג, חמור הבר הטיבטי, וקטן במידתו מהערוד, חמור הבר האפריקני. צבע פרוותו חום בהיר-אפרפר. צבעי בטנו, שולי פיו, אחוריו והצד הפנימי של רגליו הם לבנים. הפרא מצוי בסכנת הכחדה, אך בישראל חיים כ-200 פראים הנמצאים בשטח שבין עזוז ובקעת סיירים, אוכלוסייה שראשיתה בייבוא עדר פראים מאיראן ב-1968.

עריכה - תבנית - שיחה
12 במאי 2015
פיל סוואנה אפריקני

פיל סוואנה אפריקני הוא מין בסוג פיל אפריקני במשפחת הפיליים. משקלו של פיל סוואנה אפריקני יכול להגיע ל-6 עד 9 טון. בצד פיל יער אפריקני הוא בעל החיים הגדול ביותר שנע על פני היבשה כיום. אורכו נע בין 6 ל-7.3 מטר, וגובהו בין 3 ל-4 מטר.

עריכה - תבנית - שיחה
13 במאי 2015
כריש ענק בעת אכילה.

הכריש הענק הוא מין הכרישים השני בגודלו בעולם ואחד משלושת הכרישים ששואבים פלנקטון דרך רשתות לתוך פיהם יחד עם כריש לווייתני - הגדול שבכרישים, וכריש גדול פה. הכריש אינו מסוכן לבני אדם אך מצוי בסכנת הכחדה.

עריכה - תבנית - שיחה
14 במאי 2015
עיתון צרפתי מכריז על כניעתו של המנהיג האלג'ירי עבד אל-קאדר אל-ג'זאירי מול צבא צרפת.

עיתון צרפתי מכריז על כניעתו של המנהיג האלג'ירי עבד אל-קאדר אל-ג'זאירי מול צבא צרפת. בשנת 1830 נכבשה אלג'יריה על ידי צרפת ובכך תמה האוטונומיה האלג'ירית בחסות האימפריה העות'מאנית. בשנת 1832 בחרו זקני השבטים האלג'יריים בעבד אל-קאדר להנהיג את המרד בצרפתים. המרד שאופיין במלחמת גרילה נמשך עד 1847 עם מספר הפסקות אש טקטיות. בשנת 1843 התמוטטה המדינה המוסלמית, עבד אל קאדר ברח למרוקו, והמרד הוגבל למלחמת גבול. ב-21 בדצמבר 1847 נאלץ עבד אל-קאדר להיכנע לחיל המצב הצרפתי. בניגוד לסיכום מוקדם עם השלטונות הצרפתיים, לפיו יוגלה למצרים, הוגלה עבד אל-קאדר לצרפת ונאסר שם.

עריכה - תבנית - שיחה
15 במאי 2015
קריקטורה המתארת את ססיל רודס ניצב לאורכה של יבשת אפריקה.

קריקטורה המתארת את ססיל רודס ניצב לאורכה של יבשת אפריקה. רודז היה מדינאי ואיש עסקים בריטי, מייסד רודזיה ומסמלי האימפריאליזם הבריטי בדרום אפריקה. האימפריאליזם המודרני, אשר הגיע לשיאו בסוף המאה ה-19 וראשית המאה ה-20, ביטא את שאיפת המעצמות החזקות להביא תחת שליטתן את המדינות הנחשלות מבחינה תרבותית וכלכלית על מנת להשיג עוצמה ויוקרה.

עריכה - תבנית - שיחה
16 במאי 2015
שוק העיר העתיקה בירושלים מורכב ממערכת סמטאות ארוכות, החוצות את העיר העתיקה ועוברות בגבול בין הרובע הנוצרי, הרובע המוסלמי והרובע הארמני.

שוק העיר העתיקה בירושלים מורכב ממערכת של סמטאות ארוכות, החוצות את העיר העתיקה ועוברות בגבול שבין הרובע הנוצרי, הרובע המוסלמי והרובע הארמני. הטובין הנמכרים בשוק מגוונים מאד, וכוללים, בין היתר, מזון ומגדנות, בגדים, רהיטים ומוצרי אלקטרוניקה. צירי השווקים המרכזיים משמרים מערך רחובות קדום בירושלים מן התקופה הרומית-ביזנטית: הקארדו, שחצה את העיר משער שכם לשער האשפות, הוא הבסיס לציר הצפון-דרום, ונראה כי חציו הצפוני (בגבול שבין הרובע הנוצרי והרובע המוסלמי) משמר את התוואי הרומי, בעוד שחציו הדרומי (בתוך הרובע היהודי, ובחלקים מסוימים, בגבול שבין הרובע היהודי והרובע הארמני) משמר את התוואי הביזנטי.


עריכה - תבנית - שיחה
17 במאי 2015
הרמטכ"ל יצחק רבין, שר הביטחון משה דיין ואלוף פיקוד המרכז עוזי נרקיס (מימין לשמאל) נכנסים לעיר העתיקה בירושלים דרך שער האריות לאחר הקרב על ירושלים במלחמת ששת הימים, תצלום מאת אילן ברונר.

הרמטכ"ל יצחק רבין, שר הביטחון משה דיין ואלוף פיקוד המרכז עוזי נרקיס (מימין לשמאל) נכנסים לעיר העתיקה בירושלים דרך שער האריות לאחר הקרב על ירושלים במלחמת ששת הימים, תצלום מאת אילן ברונר. הקרב על ירושלים במלחמת ששת הימים התחולל ב-48 השעות הראשונות של המלחמה, בין הלגיון הירדני ובין צה"ל, והיה אחד הקרבות הקשים במלחמה. במהלך הלחימה כבשה חטיבה 55 את העיר העתיקה של ירושלים ואת הכותל המערבי, הישג שהיה לאחד משיאיה של מלחמת ששת הימים כולה.


עריכה - תבנית - שיחה
18 במאי 2015
טייס קרב ארץ ישראלי בשנת 1947.

ראשית התעופה העברית בארץ ישראל הייתה תלויה תלות מוחלטת בהתפתחות הכוח האווירי שנועד להגנת היישוב העברי בארץ ישראל, משום שבמאבק על "המדינה בדרך" לא היה מקום לקדם את התעופה האזרחית, אלא רק את התעופה הצבאית. תקופת ה"בראשית" של התעופה העברית הייתה במחצית הראשונה של המאה העשרים, בעיקר בין מלחמת העולם הראשונה לבין מלחמת העצמאות.


עריכה - תבנית - שיחה
19 במאי 2015
סופרמרין ספיטפייר - מטוס קרב חד-מושבי.

סופרמרין ספיטפייר - מטוס קרב חד-מושבי ששימש את חיל האוויר המלכותי של בריטניה במלחמת העולם השנייה. התפרסם בעיקר בקרב על בריטניה. הספיטפייר היה מטוס בעל כושר תמרון גבוה, שקול בערך בביצועיו לאלו של יריבו העיקרי, מסרשמיט Bf 109 הגרמני. האבטיפוס המריא לטיסת הבכורה ב-5 במרץ 1936, כחצי שנה לאחר טיסת הבכורה של המטוס הגרמני. מספר מטוסים נשארו בשירות עד שנות ה-50.

עריכה - תבנית - שיחה
20 במאי 2015
צבעה של יונת הסלע אפור-כחלחל, והיא מתאפיינת בכתם בעל ברק ירוק וסגול על צווארה ובבטן אפורה.

יונת הסלע היא מין ממשפחת היוניים, והמין הנפוץ במשפחה זו. צבעה של יונת הסלע אפור-כחלחל, והיא מתאפיינת בכתם בעל ברק ירוק וסגול על צווארה ובבטן אפורה. יונת הסלע בויתה למזון ודשן לפני כ-3000 שנה. היונה מקננת במערות ובצוקים תלולים ולעיתים קרובות גם בסביבות מגורי אדם.

עריכה - תבנית - שיחה
21 במאי 2015
פיליפיני בלבוש מסורתי בבנאווה, ומאחוריו טרסות האורז של הקורדילרה הפיליפינית.

פיליפיני בלבוש מסורתי בבנאווה, ומאחוריו טרסות האורז של הקורדילרה הפיליפינית. טרסות אלו הן טרסות לגידול אורז המשתרעות בהרי הפיליפינים, שמהוות מערכת סביבתית מורכבת המשלבת מאפיינים פיזיים, אדריכליים, חברתיים, תרבותיים, כלכליים ודתיים. ארבע ממערכות הטרסות שהשתמרו בצורה הטובה ביותר, הוכרזו על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית ב-1995. הטרסות הוכרזו כאתר בסיכון בשנת 2001.

עריכה - תבנית - שיחה
22 במאי 2015
כתר ארם צובא המוצג בהיכל הספר נחשב לנוסח המדויק ביותר של התנ"ך.

כתר ארם צובא נחשב לנוסח המדויק ביותר של התנ"ך, בגלל ההתאמה הפנימית המדויקת בין הנוסח עצמו לבין הערות המסורה הנמצאות בו. משערים כי הכתר נכתב סביב שנת 920. רוב דפיו שרדו עד ימינו, והוא מוצג בהיכל הספר שבמוזיאון ישראל.


עריכה - תבנית - שיחה
23 במאי 2015
ספר תורה פתוח עליו מונחת יד המשמשת לסימון מקום הקריאה בספר

ספר תורה פתוח עליו מונחת יד המשמשת לסימון מקום הקריאה בו. ספר תורה נחשב לתשמיש הקדושה המקודש ביותר ביהדות, ונוהגים בו בכבוד ובהידור. על פי המסורת היהודית בחג השבועות ניתנה התורה לעם ישראל.


עריכה - תבנית - שיחה
24 במאי 2015
תלמוד תורה- מוסד חינוך יסודי יהודי-מסורתי, בסמרקנד. תמונתו של סרגיי פרוקודין-גורסקי, מחלוצי הצילום בצבע.

תלמוד תורה (מוסד חינוך יסודי יהודי מסורתי) בסמרקנד בתחילת המאה ה-20, תצלום מאת סרגיי פרוקודין-גורסקי. גורסקי, מחלוצי הצילום בצבע, השתמש בהמצאותיו בתחום טכנולוגיית הצילום לשם תיעוד שיטתי של האימפריה הרוסית במטרה להשכיל את התלמידים הרוסים באמצעות "ההשתקפויות האופטיות הצבעוניות" שלו.


עריכה - תבנית - שיחה
25 במאי 2015
חג שבועות מכונה בין היתר גם חג הקציר.

חג שבועות מכונה בין היתר גם חג הקציר, משום שבתקופה הסמוכה לחג זה היה מתבצע קציר החיטים ממנו היו מביאים את מנחת שתי הלחם בתקופת המקדש. שם זה מופיע בספר שמות, פרק כ"ג, פסוק ט"ז: "וחג הקציר ביכורי מעשיך אשר תזרע בשדה".


עריכה - תבנית - שיחה
26 במאי 2015
רוברט קאפה

רוברט קאפה היה צלם אמריקאי ממוצא יהודי-הונגרי. קאפה תיעד חמישה סכסוכים צבאיים שונים: מלחמת האזרחים בספרד, הפלישה היפנית לסין, מלחמת העולם השנייה, מלחמת העצמאות של ישראל ומלחמת הודו-סין הראשונה. קאפה נהרג בפיצוץ מוקש נגד אדם עליו דרך במהלך סיקור מלחמת הודו-סין הראשונה.


עריכה - תבנית - שיחה
27 במאי 2015
"אבא, חכה לי" - תצלום שצילם קלוד פ' דטלוף ב-1 באוקטובר 1940 בעת מצעד של מגויסי "הרגימנט של קולומביה הבריטית". בעת שדטלוף צילם את התמונה, רץ וורן ברנרד מידי אמו לעבר אביו, טוראי ג'ק ברנרד.

"אבא, חכה לי" הוא תצלום שצילם קלוד פ' דטלוף ב-1 באוקטובר 1940 בעת מצעד של מגויסי "הרגימנט של קולומביה הבריטית" בניו וסטמינסטר, קולומביה הבריטית, קנדה. בעת שדטלוף צילם את התמונה, רץ וורן ברנרד מידי אמו לעבר אביו, טוראי ג'ק ברנרד. התמונה זכתה לחשיפה רבה בקנדה בתקופת מלחמת העולם השנייה ושימשה במסע הפרסום לאגרות המלחמה.

עריכה - תבנית - שיחה
28 במאי 2015
חוסיין, מלך ירדן וגמאל עבד אל נאצר, נשיא מצרים, בפסגה הערבית באלכסנדריה, ספטמבר 1964.

חוסיין, מלך ירדן וגמאל עבד אל נאצר, נשיא מצרים, בפסגה הערבית באלכסנדריה, ספטמבר 1964. בוועידה זו נאלצה ירדן להכיר בישות חדשה, "הארגון לשחרור פלסטין", על אף שמכך השתמעה קריאת תיגר על שליטתה של ירדן בשטחי הגדה המערבית.

עריכה - תבנית - שיחה
29 במאי 2015
מיון עגבניות לפני עיבודן למוצר במפעל "גן-שמואל מזון" בקיבוץ גן שמואל, 1987.

מיון עגבניות לפני עיבודן למוצר במפעל "גן-שמואל מזון" בקיבוץ גן שמואל, 1987. ב-1942 הוקם בגן שמואל מפעל תעשייה למוצרי פרי הדר שהתפתח לגדול מפעלי השימורים בישראל אחרי הקמת שותפות עם מפעל קיבוצי שני, "גניר", בשנת 2007. המפעל מייצר מכירות של כ-200 מיליון דולר לשנה, הרוב הגדול ליצוא. במפעל החל עיבוד העגבניות, אחד מגידולי השלחין העיקריים בקיבוץ, בשנת 1975.


עריכה - תבנית - שיחה
30 במאי 2015
בניין עיריית פריז השרוף, בתצלום משנת 1871.

בית עיריית פריז השרוף, בתצלום משנת 1871; המבנה נשרף במהלך דיכוי הקומונה הפריזאית - ממשלה סוציאליסטית אשר שלטה בפריז מ-18 במרץ (ובאופן רשמי מ-26 במרץ) עד 30 במאי 1871, ואשר דוכאה בכוח הנשק, תוך טבח בהמונים.


עריכה - תבנית - שיחה
31 במאי 2015
אנדרטת צ'יאנג קאי שק. גובהה 70 מטרים מעל פני המתחם, והיא מקורה ברעפים כחולים. צבע הרעפים הכחול, המבנה הלבן והאדום של ערוגות הפרחים הם סמליה הלאומיים של טאיוואן.

אנדרטת צ'יאנג קאי שק - אנדרטה שהוקמה לזכרו של צ'יאנג קאי שק, נשיא הרפובליקה הסינית (טאיוואן). האנדרטה ממוקמת בטאיפיי, בירת טאיוואן. גובהה 70 מטרים מעל פני המתחם, והיא מקורה ברעפים כחולים. צבע הרעפים הכחול, המבנה הלבן והאדום של ערוגות הפרחים הם סמליה הלאומיים של טאיוואן, ומופיעים על דגל טאיוואן. המבנה המתומן מתקשר למספר "8" - מספר בר מזל בתרבות האסייתית.

עריכה - תבנית - שיחה
תמונות מומלצות
2009       אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2010 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2011 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2012 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2013 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2014 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2015 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2016 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2017 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2018 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2019 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2020 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2021 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2022 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2023 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר