הבדלים בין גרסאות בדף "כביש 482"

קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
נוספו 26 בתים ,  לפני 4 שנים
אין תקציר עריכה
'''כביש 482''' הוא ציר אורך בין עירוני ב[[ישראל]], המקשר בין [[צומת עלית]] ב[[רמת גן]] לבין [[רחוב סוקולוב (הרצליה)|רחוב סוקולוב]] ב[[הרצליה]] שעל ציר הרוחב [[כביש 541]]. הכביש נחשב לאחד החשובים ב[[גוש דן]] ומשמש ציר כניסה ל[[תל אביב]] מכיוון צפון מזרח.
 
==תוואי==
הציר חוצה מצפון לדרום: דרךהציר שדרותמתחיל בשדרות בן גוריון ב[[הרצליה]] ורחובוממשיך ברחוב סוקולוב ב[[רמת השרון]] עד למחלף [[הכפר הירוק]]. מכאן ממשיך הכביש בתל אביב לכיוון [[רמת גן]] על [[דרך משה סנה]] ו[[דרך פנחס רוזן]] חוצה את [[נחל הירקון]] ו[[מסילת הירקון]] על גשר "מבצע קדש", וחולף ממזרח ל[[קניון אילון]]. משם דרך רחוב ששת הימים ב[[בני ברק]] הוא מתחבר ל[[דרך אבא הלל סילבר]] ברמת גן וממשיך עד לצומת עלית שם הוא מתחבר עם [[כביש 481]] הוא ציר ז'בוטינסקי.
 
הכביש חוצה את [[מחלף הכפר הירוק]] ושני צמתים עם הפרדות מפלסיות - צומת הרחובות ולנברג ושטרית בתל אביב וצומת הרחובות ביאליק ואבא הלל סילבר ברמת גן. בעתיד מתוכנן מחלף נוסף בצומת הרחובות בני אפרים ודרך משה סנה בתל אביב והפרדה מפלסית/מחלף בצומת עם [[כביש הנופש]] העתידי, בין צומת קריית שאול ומחלף הכפר הירוק.
163

עריכות

תפריט ניווט