שיחת משתמש:Oyoyoy/ארכיון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Oyoyoy, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
רחל - שיחה 10:21, 12 בספטמבר 2009 (IDT)


יהודית פולגאר[עריכת קוד מקור]

תודה על התיקון במד הכושר המקסימלי שאליו הגיעה. Yoavd - שיחה 15:09, 5 באוקטובר 2009 (IST)


אלינור אוסטרום[עריכת קוד מקור]

תודה על הערך. משום מה אם אני מקיש על הקישור באנגלית אני מגיע לתבנית זוכי פרסי נובל - למרות שנראה לי שהכל תקין... נראה אם תצליח לתקן. Yoavd - שיחה 12:28, 15 באוקטובר 2009 (IST)

תוקן. הבעיה הייתה בתבנית עצמה. עמרישיחה 12:35, 15 באוקטובר 2009 (IST)

חרם צרכנים[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על כתיבת הערך החשוב. AMIRBL25 - שיחה 21:57, 4 בדצמבר 2009 (IST)

נשמח אם תכתוב כמה מילים על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Oyoyoy,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Oyoyoy". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Ravit - שיחה 16:23, 19 בדצמבר 2009 (IST)

סטיאג'יט ריי[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד ותודה על כתיבת הערך החשוב והמעניין (ושגם היה חסר בויקיפדיה העברית). :) בן גרשון (שיחה | תרומות) • עזרו לשפר את הדירוג של ויקי-עברית - כתבו אחד מהערכים החסרים • 17:42, 4 בינואר 2010 (IST)

תמונה של בנימין מזר[עריכת קוד מקור]

הי אויויו, ראיתי את התמונה שהעלית לערך של בנימין מזר כל הכבוד. יש לי עוד ארכאולוגים "עתיקים" שיש להצמיד אליהם תמונות. בא לך להתגייס למשימה? Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 20:30, 12 בינואר 2010 (IST)

יש סיכוי כלשהו למצוא תמונה ממשלתית שפגו עליה זכויות היוצרים, אם היו פעילים וידועים קודם ל-31 בדצמבר 1959.Oyoyoy - שיחה 20:55, 12 בינואר 2010 (IST)
אם אתה מוכן לחפש, אשמח אם תתחיל ביוחנן אהרוני, תמשיך עם בנו רותנברג שיש ארכיון ענק של תמונות שהוא צילם בגנזך המדינה אבל איני יודעת אם תמונתו בניהן (סביר שלא). ויש עוד אם בא לך Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 21:23, 12 בינואר 2010 (IST)
בתמונה היפה הזו, שצולמה באוקטובר 1949, מופיעים שלושה ארכיאולוגים מן האוניברסיטה העברית. היחיד שאני מזהה הוא חיים זאב הירשברג העומד משמאל. הכיתוב מזהה את האמצעי בשם Prof. Slush, והימני בשם Dr. J. Ben Zvi. על התמונה פגו זכויות היוצרים. תמונות של יוחנן אהרוני באוסף התצלומים הלאומי קיימות רק משנות השבעים. אלה תמונות שעדיין לא פגו עליהן זכויות היוצרים.Oyoyoy - שיחה
הירשברג לפי ויקיפדיה אינו ארכאולוג. שלחתי את התמונה למישהו שקצת מתמצא בנושא ונראה מה הוא יגיד לגביהם. אני מציעה שתיכנס לקטגוריה "ארץ ישראל: ארכאולוגים" ותחפש שם ארכאולוגים שפעלו בארץ ישראל בתחילת המאה ה-20, זרים וישראלים, כל תמונה שתמצא לגביהם תהיה ברכה. Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 09:56, 13 בינואר 2010 (IST)
על פי בירור שעשיתי הזהוי של בן צבי, סלושץ והירשברג נכון, אבל הם אינם ארכאולוגים. תכניס את התמונה לערך של הירשברג, And keep looking . תודה Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 10:24, 13 בינואר 2010 (IST)

יב"ע כפר הרואה[עריכת קוד מקור]

שלום. מה המקור לדברים שהוספת? ומה הקשר לקיבוץ? נרו יאירשיחה • כ"ט בטבת ה'תש"ע • 11:32, 15 בינואר 2010 (IST)

שלום. אוסף התצלומים הלאומי. ומה באמת הקשר לקיבוץ? איזה קיבוץ?Oyoyoy - שיחה 11:43, 15 בינואר 2010 (IST)
שינית מיקום של משפט שמדבר על כך, וחשבתי בטעות שזו תוספת שלך. מצטער. נרו יאירשיחה • כ"ט בטבת ה'תש"ע • 12:19, 15 בינואר 2010 (IST)
תודה על ההסבר.Oyoyoy - שיחה 12:22, 15 בינואר 2010 (IST)


סטיאג'יט ריי[עריכת קוד מקור]

האם תוכל להסביר למה הכוונה בביטוי חרוזי שטות "ואביו של סטיאג'יט, היה סופר בנגלי פורץ דרך בתחום ספרות ילדים וחרוזי שטות" Yoavd - שיחה 11:51, 18 בינואר 2010 (IST)

שיניתי התרגום לחרוזים היתוליים, ביטוי קצת יותר מוכר בעברית.17:26, 18 בינואר 2010 (IST)


שארל טרנה[עריכת קוד מקור]

נהניתי לקרוא את הערך שכתבת! Yoavd - שיחה 11:46, 19 בינואר 2010 (IST)

צוות הבדיקה של האו"ם בנושא העימות בעזה[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy. אני רוצה להזמין אותך להגיב לדברי בשיחה:צוות הבדיקה של האו"ם בנושא העימות בעזה#מערכת הצדק במדינת ישראל. יורי - שיחה 13:46, 19 בינואר 2010 (IST)

מלקולם טון, ויליאם בראון (שגריר), סמואל לואיס, תומס פיקרינג וקנת קיטינג[עריכת קוד מקור]

שלום! קראתי את הערכים היפים שכתבת. הם מסבירים טוב בצורה תמציתית את נשואי הערך.

עם זאת, כרגע הערכים הם יתומים, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליהם. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ שממנו ניתן לגשת אליהם, כדאי לעדכן זאת שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 16:18, 23 בינואר 2010 (IST)

גם הערך איסי מיאקי יתום (נכון לעכשיו). Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:54, 7 בפברואר 2010 (IST)

הסרת תבניות תמונה חשודה[עריכת קוד מקור]

מותר לך לחשוב שאני בור, דביל, מטומטם שדן בנושאים שהוא לא מבין בהם. עדיין יש לקבוע מה מעמדן של התמונות האלה, לדעתי אתה משתמש בסעיף 35(ב') בצורה שגויה וכרגע מתקיים דיון על כך. הפסק לבצע פעולות חד-צדדיות במהלך הדיון. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 14:43, 6 בפברואר 2010 (IST)

סעיף 35(ב) איננו נושא הדיון וכלל לא אוזכר בו.Oyoyoy - שיחה 14:47, 6 בפברואר 2010 (IST)
אין לי זמן לגנון הזה. עזוב את התמונות עד שיסתיים הדיון. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 14:53, 6 בפברואר 2010 (IST)
שלום Oyoyoy. ראיתי שהסרת את התבנית שתומר הניח, ואני מתעתדת לשחזר זאת. במקרים של חשד, אפילו קל שבקלים, לזכויות יוצרים, מוטב לדון לחומרה. אני מבינה שלדעתך סעיף 35(ב) מבטל את החשד לזכויות יוצרים, אך דבר כזה לא צריך להיות מוחלט על ידיך בלבד באמצע דיון. אחרי התמונות (לפי הבנתי) תומר עוקב. אף תמונה לא תימחק אם תתקבל דעתך. לכן, לשם המעקב ולשם החשיבות שאנו מייחסים לזכויות יוצרים, מוטב עם התבנית. עקוב גם אתה אחר התמונות, וכשימוצה הדיון נוכל כולנו לפעול בהתאם. בברכה, דורית 15:27, 6 בפברואר 2010 (IST)
אין כאן מקרה של "חשד, אפילו קל שבקלים" כי אז יש להעלות תבניות דומות על כל תמונת דיוקן שהועלתה כאן על ידי מאן דהו מאז שנוצר אתר זה (כולל תמונות שהעלית את, במידה ועשית זאת) ואשר זכויות היוצרים עליה לא פגו מחמת גילה. יש כאן פייבוריטיזם ברור בין חברים פעילים, ויחס לא הוגן כלפי משתמשת עבר שאיש עד היום לא מצא סיבה לפקפק שפעלה בתום לב.Oyoyoy - שיחה 15:37, 6 בפברואר 2010 (IST)
ברגע שמועלה חשד, מוטב לברר עד תום. גם אם היה מועלה כנגד תמונות שאני עצמי העליתי לוויקיפדיה. ועובדה שמתנהל דיון, גם במזנון. אני אישית חושבת שמדובר בביורוקרטיה מיותרת (ההסכמה הכתובה לתמונות בהליך של קומונז), אבל מעדיפה שימוצה הדיון ושלא נגרר למלחמות עריכה על תבניות. השתתף בדיון, חווה דעתך, ועדכן אותי בסיומו אם אתה חושב שתמונות לא נמחקו בצדק. דורית 15:44, 6 בפברואר 2010 (IST)
אם את אכן עומדת מאחורי טענתך, ומכיוון שלקחת על עצמך את משימת השיטור באופן שבו יישמת אותה לגבי עריכותי, אני מצפה שתשימי אזהרות דומות על כל תמונות הדיוקן הישראליות הקיימות באתר זה (להוציא את אלה שפגו עליהן זכויות היוצרים מחמת גילן), שהרי גם אם מי שצילמן הוא שהעלה אותן, הנחת העבודה עפ"י חוק היא שמזמין התמונה הוא בעליה ולא הצלם! ומנגד, גם אם כתוב - כמו בתמונות שהעלתה יסמין - כי בעל הדיוקן נתן את הסכמתו להציגה, עדיין קיים החשד שאולי לא הוא הזמין את התמונה, ולבקשת מאן דהו דגמן לעיני הצלם. בכל מקרה, "חשד קל שבקלים" ממשיך לקנן כאן! וחייבים להזהיר על כך.Oyoyoy - שיחה 15:52, 6 בפברואר 2010 (IST)
אני בעיקר, לקחתי על עצמי לפתור את זה. אם לא תשחזר ותמשיך לדון, ניתן יהיה לסיים זאת. אבל אם אתה מעדיף מפעיל/ה אחרת. אין לי בעיה עם זה. דורית 16:02, 6 בפברואר 2010 (IST)
הנה, אסייע לך. למשל תמונה:YBM1.jpg היא תמונה חשודה על אותו משקל. מהיכן לנו לדעת שקול ישראל הוא מזמין התמונה ולא יוני בן מנחם הוא שהזמינה (ולכן הוא בעל זכויות היוצרים) ומסרה לידי קול ישראל? חשד דומה קיים לגבי קובץ:YShenhav.jpg. לו באמת רוצים לנהוג באופן שווה והגון, צריך לנהוג כך כלפי כולם. לדעתי, העלאת התבנית בנסיבות אלה אינה עולה בקנה אחד עם השכל הישר (בשפה הכי עדינה שאפשר לנסח). המבקש להעלות חשד, עליו הראיה! אחרת לא נסתרת חזקת תום הלב מצידו של מעלה התמונה. אולם, אם בכל זאת רוצים לשים את ההגיון בצד, מן ההגינות שתתחילי ביישום הכלל לגבי פעולותיך, ותמשיכי עם כל מי שהעלה כאן דיוקן של מישהו.Oyoyoy - שיחה 16:08, 6 בפברואר 2010 (IST)
ההבדל הוא, שאתה יכול לסמן את התמונה ואני אסייע לך. יש לי מכתב מדוברות ראשות השידור שמאשר לי להשתמש בתמונה, מוזמנת או לא, זה ויכוח לא לכאן. אתה יכול לשלוח מייל לדוברות בעצמך ולאשר. ואני מוכנה לשלוח העתק לכל ויקיפד/יית אמין/ה עלי שת/יאשר שאכן התקבל המכתב. עכשיו, אתה מוזמן לסמן כל תמונה ותמונה כחשודה בוויקיפדיה, אבל זו הקמת מהומה לשם הדגשת עמדה. לא תשחזר אותי או אחרים, לא תחסם ובזאת אוכל להסיר את הבקשה לחסימתך מהבקשות מפעילים. רוצה להמשיך לדון בנושא? המזנון ודף השיחה של יסמין הוא המקום. דורית 16:22, 6 בפברואר 2010 (IST)
האם במכתב של דוברת רשות השידור כתוב במפורש שהתמונה נעשתה בהזמנת רשות השידור? שאחרת, הדוברת טועה והתמונה נמצאת בבעלות יוני בן מנחם לבדו... (רק כדי להראות לך עד כמה קשה להסיר "חשד קל שבקלים" כשרוצים לפזר סתם כך חשדות). אשר לתמונה של יהודה שנהב קיימת אותה בעיה, כיצד אדע שמר שנהב לא הזמינך לצלם את דיוקנו, שאז זכויות היוצרים בתמונה הן שלו, ולא של צלם התמונה. כפי שאמרתי, אין בכוונתי להעלות תבניות רק כדי להדגים חוסר הגיון בפעולות של אחרים, מקום שלפעולה אין הגיון. בקשתי להוריד תבניות כאלה, עד שיוכח שיש להן בסיס כלשהו. בדיוק כפי שאת מצפה ממני לשלוח מייל לדוברת רשות השידור חשדות כאלה (אם היו לי), צריך לנהוג כך בטרם העלאת "תבניות חפץ חשוד" על תמונות שהעלתה יסמין. אני רק מזכיר לך שלא אני פיזרתי כאן חשדות, אלא בקשתי להסיר אותן, במקרים שבהם על החושד צריכה להיות הראיה להעלאתו.Oyoyoy - שיחה 16:42, 6 בפברואר 2010 (IST)
אם אתה חושב שאכפת לי מהתמונות כהוא זה, אתה טועה. הן תוספת למה שחשוב ולא מה שחשוב. הדעה שלי לגבי הצורך באישור, קרובה למדי לשלך. אך מבחינתי הדבר המרכזי כרגע הוא בקשות המפעילים. לא תשחזר ותמשיך את הדיון במקום הנכון (הווה אומר, לא כאן איתי), לא תחסם. בכך סיימתי. דורית 16:54, 6 בפברואר 2010 (IST)
גם אם לא אכפת לך מהתמונות שהעלית, נושא זכויות היוצרים חשוב לך, כפי שהדגשת מעלה. משכך, צריך להיות אכפת לך (כפי שאכפת גם לי) שמידע על זכויות יוצרים בתמונות באתר הזה יהיה מבוסס, ולא רכילותי. פיזור חשדות על ימין ושמאל, ללא כל תמיכה וביסוס, אינו עולה בקנה אחד עם מחויבות זו.
לסיום, בנושא חסימתי (ועל משקל דברייך) אומר: Go ahead, make my day... תודה על תגובותיך.Oyoyoy - שיחה 17:08, 6 בפברואר 2010 (IST)

תודה על כתיבת הערך תיירות נגישה[עריכת קוד מקור]

הערך הזה נחוץ מאוד בויקיפדיה העברית. אשמח אם תוכל להביט בערכים אחרים הקשורים לנגישות ולשפר אותם. תודה!. עִדּוֹ (Eddau)..... ''הוצא תורה מציון - תרגם ערכים לאנגלית''... - שיחה 18:55, 13 בפברואר 2010 (IST)

חוק העתיקות[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "חוק העתיקות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, גרגור סמסא - שיחה 23:10, 13 בפברואר 2010 (IST)

התנועה לאיחוד רומניה ומולדובה[עריכת קוד מקור]

שלום! קראתי את הערך היפה שכתבת. הוא מסביר טוב בצורה תמציתית את הערך.

עם זאת, כרגע הערך הוא גם יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן זאת שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:33, 21 בפברואר 2010 (IST)

אמנת מונטווידאו[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אמנת מונטווידאו" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 08:43, 9 במרץ 2010 (IST)

יופי של ערכים[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על הפוריות והגיוון Tomtom - שיחה 22:48, 21 במרץ 2010 (IST)

מג'די יעקוב[עריכת קוד מקור]

שלום! קראתי את הערך היפה שכתבת. הוא מסביר טוב בצורה תמציתית את הערך.

עם זאת, כרגע הערך הוא גם יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן זאת שם. תודה רבה! Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 21:36, 31 במרץ 2010 (IDT)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy. אם יורשה לי לשאול, מדוע לערוך ולהוסיף בערך עליו הושמה תבנית בעבודה? האם תיאמת זאת עם ליש? בברכה, דורית 21:12, 1 באפריל 2010 (IDT)

בהחלט יורשה לך. לא היתה כאן כל כוונת זדון. כיוון שבערך באנגלית לא היה בינוויקי לעברית, התחלתי לתרגם הערך מן המקור האנגלי בהנחה שהוא לא קיים בעברית. רק כאשר באתי לבצע קטגוריזציה, נתקלתי בערך של ליש והבנתי שמישהו התחיל במלאכה. באותו שלב, ראיתי שתי ברירות, לזרוק לחור שחור את שתרגמתי עד כה, או לערוך את הערך הקיים. כאשר ראיתי שהערך לא נערך מאז 8 בינואר 2010, משך למעלה מחודשיים, (והנחתי שנשלחה לליש התראה על נטישת ערך בעבודה, כפי שנשלחות תדיר אלי), החלטתי להמשיך ולערוך הערך. כוונתי הנוכחית היא להשלים את התרגום מן הערך המקיף באנגלית בנושא זה. אולם, לאור הערתך, אמתין עם הפרוייקט הזה להודעתך. תרגישי חופשי לשחזר את שעשיתי ואתפנה בשמחה לנושאים וערכים אחרים.Oyoyoy - שיחה 10:00, 2 באפריל 2010 (IDT)
חלילה, לא הנחתי כל כוונת זדון מלכתחילה. אני מניחה שככותב ערכים אתה יכול להבין מדוע כשכותבים ערך ושמים עליו תבנית עבודה זה עלול להפריע שאחר ממשיך אותו, במיוחד אם יש לך חזון לגבי אופי הערך ואין הוא יכתב. את העבודה שנעשתה אין למחוק, אבל ראוי להמתין ולשוחח עם ליש ולראות אם ואיך אפשר לפעול יחדיו. אפנה אותו לשיחה זו. חג שמח, דורית 12:21, 2 באפריל 2010 (IDT)
לקחתי על עצמי משימות רבות מכפי שהזמן העומד לרשותי מאפשר לי להשלים, לכן, חלק מהמשימות האלה הוזנחו לעת עתה. אין לי התנגדות ש-Oyoyoy ימשיך לערוך ולהשלים את הערך - אני אשמח לכך. תודה לשניכם. בברכה. ליש - שיחה 15:17, 2 באפריל 2010 (IDT)

פארה דיבה[עריכת קוד מקור]

יפה שהרמת את הכפפה. ערך נאה. איתן - שיחה 20:01, 2 באפריל 2010 (IDT)

ויקיליקס[עריכת קוד מקור]

שלום. עם תחילת העבודה שלי על הערך נוצר בי הרושם כי לא בדקת חלק מהעובדות שתרגמת, ככל הנראה, מוויקי האנגלית. שים לב לתיקונים, ולהבא אנא בדוק - הערך באנגלית לוקה באי סדר רב ונראה שאיננו מדוייק לחלוטין. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 00:44, 9 באפריל 2010 (IDT)

אודה לך אם תוכל לפנות אלי במייל, ובסגנון, מנומס קצת יותר. אין בדעתי להתחיל להתנצח עימך בפומבי.Oyoyoy - שיחה 08:31, 9 באפריל 2010 (IDT)
בהחלט לא התכוונתי לפגוע, ובכל זאת - שים לב לתיקונים ולשינויים. זהר דרוקמן - Talk to me Goose! ‏ 17:46, 9 באפריל 2010 (IDT)

המלצות לערכים חדשים לקריאה[עריכת קוד מקור]

ערב טוב, לבקשתך נוצרה המלצה לערכים חדשים שעשויים לעניין אותך. את הההמלצה ניתן למצוא במשתמש:ערן בוט/ביקורת עמיתים/Oyoyoy. בהנאה, ערן בוט - שיחה 23:37, 22 באפריל 2010 (IDT)


ערכים יתומים[עריכת קוד מקור]

שלום!

אנא בדוק את הערכים הבאים, אשר כרגע הם כרגע יתומים, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליהם. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ שממנו ניתן לגשת אליהם, כדאי לעדכן זאת שם:

תודה רבה - Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:13, 26 באפריל 2010 (IDT)

קאפ ארקונה[עריכת קוד מקור]

קראתי בעניין את הערך. כתבת שהאסירים היו מלאומים שונים. האם היו אלו יהודים מאותן ארצות או אסירים שאינם יהודים? Tar - שיחה 14:37, 12 במאי 2010 (IDT)

אין בידי המידע המבוקש.Oyoyoy - שיחה 22:14, 13 במאי 2010 (IDT)

מוחמד אל-בדר[עריכת קוד מקור]

ברכותי! ליש - שיחה 22:57, 15 במאי 2010 (IDT)

תודה.Oyoyoy - שיחה 07:49, 16 במאי 2010 (IDT)

הפניות[עריכת קוד מקור]

אבל לא מטעויות כתיב (וולפגנג אמדואס מוצארט).. אביעדוס • ו' בסיוון ה'תש"ע, 07:47, 19 במאי 2010 (IDT)

למה לא? באותה הזדמנות. אם זו שגיאת כתיב מקובלת ונפוצה.Oyoyoy - שיחה 11:56, 19 במאי 2010 (IDT)

האם אתה מכיר את הכלל "ויקיפדיה:אל תגרמו למהומה כדי להדגיש עמדה"? שנילישיחה 12:00, 19 במאי 2010 (IDT)

אהה, הייתי משוכנע שמישהו ימצא איזה כלל נחמד. תודה, באמת זה בדיוק מה שחיפשתי. עכשיו רק מצא את הכלל "למה לא לעשות תשעה דפי הפניה לערך זניח"Oyoyoy - שיחה 12:29, 19 במאי 2010 (IDT)

הויכוח שלך לגיטימי ואין טענה כנגד כך, אבל ליצור הפניות מיותרות (גם לטעמך), כדי לנגח את בר פלוגתך, אינה עולה בקנה אחד עם דרך הדיון הרצויה. שנילישיחה 12:34, 19 במאי 2010 (IDT)

אם אכן אלה היו הפניות מיותרות לטעמך, הייתי מצפה שקודם לכל תשחזר את אותם תשעה דפי הפניה מיותרים שנוצרו בטרם העריכות שלי. אבל לדאבוני, במציאות המוזרה של הוויקיפדיה העברית, קשה לצפות לסדר והיגיון, במיוחד ביחסים שבין מפעילים. במקום לפנות ולטפל במקור לעריכות המיותרות, מטפלים קודם כל במי שמעיר עליהן. אני משוכנע שפעולתיך אינן על רקע אחוות מפעילי המערכת.Oyoyoy - שיחה 12:38, 19 במאי 2010 (IDT)

תנוח דעתך אין זה קשור לאחוות מפעילים, בדף השיחה של הערך אביעדוס מראה את כל ההגיות של השם. אפשר לדון על ההפניות שם ולתת הזדמנות גם לאחרים לחוות דעתם. שנילישיחה 12:41, 19 במאי 2010 (IDT)

אם כך, וכדי שלא תהיה כאן מראית עין של איפה ואיפה (שהרי רק במראית עין לטענתך מדובר כאן), אבקשך לשחזר את מחיקת דפי ההפניה שהעליתי לוולפגנג אמדאוס מוצרט, זאת עד שתתברר השאלה האם דפי הפניה כאלה מיותרים, או לא. התוקף של דפי הפניה אלה זהה, אם לא עולה, על וולפגאנג אמאדיאוס מוצארט ועל דפי ההפניה שהעלה מפעיל המערכת אביעדוס.Oyoyoy - שיחה 12:48, 19 במאי 2010 (IDT)

ודאי שלא אשחזר, בעצמך טענת שהסיבה שיצרת את ההפניות היו "לאביעדוס", ואתה רשאי לחשוד כרצונך באיפה ואיפה . בכל מקרה טענה של "למה שם כן ופה לא", "למה הוא כן ואני לא" - אינן טענות מועילות. דון בבקשה בענין עצמו. שנילישיחה 13:28, 19 במאי 2010 (IDT)

יעמדו הדברים כאן. אין לי כל כוונה לדון בדבר מעבר לדיון שכבר קיימתי. העובדה שאתה, אשר מחק את עריכותי כמפעיל, אינך מוחק עריכות זהות במהותן אשר מפעיל אחר ביצע, ואפילו אינך מעיר לו על כך, מדגימה הדגם היטב את היחס המועדף שאתה נותן לחבר לאחוות המפעילים. די לי בכך.Oyoyoy - שיחה 16:02, 19 במאי 2010 (IDT)
מצוין, העיקר שאתה מרוצה.
היות שלא נראה לי שפניך לדיון (וסלח לי אם אני טועה), אסתפק רק בשלוש הערות. ראשית, הסברתי לך בדף השיחה שלי בסבלנות ובפירוט את הרציונל להפנות מצורות כתיב לגיטימיות. הפניה משגיאות כתיב, כמו זו שהערתי לך עליה לעיל, היא סוגיה אחרת, שיש לה פנים לכאן ולכאן; היה ניסיון בעבר ליצור דפים דמויי-הפניות משגיאות כתיב, אך הוא לא צלח, וכיום הקונצנזוס הוא שאין ליצור הפניות משגיאות. שנית, הפניות מצורות כתיב שונות חשובות דווקא במקרים של דמויות ומושגים מוכרים פחות, וזניחות הרבה יותר לגבי דמויות כמו מוצרט. שלישית, כלל ברזל נוסף שנראה שאינך מכיר – תת-סעיף של הכלל שהביא בפניך שנילי, אם תרצה – הוא שאין לעשות במרחב הראשי קרדום לחפור בו. חג שמח, אביעדוס • ו' בסיוון ה'תש"ע, 17:53, 19 במאי 2010 (IDT)
המניע לעריכות שנעשות בוויקיפדיה אינו רלבנטי כל עוד העריכה אנציקלופדית. אם "מתוך שלא לשמה בא לשמה" הרי שאין כל יסוד למחוק עריכה. העובדה שאדם מקדיש עריכה, או ערך, למאן דהו, אף היא לא היתה עד היום סיבה למחיקת העריכה. אלא כנראה בנסיבות של אחוות מפעילים. לו ההיגיון היה נוהג כאן, הייתי מצפה ממך להגן על העריכות שביצעתי ולגנות את המחיקה. אבל שוב, אתה מגן על המחיקה, מבלי שאתה מציין כל היגיון בקיומם של דפי ההפניה הקיימים כבר היום למוצרט. אחת משלושה:
 1. דבריך באים על רקע אותה אחוות המפעילים לעיל,
 2. מה שנכון לגבי תשעת דפי ההפניה ליוהאן קספר לווטר לא נכון לגבי שום ערך אחר, זולת ערכים שאתה כותב,
 3. יש כאן היגיון פתלתל שאינני מסוגל לרדת לעומקו.
כדי לנסות לצמצם את הספק, אלך כדבריך לאחת הדמויות או המושגים המוכרים פחות, ואקדיש לך מספר דפי הפניה באותו סגנון. כך לפחות נוכל לצמצם מעט את האפשרויות. אם לדעתך יש היגיון אנציקלופדי ביצירת דפי הפניה מרובים לגרסאות איות עברי לשמות דמויות או מושגים מוכרים פחות, אני מצפה שתגן על העריכות הללו, בדיוק כפי שאתה מגן בחירוף נפש על עריכותיך שלך. התנהגות זו אף מתחייבת מתפקידך כמפעיל. מניעי לעריכות אלה, או לעריכות הרבות שבצעתי עד כה, אינם מעלים או מורידים מערכה של העריכה. עריכה יש לבדוק לגופה, במנותק מיוצרה.
הערתך ולפיה פני אינם לדיון, מוטב היה שלא נאמרה. ניסיתי, ללא הצלחה, לקיים עמך דיון. אולם אתה, מסיבותיך, העדפת להתעלם משאלותי, ולדבוק בעריכותיך. בלית ברירה, אני מקבל לעת עתה את דין התנועה: אתה, שנילי, וחבריכם לאחווה, הם שמכתיבים מה טוב ומה נכון לוויקיפדיה. לכן, אני מאמץ את דרכך, ואמשיך לתרום דפי הפניה בדיוק כפי שאתה מוצא לנכון, עד שאולי יוחלט אחרת.Oyoyoy - שיחה 12:59, 20 במאי 2010 (IDT)
נתחיל מהסוף. אני דווקא שמח שהערתי לך, בגלל תגובתך להערה. כשפנית אליי בדף השיחה שלי עניתי לך באדיבות ובאריכות, או כך לפחות היה הרושם שלי. בכל אופן, אני די מתקשה להבין איך הצלחת לפרש את תגובתי אליך כ"ניסיון שלא צלח לקיים עמי דיון" או כ"התעלמות משאלותיך".
שנית, טענתך כי "עריכה יש לבדוק לגופה, במנותק מיוצרה" אינה נכונה. לא אאריך בהסברים מדוע (חבל לי להשקיע משאבים במי שממילא עתיד לתייג את תגובתי כ"התעלמות משאלות"), ואסתפק באזכור מקרה הקצה של טרולים, שגם עריכותיהם המועילות ("לשמה") משוחזרות.
ושלישית, למען הסר ספק, אתה אכן רשאי כמובן ליצור הפניות כאוות נפשך, ובלבד שתהיינה מצורות כתיב לגיטימיות ולא משגיאות כתיב (כזו שהערתי לך עליה לעיל), ללא תלות בסיבותיך. עם זאת, אבקשך להימנע מ"להקדיש" לי את ההפניות בתקציר העריכה – הן משום שזו פרובוקציה, שעדיף שתימנע ממנה, והן משום שיש בכך פגיעה בשקיפות. בהצלחה, אביעדוס • ז' בסיוון ה'תש"ע, 15:39, 20 במאי 2010 (IDT)
אם רצית להוכיח שאתה מתנהג בכוחנות, בגיבוי חבריך לאחווה, זה פשוט מיותר. הבנתי זאת מן הרגע שבו שנילי צעד לכאן כפיל בחנות חרסינה. לבוא אחרי ולבצע את העריכה הזו בשם ה"אחידות", בשעה שאתה יודע, ידוע היטב (כפי שהדגשת לי בדף שיחתך), כי ליוהאן קספר לווטר, על תשעת דפי ההפניה שלו, קיימת בערך משה מנדלסון הגרסה יוהאן קספר לאוואטר, שכל מטרתה להצדיק עוד דף הפניה אחד, זו באמת שקיפות.
ומה עניין טרולים לכאן. אתה טרול? אני טרול? מה אתה מנסה להגיד? עריכות יש לבחון לגופן, ולא לגוף מי שכותבן, או למניעיו. הבעיה עם ערכים שכותבים טרולים אחרת לחלוטין (עירוב מתמיד בין דברי שקר לאמת עד שיש לחשוד בכל עריכה), ואין לה שום קשר לדיון שלפנינו. אשר להקדשות, אנא הפנה אותי להערה דומה שהערת לאחד מאלפי תקצירי העריכה שאינם שקופים לדבריך, ואתחיל לסמן את דפי ההפניה שאצור באופן אחר שיזכירני את עמדתך. אין בהקדשה כל פרובוציה, אלא אות לכך שאימצתי, בעל כורחי, את אמת-המידה לדפי הפניה שאתה יוצר כאן.Oyoyoy - שיחה 16:07, 20 במאי 2010 (IDT)
לעריכה הזאת שני טעמים: האחד הוא שנדרשת לכל הפחות אחידות בכתיב ברמת הערך; והשני הוא שנקבע בויקיפדיה:כללים לתעתיק מגרמנית כי נתעתק כאן ü, ככלל, ב-י' ולא ב-ו' (בהפניה לעומת זאת זה לגיטימי, כיוון שזו רק נורמה שאימצנו כאן, ולא שגיאת תעתיק ממש).
מה שאני מנסה לומר הוא שאני לא כ"כ מבין לאן אתה חותר. לא הבנתי לאן אתה מבקש שאפנה אותך. אין כל סיבה שתציין בתקציר העריכה את עמדתי, ויותר מכך: אין שום סיבה שתיצור הפניות בעל כורחך. אף אחד אינו כופה עליך ליצור הפניות. בברכה, אביעדוס • ז' בסיוון ה'תש"ע, 16:14, 20 במאי 2010 (IDT)

קוד לבוש[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "קוד לבוש" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, אשר44 - שיחה 20:22, 28 במאי 2010 (IDT)

כללי התנהגות[עריכת קוד מקור]

למען הסדר הטוב, פנייתך בדף השיחה של אביעדוס מזכה אותך בזה:

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
 • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
 • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
 • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
  .
חזרה על עריכה מעין זו תביא לחסימתך. מתניה שיחה 01:03, 1 ביוני 2010 (IDT)
ובכן, כצפוי -
Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  מתניה שיחה 15:40, 1 ביוני 2010 (IDT)
שברתם את השיא העולמי במהירות חסימה. תבורכו! במעשה זה אתם מגינים על משתמש שמשחית לאורך זמן את הוויקיפדיה.
כל זאת עשיתם ללא כל נימוק לגופו של עניין. השחתה לא היתה כאן! אם היתה הפרה של כללי התנהגות בין חברי הקהילה, הרי שאף היא לא היתה בדרגה חמורה (שרק היא מצדיקה חסימה). בדפי השיחה כאן, קיימות התבטאויות חמורות פי כמה, שלא זכו לסנקציה הזו. אבל, כאשר אחוות המפעילים פועלת, ההיגיון הולך לישון. זו המציאות העצובה כאן.Oyoyoy - שיחה 15:48, 1 ביוני 2010 (IDT)
ברוקולי וגוונא אינם מפעילים. חזרה על טקסט פוגעני תחת אצטלת המסכן שכל המפעילים רק מחכים למצוא סיבה לחסימתו אינה משכנעת. חזור אלינו כאשר תוכל לתרום בצורה עניינית ומושכלת. מתניה שיחה 15:54, 1 ביוני 2010 (IDT)
בתור מי שצפה בחלק מהמאורעות מהצד, וסבור שאויאויאוי הוא בחור עם שכל בקודקודו, שיכול לתרום לא מעט לאנציקלופדיה, רציתי לומר לו:
הדיבורים על "אחוות מפעילים" ושאר הירקות מיותרים מאוד ולא עוזרים - לא לעניין זה ולא לשום עניין אחר. גם ביטויים כמו "תואנות מטופשות", "סיפורי מעשיות" או "הטרול האמיתי" רק מעידים על החצנת כעס, ולא מתאימים לדפי שיחה כאן.
גישה סבלנית יותר ודיון ענייני היו מקדמים את נושא עניינך מהר הרבה יותר.
יוסאריאן מחוץ לחשבון - שיחה 16:04, 1 ביוני 2010 (IDT)
מר מתניה הצעיר, אינני מסכן, ואין צורך לרחם עלי. מפעילים כאן אינם מחפשים, סיבה לחסימתי. הם מתעניינים הרבה יותר בהגנה על עמיתיהם.
הנושא הזה "מתגלגל" כבר שבועיים. כבר לפני שבועיים פניתי למשתמש ותיק, שתורם לכאן, כנראה באופן שיטתי, מידע שנולד במוחו, ללא כל עיגון במקורות חיצוניים. זולת משתמש ותיק אחר שטען בשפה רפה שכבר הוער למשתמש זה בעבר, על אותם המעשים ממש, איש אינו פוצה פה ומצפצף.Oyoyoy - שיחה 16:34, 1 ביוני 2010 (IDT)
את גילי השאר בבקשה מחוץ לדיון. מדוע אתה מניח שיש לי עניין להגן על אביעדוס? אינני בקיא בהסטוריית הסיפור בינכם וזה גם לא מעניין אותי, מעניין אותי שתתבטא בצורה ראויה. רוצה לנהל דיון - בבקשה, בצורה ראויה. בלי "חוצפה", בלי "אחוות" ועוד כהנה פנינים. מתניה שיחה 16:38, 1 ביוני 2010 (IDT)

אנגלסי[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אנגלסי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, אנדר-ויק • 04:32, 19 ביוני 2010 (IDT)

Sunset in Bat Yam, Israel 2011.jpg אני בחופשת ויקי


שווי הוגן[עריכת קוד מקור]

הערך שכתבת הוא טוב, אך הדוגמא לגבי חלקות האדמה לא מוצלחת, משום שהחל משנת 2006 (ובארץ 2008) תקן דיווח כספי בינלאומי מחייב לשערך (על ידי הערכת שמאי) נכסי נדל"ן. Yoavd - שיחה 14:21, 1 באוגוסט 2010 (IDT)

אשמח אם תערוך ותתקן כמידת ידיעתך.Oyoyoy - שיחה 18:19, 1 באוגוסט 2010 (IDT)

הדין הבינלאומי בנוגע להתנחלויות[עריכת קוד מקור]

שלום. הוצבו היום תבניות בקשת מקור על כמה הקביעות בפסקת הפתיחה של הערך התנחלות. מכיוון שאני יודע שיש לך ידע נרחב בנושאים של משפט בינלאומי פניתי אליך - אשמח אם תוכל לעזור ולמצוא את המקורות המתאימים, או לחילופין לשנות את הניסוח כך שיתאים לעובדות. אם תגדיל לעשות ותשפר גם את הפרק הרלוונטי, זה בכלל ישמח אותי :-). בברכה, יוסאריאןשיחה 15:52, 25 באוגוסט 2010 (IDT)

עיביתי הקביעות בפתיחה כמיטב יכולתי. כיוון שהערך הזה הוא מוקד מחלוקת מתמיד אני מעדיף שלא לשנות בו ניסוחים, אף שבהחלט הוא ראוי לשיפור.Oyoyoy - שיחה 10:04, 27 באוגוסט 2010 (IDT)

רשימת מדינות וטריטוריות על פי שטחן[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Oyoyoy,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "רשימת מדינות וטריטוריות על פי שטחן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Oyoyoy/‏רשימת מדינות וטריטוריות על פי שטחן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ‏dMy‏ • שיחה • 18:02‏, 23/09/2010 • ט"ז בתשרי ה'תשע"א

וחוץ מזה, לפני שאתה ממשיך, קח בחשבון שקיים כבר ערך בשם מדינות לפי אוכלוסייה, שטח, צפיפות ותמ"ג, ששואב את הנתונים שלו בצורה אוטומטית אחת לחודש-חודשיים ממאגר הנתונים של ה-CIA. ‏dMy‏ • שיחה • 18:04‏, 23/09/2010 • ט"ז בתשרי ה'תשע"א
מחקתי את תוכן ארגז החול שהקמת ואודה לך אם תמחק את הארגז עצמו.אכן, הרשימה הזו מיותרת לאור הרשימה שהפנית אליה ואשר משום מה חמקה מעיני. מנושא לנושא, נותרתי מעט תמה באשר להעברה המהירה לארגז חול. ראיתי, בימי כאן, ערכים בעבודה של משתמשים ותיקים במצב הרבה יותר גרוע מן הערך הזה, איש לא העלה על דעתו להעביר את ערכיהם לארגז חול באופן כזה. אבל יתכן שגם בנקודה זו אני טועה.Oyoyoy - שיחה 08:01, 24 בספטמבר 2010 (IST)
דמי אינו מפעיל כך שהוא אינו יכול למחוק, אני ביצעתי את המחיקה. באשר להעברה אני תומך בדעתו של דמי, ערך שכמעט כולו באנגלית לא יכול להישאר בעבודה יותר מכמה דקות, כך צריך להיות לגבי כל ערך של כל משתמש חדש כוותיק. ♠ גיל כ. (שיחה) ♠ 18:12, 26 בספטמבר 2010 (IST)
כל זה היה טוב ויפה לו הערך היה כמעט כולו באנגלית... כל המידע המהותי לערך היה (דהיינו, רשימת מדינות וטריטוריות על פי שטחן) היה בעברית! חלק מן ההערות היו עדיין באנגלית. הייתי מצפה, בבחינת נימוס מינימלי, לפנות אלי לפני שפותחים ארגז חול על שמי ומעבירים ערך שעמלתי עליו לא מעט ממרחב הערכים. אבל נימוסים זה כנראה מתאים למקום אחר.Oyoyoy - שיחה 18:15, 26 בספטמבר 2010 (IST)
יש מינימום שנדרש מערך במרחב הערכים. כקורא, אתה לא מצפה להכנס לערך שחלקו כתוב באנגלית, עם הפנייות שונות לוויקי האנגלית ועוד. אני, ורבים אחרים נוהגים בכל ערך חדש - קודם להקים אותו במרחב האישי (ארגז חול), לייצב אותו כמו שצריך, ורק אז להעביר בצורה סבירה למרחב הראשי (מרחב הערכים). לגבי נימוס - מצטער, אבל ערך שכתוב ברובו באנגלית לא יכול להיות במרחב הראשי אפילו לא דקה אחת, ואין זמן לגינוני נימוס, וגם אין זמן לבדוק האם כותב הערך פעיל או לא באותו רגע. אני נדרש (כמנטר, וסתם כוויקיפד) להוציא ערך כזה באופן מיידי מהמרחב הראשי (מרחב הערכים). יש אפילו תבנית מיוחדת למצבים כאלו - תבנית {{עבר}}. ‏dMy‏ • שיחה • 23:36‏, 26/09/2010 • י"ט בתשרי ה'תשע"א
עכשיו הבנתי שהוויקיפדיה העברית היא מחלקה לטיפול נמרץ, ואם כך, אתה צודק. המשך בפועלך זה, עלה והצלח!Oyoyoy - שיחה 08:29, 27 בספטמבר 2010 (IST)

ויקיפדיה:סדנה לגרפיקה/ארכיון 12#מדרג הפסולת[עריכת קוד מקור]

ראיתי את הודעתך. בבקשה. ארכבתי כי ראיתי את ההודעה על חופשת ויקי. • אמיר (שיחה) 16:01, 4 באוקטובר 2010 (IST)

יופי.Oyoyoy - שיחה 16:03, 4 באוקטובר 2010 (IST)

אלירז פרץ[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תוכל להסתכל על הערך שוב ולחוות דעה עליו במצבו הנוכחי. ס123 - שיחה 03:56, 20 באוקטובר 2010 (IST)

סקרנת אותי...[עריכת קוד מקור]

מה משמעות ההדגשות שהוספת לאחרונה לחלק מאנשי הסגל בארגז החול שלך? Ravit - שיחה 18:13, 22 באוקטובר 2010 (IST)

מנהלת ארכיון הצילום של העברית הודיעה לי שהמידע הזה (מי איתנו ומי הלך לעולמו) יעזור לה. כך תדע מראש למי יש לפנות. אם זה יגרום לכך שסוף סוף נתחיל לראות כאן תמונות, אז אני מוכן לנסות.Oyשיחה 20:09, 22 באוקטובר 2010 (IST)

שחייה[עריכת קוד מקור]

שים לב שהוספתי תבניות מקור לעריכותיך בערך. חלקן נראות לי תמוהות. דניאל ב. 09:48, 26 באוקטובר 2010 (IST)

צר לי לומר, אך קשה לי להימנע מן הרושם שמדובר בעריכה קטנונית. באותו היגיון אתה יכול להוסיף עכשיו לפחות 100,000 תבניות "דרוש מקור". אבל אין בעיה, מיד תקבל את המקור.Oyשיחה 09:56, 26 באוקטובר 2010 (IST)
לא קטנוני בכלל. יש לי ידע בשחייה וחלק מהדברים שכתבת אינם תואמים את הידוע לי. דניאל ב. 09:58, 26 באוקטובר 2010 (IST)
ידע בשחיה אינו שווה לידע בהיסטוריה של השחייה. אם יש לך ידע בשחיה ואתה יודע ממקורות טובים שמידע שגוי, אזי למחוק אותו ולשים מקור לטענה הסותרת, ולא לשים תבנית מקור, זו עדיין עריכה קטנונית בנסיבות שכאלה, ואולי אפילו קנטרנית.Oyשיחה 10:02, 26 באוקטובר 2010 (IST)
אין סיבה לעוינות שלך. אמרתי שיש לי ידע בנושא ושעריכותיך אינן תואמות את הידע שלי. איני בטוח בידע שלי במאה אחוז ולכן לא מחקתי עריכותיך, אבל זה מספיק בשביל שאני אפקפק בנכונות הכתוב. בניסבות אלו אני לא רואה בעיה בפעולה שלי. אין לי גם רצון שהמידע יימחק ואשמח אם תביא לו מקור, אני רק צריך את זה בשביל לב שקט. אגב, האם קראת את "Olympic Swimming and Diving"? דניאל ב. 10:10, 26 באוקטובר 2010 (IST)
אגב, הגזמת קשות. כשיהיו בינינו יחסי תלמיד-מורה, הורה-ילד, וכד' תשאל אותי שאלות כאלה. עד אז, אם ממשיך לנקר בך הספק, לך ובדוק.Oyשיחה 10:55, 26 באוקטובר 2010 (IST)
טוב. רק שתדע שאסור להשתמש במקור שלא קראת בעצמך. דניאל ב. 11:18, 26 באוקטובר 2010 (IST)


גאוגרפיה של מצרים[עריכת קוד מקור]

נהניתי לקרוא את הערך שכתבת. Yoavd - שיחה 14:49, 26 באוקטובר 2010 (IST)

תודה.Oyשיחה 17:36, 26 באוקטובר 2010 (IST)

הר מראפי[עריכת קוד מקור]

חוששני שהקדמתי אותך. ראה מראפי. אביהושיחה 21:10, 29 באוקטובר 2010 (IST)

לפי השעון של הוויקיפדיה נדמה לי שדווקא אני הקדמתי אותך בכשעתיים, אבל לא אמנע ממך את הקרדיט. בזמן שהתחלתי היה עדיין שם הערך בעמוד הראשי אדום.Oyשיחה 07:54, 30 באוקטובר 2010 (IST)

הנחת תום לב[עריכת קוד מקור]

שלום,

לאחר שהדיון הקודם הסתיים בלא הכרעה בעד קבלת הדף שהעלית, לא ניתן להעלותו סתם כך (אני יוצא מנקודת הנחה שלא הבחנת בדיון הקודם שאורכב). מעבר לכך, לא ניתן לכתוב סתם כך דפי מדיניות ולהציבם במרחב ויקיפדיה בלא דיון מתאים, וזה בלי קשר לדיונים קודמים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 18:36, 30 באוקטובר 2010 (IST)

תודה! תשמע, אני קצת המום מהחדשות האלה. כמובן שלא הייתי מודע לדיון, אנא מחק מהר את הדף. לאור הדיון במזנון באמת אין מקום למדיניות כזו כאן. כסדום ועמורה היינו ונמשיך להיות.Oyשיחה 18:39, 30 באוקטובר 2010 (IST)
הדרמטיות לא מועילה.
הנה דוגמא להנחת תום לב: ניחשתי שלא היית מודע לדיון, והסבתי את תשומת לבך לכך. בשביל זה לא הייתי צריך את הדף שכתבת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 18:41, 30 באוקטובר 2010 (IST)
חו"ח לא הרהרתי לרגע במניעיך. דרמטיות היא תכונה אנושית, לחלק מאיתנו יש אותה, אחרים חסרים אותה. מה לעשות? אשר לשאלת חיוניותו של הדף תרשה לי לחלוק עליך, לאור העובדה שהמשתמש הוותיק והמוערך פה ביותר (גם על ידי) מניח במזנון "רצון רע" בזה הרגע ממש. הגיע הזמן שהדברים יאמרו במפורש, פעילים בעשרות ויקיפדיות אחרות חשבו כך. לא כל החוכמה שבעולם ניתנה לנו. חלקנו, כמוך למשל, הם בני מזל וניחנו בתכונות טובות ללא צורך בכללי התנהגות כלל, אחרים (כמוני למשל) חלשים יותר וצריכים לפעמים קווים מנחים וגבולות. Oyשיחה 18:52, 30 באוקטובר 2010 (IST)

קטגוריות בארגז חול[עריכת קוד מקור]

בס"ד ארגז החול שלך כולל קטגוריות, וזה לא מקובל. בבקשה מחק אותן משם. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 18:41, 30 באוקטובר 2010 (IST)

אודה לך אם תפני אותי למקום שבו הצבתי קטגוריות (ברבים?) בארגז חול, לא זכורות לי עריכות כאלה. אולי התכוונת להפניה לקטגוריה?Oyשיחה 18:58, 30 באוקטובר 2010 (IST)
הפכתי את הקט' לקישורים, והוספתי קט' מתאימה. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 19:01, 30 באוקטובר 2010 (IST)
לא היה לי מושג שיש לי עוד ארגז חול לשחק בו. איזו הפתעה! תודה על הפניית תשומת ליבי ותיקון הצריך תיקון.Oyשיחה 19:08, 30 באוקטובר 2010 (IST)
בבקשה. אגב, אם זה יגיע לפרלמנט - אני בעד המדיניות. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 19:14, 30 באוקטובר 2010 (IST)
הטיפול בבקשה בוצע הטיפול בבקשה בוצע.Ori‏ • PTT‏ 23:32, 4 בנובמבר 2010 (IST)

סחטיין עלייך[עריכת קוד מקור]

הוספתי עוד פרטים לערך שכתבתי על המרצה שלי. תוכל לעבור בבקשה ולראות שכתוב טוב? יש פרטים שאולי כדאי להוסיף כמו ילדות וכאלה? תודה! קישור לערך קישור


היי. תכלס עוד לא הבנתי בדיוק איך הדף שיחה הזה עובד..שיהיה.. תודה רבה על ההסברים! המקור שלי על פעילותו הם מהקורות חיים הרשמיים שלו. קיבלתי אותם מהמזכירה שלו. אגב, את הפרטים אימתתי עימו בשיחה לפני מספר ימים. Someone17 - שיחה 21:24, 11 באפריל 2011 (IDT)

אתה אחד הכותבים המורגשים לאחרונה[עריכת קוד מקור]

ורמנטה בראוו. אגב Oy בפינית זה בע"מ. ‏Ori‏ • PTT‏ 01:41, 12 בנובמבר 2010 (IST)

תודה, אבל זה עצוב, כי אינני חושב שאני כותב הרבה. כנראה שנעלמו מכאן כמה מן התורמים הטובים באמת.Oyשיחה 07:43, 12 בנובמבר 2010 (IST)
כלום. הם לא נעלמו. הם עסוקים בשטויות. ‏Ori‏ • PTT‏ 11:55, 12 בנובמבר 2010 (IST)
===> סדנה ‏Ori‏ • PTT‏ 19:08, 13 בנובמבר 2010 (IST)

בתי כנסת ברומניה[עריכת קוד מקור]

שלום Oy, אנא חווה דעתך כאן. בעבר הבעת דעתך בעניין, וכעת מוצע שם שינוי. בברכה, --Jys - שיחה 23:04, 18 בנובמבר 2010 (IST)

ויקיפדיה:מפעיל נולד/ארכיון אוקטובר-דצמבר 2010#Havelock[עריכת קוד מקור]

אהלן. אני עובר עתה על הדיון שוב בנסיון ללמוד. לגבי הביקורת שלך - כמובן אין לי הרבה מה לעשות. לדעתי למדתי והסקתי מסקנות רבות מאז. בכל זאת מקור הסיפור הוא באיזה דבר שכתבתי בתחילת דרכי בוויקי, והייתי צעיר ונמהר יתר על המידה. אני חושב שמאז השתנתי עד מאוד. העבר אמנם הולך איתי, ואינני מתכחש לו, אך כשלונות הם לאו דווקא אותות קלון, אלא הזדמנויות לגדול וללמוד. זהר דרוקמן - לזכר פול 23:14, 19 בנובמבר 2010 (IST)

אני מעריך את דבריך.Oyשיחה 11:30, 20 בנובמבר 2010 (IST)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

מדהים שהצלחת להשיג 14 תמונות. הערכתי נתונה לך. מתניה שיחה 19:51, 21 בנובמבר 2010 (IST)

אני מקווה שזה רק הפתיח. אני ממשיך במגעים דוברות המכון לשיחרור תמונות של מדענים שהלכו לעולמם.Oyשיחה 19:52, 21 בנובמבר 2010 (IST)
בתקווה שתראה אור בעמלך. מתניה שיחה 19:54, 21 בנובמבר 2010 (IST)

היכל נוישוץ[עריכת קוד מקור]

Oy, החזרת לערך שבכותרת משפט חסר מקור וכמה שגיאות הגהה בליווי תקציר עריכה מתגרה.

המשפט, שהחזרת היה חסר מקור, כי מקורו בדימיון הפורה של מי שכתב אותו, לכן כותבו, שהיה פעיל בשבוע האחרון, לא מצא לנכון להציג מקור (לא קיים מקור), לא מצא לנכון לבקש שהות נוספת בדף השיחה לשם חיפוש מקור (כי המקור לא קיים) וגם לא עשה שום מעשה אחר שיצדיק השארת המשפט המסוים בערך. למעשה אני פטרתי את כותב המשפט מהחרפה שבהכנסת מידע לא נכון לערך אנציקלופדי ואתה, שהכנסת את המשפט מחדש, אתה אחראי כעת לכך שיש בערך משפט לא נכון בעליל, שמטעה את הקוראים. כעת החרפה הזאת היא שלך ואתה אחראי להסיר אותה. אינני מבין מדוע עשית זאת, פרט לניסיון התגרות, כפי שמשתמע מתקציר העריכה שלך. ליש - שיחה 22:00, 13 בדצמבר 2010 (IST)

צר לי שכך הבנת את הדברים, אך אני הבנתי את הדברים בדיוק להיפך. כמובן שאת ההגהה שערכת צריך להשיב, ואם לא השבת, אעשה זאת. אני עדיין לא שוכנעתי שהכותב שאתה מכוון אליו משחית במתכוון, כפי שמעולם לא חשבתי זאת עליך. להיפך, הרושם שלי הוא שהוא בא מתוך רצון לתרום ולהרחיב מידע אנציקלופדי. לא אתן יד להשחתות, מאף אחד. מנגד, האשמת כותב שהוא בודה היגדים עובדתיים מדמיונו הפורה (כל עוד לא הוכחה), איננה תורמת לרגיעה שקיוויתי שנשיג בתחום הזה.
אני אהיה מאד עסוק בימים הקרובים (ובסופ"ש אין לי גישה למאגרי המידע הרלבנטיים). אבל אודה לך אם תתאזר בסבלנות ותיתן לי לנסות ולבדוק הדברים באופן עצמאי. במידה ובתוך 10 ימים לא נמצא המקור המבוקש, חזור ומחק את המשפט. כרגע, כל קורא סביר מבין שקיים בערך היגד חסר מקור והדורש בדיקה.Oyשיחה 17:49, 14 בדצמבר 2010 (IST)
ההבדל בינינו בכך שלי כבר יש ניסיון ממושך עם היגדים דמיוניים של הכותב הנ"ל ואני גם מכיר היטב את הנושא. למעשה גם אתה יכולת להתרשם מהכותב אם היית עוקב אחר המחלוקת לגבי הדרשן, מחלוקת שבה החליט אותו כותב, על סמך דמיון חלקי של השם, ששני האנשים חד הם, על סמך מסקנה שגוייה זו האשים אותי בכתיבה מגמתית, שיבש את הערך לאחר יציאתי לחופשת ויקי ורק לאחר שאורי רדלר טרח והוכיח ששני האישים מוזכרים בטקסט הרומני, האחד ליד חברו, רק לאחר זאת הוריד הכותב חלק מהטקסט שלו וגם בכך מצא תואנה והאשים אותי שגרמתי לו לטעות. לדעתי זה היה צריך להספיק כדי לעמוד על קנקנו, אך כל אחד וקצב הלמידה שלו. מכל מקום, אני לא מתכוון להוריד את המשפט המטעה שהוספת, עכשיו זו האחריות שלך, כמו שהוספת, תתכבד גם להוריד, לאחר שתשתכנע שאין לו מקור. ליש - שיחה 18:03, 14 בדצמבר 2010 (IST)
שלום Oy, אני מניח שנשכח מזכרונך, אך עדיין מתנוסס בערך קטע חסר מקורות, שהוחזר לשם על ידך. בנוסף לכך אני מזמין אותך לבקר בשיחת משתמש:אריה ענבר/השם היכל עבור TEMPLU, כדי לעיין במבחר רב של מקורות המוכיחים שהתרגום ל-TEMPEL בעברית הוא "היכל". בברכה. ליש - שיחה 06:54, 3 בינואר 2011 (IST)

העברת התמונות[עריכת קוד מקור]

תודה על העברת התמונות שהעליתי לוויקישיתוף. יש עוד שלוש! ‏עמיחישיחה 10:31, 17 בדצמבר 2010 (IST)

אני עובד על זה.Oyשיחה 10:32, 17 בדצמבר 2010 (IST)
תודה! ‏עמיחישיחה 10:40, 17 בדצמבר 2010 (IST)
My pleasure. Oyשיחה 10:40, 17 בדצמבר 2010 (IST)

תזכורת[עריכת קוד מקור]

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך הנאה לדף ויקיפדיה:מנגנונים ליישוב מחלוקת. דוד שי - שיחה 12:08, 1 בינואר 2011 (IST)

בכיף.Oyשיחה 12:09, 1 בינואר 2011 (IST)

שלום[עריכת קוד מקור]

כמי שהצביע בעבר על התמונה הזו, ראוי שאיידע אותך שפתחתי הצבעה מחודשת עליה. שבוע טוב, אליסף · שיחה 15:44, 16 בינואר 2011 (IST)

הקודקס האזרחי הגרמני[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "הקודקס האזרחי הגרמני" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, זהר דרוקמן - לזכר פול 11:47, 26 בינואר 2011 (IST)

הוראות רפואיות מקדימות[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "הוראות רפואיות מקדימות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, וינברג - שיחה 17:46, 15 בפברואר 2011 (IST)

אמנה בדבר מעמדם של מחוסרי אזרחות[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אמנה בדבר מעמדם של מחוסרי אזרחות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, צ'מפיון - שיחה 17:30, 18 בפברואר 2011 (IST)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד שטרחת ואספת חומר על הקשר בין מוטי לבובות הגרב הרבות שנמצאו ושהצגת את האינפורמציה באופן מסודר. ‏Gridge ۩ שיחה 16:06, 18 במרץ 2011 (IST).

הייתי מעדיף שכל זה היה נחסך מאיתנו. ממש לא נהניתי, אבל זה היה תהליך טהרה הכרחי לדעתי. אני שמח שהדו"ח שפורסם, כפי שפורסם, לא היה בבחינת מילה אחרונה בפרשה.Oyשיחה

תודה רבה![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לערך שטייף, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, Ravit - שיחה 14:44, 20 במרץ 2011 (IST)

התענוג כולו שלי, תרתי משמע.Oyשיחה
קריצה Ravit - שיחה 15:08, 20 במרץ 2011 (IST)

אין עליך. תרומתך למיזם ויקיפדיה:המקבץ השבועי פשוט נפלאה. המון תודה! Ravit - שיחה 14:13, 2 באפריל 2011 (IDT)

ותודתי לך על המיזם הנחמד הזה. בהחלט שינוי אווירה מרענן.Oyשיחה 14:16, 2 באפריל 2011 (IDT)

הסתמכות על עיתונים כמקור[עריכת קוד מקור]

שלום לך, אני מעריך את השקעתך בערך בית הדין הבינ"ל הפלילי. בויקיפדיה מקובל להסתמך על עיתונים יומים כמקור למרות שלעיתים רחוקות עלול להיו בהם שגיאות (אני תיקנתי כמה שגיאות שמקורם שטעות של כתבי הארץ). במופעל יש אלפי ערכים שמבוססים ברובם או בחלקם על המקורות הנ"ל. אשמח לשמוע את דעתך מתי כן אפשר להסתמך על מקור עיתונאי צפניה - שיחה 15:11, 22 במרץ 2011 (IST)

תודה על שאלתך. בהחלט אפשר להסתמך על עיתונים כמקור מקום שהדיווח, או הניתוח העיתונאי הוא אכן המקור. כך למשל, אם מישהו ירצה יום אחד לשבת ולהרחיב את ביקור סאדאת בישראל (היום פיסקה קצרה בערך הסכם השלום בין ישראל למצרים), אירוע היסטורי שהותיר על רבים (ובתוכם אני) רושם עצום וראוי לדעתי לערך נפרד, עיתוני התקופה יהיו מקור ראשון במעלה לתאור הביקור: מתי הגיע? מי קיבל את פניו בנתב"ג? איך עלה לירושלים? כיצד התנהל ביקורו בכנסת? מה היה בפגישתו עם גולדה? וכו' וכו'. עיתונאים טובים ורבים היו שם ורשמו את שראו ושמעו והם מקור אמין וטוב למידע מסוג זה. באותה מידה מאמרי פרשנות מקוריים, הנכתבים על יד פרשנים שהם מומחים בתחומם (שלעיתים אף אין שני להם) עשויים להיות מקור מידע מעולה (כך ראה למשל את פרשנויותיו של זאב סגל ז"ל בעיתון הארץ). לעומת זאת לצורך כתיבת הרקע וההכנות לביקור, אם יש בנמצא כתבים או מאמרים של חסן תוהמי, אלה יהיו עדיפים על תאור עיתונאי חסר מקורות. באופן אידאלי, כאשר אתה מפנה את הקורא לכתבה עיתונאית, והוא שואל את עצמו, מהיכן הכותב יודע את שהוא כותב? רצוי שזו תהיה תחנת המידע האחרונה (כך למשל, התשובה תהיה: "אני העיתונאי, ראיתי, או שמעתי במו אזני, את התאור שכתבתי", או "זו דעתי שלי כפרשן עיתונאי"). כאשר העיתון מפנה לחוק, או למאמר אקדמי, לנו כאנציקלופדיה רצוי וראוי להפנות מיד לאותו מאמר מקורי, או חוק, ולא לעשות שימוש בעיתון כמתווך. תיווך עיתונאי תמיד מעלה את הסיכון ל"טלפון שבור" ופוגע באמינות הנכתב.
לכן, ראוי לשאוף שכל אותם מקורות עיתונאיים יעמדו באמת המידה הזו, ואלה מהם שנכנסו לערכים כאן בשעה שלמעשה הם עומדים בתווך בינינו למקור המידע, יש לעשות ניסיון רציני לגשת למקור, ורק בלית ברירה ממש, להסתפק בכתבה העיתונאית.Oyשיחה 15:54, 22 במרץ 2011 (IST)

תמונות סגל אונ' תל אביב[עריכת קוד מקור]

שלום אוי, תוכל בבקשה לעדכן אותי מה הסטטוס? אביעדוסשיחה י"ז באדר ב' ה'תשע"א, 21:57, 22 במרץ 2011 (IST)

בשמחה. מאז הדיווח האחרון לא השגתי לצערי שום התקדמות, למרות נכונות ראשונית של הדוברות לסייע ותזכורות חוזרות ונשנות. הגברת בארכיון התמונות של האוניברסיטה טענה לפני ארבעה חודשים שעדיין לא התפנתה. לשתי התזכורות האחרונות שלי, לא ענתה. לגמרי במקרה, אתמול שלחתי לה תזכורת נוספת והצעתי שאם היא צריכה עזרה, אני משוכנע שיש כאן חברים שיהיו מוכנים להתגייס למאמץ.
אם יש לך רעיונות איך להזיז את הנושא, אשמח.Oyשיחה 22:07, 22 במרץ 2011 (IST)
אני מבין. יעזור אם אקפוץ לשם פיזית? אביעדוסשיחה י"ז באדר ב' ה'תשע"א, 22:17, 22 במרץ 2011 (IST)
שלח לי מייל ואשלח לך בחוזר את התכתובות שלי איתם, כך לפחות תדע עם מי התכתבתי ועל מה.Oyשיחה 22:22, 22 במרץ 2011 (IST)

כלבייה[עריכת קוד מקור]

לדעתי זה לא מדוייק להפנות את כלבייה לבית מחסה לחיות כיוון שכלבייה זה שם כולל לבתי אחסון לכלבים, לא רק משוטטים. ‏DGtal‏ 15:22, 25 במרץ 2011 (IST)

לדעתי זה פיצול ראשי שערות. כלבייה הוא הביטוי העממי המקובל לבתי מחסה לחיות בית. מקומות לגידול בעלי חיים שאינם משמשים גם בתי מחסה במובן המתואר בערך, מתהדרים בדרך כלל בכינויים "בתי גידול" או "פנסיון". פעם ראשונה שאני נתקל בביטוי "בתי אחסון לכלבים" (לא רק אני, גם Google...).‏Oyשיחה 18:29, 25 במרץ 2011 (IST)

שלום לך, בעניין עקשת \ קיפוזיס[עריכת קוד מקור]

שלום, זה לא עונה על השאלה שלי, מה שאני ראיתי היה ממש בליטה ענקית בגב בצורת קונוס שהיתה נראת ממש כמו גידול, עקשת לא יוצרת בליטות בגודל הזה...

יש לך רעיון?,

תודה.

לא הבנתי איך בדיוק החלטת שעקשת לא יוצרת בליטות "בגודל הזה"? מה ידוע לך על עקשת שפסלת זאת כאבחנה?Oyשיחה 07:42, 3 באפריל 2011 (IDT)

ראיתי תמונות של אנשים עם עקשת במצב חמור, לא זהיתי דמי רב, מה שהיה בים המלח היה גבוהה יותר..

אין לי מושג מה זה עוד יכול להיות.Oyשיחה 07:57, 4 באפריל 2011 (IDT)

קובץ:Helen Shapiro in German1962.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום,
לא ניתן להשתמש בערך בו היא הוצבה, היות שעפ"י כללי השימוש ההוגן, אין להעלות תמונות של אנשים חיים תחת רישיון שימוש הוגן. כמו כן, עצם הצבתה בערך, עשויה למעשה למנוע ממשתמשים להעלות תמונה חופשית לערך (הרי, ייתכן שהם לא יראו צורך להעלות תמונה חופשית, כאשר כבר יש תמונה בערך). עמרישיחה 19:10, 4 באפריל 2011 (IDT)

מה אומר? מחק, מחק. הייתי שמח לדעת שלהיגיון הזה יש איזה שהוא בסיס בעובדות, או שאלה השערות פורחות באוויר. אבל שיהיה. Oyשיחה 19:13, 4 באפריל 2011 (IDT)
אלה לא השערות, אלא הכללים של הקרן. אלמלא הכלל הזה, בכל מקום בו הייתה חסרה תמונה חופשית, הייתה תמונה ברישיון שימוש הוגן. עמרישיחה 19:38, 4 באפריל 2011 (IDT)
לא על כך כתבתי, אלא על ההשערות הנמצאות לדבריך בבסיס הכלל. קיבלתי במלואה את טענתך באשר לקיומו של כלל.Oyשיחה 19:40, 4 באפריל 2011 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

sir kiss שיחה 15:10, 6 באפריל 2011 (IDT)

עניתי.Oyשיחה 15:23, 6 באפריל 2011 (IDT)

כיכר פוטסדאם[עריכת קוד מקור]

איזה יופי.--כ.אלון - שיחה 17:40, 9 באפריל 2011 (IDT)

האמת היא שלא ידעתי ולו קצה מזה בעת שביקרתי במקום. מישהו בוויקיאנגלית עשה דוקטורט על הכיכר הזו ואנחנו נהנים מפירות עבודתו. אני מקווה שיעברו אחרי ויגיהו את הערך כשאסיים.Oyשיחה 18:09, 9 באפריל 2011 (IDT)
כנ"ל! היה לי כיף לקרוא... הוספתי את הערך בפורטל:גרמניה/חדש על המסך. Rhone •‏ 09:52, 11 באפריל 2011 (IDT)

מתווה שתי וערב[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחה:מתווה שתי וערב.Oyשיחה 11:12, 10 באפריל 2011 (IDT)

הסולם הבינלאומי לאירוע אטומי ורדיולוגי[עריכת קוד מקור]

תודה על כתיבת הערך המעניין. מדוע החלטת לפרט את הפירוטים של הסולם בסדר יורד ולא להיפך? לדעתי הפירוט צריך להיות מן הקל אל הכבד.--כ.אלון - שיחה 18:04, 15 באפריל 2011 (IDT)

בדיוק כך זה מופיע במסמכים הרשמיים של הסוכנות הבינלאומית לאנרגיה אטומית (ראה קישורים חיצוניים), שהיא המקור לסולם הזה. אם הם חשבו שכך זה נכון, מי אני הקטן לחלוק עליהם?Oyשיחה 18:16, 15 באפריל 2011 (IDT)

תמונת ההאנגרים בערך איתן (כלי טיס)[עריכת קוד מקור]

היי Oyoyoy, (כינוי מגניב, אהבתי) טוב, אז ככה... אני בזמן האחרון מתעסק המון עם מיזם חיל האוויר וכל הערכים הקשורים לטייסותיו, וכנראה בגלל זה, קיבלתי הערות לגבי התמונה של ההאנגרים שמראה לכאורה, את ההאנגרים של הכטב"ם "איתן" בבסיס פלמחים. ובכן, זה מידע שגוי. בטח קראת את זה: "hangars at Palmachim Air Base, in central Israel, which now house the largest unmanned aerial vehicles in the world, the “Eitan”" , שאיך להגיד את זה בעדינות.. זה קישקוש מוחלט, היות ו... (א) "טייסת 210" שהיא "טייסת האיתן", מוצבת בבסיס תל נוף ולא בפלמחים. (ב) ההאנגרים בתמונה אכן נמצאים כנראה בפלמחים, אבל קטנים מידי מלהכיל את ה"איתן", אך בהחלט מתאימים להכיל את ה"זיק" של "טייסת 166". מי שכתב את המאמר הזה באנגלית, כנראה קיבל מידע מוטעה או שהיה קצת שיכור בעת כתיבת המאמר. אז אם אין לך מקור נוסף, יותר מהימן (ולא יתכן שיש) אתן לך את הכבוד למחוק את התמונה וכן את השורה המתורגמת לעברית שמספרת את הקישקוש הזה, כמו כן, אנא עדכן את תאור התמונה בויקי-שיתוף. בברכה, ירונש שיחה 00:14, 17 באפריל 2011 (IDT)

הסרתי התמונה אף שזה מוזר שהאמריקאים לא ידעו מה הם בונים.Oyשיחה 11:49, 17 באפריל 2011 (IDT)
אני בטוח שהם יודעים, אבל זה שכתב את ה"מאמר" הזה, לא יודע כלום מהחיים שלו. הסרתי גם את זה: "בשנת 2010 הושלמה בבסיס חיל-האוויר פלמחים בנייתם של... לכלי הטיס איתן..." . מה עם התמונה בויקי-שיתוף? ירונש שיחה 18:37, 17 באפריל 2011 (IDT)
מה לא בסדר בתמונה בויקישיתוף? הכיתוב שם לא מתייחס לאיתן. זה היה החלק היחיד שלא היה מדויק בעניין, לטענת מישהו.Oyשיחה 20:23, 17 באפריל 2011 (IDT)
צודק, סליחה. השטויות שהיו כתובות במאמר המקור, היו צרובות אצלי בראש ומשויכות גם לתמונה הזו כתאור לתמונה. בברכת חג שמח, ירונש שיחה 10:53, 18 באפריל 2011 (IDT)

הקודקס האזרחי הגרמני[עריכת קוד מקור]

שלום Oy. התוכל להשלים את המלאכה או לפחות להסיר את תבנית הבעבודה? תודה וחג שמח, דורית 21:00, 20 באפריל 2011 (IDT)

כך גם מן הערכים חיל המשלוח האמריקאי והאמנה נגד שחיתות. תודה, דורית 21:08, 20 באפריל 2011 (IDT)
וואו! אנסה לנקות שולחן עד סוף החג, ואם יבוא מישהו שרוצה להתחלק במטלה, אשמח להסיר מיד.Oyשיחה 21:58, 20 באפריל 2011 (IDT)

סליחה, אני מקווה שלא הפרעתי לך[עריכת קוד מקור]

תיקנתי את הקישור לג'יימס מייסון בלי לשים לב לתבנית בעבודה. מקווה שלא קלקלתי כלום. בברכה, רחל - שיחה 22:27, 23 באפריל 2011 (IDT)

לא הפריע. אני כבר משחרר את הערך לתיקונים נרחבים יותר. Oyשיחה 22:32, 23 באפריל 2011 (IDT)
עשיתי את אותה טעות בעת הגהה קלה לערך של דפנה דה מוריאה, מקווה שלא הפרעתי. ALC • כ"א באייר ה'תשע"א • 06:42, 25 במאי 2011 (IDT)
אכן לא סיימנתי לכותבו, אבל נקלעתי לעומס רב בעבודה, אם אתה רוצה לסיים את שהתחלתי, אשמח לשחררו. Oyשיחה 17:33, 25 במאי 2011 (IDT)

רחובות שתי וערב[עריכת קוד מקור]

רציתי להגיד לך שאני מיצטער שהתפרצתי עלייך ומקווה שתיסלח לי. לאחר קריאה קצרה בספרים הבנתי שהתוכנית לא נקראת בשם: דגם לעומת שאר 3 הדגמים האחרים. פארוק - שיחה 22:39, 23 באפריל 2011 (IDT)

מקבל בהבנה. תודה על דבריך. Oyשיחה 22:40, 23 באפריל 2011 (IDT)

תמונת טורעאן[עריכת קוד מקור]

שלום אויויוי. אני עוסק מזה כמה זמן במין מיזם פרטי של "תמונה לכל יישוב" בישראל, ויש גם דף שמרכז את המאמץ - ויקיפדיה:דף בקשת תמונות ואיורים/יישובים בישראל ללא תמונה. אז במסגרת הזאת שמתי לב לכך שהוספת תמונה לערך טורעאן. אז דבר ראשון - תודה וכל הכבוד. כשאדם עובר בדרך, עוצר, מצלם, מעלה לוויקישיתוף, מעדכן את הערך, זה מאמץ, וראוי להוקרה. דבר שני - התמונה הזו לא כל כך ראויה. רואים רק שלט שכתוב עליו טורעאן, וכביש. תמונה נועדה להוסיף איזה שהוא מידע. התמונה הזו אינה מוסיפה כל מידע (חזותי או אחר) על טורעאן, פרט לכך שבסמוך לה יש צומת, עם שלט שכתוב עליו "טורעאן". אז אני מודה לך על התמונה, אבל רוצה לחשוב ביחד אתך איך לשפר את המצב כך שתמונות עתידיות שלך יוסיפו יותר לערך. כשם שצילמת את הצומת, היית יכול לעצור רגע, לכוון את המצלמה שמאלה או ימינה, ולצלם משהו מהישוב עצמו. זו לא צריכה להיות תמונת פאר, ורבות מהתמונות בערכי היישובים הן של היישוב מרחוק, או של שלט מעוטר בכניסה ליישוב, באיכות משתנה. ושוב תודה. פומפריפוזה - שיחה 18:43, 29 באפריל 2011 (IDT)

אני מודה לך על ההערה, לקחתי לתשומת ליבי. בפעם הבאה אעצור בטורען. כיוון שאין לי כל קשר רגשי לתמונה, אין לי כל בעיה שתמחק אותה, או תוריד אותה מן הערך.Oyשיחה 18:52, 29 באפריל 2011 (IDT)
למחוק איני יכול, אבל אני מסיר אותה מהערך, ברשותך. פומפריפוזה - שיחה 18:57, 29 באפריל 2011 (IDT)
אם אתה כבר מחפש, נדמה לי שנתקלתי בעוד כמה ערכי ישובים עם תמונות דומות (לא מיצירותי) שכדאי שתנהג כלפיהן באותו אופן.Oyשיחה 19:00, 29 באפריל 2011 (IDT)
אשמח אם תפנה את תשומת לבי. באופן עקרוני עברתי על כל ערך של כל יישוב, ואני משתדל שהתמונה תעמוד במינימום הנדרש. אם משהו חמק ממני, אשמח לשמוע. פומפריפוזה - שיחה 19:01, 29 באפריל 2011 (IDT)
הנה תמונות דומות (שלט שם ישוב ללא כל מידע נוסף) שהעלה חיפוש של חמש דקות בקטגוריה:ישראל: יישובים קהילתיים: אלון (יישוב), בית חשמונאי (יישוב), גני הדר, גנים. אם אתה לוקח את הפרוייקט הזה הגדול הזה על עצמך, נדמה שהגיע הזמן שתעבור שוב "על כל ערך של כל ישוב"... Oyשיחה 20:01, 29 באפריל 2011 (IDT)
יש כמה הבדלים בין ערכים אלו לבין מה שהיה בטורעאן. לצערי יש ערכים רבים שבהם מופיעה רק תמונה של שלט הכניסה ליישוב. כאשר המדובר בשלט מעוצב עם איזה אלמנט אומנותי (כמו בגני הדר) הנטייה שלי היא להשאיר את התמונה, כי זה אומר משהו על היישוב, ועל הדרך שבה תושבי היישוב רואים אותו. אם תמצא תמונה שהיא גם תמונה יחידה בערך, וגם רק של שלט של מעצ בלי שום אלמנט אומנותי, אסיר אותה. כמובן שכל ערך כזה שיש בו רק תמונה של שלט כניסה ראוי לשיפור ויש להביא תמונות של היישוב עצמו, ואם תשים לב לטבלאות שבדף ריכוז בקשות התמונות, אני בדרך כלל גם רושם את זה. דבר נוסף הוא שבחלק מהמקרים תמונת השלט אינה תמונה יחידה, כמו שהיה בטורעאן. פומפריפוזה - שיחה 20:11, 29 באפריל 2011 (IDT)
ניחשתי שיש כאן יותר מאשר מה שכתבת בהתחלה. חבל על הזמן, אני משוכנע שתמשיך שבכל דוגמה אחרת תמשיך למצוא/להמציא הסברים נהדרים למה לא בטורעאן וכן בערכים אחרים. בכל מקרה תחזקנה ידיך. 22:17, 29 באפריל 2011 (IDT)
כל כך ויקיפדי... השתלבת כאן יופי. אני בא אליך ומנסה ליצור איתך דיאלוג בגובה העיניים, ואתה עונה לי באיזה האשמה לא ברורה. יש לי משהו נגד טורעאן? נגדך? בסך הכל אני חושב שתמונה של שלט של מעץ מצומת לא צריכה להיות התמונה היחידה בערך על יישוב עירוני בן 12,000 תושבים. זה הכל. אתה חושב אחרת? לבריאות. תנמק. רק אל תאשים אותי באיזה אג'נדה נסתרת. באמת נעלבתי. פומפריפוזה - שיחה 10:16, 30 באפריל 2011 (IDT)
אני מחפש עקביות בהתייחסות, ולי אין דבר בעד טורעאן. כשאני יודע שיש לא מעט ערכים אחרים עם תמונות דומות, כפי שפירטתי מעלה וכפי שקיים למשל בורדון מזה שלוש שנים, אני מבין שפתאום צץ לך איזה קריטריון שאתה מיישם במקום אחד, ומתעלם ממנו במקום אחר. במקרים כאלה לדעתי יש לבחור אחת משתיים, או שאתה מיישם את הקריטריון באופן שווה בכל מקום, או שעדיף שתתפנה למשימות אחרות, כדי לא לתת תחושה חמצמצה לאיש. Oyשיחה 10:31, 30 באפריל 2011 (IDT)
הקריטריון הוא מאוד פשוט. שלט מעוטר בכניסה ליישוב - כן. שלט של מעצ בצומת שאין בו כל אלמנט פרט לשם היישוב - לא. ואם אני לא אתפנה למשימה הזו, איש לא יתפנה אליה.פומפריפוזה - שיחה 11:02, 30 באפריל 2011 (IDT)
הבנתי. יש לך משהו נגד מע"צ? איך בדיוק החלטת שתמונה באיכות זוועתית של שלט מעוטר, שבקושי ניתן להבחין בכתוב בו, עדיפה על תמונה באיכות סבירה של שלט מע"צ. למה? כי אתה החלטת? ולמעלה כבר ניסית להוסיף קווים לקריטריון המוזר הזה, כמו גודל ישוב, האם זו תמונה יחידה או לא, ועוד. נדמה לי שכדאי שקודם יוחלט מה הקריטריון (לפי היגיון ברור כלשהו) ואחר כך יש לגשת ליישמו, לאורך כל החזית, באופן עקבי. אין לי כל עניין בתמונה שהעליתי, רק בתחושה שאתה מיישם איזה קריטריון עמום ואקראי שצץ בראשך במקרה אחד, ולא מיישמו במקרים אחרים. כיוון שהקריטריון עמום, תמיד אתה יכול "לשחק" בהגדרה כך שתמצא הבדל אקראי כלשהו בין אותו מקרה שפסלת לבין מקרה אחר שהכשרת. כך לא עורכים. Oyשיחה 11:15, 30 באפריל 2011 (IDT)
אין לי משהו נגד מעצ. הקריטריון היחיד הוא איזה מידע (ויזואלי ואחר) התמונה מוסיפה לקורא. להרגשתי אני יודע מעט יותר על ורדון מאשר ידעתי לפני שראיתי את התמונה (למרות שזו אכן התמונה הזוועתית ביותר של שלט כניסה ליישוב שנמצאת בוויקי), ואיני יודע דבר על טורעאן שלא ידעתי לפני שראיתי את התמונה שצילמת. המיזם של "תמונה לכל יישוב" הוא אמנם יזמה שלי, אבל רבים משתתפים בו, ומוסיפים תמונות. חלק גדול מהתמונות הן תמונות של שלטי כניסה ליישובים, כי ביישובים מגודל מסויים ומטה זה פחות או יותר הדבר הכי מעניין שניתן לצלם ביישוב. פרט לתמונה של טורעאן מעולם לא הסרתי תמונה. ריכזתי את המידע, יצרתי טבלאות, יצרתי קטגוריות בוויקישיתוף וקישורים מהערכים, אבל לרוב קיבלתי כל תמונה שיש בכל ערך. הייחוד בתמונה שלך הוא שהיא באמת באמת באמת לא נותנת שום מידע על טורעאן. איני יודע במה תמונה באיכות טובה (ושלך אכן הייתה באיכות טובה) של שלט שכתוב בו בשחור ולבן "טורעאן" אמורה להוסיף לערך. הסכנה היא שכאשר אסמן "V" בטבלאות אנשים פשוט לא יתאמצו לצלם עוד תמונה של טורעאן, כי כבר "יש תמונה בערך". הייתי בטורעאן פעם או פעמיים, ויש מה לצלם שם. פומפריפוזה - שיחה 11:47, 30 באפריל 2011 (IDT)
אתה כמובן טועה, שלט הכניסה לישוב טורעאן, שהוצב ע"י מע"צ, נותן תעתיק של רשות ממשלתית לשמו של ישוב, בשלוש שפות שונות. שם ישוב שתעתיקו אינו ברור מאליו. אבל כשלא רוצים למצוא מידע, לא מוצאים כזה. לאור העובדה שעד למקרה הזה לא הסרת אף תמונה אחת מערך ישוב (דבר שלא הייתי מודע לו בתחילת השיחה הזו), למרות שלדבריך עברת על מאות ערכי ישובים בוויקיפדיה, ולאור העובדה שלאחר חיפוש של 10 דקות בערכי ישובים אחרים השתכנעתי כי באמת אין לך נימוק משכנע מדוע לחרוג ממנהגך במקרה הזה, ואתה מאמץ כאן קריטריון עמום ואקראי, אולי כדאי שבכל זאת תשאיר את התמונה שם.
אם תמונה בודדה בערך ישוב אחר, באיכות זוועתית, לא מעוררת "הסכנה" שלא תבוא תמונה באיכות סבירה, אז ודאי שהתמונה הזו לא תעשה כן. מה עוד שמדובר שאין מדובר בישוב מבודד ונידח, אלא כזה היושב על דרך ראשית, שאלפים עוברים בה מדי יום. Oyשיחה 12:15, 30 באפריל 2011 (IDT)
יש משהו מאוד אופייני לוויקיפדיה בתגובות שלך. בר הפלוגתא תמיד כמובן טועה. תמיד תיוחס לו איזו אג'נדה נסתרת, וגם זאת לא במפורש, אלא במרומז ובמשתמע. כדי לפעול צריך שמשהו "יוחלט" (במשתמע על ידי ועדה של ויקיפדים שלהם חוש יושר וצדק ללא האג'נדה הנסתרת של בר הפלוגתא), ולפעול לפי "קריטריונים" שהם "אחידים" ולא "עמומים" ו"אקראיים". וכמובן משהו שהוא "פעולה של רשות ממשלתית" הוא מעל לכל ויכוח. התוצאה הסופית המתקבלת היא שתמונה של שלט של מעצ אמורה להיכנס כתמונה היחידה לערך טורעאן. אז ככה, אני לא יודע איפה אתה גר, אבל אני די בטוח שאתה לא חושב שאם תצא לצומת שליד היישוב בו אתה גר ותצלם שם את השלט המורה על הפנייה, זה יגיד לקורא איזה משהו מהותי על היישוב הזה. זה עלבון לתושבי טורעאן, עלבון לקורא, ובשל הדרך בה מתנהל הדיון, עליה עמדתי למעלה, גם עלבון לי. רוצה, תחזיר את התמונה, לא רוצה, אל תחזיר. אני ניסיתי לנהל דיון וכל מה שאני מקבל זה התקפות אישיות. פומפריפוזה - שיחה 13:07, 30 באפריל 2011 (IDT)
אכן, הדיון הזה כולו מתנהל בוויקיפדיה, ובדרך הטבע, הוא אופייני לוויקיפדיה. אם בניסיון למצוא היגיון בדבריך אתה מוצא עלבון אישי, קצרה ידי מלהושיע. לא היתה כל כוונה בדברי מעבר לניסיון להבנת שיקוליך בעריכה. משהבנתי שבערך טורעאן אתה יוצר תקדים, חסר היגיון משכנע, אותו לא מצאת בכל מאות ערכי הישובים האחרים (למרות שתמונות גרועות ממנה נמצאות שם), שיניתי דעתי. תושבי טורעאן לא יעלבו יותר מאשר תושבי ורדון, מסד (יצירה שלך!), נוה מונוסון, נופית, ספיר, עזוז, שערי תקוה, שקד, אדמית, אפיקים (לכל הדעות תמונה ראויה לציון), גבעת השלושה, גבעת חיים (איחוד), ועוד רבים נוספים. בכל מקרה, מיזם התמונות לערכי ישובים הוא מבורך, שמחתי לתרום לו, ואני מקווה להמשיך בכך גם בעתיד. Oyשיחה 17:37, 30 באפריל 2011 (IDT)

קתדרה[עריכת קוד מקור]

שלום, יישר כח על תרומותך למיזם. ברשותך אעיר שחלק מכותבי המאמרים הם בעלי ערכים בויקיפדיה (או ראויים להיות) ולכן כדאי ליצור קישור פנימי לשמם וכן להוסיף את הקישור למאמר גם בערכם. כמובן שאם הדבר מכביד עליך החשיבות המרכזית היא בעצם הוספת המאמר כפי שעשית. דרך - שיחה 21:55, 30 באפריל 2011 (IDT)

דוחות קינסי[עריכת קוד מקור]

יישר כח על כתיבת הערך. תן לי התראה כשאתה מסיין ואעשה לו הרחבה ועריכה. אנדר-ויק 01:04, 1 במאי 2011 (IDT)

מעמדן המשפטי של ההתנחלויות[עריכת קוד מקור]

אני זוכר שיש לך ידע במשפט בינ"ל - אולי תוכל לתרום לדיון בנושא שמתקיים בשיחה:התנחלות#מחלוקת משפטנית. יוסאריאןשיחה 08:40, 5 במאי 2011 (IDT)

"ידע" רחוק ממומחיות. אם תהיה לי הזדמנות אנסה לעשות סקירה קצת יותר ממצה של הספרות בנושא, אבל באמת שאין לי חשק להיכנס לעוד ויכוח/מלחמת התשה בעניין זה. בשלב זה אני בדעתה של קלודיה ולפיה אין מקום לשנות הקביעות בערך בשלב זה. Oyשיחה 09:23, 5 במאי 2011 (IDT)

ספר האורחים[עריכת קוד מקור]

שלום Oy. אני חושבת שזה מצויין ש"לקחת" על עצמך לאחרונה את הטיפול בבקשות השונות העולות בדף תוך העברתם לדפי השיחה המתאימים, ואני מודה לך על כך. אני אשמח, אם הדבר לא קשה מדי, שבעת ההעברה תוסיף גם את כתובת ה-IP (בעזרת {{אלמ}} למשל). אני אישית מעדיפה לסמן התחלת העברה וסוף העברה בכתב קטן, אבל זה לא הכרחי. אני מאמינה שהוספת כתובת ה-IP או שם המשתמש (במידה ומדובר במשתמשים רשומים שטרם יודעים כיצד לחתום), יקלו את המעקב לאח"כ, אם יהיה בו צורך. בברכה, דורית 22:50, 30 במאי 2011 (IDT)

תודה. בתבנית הזו עדיין לא השתמשתי, אשתדל לזכור להוסיפה. Oyשיחה 21:36, 31 במאי 2011 (IDT)

רמב"ם[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אני מודה לך על תרומותיך באתר זה אשר אני שוקד על כתיבתו זה זמן רב. אני מבקש להפנות תשומת ליבך לכך שמשה רוח כותב את שמו ב"ו" אחת ולא שתיים , גם אם מצאת במקורות שונים כי שמו כתוב בטעות עם וו כפולה. בקשה נוספת אליך. התמונה היפה אשר צילמת ומתארת את אתר הבנייה אינה כמובן במקומה ואני מציע כי תוצא בינתיים עד אשר אגיע (בקרוב)לקטע העוסק בבינוי הנרחב המתרחש במקום . תודה רבה 212.179.154.66 10:59, 1 ביוני 2011 (IDT)
תודה על הערתך. לא הזדהית ולכן אינני יודע מי אתה. כפי שציינתי, מעבר לשלל מקורות אחרים, המקור העיקרי לאיות שמו של משה רווח, כפי שתיקנתי, הוא פסק דין בתביעה שהוא עצמו הגיש לבית המשפט. בהיעדר סיבה מיוחדת, ניתן להניח שבית המשפט לא בחר לשנות את איות שמו וכך אכן איית את שמו על כתב התביעה שניסח. אגב, גם באתר הרשמי של המרכז הרפואי רמב"ם (בהם לא ניתן לחשוד שאינם מכירים את האיש) קיים האיות "משה רווח" [1], לצד האיות "משה רוח". לכן, אנא הבא מקור טוב יותר לעובדה שהאיש מאיית את שמו אחרת ונתקן את הטעון תיקון (תוך הוספת ניקוד למען לא יטעה הקורא).
התמונה שהעליתי אינה נסמכת על הפיסקה שתכתוב בקרוב (שמחתי ללמוד על כך עתה) ואשר תתאר את הבינוי במקום. התמונה יכולה לעמוד באופן עצמאי כיוון שנילווה לה הסבר המרחיב את המידע הניתן כעת בערך. יחד עם זאת, אם לדעתך התמונה פוגמת בערך, אין לי בעיה שתסירה בינתיים, ותשיב אותה בקרוב לאחר שתכתוב את הפיסקה הרלבנטית. Oyשיחה 15:25, 1 ביוני 2011 (IDT)
חן חן על המענה. סוגית איות שמו עלתה לראשונה לפני 25 שנה כאשר הגיע לנהל את ביה"ח. פשוט מאד אם טרם עלית על זאת- אני הוא ד"ר צבי בן-ישי, מי ששימש כסגנו של רוח במשך 25 שנה. היינו מודעים היטב לאופן שרבים נוטים לאיית את שמו אך מה לעשות ובעל השם עצמו מקפיד לאיית רק עם וו אחת.אשר לתמונה , העברתי אותה לסוף הקטע ואשמור עליה עד אשר תתאים לתוכן שייכתב בקרוב. אינני יודע אם תהיה נוכח בערב החג במפגש הויקיפדים אך אם תהיה שם אשמח לפגוש בך . חג שמח בינתייםצבי בן-ישי - שיחה 09:45, 5 ביוני 2011 (IDT)
אכן, אני מניח שאתה יודע כיצד האיש מאיית את שמו, טוב יותר מרבים. מנגד, קשה להתעלם מן העובדה שהאיות (השגוי כפי שהתברר), הוא שהשתרש בכל מקום שאני רק מעיין. למיטב זכרוני היו לנו מקרים כאלה בעבר, והפתרון ככל הנראה הוא יצירת דף הפניה מן האיות השגוי לאיות שבעל השם בחר לעצמו. חג שמח, Oyשיחה 11:28, 7 ביוני 2011 (IDT)

ארול פלין[עריכת קוד מקור]

Original Barnstar.png קבל נא את עיטור זה על הערך ארול פלין, אחד מ-500 הערכים הקיימים במספר הרב ביותר של וויקיפדיות זרות אך נעדרים מוויקיפדיה העברית :) ס123 - ביידיש יש ופה אין?! - שיחה 01:37, 23 ביוני 2011 (IDT)

תודה. הערך עדיין בשלבי עריכה.Oyשיחה 14:30, 23 ביוני 2011 (IDT)

האמנה נגד שחיתות +אמנה בדבר מעמדם של מחוסרי אזרחות + מני פקיאו[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "האמנה נגד שחיתות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ‏

עוד טיפ קטן: כרגע הערך האמנה נגד שחיתות הוא יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ, שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן שם. תודה רבה! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:39, 26 ביולי 2011 (IDT)

כנ"ל לגבי אמנה בדבר מעמדם של מחוסרי אזרחות ומני פקיאוOvedcשיחהאמצו ערך יתום! 09:42, 26 ביולי 2011 (IDT)

תומאס סרג'נט + כריסטופר סימס[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על הכתיבה הזריזה! --Yoavd - שיחה 17:10, 10 באוקטובר 2011 (IST)

תודה על תשומת הלב. Oyשיחה 17:16, 10 באוקטובר 2011 (IST)

אתה גדול[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 17:07, 12 באוקטובר 2011 (IST)

לא הבנתי את הקוד...Oyשיחה 22:46, 12 באוקטובר 2011 (IST)
איזה קוד ? צחי לרנר - שיחה 22:48, 12 באוקטובר 2011 (IST)
אני מנחש שזו מחמאה (ולא רמז לצורך בדיאטה), אז תודה על תשומת הלב. אבל בזכות מה בא הכבוד הזה אלי? Oyשיחה 22:51, 12 באוקטובר 2011 (IST)
אני מאוד עייף וכנראה במקום לעשות כותרת (עכשיו תיקנתי) הגרלתי איזה קוד מאיפשהו ולא הבנת. מגיע כבוד על פועלך הרב ותרומתך הרבה. צחי לרנר - שיחה 22:53, 12 באוקטובר 2011 (IST)
תודה רבה! נדמה לי שאני זה שקילקתי הכותרת ואתה תיקנת. נעים לזכות בהערכה. Oyשיחה 22:55, 12 באוקטובר 2011 (IST)

אם כבר אתה עוסק בהצבת תבנית:מחלה בערכים...[עריכת קוד מקור]

ואגב כל הכבוד לך על כך! - אז אשמח אם תוכל להביע את דעתך על מה שכתבתי לפני כחודש בשיחת תבנית:מחלה ונותר ללא מענה. תודה, Ravit - שיחה 16:13, 15 באוקטובר 2011 (IST)

תודה שכתבת את הערך פרנסואה הולנד[עריכת קוד מקור]

OY שלום, הצעתי לכתוב את הערך בתבנית לטיפול דחוף, ובמזנון גם הצעתי להשתתף בכתיבתו, וראיתי שכתבת היום את הערך בצורה טובה. הערך החשוב הזה מופיע ב-20 ויקפדיות, ואכן הגיע הזמן שייכתב גם בויקי העברית. חג שמח. אגסי - שיחה 15:28, 17 באוקטובר 2011 (IST)

אני מודה לך על תשומת הלב. כתבתי ערכים רבים אחרים, אני מציע שאף אתה תצטרף למלאכת כתיבת הערכים. לא חסרים ערכים לכתוב עליהם. Oyשיחה 15:30, 17 באוקטובר 2011 (IST)

ראה מה כתבתי בכיכר העיר[עריכת קוד מקור]

צר לי, אבל אני מבקשת שתכבד את רצוני בנושא רישיון התמונות, וכיצד אתה מעלה אותן. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:51, 20 באוקטובר 2011 (IST)

אלימלך רם[עריכת קוד מקור]

שלום!

מישהו פנה אלי בדף השיחה לגבי התמונה בערך על אלימלך רם בטענה שזה לא הוא בתמונה אלא מיכה לימור. כיוון שאתה להבנתי העלית את התמונה - אני רוצה לשאול ואתך אם הזיהוי וודאי. תודה. • רוליג שיחה • אמצו חתול 15:47, 27 באוקטובר 2011 (IST)

Face-smile.svg אהבתי את ההערה הזו. אמנם אנחנו לא מומחי קלסתרונים, אבל ככל שניתן לומר "ודאי" על משהו, זהו אלימלך רם. ולו מן הנימוקים הבאים: פרצופו דומה לאלימלך רם, אוסף התצלומים הלאומי טוען שזה אלימלך רם, בשנת 1959 מיכה לימור היה בן 21 ואילו אלימלך היה בן 30. בשנת 1959 מיכה לימור היה עדיין חייל בחיל הים ואילו אלימלך כבר עבד בקול ישראל. אפשר גם לדבר על האף של מיכה לימור, אבל חו"ח עוד יאשימו אותי באנטישמיות. Oyשיחה 16:02, 27 באוקטובר 2011 (IST)
חס וחלילה, הרי ידוע שבניגוד להשמצות של שונאינו יימח שמם, אין ליהודים בכלל אף. תודה על תשובתך. • רוליג שיחה • אמצו חתול 17:00, 27 באוקטובר 2011 (IST)

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy/ארכיון,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים ביבליומטריקה, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:47, 29 באוקטובר 2011 (IST)

תרגום סקר העורכים[עריכת קוד מקור]

היי, אתה יכול להציץ בדף השיחה של השאלון? אני מציעה לשנות שם משהו כללי. מה דעתך? עפרה הוד - שיחה 17:29, 8 בנובמבר 2011 (IST)

שרי הרינג[עריכת קוד מקור]

העריכה שלך שמה קץ למחלוקת שהתעוררה בנושא. תודה לך.--כ.אלון - שיחה 11:11, 11 בנובמבר 2011 (IST)

בבקשה. אני אעלה גם תמונה של הבקבוק השלם לוויקישיתוף ומציע להשתמש בה, או בתמונה טובה אחרת של בקבוק המשקה. התמונה הנוכחית קצת חתוכה בקצוות. Oyשיחה 11:29, 11 בנובמבר 2011 (IST)

כלכלת יוון[עריכת קוד מקור]

שאפו על הרמת הכפפה בכתיבת ערך חשוב זה, שרלוונטי כעת יותר מתמיד. תומר - שיחה 19:14, 19 בנובמבר 2011 (IST)

תודה על תשומת הלב. נהניתי מאד לתרגם את הערך הזה ואני מקווה שעוד יזכה לשיפור ולהגהה. Oyשיחה 19:25, 19 בנובמבר 2011 (IST)

איימן אגבאריה[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב! תודה על התיקון! בברכה, Rafael Guri שיחה 08:32, 26 בנובמבר 2011 (IST)

בתקווה שבקרוב אכחיל את האוניברסיטה הטובה הזו. Oyשיחה 08:36, 26 בנובמבר 2011 (IST)
אשמח מאוד! בברכה, Rafael Guri שיחה 08:38, 26 בנובמבר 2011 (IST)
שלום רב, הערך אוניברסיטת המדינה של פנסילבניה קיים כבר בויקיפדיה, בברכה, Rafael Guri שיחה 13:37, 1 בדצמבר 2011 (IST)
כן, היה לי חלק קטן בכתיבתו. Oyשיחה 15:04, 1 בדצמבר 2011 (IST)

מזנון[עריכת קוד מקור]

אנא ראה התייחסותו של אריה להצעה החדשה. האם מבחינתך חלופות ג ו-ד צריכות להתקיים הנפרד או שניתן למזגן? חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 17:29, 1 בדצמבר 2011 (IST)

יהיה קצר הקצרמר ככל שיהיה[עריכת קוד מקור]

ערך על קבאני חייב להיות. מישהו כבר יטפל בו וירחיב אותו. אלירן d שיחה 15:46, 3 בדצמבר 2011 (IST)

אני אינני מכיר סטנדרט התנהגות כזה בקהילה הזו. אתה רוצה שיהיה ערך על קבאני ואינך יודע כיצד לכתוב ערך בוויקיפדיה, שים בקשה מתאימה בפורטל, או בתבנית, ואל תעלה קצרמרים של משפט אחד. Oyשיחה 15:48, 3 בדצמבר 2011 (IST)

חן חן :)[עריכת קוד מקור]

על פעילותך המבורכת במקבץ השבועי כל הכבוד! Itzuvitשיחהויקיפדיה בצבע 06:00, 10 בדצמבר 2011 (IST)

Zapata[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחה:אמיליאנו זפאטה. Oyשיחה 12:07, 10 בדצמבר 2011 (IST)

תרגומים למיזם איסוף התרומות השנתי[עריכת קוד מקור]

עשה טובה, צריך כאן פרופרידינג קטן. עפרה הוד - שיחה 18:27, 20 בדצמבר 2011 (IST)

בוצע בשמחה. Oyשיחה 20:58, 20 בדצמבר 2011 (IST)
תודה רבה! עפרה הוד - שיחה 09:10, 21 בדצמבר 2011 (IST)
אפשר עוד אחד? עפרה הוד - שיחה 14:37, 21 בדצמבר 2011 (IST)
בהחלט. בוצע. Oyשיחה 15:33, 21 בדצמבר 2011 (IST)
תודה. עפרה הוד - שיחה 18:26, 21 בדצמבר 2011 (IST)

חזרת הפליטים לעכו[עריכת קוד מקור]

האם אתה באמת סבור שהקישור מוסיף מידע רלוונטי על נושא הערך? יוסאריאןשיחה 16:17, 21 בדצמבר 2011 (IST)

רגע מאוחר מדי, לאחר שכבר לחצתי על הכפתור "שמירה", הבנתי שנכנסתי שלא בטובתי לקן צרעות. מחק את הקישור, באמת שאין לי רצון לעורר מהומות. היו גם פליטים שחזרו לבתיהם, וגם זה מידע שהקורא צריך לדעת, אבל אני לא אכנס למהומה הזו. Oyשיחה 16:34, 21 בדצמבר 2011 (IST)
לא רוצה שתרגיש בקן צרעות, להפך - אני מעדיף שכמה שיותר עורכים יהיו מעורבים, ולכן כדאי שתרגיש בנוח בערכים הללו. פשוט אם היה ערך מוסף בקישור הייתי שוקל להוסיף אותו בעצמי, אבל הגעתי למסקנה שהוא לא באמת מביא מידע רלוונטי לערך. בטח לא בהקשר מתאים, סתם רסיס זעיר מהעבר שלא מלמד דבר על התמונה הכוללת.
בכל מקרה לא היתה לי שום כוונה להסיר - רק התעניינתי. יוסאריאןשיחה 17:11, 21 בדצמבר 2011 (IST)
כל מהלך שאעשה עתה בערך עלול לגרור תגובות, ותגובות-נגד. אני פשוט מעדיף להתרחק ולהותיר לאחרים לכתוב ו/או לשכתב את הפרק הזה בהיסטוריה. כאמור, אני מצטער על העריכה הזו. Oyשיחה 17:18, 21 בדצמבר 2011 (IST)
חבל שזו העדפתך. אין על מה להצטער. יוסאריאןשיחה 17:24, 21 בדצמבר 2011 (IST)

צמחים[עריכת קוד מקור]

אולי תוכל להיעזר בזה, משתמש:אביעד/כל צמחי ארץ ישראל. אביעד‏ • שיחה 09:23, 5 בינואר 2012 (IST)

תודה, אבל איך? אני מתמקד בשלב זה באותם צמחים שהם ערכי טבע מוגנים על פי חוק. Oyשיחה 09:25, 5 בינואר 2012 (IST)
היי, להבא כדאי להוסיף דרך "ההעדפות שלי"-->גאדג'טים-->קטגוריות את Cat-a-lot. כמו כן, ערער ברושי‎ הופיע בדף השיחה כמבוקש והוא כחול אך בלי הקטגוריה. צריך לוודא שהוא אכן נכלל בה ולהוסיפו. תודה על שדרוג הקטגוריה. נויקלן - ש 12:53, 5 בינואר 2012 (IST)
תודה. חבל שלא ידעתי קודם. הייתי חוסך את הנזק לסחוס של האצבע.Oyשיחה 13:06, 5 בינואר 2012 (IST)

אלי אשתור[עריכת קוד מקור]

שלום. תודה על התיקונים בערך הנ"ל. החזרתי את "טקסטים" ל"טכסטים", כי כך השם של החוברות במקור. אנא דאג שסקריפט ההחלפות לא יחזור ויתקן זאת שוב. תודה. RF - שיחה 20:00, 8 בינואר 2012 (IST)

הסקריפט מתקן רק כשמבקשים ממנו יפה Face-smile.svg. בדרך כלל מדובר בטקסטים Oyשיחה 21:10, 8 בינואר 2012 (IST)

הפועל פתח תקווה (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

היי. רציתי ליידע אותך שהתמונה שהוספת לערך אינה של שחקני הפעול פתח תקווה. ראה כאן. עמרישיחה 09:44, 11 בינואר 2012 (IST)

בקשתך בוק:סד[עריכת קוד מקור]

בוצעה. אנא בדוק את התוצאה. • משתמשת:Amirki (שיחה) 18:25, 13 בינואר 2012 (IST)

כוכב לחרוץ![עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
אומנם לא מראים לטיפש חצי עבודה, אבל צל"ש על הערך הנשמה, אך פלא שלא נכתב עד כה... TZivyAאהמ? • 15:17, 15 בינואר 2012 (IST)
תודה על תשומת הלב. Oyשיחה 17:15, 15 בינואר 2012 (IST)

נמרוד ואת - ציור[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחת משתמש:Oraruven#נמרוד ואת. Oyשיחה 14:08, 17 בינואר 2012 (IST)

דירוג אוניברסיטאות בעולם[עריכת קוד מקור]

שלום Oy. התוכל להתייחס להערתי כאן? תודה, דורית 14:18, 17 בינואר 2012 (IST)

האמנה נגד שחיתות[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "האמנה נגד שחיתות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה,Ovedc

עוד טיפ קטן: כרגע הערך האמנה נגד שחיתות הוא יתום, כלומר אין אף ערך אחר בויקיפדיה המצביע אליו. אפשר לבדוק אילו ערכים מקושרים לערך על ידי לחיצה על "דפים המקושרים לכאן" בתיבת הכלים מצד ימין. אם ידוע לך על ערך מאמֵץ, שממנו ניתן לגשת אליו, כדאי לעדכן שם. תודה רבה! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 10:26, 18 בינואר 2012 (IST)

אני מודה לך על התזכורת והטיפ. Oyשיחה 16:25, 18 בינואר 2012 (IST)

רציתי לומר כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

על הנימוס והסבלנות שבה אתה עונה לאנשים ב'ספר אורחים'. חלק מהדברים שנכתבים שם כל כך (תסלח לי) מטומטמים שצריך סבלנות של ברזל כדי לענות בנועם שאתה נוקט. בהערצה (: תמרה שיחה 13:39, 22 בינואר 2012 (IST)

תמרה, נעים לשמוע. אני מנגד הערצתי את תרומתך עד עתה בסתר, עכשיו זה גם יצא לאור. Oyשיחה 13:48, 22 בינואר 2012 (IST)
אז אנחנו פיטים (: תמרה שיחה 13:55, 22 בינואר 2012 (IST)
אגב, רציתי להציע הצעת יעול לארגון הערכים (ההמונים!) שלהם תרמת בוויקיפדיה המופיעים בדף המשתמש שלך - מאחר שמדובר ברשימה ארוכה וקצת מייגעת, אולי תארגן אותה בטורים על פי קטגוריות, בדומה למה שעשיתי אני בדף המשתמש שלי? תמרה שיחה 13:56, 22 בינואר 2012 (IST)
תודה על ההצעה. האמת היא שמדובר ברשימה של ערכים שיצרתי ולכן אני חש מחויבות לשוב ולבקרם מפעם לפעם. משכך הם מופיעים כרונולוגית, לפי סדר יצירתם ולא על פי תוכנם. אבל בהחלט ראוי שאתחשב גם באחרים ובהזדמנות אמצא להם סדר קצת יותר הגיוני. Oyשיחה 17:25, 22 בינואר 2012 (IST)

היי :)[עריכת קוד מקור]

מחכים לך קריצה Itzuvitשיחהויקיפדיה בצבע 09:28, 13 בפברואר 2012 (IST)

חלוקה מנהלית של האימפריה העות'מאנית[עריכת קוד מקור]

תודה על ה"שפצורים" Assayas שיחה 22:23, 19 בפברואר 2012 (IST)

בבקשה. התודה העיקרית מגיעה למי שכתבו את הסקריפט הזה. אני, הקטן, רק מפעיל אותו מפעם לפעם ומיישם את המלצותיו כשהן הגיוניות. Oyשיחה 11:40, 20 בפברואר 2012 (IST)

תודה שהקשבתם לי[עריכת קוד מקור]

תודה שהקשבתם לי ולא שיניתם את העריכות שעשיתי ואני חייב לומר שלא צחקתי כשאמרתי שהמקורות שלי מוסמכים.

ראה שאלתי[עריכת קוד מקור]

בדף השיחה של קרויצפלד יקוב. תודה. --‏sir kiss שיחה 22:35, 25 בפברואר 2012 (IST)

ראה תשובתי. --‏sir kiss שיחה 21:27, 27 בפברואר 2012 (IST)

עבדות ברומא העתיקה[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד על הערך! ניסיתי לקשר אליו ממספר ערכים, אך נראה לי שיש עוד מקום רב לתיקון קישורים כלליים ל"עבדות" אל הערך הזה. Ranbar - שיחה 23:58, 26 בפברואר 2012 (IST)

תודה. Oyשיחה 10:07, 27 בפברואר 2012 (IST)
ישר כוח על הערך המושקע. נהנתי לקרוא. Danny-wשיחה 13:22, 23 במרץ 2012 (IST)

בקשה[עריכת קוד מקור]

שלומות אוי. לאור התנגדותך לאדום בתבנית הבעבודה, אני אשמח אם תקפוץ לביקור במשתמש:דורית/חשיבה מחודשת על עיצוב תבניות#צבעי תבניות בעבודה, תתרשם מהנימוקים, תראה את השיפור בתבנית האדומה ותחווה דעה כדי שנדע כיצד להמשיך. תודה, דורית 20:28, 6 במרץ 2012 (IST)

אגב, יופי של תמונה בדף משתמש. דורית 20:34, 6 במרץ 2012 (IST)
תודה, הגבתי. קיימות בוויקישיתוף סדרות נפלאות של נשים אמריקאיות בעבודה משתי מלחמות העולם. Oyשיחה 21:58, 6 במרץ 2012 (IST)
רוזיות ואחיותיהן. נשים מצוינות שעשו היסטוריה. תודה על התשובה. ראה תגובתי. חג פורים שמח, דורית 22:17, 6 במרץ 2012 (IST)

קיו סקמוטו - היי :)[עריכת קוד מקור]

ראיתי שאתה עובד על קיו סקמוטו. קודם כל - ישר כוח Face-smile.svg
שנית - האם אתה מעוניין להצטרף למיזם יפן? Face-smile.svg
Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 13:59, 11 במרץ 2012 (IST)

אכן, סוקיאקי היה משירי ילדותי ומכאן חיבתי לקיו. תודה על ההזמנה להצטרף למיזם. אני מעדיף שלא להצטרף למיזמים באופן רשמי, אלא לתרום להם מן החוץ כאשר אני מוצא בהם נושא שמעניין לכתוב עליו. Oyשיחה 14:09, 11 במרץ 2012 (IST)
אחלה, גם בסדר גמור Face-smile.svg אני אשמח שתעדכן אותי אם תמצא ערכים שנחמדים לך במיזם, שאדע להוסיף אותם כבוצעו ושאדע להעלות את המונה Face-smile.svg כל טוב! Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 14:27, 11 במרץ 2012 (IST)

סקריפט החלפות[עריכת קוד מקור]

הי תבדוק את הסקריפט שהפעלת, אני חושב שהוא טועה בהחלפת חיצים בחצים כאשר הראשון הוא רבים של חַיִץ במשקל קיץ ונכתב חֵיצִים, למשל הַחֵיצִים הַבֵּין מַכְתֵּשִׁיִּים. יוסישיחה 08:23, 12 במרץ 2012 (IST)

תודה יוסי. ראיתי והתלבטתי בעצמי. האם אתה יודע מי פיתח את הסקריפט? Oyשיחה 08:26, 12 במרץ 2012 (IST)
היסטורית אני מניח שהיו לו שותפים רבים (בטח חלקים התבססו על בוט ההחלפות של יונידהבסט). כרגע זה ערן וקיפודנחש שאחראים לתחזוקה השוטפת של רוב הסקריפטים. קוראים לו "מדיה ויקי:Gadget-Checkty", תשאיר הודעה ב-ויקיפדיה:סקריפטים/תקלות או בדף השיחה של ערן. נויקלן - ש 10:25, 12 במרץ 2012 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

על עריכותיך בכמה מהערכים שכתבתי. הסבר על הרב שפרן והקשר שלו לבית הכנסת המלבי"ם כתבתי בדף השיחה וערכתי קצת מחדש בתוך הערך. היה מדובר בכבוד הרב שעשה לקהילה הרב הראשי של רומניה כשלקח על עצמו להיות רב של בית הכנסת המלבי"ם, במקביל לפעילותו בראש יהדות רומניה ובבית הרכנסת הקוראלי.Ewan2 - שיחה 19:11, 16 במרץ 2012 (IST)

בשמחה. תודה על ההסבר. Oyשיחה 19:26, 16 במרץ 2012 (IST)

שינוי שם[עריכת קוד מקור]

שלום אוי, התוכל לחוות דעתך בשיחה:זמאלק? תודה, דורית 16:47, 17 במרץ 2012 (IST)


תבורך[עריכת קוד מקור]

על מעשיך הטובים. צחי לרנר - שיחה 22:21, 19 במרץ 2012 (IST)

לא עשיתי דבר, אבל אני תמיד שמח להיות מבורך. אני מברך אותך כמעט מדי יום על הערכים היפיפיים (תרתי משמע) שאתה מעלה. אני קורא, ומדמיין אותך יושב מול נשואות ערכיך היפיפיות, דולה את פרטי המידע שאתה מביא מכל אחת מן הנשים הכשרוניות, אשר יוצרות יום-יום תרבות ישראלית שכולנו גאים בה. Oyשיחה 11:40, 20 במרץ 2012 (IST)
תודה רבה. צחי לרנר - שיחה 08:34, 21 במרץ 2012 (IST)

בירה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Export hell seidel steiner.png אני אוהבת את הערכים שלך ;) אז שתה משו. TZivyAאהמ? • 20:42, 21 במרץ 2012 (IST)
תודה, לחיים. Oyשיחה 20:54, 21 במרץ 2012 (IST)

תודות[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך המבורכת לוויקיפדיה. צחי לרנר - שיחה 08:14, 31 במרץ 2012 (IDT)
תודה כפולה ומכופלת גם לך. יום נהדר שיהיה לך. Oyשיחה 08:16, 31 במרץ 2012 (IDT)
תודה רבה לך על תרומתך העצומה לוויקיפדיה! אמן וירבו כמותך בוויקיפדיה!איתי ט. - שיחה 15:02, 1 באפריל 2012 (IDT)
תודה, למרות שהתשבחות האלה קצת גדולות על מידותי. Oyשיחה 15:23, 1 באפריל 2012 (IDT)

וואוו! כמה ערכים. תודה על התרומה הגדולה לויקיפדיה ועל הביקור בערך הראשון שלי. נראה לי ששיפרתי. אודה על ביקור נוסף וחוות דעת. אה...והצילום בדף המשתמש שלך -מאוד יפה בעיניי. עומק שדה מצוין ועיבוד נכון לשחור-לבן.‏RavitA‏ 01:01, 2 באפריל 2012 (IDT)

זו תמונה היסטורית מן הארכיון הלאומי האמריקאי, אשר צולמה בתקופה קשה בתולדות ארצות הברית (1937), ובאחת המדינות העניות ביותר וירג'יניה המערבית. בהזדמנות קרובה אשתדל לבקר שוב בערך שלך ולהיווכח בשיפורים. Oyשיחה 07:51, 2 באפריל 2012 (IDT)

החזית המערבית[עריכת קוד מקור]

היי,

קולי עובד על הערך בארגז החול שלו. תתאם איתו. גילגמש שיחה 15:40, 8 באפריל 2012 (IDT)

עצרתי! חבל שאין דרך לתאם את הדברים האלה. לפחות היה מוריד את ההפנייה מתבנית:לטיפול דחוף... שימשיך מכאן. Oyשיחה 15:43, 8 באפריל 2012 (IDT)
אתה צודק. הוא היה צריך להניח תבנית עבודה בערך. גילגמש שיחה 15:47, 8 באפריל 2012 (IDT)

אני חושב שמעז יצא מתוק. זהו ערך שחסר מאוד ועשרות ערכים מפנים אליו. פיסקת הפתיחה של הערך שכתבת יכולה לשמש כקצרמר איכותי עד שארגז החול של קוליסטב יתגבש לערך שניתן להעלות למרחב הערכים. אני מציע שתשייף את פיסקת הפתיחה ותהפוך אותה לקצרמר, ותשלים את העבודה - קישורים לוויקיפדיות זרות, קטגוריות וכיוצא בזה, וזה יסתום את החור עד שקוליסטב יסיים את עבודתו. אני גם רוצה להודות לך שנענית לפניה שלי ב'לטיפול דחוף'. פומפריפוזה - שיחה 16:00, 8 באפריל 2012 (IDT)

תודה על שהקהת מעט את תחושת הטמטום שאפפה אותי, כשהבנתי שאני עושה עבודה כפולה. אנהג כעצתך. Oyשיחה 16:02, 8 באפריל 2012 (IDT)

הפצצה אסטרטגית[עריכת קוד מקור]

הי, הי, הי - שים לב למשתמש:Lirdon/הפצצה אסטרטגית. אולי כדאי לעשות כמו שעשית עם החזית המערבית. למה זה קורה לך כל כך הרבה? :-) ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:48, 11 באפריל 2012 (IDT)

מה הבעיה לכתוב פיסקת פתיחה קצרה, לשים תבנית: בעבודה וללעוס את הערך בקצב נוח בארגז חול? Oyשיחה 15:55, 11 באפריל 2012 (IDT)
לא יודע... אבקש מלירדון להמשיך את הכתיבה בינתיים. ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 16:00, 11 באפריל 2012 (IDT)
אני מבין שאתה זומם נגדנו מזימה ענקית! ראה הערתי בדף השיחה. דרך אגב, לדעתי השם המתאים הוא לוחמה אווירית במלחמת העולם הראשונה. רוצה לעזור בתחום הזה בערכים אחרים? ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 17:52, 11 באפריל 2012 (IDT)
אל תגיד לי שמישהו גם עובד על הערך הזה... הפעם כבר הייתי זהיר ועשיתי חיפוש בטרם התחלתי. אם גם את זה פיספסתי, סימן שהגיע הזמן לחופשה. שם הערך לקוח מתוך תבנית:תעופה צבאית שבו ודאי נתקלת בעבר. אולי כדאי שתעבוד על התבנית ותשנה שם את שמות הערכים. Oyשיחה 17:59, 11 באפריל 2012 (IDT)
היי. מצטער על עוגמת הנפש. ראה שיחה:המערכה האווירית במלחמת העולם הראשונה. נדמה לי שכתבתי שהוא בעבודה בדף המיזם של מלחמה״ע, אבל אני כבר לא בטוח. שום חופשה! מה דעתך לתרום לערך קרב טאראנטו? ולגבי התבנית - אבדוק. ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 18:02, 11 באפריל 2012 (IDT)
נו בטח, איך יכולתי למצוא אותו, אם החלטת לקרוא לו בשם אחר מזה המופיע בתבנית? התעייפתי. Oyשיחה 18:05, 11 באפריל 2012 (IDT)

סליחה על הטעות הקטנה של אופק, נא תרגיש חופשי להמשיך בכתיבת הפצצה אסטרטגית, אם זה יהיה קצרמר או לא, לא ממש משנה, די זנחתי אותו. לגבי המערכה האווירית, אופק כותב ערך שהוא במשמעות מקבילה... תתאמו ביניכם מה ברצונכם לעשות בקשר לזה... ‎Lirdon - שיחה - הצטרפו למלחמה האווירית 18:22, 11 באפריל 2012 (IDT)

אוקיי, בוא נסכם.
בנוגע להפצצה אסטרטגית, אתה תמשיך לעבוד עליו.
בנוגע למלחמת העולם, אני כרגע כותב בשביל עבודה בהיסטוריה. אחרי שאסיים את העבודה, יהיה עוד המון מה לעשות, ואז אשמח מאוד לעזרה. נסכם שאפנה אליך כשאסיים? תודה. ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 18:27, 11 באפריל 2012 (IDT)
אתה מתכוון להמשיך בהפצצה אסטרטגית? ‏אופקאלףשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 14:58, 14 באפריל 2012 (IDT)
לא, תודה. אעסוק בנושאים אחרים. Oyשיחה 17:31, 14 באפריל 2012 (IDT)

איגרת מלחמה[עריכת קוד מקור]

וואו, חתיכת ערך בנית במסגרת המקבץ! כה לחיי! SMirC-congrats.svg חג שמח! Ravit - שיחה 19:58, 13 באפריל 2012 (IDT)

כן, הצד האמנותי של הסיפור ריתק אותי. כה לחי על המיזם הנחמד הזה.Oyשיחה 20:02, 13 באפריל 2012 (IDT)


תודה רבה רבה על כל מה מעשיך[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 03:33, 5 במאי 2012 (IDT)

צחי, תודה על תשומת הלב. כתמיד, אני קורא בעניין את הערכים החדשים שאתה מוסיף לחיינו. Oyשיחה 13:01, 5 במאי 2012 (IDT)
תודה, תבורך. צחי לרנר - שיחה 09:07, 26 במאי 2012 (IDT)

רק הערה קטנה...[עריכת קוד מקור]

רציתי להגיד שאתה מדהים אותי עם פועלך. פשוט תענוג לראות ולקרוא!!! תודה לך! Face-smile.svg Itzuvit - שיחה 09:45, 15 במאי 2012 (IDT)

את מביכה אותי. תרומתי צנועה ביחס להרבה משתמשים מכובדים כאן, ודאי וודאי שביחס אליך! Oyשיחה 10:09, 15 במאי 2012 (IDT)

קימל אשכולות אדריכלים[עריכת קוד מקור]

אויאויאוי מצטרף לתודות על התרומה לויקי, באמת מרשים. אני כותב לך בקשר לערך שהעליתי קימל אשכולות אדריכלים, שערכת ותיקנת. הוספת שם משפט הסתייגות מהפרויקט שלנו - בית הלוחם בבאר שבע. ההסתייגות היא של כתב הארץ, ולא משקפת את דעת הקהל הרווחת. אורך התיאור המסתייג הוא בלתי מידתי לאורך הערך עצמו. אנא ממך, תקצר את המשפט שמפרט מדוע הפרויקט כושל, או שתתן לי אור ירוק לעשות את זה כראות עיני.

בנוסף לזה, יש לי שאלה -- הערך שלנו באנגלית הוא עם הודעת שגיאה של ORPHAN, למרות שקישרתי אליו הרבה ערכים. איך אפשר לפתור את זה? --Kimmeleshkolot - שיחה 09:37, 15 במאי 2012 (IDT)

עיינתי פעם נוספת בערך, ובמיוחד במשפט "ב-2011 קימל אשכולות זכו בפרס רכטר לאדריכלות על תכנון בית הלוחם בבאר שבע, לצד ביקורת על שהבניין מנוכר לסביבתו המדברית, ידרוש מיזוג אוויר לאורך כל ימות השנה ובולט בו חסרונם של חללי חוץ מוגנים". אני מבין את רגישותכם לביקורת, אולם לדעתי אינה מוגזמת והמקור לה מובא בצורה ברורה. מיד אחר מצוין גם כי אותו הפרויקט זכה גם בפרס פרויקט השנה מטעם ירחון מכובד, דבר התורם עוד יותר לאיזון. יחד עם זאת, ולמען הזהירות, אם יש לך מקור מהימן ועצמאי לכך ש"דעת הקהל הרווחת" עומדת בניגוד למשתקף מן הכתבה בעיתון הארץ, אנא הפנה אותי למקור זה.

הסרתי את תבנית "ערך יתום" בוויקיפדיה האנגלית. Oyשיחה 10:09, 15 במאי 2012 (IDT)

תודה על העזרה על הסרת תווית "ערך יתום". אני מעריך את המחויבות שלך לשמירה על אובייקטיביות של הערכים. אם זאת, אני רוצה לשלוח לך כמה מסמכים שיוכיחו את האהדה והערכה של אנשי מקצוע (אובייקטיביים) את מבנה בית הלוחם. כל זאת על-מנת שתסיר או תרכך את הציטוט על הביקורת על המבנה שנשמעה על-ידי כתב הארץ. איך ניתן לשלוח קבצים מצורפים? תודה על הסבלנות --Kimmeleshkolot - שיחה 11:03, 17 במאי 2012 (IDT)

אשמח לקרוא המסמכים, יחד עם זאת, בערך ניתן להשתמש במקורות זמינים לציבור. אתה יכול ליצור קשר בדואר אלקטרוני דרך הקישור ב"תיבת כלים" מימין. דעתי היא שהביקורת, שאין סיבה לכאורה לחשוד באובייקטיביות שלה, מוסיפה אמינות ואיזון לערך. מדובר באותו כתב שנתן לכם חשיפה חיובית ויפה על בניינים אחרים שתכננתם. Oyשיחה 21:53, 17 במאי 2012 (IDT)

תבנית ניווט למיזם ויקיפדיה מדוברת[עריכת קוד מקור]

שלום אוי. יצרתי תבנית ניווט למיזם. אשמח אם תוכל להביע את דעתך עליה בדיון הנ"ל. WikiJunkie - שיחה 19:02, 23 במאי 2012 (IDT)

מרוצי אופניים[עריכת קוד מקור]

Olympicstar4.png

רוב תודות על הערכים החדשים, עידושיחה 17:59, 28 במאי 2012 (IDT)

אני שמח לתרום. Oyשיחה 18:17, 28 במאי 2012 (IDT)

גדר הגבול עם מצרים[עריכת קוד מקור]

ראיתי שערכת את הערך אילת וחשבתי אולי אתה מתגורר באזור הדרום ויכול לצלם לנו את גדר הגבול הנבנית לאורך הגבול עם מצרים עבור הערך שכתבתי גדר הגבול ישראל-מצרים - או שאתה מכיר משתמש אחר מהדרום שיכול לצלם לנו את הפרויקט והגדר ?

--Midrashah - שיחה 01:42, 31 במאי 2012 (IDT)

לא, אינני תושב אילת. אבל אזכור בקשתך במידה ואגיע לשם עם רכב בקרוב.Oyשיחה 08:42, 31 במאי 2012 (IDT)
אוקי תודה. במידה ולא תגיע, מכיר כאן משתמש בויקיפדיה שמתגורר באיזור? --Midrashah - שיחה 11:07, 31 במאי 2012 (IDT)
לא, בינתיים אף אחד כזה לא הזדהה. גם אני חיפשתי אילתי בשנה האחרונה. Oyשיחה 11:12, 31 במאי 2012 (IDT)

קובץ:Barak-Begin-Sadat-Weizmann1978.jpg[עריכת קוד מקור]

אתה מזהה גם את השניים הנוספים בתמונה? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 23:32, 9 ביוני 2012 (IDT)

זיהיתי את כולם והוספתי הערות לתמונה בהתאם. יש בתמונה שמונה חברי משלחת, והשאלה שנותרה אצלי היא: מי חסר? מצאתי דיווחים שונים על גודל המשלחת ששהתה בקמפ דייוויד, חלק אומרים 9 וחלק 11. אינני יודע למשל אם בן-אלישר שהה שם באופן קבוע לאורך כל השיחות.Oyשיחה 07:46, 10 ביוני 2012 (IDT)
תודה, עכשיו שמתי לב. חברים נוספים שהיו שמשלחת: דן פתיר, מאיר רוזן והשגריר שמחה דיניץTomtom‏ ‏ • שיחה 12:39, 10 ביוני 2012 (IDT)
תודה לך וגם תודה שכתבת את הערך הראוי על מאיר רוזן. אשמח לדעת היכן מצאת את הרכב המשלחת. Oyשיחה 18:34, 10 ביוני 2012 (IDT)
מכתבות ארכיון במעריב שתיארו את הרכב המשלחת [2], מעריב, 1 בספטמבר 1978, [3], מעריב, 13 בספטמבר 1978, [4], מעריב, 6 בספטמבר 1978 ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 18:44, 10 ביוני 2012 (IDT)
תודה. עכשיו כשעיתוני התקופה פתוחים לעיון, הגיע הזמן לחזק קצת את הערך הזה לפחות בפרטים ה"טכניים". כרגע הערך אפילו לא מכיל את הרכב המשלחת לשיחות, מידע שבהחלט ראוי לדעתי, מנקודת מבט היסטורית. Oyשיחה 18:48, 10 ביוני 2012 (IDT)

תרגום תנאי שימוש[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy,

תודה רבה על תרומתך לתרגום תנאי שימוש. עשיתי שם כמה תיקונים קטנים, אבל בסך הכול אתה עושה את זה נכון. יהיה מצוין אם תוכל להמשיך. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 13:31, 17 ביוני 2012 (IDT)

תודה לך. אני משתדל למצוא לזה זמן, בין שלל מטלותי והתחיבויותי. Oyשיחה 13:55, 17 ביוני 2012 (IDT)

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy/ארכיון,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים פשע נגד השלום, ניון, לוחמה אווירית במלחמת העולם הראשונה, Daddy Cool, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 20:57, 31 ביולי 2012 (IDT)

תהלוכת האפיפניה[עריכת קוד מקור]

התוכל להגיב לשאלתי בדף השיחה כאן? איתן פ - שיחה 06:10, 21 באוגוסט 2012 (IDT)

סחר חופשי[עריכת קוד מקור]

תודה רבה! --MeUser42 - שיחה 09:24, 25 בספטמבר 2012 (IST)

זה אגב מאמר חשוב שתורגם לעברית. --MeUser42 - שיחה 15:08, 25 בספטמבר 2012 (IST)
תודה, אך זהו עדיין ערך בהתהוות. Oyשיחה 17:15, 25 בספטמבר 2012 (IST)
האם ניתן להסיר את תבנית העבודה? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 18:38, 22 באפריל 2014 (IDT)
שיניתי ל"בעבודה מתמשכת" בתקווה שזה יעודד אותי לשוב לערך ולסיים את שהתחלתי. תודה על התזכורת, Oyשיחה 19:00, 22 באפריל 2014 (IDT)

מכון הסרטים הבריטי[עריכת קוד מקור]

שלום, ככותב הערך אשמח לשמוע את דעתך בדף השיחה. "הבעיה" קיימת לדעתי גם בשם של מכון הסרטים האמריקאי. נויקלן 02:12, 23 באוקטובר 2012 (IST)

אליעזר פרי (חבר הכנסת)[עריכת קוד מקור]

אמנם השיחה הקודמת שלנו בעניין קצת חרקה, אבל אם מתאים לך, אודה לך מאד אם תוכל ליצור קשר שוב עם הגברת מהכנסת בבקשה להחליף את התמונה, כשיש תמונה שהיא חופשית לשימוש ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 15:04, 13 בנובמבר 2012 (IST)

תודה. כתבתי לה היום פעם נוספת ואעדכן במידה ואקבל תגובה. Oyשיחה 21:06, 13 בנובמבר 2012 (IST)
קיבלתי תשובה, התמונה באתר הכנסת הוחלפה היום. Oyשיחה 15:38, 15 בנובמבר 2012 (IST)
יפה, תודה רבה ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 17:24, 15 בנובמבר 2012 (IST)

מחיקת שיחה בדף השיחה שלי[עריכת קוד מקור]

שלום וערב טוב, האם תוכל לומר לי מה קרה בדף השיחה שלי? נראה כאילו אנונימי פנה אלי בבקשת עזרה ולאחר שעה מחקת את הפניה מדף השיחה. נטעדי - שיחה 17:35, 14 בנובמבר 2012 (IST)

ערב טוב, אכן אלמוני פנה בבקשת עזרה זהה, באופן סימולטני לכ-10-15 משתמשים שונים. לדרך הפנייה הזו לא היה מקום מלכתחילה. אולם, לאחר שפנייתו נענתה במלואה ע"י שני משתמשים מיומנים, ודאי שלא היה מקום שפנייתו תגזול מזמנם של משתמשים נוספים. Oyשיחה 18:29, 14 בנובמבר 2012 (IST)
ושוב ערב טוב, אני חייב לומר לך שאני מרגיש לא נוח עם מה שעשית. אני מרגיש לא נוח עם זה שמחקת שיחה בדף שלי ושלא כתבת ולו מילת הסבר אחת. נטעדי - שיחה 18:51, 14 בנובמבר 2012 (IST)
לאור הערתך, אכן אתה צודק, הייתי צריך להעביר אליך את ההסבר הזה ושגיתי כאשר סברתי שלא ראוי שאתקן הפרעה מיותרת אחת בהפרעה מיותרת אחרת. כנראה שההסבר בכל זאת לא היה בגדר הפרעה מיותרת. Oyשיחה

File:Rabbi Yitzhak Halevi Herzog1959.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום,

חבר שלי טוען, להערכתי בצדק שנפלה טעות באוסף התצלומים הלאומי והתמונה שהעלית אינה של הרב הרצוג אלא של רב אחר, כנראה הרב אונטרמן. תוכל לתקן את הטעות? אני בינתיים מוריד את התמונה מהערך. תודה, ‏DGtal‏ 14:13, 15 בנובמבר 2012 (IST)

אין לי בעיה שתוריד, רק אשמח אם תיתן עוד כמה קווים לדמותו של הטיעון של "חבר שלך". למשל, להפנות לתמונות ידועות של הרב הרצוג בהן ניתן לראות בבירור את ההבדל בדמותם של האישים. תודה, Oyשיחה 14:15, 15 בנובמבר 2012 (IST)
הוא הראה לי חיפוש באתר האוסף של "יצחק הרצוג" וכשזה מסודר לפי תאריכים רואים שתמונה שנלקחה כביכול יומיים קודם היא בבירור לא של אותו אדם, וגם בהשוואה לשאר התמונות שם התמונה הזו חריגה. במקביל הוא הראה תמונה בדפוס של הרב אונטרמן שאכן דומה הרבה יותר למצולם, אך כאן אין וודאות של 100%. ‏DGtal‏ 15:47, 15 בנובמבר 2012 (IST)
תודה. אתה מתכוון לחיפוש שבוצע באוסף התצלומים הלאומי? Oyשיחה 15:49, 15 בנובמבר 2012 (IST)
אכן כן. ‏DGtal‏ 17:16, 15 בנובמבר 2012 (IST)

אסם לע"מ[עריכת קוד מקור]

אחלה שיש עוד עזרה. תודה. בקשה קטנה - במקום למחוק באמצעות קו את התמונות שהעלת, פשוט תעביר אותן לפרק "הועלו" • בברכה, אמיר (שיחה), הקרב על באר שבע החל 19:36, 22 בנובמבר 2012 (IST)

אעשה זאת. Oyשיחה 19:39, 22 בנובמבר 2012 (IST)

היי :)[עריכת קוד מקור]

אתה מוזמן לסדנה, הבקשה בוצעה. בברכת חג שמייח ומלא באור! :) Itzuvit - שיחה סדנה 09:54, 13 בדצמבר 2012 (IST)

פיגוע הירי באורורה[עריכת קוד מקור]

כאן צריך גם כן לשנות את שם הערך לטבח? ההר אדרניק  •  שיחה. 08:38, 15 בדצמבר 2012 (IST)

אינני זוכר את פרטי אותה פרשה, אבל אם הייתה מעשה רצח המוני, שלא נעשה למטרות טרור, אזי המונח טבח (או רצח המוני) נכון יותר לדעתי. יש לבדוק בטרם השינוי את פרטי אותה פרשה. Oyשיחה 08:47, 15 בדצמבר 2012 (IST)
המטרה הייתה רצח המוני ונהרגו בו 12 אנשים. ראה את השיחה. שמות רבים הוצעו, אבל שום דבר לא קרה. אולי כדאי לפתוח הצבעת מחלוקת. ההר אדרניק  •  שיחה. 08:52, 15 בדצמבר 2012 (IST)
אינני מחפש מחלוקות, אני עייף מהן, ולכן לא אתערב בסיפור ההוא. אני מקווה שאף אתה אינך מחפש מחלוקות בערך על הטבח הנוכחי. Oyשיחה 08:56, 15 בדצמבר 2012 (IST)

אונג סן סו צ'י[עריכת קוד מקור]

שלום רב Oyoyoy, התיקון שביצעתי לערך האמור בכותרת בוצע משום שלא מצאתי סימוכין לפסקה האמורה. בברכה, Gs Gs2020 - שיחה 10:11, 24 בדצמבר 2012 (IST)

כאשר אתה מוצא טענה עובדתית שאינה נראית מופרכת על פניה, למשל: "ראש ממשלת בריטניה ואונג סן סו צ'י נפגשו על כוכב מאדים...", דרך המלך היא לשים תבנית [דרוש מקור] ולתת הזדמנות לאחרים לבדוק את שאלת מקור הטענה. העובדה שאתה לא מצאת סימוכין לטענה עובדתית, אינה מעידה על כך שאין סימוכין לטענה זו. Oyשיחה 11:57, 24 בדצמבר 2012 (IST)

ובכן, את הפיסקה שאני מתעקש להסיר, הוספתי - ובכן, אני - בעבר (אתה כמובן יכול לבדוק אותי). עמדתי על טעותי. תודה Gs2020 - שיחה 20:39, 25 בדצמבר 2012 (IST)

צר לי, אך לא הבנתי את שכתבת. על איזו טעות עמדת? בכל מקרה גם אם אתה הוספת את המידע, ערכים בוויקיפדיה, או חלקים מהם, אינם ב"בעלות" כותביהם. לכאורה, קיים בסיס למידע שנמצא בערך למעלה מחצי שנה ובשחזורים לא תגיע רחוק. Oyשיחה 05:22, 26 בדצמבר 2012 (IST)

הפוך בדיוק - כאשר אמצא סימוכין לטעות שאני עצמי ביצעתי אחזיר את הפיסקה הזו. בינתיים איני מוכן להטעות את קוראי הערך 85.65.208.183 06:40, 27 בדצמבר 2012 (IST) בשלב הזה אחיה עם התיקון שהכנסת ("מזכירה את פגישתו של אביה..."), אחפש סימוכין, ואם לא אמצא אוריד 85.65.208.183 06:44, 27 בדצמבר 2012 (IST)

אתה כמובן תחיה עם מה שאתה רוצה, אבל לאמור במשפט זה יש סימוכין, אם תטרח לקרוא אותם. אני רק נותרתי תוהה מהיכן הגיע המידע הזה אליך, ומה זה אומר על שאר תרומותיך. Oyשיחה 08:02, 27 בדצמבר 2012 (IST)

מדוע?[עריכת קוד מקור]

שלום רב ! מדוע הוחלט לכתוב את שם העיר פריז, ללא א' לדעתך? בברכה, Rafael Guri שיחה 09:46, 29 בדצמבר 2012 (IST)

שאלה טובה, אני משוכנע שיש לה גם תשובה טובה לא פחות, אבל זו אינה בידי. אני משוכנע שנכנסה לסקריפט הצ'קטי רק לאחר שיקול דעת. Oyשיחה 09:50, 29 בדצמבר 2012 (IST)
תודה רבה. היכן אוכל למצוא את "הסקריפט הצ'קטי" ? בברכה, Rafael Guri שיחה 12:05, 29 בדצמבר 2012 (IST)
העדפות => גאדג'טים => הוספת כפתור לבדיקת בעיות סגנון ולשון נפוצות. תהנה, Oyשיחה 13:44, 29 בדצמבר 2012 (IST)

נחום מגד[עריכת קוד מקור]

עורך נכבד, האם ידוע לך איך ניתן להציג בערך הזה, תמונה של האיש? בברכה, Rafael Guri שיחה 11:17, 8 בפברואר 2013 (IST)

השאלה לא לגמרי ברורה לי... האם התכוונת לשאול: היכן ניתן למצוא תמונה של נחום מגד? או שיש בידיך תמונה כזו ואתה מבקש להעלותה לערך? Oyשיחה 11:18, 8 בפברואר 2013 (IST)

עורך נכבד, אין לי תמונה שלו. יש לך? בברכה, Rafael Guri שיחה 11:27, 8 בפברואר 2013 (IST)

לא, גם לי אין תמונה של נחום מגד. בעבר ניסיתי ללא הצלחה לקבל באופן מרוכז תמונות של חוקרים מאוניברסיטאות בישראל, דרך דוברי המוסדות. הניסיון הזה כשל. מאז, כל אימת שאני כותב ערך על איש אקדמיה, אני פונה אליו אישית ומבקש שיעביר אלי תמונת פורטרט ברישיון חופשי, לצורך הצבתה בערך. אני מציע שתפנה למגד. Oyשיחה 11:31, 8 בפברואר 2013 (IST)
עורך נכבד, אינני יודע להעלות תמונות לויקיפדיה. צר לי. בברכה, Rafael Guri שיחה 12:45, 8 בפברואר 2013 (IST)
בשלב הזה, אם הבנתי נכון, אין לך תמונה להעלות לוויקיפדיה. כאשר תהיה לך תמונה, עליך לפנות לדף העלאת תמונות בוויקישיתוף. אם תזדקק לעזרה נוספת, אשמח לסייע. אגב, אין כל צורך בפנייה כה פורמלית בדף השיחה, כולנו חברים באותה קהילה. Oyשיחה 13:53, 8 בפברואר 2013 (IST)
היות ואינני יודע את שמך, אמשיך לכתוב שלום עורך נכבד! זוהי הדרך הנכונה להתנהג יפה לבני אדם ולעורכים. לכתוב בצורה שמתאימה לי ובוודאי לרבים רבים כאן. כאמור, ניסיתי להעלות תמונה בעבר ולא אנסה שוב. בברכה, Rafael Guri שיחה 15:03, 8 בפברואר 2013 (IST)
ד"ר גורי הנכבד, במידה ותרצה, אשמח לסייע בהעלאת תמונות. ברגע שתהיה לך תמונה להעלות, הרגש חופשי לפנות אלי. Oyשיחה 15:12, 8 בפברואר 2013 (IST)
עורך נכבד ! תודה רבה! מקווה שלא אשכח הצעתך הנדיבה. בברכה, Rafael Guri שיחה 15:37, 8 בפברואר 2013 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

לך על הוספת הצילום על ביקורו של פיליבר ציראנאנה בישראל. פרט לכך קראתי ואהבתי מאוד את הערך שכתבת על שארל טרנה לפני כמה שנים.Ewan2 - שיחה 23:43, 11 בפברואר 2013 (IST)

תודה לך על תשומת הלב. Oyשיחה 09:34, 12 בפברואר 2013 (IST)

כיכר פוטסדאם[עריכת קוד מקור]

היי, אודה להתייחסותך בויקיפדיה:ערכים מומלצים/רשימת המתנה#כיכר פוטסדאם. תודה, ערן - שיחה 18:33, 19 באפריל 2013 (IDT)

מכונאי מוטס[עריכת קוד מקור]

היי. השינוי שעשית הוא לא נכון. מכונאי מוטס ומכונן אויר זה שני תפקידים שונים לגמרי בחיל האוויר McKaby - שיחה 20:43, 14 במאי 2013 (IDT)

אשמח לאיזה הסבר קצר באשר להבדל. בכל מקרה אנסה לשחזר את המקור למסקנה הזו אצלי. תודה, Oyשיחה 13:15, 15 במאי 2013 (IDT)
מכונן אויר זה מקצוע שמקבלים לאחר סיום קורס טייס. מכונן אויר עונד כנפי בד של צוות אויר והוא קצין. תפקיד הזה קיים במטוסי תובלה של החיל - קרנף וראם. מכונאי מוטס - זה מכונאי מטוסים שסיים קורס מכונאים מוטסים לאחר כמה שנים שירות בצוות קרקע. המקצוע שייך לצוות עזר אווירי, בדרך כלל לא קצין, אלא נגד ועונד כנפי מתכת. התפקיד קיים במערך מסוקי תובלה\סער - ינשוף ויסעור. McKaby - שיחה 23:17, 15 במאי 2013 (IDT)
תודה על שהשכלתני. Oyשיחה 05:10, 17 במאי 2013 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

היי. שפע ברכות על התיקונים והליטוש שאתה עושה בערכים שלי. בהערכה רבה, --David.r.1929 - שיחה 15:48, 8 ביוני 2013 (IDT)

בשמחה. Oyשיחה 16:25, 8 ביוני 2013 (IDT)

תבנית:אונייה[עריכת קוד מקור]

שים לב שעם הוספות שדות יש להוסיף גם בתבנית:אונייה/פרמטרים. כנ"ל בשאר התבניות הנתמכות על ידי אשף התבניות. בורה בורה - שיחה 07:01, 14 ביולי 2013 (IDT)

אני מודה לך. Oyשיחה 13:13, 14 ביולי 2013 (IDT)

תודה מקרב לב על כתיבת שאלון בק להערכת דיכאון![עריכת קוד מקור]

Psi star.png עיטור הפסיכולוגיה
רוב תודות על תרומתך לתחום הפסיכולוגיה בוויקיפדיה, ולתחום הדיכאון בפרט, על כתיבת ערך מקיף ונאה על שאלון BDI.

המשך יום נפלא ואופטימי Face-smile.svg Ravit - שיחה 22:43, 17 ביולי 2013 (IDT)

תודה על תשומת הלב. Oyשיחה 17:28, 18 ביולי 2013 (IDT)
אני מצטרף. ישר כוח ! Danny-wשיחה 17:38, 18 ביולי 2013 (IDT)

האמנה האירופית לזכויות אדם[עריכת קוד מקור]

שלום לך,

בערך האמור כתבת את המשפט מטה, והייתי מודה לך אם תוכל לשלוח לי מקור (עדיף מקור ברשת, אם אפשר רשמי) שתומך באמור מטה.

אשמח גם אם תוכל להבהיר האם יש מספר מינימלי של מדינות שצריכות לאשרר פרוטוקול נוסף שמוסיף זכויות או שהמדינות שיוצרות את הפרוטוקול יכולות לדרוש כל מספר של אשרורים לכניסת הפרוטוקול לתוקף.

נכון לחודש פברואר 2006, יש 14 פרוטוקולים הנילווים לאמנה ואשר פתוחים להצטרפות המדינות החברות במועצת אירופה. ניתן לחלק פרוטוקולים אלה לשתי קבוצות עיקריות: אלה העוסקים בשינוי המנגנון של האמנה, ואלה העוסקים בתוספת של זכויות לאלה המוגנות באמנה. פרוטוקול המשנה את מנגנון האמנה חייב להיות מאושר על ידי כל המדינות החתומות על האמנה, בעוד פרוטוקול המוסיף זכויות על אלה המפורטות באמנה נכנס לתוקף אך ורק ביחסים שבין המדינות שהצטרפו לאותו פרוטוקול לבין מועצת אירופה ובית המשפט ודי במספר קטן של מדינות שיאמצו את הפרוטוקול.

תודה! --Yoavd - שיחה 19:47, 20 ביולי 2013 (IDT)

מאז שכתבתי את הערך, לפני כארבע שנים, "נולדו" שני פרוטוקולים נוספים. יחד עם זאת לא כל 14 הפרוטוקולים שהיו פתוחים להצטרפות המדינות החברות, והמוזכרים בערך, עדיין באים לידי ביטוי, כיוון שחלקם החליפו פרוטוקולים אחרים (הדברים מוסברים בפתיח לאמנה באתר מועצת אירופה). ראוי לעדכן ולהבהיר הדברים בערך. האם היית רוצה לעשות זאת? את האמנה וכל הפרוטוקולים תוכל כמובן למצוא בקישור המופיע בקישורים חיצוניים בערך. Oyשיחה 21:35, 20 ביולי 2013 (IDT)
תודה על תשובתך, אבל אני מכיר את הפרוטוקולים השונים, והסוגיה הטכנית היחידה שרציתי לברר היא מה המספר המינימלי של מדינות שצריכות לאשרר פרוטוקול כדי שייכנס לתוקף. חלק מהפרוטוקולים דורשים 10 מדינות אך אני לא יודע אם זו דרישה מחייבת או איפוא היא רשומה. --Yoavd - שיחה 22:39, 20 ביולי 2013 (IDT)
אכן הדרישה היא ל-10 מדינות מאשררות כאמור בסעיף 59 לאמנה, שהרי הפרוטוקולים הם בגדר תיקונים/תוספות לאמנה. Oyשיחה 18:58, 21 ביולי 2013 (IDT)
שוב תודה

עשרת האישרורים שמצוינים בסעיף 59 נדרשו כדי שהאמנה האירופאית עצמה תיכנס לתוקף, אני לא חושב שזה חל על פרוטקולים שמוסיפים זכויות נוספות רק על מי שאישררו אותם. יש הצעות לפרוטוקולים לדוגמא שמסתפקים בחמישה אישרורים, ראה לדוגמא בקישור הזה [5] בסעיף 19(1).

אני מאמין שפרוטוקולים שמבצעים שינויים פרוצדורליים דורשים אישרור של כל המדינות אבל פרוטוקולים שמוסיפים זכויות יכולים לקבוע כל מספר מדינות שירצו וכשמגיעים למספר הזה האמנה תקפה לכל המאשררים. יחד עם זאת אני לא בטוח שזה המצב ואינני מצליח למצוא הפניה שתתמוך בכך באמנה או בכל מקור אחר.

האם אתה מכיר מקור המבצע את ההבחנה בין אמנות המשנות את האמנה לאמנות המוסיפות זכויות ומגדיר מה קובע את מספר המינימום או המקסימום שאמנה מהסוג השני יכולה לדרוש כדי להיכנס לתוקף? --Yoavd - שיחה 08:32, 23 ביולי 2013 (IDT)

ההפניה שלך היא לדיון בוועדה על טיוטה, ואישור טיוטה להגשה לאסיפה. אין מדובר באישור תיקון של האמנה בדרך של הוספת פרוטוקול. ככל שאני יכול לראות, ההוראה היחידה באשר לאמנה זו נמצאת בסעיף 59, אבל אבדוק שוב. Oyשיחה 07:36, 26 ביולי 2013 (IDT)
תודה לך. היועץ העקרי שלי בנושא הוא הבן שלי שיש לו דוקטורט במשפט בינלאומי, אבל בנקודה הזו הוא לא מצא את מראה המקום. --Yoavd - שיחה 08:19, 28 ביולי 2013 (IDT)

תודה על העריכה הלשונית של הערך מרטין מיגל דה גואמס[עריכת קוד מקור]

Face-smile.svg גרי רשף - שיחה 21:45, 20 ביולי 2013 (IDT)

תודה על תשומת הלב. Oyשיחה 18:51, 21 ביולי 2013 (IDT)

צ'ין יפני[עריכת קוד מקור]

אתה אכן לא משחית מבוכהLionster‏ • שיחה 21:56, 23 ביולי 2013 (IDT)

לא הבנתי למה התכוון המשורר. אנא פרט ונמק. Oyשיחה 13:43, 24 ביולי 2013 (IDT)
טעות שלי. העיקר שלא שמת לב. ‏Lionster‏ • שיחה 13:47, 24 ביולי 2013 (IDT)
לא נורא, כמו שאומרו הגששים: "...טעה, טעות, טועים, טעינו". עכשיו אני יכול להתגאות בכך שאני אחד מן המשתמשים הוותיקים הבודדים שיש תבנית כזו אי-שם בדף השיחה שלהם. עד היום ראיתי את התבנית הזו רק בדפים של אלמונים ומשתמשים שהצטרפו אלינו בשבוע האחרון. 13:53, 24 ביולי 2013 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

על התיקונים בערכים שיצרתי ועל תבניות ויקישיתוף בשורה. יש לי ברשותך שאלה אחרת: הרחבתי, תיקנתי וערכתי מחדש את הערך דוד בית אריה עליו הייתה מונחת תבנית שכתוב. שאלתי ב-3 ביולי בדף השיחה של הערך מי רשאי להסיר את התבנית אך לא זכיתי למענה. אולי אתה יכול בבקשה להעיף מבט ולראות האם תבנית השכתוב עודנה נחוצה. בתודה ובברכה --David.r.1929 - שיחה 23:30, 24 ביולי 2013 (IDT)

ביצעתי הגהה מינימלית והסרתי התבנית. הסרת תבניות שכתוב הוא אחד הנושאים שהיו לאורך השנים במוקד מחלוקות ודיונים ארוכים ומייגעים. קונצנזוס אין, כמספר המתדיינים כך מספר הגישות. יש שסוברים כי ראוי שמניח התבנית הוא שיסיר אותה, ואליו צריך לפנות בעניין זה. גישתי היא פחות פורמליסטית ולדעתי רצוי שכותב הערך לא יסיר את התבנית, אולם עורך מנוסה אחר יכול להסירה במידה והוא משתכנע כי הערך שוכתב ברמה המקובלת בוויקיפדיה. אם תרצה לקרוא על כך יותר, ראה בהסרת תבנית שכתוב ובדפי שיחה נוספים. Oyשיחה 11:21, 25 ביולי 2013 (IDT)
מודה לך מאוד על עבודתך והסברך. את הערך לא אני יצרתי. לומד דברים: בפעם הבאה אשאיר את מלאכת השכתוב לעורכים מנוסים. בברכה, --David.r.1929 - שיחה 15:41, 25 ביולי 2013 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום Oy. עברתי במקרה על הערך שיצרת משפט פליק. הייתי רוצה לעשות הפניה מהמונח "בית הדין הצבאי הבינלאומי" או "בית הדין הבינלאומי הצבאי" (מה לדעתך נכון יותר מן השניים?) לערך משפטי נירנברג (בערך באנגלית ישנה למשל הפניה מ-International Military Tribunal ל-Nuremberg Trials) אך לא יודע איך עושים זאת. התוכל בבקשה להסביר לי איך לעשות. בתודה רבה, --David.r.1929 - שיחה 15:04, 16 באוגוסט 2013 (IDT)

עדכון: תודה, הסתדרתי לבד --David.r.1929 - שיחה 13:03, 17 באוגוסט 2013 (IDT)

סוקיאקי[עריכת קוד מקור]

שלום

נהניתי לקרוא את הערך שבכותרת, והצעתי אותו ל"הידעת". שאלתי היא, האם "סוקיאקי" זה סיר אדים יפני כפי שנטען בערך, או שם של תבשיל כפי שנטען בערך האנגלי ובהמטבח היפני וכן בדף הפירושונים סוקיאקי. דב ט. - שיחה 10:42, 23 באוקטובר 2013 (IDT)

תודה על ההערה. אכן, מדובר בטעות תרגום שלי ככל הנראה. אני רואה שכבר היה מי שתיקן בערך. Oyשיחה 17:51, 23 באוקטובר 2013 (IDT)

בירור בעניין תרומה שלי ורשיון מתאים לה[עריכת קוד מקור]

שלום, מצאתי בהקשר התמונה nimrod and you את הפיסקה הזו במסגרת צהובה ומאיימת המזהירה מפני מחיקה מהירה: ״ קובץ זה מוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, המעלה של הקובץ סבור/ה שהשימוש בה בוויקיפדיה הינו בגדר שימוש הוגן. מקור: חסר מקור לקובץ! יש לערוך קובץ זה ולמלא את פרמטר המקור או שהקובץ יימחק במחיקה מהירה. ניתן להשתמש בקובץ זה בערך נמרוד (פסל) בלבד. ״This is a fair use file.

היות שאני מעוניינת כמובן שהתמונה תישאר אשמח לקבל עזרה בנדרש לשם כך. אמנם בשיחה יש הנחיה שלך לסוגי רישיון אבל לא הבנתי כל כך. הרישיונות המתאימים מתירים שימוש מסחרי בתמונה הזו? לא נראה לי הגיוני ובכל אופן בעיני לא ממש מתאים. אני מזכירה: מדובר בצילום של ציור שאני ציירתי. הצלם הוא יאיר ברק. הוי הוי , מחכה לעזרתך. בברכה אורה ראובן Oraruven - שיחה 07:03, 31 באוקטובר 2013 (IST)

אורה, האם הצלם יאיר ברק צילם את התמונה עבורך/בהזמנתך? אם כן, אזי כל שעליך לעשות הוא לשנות את הרישיון על התמונה לרישיון חופשי דוגמת רישיון Creative Commons ייחוס-שיתוף זהה 3.0 לא מותאם. כך ניתן יהיה אף להעבירה לויקישיתוף. אם אינך יודעת כיצד לעשות זאת, כתבי לי כאן הודעה ולפיה התמונה הזו נוצרה עבורך, או בהזמנתך, ואת משחררת אותה ברישיון חופשי "ייחוס-שיתוף 3.0 לא מותאם". Oyשיחה 07:44, 31 באוקטובר 2013 (IST)

העברת שם ויויאן פוכס[עריכת קוד מקור]

שלום לך. מקובל בוויקיפדיה להציע, לשאול או להתייעץ עם הכותב הראשי לפני שמעבירים שם ערך מיד לאחר סיומו. הסיבה שבחרתי בשם פוכס ולא פוקס היא, שכך נכתב שמו בספר שכתב יחד עם אדמונד הילארי וכך הוא מופיע גם במאמרים ובידיעות בעיתונות יהודית היסטורית, המופיעים כקישורים חיצוניים בערך המשלחת הטראנס-אנטארקטית של חבר העמים. הצורה "פוקס" היא תעתיק של השם Fox באנגלית, ואילו השם "פוכס" הוא תעתיק של Fuchs הגרמני. העובדה היא, שפוכס בחר להמשיך לכתוב את שמו בצורה הגרמנית ולא האנגלית, ואינני רואה סיבה להשתמש כאן דווקא בתעתיק השם, שהוא בחר לא להשתמש בו, מסיבותיו הוא. אני מציעה שהעניין יובא לפני הקהילה ואקבל את החלטת הרוב, לאחר דיון ולא במחטף.שלומית קדם - שיחה 21:50, 31 באוקטובר 2013 (IST)

רשיון לתמונה שלי[עריכת קוד מקור]

אשמח מאד אם תעזור בהסדרת הרשיון לתמונה. מדובר בתמונה הנקראת nimrosandyou "https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%A5:Nimrodandyou_ora_ruven_120x90_cm_oil_on_canvas.JPG" המופיעה תחת הערך נמרוד (הפסל) התמונה הזו נוצרה עבורי, ובהזמנתי,ואני משחררת אותה ברישיון חופשי "ייחוס-שיתוף 3.0 לא מותאם"/ צילם יאיר ברק.

אלף תודות!

שלום, אנא פעל על פי דף זה. מתניה שיחה 08:44, 1 בנובמבר 2013 (IST)
תודה מתניה, כך פעלתי.
אורה, התמונה הועברה לוויקישיתוף ונעשתה פניה מתאימה לקבלת אישור המציין את הסכמתך לשחררה ברישיון חופשי. תודה על תרומתך. Oyשיחה 09:35, 1 בנובמבר 2013 (IST)

מלחמת סיני[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על התיקונים. אגב, מה הבעיה עם "למרות"? - תודה בכל מקרה. המתנהלאיטושיחהאופניים, זה האוטו שלי בחיים 13:38, 4 בנובמבר 2013 (IST)

הצירוף השגוי הוא "למרות ש..." Oyשיחה 15:31, 4 בנובמבר 2013 (IST)
זה כתוב ב"ודייק"? בדרך כלל אני מחזיק מעצמי שאני זוכר אותו כמעט בעל פה. ידוע לי ש"כמובן ש" הוא לא נכון, אבל לא ידעתי על "למרות ש". תודה. המתנהלאיטושיחהאופניים, זה האוטו שלי בחיים 19:07, 4 בנובמבר 2013 (IST)
יש לנו "ודייק" משלנו (אף על פי שלא אתפלא אם המקור הוא הספר "ודייק"): ויקיפדיה:לשון. Oyשיחה 19:55, 4 בנובמבר 2013 (IST)

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/הצלת תמונות - ויקישיתוף[עריכת קוד מקור]

הי Oy, פתחתי דף מיזם להצלת התמונות שנמחקו ונמחקות בויקישיתוף בגלל הפסיקה החדשה. אשמח אם תעבור על מה שכתבתי שם ותשפר מה שניתן. בנוסף סרקתי בעין את התמונות שנמחקו והתמונות המועמדות למחיקה בחיפוש אחר תמונות מארץ ישראל. איני בטוחה אם עליתי על כולן. הכנסתי את המידע בלשוניות השונות. אני מבקשת שגם אתה תעבור ותבדוק אם לא פספסתי משהו. אם נקפיד לעבור כל הזמן על התמונות המועמדות למחיקה ונעלה אותן לכאן בזמן המועמדות ונוסיף לערכים המקושרים, לא נפספס דבר. יתכן שחלק מהן לא תימחקנה, אבל עדיף כך ליתר בטחון. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:01, 13 בדצמבר 2013 (IST)

תודה. אשתדל לסייע כמיטב יכולתי. Oyשיחה 14:52, 13 בדצמבר 2013 (IST)

היי אוי[עריכת קוד מקור]

יש טעויות בגלריה של מטוסי אל על, בעיקר יש תמונות של 767 ו-777 במקומות הלא נכונים. יכול לבדוק ולתקן? • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 12:39, 4 בינואר 2014 (IST)

תבורך על כל תיקון. כפי שאתה יכול לראות במשתמש:Oyoyoy/טיוטה אני מנסה לבנות ערך נפרד לכל מטוסי אל על לאורך הדורות, וגם שם אשמח לכל תיקון או הערה. Oyשיחה 12:43, 4 בינואר 2014 (IST)
או קיי, אז בעמוד שהפנית אליו, התמונות של רמת גן, שדרות וקריית שמונה הם 767 ולא 777 • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 12:47, 4 בינואר 2014 (IST)
תודה, הבלבול הוא בתמונה ולא ברישום. אתקן בהתאם. Oyשיחה
ברור. אבל תתקן גם בערך אל על. סופ"ש סוף • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 12:54, 4 בינואר 2014 (IST)

קובץ:Israeli troops in sinai war.jpg[עריכת קוד מקור]

הי אוי, גם תמונה זאת מועמת למחיקה בויקישתוף מאותה סיבה שהם רוצים למחוק את התמונה של בן גוריון המכריז על הקמת מדינת ישראל. למרות שעבר זמן היא עדיין לא נמחקה כנראה בגלל ההתנגדויות. ייתכן וזה עושה להם משהו, ובכל מקרה שווה להביע את המחאה על שהם מוחקים תמונות שזכויות היוצרים שלהם פגו. האם תוכל להיכנס לשם ולהצביע נגד. מתניה כתב שם ואני כתבתי כמו מתניה. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:00, 7 בינואר 2014 (IST)

כתבתי. היה נהדר אם היועמ"ש לממשלה היה מוציא מכתב הבהרה לאותו המכתב ומצהיר שתחולת הדברים האמורים במכתב המקורי היא כלפי כולי עלמא. Oyשיחה 11:29, 7 בינואר 2014 (IST)
אנחנו עובדים על כך דרך העמותה, יש כבר טיוטה ראשונה של היועצת המשפטית של לשכת העיתונות הממשלתית. כשהנוסח המבוקש הוא במקום זכויות היוצרים פגו, לנוסח פעיל שהממשלה שיחררה את התמונות. נקווה שזה לא ייקח זמן רב.
כדאי גם להגיב בדיון שעלה בנושא בויקישיתוף על ידי מפעיל מערכת מאנגליה, להם יש את אותה הבעיה. ראה כאן. אני מעריכה שככל שנביע יותר התנגדויות נסב את תשומת לבם של הפעילים שם שמשהו רקוב בממלכת דנמרק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:41, 7 בינואר 2014 (IST)
התמונה של הכרזת העצמאות לא נמחקה. ההצבעות הנגד שגייסתי כאן עזרו. ראה החלטה שם. אני ממש מופתעת, לא האמנתי באמת שנצליח רק קיוויתי שנשים להם מקלות בגלגלים כך שיהססו לעלות תמונות של ישראל, ויבינו את חוסר הסבירות בהתנהגותם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:40, 8 בינואר 2014 (IST)
יפה. לפעמים יש שכר לעמל. Oyשיחה 14:50, 9 בינואר 2014 (IST)

ממתי מנהלים דיון בלוח מודעות?[עריכת קוד מקור]

79.179.125.249 20:01, 13 בינואר 2014 (IST)

יש הצבעה בויקישיתוף כנגד מחיקת התמונות הישנות מישראל וארצות נוספות[עריכת קוד מקור]

הי Oy, ראה הפניה בויקיפדיה:מזנון#זו הודעה חשובה מאד. אתה העלית תמונות רבות לויקישיתוף ולכן ההצבעה שלך חשובה. כתוב גם מספר מילים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 23:31, 23 בפברואר 2014 (IST)

חנה, תודה שהבאת לתשומת ליבי. הצבעתי וגם כתבתי. Oyשיחה 08:16, 24 בפברואר 2014 (IST)
מעבר לפרסום במזנון בכיכר העיר ובלוח המודעות, פניתי אישית לעורכים נוספים כאן שאני יודעת שהם פעילים בוויקישיתוף. אם עולים על דעתך עורכים נוספים, אז אשמח אם תפנה את תשומת לבם. זאת הזדמנות חד פעמית שלא תחזור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:19, 24 בפברואר 2014 (IST)
האם אתה מודע לכך שכל התמונות מישראל שנמחקו בוויקישיתוף שוחזרו? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 17:02, 7 באפריל 2014 (IDT)
איזה יופי! תודה על הבשורה המשמחת לקראת החג. Oyשיחה 17:06, 7 באפריל 2014 (IDT)
אני ביקשתי את השחזור מיד כשהדיון סוכם, וגם כך היו מפעילים שם ששמו מקלות בגלגלים, אבל גייסתי את החברה הטובים ששחזרו. עכשיו יש שם כמה בקשות תקועות של הצרפתים והארגנטינאים, כי יש מפעילים שממשיכים להתנגד למרות ההחלטה של הקהילה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 17:12, 7 באפריל 2014 (IDT)

לאונרד אוילר[עריכת קוד מקור]

היי Oy,

הוספתי בערך הנ"ל "ראו גם" המפנה למשוואות אוילר (מכניקת זורמים). אני חושב שאין למקום להפניה הזו. אסביר מדוע: אוילר נחשב לרוב למתמטיקאי הפורה ביותר בהיסטוריה. הוא תרם אינספור תרומות, שמיעוטן מופיעות בקטגוריה:לאונרד אוילר הכוללת למעלה מ-40 ערכים. לכן אין זה סביר להפנות ב"ראו גם" לתרומה אחת מיני רבות. גם אין טעם ב"ראו גם" מפוצץ שיכלול עשרות ערכים. לכן יש קטגוריה שמרכזת את הערכים הרלוונטים. הדרך הנכונה לשלב קישור לערך היא להוסיף התייחסות בגוף הערך עצמו, איפה שמפורטים הישיגיו. דניאל תרמו ערך 13:48, 21 במרץ 2014 (IST)

קיבלתי ותיקנתי את ההפניה לקטגוריה כולה. כפי שראית, הערך אינו מקיף את תאור מלוא השגיו וראוי שגם לקורא שאינו מעיין באותיות הקטנות בתחתית העמוד, תהיה הפניה מאירת עיניים לכל הערכים/מושגים הכרוכים בשמו. Oyשיחה 14:29, 21 במרץ 2014 (IST)

עד מומחה[עריכת קוד מקור]

שלום השארתי לך הודעה לגבי העריכה שביצעת בדף הזה. אודה לך באם תשיב את הלינק למקומו

נמל התעופה עובדה[עריכת קוד מקור]

שלום, עניתי לך בשיחת המשתמש שלי לשאלתך לגבי שינוי שם נמל התעופה לעוּבדה. אתה מוזמן להציץ שם. בנוסף, שלחתי מייל לרשות שדות התעופה על מנת שיתקנו גם אצלם. אעדכן אותך אם אקבל תשובה מהם. לפי דעתי צריך גם לשנות את הערך באנגלית. תודה, נדב סמילנסקי - שיחה 23:45, 28 באפריל 2014 (IDT)

שוב, בעניין דומה[עריכת קוד מקור]

לצערי, ערכים רבים, כמו שכתבתי על ערך אחר, לקוניים מאוד. זה לא אומר שכאשר יש פירוט בערכים אחרים - יש למחוק אותו. פירוט של מאמרים הופיע בערכים רבים, במהלך השלוש-ארבע שנים האחרונות (ואף יותר, אולי במהלך חמש השנים האחרונות). קיצור וצינזור ערך כלשהו עדיף לבצע כאשר המידע שהוסף שם אינו אנציקלופדי בעליל. לא ראיתי זאת בערך שצינזרת. בערך על רמי קמחי שמחתי לקרוא את תקצירי המאמרים. אלדדשיחה 21:02, 12 במאי 2014 (IDT)

Oy, לצערי, אתה מזכיר לי את מיטת סדום הפרוברביאלית: כשמישהו מעלה את הרף, לא כדאי להוריד אותו, כדי להתאים לרמה הרגילה, הנמוכה (לקצץ את רגליו, כדי שיתאימו למיטה הרגילה של שאר הערכים). אלדדשיחה 21:07, 12 במאי 2014 (IDT)
אכן, תקציר העריכה שלך מסביר את הדברים בצורה קולעת, במיוחד המונח "לטעמי", דוגמת כל שאלת הערך האנציקלופדי די שיהיה ערב לחיכו הסובייקטיבי של מאן דהו, ובכך תם כל ויכוח. סיכומי "מאמרים נבחרים", כמופיע כעת בערך, זה שפל חדש לכתיבה אנצילופדית על חוקרים דגולים ומשפיעים דוגמת רמי קמחי. כיוון שהבטחתי שלא אמשיך לערוך מאמרים שנקנו בכסף, עד להכרעה בעניין זה, אותיר לעת עתה את הערך הזה, במראהו הבלתי אנציקלופדי, על כנו, כאות ודגל לאופן שבו כותבים ערך בהזמנה. כיוון שהערך ערב לטעמך, לפחות אתה תהנה. על קו הטיעון המופרך והתלוש מכל מציאות ולפיו אני מקצץ סרחים עודפים במאמרים, רק לשם הקיצוץ, לא אגיב, רשימת הערכים שכתבתי והרחבתי עד היום מדברת בעד עצמה. Oyשיחה 21:32, 12 במאי 2014 (IDT)
לא הייתה לי התנגדות לעריכתך. ההתנגדות הייתה להסרה מכוונת של חלק מהערך. אם תרצה לערוך את התיאורים או התקצירים - לכך לא הבעתי התנגדות. את שאר עמדתי, אני מניח, הבנת לעיל. אני לא רוצה להיכנס לעניין העריכה בהזמנה שהוזכר על ידיך (והיה גם הנימוק להסרת חלק מהערך על ידיך), כי יש לי הרבה מה לומר, וחבל לי לפתוח את העניין כאן. אלדדשיחה 21:41, 12 במאי 2014 (IDT)

קובץ:Khairat Alshater.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום Oy, ראיתי שהעלית את הקובץ מהוויקיפדיה הערבית, מניסיוני יש שם הפרות רבות של זכויות יוצרים. ניסיתי להבין האם מעלה הקובץ הוא היוצר. האם בדקת זאת? אולי אלדד יוכל לסייע. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:17, 23 במאי 2014 (IDT)

לא בדקתי. מעבר לתרגום גוגל לא הרחקתי. אפנה לאלדד. Oyשיחה 14:48, 23 במאי 2014 (IDT)
היי, עניתי לך בדף השיחה שלי. ותשובה גם לחנה - על התמונה כתוב "יצירה אישית" ("עמל שח'צי"), אז מכאן אני מניח שאפשר להבין שהיא נוצרה על ידי מעלה התמונה. בפרטים בנוסח המלא כתוב במפורש: אני יוצר התמונה הזאת, ואני משחרר אותה לרשות הציבור. אלדדשיחה 19:52, 23 במאי 2014 (IDT)
או קי תודה. מתניה, האם תוכל להעביר את התמונה לוויקישיתוף? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:43, 23 במאי 2014 (IDT)
בוצע בוצע מתניה שיחה 00:20, 25 במאי 2014 (IDT)

קובץ:Habonim Paradive3.jpg[עריכת קוד מקור]

לפי דעתי תמונה מומלצת. יש בה הרבה התרחשות. • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 22:44, 27 ביוני 2014 (IDT)

תודה על המחמאה. חבל שלא היה יום קצת יותר יפה. Oyשיחה 08:09, 28 ביוני 2014 (IDT)

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Oyoyoy/ארכיון,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים כלכלת ג'רזי, הנשמה מלאכותית מכנית, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 09:34, 24 בספטמבר 2014 (IDT)

אגרוף[עריכת קוד מקור]

שבת שלום Oyoyoy

לפני אי אלו שנים (כבר כמעט 5, למעשה) כתבת את הערך אודות מני פקיאו. אני לא ממש מתעניין או מבין באגרוף, אבל לקראת הקרב המדובר מאוד בעוד שבוע - כדאי לכתוב גם את הערך אודות פלויד מייוות'ר (אנ'), ולדעתי הקרב מדובר מספיק כבר עכשיו כדי לכתוב ערך עצמאי גם עליו (אנ'). האם תרצה לכתוב אותו/ם, או לחילופין, האם אתה יודע מי מהחברים מתעניין באגרוף? (ראיתי שמשתמש:Tomtom עדכן לפני כמה שנים את הערך שכתבת, אולי הוא). שבת שלום Face-smile.svg Botend - שיחה 14:55, 25 באפריל 2015 (IDT)

אולי משתמש:צחי לרנר שתרם רבות בנושא ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 23:12, 25 באפריל 2015 (IDT)

פשע נגד השלום[עריכת קוד מקור]

היי, שמתי לב שבפשע נגד השלום מופיעה תבנית עבודה כבר כמעט 3 שנים קריצה ערן - שיחה 23:12, 26 במאי 2015 (IDT)

איש לפחות לא יכול לחלוק על העובדה שהערך נמצא ב"תהליך עבודה מתמשך" קריצה. אנסה למצוא זמן להשלימו בימים הקרובים, ולא, אסיר התבנית. Oyשיחה 10:09, 27 במאי 2015 (IDT)

Bots[עריכת קוד מקור]

I apologize for sending this message in English.

You are receiving this message because a technical change may affect a bot, gadget, or user script you have been using. The breaking change involves API calls. This change has been planned for two years. The WMF will start making this change on 30 June 2015. A partial list of affected bots can be seen here: https://lists.wikimedia.org/pipermail/wikitech-l/2015-June/081931.html This includes all bots that are using pywikibot compat. Some of these bots have already been fixed. However, if you write user scripts or operate a bot that uses the API, then you should check your code, to make sure that it will not break.

What, exactly, is breaking? The "default continuation mode" for action=query requests to api.php will be changing to be easier for new coders to use correctly. To find out whether your script or bot may be affected, then search the source code (including any frameworks or libraries) for the string "query-continue". If that is not present, then the script or bot is not affected. In a few cases, the code will be present but not used. In that case, the script or bot will continue working.

This change will be part of 1.26wmf12. It will be deployed to test wikis (including mediawiki.org) on 30 June, to non-Wikipedias (such as Wiktionary) on 1 July, and to all Wikipedias on 2 July 2015.

If your bot or script is receiving the warning about this upcoming change (as seen at https://www.mediawiki.org/w/api.php?action=query&list=allpages ), it's time to fix your code!

Either of the above solutions may be tested immediately, you'll know it works because you stop seeing the warning.

Do you need help with your own bot or script? Ask questions in e-mail on the mediawiki-api or wikitech-l mailing lists. Volunteers at m:Tech or w:en:WP:Village pump (technical) or w:en:Wikipedia:Bot owners' noticeboard may also be able to help you.

Are you using someone else's gadgets or user scripts? Most scripts are not affected. To find out if a script you use needs to be updated, then post a note at the discussion page for the gadget or the talk page of the user who originally made the script. Whatamidoing (WMF) (talk) 22:03, 17 ביוני 2015 (IDT)

מכלית נפט[עריכת קוד מקור]

שלום,

מה דעתך על הערך הזה שכתבת? אתה מרוצה ממנו? האם אתה חושב שהוא יכול להיות ערך מומלץ? גילגמש שיחה 23:43, 27 ביוני 2015 (IDT)

זהו ערך מקיף שכתבתי לפני כשלוש שנים. באותה עת אף כתבתי מספר "ערכי לוויין" כדי להשלים את המידע בערך זה. ההתפתחות בטכנולוגיית מכליות הנפט לא עברה מהפיכה מאז, כך שהוא עדיין עדכני. אולם, הייתי שמח לו מישהו נוסף היה קורא אותו ומעדכן במידת הצורך, בטרם יעלה להמלצה. Oyשיחה 08:29, 28 ביוני 2015 (IDT)
דיון המלצה הוא דו שלבי. השלב הראשון נערך ברשימת המתנה והערך פתוח להערות הקהל והשלב השני הוא הצבעה שבה לא נערך דיון. אני מתייעץ איתך לפני שאקרא אותו לעומק ואעביר לרשימת ההמתנה. ויקיפדים נוספים בלאו הכי יעברו עליו כשהערך יהיה ברשימת ההמתנה. לכן אני שואל: אתה מרוצה מהערך? מבחינתך הוא בסדר? אם כן, אז אתקדם איתו. אם לא, אז תשלים בבקשה מה שנראה לך חסר. גילגמש שיחה 09:02, 28 ביוני 2015 (IDT)
מרוצה. אשמח להערות, אם יש. Oyשיחה 09:03, 28 ביוני 2015 (IDT)
התחלתי לקרוא את הערך ושמתי לב לשלושה דברים בולטים:
1. חסרות הערות שוליים.
2. חסרים קישורים פנימיים למושגים חשובים (הוספתי כמה)
3. יש שמות רבים שנכתבו ללא תעתיק לעברית (תיקנתי כמה)
פניתי גם לאלדד לגבי ניסוח באחד המקומות. גילגמש שיחה 14:52, 29 ביוני 2015 (IDT)
תודה. אני שמח לכל שיפור בערך. Oyשיחה 19:56, 29 ביוני 2015 (IDT)
צריך לטפל בדברים כאלה לפני שאפשר יהיה להעביר את הערך לרשימת המתנה. גילגמש שיחה 15:45, 30 ביוני 2015 (IDT)
לכשאתפנה. בכל מקרה תודה. Oyשיחה 16:28, 30 ביוני 2015 (IDT)

OTRS[עריכת קוד מקור]

הי. חשבתי על הצעה ומעניין אותי מה דעתך. רבים מהקבצים הדורשים אישור במערכת ה-OTRS הם של מטוסים שנשלחים על ידך ועל ידי יוזר נוסף. מספרם של המתנדבים המטפלים בבקשות לא גבוה מספיק והבקשות נערמות להן בלי טיפול. האם תסכים להתנדב לתפקיד ולסייע בהתאם ליכולתך, גם אם זה רק לטפל בתמונות המטוסים? התפקיד עצמו אינו מסובך וסביר שאתה מכיר את רוב החלקים שלו כבר. תודה, בריאן - שיחה 10:53, 7 באוגוסט 2015 (IDT)

מסכים. Oyשיחה 21:47, 8 באוגוסט 2015 (IDT)
סליחה, רק עכשיו ראיתי את תשובתך. Hanay, Ldorfman, אני לא זוכר את תהליך קבלת ההרשאות. האם תוכלו לסייע לנו כאן? אני חושב שלאור ריבוי הבקשות והתמעטות פעולת המתנדבים הקיימים צירופו של Oy לצוות יועיל מאוד. תודה, בריאן - שיחה 10:58, 19 באוגוסט 2015 (IDT)
ככה. בזמן האחרון הפכנו לארבעה לאחר שאחד עזב אותנו. אני עסוק בשבועות האחרונים בענייני סקר העורכים ובעוד עניינים ויקימדיים וויקיפדיים ונראה לי שכך גם חנה. אכן, נוצר מצב בו פניות ממתינות מעבר לפרק הזמן הרגיל שלנו, אולם נראה לי שלא מעבר ל-SLA של שבועיים. לי אין התנגדות להוסיף עוד מישהו וכך להחזיר אותנו למצב של חמישה אנשים בצוות (בנוסף למתניה) וודאי שאיו לי התנגדות לצירופו של "Oyoyoy". עד כה חנה היתה זו שהעבירה את ההכשרה בתחום, כך שחשוב לקבל את אישורה לצירופו, מן הטעם שהיא כנראה תצטרך להכשיר אותו (הייתי מציע את עצמי, אולם אני עסוק מאוד בזמן הקרוב וגם ככה מתקשה למצוא זמן לחלק מהמחוייבויות שלי). אם לחנה אין זמן בעת הנוכחית לביצוע ההכשרה, אולי ניתן למצוא פתרון רק ל"ענייני המטוסים", שבאמת נראה שמהווים אחוז נכבד מהפניות בתיבה שלנו. אולי משהו כמו מס' אישור ספציפי למקרה זה, ש-Oy יוכל לשבץ בעצמו בתמונות - משהו גורף. מה דעתכם, מתנדבי OTRS? Ldorfmanשיחה 17:36, 19 באוגוסט 2015 (IDT)
לא הבנתי את כוונתך במס' אישור ספציפי, הרי מס' הטיקט שונה בכל פניה מן הסתם. בריאן - שיחה 08:45, 20 באוגוסט 2015 (IDT)
בריאן, לא יצא לי לקרוא את פניותיו הרבות של Oy בנושא תמונות המטוסים. אני מבין כעת שבכל פעם מדובר באישור מגורם אחר. אם כך, הרעיון שלי לא היה טוב. חשבתי שמדובר באישור אחד לתמונות רבות, כשבכל פעם אנו מקבלים מקבץ, בדומה לקשר עם המשטרה או עם בית הנשיא. כאמור, מסתבר שזה לא המקרה פה וכל פנייה היא מקרה פרטי. Ldorfmanשיחה 17:17, 20 באוגוסט 2015 (IDT)
רעיון מעולה בריאן. את הבקשה צריך להגיש כאן. יש לבקש את התורים: commons-premission-he (שהוא החשוב ביותר), info-he וגם commons-premission-en (התור באנגלית). אתה משתמש ותיק בקומונס לכן אין סיבה שלא תקבל. יכול להיות שיבקשו ממך לשלוח מייל (לא בטוח שיהיה צורך במקרה שלך). ההדרכה של חנה חשובה בכל מקרה. אם תצטרך עזרה ממני, אני אשמח. Geagea - שיחה 04:55, 21 באוגוסט 2015 (IDT)
תודה גיאה על העזרה. בהצלחה Oy, אשמח גם אני לעזור במקרה הצורך. בריאן - שיחה 10:19, 21 באוגוסט 2015 (IDT)
הגשתי הבקשה. אודה לתמיכתכם. Oyשיחה 15:34, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
לא ציינת את תור ה-info. זה מכוון, כלומר ברצונך לעסוק רק באישורי קבצים, או שזה נשכח בטעות? Ldorfmanשיחה 16:03, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
אתה צריך להוסיף את הסיבה לבקשה. נניח משהו כמו: אני עובד מול OTRS תקופה ארוכה. הייתי רוצה לעזור בתחום זה. - משהו מעין זה יכול להתאים. Geagea - שיחה 17:20, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
אמירה כללית תתאים. אין צורך להיכנס לפרטים. Geagea - שיחה 17:29, 27 באוגוסט 2015 (IDT)
תודה על הערותיכם. הוספתי אמירה כללית. Oyשיחה 21:19, 29 באוגוסט 2015 (IDT)
אז טיפול בקבצים בלבדVraagteken-2.svg Ldorfmanשיחה 20:06, 31 באוגוסט 2015 (IDT)
להבדיל ממה? לא היו לי תוכניות אחרות. Oyשיחה 21:27, 31 באוגוסט 2015 (IDT)
לצערי מסתבר שהפרופיל של מתנדב OTRS שהם מחפשים שונה מן הפרופיל שלי ולכן בקשתי נדחתה. אאלץ להמשיך ולפנות לעזרתכם בעניין היתרי שימוש. אני מודה לכם על תמיכתכם. Oyשיחה 17:16, 4 בספטמבר 2015 (IDT)
חבל. תודה לך על הנכונות ועל המאמצים. בריאן - שיחה 23:09, 4 בספטמבר 2015 (IDT)

הזמנה אישית לסקר העורכים של ויקיפדיה העברית[עריכת קוד מקור]

סמליל ויקימדיה ישראל

שלום אוי,
עמותת ויקימדיה ישראל מקיימת לראשונה סקר בקרב עורכי ויקיפדיה העברית. הסקר נועד לקבל תובנות בנוגע לחוויית העריכה במיזם, מתוך כוונה לעזור לקהילת העורכים להמשיך לשפר את גרסתה העברית של האנציקלופדיה החופשית וכן, את תהליך יצירתה. נודה לך מאוד אם, כמי שפעיל בוויקיפדיה העברית מזה זמן רב, תסכים לענות על השאלון, באמצעות הקשה על הקישור הבא:

הקישור שלך לסקר.
הקישור המופיע פה לשאלון הוא אישי והודעה זו הושארה עבורך באופן ספציפי.


לתשומת לבך, הסקר אינו מתבצע על גבי שרתי קרן ויקימדיה, אלא באמצעות מערכת "Qualtrics", אשר אושרה לשימוש על ידי הקרן. למען הסר ספק, גם אם ההזמנה אישית, כל המידע בסקר נאסף בצורה אנונימית, כך שלא ניתן לקשר בין עורך מסוים לתשובות שמסר. בנתונים שייאספו לא יעשה כל שימוש מעבר למחקר עצמו, אשר ניתוח תוצאותיו יהיה זמין לקהילת העורכים לאחר סיום איסוף המידע.

הסקר נבחן ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות. הוא זמין למענה גם דרך מכשירים ניידים.


בכל שאלה או בעיה, לפני המענה על הסקר או במהלכו, הנך מוזמן ליצור קשר עמי, לירון דורפמן, בכתובת המייל Liron-at-wikimedia.org.il או בטלפון 050-5453913 .

.בשם ויקימדיה ישראל, תודה לך מראש

Nuvola apps kchart.svg

Ldorfmanשיחה 18:47, 26 באוגוסט 2015 (IDT)